Dreamhost לעומת Bluehost: למצוא את מארח האינטרנט הטוב ביותר בשנת 2020

Bluehost הוא אחד השמות הגדולים ביותר בשוק אירוח אתרים, ומגדל כשלושה אחוזים מהאתרים החיים. ל- DreamHost, לעומת זאת, כמחצית מהנתח הזה, למרות שהוא מציע מסירות ברורות יותר לפרטיות המשתמשים ותמחור שקוף יותר.. 


עם זאת, אין להכחיש את האפשרויות של Bluehost וידידותיות למשתמש, מה שהופך את זה לאופציה אטרקטיבית עבור חדשים. בהשוואה זו של DreamHost לעומת Bluehost, אנו הולכים לנקוט בגישה אנליטית כדי לראות איזה ספק הוא המתאים ביותר עבורך. למרות שקריאת המדריך הטוב ביותר שלנו לאירוח אתרים יספק רמז למסקנה שלנו, ההשוואה, בוואקום, אינה כל כך פשוטה. 

הספקים מקטבים, מביאים בסימן שאלה מה חשוב בבחירת מארח אינטרנט, אז תסתובב, זה יהיה נסיעה מטלטלת. למרות שאנו נספק את הבחירות שלנו לאורך הדרך, אנו קוראים לך לקרוא את כל החלקים כדי לקבוע את מארח האינטרנט הטוב ביותר עבורך.

אנו ממליצים לקרוא גם את סקירת DreamHost שלנו ואת סקירת Bluehost כדי לראות כיצד הם מסתדרים כנגד שוק אירוח אתרים רחב יותר.

הגדרת קרב: DreamHost מול Bluehost

גיבשנו את הקריטריונים שאנו נוהגים לשפוט בהם מארחים לחמישה סבבים. למרות שלא נתייחס בנפרד לקטעים כגון סוגי אירוח בהשוואה, הם יעטפו בסבבים אחרים. בדרך זו, אנו יכולים להיות פנים יותר ישרים ומאוזנים. 

חמשת הסבבים הללו הם תכונות, תמחור, קלות שימוש, מהירות וזמן פעולה ואבטחה ופרטיות. סיבוב שווה נקודה אחת ואנחנו נתגמל מנצח בכל אחת מהן. ההספק שייקח את הכתר בשלושה מחזורים או יותר יזכה בהשוואה הכוללת. 

בתחילת כל סיבוב, נספק רעיונות כלליים לגבי מה שאנחנו מחפשים, ובסוף נסקור את מחשבותינו על האופן בו השניים משתווים. בכל סיבוב יהיה גם קטע המסביר את החוויה שלנו עם הספק בקריטריון זה במהלך הבדיקה שלנו.

1

מאפיינים

“תכונות” הוא קטע מרחיק לכת. כל דבר, החל מתכונות אבטחה ועד שיפורי איכות חיים לתוכנת שרת, יכול להיחשב כ”תכונות “. בסיבוב זה, המוקד שלנו הוא לא רק לזהות אילו תכונות כלולות, אלא כמה הן חשובות לחבילת האירוח שלך.

DreamHost

כפי שהזכרנו בסקירה שלנו, ל- DreamHost יש הרבה תכונות. עם זאת, ייתכן שתכונות אלה לא נראות בהתחלה. רוב הרשימה נסובה על שיפור השירות, כולל אחסון מלא של כונן במצב מוצק, תעודת SSL / TLS בחינם ופרטיות תחום בחינם. נדבר יותר על השניים האחרונים בחמישה שנמצאו. 

בהמשך לחלק מהתכונות הברורות יותר, כל המשתמשים מקבלים את בונה האתרים של Remixer, ולמרות שהוא שימושי, הוא לא יהפוך את רשימת בוני האתרים הטובה ביותר שלנו. בדומה ל- Squarespace, יש לו נושאים מדהימים, אך בניגוד, נגיד, Wix, האינטגרציות שלה סובלות (קרא את סקירת Squarespace שלנו ואת סקירת Wix). 

dreamhost-review-remixer

בגלל זה, יתכן שזו אפשרות טובה ללכת עם בונה אתרים ייעודי אם זה המסלול שאתה רוצה לנסוע עם האתר שלך. עם זאת, אם אתה מעדיף לבנות את האתר שלך עם בונה אתרים ובסופו של דבר לעבור לוורדפרס, Remixer כיסה. אתה יכול לייצא את אתר האינטרנט שלך Remixer ל- WordPress, והתבניות יתורגמו. 

בהקשר זה, Remixer הוא עוצמתי, ואף מרשים יותר בהתחשב במגוון התכונות של וורדפרס של DreamHost. תוכניות DreamPress, שהפכו את רשימת אתרי האירוח הטובים ביותר עבור WordPress שלנו, כוללות גישה לגרסה בתשלום של Jetpack, משאבים ייעודיים וגיבויים לפי דרישה.. 

התוכניות הללו הן שמייחדות את DreamHost מכיוון שהן מציעות רמות ביצועים דומות לקינסטה אך בפחות כסף (קרא את סקירת Kinsta שלנו). הערך הוא עצום, במיוחד בהשוואה למארחי וורדפרס במחיר מופקע, כמו Pagely (קרא ביקורת Pagely).

Bluehost

Bluehost נמצאת בבעלות קבוצת Endurance International, ולמרות שבדרך כלל זה מבשר בצורה גרועה עבור תכונות – קרא דוגמה של סקירת JustHost שלנו – Bluehost עמוס בהן. אולם, בניגוד ל- DreamHost, התכונות של Bluehost אינן זמינות בין תוכניות המגדירות סרגל גבוה יותר לכניסה. 

לדוגמה, CodeGuard Basic, המספק גיבויים לאתר האינטרנט שלך, ופרטיות התחום לא נראים בזול ביותר מבין התוכניות המשותפות. עם זאת, הם עדיין מוצגים בשורה היקרה יותר של התוכניות המשותפות, וזה נחמד לראות. כל המשתמשים מקבלים אישור SSL / TLS וגיבויים יומיים המנוהלים על ידי Bluehost. 

יש גם בונה אתרים, אבל זה לא עיצוב קנייני כמו Remixer. במקום זאת, Bluehost מספקת גרסה חינמית של Weebly עם התוכנית שלך. Weebly מציע ממשק אינטואיטיבי, אינטגרציה עמוקה עם פלטפורמות אחרות ועיצוב מגיב.

עורך סוער

בנוסף, אתה יכול להשתמש בדומיין שלך עם Weebly. למרות שהשירות עדיין מוגבל, אתה יכול לראות שחיבור הדומיין שלך ל- Weebly עולה בדרך כלל כ- $ 5 לחודש בסקירת Weebly שלנו. יש כמה מגבלות על המדיה ומספר העמודים שבהם אתה יכול להשתמש, אך ההצעה בסך הכל. 

באשר לוורדפרס, Bluehost משקף את DreamHost, אך בנקודת מחיר נמוכה יותר. הממשק, שנחקור בסיבוב השלישי, בנוי עבור וורדפרס, ומאפשר לך לגשת לעיצוביות, תוספים ועוד בלי להתחבר. בנוסף, מוצע שלב וורדפרס.. 

מחשבות סביב סיבוב אחד

הסיבוב הראשון הוא קשה, מכיוון ששתי הספקים עוסקים בתכונות הבוהן לאחור. זה יכול בקלות להיות עניבה, בהתחשב בכך ש- DreamHost מציע פרטיות בתחום, ואילו Bluehost מציע בונה אתרים מבשר יותר. אולם המטרה שלנו היא להכריז על זוכה, אז אנחנו הולכים לפצל שערות. 

לפרטיות התחום החינמי של DreamHost תהיה זמנה לאור הזרקורים, אך סבב אחד הוא לא. בגלל זה, בונה אתרים עשיר יותר של Bluehost מאפשר לו לבחון נקודה בסיבוב הזה.

סיבוב: תכונות נקודה עבור Bluehost

2

תמחור

התמחור נראה פשוט וברוב המקרים זה. עם זאת, אירוח אתרים הוא יוצא דופן. למרות שאנו יכולים לקחת מספרים ולומר שספק אחד הוא זול יותר מאשר אחר, הנחות רב-שנתיות, תמחור מתעתע וכותבי שכר הופכים את התמחור למורכב יותר ממה שהיה צריך להיות. 

לדוגמה, Arvixe נראה זול, אך כפי שניתן לראות בסקירת Arvixe שלנו, התעריף החודשי יקר יותר ממה שמפורסם אם תבחר בפחות מתוכנית רב-שנתית. מצד שני, Hostinger מציע הנחות רב-שנתיות, אך ההנחות כל כך תלולות שזה יכול לעלות פחות ללכת לאורך זמן (קרא את סקירת Hostinger שלנו).

DreamHost

DreamHost מצטיין בתמחור, לא רק בגלל שהוא זול, אלא גם בגלל שהוא שקוף. ישנם שיעורי קידום מכירות, כמו במקרה של כמעט כל הספקים, אך מדף המוצר ועד לקופה, DreamHost מבהיר זאת. אם אירוח אתרים זול הוא מה שאתה מחפש, DreamHost יכול להכיל אותך. 

עם זאת, בואו נדבר קודם על שקיפות. DreamHost מציג את המחיר האמיתי שתשלם בדף המוצר שלו, עם החלף לראות מחירים חודשיים או שנתיים. התעריף החודשי גבוה יותר כצפוי, אך התעריף השנתי חל על משך זמן של שלוש ושלוש שנים. מה שחשוב הוא שתראה את המחיר שתשלם לפני שתתחייב לקופה. 

זו בעיה עם אינספור מארחי אתרים – קרא את סקירת ה- HostPapa כדוגמה אחת בלבד – ל- DreamHost אין. בנוסף, DreamHost זול יותר מהמתחרים. אם כי התעריפים החודשיים שלה אינם נמוכים כמו 1&1 של IONOS, תחסוך בממוצע 2- $ 5 $ (קרא את ה- 1 שלנו&ביקורת 1 של IONOS). 

הסיבה לכך היא ש- DreamHost מפרסם את אותו שיעור כמו ספקים אחרים, אבל זה לא מכריח אותך לשלוש שנים או יותר להשיג אותו. לדוגמה, iPage זול יותר אם רק משווים דפי מוצר. כפי שאתה יכול לראות בסקירת iPage שלנו, עם זאת, אתה מקבל את התעריף המפורסם רק אם אתה קונה שלוש שנות אירוח מראש. 

בנוסף, DreamHost מגבה את התוכנית שלך במשך 97 יום. בניגוד לרוב המארחים, שמציעים רק חודש לנסות את השירות, DreamHost נותן לך יותר משלושה חודשים לשנות את דעתך. חשוב לציין כי חלון ההחזר הזה חל גם על תוכניות חודשיות, כך שאם אתה רוכש תוכנית חודשית ומשנה את דעתך בעוד חודשיים, אתה עדיין יכול לקבל את הכסף שלך בחזרה.

Bluehost

ל- Bluehost אין תמחור נורא, אבל לא תדע מה אתה משלם עד שהגיע הזמן לבדוק. התעריפים הם סטנדרטיים לכל אורכו – תוכניות משותפות הן בסביבות 4 $ לחודש בקצה הנמוך, תוכניות וורדפרס מנוהלות קרובות יותר ל 20 $ לחודש ותוכניות ייעודיות מתחילות ב 80 $ לחודש. עם זאת, מה שלא ברור הוא שתצטרך לקנות מספר שנים כדי להשיג שיעורים אלה. 

עם זאת, ברור בדף המוצר שאתה משלם מחיר לקידום. לדוגמה, שעוני התוכנית המשותפים הזולים ביותר הם במחיר של 4 $ לחודש, אך Bluehost מראה כי עלותם תתחיל 8 דולר. עם זאת, שיעור זה חל רק אם אתה קונה שלוש שנות אירוח מראש. 

המחיר עולה ככל שאתה יורד בזמן. אם כי נוהג נפוץ – קרא דוגמה של סקירת Hosting24 שלנו – Bluehost מציעה אירוח של שנתיים, שלוש או שלוש בלבד על תוכניות משותפות שלה. בנוסף, ישנן מספר תוספות שנבחרו מראש בקופה המעלות את המחיר עוד יותר. 

מה שמעצבן הוא ש- Bluehost מציעה אורך של חודש, שלושה חודשים ושישה חודשים על VPS ותוכניות ייעודיות. זה כאילו ש- Bluehost אומר שמינוי משותף לא שווה את הזמן אם זה רק למשך חודש, ומעניש את מי שמחפש חבילת אירוח לא יקרה.. 

Bluehost לא מכסה את התוכנית שלך כל עוד DreamHost עושה זאת. יש לך רק 30 יום לשנות את דעתך. אף על פי שהוא סטנדרטי עבור מרבית מארחי האינטרנט, אנו מניחים שאחד הקליבררים של Bluehost יציע יותר זמן. InMotion Hosting, למשל, מציעה שלושה חודשים ו- A2 Hosting מאפשר לך להחזיר את כספך בכל עת (קרא את סקירת InMotion Hosting וסקירת A2 Hosting). 

שתי מחשבות עגולות

בניגוד לסיבוב הראשון, זה ברור. DreamHost לא רק זול יותר, אלא שהוא גם שקוף. בנוסף, היא מציעה ערבות נדיבה להחזר הכסף. לעומת זאת, Bluehost מעוניין יותר להגיע אל דף הקופה ולקוות שתתחייב. 

סיבוב: נקודת תמחור עבור DreamHost

3

קלות שימוש

אירוח אתרים יכול להיות קשה לניהול, במיוחד אם אתה חדש. בגלל זה, חשוב שמארח אתרים יקל על המעבר לעולם המורכב. גם אם אתה משתמש בכוח, אין זה הגיוני לחפש אחר תכונה שאמורה להיות קלה לגישה. 

לרוע המזל קלות השימוש פוגעת בספקים רבים וטובים. SiteGround, למשל, מציע שירות מצוין, אך לוח הבקרה זקוק למתיחת פנים רצינית (קרא את סקירת SiteGround שלנו). בסבב זה נלך להשוות כמה קל לעבור בקופה עם DreamHost ו- Bluehost, כמו גם כמה קל לנהל את האתר שלך.

DreamHost

בזמן שדיברנו על תמחור בסבב הקודם, זה חשוב גם לנוחות השימוש. כאמור, DreamHost מקל על לדעת את המחיר שאתה משלם, וזה מסייע להחליק את תהליך הקופה. לאחר בחירת תוכנית, נשלחת לתהליך תשלומי אינטואיטיבי לשלושה חלקים שאינו ממשיך להתקיים כמו של Namecheap (קרא את הסקירה של Namecheap שלנו). 

לאחר השלמת התהליך, באפשרותך להגדיר את הסיסמה שלך, תוך ביטול הצורך לנווט באמצעות דוא”ל כדי למצוא את פרטי הכניסה שלך. עם זאת, לא הצלחנו להיכנס לתחום. במקום זאת, DreamHost הקים את וורדפרס על תת-דומיין זמני והיינו צריכים להקים תחום משלנו לאחר השלמת התשלום. 

לבסוף תנחתו בלוח הבקרה שנראה שונה מרוב מארחי האינטרנט. DreamHost אינו משתמש ב- cPanel. במקום זאת הוא בוחר להשתמש בעיצוב קנייני. אולם בניגוד ל- LunarPages, העיצוב של DreamHost עובד (קרא את סקירת LunarPages שלנו). קל למצוא את מה שאתה מחפש באמצעות התפריט בצד שמאל, ומקל על האופי המדהים של cPanel לעיתים קרובות..

dreamhost-review-panel-panel

אף על פי כן, יש סוגיות. בדומה ל- Midphase, DreamHost מציב בתפריט השמאלי יותר אפשרויות ממה שאתה צריך, שרבות מהן משמשות כפרסומות (קרא את סקירת ה- Midphase שלנו). לדוגמה, קיימת אפשרות “DreamPress”, גם אם אינך מנוי ל- DreamPress, וכותרת לשם תציג מודעה לשדרוג..

עם זאת, מדובר בעניין קטן, וקשה להכחיש את השימושיות של DreamHost אחרת. לא קשה לנווט, וכל הבעיות שיש לנו עם לוח הבקרה מורכבות יותר מתהליך התשלום החלק..

Bluehost

Bluehost הוא ההפך מ- DreamHost. זה נאבק בכל מה שקשור לתשלום, אך לוח הבקרה הוא אחד הטובים שראינו. איזון דברים אלה עשוי להיות טריוויאלי, עם זאת, מכיוון שבסופו של דבר תבלה הרבה יותר זמן בלוח הבקרה שלך מאשר שתרכוש מנוי.. 

עם זאת, נתקלנו באגים נוראיים במהלך הקופה. בנוסף לתמחור המטעה והתוספות שנבחרו מראש, Bluehost לא הייתה מקבלת את הסיסמה שלנו. לאחר רכישת התוכנית שלך, אתה נשלח למסך אישור הזמנה בו אתה מתבקש להגדיר סיסמה. 

אנו מודעים היטב לסיכונים של פשעי רשת, ולכן יצרנו סיסמא עם אחד ממנהלי הסיסמאות הטובים ביותר שלנו, LastPass (קרא את סקירת LastPass שלנו). אולם Bluehost לא מוכן לקבל את הסיסמה. לא משנה כמה סיסמאות יצרנו, הן לא היו עובדות. עם זאת, ברגע שהקלדנו סיסמא, זה עשה, וזה פשוט מעצבן. 

היו כמה בעיות נוספות במהלך הקופה, כולל קוד שגיאה מתמיד שאומר כי כרטיס האשראי שלנו נדחה. קוד השגיאה הזה לא הוסבר, פשוט הוצג, מה שהביא לבלבול רב במהלך ההרשמה. 

חבל בהתחשב בעובדה שלוח הבקרה של Bluehost מעולה. זה משתלב היטב עם וורדפרס, מאפשר לך לנהל נושאים, תוספים ועוד מבלי לעבור מלוח הבקרה. גם לא חסר כוח, נותן לך את חווית cPanel המלאה אם ​​אתה זקוק לה. למעשה, Bluehost ביצעה את מיטב אירוח אתרים עם רשימת cPanel.

לוח הבקרה של bluehost-review-control

עם זאת, להגיע לשם זה טרחה, עד כדי כך שזה לא יכול להיות שווה את זה. Bluehost יש פנים יפות מבפנים, אבל להילחם דרך הקרב כדי לראות את זה מעצבן.

שלוש מחשבות עגולות

כמו הסיבוב הראשון, זה קשה, אבל מסיבות שונות. ל- Bluehost יש לוח בקרה מעולה, אך תהליך הקופה הותיר אותנו שלא נרצה להשתמש בו. ל- DreamHost אין נקי ממראה, אך לוח הבקרה עדיין פונקציונאלי לא פחות. ערוך על כך את העובדה של- DreamHost יש תהליך קופות חלק והמנצח ברור. 

עם זאת, יתכן ותהיה לכם זמן קל יותר עם Bluehost, אז קחו את ההערכה שלנו לפי שיקול דעתכם.

סיבוב: נקודת קלות שימוש עבור DreamHost

4

מהירות וזמן פעולה

מהירות היא מה שעושה או שובר מארח אתרים. ראינו את זה הרבה פעמים בעבר. מארח אתרים מציע תמחור סולידי, ממשק קל לשימוש ושפע של תכונות, רק כדי להתפרק בכל מה שקשור לבדיקת מהירות (קרא דוגמא לסקירת GreenGeeks שלנו). 

אנו בודקים מהירות על ידי רכישת התוכנית המשותפת הזולה ביותר והתקנת עותק ריק של וורדפרס. לאחר מכן האתר מנוהל באמצעות מבחן מהירות של Pingdom והעמסת ההשפעה על מנת לראות את הביצועים הטובים ביותר שלו.

DreamHost

DreamHost ביצע ביצועים טובים בבדיקות שלנו, אך ראינו מארחי אתרים מהירים יותר. מבחן המהירות של פינגדום העניק לו ציון של 90 מתוך 100, שלמרות שלא רע, הוא לא הכי טוב. בהתחשב בתוצאות שלנו, אנו יכולים לראות שרוב הזמן מבוזבז במדד “המתנה”, המודד כמה זמן הדפדפן מחכה לקבל נתונים.

מבחן dreamhost-review-speed-speed

מה שמרמז הוא שיש חוסר במטמון. מטמון ודחיסת נתונים יכולים להוביל לקבצים קטנים הנוסעים למרחקים קצרים יותר ולבטל את הצורך למצוא את הנתונים במסד נתונים. אם יושמו אמצעי אחסון נוספים במטמון, תראה תוצאה גבוהה יותר של בדיקת מהירות Pingdom. 

השפעת הטעינה הייתה מוצקה, עם זאת. שלחנו 50 משתמשים לשרת במשך חמש דקות וכל אחד מהם הגיע ללא בעיות. היה חוסר עקביות בין משתמשים, אשר יש לצפות באירוח משותף לא יקר, אך אנו שמחים שלא היו טעויות במהלך הדרך.

dreamhost-review-load-impact

יש גם אחריות לזמן פעולה וזה עדיף על מה שרוב שירותי אירוח אתרים מציעים. מובטח לך זמן אחסון של 100 אחוז עבור אתר האינטרנט שלך, מסדי נתונים, דוא”ל, FTP, SSH ודואר אלקטרוני. אם יש לצאת, DreamHost ייתן לך זיכוי ליום אירוח אחד עבור כל שעה שהשירות יוצא. עם זאת, נקודות זכות מוגבלות לעשרה אחוזים מעלות תקופת האירוח הבאה שלך.

Bluehost

Bluehost ביצעה ביצועים טובים יותר מ- DreamHost, ככל הנראה מכיוון שרבים מההצעות שאנו מציעים לשפר את מדריך זמני הטעינה של האתר נעשות בשבילכם. מבחן המהירות של Pingdom החזיר ציון של 94 מתוך 100, ורק הציע לנו להוסיף אובייקטים שמורים במטמון, אותם ניתן להשיג באמצעות תוסף וורדפרס בחינם, כגון W3 Total Cache.. 

מבחן Bluehost-Review-Speed-Speed

גם הפרטים מגבים. ל- Bluehost יש זמן המתנה ארוך מהממוצע, אך הוא עדיין קצר יותר מ- DreamHost, שאפשר לפתור בעזרת מטמון נוסף. עם זאת, הביצועים של Bluehost בתוכנית המשותפת הזולה ביותר הם סולידיים, ותהיו בסדר בלי מטמון נוסף. 

עם זאת, Load Impact סיפר סיפור אחר. הבדיקה שלנו הייתה זהה, 50 משתמשים במשך חמש דקות, אך התוצאות היו גרועות בהרבה. ל- Bluehost היו מספר גבוה יותר של שגיאות HTTP מהממוצע, והציעו שיש יותר מדי משתמשים ולא מספיק משאבים כדי להכיל אותם. הייתה תקופה ארוכה שבמהלכה האתר הפך ללא מגיב. 

bluehost-review-load-impact

בנוסף, אין התחייבות לזמן הפעלה. Bluehost מציין את “המורכבות והטבע של סביבת אירוח אתרים משותפת” כסיבה לא להציע אחת, וזה מגוחך. אם מארחים אחרים יכולים לעשות זאת, כך גם Bluehost.

סיבוב ארבע מחשבות

בדיקת מהירות חד-נקודתית מעדיפה את Bluehost, אך לא בכמות אדירה. אם כי מהר יותר, ישנם צעדים שתוכלו לנקוט כדי לגרום ל- DreamHost להגיע לרמה זו. מה שהכי חשוב הוא ש- DreamHost סיפק לנו אתר שהתפקד ו- Bluehost לא. 

גם תחת העומסים הצנועים ביותר, Bluehost נשבר ואילו DreamHost נשאר עמיד. בשילוב עם העובדה ש- DreamHost מציע התחייבות לזמן הפעולה, המנצח בסיבוב זה ברור.

סיבוב: מהירות ונקודה Uptime עבור DreamHost

5

בטיחות ופרטיות

אבטחת אתרים חשובה כמובן, אך ייתכן שפרטיות האתר איננה כה ברורה. DreamHost גרם להילוכים שלנו להפעיל את פרטיות האתר, ולהביא לשאלה אילו נתונים מארח אתרים אוסף וכיצד השירות משתמש בהם למעןך או נגדך.. 

Bluehost הוא מותג EIG, ואנחנו כבר ראינו את אותם שירים וריקודים מאותם בעבר. הפרטיות היא נוראית, שלא נראית טוב בהשוואה ל- DreamHost המודעת לפרטיות. עם זאת, תכונות האבטחה של Bluehost נשמעות, ולכן עדיין יש לנו קרב על הידיים.  

DreamHost

ל- DreamHost יש את כל אמצעי האבטחה שאנו רוצים לראות. התוכנית שלך מגיעה עם תעודת SSL / TLS בחינם, גיבויים יומיים והגנה מצד השרת. הגנה זו כוללת את ModSecurity, שהיא חומת אש ליישומי אינטרנט, ו- DreamShield, שהוא שירות להסרת תוכנות זדוניות בתשלום.

אולם מה שהכי מרשים ב- DreamHost הוא הפרטיות שלו. נתנו לו ציון מושלם בסקירתנו, וקל לראות מדוע. כל תחום הרשום ב- DreamHost כולל פרטיות תחום בחינם, המחליפה את המידע איתו רשמת את הדומיין במידע מהרשם.. 

מדיניות הפרטיות היא גם איתנה, כאשר DreamHost אוסף כמות מסוימת של מידע אך לא משתף אותו עם שותפים שיווקיים. עם זאת, זה לא רק מסמך ל- DreamHost. בשנת 2017, משרד המשפטים האמריקני יצר קשר עם DreamHost לגבי אתר שמתארח בשרתים שלו בשם disruptj20.org.

ה- DOJ לא רק ביקש מידע על הבעלים, אלא גם על 1.3 מיליון כתובות ה- IP בערך שביקרו באתר. במקום להתכופף, DreamHost נלחם ב- DOJ כל הדרך לבית המשפט העליון בוושינגטון, ובסופו של דבר הרבה מהמידע נשלל. 

Bluehost

למרבה הצער, הסיבוב הזה התחיל בנימה גבוהה, אבל הוא יסתיים במפלס נמוך. Bluehost, או ליתר דיוק EIG, נוהג בפרטיות נוראות, תוך שימוש במידע האישי שאתה רושם כאמצעי להכנסה. Bluehost עדיף על חלק מאחיה של EIG, כמו Site5, אך עדיין לא נהדר (קרא את סקירת האתר שלנו 5). 

עם זאת, תכונות האבטחה הן יציבות. אתה מקבל תעודת SSL / TLS, גיבויים יומיים ואפילו גרסה בסיסית של SiteLock, שתסרוק את האתר שלך אחר תוכנות זדוניות. באשר להגנת השרתים, אנו חושדים ש- Bluehost משתמש ב- ModSecurity וב- BitNinja מכיוון שהכלים הללו הם סטנדרטיים בתעשייה, אך נציג התמיכה איתו דיברנו לא הצליח לאשר את זה.

למרות הרשימה החזקה של תכונות האבטחה של Bluehost, פרטיות נותרה דאגה עיקרית. החל מפרטיות התחום, יש כמה תוכניות שמקבלות את זה בחינם, כולל שני הרמות הראשונות של אירוח משותף וכל התוכניות של WP Pro. כל השאר, למרבה הצער, יצטרכו לשלם אגרה בסך 10 $. 

מדיניות הפרטיות היא נוראית. EIG משתמש באותה מדיניות פרטיות עבור כל המותגים שלה, ואם קראת את סקירת HostGator שלנו, אתה יודע שזה דבר רע. זה מעניק ל- EIG את הזכות לשתף ולמכור את המידע שלך עם חברות כמו פייסבוק, גוגל, Verizon, WP Beginner ועוד. 

מחשבות סיבוב חמש

בנימה אנטי-קלימטית, המנצח בסיבוב זה ברור. ל- Bluehost יש נהלי פרטיות איומים ואילו ל- DreamHost יש כמה מהטובים ביותר. האבטחה היא ברובה אפילו, אך לא הצלחנו לאשר ש- Bluehost מציעה אותה אבטחה בצד השרת כמו DreamHost. 

סבב: נקודת אבטחה ופרטיות עבור DreamHost

6

מחשבות אחרונות

עם ארבעה ניצחונות בסיבוב, המנצח הכללי שלנו הוא DreamHost. כמה סיבובים, כמו האחרון, זו הייתה החלטה ברורה, אבל אחרים היו יותר ניואנסים. מבין מותגי EIG, Bluehost הוא הטוב ביותר, כך שאסור להוזיל אותו. 

מנצח: DreamHost

למרות ש- DreamHost הוא בין האפשרויות הטובות ביותר, הוא לא האפשרות היחידה. אנו חושבים שעליכם לשקול את זה על פני Bluehost, אך יתכן שיהיה לכם טוב יותר עם תוכנית ב- SiteGround או ב- Hostinger.

האם אתה מסכים ש- DreamHost צריך לנצח? כמה ערך אתה שם על פרטיות אירוח אתרים? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map