Egnyte Connect לעומת Dropbox Business: New vs Old בשנת 2020

Dropbox הוא אחד משירותי אחסון הענן הפופולאריים ביותר, וזה גם עבור הגרסה העסקית שלו. עם זאת, Egnyte Connect, המנצחת הכוללת של מיטב ספקי ה- EFSS שלנו, איננה דבר. מסיבה זו, יתכן שיהיה קשה להשוות בין השירותים, ולכן אנו הולכים לעשות זאת עבורך בהשוואה בין עסקית Egnyte לעומת Dropbox..


ל- Egnyte תוכניות זולות, שיתוף תיקיות וקבצים רב עוצמה, סנכרון אמין, ספרייה עשירה של כלי שילוב של צד שלישי ואבטחה חזקה. לעומת זאת, ל- Dropbox Business יש אחת מיכולות הסנכרון הטובות ביותר, כלי פריון רבים בספריה וביטחון טוב. לפרטים נוספים תוכלו לקרוא את סקירת Egnyte Connect הנפרדת שלנו ואת סקירת Dropbox Business.

אם אתה משתמש פרטי או שאתה זקוק לשירות שמיועד ספציפית לעסקים קטנים, קרא את ההשוואה הטובה ביותר שלנו לאחסון ענן והשוואת אחסון ענן לעסקים הטוב ביותר שלנו..

אחרת, שמור איתנו כשאנחנו משווים שירותים אלה. הצרכים שלך עשויים להיות פחות או יותר ספציפיים, אך אנו נשתמש בקטגוריות כלליות כדי לראות אילו מהן יוצאת בראש. קטגוריות אלה יכללו עלות אחסון, שיתוף תיקיות וקבצים, סנכרון, כלי פריון ואבטחה.

אנו נכריז על זוכה בתום כל סיבוב קטגוריות, ואחרי שהשלים את כולם, אנו נכריז על האלוף הכללי. אנו נתחיל בהשוואה על ידי דיון בתוכניות התמחור של שני השירותים.

1

עלות אחסון

עדיף שתשיג הרבה שטח אחסון לכסף שלך. ככל שהשירות מציע יותר מחיר, הערך שלו טוב יותר. זה טוב גם אם השירות מציע הרבה תוכניות, מה שמגדיל את הסיכוי למצוא אחת שמתאימה לך בדיוק. בנוסף, השימוש בתוכנית או ניסיון בחינם זו דרך נהדרת לבדוק את השירות לפני שנפרדים מכספכם.

אגניט קונט

לאגניטה שלוש תוכניות עסקיות: Office, Business ו- Enterprise. Office יכולה להכיל חמישה עד 25 משתמשים ומספקת שטח אחסון מקוון של 5 טרה-בתים במחיר של 8 $ לחודש למשתמש. 

התוכנית העסקית היא בחירה טובה יותר אם אתה זקוק למשתמשים רבים יותר מכיוון שהיא מאפשרת לך בין 25 ל 100 משתמשים. זה יאפשר לך להחזיר 20 דולר לחודש למשתמש ולקבל לך שטח אחסון של 10 טרה-בתים.

ארגוני טוב לעסקים עם מאה משתמשים ומעלה. למעשה, אין גבול עליון לכמה משתמשים אתה יכול לקבל. עליכם ליצור קשר עם Egnyte כדי לקבל הערכת מחירים, אולם Enterprise מספקת שטח אחסון בענן שמתגבר ככל שעולה על צרכיכם.

אם אתה משתמש פרטי אך מגלה כי Egnyte מתאימה לצרכים שלך יותר מהשירותים בהשוואה הטובה ביותר שלנו לאחסון ענן, תוכל להשתמש בתוכנית “הצוות” של Egnyte. זה טוב לאחד עד שלושה משתמשים ומקנה לך שטח אחסון של 1TB.

שים לב כי מלבד שטח האחסון, התוכניות נבדלות זו מזו בתכונות שהם מציעים. כדי להשוות תכונות אלה, עיין בדף התוכניות של Egnyte Connect. לפני שתחליט על אחת מהתוכניות, תוכל להשתמש בניסיון בן 15 הימים החינמיים לבדיקת Egnyte Connect.

עסקית Dropbox

ל- Dropbox Business שלוש תוכניות עסקיות – סטנדרטיות, מתקדמות וארגוניות – והן דורשות מינימום של שלושה משתמשים. Standard תקבל שטח אחסון של 3 טרה-בתים עבור $ 15 לחודש למשתמש, או 12.50 $ אם אתה משלם עבור שנה מראש. 

אם אתה זקוק לשטח אחסון רב יותר, התוכנית המתקדמת היא בחירה טובה יותר מכיוון שהיא מאפשרת לך שטח אחסון בלתי מוגבל תמורת 25 $ לחודש למשתמש. אם אתה משלם עבור כל השנה, המחיר החודשי יורד ל 20 $ לחודש למשתמש.

Enterprise לא מעלה את שטח האחסון, כמובן, אך היא מספקת גישה לתכונות ותמיכה מתקדמות. מכיוון שצרכיהם של חברות גדולות משתנות, תצטרך לקבל הערכה של מחיר מ- Dropbox עבור תוכנית זו. 

כדי להשוות בין התכונות שמציעות התוכניות, אנו מזמינים אתכם להציץ בדף השוואת התוכניות של Dropbox. אתה יכול גם להשתמש בניסיון בן 30 הימים החינמיים כדי לבדוק את התוכנית “הרגילה” או “המתקדמת”.

מחשבות סביב סיבוב אחד

זו השוואה מעניינת מכיוון שהתכנית הזולה ביותר של Egnyte, אופיס, היא כמעט חצי ממחיר התוכנית הרגילה של Dropbox, אך היא מציעה את אותה כמות אחסון. Egnyte הוא המנצח הברור מבחינת הערך. 

עם זאת, התוכנית המתקדמת של Dropbox מאפשרת לך אחסון בלתי מוגבל ומחייבת שיהיו לך לפחות חמישה משתמשים. התוכנית העסקית של Egnyte אינה יכולה להתאים לזה מכיוון שהיא מחייבת שיהיו לך לפחות 25 משתמשים ואינה מספקת אחסון בלתי מוגבל. התמחור השנתי לשתי התוכניות זהה.

חילקנו את ההבדל בסבב זה עם תוכנית הצוות של Egnyte מכיוון שזו בחירה מצוינת לעסקים שאינם זקוקים להרבה משתמשים. בגלל זה, Egnyte Connect הוא המנצח הכללי שלנו.

סבב: נקודת עלות אחסון עבור Egnyte Connect

לוגו של Egnyte Connect
לוגו עסקי של Dropbox

2

שיתוף

שיתוף הוא חשוב מכיוון שהוא מאפשר לך לשתף פעולה עם אנשים אחרים. זה צריך להיות מהיר וקל, וכדאי גם שתשתף את התוכן שלך עם אנשים וקבוצות. לאחר שתעשה זאת, באופן אידיאלי תוכל לממש מידה של שליטה על המניות שלך. אפשרויות בקרת תוכן כוללות בדרך כלל סיסמאות, תאריכי תפוגה, הרשאות ועוד.

אגניט קונט

Egnyte מאפשר לך לשתף קבצים ותיקיות כקישורים, שתוכל להעתיק ולהדביק או לשלוח באמצעות דואר אלקטרוני. ניתן להגדיר את הקישור כך שיאפשר צפייה בלבד או לאפשר הורדה גם. בנוסף, אתה יכול להגן על הקישור באמצעות סיסמה, ליידע אותך עם הגישה אליו ולהגדיר שהוא יפוג בתאריך ספציפי או לאחר מספר לחיצות..

egnyte-vs-dropbox-egnyte-file-sharing

אתה יכול גם לבחור לתת למשתמשים גישה לתיקיה ולספק להם רמות מתאימות של הרשאות, כולל “בעלים”, “מלא”, “” עורך “ו”צופה.”

אנו אוהבים כי Egnyte כלל דף נפרד המציג את הקישורים ששיתפת וקישורים שאחרים שיתפת איתך.

עסקית Dropbox

Dropbox Business מספקת לך תיקיה משותפת כבר מההתחלה. זוהי “תיקיית צוות”, שלכל המשתמשים שלך יש גישה. כשאתה יוצר תיקיית צוות, אתה יכול להזמין אנשים אליה ולתת להם הרשאות “יכול לערוך” או “יכול להציג” הרשאות.

egnyte-vs-dropbox-dropbox-שיתוף קבצים עסקיים

הרשאות עריכה מעניקות למשתמשים אפשרות לערוך, למחוק, להגיב ולהוסיף קבצים. הרשאות תצוגה מאפשרות למשתמשים להציג, להוריד ולהגיב רק. לא משנה מה ההרשאות שתגדיר, אתה יכול לשלוח את ההזמנה לדוא”ל, משתמש או קבוצה שצוינו. 

עם זאת, באפשרותך גם ליצור קישור לקובץ או לתיקיה, שתוכל להגביל לאנשים עם הסיסמה, לחברי צוות או לגרום לכל מי שהקישור לפתוח אותו. בנוסף, באפשרותך להגדיר את הקישור לפקיעה בתאריך מסוים ולהשבית אותו להורדה.

Dropbox משתלב גם עם Slack ו- Trello כברירת מחדל, ויש אפשרויות לשתף קבצים ל- Slack או להוסיף אותם ל- Trello.

בנוסף, Dropbox Business מאפשרת לך להזמין אנשים לשתף אתך קבצים באמצעות בקשות קבצים. בקשות קבצים מאפשרות לך לקבוע תאריך יעד ולציין איזה תוכן אתה צריך והיכן לאחסן אותו. 

מעקב אחר כל מה ששיתפת יכול להיות קשה, אבל Dropbox Business מספק דף שמפרט מה שיתפת עם אחרים ומה הם שיתפת איתך..

שתי מחשבות עגולות

שני השירותים נהדרים לשיתוף וכוללים את כל התכונות הדרושות שאנו רוצים לראות. Dropbox מאפשר לך אפילו לשתף ל- Slack או להוסיף קבצים לטרלו, ול- Egnyte Connect יש גישה מדויקת לשיתוף תיקיות. זו תכונה חשובה יותר, ו- Egnyte Connect יכול גם להשתלב בשני היישומים. זה הופך את Egnyte Connect למנצחת בסיבוב הזה.

סיבוב: נקודת השיתוף עבור Egnyte Connect

לוגו של Egnyte Connect
לוגו עסקי של Dropbox

3

סינכרון

סנכרון קבצים הוא מנגנון המפתח של שירות EFSS מכיוון שהוא משקף את הקבצים שלך לכל המכשירים האחרים שלך ומאפשר לך לגשת לקבצים שלך בענן מכל אחד מהם. מודל הסנכרון הרגיל מורכב מסמל מגש המערכת ותיקיית סנכרון.

תיקיית סנכרון נראית כמו כל תיקיית מערכת קבצים אחרת, למעט שכל קובץ שתציב בתיקיית הסנכרון יסונכרן לענן ולכל המכשירים האחרים שלך. זה שימושי מכיוון שהוא מאפשר לך להשתמש במספר מכשירים מבלי לנהל את הקבצים שלך בעצמך. בדרך זו סינכרון מקל על העבודה על הקבצים שלך באמצעות מכשירים שונים.

עם זאת, הסנכרון תלוי ברוחב הפס של החיבור שלך, עד כמה אתה קרוב לשרת ובנוכחות העתקת קבצים ברמת חסימת. העתקת קבצים ברמת החסימה מזרזת את העברת הקבצים על ידי העתקת רק חלקי הקבצים שהשתנו, ולא את הקובץ כולו.

אגניט קונט

egnyte-vs-dropbox-egnyte-desktop-client

Egnyte Connect אינו משתמש בתיקיית סנכרון רגילה. במקום זאת, הוא משתמש בתיקיית כונן רשת. ההבדל הוא שכונן הרשת לא מוריד כברירת מחדל את תוכן הענן שלך, אלא רק מראה את זה. בגלל זה, אתה יכול לראות ולגשת אליו מבלי להקריב שטח בכונן הקשיח. החיסרון הוא שהקבצים שלך לא יהיו זמינים כשאתה במצב לא מקוון.

אתה יכול לעקוף זאת על ידי סימון קבצים לשימוש לא מקוון. מצד שני, אתה יכול להשתמש בסנכרון סלקטיבי כדי לבחור אילו קבצים אתה רוצה לסנכרן ואת אלה שאתה רוצה להישאר בענן..

Egnyte Connect אינו משתמש באלגוריתם העברה ברמת חסימות, אך זה תקין עבור שירותי EFSS רבים. עם זאת, בדקנו את מהירויות ההעברה שלה, תוך שימוש בתיקייה המכוסה של 1 ג’יגה-בייט, ואגניטה לקחה בדיוק את הזמן שצריך, בהתחשב במהירות העלאה.

עסקית Dropbox

egnyte-vs-dropbox-dropbox-desktop-client

ל- Dropbox Business יש יכולות סינכרון נהדרות, מה שלא מפתיע בהתחשב בעובדה ש- Dropbox המציאה את המודל הנפוץ של הסנכרון. זה עובד באותה צורה שתיארנו בתחילת פרק זה, אבל Dropbox מספק סנכרון חכם כדי לשפר אותו. סנכרון חכם מאפשר לך לתייג את הקבצים שלך לאחסון בענן אך מאפשר לך עדיין לגשת אליהם מהמכשירים שלך.

זו גישה דומה ל- Egnyte, אך זו העובדת מנקודת המוצא ההפוכה. בדקנו כמה מהר הסנכרון שלה מעביר קבצים באמצעות אותה תיקיה עם רוכסן של 1 ג’יגה-בייט, ו- Dropbox Business לקח קצת יותר זמן ממה שציפינו, אך הוא עדיין היה מהיר. ההעלאה הראשונית פחות חשובה אם אתה משתף פעולה עם אחרים, וכאן מאיר Dropbox.

זה הודות ליישום הסנכרון ברמת החסימה. למעשה, זה אחד השירותים הנדירים שמציעים אותו. לדוגמה, ל- OneDrive for Business, שירות פופולרי אחר, יש אותו אך רק עבור קבצי Office. עם זאת, ל- OneDrive יתרונות אחרים, כמו ערך רב, ואם זה מעניין אתכם, קרא את סקירת OneDrive for Business שלנו.

שלוש מחשבות עגולות

Egnyte ו- Dropbox מספקים סינכרון מסוגל עם תכונות המאפשרות לך לחסוך מקום בכונן הקשיח, וזה חשוב אם אתה משתמש במחשב נייד עסקי דק עם SSD. עם זאת, ההבדל העיקרי הוא ש- Dropbox Business מספקת העתקת קבצים ברמת חסימת הגישה כאשר Egnyte Connect לא עושה זאת. זה הופך את Dropbox Business למנצח בסיבוב הזה.

סיבוב: נקודת סנכרון לעסקי Dropbox

לוגו של Egnyte Connect
לוגו עסקי של Dropbox

4

כלי פריון

בקטגוריה זו נסקור את האפליקציות הזמינות של צד שלישי וזמינות חיצוניות שיכולות לשפר את הפרודוקטיביות, שיתוף הפעולה שלך ועוד. לשירותים יכולים להיות יישומים מקומיים בלבד, להשתלב עם צדדים שלישיים רבים או לספק גישה מעורבת.

חלק מהאינטגרציות השימושיות ביותר הן עם Microsoft Office, חבילת Google Office או לפעמים שניהם. אפליקציות של צד שלישי כוללות לרוב ניהול משימות, זרימות עבודה, משימות, אבטחה ועוד.

אגניט קונט

egnyte-vs-dropbox-egnyte-app-library

Egnyte, בניגוד לשירותים רבים אחרים של EFSS, מציע תכונות לניהול משימות מקוריות, וזה נחמד מכיוון שיש לך אפשרות לבחור בין זה, ולומר, טרלו. עם זאת, Egnyte משתלב גם עם טרלו ואפליקציות אחרות של ניהול משימות של צד שלישי. בנוסף, Egnyte יכול להתחבר עם שותפים אחרים, כמו Microsoft Office, Google G Suite, Slack ועוד.

Egnyte משתלב גם עם שילובים של צד שלישי, כגון SAP ו- Salesforce. הספרייה גדולה ולא יהיו לך בעיות במציאת אפליקציה בכל קטגוריה שאתה זקוק לה. כדי להקל, Egnyte מאפשר לך לחפש את האפליקציה הדרושה לך ולבחור רק את הקטגוריות הרלוונטיות. תוכל לראות את הרשימה המלאה של אפליקציות צד שלישי כאן.

עסקית Dropbox

שילוב של egnyte-vs-dropbox-dropbox-app

ל- Dropbox Business יש כלי מקורי שנקרא “נייר Dropbox”, המאפשר להוסיף תוכן שונה – כגון טקסט, תמונות, קטעי וידאו ועוד – לדף ריק. תוכלו לקרוא עליו יותר בסקירת Dropbox Paper שלנו. עם זאת, אם אתה רוצה אפליקציות שמכוונות לרישום הערות, עיין ברשימת האפליקציות הטובה ביותר לרשום הערות.

האפליקציה המקורית של Dropbox נוספת היא Showcase, המאפשרת לך להציג את התוכן שלך בדף אטרקטיבי, שתוכל לשתף אותו לאחר מכן.

בספריית האינטגרציות של Dropbox יש אפליקציות פופולריות רבות הכוללות אסאנה, סלאק וזפייר. אתה יכול לגלוש בכולם בדף שילוב האפליקציות של Dropbox. האפליקציות ניתנות לחיפוש והדף מאפשר לך להציג רק תצוגה מקדימה של אפליקציות מקטגוריות ספציפיות.

סיבוב ארבע מחשבות

גם Egnyte וגם Dropbox מצליחים בקטגוריה זו, בזכות הספריות הרחבות והאפליקציות המקומיות שלהם. עם זאת, Dropbox Business משתלב עם אפליקציות רבות יותר ומספק גם נייר Dropbox וגם Showcase. זה עוזר לו לנצח בסיבוב הזה, אם בפער קטן.

סיבוב: נקודת כלים לפרודוקטיביות לעסקי Dropbox

לוגו של Egnyte Connect
לוגו עסקי של Dropbox

5

אבטחה

אבטחה היא הקטגוריה האחרונה, אך בהחלט לא פחותה. הבטחת ענן טובה הינה המפתח להפיק את המרב מאחסון EFSS, מבלי שפשע ברשת פוגע בנתונים העסקיים שלך. כדי לעזור לך להגן על הנתונים שלך, שירותי ענן משתמשים בשיטות אבטחה רבות.

הצפנה מערבלת את הקבצים שלך כך שקריאתם דורשת מפתח פענוח מיוחד. הגישה האידיאלית תהיה הצפנה פרטית, המאפשרת לך לנהל את המפתח שלך ואז להגן עליו באמצעות סיסמה. עם זאת, רוב שירותי EFSS מנהלים את מפתח הפענוח שלך. לאחר סיום ההצפנה, פרוטוקולי TLS או SSL יסייעו בהגנה על הקבצים שלך במעבר.

שיטות אלה לא יעזרו אם אתה או המשתמשים שלך יוצרים סיסמאות חלשות. עם זאת, אימות דו-גורמי יעשה זאת. זה מונע גישה לא מורשית על ידי דרישה מהמשתמשים להזין קוד מיוחד בעת גישה לתוכן ממכשיר לא מוכר. 

אפילו עם אימות דו-גורמי, עליך ליצור סיסמה חזקה. יצירת דרישות סיסמא מותאמות אישית מסייעות גם בכך.

אגניט קונט

Egnyte Connect משתמש בהצפנה של AES 256 סיביות – ההצפנה הסטנדרטית והשימוש הנפוצה כיום – כדי לערבל את הקבצים שלך. כברירת מחדל אין הצפנה פרטית, אך אתה יכול לאפשר ניהול Egnyte Key אם תירשם לתכנית “הארגון” של Egnyte. אם אינך רוצה לעשות זאת, אפשרות נוספת היא לשלב עם Boxcryptor, תוסף הצפנה פרטי..

כדי לסייע בהגנה על האישורים שלך, Egnyte מספק אימות דו-גורמי. בנוסף, כמנהל המערכת, אתה יכול לתבוע אורך חוזק וסיסמא. אתה יכול גם לדרוש ממשתמשים לאפס את הסיסמאות שלהם לאחר פרק זמן, להשבית את הכניסה לאחר מספר ניסיונות כושלים ועוד.

אם ברצונך לאפשר למשתמשים להיכנס למספר אפליקציות באמצעות אותן תעודות, אתה יכול להשתמש באפשרויות כניסה יחידה (SSO), כגון Bitium, Okta ו- OneLogin.

מאפיין נוסף של הערה הוא היכולת למחוק מרחוק נתוני ענן ממכשירים. זה עוזר להפחית את הסיכון לפגיעה בנתונים שלך אם מישהו גונב את המכשיר שלך.

Egnyte שומר את הנתונים שלך במרכזי נתונים מוקשים, המשתמשים ב יתירות, מעקב ובקרת גישה ביומטרית ומסוגלים להתנגד לאסונות טבע, כמו רעידות אדמה, שריפות ושיטפונות. כעדות לכך, מרכזי נתונים עומדים בתקני האבטחה ISO 270001, SOC 2 ו- SSAE 16.

אם אתה חושב שזה לא מספיק וברצונך ליישם אמצעי אבטחה משלך, תוכל לעשות זאת על ידי יצירת פתרון ענן היברידי משלך. ככה, חלק מהנתונים יהיו על שרתי Egnyte וחלקם יהיו במקום.

עסקית Dropbox

Dropbox Business משתמש גם בהצפנה של AES 256 סיביות כדי לטרוף את הקבצים שלך, וכמו Egnyte, הוא מנהל את מפתח ההצפנה שלך. תצטרך להשתלב עם Boxcryptor אם אתה רוצה לנהל את זה בעצמך. פרוטוקול TLS יגן על הנתונים שלך במעבר למרכזי הנתונים של Dropbox.

אתה יכול להגן על האישורים שלך על ידי הפעלת אימות דו-גורמי ועל ידי שימוש בתכונות של בקרת סיסמה. תכונות אלה כוללות את היכולת לצאת מכל חברי הצוות שלך, לדרוש מהם לאפס את הסיסמה ולהודיע ​​להם כאשר דרישות הסיסמה משתנות. ניתן גם לאפס את כל הסיסמאות. Dropbox מציעה גם אפשרויות SSO, כמו Okta ו- OneLogin.

בדומה ל- Egnyte, Dropbox מאפשר לך למחוק מכשיר מרחוק. כדי להגן על נתונים שהועלו מהמכשירים שלך למרכזי הנתונים של Dropbox, Dropbox מציית לתקני ISO 27001 ו- SOC 2.

מחשבות סיבוב חמש

למרות ששני השירותים מספקים אבטחה מסוגלת, Egnyte Connect מצליחה להקדים את Dropbox Business בהפרש קטן. זה הודות ליכולת הענן ההיברידית שלו, לא מעט יותר אפשרויות לבקרת סיסמאות ולתכונת ניהול המפתחות המקורית שלה.

סיבוב: נקודת אבטחה עבור Egnyte Connect

לוגו של Egnyte Connect
לוגו עסקי של Dropbox

6

מחשבות אחרונות

זה היה קרב מכוון בגלל שהוא היה קרוב בכמה קטגוריות, ולאגניטה יש רק ניצחון אחד יותר על דרופבוקס, בשלושה ניצחונות לעומת שתיים. זה הופך את Egnyte Connect למנצח הכללי שלנו. עם זאת, Dropbox Business היא בחירה תקפה אם אתה זקוק לכלי פרודוקטיביות מקוריים ואחסון ענן ללא הגבלה.

הזוכה: Egnyte Connect

מה אתם חושבים על השירותים הללו? האם Egnyte Connect היא הבחירה הטובה יותר עבורך, או שאתה נוטה לעבר Dropbox? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map