9 הטיפים הטובים ביותר למודעות גוגל בשנת 2020

גוגל מעבדת 3.8 מיליארד חיפושים מדי יום. עם קהל כה גדול, אך טבעי הוא שגוגל אדס, פלטפורמת הפרסום של גוגל, הפכה לאחד הכלים הסטנדרטיים בקרב המשווקים כיום. במאמר זה אנו רוצים לתת לך תשעה טיפים מעשיים כדי להפיק יותר מהקמפיינים שלך ב- Google Ads ולהשיג את התוצאות הטובות ביותר באמצעות מאמצי השיווק שלך..


למרבה הצער, אתה לא היחיד שיצא מזה רוח. אנשים רבים אוהבים לגשת לבריכות הנתונים והאלגוריתמים הגדולים של ענקית האינטרנט מקליפורניה. לא לחינם שמודעות גוגל הן הקו העסקי שגוגל מרוויחה איתו הכי הרבה כסף. 85 אחוז מההכנסות של גוגל מגיעים ממודעות גוגל.

מכיוון שמודעות גוגל תחרותיות מתמיד, Cloudwards כתבה את המדריך המעשי הזה על הטיפים הטובים ביותר למודעות גוגל עבורך. אם אתה חדש במודעות Google, המשך לקרוא כי אנו הולכים להראות לך את הטיפים הטובים ביותר עבור מודעות Google.

טיפ 1: כבדו את ציון האיכות

כפי שהסברנו במאמר שלנו כיצד לקדם את העסק שלך באמצעות מודעות Google, גוגל משתמשת בציון האיכות שנקרא כדי לקבוע את איכות המודעה שלך. לא רק שהפרסומת משחקת תפקיד, אלא גם את דף הנחיתה ואת מילות המפתח עליהן אתה מהמר. ציון האיכות הוא רלוונטי מכיוון שלצד הסכום שאתה מציע הוא מחליט אם המודעה שלך תוצג.

זו הסיבה שהפרסומת היא לא כל מה שחשוב, אלא גם גורמים כמו הרלוונטיות שלה ובעיקר היתרון עבור הלקוח. נוסף על כך, עליך לחשוב על דף הנחיתה שלך. באופן אידיאלי, היית מעצב את זה להיות ידידותי לנייד, עם חווית משתמש טובה ומיקוד ההמרות הרצוי שלך ממוקם כך ששיעור ההמרות הוא גבוה. בקרויה יש כלי מעניין בחינם שיעזור לך לנתח את ציון האיכות שלך.

אל תסתפק במיטוב המודעות שלך, אלא תחשוב גם על כמה מתאים דף הנחיתה שלך. אם יש לך שאלות כיצד ליצור דפי נחיתה נהדרים, עיין במאמר Instapage שלנו.

טיפ 2: השתמש במיקוד גיאוגרפי

מודעות Google מאפשרות לך להתאים את הצעות המחיר שלך למיקומים מסוימים. עליך להשתמש בתכונה כדי לייעל את הצעות המחיר שלך ולחסוך עלויות.

אחרי הכל, המטרה שלך צריכה להיות עם שיעור קליקים גבוה ושיעור המרות על המודעות שלך. מצד אחד, זה ישפר את ציון האיכות שלך וגוגל תדע שאתה רלוונטי. מצד שני, התאמת הצעות המחיר שלך למיקומים מסוימים תחסוך לך כסף.

להלן הסבר קצר על שיעור הקליקים ושיעור ההמרה למקרה שמונחים אלו יוונים עבורך.

שיעור הקליקים הוא ערך שקובע כמה אנשים לוחצים (כאחוז) על המודעות שלך. זה פרופורציונלי למספר הכולל של האנשים שראו את המודעה שלך.

שיעור ההמרות מגדיר את היחס בין אנשים שמשיגים את יעד ההמרה שלך. יעד המרה יכול להיות מנוי לניוזלטר, כניסה ליומן, יצירת פרופיל או רכישה של מוצר או שירות. בסופו של דבר, הבעיה היא אם האדם שבאתר שלך מבצע את ההמרה, או את העסקה שאתה רוצה.

אם ברצונך לרוקן את שיעור ההמרות שלך, עיין במאמר האופטימיזציה של שיעורי ההמרות שלנו.

כידוע אתה משלם עבור קליקים בגוגל, ללא קשר אם הם רלוונטיים. לעומת זאת, אם תשפר את שיעור הקליקים ושיעור ההמרות שלך, רק האנשים הרלוונטיים ילחצו על המודעות שלך וככה תחסוך כסף.

אתה נמנע מקליקים מיותרים כאלה על ידי שימוש במיקוד גיאוגרפי. בעזרת מיקוד גיאוגרפי, באפשרותך להתאים אישית את הצעות המחיר שלך לאזורים גיאוגרפיים ספציפיים ולהגדיל את הרלוונטיות שלהם.

לדוגמה, אם אתה מוכר מכונות קרח, הגיוני רק שתוריד את ההצעות בקנדה ובאלסקה מכיוון שסביר להניח שאנשים באזורים אלה לא יזדקקו למוצר שלך באותה מידה כמו אנשים בפלורידה או בקליפורניה..

התמקד תמיד בהצעות המחיר שלך בצרכי הלקוח שלך כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר.

טיפ 3: קבל עזרה מקצועית

אסטרטגיה נוספת עשויה להיות לקבל עזרה מאנשים שמכירים את מודעות Google ועבדו בתחום יותר מכם. Adzooma, למשל, מציעה פתרון שירות מנוהל, כמו גם פיתרון תוכנה, Adzooma Pro, איתו תוכלו לבצע אופטימיזציה לקמפיינים שלכם ב- Google Ads..

טיפ 4: דאג למילות מפתח שליליות

מודעות Google מאפשרות לך להוסיף מילות מפתח שליליות לקבוצות המודעות שלך בנוסף למודעות הרגילות. עם מילות מפתח שליליות, אתה יכול לכלול נושאים ולספר ל- Google על מה המודעה שלך לא עוסקת. השפעת השימוש בהם מוערכת לעתים קרובות. זוהי שיטה רבת עוצמה לפרק את קבוצת היעד שלך ולחסל עלויות מיותרות.

מילות מפתח שליליות חוסכות כסף בשתי דרכים: צמצום מספר מילות המפתח המיותרות וקליקים מיותרים והגדלת ציון האיכות של הפרסומת שלך על ידי הפיכתה לרלוונטית יותר. המשמעות היא שאתה יכול להוריד את הצעת המחיר שלך ולשלם פחות עבור כל קליק בממוצע עם אותן תוצאות או טובות יותר.

כדי להוסיף מילות מפתח שליליות לקבוצות המודעות שלך, הקלד את מילות המפתח שברצונך לכלול וכתוב לפנין מינוס. זה יבטיח שהמודעות שלך במילות מפתח אלה לא יעלו למכירה פומבית.

החרפנו את ויקיפדיה כמילת מפתח מכיוון שזה הגיוני לא לפרסם לאנשים שמחפשים מאמרים בוויקיפדיה. זכור, לאנשים שמחפשים באינטרנט דברים מסוימים יש תמיד כוונת חיפוש מסוימת. לזה עליכם להתמצא עם המודעות שלכם.

טיפ 5: עבודה עם סיומות

תוספים הם, כאמור השם, תוספים למודעות שלך. לעתים קרובות מוערכות, הרחבות יכולות לעשות את ההבדל. האנשים שרואים את המודעות שלך יחליטו בשבריר שנייה אם ילחצו עליהם. אם הם צריכים לבצע יותר משניים או שלושה קליקים כדי להשיג את מה שהם מחפשים, סביר להניח שהם יתחילו.

כאן נכנסים לשחק הרחבות. הם מרחיבים את הפרסום שלך באמצעות פונקציות שימושיות כדי להשיג המרות ושיעורי קליקים טובים יותר. אנשים מוכנים יותר להתקשר אליך או לקבוע פגישה איתך אם הם יכולים לעשות זאת בלחיצה אחת בלבד.

הדבר הטוב ביותר הוא שתוספי מודעות של גוגל מגיעים ללא עלות נוספת. הם ללא עלות.

מודעות Google מציעות לך את סוגי התוספים הבאים לפרסומות שלך, בהתאם למטרת קמפיין הפרסום שלך:

 • סיומת מיקום: תוסף זה טוב אם אתה מבצע אופטימיזציה למנועי חיפוש מקומיים או אם אתה מבצע תוצאות חיפוש מקומיות באופן כללי. זה מתאים לחנויות לבנים וטיט.
 • תוסף הסבר: עם סיומת זו אתה מוסיף למודעה שלך קריאה נוספת לפעולה. זה מאפשר לך להשיג המרות גבוהות יותר ושיעורי קליקים באופן כללי.
 • תוסף שיחה: מוסיף את מספר הטלפון שלך למודעה שלך כדי שאנשים יוכלו להתקשר אליך. אם המודעות שלך מוצגות בניידים, יהיה סמל טלפון שאנשים יכולים להשתמש בו כדי להתקשר אליך.
 • תוסף הודעה: מרחיב את הפרסום שלך באמצעות פונקציית העברת הודעות, כך שאנשים יוכלו לכתוב לך הודעות ישירות מגוגל.
 • סיומת Sitelink: בעזרת סיומת Sitelink תוכל להפנות מבקרים לדפים ספציפיים באתר שלך.
 • תוסף מחיר: מציג את המחיר שלך לשירותים או מוצרים שנבחרו במודעת Google.

טיפלנו רק בתוספים החשובים ביותר. יש עוד. אם אתה מחפש סקירה כללית נחמדה על התוספים, הסתכל כאן.

עם זאת, נאמר שהתוספים לא תמיד מוצגים עם המודעה שלך. אם אתה רוצה לדעת מתי מודעות Google מפעילות ומכבות את התוספים, עיין בתיעוד הרשמי של גוגל.

טיפ 6: הגדלת תנועה בתשלום ואורגני

בעולם השיווק המקוון מבדילה הבחנה מהותית בין תנועה אורגנית לתשלום. Google Ads הוא האחרון. עם תנועה בתשלום, אתה יכול להתחיל מהר יותר ולהגיע ליותר אנשים בפחות זמן. עם זאת, זה עולה לך יותר כסף.

כשאתה מתחיל עם מודעות Google, חשוב שתחשבי גם על צמיחה לטווח הארוך. השתמש בתנועה שנוצרה בצורה כזו שתעבוד על הקהילה שלך מההתחלה. נסה להשיג כמה שיותר כתובות דוא”ל, שמות ומידע כללי על הקהילה שלך.  

ככה, אתה לא יכול רק לאחד את הקהילה שלך, אלא גם למקד מחדש ולהרחיב אותה באמצעות מודעות פייסבוק ופלטפורמות אחרות.

טיפ 7: מרגיז את התחרות שלך

אם אנשים מחפשים את שמות המותגים של המתחרים שלך, אתה יכול פשוט להציע במילות מפתח אלה שיופיעו בתוצאות החיפוש.

אנו נראה לך כיצד נראה באמצעות Shopify כדוגמה. Shopify, כפתרון למסחר אלקטרוני, מתחרה ב- WooCommerce, BigCommerce ו- Magento. כאשר אנו מחפשים אחר BigCommerce בגוגל, נראה את הפרסום הבא:

הנה מה שאנחנו מקבלים עם WooCommerce:

Shopify הצליחה להוציא את המותג שלה כשאנשים מחפשים את המתחרים שלה. זו אולי טכניקה שנויה במחלוקת, אבל זה עובד.

אם אתה מעוניין ב- Shopify, אנו ממליצים על מדריך המתחילים שלנו ל- Shopify. אם השתמשת בטכנולוגיה ורצית עצות מעמיקות יותר, עיין במדריך המתקדם שלנו ל- Shopify.

טיפ 8: מבחן, מבחן, מבחן

לא משנה כמה ידע מומחה אתה חושב שיש לך, שום דבר לא עובד בשיווק מקוון בלי לבצע בדיקות. משווקים מנוסים בודקים את כל מה שניתן לבדוק. במבחני A / B כביכול, השילובים הפרועים ביותר מנסים למצוא מה מושך את קבוצת היעד ומה לא.

במקרים רבים, אפילו יש צורך לאמת מיהי קבוצת היעד שלך.

העצה שלנו לך היא לבדוק לעזאזל מתוך הקמפיין שלך. אל תיקח שום דבר כמובן מאליו ותטיל ספק בכל דבר. ערבב מילות מפתח, קבוצות יעד, אזורים ושנה את ההודעות שלך בתדירות גבוהה ככל האפשר עד שתגלה איזה שילוב הוא המבטיח ביותר.

בסופו של דבר, מה שקובע הוא המטרה והמידה בה השגתם או החמצתם אותה, לא הרגשות האישיים שלכם. אגב, כך אתה צריך גם לתקצב.

טיפ 9: אל תזלזל בחיפוש בנייד

דבר המוערך לעתים קרובות בשיווק הוא תפקיד החיפוש הנייד. אנו חווים תופעה: עליית החיפוש במובייל. השימוש בסמארטפונים ובחיפוש במובייל באופן כללי הולך וגדל משנה לשנה. בשנת 2018 58 אחוז ממבקרי האתר השתמשו בסמארטפונים שלהם כדי לגלוש באתר.

עם זאת, מה שחשוב כאן הוא שאנשים יחפשו אחרת במכשירים ניידים. לדוגמה, מונחים מקוצרים מכיוון שאנשים ממהרים או משתמשים במושגי חיפוש שונים כאשר אנשים משתמשים בפונקציית החיפוש הקולי של הטלפון שלהם.

עליכם גם לזכור כי לאנשים בסמארטפונים יש הרבה פחות סבלנות והם יקפצו מהאתר שלכם במהירות רבה יותר.

לכן אנו ממליצים לא רק להשתמש במילות מפתח אחרות, אלא ליצור קמפיין אחר של מודעות Google לנייד. באמצעות קמפיין זה תוכלו לבצע אופטימיזציה של תיאורים, דפי נחיתה ודברים רבים אחרים שיתאימו להקשר הנייד.

מחשבות אחרונות

כפי שקורה לעיתים קרובות, הכלל הבא חל גם על שיווק מקוון: אין כדור כסף. עם זאת, אין פיתרון אוניברסלי או טיפ אחד אולטימטיבי שיגרום לבעיות השיווק שלך להיעלם.

העצות שקראתם זה עתה תלויים בלקוחות, במוצרים, בשירותים, בשוק ובפרמטרים רבים אחרים. אחרי הכל, זה תלוי בך כיצד ליישם אותם.

בשורה התחתונה אתה צריך לבדוק, לנסות ולעשות חוויות משלך עם מודעות Google אם זה מה שאתה רוצה. עם זאת, אם אתה מחפש עזרה מקצועית, בדוק את אדזומה.

מה אתה חושב על הטיפים שלנו בנושא מודעות Google? האם יש לך שיטות עבודה מומלצות משלך? אנא הודע לנו בתגובות. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map