Asana VS Basecamp: להבין מה הכי טוב לשנת 2020

תוכנת ניהול פרויקטים מגיעה בזנים רבים, אך אם אתה רוצה כלי מסביר פנים וידידותי, אתה לא יכול לעשות הרבה יותר טוב מאשר אסאנה או Basecamp. יתכן שאתה תוהה מי מהשניים המתאים ביותר לצוות שלך, וזו הסיבה שהרכבנו את ההשוואה הזו של אסאנה לעומת Basecamp..


לאסאנה מערך לקוחות חזק הכולל את סוני, נאס”א וגוגל. זה מתגאה במעל 50,000 לקוחות משלמים, ושוערכו לאחרונה במחיר של 1.5 מיליארד דולר.

ל- Basecamp 3 מיליון הרשמות מרשימות. יש באתר שורה של המלצות חיוביות למשתמשים, אך היא בוחרת שלא להתפאר בלקוחות הפרופיל הגבוה ביותר שלה, שלדעתנו אומר משהו על הגישה שלה. זה נוצר על ידי מפתחי Ruby on Rails, שכונה בעבר 37 סימנים.

אסאנה ובאסקאמפ שואפות להיות ידידותיות למשתמש ונגישות. למרות הגישה הנוחה שלהם, לשניהם יש שפע של תכונות ומציעים למנהלים מספר דרכים להקל על עבודתם.

תוכלו לקרוא עוד על מה חשבנו על השירותים בסקירת אסאנה ובסקירת Basecamp שלנו. בינתיים, נראה כיצד הם משווים. מתחת לצבעים וחיוכים פסטליים אלה, אנו חושבים שנמצא הצצות שן ו טופר.

הגדרת קטטה: אסאנה מול באסקאמפ

אנו נבחן את הכלים הללו לאורך ארבעה סיבובים ונראה מהם החזקים ביותר בכל אזור. בסיום, נסכם את הנקודות כדי למצוא את המנצח הכללי שלנו. במקרה של תיקו, נראה מי ניצח את סיבוביו בצורה ברורה יותר בכדי להכריע את המנצח.

כדי להתחיל, אנו נתמקד בתכונות מכיוון שזאת הסיבה שאתה משתמש בתוכנה מלכתחילה. בשלב הבא, נעבור למחיר, כדי לראות איזה יעשה את השקע הקטן ביותר בתקציב שלך ואיזה מציע את התמורה הטובה ביותר.

נבדוק מה הכי קל להשתמש במה שצריך להיות סבב שנמצא במחלוקת מקרוב מכיוון ששני המתחרים חזקים במיוחד באזור. לבסוף, נסקור את האבטחה והפרטיות כדי לגלות איזו פלטפורמה עושה הכי טוב כדי להגן על הנתונים שלך מפני פשעי רשת.

1

תכונות

ראשית, אנו נבחן תכונות ונבדוק אם אסאנה או Basecamp מספקות יותר פונקציונליות. אנו מחפשים תכונות ליבה חזקות של ניהול משימות, כמו גם תכונות אחסון, תקשורת וכל רוטב מיוחד שהמתמודדים מציעים.

אסאנה

לאסאנה חיצוני ידידותי, מעוצב היטב, כמו גם מבנה בסיסי חזק עם משיכות משנה וניהול תלות. זה שימושי אם אתה רוצה לוודא ששום דבר לא יצליח להחזיק את הפרויקט שלך ולהטרטט עם לוח הזמנים שלך כך שאנשים לא יחכו זה לזה.

תלות באסאנה

בנוסף לרשימת ברירת המחדל שלה ולתצוגות הקאנבן, אתה יכול לעבוד עם משימות בלוח השנה ובציר הזמן שלה. אתה יכול להפיק דוחות על סמך המשימות ולהגדיר סטטוס כולל של הפרוייקט כדי להתריע בפני חברי הצוות אם הדברים הולכים על עקבותיהם.

יש המון שילובים, כולל זאפייר, המאפשרים לך לגשת לנתונים ממגוון עצום של כלים. ניתן גם לייבא קובצי .csv, שימושי אם אתה עובד עם גיליונות אלקטרוניים.

אם אתה מעדיף לעבוד עם ממשק דמוי גיליונות אלקטרוניים, קרא את סקירת הגליונות של Smarts כדי ללמוד על כלי שיתאים לך..

Asana מאפשר לך להוסיף קבצים מצורפים של עד 100MB למשימות, ללא מגבלת שטח אחסון כוללת. זה לא מרופט מדי, אבל כנראה שתצטרך יותר אם אתה עובד עם וידאו. אם זה המקרה, קרא את אחסון הענן הטוב ביותר שלנו לווידאו.

אתה יכול להשתמש באסאנה בכל מקום מכיוון שיש בו אפליקציות לאנדרואיד ו- iOS.

Basecamp

Basecamp מחייבת את עצמה כתחליף לשלל אפליקציות, כמו Slack, Dropbox, G Suite ו- Asana. זו השוואה מעניינת, אבל זה לא הכלי היחיד שמציע צ’אט, שיתוף קבצים ויצירת מסמכים, אז כמה שהוא עושה בכל אזור יהיה המפתח לסיכוייו בסבב זה.

מדורת השבט

צ’אטים קבוצתיים של “מדורת השבט” מאפשרים לך לשתף צלילים ווידאו, אבל היו לנו בעיות עם זה כשניסינו את זה. יש גם לוח מודעות בצוות, כך שאתה מקבל דרכים רבות לתקשר.

הוא מציע שטח אחסון של 500 ג’יגה-בתים, עם גודל קובץ מקסימלי של 2 ג’יגה-בייט, שהוא נדיב ויהיה די והותר לצוותים רבים. עם זאת, אם אתה בעסק שזקוק ליותר מקום מהרגיל, עיין במאגר האחסון הטוב ביותר בענן שלנו עבור מאמר קבצים גדולים.

משימות בסיסיות

ל- Basecamp יש רשימת מטלות המאפשרת ליצור משימות, כמו גם לוח שנה בו תוכלו לערוך אירועים. ניתן להקצות משימות לאנשים ותוכל להוסיף הערות ולוחות זמנים.

אין בו משימות משנה או ניהול תלות, מה שמאפשר את העניין פשוט. עם זאת, אם אתה זקוק לתכונות אלה, הסתכל באחד הכלים האהובים עלינו בסקירת Wrike שלנו.

כמו אסאנה, ל- Basecamp יש גרסאות סלולריות לאנדרואיד ו- iOS, אך יש לה גם אפליקציות שולחן עבודה עבור חלונות ו- macOS.

יש בו מבחר טוב של שילובים. אתה יכול לשתף נתונים עם מאות אפליקציות באמצעות זאפייר. שילובים אחרים מאפשרים לחבר אותו לאפליקציות אלטרנטיביות לניהול פרויקטים, כולל אסאנה, כך שאם אינך יכול לבחור בין השניים אתה יכול להשתמש בהם יחד.

Basecamp עובד גם עם מספר פלטפורמות מעקב וחשבוניות בזמן. עם זאת, אם אתה זקוק לתכונות פיננסיות וחשבונאיות, כדאי לבדוק את סקירת Mavenlink שלנו לקבלת מידע נוסף על כלי החזק בתחום זה..

מחשבות סיבוב 1

הדברים כאן הדוקים. לאסאנה שטח אחסון בלתי מוגבל, אך Basecamp מאפשרת קבצים גדולים בהרבה, אותם אנו מעדיפים. ל- Basecamp יש יישומי שולחן עבודה, וזה תוספת נחמדה. אנחנו אוהבים גם את כלי התקשורת שלה.

אסאנה בעלת מבנה מתקדם יותר, עם זאת, עם משימות משנה וניהול תלות המאפשרים תכנון מפורט של הפרויקטים. כשמדובר בעסקי תכנון והקצאת משימות, אנו מעדיפים את הכלים ואת בחירת התצוגות שלה. היא מנצחת בסיבוב הראשון.

סיבוב: תכונות נקודה לאסאנה

לוגו אסאנה
לוגו של Basecamp

2

מחיר

שמירה על התקציב שלך היא חשובה, לכן נראה איזה כלי זוכה במחיר. אם הם ידידותיים לארנק שלך כמו שהם בעינייך, זה יכול להיות סבב תחרותי. הם קיבלו 90 אחוז על המחיר בביקורות שלהם, כך שזה צריך להיות קרוב.

בואו נסתכל על אסאנה ובאסקאמפ כדי לראות אילו מציעים את התמורה הטובה ביותר.

אסאנה

לאסאנה יש שכבה חופשית שהיא נהדרת לתכנון פרויקטים פשוטים ולשימוש כרשימת מטלות לעצמך או למשרד שלך. מגבלת הצוות של 15 אנשים שם אינה מגבילה מדי, אבל על התוכניות בתשלום תקבלו הרבה יותר תכונות. התוכנית החינמית היא פונקציונלית באופן מפתיע, ועם זאת דרך נהדרת לבדוק את השירות.

יש גם ניסיון חינם. התבקשנו להזין פרטי כרטיס בעת ההרשמה, אך יש אפשרות לדלג על כך אם אתה מסתכל. המשפט הוא דרך נהדרת לנסות את התכונות המתקדמות יותר של אסאנה כדי להחליט איזו תוכנית מתאימה לך.

התוכניות בתשלום מסירות את מגבלת גודל הצוות ומציעות תכונות נוספות ככל שאתה עולה. תלות המשימות ואבני הדרך נפתחות ברמת הפרימיום, יחד עם שדות מותאמים אישית ותצוגת ציר הזמן.

ברמה העסקית אתה מקבל הגהה וטפסים, ובתכנית הארגונית אתה מקבל מיתוג בהתאמה אישית, תמיכה בעדיפות ותכונות אבטחה ופרטיות נוספות..

כל התוכניות שלה הן בממוצע עד זול בהשוואה לתוכניות המקבילות של המתחרים. אנחנו לא חושבים שרבים מכם יפטרו להשתמש בזה בעלות. אם זה ערך טוב כמו Basecamp זה סיפור אחר.

Basecamp

ל- Basecamp יש תמחור פשוט. זה עולה 99 דולר לחודש, ללא קשר למספר המשתמשים שיש לך. זה ערך נפלא אם יש לך צוות גדול. אפילו אם ישנם רק מעטים מכם, זה עדיין זול יותר מהתוכניות היקרות ביותר ששירותים רבים מציעים.

יש גם ניסיון חינם של 30 יום, שמאפשר לך לנסות את זה הרבה יותר מהרבים אחרים. גם העמותות יכולות לקבל הנחות.

למרות שאין לה גרסה חינמית עבור רוב האנשים, היא בחינם לבתי ספר, כך שאם אתה רוצה לגרום לתלמידים שלך לעשות משהו מועיל עם זמן המסך שלהם, Basecamp היא בחירה מבריקה ולא תצטרך אישור של המלמד להגדיר את זה.

מחשבות סיבוב 2

מערכת התמחור בגודל אחד של Basecamp מתאימה לכל ערך. בהשוואה לאסאנה, השיעור של Basecamp שווה לצוות של 10 בתוכנית Premium או חמישה משתמשים עסקיים. ברור שהתוכנית החינמית של אסאנה היא זולה יותר, אבל אם יש לך צוות בגודל הגון ואתה רוצה את התכונות הטובות ביותר, Basecamp הוא ערך טוב בהרבה. זה גם חינמי למחנכים ויש לו ניסיון נדיב.

מחנכים עשויים להיות מעוניינים גם באחסון הענן הטוב ביותר שלנו לבתי ספר, מכללות ואוניברסיטאות.

אנו נותנים סבב זה לבאסקאמפ כי החיסכון הפוטנציאלי בקצה העליון של סולם התמחור גדול בהרבה מהחיסכון המצומצם יותר בתחתית. Basecamp עשתה מאמצים לסייע לקבוצות שונות גם עם ההצעה החינמית שלה, החותמת את הסבב.

התבוסה קשה על אסאנה, עם זאת, מכיוון שהיא גם אחד הכלים הטובים ביותר שיש שם ויש לה גרסה חינמית שמישה. עם זאת, אנו מעדיפים את המערכת של Basecamp.

סיבוב: נקודת מחיר לבאסקאמפ

לוגו אסאנה
לוגו של Basecamp

3

קלות שימוש

בסיבוב זה נבחן עד כמה הכלים ידידותיים למשתמש, מה הם עושים כדי להנגיש את עצמם וכמה עזרה הם מציעים אם תתקע. זהו אזור חזק לשתי הפלטפורמות. הם כלים שאנו נהנים להשתמש בהם והם נוקטים בגישה פחות רצינית לניהול פרויקטים מאשר חלק מהמתחרים שלהם.

זה לא אומר שהם קלים משקל, אלא שהם בנויים כדי להקל על מעורבות ולמנוע את העבודה מלהפוך מטלה.

אסאנה

אסאנה הוא אחד הכלים הקלים ביותר לניהול פרויקטים. כשאתה משתמש בו לראשונה הוא מקבל את פניך בסיור בתכונותיו ומקבל הסברים כשאתה מסתכל סביב הנופים והשולטות.

פרויקט חדש של אסאנה

הממשק אטרקטיבי וקריא. קל לזהות פקדים ויש לו פריסה שמאפשרת את הדברים לפשוט.

קצת בידור תמיד מוזמן. אחד התכונות הכי מהנות ופופולריות של אסאנה הוא החגיגות שלה. הפלאים המונפשים קורים כשאתה מתקתק משימות, אך לא בכל פעם. הם בטוחים לגרום למשרד לדבר ויכולים לעורר גם תחרות משרדית ידידותית.

חגיגת אסאנה

אסאנה כוללת מבחר תבניות בהן תוכלו להשתמש בכדי להפעיל ולהפעיל במהירות, כמו גם לשמש כדוגמאות כיצד להגדיר דברים בעצמכם.

תבניות פרויקט אסאנה

יש גם המון הדרכות ודפי עזרה כדי לקרוא אם אתה צריך להבין משהו. אם אתה רוצה עזרה נוספת בתחילת העבודה, קרא את המדריך למתחילים של אסאנה שלנו.

Basecamp

Basecamp משתמש בצבעים רכים ובדימויים עדינים, המעניקים לו תחושה חמימה ומסבירת פנים. זה מסוג היישומים שאנשים שמחים לבלות בהם. זה משנה כשאתה מנסה לגרום לצוותים גדולים של אנשים לעסוק בפלטפורמה חדשה.

צוות basecamp

החלקים שלו מעוצבים ואינטואיטיביים היטב. יש לו עיצוב שמנמן וידידותי לטאבלטים שקל להבין אותו. המסך הראשי שלו מרגיש מיושן וקומפקטי, עם זאת.

אם ברצונך לראות דוגמה לאחד מכלי ניהול הפרויקטים המעוצבים הטובים ביותר, עיין בסקירתנו monday.com.

ל- Basecamp שפע של תכונות עזרה מועילות, כאשר חלונות קופצים נותנים לך עצות וטיפים. יש לו אפילו כמה הודעות על לוח הדוד ליצירת קשר עם הצוות שלך.

הודעה basecamp

ראינו כמה בעיות בממשק בתקופתנו עם זה. לדוגמה, סרטונים לא נסגרו ואלמנטים לא קיבלו קלט. אלה רק דברים מינוריים, אבל הם כן נחשבים נגד Basecamp כשמדובר בשימושיות.

מחשבות שלב 3

בקרב על השימושיות, לשני הכלים יש המון מה להציע. מדובר בפלטפורמות נגישות עם פנייה רחבה. הם עשויים אפילו לשים את החיוך המוזר על פני המשתמשים.

בהשוואה ישירות, לאסאנה יש את הקצה. ל- Basecamp יש כמה ליקויים קלים, ואנחנו לא יכולים שלא לאהוב את החגיגות של אסאנה. זה בולט בין תוכנות ניהול הפרויקטים הטובות ביותר כאחד המוצרים המהנים ביותר לשימוש, וזה הופך אותה למנצחת גדולה בסיבוב השלישי.

סיבוב: נקודת קלות שימוש באסאנה

לוגו אסאנה
לוגו של Basecamp

4

בשלב הבא, נסקור את האבטחה והפרטיות. שמירת הנתונים שלך מהידיים הלא נכונות מהווה דאגה מרכזית כשאתה עובד באינטרנט. רצון לכלי ידידותי למשתמש לא אומר שאתה יכול להזניח את האזור הזה. למעשה, אם יש לך צוות של משתמשים פחות טכניים, תצטרך להקפיד לוודא שהם לא פוגעים בדרכם.

למרבה המזל, אסאנה ובאסקאמפ מוצקות מתחת למכסה המנוע ומציעות המון כדי להפסיק את הצוות שלך מהצרות. בואו נראה מה הם מציעים ואיזה עדיף.

אסאנה

אסאנה מצייתת לתקנה הכללית להגנת נתונים ולאיחוד האירופי-ארה”ב. מגן פרטיות. משתמשי ארגונים מקבלים מחיקת נתונים מלאה, כמו גם אלה מכם באיחוד. יש לו גם אישור SOC סוג 1. ברור שזה לוקח את האבטחה לאתר ברצינות.

ההצפנה של TLS 1.2 משמשת לשמירה על ביטחון הנתונים שלך, כך שאם מישהו מצפה לחיבור שלך, הוא לא יוכל לפענח את הנתונים שהם מקבלים. ההצפנה במנוחה זמינה בתוכנית הארגונית של אסאנה, אך אנו מעדיפים שהיא הייתה סטנדרטית.

הצפנה זו מסייעת לשמור על פרטיות הנתונים שלך. כיצד להגן על מדריך הפרטיות שלך מציעים טיפים נוספים להגנה על הנתונים שלך.

אסאנה משתתפת בתוכניות שפע של באגים. קרא את מאמר בדיקת החדירה שלנו למידע נוסף על אלה.

משתמשי ארגונים מקבלים מספר תכונות אבטחה ופרטיות נוספות. אתה מקבל כניסה מבוססת SAML ויכול לאלץ משתמשים להשתמש בו, או חשבון Google, אם אינך מרגיש שההתחברות הרגילה המבוססת על סיסמה של אסאנה מספיק מאובטחת. כיצד להגדיר מאמר סיסמאות חזק עשוי לעזור לך גם שם.

Basecamp

Basecamp מכבדת את פרטיותך, ומבטיחה לשמור על נתונים מוסתרים אלא אם כן נאלצת על ידי צו למסור אותם. אם זה יכול מבחינה משפטית, זה יודיע לך אם זה קורה, וזה דבר שיש במשותף עם מיטב ספקי ה- VPN..

הנתונים שלך מאוחסנים באמצעות הצפנת AES-256 / SHA-256, מה שהופך את הכל למעט בלתי אפשרי לגישה על ידי האקרים. קרא את תיאור מאמר ההצפנה כדי ללמוד עוד על הנושא.

הוא מבצע גיבויים לפי שעה כדי להבטיח שאובדן נתונים אינו קבוע ויש בו גם תוכנית לבאונטי באגים, כך שהאקרים עם כובע לבן (החבר’ה הטובים) יכולים לעזור לשמור עליו מפני ההגנות האחרונות. קרא את חמשת הדברים שאתה צריך לדעת על מדריך פשיעה ברשת כדי ללמוד עוד על הסכנות ברשת.

זה תואם את האיחוד האירופי-ארה”ב. מגן פרטיות ומבטיח לא לקרוא צ’אטים של משתמשים, למרות היכולת לעשות זאת. הנתונים שלך יימחקו תוך 30 יום מרגע סגירת חשבונך.

אתה יכול לקבל אימות דו-גורמי באמצעות גוגל, וזה עדיף על אי-קבלתו. קרא את המדריך הטוב ביותר לאפליקציות 2FA לקבלת עזרה נוספת בהגדרת הפיצ’ר.

מחשבות סיבוב 4

עם מופעים חזקים בסבב זה, אסאנה ובאסקאמפ הראו שוב שיש להם שפע של איכות מתחת לחיצוניותם החייכנית.

אנחנו לא חושבים שיש הרבה מה לבחור ביניהם בתכונות אבטחה, אבל Basecamp מציעה דברים בגודל אחד שמתאימים לכל התוכנית הדורשת מנוי ארגוני עם אסאנה. מסיבה זו, זה פשוט לוקח את הסיבוב הזה.

סיבוב: נקודת Basecamp

לוגו אסאנה
לוגו של Basecamp

5

פסק הדין

זו הייתה תחרות קרובה. בשני סיבובים נצטרך להסתכל מקרוב על המתמודדים כדי להכריז על זוכה. כשמרבית הסיבובים קרובים, הניצחון הגדול של אסאנה בסיבוב השלישי מציב אותו מלפנים.

הזכיות של Basecamp בסבב המחירים והביטחון היו שיחות קרובות, כאשר התכונות העגולות פשוטו לטובת אסאנה. לא היססנו להפוך את אסאנה למנצחת בסיבוב השלישי וזה זוכה בתחרות בסך הכל.

הזוכה: אסאנה

אסאנה הוא מנצח ראוי. זהו אחד המועדפים שלנו מזה זמן רב ב- Cloudwards.net ומגבה את העיצוב הנחמד שלו עם כלים חזקים שיעזרו לכם לארגן את הפרויקטים שלכם. כולם אוהבים את החגיגות שלה, ובנוסף להנאת ניהול הפרויקטים זה כלי רב עוצמה.

Basecamp הוא טוב, עם זאת. זו בחירה נהדרת אם אתה רוצה לשמור על תקשורת צוותים במקום אחד ולשתף מידע וקבצים בפלטפורמה משותפת. כל עוד מבנה הפרוייקט שלך פשוט, זו דרך נהדרת להשאיר את כולם בפתח. זה גם ערך מצוין לקבוצות גדולות.

אם אתה שוקל כלים אלו, אנו מקווים שעזרנו לך לבחור בחירה מושכלת. כדי לראות כיצד אסאנה מתמודד מול אחד השחקנים החזקים האחרים בתחום, התבונן בהשוואה בין Wrike לעומת אסאנה שלנו.

אסאנה ובאסקאמפ משותפות הרבה. שתיהן אפשרויות נהדרות אם אתה רוצה משהו ידידותי למשתמש ונגיש. הם מהנים לשימוש. נוסף על כך, יש להם שפע של תכונות שימושיות והם מקומות טובים לצוות שלך להסתובב ולשתף מידע.

אנו מעדיפים את אסאנה בסך הכל, אך תוכלו לבדוק אותם דרך הניסויים החינמיים שלהם כדי לראות מה אתם חושבים.

אם ניסית את אסאנה או את Basecamp, אנא הודע לנו מה חשבת בתגובות למטה. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map