מדריך למתחילים של טרלו: Can-Can Can Can

ניהול המשימות הוא חלק מהותי מכל פרויקט. הבנתו נכון יכולה להיות ההבדל בין הצלחה לכישלון. למרבה המזל, אם אתה צריך להתארגן יותר, יש הרבה עזרה בהישג יד. יש הרבה כלים טובים וחינמיים הזמינים בכדי להקל עליהם, ביניהם טרלו. למרות שזה די פשוט, הרכבנו את המדריך למתחילים של טרלו כדי להפוך את המעבר לחלק אפילו יותר.


יש לנו גם מדריך למתחילים של אסאנה אם תוכנית זו מתאימה לך יותר. אם אתה רוצה לראות כיצד השניים נערמים, קרא את סקירת ההשוואה בין Trello לעומת Asana.

Trello הוא כלי פשוט ויעיל לניהול וארגון משימות. זה מכוון לצוותים כדרך לארגן פריטים בתוך פרויקט, אך אין סיבה שלא תוכלו להשתמש בהם בעצמכם. הוא די תכליתי ויש בו המון אפשרויות להתאמה אישית, כפי שאתה יכול לקרוא בסקירת הטרלו שלנו.

זה אומר שאתה יכול בקלות להגדיר אותו למשימות שונות.

לפיצ’רים מתקדמים יותר, כגון ניהול משאבים ומעקב אחר עלויות, מומלץ לבדוק כלים מורכבים יותר. רשימת התוכנות הטובות ביותר לניהול פרויקטים היא מקום נהדר להתחיל בו.

השימוש בטרלו הוא משב רוח. אנו משתמשים בזה בעצמנו ב- Cloudwards.net כדי לנהל את זרימת העבודה שלנו ואם זו לא המלצה, אנחנו לא יודעים מה כן.

הרשמה

כדי להירשם, פשוט מלא טופס פשוט, השב לדוא”ל האישור. לאחר מכן תוכל להגיע ישר להגדרת הלוח הראשון שלך, שכבר יש כמה עמודות לדוגמה במקום עבורך.

השלמת הרשמה

חשבון Trello בסיסי הוא בחינם ומאפשר לך לעשות את רוב מה שאתה צריך. זה לא יישום שאתה נרשם אליו רק כדי למצוא את עצמך שומר על גבולותיו תוך שעות. החבילה הבסיסית מעולה והיא גם לא מצליחה לשדרג אותה.

אם תרצה להירשם לחבילת הזהב שלה, יש הרבה מה לאהוב. מגבלת ההתקשרות שלך עולה מ- 10MB ל- 250MB. אתה יכול להוסיף רקעים מותאמים אישית ללוחות שלך ויש הרבה תכונות מהנות, כמו מדבקות, אימוג’ים בהתאמה אישית ופאוור אפ..

חבילת הזהב היא 45 $ לשנה, כך שהיא גם לא תשבר את הבנק. בנוסף להפעלה בדפדפן, Trello זמין עבור אנדרואיד ו- iOS, כך שתוכלו גם לנהל דברים תוך כדי תנועה.

מה אתה יכול לעשות עם טרלו?

ייתכן מאוד שתכירו את טרלו באמצעות הזמנה מצוות או חברה, ובמקרה זה תעבדו בהתחלה עם הלוח שלהם. עם זאת, אם אתה מתחיל את זה בפעם הראשונה, תצטרך להגדיר דברים בעצמך.

לשם כך, התחל בלוח ברירת המחדל שסופק עבורך או לחץ על כפתור “לוחות” בפינה השמאלית העליונה של המסך. אם כבר יש לך לוחות, תוכל לעבור ביניהם שם. כך או כך, כדי ליצור לוח חדש, פשוט לחץ על “צור לוח חדש” כדי להעלות את הדיאלוג החדש של הלוח המוצג להלן.

שלום ליצור לוח

שם, אתה יכול לתת שם ללוח החדש שלך, לבחור את צבע הרקע או התמונה שלו ולהחליט אם להפוך אותו לפרטי או ציבורי. מועצה ציבורית תהיה גלויה לכל האינטרנט, וזה נהדר אם אתה מנהל מקום או מקום מפגש ציבורי, אך פחות מכך אם אתה מארגן את רשימת התה במשרד שלך..

לאחר שבחרת באפשרויות הרצויות, לחץ על “צור לוח” וואלה. הלוח החדש שלך מופיע במלוא הדרו.

לוח שלום

בליבה, טרלו הוא לוח קאנבן, המאפשר לך להעביר עבודה מעמודה לטור. כשאתה יוצר לוח חדש תראה שלוש עמודות, או רשימות, שהוספו כבר: “לעשות”, “לעשות” ו”סיים “. זה נותן לך מושג כיצד לפרוס את פרויקטים שלך ב- Trello.

זרימת העבודה שלך צריכה להתקיים משמאל לימין, אך אתה יכול להוסיף שלבי ביניים רבים ככל שתצטרך.

עבודה עם רשימות

אתה יכול להשתמש ברשימות המוצגות כרשימת מטלות מוכנות או, אם אתה מעדיף, לשנות את שמם לייצוג שלבים שונים של הפרויקט שלך..

אם אתה זקוק ליותר משלוש קטגוריות, לחץ על “הוסף לרשימה” כדי ליצור קטגוריה נוספת. שוב, תוכלו לקרוא להם כל מה שתרצו, כך שיש המון מרחב ליצירתיות. לדוגמה, אתה יכול לקרוא לכל רשימה על שם חבר צוות או קבוצה אחרת בחברה שלך כדי לציין למי מוקצה מה.

אתה יכול לעמוד בעמודה שלא הוקצתה בצד שמאל עבור חברי הצוות לבחור עבודה, ואחריה עמודות המייצגות באיזה שלב העבודה נמצאת. ישנן דרכים רבות להשתמש בו. חשוב על חלוקת המשנה למשימות שלך, ואז שם את העמודות בהתאם.

הוספת כרטיסים

רשימות ריקות בהתחלה, אך משמשות כמחזיקות בכרטיסים. אתה יכול להוסיף אותם על ידי לחיצה על “הוסף כרטיס.” לאחר מכן, קבע את הכרטיס שלך לפי המשימה שאתה רוצה שהוא ייצג, לחץ על “הוסף כרטיס” וסיימת.

אתה יכול להזיז כרטיסים ממקום למקום על ידי גרירה ושחרור שלהם. כשאתה מעביר פריט אחד, כל מי שעובד על הפריט הספציפי הזה יקבל הודעה שתודיע להם שהוא הועבר, כך שמי שצריך להסתכל עליו בהמשך יכול להמשיך בזה, בלי קשר אם אתה זוכר לספר להם.

לחיצה על כרטיס מעלה דיאלוג המאפשרת להגיב עליו, לראות את הפעילות הקודמת הקשורה אליו ולהקצות אליו חברי צוות. אתה יכול לצפות בכרטיסים ספציפיים כדי לוודא שאתה מקבל הודעה על שינויים.

טרלו-קלף-פרט

אתה יכול גם להוסיף מועדים ולהגדיר הודעות כדי להזכיר לאנשים כשהם מתקרבים. אף על פי שזה לא קורה לנו, שמענו מועדים להחמצה שכיחים למדי במקומות אחרים.

לגרום לזה להיראות טוב יותר

אם אתה רוצה לגרום לקלפים להיראות אטרקטיבי יותר, אתה יכול להוסיף להם מדבקות. מדבקות הן תמונות שניתן למצוא על ידי לחיצה על “מדבקות” בתפריט מימין למסך. הם יכולים להיגרר לכרטיסים והם דרך נהדרת להפוך אותם למובחנים מבחינה חזותית.

מדבקות טרלו

שתיים-עשרה מוצעות בחבילה החינמית, עם זמינות נוספות אם תשדרג לתכנית בתשלום. שדרוג מאפשר גם להשתמש בתמונות משלך. השימוש בעיצובים של החברה שלך, למשל, הוא דרך מצוינת להוסיף בעלות לפרויקטים שלך.

תוויות טרו

אתה יכול גם להקצות תוויות כרטיסים, שהיא בעצם רק קידוד צבעים בעזרת טקסט אופציונלי. זוהי דרך שימושית נוספת לקטלג אותם ולהקל על חזותי הלוחות קל לקריאה.

אם אתה רוצה לחלק כרטיס נוסף עוד יותר, אתה יכול להוסיף רשימת בדיקה שתראה מה צריך לעשות כדי לסיים אותו. רשימות ביקורת כוללות משימות משנה ספציפיות שתוכלו לסמן אותן במהלך העבודה שלהן. סרגל מועיל מראה עד כמה אתם גמורים, וזה שימושי במיוחד אם יש לכם המון פריטים להשלים.

רשימת שלום

עיגול היסודות

אלה היסודות של השימוש בטרלו. אתה יכול להשיג הרבה רק עם הפונקציות הבסיסיות ויש הרבה מה שאתה יכול לעשות כדי להתאים אותו לצרכים שלך.

זה מהיר, אינטואיטיבי ומגיב. ממשק המשתמש קל לקריאה ורוב מה שיש ניתן להבין על ידי התבוננות בו. מעולם לא היינו צריכים לבדוק את דפי העזרה בעת השימוש בהם ואף פעם לא עשינו זאת לפני שכתבנו את המדריך הזה.

אם תדרוש זאת, מערכת העזרה היא מקיפה, עם למעלה מ- 200 מאמרים המסבירים כיצד הכל עובד. יש גם פורום קהילתי פעיל. אם אינך יכול למצוא שם תשובה לשאלתך, סביר להניח שתוכל לקבל תשובה תוך מספר שעות. אתה יכול גם לבקש מצוות התמיכה של טרלו עזרה באמצעות טופס יצירת קשר.

קשר של שלום

בניית צוות הטרלו שלך

בחלק העליון של התצוגה הראשית ישנם מעגלים קטנים המייצגים את האנשים שיש להם גישה לכל לוח. תוכלו לראות תמונות פרופיל של אנשים במעגלים אם הם קבעו או את ראשי התיבות שלהם. כדי להזמין אנשים נוספים, לחץ על הדמות הקטנה עם פלוס לצידה מימין למשתמשים הנוכחיים.

להזמין שלום

אם העסק שלך משתמש בכמה לוחות, ייתכן שתרצה להמשיך ולהקים צוות. בדומה ללוחות, אתה יכול להזמין אנשים לצוותים שאתה יוצר.

צוות של טרלו

ברגע שיהיו חברי הצוות שלך מוכנים לצאת, אתה יכול ליצור את הלוחות השונים שאתה צריך. אפשר לנהל אותם כמו קודם. תכונה מגניבה אחת היא שאתה יכול לשייך לוחות Slack לצוות שלך. זה מאפשר לך לעשות דברים כמו להודיע ​​לכולם על שינויי טרלו באמצעות Slack.

אם הצוות שלך משתמש ב- Slack לצורך תקשורת רגילה, השימוש בטרלו נראה לעין באותו מקום הוא שימושי. לקבלת דרכים אחרות להשתמש ב- Slack לטובת הצוות שלך, קרא את מאגר העננים הטוב ביותר שלנו למאמר Slack.

שלום-ניהול צוות

התעמקות עמוקה יותר – הפונקציות המתקדמות של טרלו

ברגע שאתה מכיר את היסודות של טרלו, ישנם כמה טריקים שימושיים שיעזרו לך להפיק מזה יותר. אתה יכול לגרור קבצים מצורפים לכרטיסים כדי לשתף אותם. אתה יכול ליצור רשימות על ידי לחיצה כפולה ותוכל להעלות את רשימת קיצורי המקשים על ידי לחיצה על “?” במקלדת.

לטרלו תכונות שימושיות גם במסכי האפשרויות שלה. יש מצב עיוור צבעים, כך שאם אתה מקודד את הקלפים שלך, אתה יכול להיות בטוח שכולם יכולים לראות מה זה. אתה יכול גם להגדיר דברים כמו אימות דו-גורמי אם ברצונך להגן על חשבונך מפני פשעי רשת.

אפשר גם להוריד את המידע האישי ש- Trello שומר עליך. למרות שאין לנו חששות מסוימים בנושא פרטיות לגבי טרלו, זו תכונה נחמדה שיש. המאמר שלנו על אופן ההגנה על פרטיותך נותן עצות לגבי מה אתה יכול לעשות כדי לשמור על פרטיותך באינטרנט. תוכל להציג טיפים שימושיים נוספים בתיעוד Trello.

שילובים אפטסטיים

תכונה נהדרת נוספת שיש ל- Trello היא כוח קופצים. הם מאפשרים לך לשלב אותו עם יישומים ושירותים רבים אחרים. כשלושים ניתנים על ידי טרלו, אך קיימים פעולות כוח אחרות של צד שלישי. ישנם יותר מדי שירותים נתמכים לפרטים, אך הבחירה כוללת טוויטר, Gmail, GitHub, Salesforce, SurveyMonkey וג’ירה..

יש גם לוח שנה, כך שתוכלו לקבל מבט חטוף על מה שצריך לעשות מתי. יהיה עליך לשדרג את חשבונך כדי להשתמש במספר פעולות כוח.

מחשבות אחרונות

עם מיליון משתמשים ביום, קל לראות מדוע טרלו הוערך לאחרונה ב -400 מיליון דולר. קל לשימוש ובחינם להתחלה, ולכן כדאי לבדוק אם אתם מחפשים תוכנה חדשה לניהול משימות. אפילו אם לא, יכולת רשימת המטלות שלה עשויה להיות שווה להעיף מבט שיעזור לך להתארגן יותר.

אם אתה עובד בצוות מקוון ורוצה לשפר את הפרודוקטיביות שלו, טרלו הוא כלי נהדר לעשות זאת. עבור תוכנות שימושיות אחרות, עיין ברשימה שלנו עם מיטב כלי התוכנה לצוות הווירטואלי.

אנו מקווים כי מדריך זה עזר לך להתמודד עם טרלו והראה לך מעט מה אתה יכול לעשות איתו. אם ניסית את זה ויש לך משהו לספר לנו על החוויות שלך, ספר לנו בתגובות למטה. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map