CrashPlan vs Mozy: המאבק הגדול בזירה קטנה

כאן ב- Cloudwards.net, אנו רוצים להפוך אתכם פשוטים לנווט בשוק אחסון העננים. מכיוון ששירותי גיבוי מקוונים רבים יכולים לגבות את הנתונים שלך, זה יכול להיות קשה לבחור את השירות הטוב ביותר עבורך, במיוחד אם לא ניתן להחליט בין שני שירותים. במאמר זה, נשווה את CrashPlan לעומת Mozy כדי להקל עליך בבחירה.


אנו נבדוק את CrashPlan לעסקים קטנים מכיוון שהחברה כבה את האגף הצרכני שלה. קרא את היצירה הטובה ביותר שלנו בנושא חלופות CrashPlan. כדי לשמור על הוגנות, נבדוק גם את MozyPro, השירות הממוקד בעסקים של החברה.

אם אתה רוצה פיתרון אחר, עיין ברשימת הגיבוי המקוונת הטובה ביותר שלנו כדי ללמוד איזה שירות נמצא בראש. אף אחד מהשירותים בהשוואה הזו לא מדברים עליו, אז זה באוויר מי ייצא בראש. אם אתה רוצה לדעת יותר על המתחרים כאן, קרא את סקירת CrashPlan וסקירת MozyPro.

אם אתה מבולבל לגבי ההבדל בין אחסון בענן לגיבוי בענן, קרא את ההסבר שלנו.

זה נכון להשתמש בגיבוי בענן מכיוון שהוא יכול לעזור לכם לשמור את הנתונים כאשר הכונן הקשיח בסופו של דבר קורס. אתה יכול להשתמש בתוכנה לשחזור נתונים כדי לנסות ולשחזר את הנתונים שלך, אך זו לא שיטה בטוחה. גם אתה לא יכול לסמוך על כונני מצב מוצק, מכיוון שהם חווים שגיאות נתונים רבות יותר, גם אם שיעור הכישלון שלהם הוא פחות מאחוז.

במהלך חמשת הסבבים הבאים, נבדוק כיצד השירותים משתווים זה לזה בכדי לעזור לכם להחליט. בסוף כל אחד, אנו נכריז על זוכה. ואז, אחרי הפעמון, נעשה סיכום ונקרא את הזוכה הכללי.

1

ערך

הערך הטוב נקבע על פי כמה תוכניות המנויים מציעות לכסף. ככל שיש לשירות תוכניות רבות יותר, כך האפשרויות שלכם יהיו טובות יותר. זה נהדר אם הספק מציע גם תוכנית או ניסיון בחינם, כך שתוכל לבדוק את השירות. אם אתה מחפש תוכניות בחינם, קרא את היצירה הטובה ביותר בחינם לגיבוי המקוון שלנו.

מי שזקוק לגיבוי בלתי מוגבל, אך רוצה פיתרון שונה מ- CrashPlan לעסקים קטנים, צריך להתייחס לרשימת הגיבוי המקוונת הטובה ביותר ללא הגבלה..

CrashPlan לעסקים קטנים מעניקה לך גיבוי ללא הגבלה למחשב אחד תמורת 10 דולר לחודש. זה לא הערך הטוב ביותר, אבל זה גם לא הגרוע ביותר. מכיוון שמדובר במינוי חודשי, אתה יכול לבטל בכל עת, וזה לא שגרתי עבור שירות גיבוי בענן. לפני שאתה קונה אותו, אתה יכול להשתמש בניסיון חינם של 30 יום כדי לראות אם זה עובד בשבילך.

התוכניות של MozyPro מספקות שטח גיבוי שתוכלו לשתף בין מחשבים ושרתים ללא הגבלה. אתה יכול לשלם על בסיס חודשי, שנתי או דו שנתי. התוכניות מתחילות ב -10 ג’יגה-בייט ועולות ל- 4TB, אך מוזי מצטט רק מחירים של עד 250 ג’יגה-בתים באתר שלה.

אם אתה זקוק ליותר מזה, עליך לבקש תמחור. יש גם תוכניות ללא שרתים שהם זולים יותר מאשר למקביליהם.

זה נהדר של- MozyPro יש כל כך הרבה תוכניות, אבל הבעיה היא שהוא מתחיל ב 10GB. זה לא מספיק לגיבוי מחשב או שרת. אם יש לך מספר שרתים, 4TB עלול אפילו לא להספיק. אולם הנושא הגדול ביותר הוא כמה יקר. MozyPro גובה 850 דולר לשנה מגוחכת בגובה של 250 ג’יגה-בייט. שירותים אחרים מספקים ערך טוב בהרבה.

CrashPlan לעסקים קטנים מציעים אחסון בלתי מוגבל ואינם גובים מחיר כמו MozyPro, כך ברור מי ינצח כאן.

סבב: נקודת ערך עבור Crashplan Pro

לוגו של Crashplan Pro
לוגו MozyPro

2

אבטחה

האינטרנט מלא בסכנות, ולכן ביטחון טוב הוא חובה. האקרים לא יהססו למקד את הנתונים שלכם באמצעות תוכנות כופר או התקפות איש-באמצע. יתכן שהם ינסו לגנוב את אישורי ההתחברות שלך.

פרוטוקול TLS מונע את ההתקפות של איש באמצע להצליח, תוך הצפנה מאבטחת את הנתונים שלך במעבר ובמנוחה. הצפנה פרטית מקצה לקצה מונעת מאנשים אחרים מלבדך לקרוא את הקבצים שלך.

אימות דו-גורמי הוא גם חשוב מכיוון שהוא מסייע במניעת גישה לחשבונך אם מישהו גונב את הסיסמה שלך. עדיין, עליך לוודא שיש לך סיסמא חזקה מלכתחילה.

crashplan-vs-mozy-crashplan-security

CrashPlan for Small Business מצפין קבצים במחשב שלך באמצעות קידוד AES 256 סיביות. במעבר, AES 128 סיביות מגן עליהם. השירות יחזיק את מפתח ההצפנה שלך, אך אתה יכול לאפשר הצפנה פרטית אם תרצה. אם תאפשר זאת, CrashPlan לא יוכל לאחזר את הסיסמה שלך, אז אל תאבד אותה.

כך או כך, וודא שיש לך סיסמא חזקה מכיוון ש- CrashPlan לעסקים קטנים לא מציעים אימות דו-גורמי. עם זאת, אבטחת מרכז הנתונים ברמה. השירות מקיים מעקב 24/7 ואמצעים אחרים למניעת חדירה. מרכזים יכולים לעמוד בפני תקלות חשמל, אסונות טבע ושריפות.

crashplan-vs-mozy-mozy-בטחון

ל- MozyPro תכונות אבטחה חזקות. היא מזמינה ביקורת של צד שלישי כדי להבטיח שמרכזי הנתונים שלה עומדים במשימה לשמור על בטיחות הנתונים שלך. המתקנים יכולים לעמוד בפני אסונות טבע, התקפות וירוסים ואירועים אחרים העלולים לסכן את הנתונים שלך. צוות האבטחה נמצא באתר 24/7 ומרכזי נתונים מוגנים על ידי מצלמות טלוויזיה במעגל סגור, שערים וגישה למפתחות אלקטרוניים.

הקבצים שלך מוצפנים על שרתי MozyPro. למעשה הם מוצפנים לפני שהם עוזבים את המחשב ומוגנים במעבר עם חיבור TLS. MozyPro שומר על המפתח שלך כברירת מחדל ומשתמש בהצפנת Blowfish 448 סיביות. עם זאת, אתה יכול לבחור להצפנה פרטית, שמעבירה את אלגוריתם ההצפנה ל- AES 256-bit.

בדומה ל- CrashPlan לעסקים קטנים, MozyPro אינה מציעה הצפנה פרטית.

שני השירותים מספקים אבטחה מספקת, אך CrashPlan לעסקים קטנים מנצחת מכיוון שהיא משתמשת כברירת מחדל ב- AES 256-bit.

סבב: נקודת אבטחה עבור Crashplan Pro

לוגו של Crashplan Pro
לוגו MozyPro

3

מהירות

הגיבוי הראשוני יכול לארוך זמן רב. כמה זמן ייקח תלוי ספק שירותי האינטרנט שלך וכמה אתה קרוב לשרת. הקשר שלך יהיה טוב יותר ככל שאתה קרוב יותר.

השירותים טובים יותר אם הם מאפשרים לך לצבוט הגדרות העברה, מהירויות מצערת ולהשתמש באלגוריתם העברה ברמת חסימת כדי לעזור לאחר הגיבוי הראשוני..

CrashPlan לעסקים קטנים אינו מהשירותים המהירים ביותר שבדקנו. העלה קובץ של 1 ג’יגה-בייט למעלה משלוש שעות. בתיאוריה, התוצאות היו צריכות להיות קרובות יותר לשבע דקות בהתחשב ברוחב הפס שלנו. נכון, תהליכי דחיסה, כפילויות ושינוי הצפנה צריכים לסבך את העניין, אך לא כל כך הרבה שזה לוקח שלוש שעות.

אתה יכול להשבית כמה מהתהליכים שלו תוך גיבוי הקבצים שלך, אך אנו לא ממליצים לעשות זאת. אם משאבי המערכת שלך נמוכים, אתה יכול להפעיל מצערת ולהגדיר את הלקוח להסיר את המגבלה ברגע שאתה לא נמצא. העתקה ברמת חסימת תאיץ את הגיבויים הבאים לאחר מכן.

MozyPro היה הרבה יותר מהיר בהעלאות הראשוניות. הבדיקות שלנו הראו שצריך כשעה לגיבוי תיקיה דחוסה של 1 ג’יגה-בתים לענן. ערכנו את הבדיקות שלנו מבנגקוק דרך חיבור WiFi עם הורדות של 55 מגה-ביט לשנייה ומהירויות העלאה של 22 מגה-ביט לשנייה. הבעיה עשויה להיות ש- MozyPro לא דוחס נתונים.

שעה של Mozy לג’יגה-בייט של נתונים היא נהדרת בהשוואה לשלושה של CrashPlan עבור עסקים קטנים, אך לא כל כך בהשוואה לשאר שוק הגיבוי המקוון. אם אתה זקוק לשירות מהיר בהעלאות ראשוניות, הסתכל בטבלת בדיקות המהירות בסקירת Acronis Image True שלנו.

מכיוון MozyPro הרבה יותר מהיר, הוא מנצח בסיבוב הזה.

סיבוב: נקודת מהירות ל- MozyPro

לוגו של Crashplan Pro
לוגו MozyPro

4

קלות שימוש

זה צריך להיות פשוט להגדיר גיבויים ראשוניים, לבצע אלה הבאים ולשחזר את הנתונים שלך בדרך זו, אתה יכול להתמקד בעבודה שלך בפועל במקום לגבות את הנתונים שלך. כדי להבטיח זאת, לקוח שולחן העבודה צריך לעבוד על מערכות הפעלה רבות והממשק שלו, יחד עם אלה של לקוח האינטרנט והאפליקציה הסלולרית שלו, צריכים להיות מושכים ואינטואיטיביים לשימוש.

crashplan-vs-mozy-crashplan-desktop

לקוח שולחן העבודה של CrashPlan for Small Business קל להתקנה ונמשך רק מספר דקות. זה לא קשה לשימוש, אך פעולת הגיבוי יכולה להיות פשוטה יותר. זה לא מגבה על סמך סוג הקובץ, כך שתצטרך לתייג ידנית קבצים ותיקיות לגיבוי. הלקוח מושך, אינטואיטיבי וקל לניווט.

crashplan-vs-mozy-crashplan-web

זה משלים היטב על ידי ממשק האינטרנט, המאפשר לבדוק נתונים סטטיסטיים של משתמשים ולעקוב אחר שחזור הקבצים מלוח המחוונים. תצוגות מציגות משתמשים, מכשירים ונותנות לך אפשרות ליצור דוחות.

האפליקציה הסלולרית נהגה לאפשר לך לגשת לקבצים שלך מכל מקום, אך CrashPlan הפסיקו.

MozyPro דורש עבודה רבה יותר לפני שתוכל להתחיל לגבות את הנתונים שלך. עם זאת, ברגע שתגדיר את זה, יש לו תכונות שמקלות על התהליך קדימה.

זה פשוט להוריד את לקוח שולחן העבודה וההתקנה לא אורכת זמן רב. אינך צריך לעשות הרבה כדי להגדיר את הגיבוי שלך מכיוון MozyPro סורק את מערכת הקבצים שלך ובוחר את סוגי הקבצים הנפוצים ביותר לגיבוי. אין לו את הממשק היעיל ביותר שראינו, אבל האשף עוזר לבצע את העבודה. זה עובד על Windows, macOS ו- Linux.

לממשק האינטרנט יש מסוף ניהול עם תכונות שימושיות שמקלות על ניהול ניהול חשבונות. אתה יכול לחפש בחיבורים לחשבונך על ידי משתמש או מכשיר ולראות כמה נתונים מגובים ומתי הגיבוי האחרון הופעל. החלק “גרפים ודוחות” מציג היסטוריית גיבוי ובריאות ומאפשר לך להגדיר התראות דוא”ל.

אפליקציית הסמארטפון של MozyPro אינה יכולה לגבות את הנתונים שלך, אך היא מאפשרת לך לגשת אליהם. זה זמין עבור אנדרואיד ו- iOS.

ל- MozyPro יש אפליקציה לסמארטפון שעוזרת לך לגשת לגיבוי שלך, אך בסך הכל, היא מסורבלת יותר להגדרה מאשר CrashPlan עבור עסקים קטנים, שיש לה לקוח שולחני אטרקטיבי ואינטואיטיבי יותר.

סיבוב: נקודת קלות שימוש עבור Crashplan Pro

לוגו של Crashplan Pro
לוגו MozyPro

5

פסק הדין

MozyPro מנצחת ניצחון במחלקת המהירות, אך לא הרבה מעבר לכך, מה שהופך את CrashPlan for Small Business למנצח הכללי שלנו. אולם זה לא זכה בקלות מכיוון שהמרווח בקטגוריית האבטחה היה דק. קלות השימוש בו טובה יותר והיא מספקת ערך רב יותר מכיוון שהיא הרבה יותר זולה מ- MozyPro ומציעה שטח גיבוי בלתי מוגבל תמורת 10 דולר.

הזוכה: תוכנית התרסקות

MozyPro הרבה יותר מהיר, עם זאת. לוקח כשעה להעלות תיקיה של 1 ג’יגה-בתים. משתמשים הזקוקים למהירויות מהירות צריכים לחשוב לנסות זאת.

מה אתה חושב על ההשוואה הזו? האם CrashPlan לעסקים קטנים היא בחירה טובה יותר עבורך או שמא אתה מוצא תכונות פדיון ב- MozyPro? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map