FreshBooks לעומת זירו – התוכנית הטובה ביותר לחשבונאות בעלות נמוכה לשנת 2020

בעולם תוכנת הנהלת חשבונות מבוססת ענן, זה יכול להיות קשה למצוא את השירות המתאים לחברה שלך. לא לכל הפלטפורמות יש את אותן יכולות ויש לעיתים פערים תמוהים במה שאחרת היה פיתרון מושלם.


ל- FreshBooks ו- Xero, שניים מהמתחרים העיקריים בחלל, יש הרבה מאותם תכונות, אך לכל אחד מהם חסרים תהליכים חשובים, מה שעלול לגרום לכם לבחון תוכניות אחרות. נשווה את FreshBooks לעומת Xero במאמר זה כדי לעזור לך להחליט מה הכי מתאים לעסק שלך.

אם אתה רוצה לדעת יותר על התוכניות הבודדות, אנו ממליצים שתבדוק את סקירת FreshBooks וסקירת Xero. שניהם עשו גם את הבחירה הטובה ביותר בתוכנת החשבונאות שלנו. המשך לקרוא כדי לגלות אילו יתאימו יותר לצרכים שלך.

1

חשבוניות

מה שאתה צריך בחשבונית משתנה לפי עסק ולקוח, אך כמה דברים תמיד זהים. חשבוניות זקוקות לשדות כדי לציין למי אתה מחייב, על מה אתה מחייב אותם ומתי פירעון התשלום. FreshBooks ו- Xero הם הבסיס, אך אם אתה מחפש תכונות מתקדמות יותר, עיין בתרשים שלהלן.

שירותים: FreshBooksXero
שלח חשבוניות חוזרות
הוסף אוטומטית עמלות מאוחרות
שלח תזכורות לתשלום
להשתלב במלאי
חיוב על שעות עבודה
התאם אישית חשבוניות (לא הרבה אפשרויות) (מתבנית)

בהשוואה לחשבוניות שלהם זו לצד זו, תבחין בהבדלי מפתח.

לחשבונית של זירו שני ליקויים חמורים. אמנם יש תיבות להוסיף הערות, אך אינן מציגות כאשר החשבונית מודפסת או נשלחת בדוא”ל. אין גם מקום להוסיף מונחים, כמו אחוז אחד, נטו 30.

בטופס החשבונית של FreshBooks יש מקומות לרשימות ותנאים. אם אתה צריך לאסוף פיקדון לפני תחילת העבודה, אתה יכול לבקש סכום הפקדה באחוזים או שטוחים. עסקים מבוססי פרוייקט ימצאו כי מדובר בתכונה שלא יסולא בפז.

בעוד ששני השירותים מתיימרים לתת לך חשבוניות בהתאמה אישית, זה לא ממש נכון.

FreshBooks מאפשר לך לבחור בין הוספת לוגו לשינוי צבע או גופן, אך אתה מקבל רק שתי תבניות לבחירה אחרת.

עליכם להעלות תבנית להתאמה אישית של חשבונית ב- Xero, אך השדות בה חייבים להתאים לשדות החשבונית הסטנדרטיים של השירות. אינך יכול להוסיף שום דבר שלא מופיע כבר בחשבונית Xero. קרא את סקירת Zoho Books שלנו לקבלת תוכנית גמישה יותר.

אם אתה מחייב לקוחות עבור אותם חיובים בפרקי זמן קבועים, תרצה לשלוח חשבוניות אוטומטיות וחוזרות.

ב- Xero, אתה יכול להגדיר חשבוניות שיחזרו דרך תפריט “מכירות”. אם כבר שלחת חשבונית, עליך לנווט בחזרה למסך “מכירות” בכדי להחזיר אותה, וזה מעצבן.

חשבוניות חוזרות

כדי לחסוך זמן, FreshBooks מניח “הפוך לחזור” על המסך לאחר שתלחץ על “שמור” על חשבונית. זה לא צריך שכבר קיבלת תשלום מהלקוח כמו שעושה QuickBooks Online. קרא את סקירת ה- QuickBooks המקוון שלנו בכדי לראות מדוע אנו חושבים שדורש כזה הוא החיסרון המשמעותי של התוכנית.

FreshBooks כולל חיוב לפי שעה על כל תוכניות התמחור שלו, ואם אתה מחויב לפרויקט, הוא מאפשר לך למשוך את פרטי הפרויקט לחשבונית. Xero עדיין לא יכול לחייב שעות עבודה, אך מכיוון שזה עתה הפיק פרויקטים, סביר להניח שהוא יוסיף את הפיצ’ר בקרוב. אם אינך יכול לחכות, ואתה בבריטניה, עיין בבדיקת FreeAgent שלנו לקבלת שירות שעושה חיוב לפי שעה היטב.

לא כל העסקים מחייבים זמן עבד. עסקים מבוססי מוצר נושאים מלאי בהישג יד וירצו חשבונית שמושכת כמויות.

זירו מצטיין בניהול מלאי. בעת הגדרת חשבון חדש, אתה יכול להעלות גיליונות אלקטרוניים קיימים של מלאי, כולל מכשירי SKU וכמויות בהישג יד. לאחר מכירת פריטים, בחר מהמלאי שלה בתפריט הנפתח של החשבונית. הכמויות מתעדכנות אוטומטית.

FreshBooks אינו כולל ניהול מלאי חזק בסוויטת המוצרים שלו. במקום זאת, עליכם לשלם עבור אפליקציה נפרדת.

לאחר ששלחת חשבוניות, חשוב להישאר מעודכן באיסוף עליהם. FreshBooks ו- Xero נותנים לך מספר דרכים לפקח על יתרות החייבים המיושנות שלך.

“הכנסות מצטיינות” מופיעות בראש לוח המחוונים הראשי של FreshBooks. הסכומים הכוללים המגיעים לתמונה מוצגים בסרגל המשתרע על פני המסך. למרות שלשירות יש גם דוח חייבים המיושנים, לא ניתן להתאים אותו ולא ניתן למיין או לסנן לפי לקוח.

לוח מחוונים

לאחר הזמנת חשבונית, FreshBooks שואל אם ברצונך לשלוח תזכורות אוטומטיות לתשלום. זה לוקח את הנטל לזכור לעקוב אחר כתפיך. ניתן לקבוע את זמני המעקב ולהתאים אותם גם לפי לקוח. אם מישהו אומר שהוא לא רוצה שיטריד אותך עד שיעברו 30 יום, תוכל לשנות את ההגדרות שלו מבלי להשפיע על לקוחות אחרים.

לוח המחוונים של Xero מציב את הסכום שאתה חייב בפינה השמאלית העליונה בתיבה שנקראת “חשבוניות המגיעות לך.” יש לו גם דוח חייבים המיושנים ודוח עם פירוט של חשבוניות שחלפו בעבר. קל לפקוח על מה שאתה חייב והשירות ישלח תזכורות לתשלום אוטומטי ללקוחות.

לוח מחוונים Xero

FreshBooks מוסיף עמלות מאוחרות לחשבוניות שחלפו בעבר. כדי לקבל אותה תכונה ב- Xero, תזדקק ליישום צד שלישי.

אנו מעדיפים את החשבונית של FreshBooks על פני Xero. קל יותר להגדיר פונקציות חיסכון בזמן, תזכורות לתשלום מאוחר מותאמות באופן אישי וזה כולל חיוב לפי שעה.

סבב: נקודת חשבונית עבור FreshBooks

לוגו של FreshBooks
לוגו של חשבונות Xero

2

שטרות

תשלום החשבונות שמריצים את העסק שלך חשוב לא פחות מכניסה להכנסות. אם לא תשלם את דמי החשמל, הספקים, האספקה ​​או השכירות, העסק שלך ייכבה. עם זאת, שטרות אינם מרכז רווחים, אז אינך רוצה לבזבז עליהם הרבה זמן.

הגדרת תשלום אוטומטי על חשבונות החוזרים על עצמם חודשי חוסכת זמן וטרחה. FreshBooks ו- Xero מקלים על כך.

ב- FreshBooks, האפשרות “הפוך לחזור” מופיעה בכל שטר שהזנת.

Xero מכניס “חשבון חוזר” בתפריט “רכישות” תחת “חשבונות.” אתה יכול לעשות זאת גם מהתפריט הנפתח “אפשרויות חיוב”.

איפה למצוא את ביל

ניתן לשלם חשבונות ב- Xero באמצעות המחאה או באמצעות bill.com, שאף אחד מהם לא נוח כמו לשלם מחשבון בנק או מכרטיס אשראי בתוכנה..

ב- FreshBooks, אתה יכול לשמור על כרטיס אשראי ולשלם חשבונות באמצעותו.

מרכזי שליטה עוזרים לך להישאר בראש החשבונות שלך בתשלום, במיוחד אלה שלא ניתנים לאוטומציה.

מסך ה”חשבונות “הראשי ב- Xero מציג את סך כל השטרות בצורת טיוטה, ממתינים לאישור או תשלום ואיחור בתיבות. תחת זה גרף עמודות שמשווה חשבונות המגיעים לחשבונות ששולמו. זוהי מצגת נחמדה, במבט חטוף, של ההוצאות הנותרות.

שטרות-מסך עיקרי

FreshBooks נותן לך תמונת מצב של שטרות המגיעים ל”דוח ההוצאות “שלה תחת” דוחות “ובמסך” ההוצאות “הראשי. עם זאת, חשבונות המגיעים אינם מוצגים בצורה ברורה בלוח המחוונים הראשי כמו שהם ב- Xero. אף אחד מהם לא מפריע לנו, לכן אנו ממליצים שתבדוק את סקירת החשבונאות העסקית של מרווה אם הוצאות עדיפות.

סבב: שטרות נקודה לחשבונאות Xero

לוגו של FreshBooks
לוגו של חשבונות Xero

3

דיווחים

בשלב מסוים, כל עסק יצטרך לבדוק את ביצועיו. ניתוח מלאי יגיד לך מה זז ומה יושב על המדפים. דוחות לקוחות עשויים לחשוף שהגיע הזמן לנתק קשרים עם לקוח עבריין. דוחות מאגדים ומעבים את הנתונים של חשבוניות, שטרות ועסקאות אחרות כדי לאפשר לבעלי עסקים לנהל טוב יותר את העסק שלהם.

ל- Xero דוחות על מכירות ורכישות, מלאי ורכוש קבוע, שכר ופרויקטים. זוהי אחת הפלטפורמות החשבונאיות הבודדות הכוללות דוח הון עם דוחות רווח והפסד סטנדרטיים, מאזן ותזרימי מזומנים.

דוחות-מסך ראשי

לעומת זאת, נראה כי FreshBooks לא השקיע מעט זמן או מאמץ בדוחות שלה. ישנם רק תשעה דוחות סטנדרטיים, והדוח הכספי היחיד שהוא מציג הוא הרווח וההפסד. אמנם אתה מקבל שני דוחות חשובים ביותר לשמירת עסק קטן על פני המים, דוחות הזדקנות והוצאות, אך לא ניתן להתאים אותם אישית..

מדור מתקדם-דוחות

פיתרון בחשבונאות מבוסס-ענן בחינם, Wave, עושה טוב יותר עם הדוחות שלה, כפי שתוכל לקרוא בסקירת Wave שלנו.

חוסר תשומת הלב שמעניק FreshBooks לדיווחים תמוהה, נוכח האפשרויות החזקות האחרות שלה. זירו הוא הבחירה הברורה בקטגוריה זו. FreshBooks הפסידו את הסבב מאותה סיבה במאמר שלנו על FreshBooks לעומת Wave.

סבב: נקודת דוחות לחשבונאות Xero

לוגו של FreshBooks
לוגו של חשבונות Xero

4

תמחור

FreshBooks ו- Xero מציעים שתיהן שלוש תכניות תמחור שנועדו לצמוח עם העסק שלך. הרעיון הוא שאתה לא צריך לשלם עבור תכונות שאתה לא צריך. במציאות, כמעט בלתי אפשרי לנהל עסק בתוכניות הנמוכות.

התוכנית הנמוכה ביותר של Xero, מוקדם, עולה רק 9 דולר לחודש. זה מגביל אותך לשליחת חמש חשבוניות והצעות מחיר, הזנת חמש שטרות והתאמת 20 עסקאות בנקאיות. קשה לדמיין שעסק יכול להמשיך ברמה הזו לאורך זמן.

התוכנית הזולה ביותר של FreshBooks, לייט, עולה 15 דולר לחודש, אך היא מספקת חשבוניות והערכות ללא הגבלה, תשלומי חשבונות ועיבוד כרטיסי אשראי. למרות שזה לא מגביל עסקאות, זה רק מאפשר לך להוסיף חמישה לקוחות. זה אולי עולה יותר מוקדם, אבל זה עדיין הערך הטוב יותר.

הצמיחה, התוכנית הבינונית של Xero, מסלקת הגבלות על מספר העסקאות שתוכל לעבד, אך אינה מוסיפה תכונות חדשות. מכיוון שזה יותר ממכפיל את המחיר ל 30 $, אנו מעדיפים את FreshBooks.

תוכנית אמצע הדרך, פלוס, עולה 25 דולר לחודש, ומוסיפה תזכורות אוטומטיות לתשלומים, דוחות חשבונאיים, הצעות והיכולת לתלות עמלות מאוחרות בחשבוניות ולתזמן חשבוניות חוזרות לאפשרויות שבתכנית לייט. זה גם מאפשר לך להיות עד 50 לקוחות.

התוכנית היקרה ביותר של Xero, הוקמה, קופצת ל -60 דולר לחודש. זה מוסיף פונקציות נוספות, כמו ריבוי מטבעות, הוצאות ופרויקטים. בכך שלא תכלול את תשלום החיובים עד לתכנית התמחור העליונה, החברה למעשה מכריחה אותך להירשם אליו מייד או להשתמש בשירות תשלום נפרד לחיוב..

במקרה כזה, לא תדע להכיר את הרווח הנקי של העסק שלך מבלי לחשב אותו באופן ידני במצב לא מקוון. אנו מדברים יותר על נכות זו במאמר Xero vs Wave שלנו.

השינויים היחידים בין רמות הפלוס והפרמיום של FreshBooks הם מחיר ומספר הלקוחות. ב- Premium אתה יכול לספק שירות של עד 500 לקוחות. התשלום החודשי של 50 $ לחודש מכסה את זה, בנוסף לכל התכונות הזמינות בנקודות מחיר זולות יותר.

קבלת תשלומים באופן מקוון בדרך כלל מזרזת את תהליך הגבייה ומקטין את חייבים שחייבו בעבר.

FreshBooks משלב את עיבוד התשלומים שלה, אך תצטרך לשלם דמי עסקה של 2.9 אחוז מהסכום הכולל בתוספת 30 סנט לכל עסקה. לקוחות יכולים ללחוץ על קישור בחשבונית כדי לשלם את החשבון שלהם.

Xero אינו מציע עיבוד תשלומים משולב. במקום זאת, עליכם להירשם לאפליקציה. אמנם זה נותן לך יותר אפשרויות מבחינת עמלות, זה פחות נוח לך וללקוחות שלך.

מה ש- Xero כן נותן לך זה עיבוד שכר, אך רק ברמת התמחור הגבוהה ביותר. ל- FreshBooks אין עיבוד שכר מובנה.

בכל הנוגע לתמחור, אנו מעדיפים את האפשרויות של FreshBooks. עסק קטן יכול להשתמש בתוכנית פלוס במשך שנים מבלי להסתכן בהצבתה.

סבב: נקודת תמחור עבור FreshBooks

לוגו של FreshBooks
לוגו של חשבונות Xero

5

ידידותיות למשתמש

מבין כל תוכנות החשבונאות שבדקנו, ל- FreshBooks ו- Xero יש שני ממשקים נקיים וקלים ביותר למעקב. לשום דבר אין שם משונה או מבלבל ואפשרויות התפריט מסומנות באופן ברור ואינטואיטיבי.

התפריט של FreshBooks נמצא בצד שמאל של המסך ואילו סרגל התפריטים של Xero פועל בראש המסך. לשניהם קישורים מהירים לתכונות נפוצות המפוזרות בין אם זה כפתור “חשבונית חדשה” במסך “חשבוניות” הראשי ב- FreshBooks או סימן פלוס בתיבה “חשבוניות המגיעות לך” של לוח המחוונים של Xero.

לא יכולנו לבחור בין שתי התוכניות לידידותיות למשתמש עד שבחנו את תמיכת המשתמשים.

FreshBooks מפזרת רמזים וטיפים למשתמשים חדשים בכל הפלטפורמה שלהם, יחד עם קישורים למאמרים “עזרה” הרלוונטיים למסך בו אתה נמצא. הוא מציע גם תמיכה בדוא”ל וטלפון.

רמזים כחולים ו- Ctips

ל- Xero יש מדור עזרה, והוראות מפורטות עם סרטונים ומדריכים, אבל אין בתוכנה הרבה עזרה, מה שמאלץ אותך לצאת ולעבור למסך אחר לעזרה. אין גם תמיכה טלפונית.

בגלל תהליך האוביידינג המעולה שלה, FreshBooks הוא המנצח שלנו עבור ידידותיות למשתמש.

סבב: נקודת ידידותיות למשתמש עבור FreshBooks

לוגו של FreshBooks
לוגו של חשבונות Xero

6

פונקציות מתקדמות

מבניינים למכונות צילום, לעסקים רבים יש נכסים קבועים במאזן, אך נדיר למצוא את היכולת לנהל אותם בתוכנת חשבונאות מבוססת ענן..

אם יש הרבה נכסים קבועים במאזן שלך, ייתכן שתרצה להתבונן מקרוב ב- Xero. מודול הרכוש הקבוע המובנה שלה מחשיב פחת ומזמין את רישומי היומן עבור פיצויים. כשתתחיל, תוכל להעלות את הרכוש הקבוע מגיליון אלקטרוני.

נכסים קבועים-לוח מחוונים

FreshBooks לא מאפשר לך לייבא לוח זמנים של רכוש קבוע, והוא גם לא כולל מודול רכוש קבוע. אתה יכול להירשם ולשלם עבור אפליקציה נפרדת, אך אינך יכול להזמין רשומת יומן כמו שאתה יכול באמצעות QuickBooks Online מכיוון ש FreshBooks אינה מערכת הנהלת חשבונות עם כניסה כפולה. תוכל לקרוא מידע נוסף על השוואה בין השניים בעבודה המקוונת של FreshBooks לעומת QuickBooks.

Xero מכה גם את FreshBooks בניהול מלאי. זה כולל מלאי בכל תוכנית תמחור, מייצרת את רמות המלאי ומריץ דוחות. FreshBooks מחייב אותך להירשם ולשלם עבור אפליקציה נפרדת אם אתה רוצה ניהול מלאי המסונכרן עם החשבונאות שלך.

הפונקציה המתקדמת היחידה שבה FreshBooks עשויה להשיג יתרון היא פרויקטים. אתה מקבל מקום ריכוזי עבור הקבצים שלך ותוכל לשלוט בגישה של חברי הצוות. ניתן לפרט את הפרויקטים בפירוט, עם תוצרת מוקדמת ותאריכי יעד.

עריכה-פרויקט

אם זה פרויקט שאתה מחייב זמן עבורו, ל- FreshBooks יש מעקב אחר זמן בתוכנה ובאפליקציה שלו. אתה יכול אפילו להקצות תעריפים לשעה שונים לעובדים שונים.

Xero הפיק לאחרונה פרויקטים, כך שקשה לדעת כיצד הוא משווה. אמנם אתה יכול לעקוב אחר זמן, כסף ורווחיות איתו, אך אין לו פונקציית תאריכי יעד. אתה גם לא יכול להזמין אנשים לתרום לזה. יש לו פחות ממנהלי ניהול פרוייקטים יותר נטייה לחשבונאות עלות.

ל- Xero פונקציות מתקדמות יותר מאשר FreshBooks. עם זאת, אם העסק שלך לא צריך לעקוב אחר מלאי או רכוש קבוע, אך הוא רוצה לנהל פרויקטים, אנו ממליצים ללכת עם FreshBooks.

סבב: נקודת פונקציות מתקדמות לחשבונאות Xero

לוגו של FreshBooks
לוגו של חשבונות Xero

ז

פסק הדין

קשה לבחור בין FreshBooks ל- Xero מכיוון שאם אחד חלש השני חזק. לדוגמה, FreshBooks חלש במלאי ו- Xero הוא חזק, אך FreshBooks מכה את Xero בתהליכים הקלים שלו להזמנת חשבוניות והוצאות..

עם זאת, עלינו להסיק כי FreshBooks היא בדרך כלל בחירה טובה יותר מ- Xero. זה פשוט ואינטואיטיבי יותר לבצע פונקציות בסיסיות, כמו הגדרת שטר חוזר. התמחור שלה הגיוני יותר מזה של Xero והוא נותן לך אפשרויות נוספות לתמיכה בלקוחות.

החריג להמלצה שלנו הוא אם העסק שלך מבוסס מלאי, יש לו הרבה רכוש קבוע וסומך על דוחות. במקרה כזה, זירו הוא הבחירה המתבקשת.

מה אתה מעדיף, FreshBooks או Xero? האם מאמר זה עזר לך להחליט בין השניים? ספרו לנו בתגובות למטה, ותודה שקראו.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map