FreshBooks לעומת QuickBooks באופן מקוון – עודכן ב- 2020

כשאתה מחפש תוכנת הנהלת חשבונות מבוססת ענן כדי לעזור לעסק שלך, שני שמות עולים רבות: QuickBooks Online ו- FreshBooks. כמובילי שוק הם לרוב מתחרים על אותם לקוחות. בגלל זה, אין מעט הבחנה בתכונות ובאפשרויות שהם מציעים.

במקום זאת, הם נבדלים זה מזה בזרימת עבודה ובפרטים קטנים שיהיו עניין גדול עבור עסקים מסוימים. למרות ששניהם ערכו את רשימת התוכנות החשבונאיות הטובות ביותר שלנו, העמקה עמוקה יותר ב- FreshBooks לעומת QuickBooks Online עשויה להבהיר מה הכי מתאים לצרכים שלך..

אם ברצונך לקרוא ביקורות מעמיקות יותר, עיין בסקירת FreshBooks המפורטת ובסקירת QuickBooks Online.

1

חשבוניות

כשתי תוכנות הנהלת החשבונות הבסיסיות מבוססות הענן בשוק, יש ל- FreshBooks ו- QuickBooks Online תחומים רבים בהם ניתן להתמודד..

שירותיםQuickBooks מקוון: FreshBooks;
שלח חשבוניות חוזרותכןכן
הוסף אוטומטית עמלות מאוחרותלאכן
שלח תזכורות לתשלוםכןכן
להשתלב במלאיכן (עלות נוספת)כן (כלול)
חיוב על שעות עבודהכן (בתכנית הגבוהה ביותר)כן (בכלל התוכניות)
התאם אישית חשבוניותכן (בתוכנה)כן (אך לא הרבה אפשרויות)

אף ש- FreshBooks מאפשר לך להתאים אישית את החשבוניות שלך, זה מוגבל. אתה יכול לבחור בין שתי תבניות, להוסיף לוגו ולבחור צבע וגופן. לעומת זאת, ל- QuickBooks Online חמש תבניות הניתנות להתאמה אישית או שתוכל להעלות אחת משלך.

עסקים הגובים עמלות חודשיות חוזרות עבור שירותיהם ירצו להפוך את החשבוניות לאוטומטיות בכדי לחסוך זמן ולהבטיח כי אחת מהן תישלח בכל חודש. FreshBooks מציב את האפשרות ‘עשה חוזר’ בראש כל חשבונית שתזין. קל להגדיר חשבונית כך שתחזור ולהעניק ללקוחות את היכולת לשמור על כרטיס אשראי, כך שהם יכולים לשלם כל חודש באופן אוטומטי.

להפוך חוזר

QuickBooks Online מכריח אותך לעבור לפנקס הבנקים ולחץ על תשלום שעבר, וזה תהליך מורכב יותר התלוי בתשלומים שכבר התקבלו. באופן כללי תצטרך להקדיש זמן רב יותר לניווט ב- QuickBooks באופן מקוון כדי לבצע פונקציות בסיסיות.

אם אתה מוכר פריט מהמלאי שלך, QuickBooks Online מסתנכרן עם פריטים בהישג יד ומעדכן כמויות מהחשבונית שלך. זו תכונה שלא יסולא בפז עבור עסק מבוסס מלאי. עם זאת, הוא זמין רק בתכנית התמחור הגבוהה ביותר ואינו טוב כמו מעקב המלאי של OneUp (קרא את סקירת OneUp שלנו).

ל- FreshBooks אין פונקציית מלאי. אם אתה זקוק לניהול מלאי המסונכרן עם תוכנת החשבונאות שלך, תצטרך להירשם ולשלם עבור אפליקציה נפרדת.

עסקים שמבצעים עבודה מבוססת פרויקטים מחייבים לרוב בתעריף לפי שעה. תוכלו למצוא מעקב זמן מובנה וחיוב לפי שעה על חשבוניות בשני השירותים, אך FreshBooks מספק את זה מהשכבה הזולה ביותר שלהם, ואילו QuickBooks Online לא פותח את הנעילה עד שתשלם עבור תוכנית הפלוס. FreshBooks גם מאפשר לך לשלוח הצעות ולהמיר אותן לחשבוניות לאחר אישורן. קרא את סקירת FreeAgent שלנו כדי ללמוד על שירות אחר באמצעות חיוב לפי שעה קל.

הישארות מעודפות על חייבים שחייבו בעבר חשובות למצב תזרים המזומנים הכולל שלך, כך שתרצה תוכנית שתקל על מעקב אחר הכנסות. FreshBooks ו- QuickBooks Online שולחים תזכורות לתשלום אוטומטי ללקוחות ומוסיפים עמלות מאוחרות לחשבוניות. בדוחות ובמרכז השליטה שלהם הם מראים כי קיימות חייבים שחולפו בעבר כדי לתת לך תמונת מצב של מי חייב לך מה.

דוחות החייבים המיושנים של QuickBooks Online מציגים נתונים רבים בהרבה מאשר FreshBooks. הוא כולל דוח אוספים, סיכום יתרת לקוחות, חשבוניות פתוחות ודוח המציג תשלומים כנגד חשבוניות מצטיינות. אלה יכולים להיות שימושיים אם אוספים הם עניין לעסק שלך.

דוחות - מי חייב לך

ל- FreshBooks דוח אחד, “דוח הזדקנות חשבונות”, שממיין חייבים שחייבו מעבר לדליים על סמך הזמן שעבר להם.

דוח חשבונות-הזדקנות

החוויה הכוללת של הזנת חשבוניות והקלות בהגדרת חשבוניות חוזרות הופכת את FreshBooks לזוכה בקטגוריית החשבוניות. אם מלאי והישארות מעבר לחייבים שחייבו בעבר חשובים לך יותר, QuickBooks Online הוא הבחירה הטובה יותר.

סבב: נקודת חשבונית עבור FreshBooks

לוגו של FreshBooks
לוגו מקוון של QuickBooks

2

שטרות

תשלום החשבונות שלך פשוט יותר מאשר חשבונית, כך שלא תצטרך כמה שיותר אפשרויות.

ל- FreshBooks ו- QuickBooks Online פונקציות חיוב חוזרות עבור חשבונות חודשיים, כגון שכר דירה. עם זאת, QuickBooks Online גורם לך לעבור שלבים נוספים להגדרת אחד.

לוח המחוונים הראשי ב- QuickBooks Online מציג את ההוצאות שלך אך אינו פורש אותן על פי עבר. זה בדוחות שלה תחת “מה שאתה חייב”.

לכידת לוח מחוונים

קל לצלם תמונות של קבלות באפליקציות המתאימות לשירותים, להעלות אותם ולשייך להם עסקה או הוצאה בנקאית. אמנם אתה יכול לסמן הוצאות כניתנות לחיוב, QuickBooks Online נותן לך רק את הפונקציונליות הזו ברמת הפלוס ויש לאפשר אותה דרך תפריט “ההגדרות”. FreshBooks נותן לך ארגז לבדיקת כל הוצאה.

הסיבה המשכנעת היחידה לבחור אחת מתוכניות הנהלת חשבונות זו על פני השנייה כשמסתכלים על חיוב היא ממשק קל יותר לניווט ומבהיר יותר.

סיבוב: שטרות אין מנצח ברור, נקודות לשניהם

לוגו של FreshBooks
לוגו מקוון של QuickBooks

3

דיווחים

כדי לבנות עסק מצליח, עליכם לעשות יותר מאשר להזין עסקאות ולהתיישב עם עסקאות. ניתוח הנתונים שהזנת מסייע לעסק שלך להתייעל ולזהות הזדמנויות צמיחה.

אין עמימות לגבי איזו חברה יש את הדוחות הטובים ביותר. זה QuickBooks מקוון. בדוחות שלה אתה יכול לגרור ולשחרר עמודות, להוסיף חשבונות, לשנות קבוצות ולהוסיף נוסחאות. לתשעת הדוחות של FreshBooks אין אפשרויות התאמה אישית.

QuickBooks Online מסכם את נתוני הלקוחות בדוחות המראים היכן אתה יכול לבזבז זמן ולכמת את ערך הלקוח לעסק שלך. השוואה בין “מכירות על ידי לקוח” ל”הערכות על ידי לקוח “עשויה לחשוף מישהו שלוקח הרבה מזמנך על ידי בקשתך להכין הערכות ולא להזמין עסק..

דוחות-לקוחות

דוחות מלאי ב- QuickBooks Online עוקבים אחר מכירות, מיסים ופריטים הנמכרים ביותר. דוחות על שטרות מצטיינים וספקים מזהים שטרות שאולי פספסת, הספקים החשובים ביותר שלך ושיקים מצטיינים.

תשעת הדוחות הפשוטים ב- FreshBooks אינם יכולים להתחרות בהצעות הרבות של QuickBooks Online. זה גם לא מחשיב מאזן או דוח תזרים מזומנים, אלא רק נותן לך דוח רווח והפסד.

מדור מתקדם-דוחות

בהתחשב בכך ש- FreshBooks ו- QuickBooks Online קרובים בכל תחום אחר, היעדר הדיווחים ב- FreshBooks מביך ותמוה. אין מה להשוות בתחום הזה. QuickBooks Online מנצח.

סבב: נקודת דוחות עבור QuickBooks באינטרנט

לוגו של FreshBooks
לוגו מקוון של QuickBooks

4

תמחור

תוכניות מנויים שכבות, העולות במחיר על בסיס גישת משתמשים ותכונות זמינות, מאפשרות לך לבחור באפשרות שהעסק שלך זקוק לה. אמנם זה יכול לספק לך הזדמנות לחסוך כסף, אך זה יכול גם אומר שאתה משלם יותר מכיוון שאתה זקוק לגישה רק לאחת מהתכונות בנקודת מחיר גבוהה יותר.

תוכנית Lite של FreshBooks עולה 15 דולר לחודש ומאפשרת לחמישה משתמשים לגשת לתוכנית. אתה יכול לשלוח חשבוניות והערכות ללא הגבלה ולקבל תשלומי כרטיסי אשראי באופן מקוון. לעסק פשוט שמתחיל לצאת זה יכול להספיק.

התוכנית השוואה של QuickBooks Online, התחל פשוט, מעניקה לך עיבוד חשבוניות ותשלומים, הערכות, לכידת קבלה באמצעות האפליקציה שלה ודוחות בסיסיים. זה עולה 20 $ לחודש, אך מוגבל לעובד אחד ואינך יכול לשלם חשבונות. הכללת דוחות בסיסיים הופכת אותו לערך טוב יותר מתוכנית ה- Lite של FreshBooks, אך רק אם העסק שלך לא משלם הוצאות רבות.

ברובד האמצעי של FreshBooks תקבלו את כל התכונות של Lite עבור 50 משתמשים, כמו גם תוספות חשובות. ברגע שאתה משלם עבור פלוס, אתה יכול לשלוח תזכורות לתשלום ולהוסיף דמי איחור לחשבוניות. תוכל גם לתזמן תשלומי הוצאות חוזרים ודוחות גישה. כל אחת מהפונקציות הללו תעזור לעסק הצומח שלך להישאר על המסלול.

לעומת זאת, תוכנית התמחור הבינונית של QuickBooks Online, Essentials, עולה 35 דולר לחודש לשלושה משתמשים. ניהול חשבונות וזמן מעקב הופכים לזמינים ברמה זו, אף כי FreshBooks מעניק למשתמשים את התכונות הללו מההתחלה. זה מוזר שאתה לא יכול לשלם חשבונות בתוכנית התמחור הנמוכה של QuickBooks Online, שכן אפילו לעסק הפשוט ביותר יש הוצאות.

תוכנית התמחור העליונה של FreshBooks, פרימיום, עולה 50 דולר לחודש וביטול הנעילה עבור 500 משתמשים, אך אינו מוסיף פונקציות אחרות. תוכנית הפלוס של QuickBooks Online גדלה לחמישה משתמשים במחיר של $ 60 לחודש. פרויקטים, מעקב אחר מלאי ותשלום 1099 קבלנים ניתנים ברמה זו.

אם כבר השתמשת במעבד שכר חיצוני, כגון ADP, ייתכן שעיבוד שכר בתוכנת החשבונאות שלך אינו מהווה נקודת מכירה. ישנם יתרונות בכך שסנכרון ושכר העדכון שלך מתבצע בספר הכללי שלך וזה יכול לחסוך לך כסף להביא אותו לבית..

QuickBooks Online גובה 19 $ או 49 $ לחודש עבור עיבוד שכר, תלוי אם אתה זקוק לו כדי לגבות ולהעביר מסי שכר למדינתך. נוסף על כך, היא גובה סכום של 2 דולר לעובד. ל- FreshBooks אין עיבוד שכר, כך שתצטרך ללכת עם אפליקציה של צד שלישי.

ככל שתקל על הלקוחות לשלם לך, כך ישתלם לך מהר יותר. לחשבוניות ב- FreshBooks וב- QuickBooks Online יש קישורים דרכם לקוחות יכולים לשלם באופן מקוון, אך הם גובים עמלות עבור השירות. דמי עיבוד סוחר הם אחוז מכל עסקה בתוספת עמלה לכל עסקה.

דמי עיבוד כרטיסי האשראי של QuickBooks Online הם 2.9 אחוזים מכל עסקה שמשולמת באמצעות חשבונית או 3.4 אחוזים אם אתה מזין את כרטיס האשראי באופן ידני, בתוספת עמלה של 25 סנט לכל עסקה. עם FreshBooks תשלם את אותו האחוז על כל עסקה, אך עמלת העסקה היא 30 סנט. זה לא צריך גלה.

לגבי מגוון האפשרויות המוצעות בתכניות התמחור שלה, אנו חושבים של- QuickBooks Online יש יתרון קל על פני FreshBooks ברמות הגבוהות יותר. עם זאת, אם העלות היא העדיפות העיקרית שלך, בדוק שני שירותים בחינם בסקירת Wave שלנו ובסקירת Brightbook.

סבב: נקודת תמחור עבור QuickBooks באינטרנט

לוגו של FreshBooks
לוגו מקוון של QuickBooks

5

ידידותיות למשתמש

עסקים רבים פונים לתוכנת הנהלת חשבונות מבוססת ענן, בחלקה, בכדי לחסוך זמן. לחסוך זמן. הצורך לבלות שעות, אם לא ימים, לימוד תוכנית חדשה מביס את המטרה.

כשאתה מגדיר חשבון חדש ב- FreshBooks, הוא יוצא מגדרו להכיר לך את התכונות שלו. יש בו חצים ורמזים הפזורים סביב זה שצצים בפעם הראשונה שאתה מבקר בדף. במאמרי העזרה יש סרטונים ותמונות מסך משובצים עם הוראות שלב אחר שלב, בנוסף זה שם את כתובת הדואר האלקטרוני ומספר הטלפון שלה מלפנים ומרכז למקרה שתזדקק לעזרה נוספת.

רמזים כחולים וטיפים

עם תשומת לב רבה כל כך להקדיש הכרת משתמשים חדשים לתוכנה שלה, אין פלא ש- FreshBooks קל לשימוש, עם ממשק ברור וניווט פשוט..

QuickBooks Online השתפר במהלך השנים, אך מעולם לא היה ידוע בידידותיות למשתמש. מדי פעם זה מאלץ משתמשים לעבור שלבים ומסכים מרובים לבצע משימות רגילות וזה לא מציע טיפים ומאמרי עזרה למשתמשים בפעם הראשונה.

עם עקומת למידה תלולה וזרימת עבודה פחות אינטואיטיבית, QuickBooks Online נופל על ידי FreshBooks בידידותיות למשתמש..

סבב: נקודת ידידותיות למשתמש עבור FreshBooks

לוגו של FreshBooks
לוגו מקוון של QuickBooks

6

פונקציות מתקדמות

לא כל העסקים מוכרים מוצרים פיזיים כדי לייצר הכנסות. עסקים מבוססי שירות או עיצוב מבוסס, במיוחד אלה בענפים יצירתיים, לעתים קרובות מבצעים פרויקטים עבור לקוחותיהם ומחייבים לפי שעה.

FreshBooks מאפשר לך להזמין עובדים ולקוחות לתרום לפרויקטים, אך אתה יכול להגביל את הגישה שלהם לפי הצורך. זה גם נותן לך מעקב בזמן, אותו ניתן למשוך לחשבוניות בכל תוכנית תמחור. אתה יכול להקצות תעריפים לפי שעות ותאריכי יעד, וסקירת הפרוייקט אומרת לך אם יש לך שעות מצטיינות לחיוב, העובדים שלך עומדים בתאריכי היעד שלהם ועוד.

הגדרת חדש-פרויקטים-מעקב אחר זמן

QuickBooks Online עוקב גם אחר הוצאות הפרויקט, הרווחיות וזמן החיוב שלו, אך ההתמקדות בו היא על חלקי החשבונאות וההוצאות. זה לא עוקב אחר תאריכי יעד או אבני דרך לפרוייקט או מאפשר לך להזמין אחרים לתרום לפרויקט. מהבחינה הזו, אנו חושבים ש- FreshBooks נותן לך יותר.

שני השירותים דורשים להירשם לאפליקציה או להזין ידנית רשומות יומן כדי לרשום נכסים קבועים, פחת חודשי ופרישות. אם אתה מחפש תוכנה הכוללת תוכנות אלה, אנו ממליצים לך לקרוא את סקירת ה- Xero שלנו.

סיבוב: נקודת פונקציות מתקדמות ל- QuickBooks באינטרנט

לוגו של FreshBooks
לוגו מקוון של QuickBooks

ז

פסק הדין

אמנם יש יתרונות וחסרונות חזקים הן ל- FreshBooks והן ל- QuickBooks Online, אך הגיוני לבחור באפשרות האחרונה אם העסק שלך נמצא במסלול צמיחה. לאחר שטיפלת בעקומת הלמידה התלולה יותר, יש לו אפשרויות נוספות.

תוכל להוסיף לעיבוד שכר בשלב מסוים, גם אם אינך זקוק לו כעת. דוחות ישמשו את העסק שלך היטב כאשר אתה צריך להגיש בקשה להלוואות או לקבל יותר החלטות מונחות נתונים. התמחור ניתן להשוואה, תקבלו אפשרויות התאמה אישית רבות יותר, פונקציות מלאי הן הכרח לעסקים מבוססי מוצר וייקח זמן רב לגדול מהפלטפורמה שלו..

הזוכה: QuickBooks באינטרנט

עם זאת, אם אינך מתכנן לגדול את העסק שלך יותר מדי ואינך זקוק לאפשרויות מלאי, אתה עשוי להעדיף את ידידותיות למשתמש ועבודה פשוטה יותר של FreshBooks..

מה אתה מעדיף, QuickBooks Online או FreshBooks? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה על הקריאה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me