אירוח A2 לעומת אתר סביב: מהו הבחירה של ליטר 2020?

SiteGround ו- A2 Hosting הם שני שירותים המוצגים בכבדות במדריך הטוב ביותר שלנו לאירוח אתרים. כשני טיטנים עצמאיים של ענף אירוח אתרים – כל אחד מתאים לתמחור סביר ורשימה ארוכה של תכונות – קשה לבחור בחירה לא טובה כשמחליטים בין השניים. עם זאת, כפי שראינו בהשוואה שלנו ב- SiteGround לעומת InMotion, ישנם עדיין הבדלים גם כאשר שני השירותים מצוינים. 

בהתאמה זו של אירוח A2 לעומת SiteGround, אנו נבדוק את ההבדלים הללו. בעוד שהם מתאימים באותה מידה לרוב הספירות, דברים כמו מערך התוכניות המורחב של A2 Hosting או הזיקה של SiteGround ל- WordPress עשויים לעשות את ההבדל עבורך. 

אנו ממליצים לקרוא את סקירת A2 האירוח האישית שלנו ואת סקירת SiteGround בנוסף למדריך זה. כפי שראינו ב- MatchGround לעומת Dreamhost שלנו, שירותי ניגודיות אחד על אחד יכולים מדי פעם לחשוף הבדלים שלא נראו מייד כשמשווים אותם עם שאר השוק. 

הגדרת קרב: אירוח A2 מול SiteGround

ההשוואות שלנו עוקבות אחר החוויות שהיו לנו בבחינת כל שירות פרטני. בגלל זה, אנו יכולים למצוא באופן שיטתי היכן שירות אחד מצטיין או נופל שטוח. 

לרוב אנו בודקים שירותים בשמונה חלקים, אשר אינם הוגנים להשוואה מכיוון שלא כל אותם קריטריונים הם בעלי משקל שווה. מסיבה זו שילבנו חלקים מסוימים כך שנשארנו עם חמישה בלבד: תכונות, תמחור, קלות שימוש, מהירות ואבטחה. כל סיבוב שווה נקודה, והספק שיש לו הכי הרבה נקודות בסוף יהיה המנצח שלנו.

הסבב יתחיל בנו בהגדרת הציפיות לכל שירות. בסיבוב הראשון, לדוגמה, אנו מחפשים מטמון מובנה וגיבויים יומיומיים, ואילו בסיבוב השלישי, אנו מחפשים תהליך קופות סגור. בשלב הבא, נדבר על כמה טוב כל שירות עמד בציפיות שלנו, ואז נשקול כמה מחשבות על השוואה. בסיום, נכריז על זוכה ונתן נקודה. 

כהצהרת אחריות – כזו ששמענו בכל ההשוואות שלנו – אנו ממליצים לקרוא את כל החלקים ולא רק לסרוק איזה שירות זכה. זה חשוב במיוחד בהתאמה קרובה כמו זו, מכיוון שנכריז על זוכה על סמך מה שאנו מאמינים שהוא רלוונטי עבור רוב האנשים. עם זאת, כאמור במבוא, קשה לבחור בחירה לא טובה בין השניים.

1

תכונות

אירוח אתרים עוסק בתכונות. במקום לפלח את הסבב הזה כדי פשוט לדבר על נקודות הזכות של iPage (קרא את סקירת iPage שלנו) או את הגישה הידידותית לסביבה של GreenGeeks (קרא את סקירת GreenGeeks שלנו), מצאנו שלושה תחומים שבהם התכונות חשובות. 

מארח אינטרנט טוב יספק תכונות שיעזרו לך לבנות, לבצע אופטימיזציה ולאבטח את האתר שלך. כל דבר שנמצא תחת שלוש הקטגוריות הזה הוא חיוני, וכל דבר שמחוץ להם הוא רק דובדבן מלמעלה. אם מארח אינטרנט מכסה את שלושת האזורים הללו, אנו תוכן.  

A2 אירוח

ל- A2 Hosting יש כל כך הרבה תכונות שהוא יכול להיות מהמם. עם זאת, היסודות עדיין קיימים. זה כולל תוכנית לשחזור נתונים, הצבת אתרים, תכונות אבטחה מרובות ואחסון מצב מוצק בלתי מוגבל – שכפי שתוכל לקרוא במדריך הטוב ביותר לכוננים קשיחים חיצוניים שלנו, משנה את ההבדל העצום.. 

בנוסף, יש לך גישה לבונה אתרים שמגביל אותך לעיצוב בן עמוד אחד. מציע בצורה מדהימה מגבלה דומה לתכניות בחינם (קרא את הסקירה המדהימה שלנו). יתר על כן, אתה מוגבל לשטח של 100MB בלבד. אם אתם מחפשים להשתמש בבונה אתרים, עדיף שתתמידו עם בונה האתר הטוב ביותר שלנו, Wix (קרא את ביקורת Wix שלנו).

עורך wix

למרות שממלא תכונות רבות, ההיצע הייחודי ביותר של A2 Hosting הוא שרתי “הטורבו” שלה. זה טוען למהירות מהירה של פי 20 יותר, עם פחות משתמשים לשרת ויותר משאבים למשתמש. אמנם עלייה בביצועים פי 20 עשויה להיות מעט מופרכת, אך שרתי הטורבו אינם דבר שיעמיד לך את האף. 

הם משתמשים בתוכנת שרת אלטרנטיבית של Apache, המכונה LiteSpeed, שראינו ששימשה בעבר השפעה רבה עם Hostinger ו- Hosting24 (קרא את סקירת Hostinger וסקירת Hosting24). לשרתי LiteSpeed ​​יש פחות תקורה ברשת מאשר שרתי Apache רגילים, כלומר המשתמשים יכולים להפיק יותר מהמשאבים הזמינים. יתר על כן, A2 Hosting מעניק לך גישה למטמון LiteSpeed, אשר יפחית באופן דרסטי את זמני הטעינה.

SiteGround

ל- SiteGround יש כמה שיותר תכונות כמו A2 Hosting, פחות האפשרות להשתמש בשרתי LiteSpeed. על פי התוכניות שלה, יש לך גישה לגיבויים יומיים, תעודת SSL / TLS בחינם, שילוב פשוט של Cloudflare ועוד. אולם מה שהכי בולט הוא בונה האתר של SiteGround. 

שלא כמו אירוח A2, SiteGround אינו מציע בונה משלו. במקום זאת, יש לך גישה ל- Weebly, אחד מבוני האתר הטובים ביותר שבדקנו. Weebly נמצא קילומטרים מעל כל בונה אתרים שפיתח מארח, כולל מה שמציעה A2 ו- GoDaddy GoCentral (קרא את הסקירה שלנו של GoDaddy GoCentral). 

כפי שתוכל לקרוא בסקירת ה- Weebly שלנו, יש לו גישה ללא שטויות לבניית אתר שיש בו תכונות רבות..

אפשרויות בלוג קטנות

הייחודיות של SiteGround מגיעה עם תוכניות וורדפרס שלה. למרות שהיינו רגילים לראות תכונות, כמו הצגה, במארחי וורדפרס יקרים יותר המנוהלים (קרא דוגמה את סקירת Kinsta שלנו), SiteGround גובה סכום זהה לתוכניות הוורדפרס שלו כמו עבור המשותפים הרגילים..  

יתר על כן, יש לך גישה ל- SuperCacher, המבצעת את אותה הפונקציה כמו המטמון LiteSpeed ​​ב- A2 Hosting, אך על שרתי Apache רגילים. כפי שנראה בסיבוב הרביעי, הדבר גורם לשירותים לבצע ביצועים דומים מאוד בכל מה שקשור למהירות, אך SiteGround מסוגלת לעשות זאת בנקודת מחיר נמוכה בהרבה.. 

מחשבות סביב סיבוב אחד

ל- A2 Hosting יותר תכונות מ- SiteGround – כולם מועילים. עם זאת, תכונות אלה אינן חשובות כמעט כמו בונה האתר הכלול של SiteGround. שניהם מצוינים בסיבוב הזה, אבל בשביל הכסף שלנו, SiteGround הוא המנצח.

עגול: נקודת תכונות עבור SiteGround

לוגו אירוח A2
לוגו SiteGround

2

מחיר

תמחור הוא בדרך כלל סוגיה של שירותי אירוח אתרים (קרא דוגמא את סקירת Arvixe שלנו). למרבה המזל, זה לא יותר מדי בעיה כאן. אף על פי כן, נדבר על המחיר של A2 Hosting ו- SiteGround בסבב זה, כמו גם על כמה ברור שהם מתקשרים על המחיר הזה לאורך כל תהליך הקופה..

A2 אירוח

אמנם A2 Hosting אינו ברור כמו DreamHost או 1&1 IONOS בכל הנוגע לתמחור (קרא את סקירת DreamHost שלנו ו -1&סקירת IONOS 1), זה קרוב. כל דף מוצר מציג את שכבות האירוח הזמינות, כמו גם את המחיר, אם תרצו לרכוש את הטווח הארוך ביותר. 

למטה זה טבלה המציגה לא רק את המחיר שתשלם עבור כל משך זמן, אלא גם את המחיר שתשלם לאחר החידוש. ההנחות הרב-שנתיות והמבנה המשכבה של מרבית מארחי האינטרנט יכולים להיות מבלבלים (קרא את הסקירה MDDHosting שלנו למעט החריג), אך A2 Hosting מקלה על העיכול של שיעורי המחירים בפועל.. 

גם התעריף לא רע, במיוחד עם ההנחה הראשונית. עם זאת, ברור ש- A2 Hosting גובה פרמיה עבור שרתי LiteSpeed ​​שלה. בהשוואה ל- Hostinger ו- Hosting24, שגובים לא יותר מתוכנית משותפת רגילה עבור שרתי LiteSpeed, התעריף הוא גבוה מדי (קרא את סקירת Hostinger וסקירת Hosting24 שלנו).

אירוח A2 מפצה על החיסרון בכך שהוא מציע מדיניות החזר מעולה. אם אינך אוהב את השירות, תוכל להחזיר את כספך בכל עת. במשך 30 הימים הראשונים תקבל את כל התשלום שלך בחזרה. לאחר מכן אתה יכול לקבל החזר יחסי מבוסס על משך הזמן שרכשת וזמן שנותר לו.

SiteGround

SiteGround, כמו A2 Hosting, ברור לגבי התמחור שלה. רוב מה שאנחנו רואים, נגיד, Bluehost קיים, כלומר הוא מציע תוכניות רב שנתיות, ואתה מקבל הנחה לתקופתך הראשונית (קרא את סקירת Bluehost שלנו). עם זאת, בניגוד ל Bluehost, היא מציעה גם תכנית חודשית, והמחיר אינו משתנה בהתאם למשך הזמן שאתה רוכש. 

אתה יכול לרכוש חודש, או בין שנה לשלוש שנים, באותו שיעור מבוא וחידוש. ההבדל היחיד הוא דמי התקנה של 14.95 $ שחלים על תוכניות חודשיות. בעודנו מעצבנים, אנו לוקחים עמלת התקנה בסך 15 $ בכל יום על אילוץ לרכוש מספר שנים.

גם המחיר מרשים. למרות ש- SiteGround לא זול כמו Namecheap (קרא את הסקירה של Namecheap שלנו), זה תואם את שאר השוק. יתרה מזאת, התוכניות של וורדפרס הן באותו מחיר כמו התוכניות המשותפות הרגילות, ומגיעות עם תכונות כמו שלב ו- SuperCacher. 

אולם לאורך הטווח, המחיר מתחיל לאבד את הברק שלו. VPS ותוכניות ייעודיות יקרות למדי, ככל הנראה מפצות על האפשרויות המשותפות הזולות. גם הערבות להחזר הכסף אינה גדולה. SiteGround מציע רק 30 יום בתוכניות משותפות, 15 יום בענן, ושום דבר לא מוקדש. אם אתה רוצה רשת ביטחון גדולה יותר, הקפד לקרוא את הסקירה שלנו ב- InMotion Hosting. 

שתי מחשבות עגולות

הסיבוב הזה מעניין, מכיוון שאין מנצח ברור. אירוח A2 יקר יותר מ- SiteGround, אך מציע מבנה תמחור ברור עם ערבות נחזור יותר לכסף. לעומת זאת, SiteGround זול יותר – אך רק בקצה המשותף של הדברים – ומגיע עם ערבות להחזר כספי גרוע יותר, לאתחל. 

הזוכה עבורך תלוי באיזה סוג אירוח אתה זקוק ומה אתה מוכן לשלם. אולם בהתחשב בעובדה שהתכניות המשותפות לא יקרות עם SiteGround, אנו הולכים להעניק לו את הזכייה. 

סיבוב: נקודת מחיר ל- SiteGround

לוגו אירוח A2
לוגו SiteGround

3

קלות שימוש

יש הרבה דברים שקשורים לאירוח אתרים, החל בבחירת תוכנית לבדיקה וכלה בהקמת האתר שלך. הפיכת התהליך הזה ללא חלק היא אמנות – משהו שמוצג במומחיות על ידי Dreamhost ו- Orange Small (קרא את הסקירה שלנו כתום קטן). בחלק זה, אנו נבדוק באיזו מהירות A2 Hosting ו- SiteGround יעבירו את התהליך.

A2 אירוח

אם היית יכול לתאר את אתר A2 Hosting במילה אחת, הוא יהיה “צפוף”. יש מערך עצום של תוכניות, כל אחת עם תת-סוגים, עם מידע על התוכניות האלו המשתרעות על כל פינה. עם זאת, בניגוד ל- GoDaddy, A2 Hosting הופך את הכל לעיכול (קרא את סקירת GoDaddy שלנו). 

Checkout מורכב באופן דומה, אך בניגוד ל- HostGator, A2 Hosting לא בחרה תוספות מראש (קרא את סקירת HostGator שלנו). אתה יכול להשאיר את הכל כפי שהוא, מינוס הכרטיסייה “התקנה אוטומטית” וכרטיסיית “מיקום השרת”. הראשון יאפשר לך להתקין, נאמר, WordPress באופן אוטומטי, ואילו האחרון יאפשר לך לבחור את השרת בו יתארח האתר שלך.. 

לאחר מכן, תנחת באזור הלקוח. אירוח A2 מקל על ההבנה של כמות המידע העצומה באזור הלקוח. אתה יכול להציג במהירות את השירותים שלך, חשבוניות, כרטיסי תמיכה ועוד, הכל באמצעות ממשק יעיל. יש גם כרטיסייה שתיקח אותך ישירות ל- cPanel, שאנחנו רוצים לראות.

a2-hosting-review-cpanel

cPanel הוא טוב, אם כי אינו עשוי מהדברים הראויים לאירוח אתרים הטוב ביותר שלנו עם מדריך cPanel. זה בניית מלאי ברובה, שהיא לא דבר רע, אך לא מרשים כמו ה- cPanel ב- JustHost (קרא את סקירת JustHost שלנו). עם זאת, A2 Hosting מאפשרת לכם לעשות כל מה ב- cPanel שתוכלו לעשות בתחום הלקוח, וזה נוח. 

SiteGround

ל- SiteGround יש הרבה פחות תוכניות מאשר A2 Hosting, מה שהופך את הניווט באתר לרוח. ישנם סוגים מינימליים בכל סוג אירוח, כמו גם השוואה קצרה בין הרמות. במקום להשתמש בהיבטים טכניים לצורך השוואה, SiteGround פשוט מפרט את ההבדלים בשטח האחסון ומספר המבקרים המשוער שאתר יכול להתמודד איתו.

אם אתה מבין או אכפת לך להסתכל על ההבדלים הטכניים, ל- SiteGround יש תרשים השוואה מפורט, כך שתוכלו לפנק את הצד השמאלי של המוח. קל מאוד לצאת מהדרך, כאשר SiteGround פשוט מבקש מכם להזין את פרטי החיוב שלכם ולהגדיר את פרטי הכניסה שלכם. 

הדברים נדחים לאחר מכן. SiteGround אינו שבור, אך הוא לא מעודכן. איזור הלקוח מעוצב למרכז המסך, הנושא אסתטיקה ארכאית כוללת. בעוד שהניווט הראשי עובד מצוין, מציאת פונקציות מסוימות בתחום הלקוח מוכיחה את הטרחה הרבה יותר ממה ששווה. גישה למשל ל- cPanel מחייבת אותך למצוא קישור קבור בתוך מספר אפשרויות אחרות.

siteground-review-cpanel

cPanel מיועד בדיוק. למרות שהוא משתמש במערך מבוסס סמלים של יישומים מודרניים, סמלים אלה וטקסט המקיף אותם נראים כאילו הם מהעשור הקודם. זה לא מקשה על השימוש, אך בהחלט עושה את זה פחות מושך. 

שלוש מחשבות עגולות

SiteGround הוא שמיש כמו כל מארח אחר, אך – כפי שאמרנו בהשוואות אחרות ובסקירתנו – מתיחת פנים עושה דרך ארוכה בהפיכת לוח הבקרה למלהיב יותר. אמנם A2 Hosting פחות מתייעל בכל מה שקשור לבחירת תוכנית, אך התהליך אינו כואב מדי – ועם לוח הבקרה המצוין, מציאת תוכנית שווה את זה. די בכך ש- A2 Hosting יעלה על הלוח בסיבוב זה.

סיבוב: נקודת קלות שימוש עבור אירוח A2

לוגו אירוח A2
לוגו SiteGround

4

מהירות וזמן פעולה

הסיבוב הרביעי הוא הקל ביותר להערכה מכיוון שהוא מבוסס אך ורק על המספרים שאספנו. תהליך בדיקת המהירות שלנו מורכב מרכישת מנוי עם הרמה הנמוכה ביותר של אירוח משותף, התקנת וורדפרס עם תבנית ברירת המחדל וללא תוכן, והפעלתו באמצעות שני מדדי מידה: בדיקת מהירות של Pingdom ו- Impad Load Impact. 

בסבב זה נשווה את התוצאות שאספנו עבור A2 Hosting ו- SiteGround, ונשווה בין ערבויות לזמן הפעולה שלהן. 

A2 אירוח

אירוח A2 הוא אחד השירותים המהירים ביותר שבדקנו, למעט Pagely, שבמחיר הנכון יהפוך את האתר שלך לאחד המהירים באינטרנט (קרא את סקירת Pagely שלנו). Pingdom העניקה A2 Hosting 96 מתוך 100, וזה יוצא דופן. בסך הכל לקח לאתר פחות מ -300 אלפיות שנייה לטעון, מתוכם 82 מוקדשים לרזולוציית DNS. 

מבחן a2-אירוח-ביקורת-מהירות

כפי שניתן לראות בתרשים לעיל, מעט מאוד זמן הושקע בערך “המתנה” (מצוין בצהוב), המציג את הפונקציונליות “טורבו” של A2 Hosting בפעולה. בין השרתים של שרתי LiteSpeed ​​לצמצום התקורה והמטמון שמלווה איתו, A2 Hosting גורם לטעינת האתר שלך להיות מהר ככל האפשר. 

Pingdom בודק נקודה יחידה. כדי לראות כיצד האתר יתפקד תחת עומס, פנינו ל- Load Impact, ששלחה 50 משתמשים וירטואליים לשרת תוך חמש דקות. אירוח A2 הוא אחד הביצועים הטובים ביותר שהיו לנו במבחן זה. כל משתמש נטען תוך 10 אלפיות השנייה זה מזה, מה שמאפשר זמן תגובה מהיר ועקבי. 

a2-hosting-review-load-impact

אולם A2 Hosting נופל שטוח בכל מה שקשור להבטיח זמן הפעלה שלו. ההבטחה שלהם ל -99.9 אחוזים אומרת שלכל שעה שהאתר שלך נמוך ממתן זמן ההפעלה של 99.9 אחוזים לכל החודש, תקבל זיכוי של חמישה אחוזים מהעמלה החודשית שלך. עם זאת, אשראי זה יכול להגיע לערכים של חודש בערך.

SiteGround

SiteGround ביצע כמו גם את A2 Hosting במבחן ה- Pingdom שלנו, למרות שלקח כמעט שלוש שניות עד שהאתר שלנו נטען – עוד על זה תוך דקה. אף על פי כן, פינגדום דירג את האתר 96 מתוך 100, ככל הנראה בגלל SuperCacher. זו אחת הסיבות ש- SiteGround הפך את אירוח האינטרנט הטוב ביותר שלנו למדריך וורדפרס.

מבחן siteground-review-speed-test

זמן הטעינה היה ארוך, אך עיקרו הוקדש לרזולוציית DNS, שאינה אשמתו של SiteGround. בגלל זה, האתר שלנו עדיין נכנס לציון מצוין. אתה יכול לראות שזמן ההמתנה היה בערך 200 אלפיות השנייה, שהוא פי שלושה עד ארבע פחות ממה שהיינו מצפים לאירוח משותף זול. 

מבחן ההשפעה על עומס שלנו היה זהה: 50 משתמשים תוך חמש דקות. SiteGround ביצע ביצועים טובים, אם כי לא כמו A2 Hosting. בהתחלה היה דוקרן גדול ואי עקביות רבה יותר לאורך כל הבדיקה. לעומת זאת בהשוואה למארחים אחרים, ביצועי ההשפעה על הטעינה של SiteGround הם מצוינים. 

אימפקט של סקירת-שטח-סקירה-עומס

אחריות זמן העבודה של SiteGround מפצה כל חוסר עקביות. בדומה לאירוח A2, SiteGround מבטיח זמן פעולה של 99.9 אחוזים, אך הפיצוי נדיב יותר. תקבל חודש אירוח בחינם אם האתר שלך יפול מתחת לזמן הפעילות של 99.9 אחוזים. בנוסף, עבור כל נקודת אחוז מלאה מתחת ל- 99 אחוז, תקבל חודש נוסף. 

סיבוב ארבע מחשבות

אמרנו בתחילת הסבב הזה שזה הקל ביותר להעריך, אך למרבה הצער, זה לא המקרה כאן. אירוח A2 ו- SiteGround מתאימים באותה מידה בכל מה שקשור למהירות. בגלל זה, אנו נביא כמה גורמים נוספים להכריז על זוכה. 

SiteGround מספק ביצועים דומים ל- A2 Hosting, אך הוא עושה זאת בפחות כסף. בנוסף יש לו אחריות נדיבה יותר לזמן הפעולה, וזה מספיק בכדי לתת לו את הזכייה בסיבוב הזה.

סיבוב: מהירות ונקודה Uptime עבור SiteGround

לוגו אירוח A2
לוגו SiteGround

5

בטיחות ופרטיות

לבסוף, אנו הולכים להשוות בין A2 Hosting ו- SiteGround בתחום האבטחה והפרטיות. למרות שבדרך כלל הפרטיות אינה נושא לביקורות שלנו בנושא אירוח אתרים, היא חשובה מאוד מכיוון שאירוח מונוליטים, כמו קבוצת Endurance International, מכניס נתונים למטרות רווח. בחלק זה נבדוק עד כמה טוב A2 Hosting ו- SiteGround מגנים על האתר שלך ועל הנתונים שלך. 

A2 אירוח

אירוח A2 מגן על האתר שלך באמצעות יוזמת האבטחה התמידית שלו. בכל תכנית אירוח, A2 Hosting כוללת חבילה של תכונות אבטחת אתרים המיועדות להגן עליך מפני איומים בהווה ובעתיד. זה מתחיל ב- KernelCare, אשר מעדכן את הגרעין בכל יום ללא השבתה. 

בנוסף, יש לך גישה ל- HackScan, הסורק ומגן על האתר שלך מפני תוכנות זדוניות. עם זאת, HackScan רק מודיע לך על איום באתר שלך. אם נדבקת בתוכנה זדונית, A2 Hosting מספק מדריך נרחב לאיתור והסרתו מהאתר שלך. 

באשר לפרטיות, A2 Hosting די מעורפל. מדיניות הפרטיות קצרה ומתוקה, באומרה כי A2 Hosting יכולה לשתף את המידע האישי שלך עם גורמי אכיפת החוק ושירותי השותפים. אף על פי הניסוח עולה כי הוא אינו מוכר את הנתונים האישיים שלך לשותפי פרסום, אך הוא לא נאמר במפורש. 

אירוח A2 אינו כולל גם פרטיות בתחום. בפחות מ -10 $ לשנה, A2 Hosting לא גובה סכום של נאמנות HostGator עבור פרטיות התחום, אבל היה נחמד לראות את זה כלול בחינם. אם זה מה שאתה מחפש, הקפד לקרוא את סקירת המדרגה ואת סקירת WestHost. 

SiteGround

SiteGround הרבה יותר ישיר לגבי פרטיות. כמו A2 Hosting, הם יכולים לשתף את המידע האישי שלך עם גורמי אכיפת החוק וספקי צד ג ‘, אך לא למען הרווח. שיתוף מידע זה עשוי לספק שירותים נוספים, כגון שימוש במפות Google, באתר שלך. 

מדיניות הפרטיות מבהירה כי SiteGround “לא … תמכור, תשכור, ישתף או תחשוף מידע המאפשר זיהוי אישי למטרות מסחריות בכל דרך שהיא.” די נדיר למצוא מארח אינטרנט שמציין בבירור שהוא לא ימכור את הנתונים שלך. למרבה המזל, SiteGround הוא אחד מאותם מארחים. 

באשר לאבטחה, SiteGround אינו מרשים כמו A2 Hosting, אך הוא עדיין טוב מאוד. בשרתים משותפים, החשבונות מבודדים בספריות נפרדות, כלומר אם אתר אחד נגוע, השאר יישארו ללא דגש. בנוסף, חשבונך מוגן באמצעות חומת אש של יישומי אינטרנט, גיבויים יומיים, מערכת אנטי-בוט מונעת AI והגנת DDoS. 

מה שחסר ב- SitGround בהשוואה ל- A2 Hosting הוא כלי סריקת תוכנות זדוניות. SiteGround מציע סורק אתרים של SG, אך הוא יפיק לך 20 $ לשנה. עם זאת, בניגוד ל- HackScan, סורק האתר SG יבדוק את התחום שלך מדי יום מול רשימות שחורות.

מחשבות סיבוב חמש

הדברים די שווים לסיבוב הגמר הזה. ל- A2 Hosting חבילת אבטחה מעט טובה יותר עם הכללת כלי סריקת תוכנות זדוניות, אך סורק האתר SG זול מספיק. ההבדל הגדול ביותר מבחינתנו הוא עד כמה ברור SiteGround לגבי פרטיותך. איננו יודעים אם A2 Hosting מוכר נתונים בצד או לא, ולמרות שמדיניות הפרטיות מרמזת שהם אינם, הם אף פעם לא מציינים זאת במפורש.

סבב: נקודת אבטחה ופרטיות עבור SiteGround

לוגו אירוח A2
לוגו SiteGround

6

מחשבות אחרונות

SiteGround יצא עם ארבעה ניצחונות, והפך אותו לאלוף בהשוואה זו. עבור תכונות, מחירים, מהירות ואבטחה, SiteGround הוא אחד מארחי האינטרנט הטובים ביותר בסביבה. יש בו גם כמה משירות הלקוחות הטוב ביותר וזה משהו שלא נגענו בו.

מנצח: SiteGround

עם זאת, SiteGround רק בקושי ניצח את ארבעת הסבבים שהיא טענה. אירוח A2 מרשים באותה מידה, ואתה יכול לטעון אותו בצורה מוצקה בכל אחד מהסיבובים שהפסיד. אם אתה בודק את ארכיב האירוח שלנו, אתה תראה שהוא מוצג לעתים תכופות כמו SiteGround, ולא בכדי.

האם אתה מסכים ש- SiteGround הוא המנצח החוקי? האם יש במקום סבבים שאתה נותן ל- A2 Hosting במקום זאת? ספרו לנו בתגובות למטה. כמו תמיד, תודה שקראתם. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me