Egnyte Connect לעומת OneDrive לעסקים

קשה להשיג את המסבים שלך בעולם הרחב של שירותי אחסון ענן. זו הסיבה שאנו נעזור לך להחליט עם ההשוואה הזו של Egnyte Connect לעומת OneDrive for Business. Egnyte Connect הוא ספקי ה- EFSS המובילים הכוללים שלנו, ואילו OneDrive for Business מגיע במעט נמוך מבין ספקי ה- EFSS הטובים ביותר..


עם זאת, יש מקרה חזק שיש לשניהם.

שירותי אחסון בענן יכולים להתמקד בגורמים שונים, כגון סנכרון, אבטחה או שיתוף. אנו הולכים לבחור את החשובים ביותר ולהשתמש בהם כדי לבצע חמישה סיבובים עבור ראש זה בראש. אולם, תלוי בך להבין מהם החשובים לך ביותר.

אם אתה זקוק לפיתרון אחסון ענן פשוט במקום EFSS, קרא את ההשוואה שלנו בין שירותי אחסון הענן הטובים ביותר. אם זה לא עוזר, קרא את המדריך הטוב ביותר לשירותי אחסון ענן שיעזור לך בהחלטה שלך.

יהיה לנו מנצח בסוף כל סיבוב, ואנחנו נסיים עם זוכה כולל בכדי להקל עליך בבחירה. אם כבר יש לך מועדף, תוכל לעיין בסקירה הנפרדת של Egnyte Connect ובסקירת OneDrive for Business למידע נוסף.

1

סינכרון

מהירות ההעלאה שלך תלויה בשירות אחסון הענן, כמו גם בספק שירותי האינטרנט שלך וכמה אתה קרוב לשרת. עדיף אם השירות משתמש באלגוריתם סינכרון ברמת חסימת כדי להאיץ את העברת הקבצים שכבר הועלו. אם לא, שיתוף הפעולה יהיה איטי בהרבה.

זה נהדר אם גם אתה יכול להגביל את רוחב הפס או בסנכרון משאבי המחשב.

Egnyte Connect לקח כמעט 9 דקות להעלות תיקיה של 250MB. שירותים אחרים נמשכים חצי זמן. ההעלאה הראשונית איטית עם פתרונות EFSS, ומהירות הסנכרון חשובה יותר לשיתוף פעולה. במקרה כזה, מהירויות ההעברה של Egnyte Connect מהירות בזכות אלגוריתם ההעברה ברמת החסימה.

לאחר התקנת הלקוח, הוא מוסיף תיקיית סנכרון לשולחן העבודה. תוכן שתכניס לתוכו יסונכרן לענן. הוא יישאר גם בכונן הקשיח, אלא אם כן אתה משתמש בתכונת הסנכרון הסלקטיבית, המאפשרת לכבות את אחסון הכונן הקשיח לתיקיות וקבצים..

ל- Egnyte לקוח שולחני אחר בשם Egnyte Drive הפועל ככונן רשת. אתה יכול להשתמש בו כדי להגיע לתוכן הענן שלך מבלי לאחסן אותו בכונן הקשיח. לוקח יותר זמן לפתוח את הקבצים שלך, אך הוא מאובטח יותר ומונע גישה אליהם אם מישהו גונב את המכשיר שלך.

המהירויות של OneDrive for Business להעלאות והורדות ראשוניות תואמות שירותים אחרים, אך חסר לו אלגוריתם סינכרון מתאים ברמת החסימה מכיוון שהוא עובד רק עם קבצי Microsoft Office..

עם זאת, לשירות יש תכונה מעניינת שרוב האחרים אינם: היכולת לחסום סנכרון עבור סוגי קבצים מסוימים. אם אתה רוצה שליטה מדויקת יותר, תוכל להשתמש בסנכרון סלקטיבי כדי לבטל את הסנכרון גם עבור תיקיות או קבצים ספציפיים.

OneDrive for Business מהיר יותר מ- Egnyte Connect ויכול לחסום סינכרון של תוכן מסוים, אך אין לו אלגוריתם העברה ברמת חסימת העובד על כל הקבצים. Egnyte Connect עושה ולוקח את הסיבוב בגלל זה.

סיבוב: נקודת סנכרון עבור Egnyte Connect

2

שיתוף

אתה תרצה לשתף את הקבצים שלך ברגע שהעלית אותם, כך ששיתוף צריך להיות קל, מהיר ויכול לעבור ישירות לרשתות החברתיות הגדולות, יחידים וקבוצות יחידים. כמו כן, בקרות תוכן נכונות צריכות להיות זמינות כדי להגן על השיתופים שלך עם תאריכי תפוגה, הרשאות והגנת סיסמא.

באמצעות Egnyte Connect, אתה יכול ליצור קישורים לתיקיות ולקבצים, שאחרים יכולים להשתמש בהם כדי להוריד ולהציג. ניתן להעתיק את הקישור ולהדביק לרשתות חברתיות או לשלוח בדוא”ל. לאחר שתיצור כניסה, תוכלו להגן עליה באמצעות סיסמה, להגדיר תאריך תפוגה, להגביל הורדות ולקבל הודעה בעת השימוש בה. יש גם דף שמראה את מה ששיתפת.

אם אתה רוצה לשתף תיקיות אתה יכול לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתור “שתף” המשויך אליהם. לאחר מכן אתה יכול להזמין אנשים או קבוצות ולתת לכל אחת הרשאות אחדות: “בעלים”, “מלא”, “עורך” ו”צופה “.

הצופים יכולים לצפות בתצוגה מקדימה ולהוריד; עורכים יכולים לערוך, להעלות ולהוריד; אנשים עם הרשאות מלאות יכולים להעלות, להוריד, לערוך ולמחוק; ובעלים יכולים לעשות את כל זה, כמו גם לנהל הרשאות.

OneDrive for Business מאפשר לך לשתף תוכן באמצעות דואר אלקטרוני או על ידי יצירת קישור לקובץ או לתיקיה. אם אתה הולך עם הקישור אתה יכול להגביל את הגישה לאנשים ספציפיים, לקבוע תאריכי תפוגה ולהגביל שיתוף חיצוני. השירות מציע אפשרויות בקרת תוכן מספיקות, אך אינו יכול ליצור סיסמאות קישור.

יש עמודת שיתוף שמציגה את מה ששיתפת, אבל זה לא נוח כשיש הרבה רשומות. זה יהיה שימושי יותר כתצוגה נפרדת “משותפת” שבה אתה יכול לראות את כל התוכן.

ל- Egnyte Connect יותר אפשרויות לבקרת תוכן, תצוגות ידידותיות יותר למשתמש המראות את השיתופים שלך ומשתמשות בהרשאות, כך שהיא מנצחת בסיבוב הזה.

סיבוב: נקודת השיתוף עבור Egnyte Connect

3

אפליקציות לפריון

קטגוריה זו עוסקת באפליקציות בהן תוכלו להשתמש כדי לשפר את הפרודוקטיביות שלכם. שירותים מסוימים כוללים אפליקציות מקוריות, בעוד שאחרים משתלבים בכלי צד ג ‘או מציעים שילוב של שתי הגישות. רבים משתלבים עם Google Docs או Office Online למסמכים וסומכים על אפליקציות של צד שלישי לניהול משימות, תזמון וכן הלאה.

באופן לא רגיל, ל- Egnyte Connect כלי ניהול משימות משלה שיעזרו לפקח על שיתוף הפעולה, אך היא גם משתלבת עם כלים של צד שלישי, כמו טרלו. בנוסף, זה יכול לעבוד עם Office Online, Office 365 וסוויטת המשרדים של גוגל.

יש המון אפליקציות לבחירה, כולל Confluence, Okta ו- Raken, והרוב הן בחינם. עיין ברשימה כולה בספריית האפליקציות.

באופן לא מפתיע התפוקה של OneDrive for Business סובבת סביב Microsoft Office. אם תבחר בתוכנית הכוללת את Office 365, העובדים שלך יוכלו להשתמש בתוכניות Outlook, Word, Excel, PowerPoint ואפליקציות אחרות בסוויטה..

גם אם אין לך תוכנית עם Office 365, אתה יכול להשתמש ב- Office Online בחינם. זה כולל Word, Excel, PowerPoint ו- OneNote, שהוא אחד האפליקציות הטובות ביותר לרישום הערות.

ל- OneDrive for Business יש ספריה של אפליקציות של צד שלישי, אך קשה למצוא את מה שאתה מחפש מכיוון שאינו ניתן לחיפוש. יש גם אפשרות להשבית אינטגרציה עם אפליקציות של צד שלישי.

Egnyte Connect מציע ספרייה ניתנת לחיפוש של אפליקציות של צד שלישי ומשתלב עם Microsoft Office וסוויטת המשרדים של גוגל. זה הופך אותו למנצח בסיבוב הזה.

סבב: מצביע על אפליקציות פרודוקטיביות עבור Egnyte Connect

4

אבטחה

ישנם איומים רבים ברשת, ולכן חשוב לאבטח טוב. האקרים לא יהססו לפגוע בנתונים שלך באמצעות תוכנת ransomware או התקפות man-in-the-אמצעי, והם יכולים גם לכוון את האישורים שלך..

שירותי אחסון בענן מסתמכים על גישות שונות לאבטחת הנתונים שלך מפני איומים. אימות דו-גורמי ימנע מהאקרים שגנבו את הסיסמה שלך לגשת לחשבונך. עם זאת, אם יש לספק זה, עליך להזין סיסמה חזקה.

פרוטוקול TLS מגן על הנתונים שלך בזמן מעבר, ואילו הצפנה מערבלת את הקבצים שלך בזמן מעבר ומנוחה כדי לאפשר למישהו מלבדך לקרוא אותם. עובדי אחסון בענן שיש להם גישה למפתח ההצפנה שלך יכולים לקרוא אותם, אם כי אם אינך משתמש בהצפנה פרטית מקצה לקצה.

Egnyte Connect משתמש בהצפנה של AES 256 סיביות כדי להגן על הקבצים שלך במכשיר המקומי שלך, במעבר עם פרוטוקול TLS ובהמתנה בשרתים שלו. כמו פתרונות EFSS רבים, הוא אינו משתמש בהצפנה פרטית מכיוון שהוא צריך לקרוא את המטא נתונים שלך כדי להוסיף לאינדקס ולהאיץ את חווית המשתמש..

אתה יכול להימנע מכך, אם אתה משתמש ב- Boxcryptor, תוסף הצפנה פרטי.

מרכזי הנתונים של Egnyte Connect מאובטחים מפני פולשים פיזיים עם בקרות ביומטריות, סיור שמירה ומעקב 24 שעות ביממה. אם אתה מעדיף לקחת את העניינים לידיים שלך, אתה יכול לעשות זאת על ידי בחירת בניית פיתרון היברידי ואחסון הנתונים שלך בשרת אישי..

יש אימות דו-גורמי כדי להגן עליך אם מישהו גונב את הסיסמה שלך, אך אתה יכול להוריד את הסיכוי לכך על ידי הגדרת דרישות סיסמא מינימליות. אתה יכול גם להגדיר סיבוב סיסמה ונעילת חשבון, כמו גם גישה לניהול מכשירים מרכזי וניהול Egnyte Key. אם מישהו גונב את המכשיר שלך, אתה יכול להפסיק לסנכרן אותו.

מיקרוסופט מעורפלת ביחס לאמצעי האבטחה שלה, אך אנו יודעים שהיא משתמשת בהצפנה AES 256-ביט בזמן מנוחה. פרוטוקול TLS מגן על הנתונים שלך במהלך ההעברה ואלגוריתם ה- RSA 2048-bit שומר על מפתח ההצפנה שלך..

למרבה הצער, השירות אינו מאפשר לך להגדיר את דרישות הסיסמה שלך והוא ברירת מחדל לשמונה תווים. אתה יכול לבקש אימות דו-גורמי אם אתה מנהל האתר.

ל- OneDrive for Business יש מאפייני אבטחה הגונים, אך ל- Egnyte Connect יש יותר כאלה ומספקת הצפנה בכל שלבי ההעברה. היא מנצחת בסיבוב הזה.

סיבוב: נקודת אבטחה עבור Egnyte Connect

5

עלות אחסון

כמה אחסון שתקבל לכספך בא לידי ביטוי בתוכניות המנויים. אם לספק יש יותר כאלה, האפשרויות שלך יהיו טובות יותר. כמה שטח הם מציעים למחיר קובע את ערכם. אם אתם מחפשים מציאה, קראו את המבצעים הטובים ביותר שלנו באחסון ענן. זה נהדר אם תוכלו להשתמש בתוכנית או ניסוי בחינם לפני שתירשמו לשירות.

תוכנית הצוות של Egnyte Connect יכולה להכיל משתמש אחד לשלושה משתמשים. זה עולה 10 דולר למשתמש בחודש ומספק שטח אחסון של 1 TB. החברה מכוונת לעסקים עם התוכנית, אך היא גם טובה לאנשים פרטיים.

אם יש לך משתמשים רבים יותר, אתה יכול לבחור בין שלוש תוכניות: Office, Business ו- Enterprise. Office מציעה אחסון מקוון של 5 טרה-בתים במחיר של 8 $ למשתמש לחודש ודורש מינימום חמישה משתמשים. עבור יותר מ 25 משתמשים, עסקים מספקים שטח אחסון של 10 טרה-בתים עבור $ 15 למשתמש למשתמש בחודש.

אם יש לך יותר ממאה משתמשים, Enterprise מעניקה לך שטח אחסון “עד בלתי מוגבל”, בקרה ניהולית ותמיכה מובחרת. יהיה עליך להתקשר לאגניטה כדי לקבל הערכת מחיר. ראה כאן את רשימת התכונות המלאה.

ל- OneDrive for Business יש תוכניות זולות ואינן מחייבות משתמשים לחלוק שטח. זה יתרון עצום עבור השירות.

OneDrive for Business 1 עולה 60 דולר למשתמש בשנה ומעניק לכל משתמש שטח אחסון של 1TB. OneDrive for Business 2 מציע אחסון בלתי מוגבל, אך עולה כפליים. עם זאת, אתה מתחיל עם 1TB ונדרש לבקש יותר אם אתה זקוק לו.

Office 365 Business Premium עולה 150 דולר לשנה ומספק שטח של 1 TB לכל משתמש, חבילת Office 365 ואפליקציות אחרות. חפש כאן את רשימת התכונות המלאה לכל התוכניות.

למרות של- Egnyte Connect יש תוכניות בעלות ערך טוב, ל- OneDrive for Business יש תוכניות זולות שאינן חולקות מקום בין המשתמשים. שירות מסוג זה מאפשר לו לנצח בסיבוב הזה.

סבב: נקודת עלות אחסון עבור OneDrive לעסקים

6

פסק הדין

בהתחשב בכך ששני הספקים נמנים עם שירותי אחסון הענן הטובים ביותר, הייתם מצפים שהם יוכלו ללכת מכף רגל ועד ראש. זה לא המקרה, מכיוון ש Egnyte Connect זכתה בכל קטגוריה מלבד עלות אחסון. אם זה הדאגה העיקרית שלך, עבור עם OneDrive for Business. אם לא, שמור עם המנצח הכללי שלנו, Egnyte Connect.

יש לו תכונות אבטחה חזקות, יישומי פריון רבים, שיתוף קל ומאובטח וסנכרון ברמת החסימה כדי לסייע בשיתוף פעולה. זה גם מאפשר לך להשתמש בו ככונן רשת ולהעביר אחסון מענן אחד למשנהו.

הזוכה: Egnyte Connect

מה הצורך שלך בהשוואה הזו? מה עדיף לך? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map