תוכנת הכתיבה הטובה ביותר 2020: Quill & דיו לעידן החדש

בעולם של מעבדי תמלילים מקוונים בחינם, קל לשכוח שיש יישומי כתיבה ייעודיים. Google Docs יכולים לעבד את הקשות שלך, אך כמעט לכל דבר אחר זה חסר דעות. מעבד תמלילים ייעודי יכול עדיין לעזור לך לעצב את מה שאתה כותב, לארגן את הרעיונות שלך ולייצא אותם לצרכים מקצועיים.


מצאנו את תוכנת הכתיבה הטובה ביותר עבור סופרים, תסריטאים ועיתונאים כדי להביא לך מדריך מקיף למה אתה צריך להשתמש. מצאנו את התוכנה הטובה ביותר בכל קטגוריה, כמו גם רצים-אפ אם אתם זקוקים לאפשרויות נוספות. יש גם קטע בסוף לכלים שכל הכותבים צריכים לנסות.

התוכנה הטובה ביותר עבורך יכולה להיות שונה בהתבסס על מקרה השימוש שלך. חילקנו את המדריך שלנו לארבעה חלקים כך שתוכלו למצוא את הכלים הטובים ביותר למה שאתה רוצה לעשות. בין החלקים יש גם מעבר מסוים, לכן אנו ממליצים לקרוא את קטע הסופר גם אם אתה, למשל, תסריטאי.

ישנם כלים שכל הכותבים צריכים להשתמש בהם שלא רצינו לצלוח את החלק לאף אחד. לא משנה מה אתה כותב, חשוב ליצור עותק ממנו באמצעות שירות גיבוי מקוון, כמו Backblaze, שמדורג במקום השני במדריך הטוב ביותר שלנו לשירותי גיבוי מקוונים. אתה יכול לראות מדוע בסקירת Backblaze שלנו.

אם אינך מכיר, זהו העיקרון של כלל הגיבוי 3-2-1, האומר שאתה צריך לשמור על שלושה עותקים של הנתונים שלך – שניים מאוחסנים באופן מקומי בסוגי אחסון שונים ואחד מגובה לענן. ישנן וריאציות, כמו למשל לאחסן אחת באופן מקומי, אחת באחסון ענן ואחת מחוץ לאתר, אך העיקרון הוא זהה. אתה לא רוצה לאבד את העבודה הקשה שאתה מכניס לכתיבה שלך.

בחירת תוכנת הכתיבה הטובה ביותר

תוכנת הכתיבה הטובה ביותר

בחירות היישום שלנו הצטברו לשלושה גורמים עיקריים: כוח, שימושיות ותכונות. הכוח היה הדאגה העיקרית שלנו, מכיוון שהצהרת התוכנה כ”טובה ביותר “פירושה שהיא יכולה להתמודד עם רוב מה שאתה יכול לזרוק עליה. טיוטה סופית, למשל, פועלת אוטומטית לעיצוב הסטנדרטי בתעשייה ומעניקה לך את הכלים הדרושים כדי להכניס כל דבר לתסריט שלך.

עם זאת, כוח לא אמור לבוא על חשבון השימושיות. טיוטה סופית הוא הכלי התסריטאי הטוב ביותר שקיים, אך הממשק המורכב שלו הופך אותו פחות אטרקטיבי אם אתה זקוק לכתיבה נטולת הסחה. עם זאת, היה קצת מרחב בנקודה זו. כל עוד התוכנה לא הייתה מסובכת שלא לצורך, היא נשקלת.

התכונות, שכללו הכל מהכלי “שאל את העורך” בספר AP Stylebook ועד לדוחות העקביות של ProWritingAid, היו אחרונות. כל מה שעורר את האינטרס שלנו או שהיה מועיל בדרך אחרת במהלך הכתיבה, עמד בקריטריונים אלה.

עבור כל חלק, יש לנו בחירה מובילה, שלדעתנו מציעה את האיזון הטוב ביותר בין כוח, שימושיות ותכונות. עם זאת, זו לא האפשרות “הטובה ביותר” בפועל. בגלל זה, לכל קטע יש גם אזכורים מכובדים שיש להם הרבה מה להציע לגומחות שלהם, אך אינם מאוזנים כמו הבחירה הראשונה שלנו.

תוכנת הכתיבה הטובה ביותר לרומנים

נתחיל במסורת שזכתה לזכרם של סופרי בדיוני. לאחר מחקר מסוים הסתפקנו בבחירות הבאות.

כתוב

WritItNow מיועד לסופרים. במקום להציג מעבד תמלילים ולבקש ממך להבין את זה, התוכנית מארגנת אוטומטית את ההערות, הפרקים ומידע הרקע לקובץ יחיד. בכל פעם שאתה רוצה לעבוד על הרומן שלך, הכל במקום אחד.

כל מה שאתה כותב מסודר לפרק או לסצנה, כאשר האחרון הוא קטע קטן יותר המרכיב את הפרקים שלך. אינך צריך להשתמש בגישה זו, אך היא אפקטיבית. WritItNow מציג היררכיה של פרקים והסצנות המרכיבות אותם, כלומר אתה יכול לכתוב את הסיפור שלך בצורה חלקית כדי להבטיח שלכל סצנה יש קשת סיפורית.

ישנם יתרונות נוספים להוספת סצינות לסיפור שלך. בתחילת הכתיבה תתבקש ליצור סיכום סצינות הכולל דמויות, אירועים, מיקומים ופרופסורים בסצנה. WritItNow משתמש במידע זה כדי לארגן סצינות בעורך הסיפור.

התוכנה הטובה ביותר לסופרים

עורך הסיפורים הוא כלי פנטסטי להמחשת הדופן כיצד הרומן שלך מתקדם. WritItNow מציג את כל האביזרים, הדמויות, המיקומים והאירועים וקושר אותם לסצינות בהן הם מוצגים. בנוסף להמחשת הזרימה הלוגית של הרומן שלך, עורך הסיפורים יכול גם לעזור לך לאתר שגיאות המשכיות.

אמנם זהו הכלי העיקרי להמחשת הזרימה של הרומן שלך, WritItNow יכול ליצור תרשימים אחרים. לדוגמה, אתה יכול לקשור תמונות לקבצי תווים ולהשתמש בתמונות אלה בתרשים מערכות יחסים. תלוי במערכות היחסים, WritItNow יכול גם להציג תרשים עימותים, כך שתוכל לראות כיצד הסכסוך מתפשט וזורם לאורך הסיפור שלך..

תרשים התנגשות תוכנה-טוב ביותר לכתיבה

בסוף הטכני, WritItNow יכול ליצור ניתוח קריאות, תרשים אירועים, לוח התכנון וסיכום אירועים. כל אחד מאלה מחולק לפי פרק וסצנה, ומספק דרכים רבות לראות את הסיפור שלך ממעוף הציפור.

החלק הטוב ביותר בתכונות הללו הוא שהם חיים תחת מטריה אחת. אינך צריך לשמור קבצים עבור תווים, לוחות סיפור וכו ‘. במקום זאת, WritItNow מטפל ביצירה המלוכלכת, כך שאתה רק צריך לפתוח קובץ בודד.

זה גם זול. אתה יכול להוריד הדגמה של WritItNow ולהשתמש בה כמה שתרצה, אך לא תוכל לשמור מסמכים. כשאתה מחליט לשדרג, כל שעליך לעשות הוא לרכוש את קוד הנעילה של 59.95 $ כדי להתחיל לחסוך את כל מה שעבדת עליו.

סופרנבר

Scrivener היא אפליקציה פופולרית לסופרים, עם סופרים כמו ניל קרוס, קארן טרוויס ומארק גודמן, שהם תומכים בוטים בה. בדומה ל- WritItNow, לסקריוונר יש הרבה כלים לראות את הרומן שלך מנקודת מבט רחבה, אך הוא מציב אותם ברקע. כמו שאומר החומר השיווקי, סקריוונר מאפשר לך לכתוב את הרומן שלך “בדרך שלך.”

הטוב ביותר בכתיבה-תוכנת-מכתבים

זה מתחיל בשלבי התכנון. Scrivener כולל כלי שעם ומתאר להמחשה כיצד הסיפור שלך מתקדם. לוח השעם הוא בעצם עמוד שלט סיפור בו תוכלו לצרף קלפי פתקים ולראות כיצד הם קשורים זה לזה. עם זאת, הקלפים קשורים לקטעים ברומן שלך. אם תזיז כרטיס, זה יבוא לידי ביטוי ברומן.

המתאר עובד בצורה דומה, אך מראה לך הכל, במקום רק תקציר של סצנה או פרק. היית משתמש בלוח השעם כדי לקבל מבט רחב על הרומן שלך ועל המתאר כדי לראות פרטים נאים על היכן והיכן דברים מתרחשים בסיפור. כמו בלוח השעם, תוכלו לגרור חלקים שונים.

תוך כדי כתיבה, תוכלו לנצל את מצבי המסך המרובים של סקריוונר. לדוגמה, אם אתה כותב סצנה המבוססת על מיקום בפועל, אתה יכול לגרור תמונה לחלון ולהציג אותה לצד כתב היד שלך. אם אתה זקוק להסחות פחות הסחות דעת, אתה יכול לעבור למצב מסך מלא על ידי שימוש באחת מההגדרות המקדימות של סקרינר או תמונת רקע שתבחר..

המוקד של Scrivener הוא התאמה אישית, וזה חרב פיפיות. אתה יכול לעשות בו כמעט כל דבר, החל מחקר מאמר אקדמי ועד יצירת תסריט. הכלים שם, אתה רק צריך להבין מהם.

למרות שזה כלי מעולה מבחינת כוח וגמישות, סקריוונר מציין את רשימת האזכורים המכובדים שלנו עבור סופרים כיוון שהוא לא מכניס את כל הביצים שלו לסל אחד. זה לא כלי נחות מה- WritItNow – להפך, למעשה – אבל אין בו דגש חזק כל כך על סופרים.

אבל זה זול יותר. אתה יכול לנסות את Scrivener במשך 30 יום ב- macOS, Windows או iOS, לאחר מכן תצטרך לרכוש רישיון תמורת 45 דולר. המשפט מעניין מכיוון שהוא סופר רק את הימים שבהם אתה משתמש בו. לדוגמה, אם השתמשת בתוכנה שלושה ימים בשבוע, תקופת הניסיון תימשך 10 שבועות.

מייקרוסופט וורד

זקן, אבל יפה, Microsoft Word הוא עדיין בחירה מצוינת לכתיבת הרומן שלך. למרות שאין בו את התכונות המתארות של Scrivener ו- WritItNow, זהו מעבד התמלילים הנפוץ ביותר בשוק, ויש כמה סיבות מעשיות, אם לא מובנות מאליהן, לשימוש בו.

התוכנה הטובה ביותר לסופרים

ל- Word יש את תכונות העריכה של Google Docs ללא תליוני עיצוב. מגיני הגהה או עורכים יכולים לבצע שינויים בקובץ Word שלך מבלי להפוך אותם לקבועים. באמצעות התכונה “שינויי מסלול”, באפשרותך להציג את כל העריכות המוצעות ולהחליט אם לקבל או לדחות אותן.

למרות שזה נראה כמו הפוך מזערי, יש לזה השלכות עצומות בסביבה מקצועית. פורמט קובץ Word, .docx, מתקבל כמעט בכל יישום לעיבוד תמלילים. לא משנה למי אתה צריך לשלוח את העבודה שלך, אתה יכול להיות בטוח שהם יוכלו לפתוח אותה ושהעיצוב יישאר על כנו.

ניתן להשתמש במילה לכתיבה, אך היא משאירה הרבה רצוי בהשוואה ל- Scrivener ו- WritItNow. התרחיש הטוב ביותר הוא להשתמש באחד מאותם כלים כדי לתאר ולכתוב את הרומן שלך, ואז להעביר אותו ל- Word לצורך עיצוב, עריכה והפצה..

תוכנת הכתיבה הטובה ביותר לתסריטאים

למי שמחפש להעלות את עבודתו למסך הכסף, יש כמה תוכנות ספציפיות מאוד.

טיוטה סופית

טיוטה סופית היא התוכנה הסטנדרטית בתעשייה לתסריטאות. זה מטפל בעיצוב התסריט המסובך בקלות ומגיע עם שלל תכונות לתכנון התסריט לפני שתתחיל לכתוב.

הטוב ביותר לכתיבה-תוכנה-טיוטה סופית

טיוטה סופית 11 יצאה בשנה שעברה, עם תכונות חדשות כמו מצב לילה, תמיכה תמונה ושיתוף פעולה בזמן אמת. תכונות ישנות יותר עדיין קיימות, עם זאת, הבולטת ביותר של Beat Board, שם תוכלו לארגן את פעימות הסיפור שלכם כאילו הוצמדו ללוח שעם. זוהי דרך קלאסית לשרטט סקריפט ולהיות אותו באותו ממשק שאתה מקליד כדי להאיץ את זרימת העבודה.

ניתן לארגן פעימות נוספות באמצעות מפת הסיפורים. אתה יכול להשתמש בו כדי לתאר מעשים, סצינות ורצפים ולקבל מבט ברמה גבוהה על אופן התפתחות הסיפור שלך לפני הקשה אחת. כדאי גם להתייחס למפת הסיפורים שלך במהלך הכתיבה כדי לוודא שאתה מפתח סצנות בצורה אורגנית.

לטיוטה הסופית כלים נוספים לכתיבה. אתה יכול להשתמש בשיתוף פעולה בזמן אמת כדי להזמין משתמשים אחרים מ- Final Draft לעבוד על התסריט שלך ותיבת צ’אט ייעודית מאפשרת לך להקפיץ רעיונות זה מזה..

ניתן לאחסן דיאלוג חלופי גם בטיוטה הסופית. זה מועיל במיוחד בשלבים הראשונים של הכתיבה כאשר ייתכן ותווים לא מפותחים לחלוטין. אחסון של כמה רעיונות שומר על שיחה קבועה ומאפשרת דרך קלה לשנות את האופן שבו דמות אומרת משהו.

מיטב הכתיבה-תוכנה-אלט-דיאלוג

טיוטה סופית כוללת למעלה ממאה תבניות, החל מתסריטים לסרטים לרומנים גרפיים, עוזר עיצוב ו SmartType, שזו דרך מהירה למלא שמות תווים בדיאלוג חוזר..

טיוטה סופית שולטת בתכונות. עם זאת, הוא נאבק בקלות השימוש, במיוחד בהשוואה ל- Fade In, אחד האזכורים הנכבדים שלנו. קורה הרבה מכרטיסי אינדקס ללוח הביט, כך שקל ללכת לאיבוד בהכנה ולעולם לא להתחיל לכתוב.

ב -250 דולר זה מגיע גם עם תג מחיר נוקשה. עם זאת, זוהי תוכנת התסריטאות הרגילה בתעשייה וסוכנויות התרגלו לראות סקריפטים שעוצבו עימו. התוכנית שימשה עבור צלקת, אבודה, בחזרה לעתיד, מד מן ועוד. אם אתה רציני לגבי תסריטאות, טיוטה סופית היא הכלי עבורך.

דועך

Fade In מסיר את הפוקוס מתכונות ומתרכז בכתיבה. יש לו ממשק פשוט, מושחר מאחור, כך שתוכל לחסום הסחות דעת ולעבוד על הסיפור שלך. עם זאת, יש לו תכונות לתכנון ופיקוח על התסריט שלך.

תוכנה הטובה ביותר לכתיבה-דהייה

שלא כמו טיוטה סופית, Fade In תומך בתבניות קבצים מרובות, דהיינו Final Draft (.fdx) ו- .pdf. זה תומך גם בייבוא ​​וייצוא ל- Scrivener, Adobe Story ו- Celtx. אם אתה בא מתוכנה אחרת או שאתה רוצה לוודא שאתה שולח סקריפט בפורמט הנכון, Fade In כיסה.

עם זאת, זו תוכנת הבחירה לתסריטאים כמו ריאן ג’ונסון (מלחמת הכוכבים: פרק VIII – הג’די האחרון) בגלל השימושיות המצוינת שלו. Fade In מאפשר לך להתמקד בכתיבה שלך, להציב כרטיסי אינדקס, פעימות ותווים לטובת ממשק יעיל.

זה עדיין מאפשר לך לארגן כרטיסי אינדקס ולהוסיף הערות לתסריט שלך, אבל לעשות זאת קשה יותר ממה שקורה בטיוטה הסופית. ההתמקדות בכתיבה נטולת הסחת דעת עולה במחיר של תכונות שאחרת, ובכן, יסיחו את דעתך מהכתיבה שלך.

בגלל זה, קשה להמליץ ​​על Fade In לכולם. אתה תתאהב בממשק ותתעב לעבוד עם כל דבר אחר או שתגלה שהוא חסר ניווט לתכונות עמוקות יותר. למרבה המזל, אתה יכול להוריד גרסת ניסיון בלתי מוגבלת להערכה.

סלטקס

Celtx הוא כלי מקוון חינם לקולנוע. אנו אומרים הקולנוע ולא התסריטאות מכיוון שסלטקס נותנת לך כלים להשלים את הסרט שלך בכל שלב בתהליך. עם זאת, שאר הכלים מגיעים למחיר.

התוכנה הטובה ביותר לסופרים

הליבה של סלטקס היא מעבד התמלילים החינמי שלה, הבנוי לעיצוב תסריטים. הממשק קל לשימוש, אך לא מושך כמו זה של Fade In, וסרגל הכלים הצף מימין מספק רשימת תכונות לצפייה בתסריט שלך.

אתה יכול להסתכל בסצינות שלך באמצעות לשונית הניווט, להוסיף הערות לקטעים מסוימים ולהציג את קטלוג התווים שלך. אם אתה משלם, תוכל גם לגשת לתכונות האחרות של Celtx, כגון רשימת תמונות וקצרים..

התכונות בתשלום גורמות לסלטקס להתבלט. לאחר סיום הטיוטה, תוכלו להשתמש בערכת הכלים כדי לתכנן, לתזמן, ללוח התכנון ולפרק את התסריט. יש לה אפילו שטח לניהול אנשי קשר ולקוחות חשובים שעשויים להיות חיוניים לייצור.

מכיוון שהיא מבוססת באופן מקוון, ניתן להשתמש בקלות בסלטקס גם לשיתופי פעולה. אתה יכול להשתמש בכרטיסייה “החלפה” בחלקו העליון של הממשק כדי להתחבר למשתמשים אחרים. שם תוכלו למצוא סופרים, שחקנים, מפיקים, במאים ועוד, כל אחד עם דירוגים על פי פרויקטים שהושלמו.

Celtx היא אפשרות טובה בחינם, אך אסור לשדרג לתכנית בתשלום אלא אם כן תשתמש בכלים הנוספים. צרור הייצור המלא יעביר לך 29.99 דולר לחודש. אתה יכול לקנות Fade In על הסף במחיר של שלושה חודשים בלבד בסלטקס.

תוכנת הכתיבה הטובה ביותר לעיתונאים

הקבוצה האחרונה של המפיצים הם אנשים שרושמים את החדשות למחייתם. כיוון שהצרכים שלהם מאוד ממוקדים, כך גם התוכניות המותאמות להם.

AP סגנון ספר מקוון

AP Stylebook היה זה מכבר הסגנון המקובל לכלי תקשורת באנגלית. בעבר, עורכי העתקים, סופרים ואחרים שהיו מעורבים בתהליך הפרסום היו צריכים לרכוש עותק קשיח של ספר הסטייל מדי שנה כדי לראות ערכים ותיקונים חדשים..

מיטב הכתיבה-תוכנה-AP-stylebook

אתה עדיין יכול לרכוש את העותק הקשיח, אך הגרסה המקוונת היא משאב יקר בהרבה. זה אותו מחיר, עם אותה הנחה אם תגדיר חידוש אוטומטי, אך מאפשר לך לגשת לספר הסגנון המלא בשולחן העבודה, הנייד, הטלפון החכם או הטאבלט שלך..

כמשאב מקוון וחי, יש לו יתרונות על גרסת הדפוס. מנויים יכולים להשתמש בתכונה “שאל את העורך”, המאפשרת לך לחפש בארכיון של שאלות שהוגשו לעורכי AP Stylebook. אם השאלה שלך לא מופיעה, אתה יכול לשלוח אותה ישירות לעורכים.

יתרונות נוספים צצים במהלך השימוש. לדוגמה, אתה יכול לחפש ערכים במקום לעבור דרך דפים או להשתמש בקבצי האודיו המובנים במשך מאות מילים כדי לשמוע כיצד הם מבוטאים.

עבור כלי תקשורת גדולים המחפשים להלביש את עובדיהם עם עותקים של AP Stylebook, המשאב המקוון הוא האפשרות הטובה ביותר. בנוסף להנחות נפח וחידוש אוטומטי, אתה יכול ליצור ערכים מותאמים אישית ולהוסיף אותם לעותקים בחשבונך.

לבסוף, הגרסה המקוונת של AP Stylebook מתעדכנת לאורך כל השנה. אתה לא צריך לחכות לגירסה החדשה כדי לראות מה העורכים מוסיפים או משנים. זהו מסמך חי, אם תרצה, להבטיח כי הפרסום שלך עומד בהנחיות AP האחרונות לפני ההדפסה הבאה.

אפליקציית המינגווי

ארנסט המינגווי הוא אחד הסופרים המשפיעים ביותר שאי פעם העלו עט על הנייר. אפליקציית המינגוויי, כלי מבוסס דפדפן, מנסה לתקן את הכתיבה הפרחונית, לבדוק את העותק שלך בשימוש באדג’וב, בקול פסיבי, ניסוחים מורכבים ומשפטים ארוכים שלא לצורך. זה גם מראה לך את רמת הקריאה ואת משך הקריאה המשוער.

האפליקציה הטובה ביותר לכתיבה-תוכנה-המינגווי

זה יכול להתאים לקטע הבא, אבל זה מרגיש טבעי יותר עבור עיתונאים, במיוחד אלה שעובדים לפרסומים מקוונים. זה לא נכנס למכניקה של הכתיבה. במקום זאת, הוא מנסה לעבות את מה שאתה אומר בעותק אגרוף וברור יותר.

עם זאת, זה לא הכלי הראשון שמבצע את המשימה הזו. אפליקציית המינגווי ייחודית, עם זאת, מכיוון שהיא מאפשרת לעצב לפני העריכה. אמנם תצטרך לאתחל מחדש בכל מעבד תמלילים שאתה משתמש בו, עיצוב באפליקציה אומר לו להתעלם מקטעי משפט על נקודות תבליט, למשל, או להתעלם מנוסח מורכב בציטוטים.

החלק הטוב ביותר בזה הוא שזה בחינם. אתה יכול להשתמש באפליקציית Hemingway בכל דפדפן ללא צורך בתוכנה מקומית או בתוסף דפדפן. זוהי דרך מהירה לבדוק את הכתיבה שלך לפני שאתה שולח אותה להמונים שאנו ממליצים לבדוק.

ציון לשבח: VPNs

אמנם לא כותבים תוכנה כשלעצמה, אך רשת פרטית וירטואלית היא עדיין, טכנית, תוכנה – האפליקציה, לפחות. זו הגדרה רופפת, בטח, אך VPN הוא אחד הכלים החשובים ביותר שעיתונאי יכול להשתמש בו.

התוכנה הטובה ביותר לסופרים

אם אינך יודע, VPN מצפין את התעבורה שלך באינטרנט, מסתיר אותך מסוכנויות ממשלתיות, מספקי שירותי אינטרנט ומעיניים אורבות אחרות שעשויים לרצות לחטוף את הנתונים שלך. כתובת ה- IP המקורית שלך הוחלפה בחיבור חדש והחיבור שמגיע מהמחשב שלך מאובטח באמצעות הצפנה ברמה גבוהה. בעיקרון, אתה יכול להיכנס לאינטרנט באופן גלישה בסתר.

אמנם ישנן מספר שיטות שעיתונאים צריכים להשתמש בכדי להגן על עצמן באופן מקוון, אך אנו מדורגים תחילה באמצעות VPN במדריך הפרטיות המקוון שלנו לעיתונאים. העובדה היא שעיתונאים נמצאים בסיכון גבוה יותר לחטטנות ופשעי רשת, ולכן חשוב להיעלם בזמן ביצוע מחקר, במיוחד בנסיבות מסוכנות.

עיתונאים לא צריכים להסתפק רק ב- VPN. ספקי ה- VPN החינמיים הטובים ביותר, למרות שהם בעלי ערך רב, אינם מציעים הגנה מספקת וספקי אמצע הדרך כמו PIA משתמשים בהצפנה חסרת סיכויים, אם כי תוכלו להגדיל את האבטחה של PIA, כפי שתוכלו לקרוא בסקירת הגישה הפרטית שלנו לגישה לאינטרנט..

רוב ספקי ה- VPN הטובים ביותר יעבדו טוב, אך אנו ממליצים ללכת רחוק יותר ולבחור ספק מבין שירותי VPN הטובים ביותר שלנו עבור מדריך סין. אם הטפרים נגד סיוע בפרטיות אינם יכולים לפצח את המנהרות הללו, אף אחד לא יכול לעשות זאת.

למרבה המזל ספק אחד מדורג במקום הראשון בשני המקרים: ExpressVPN. זהו ספק ה- VPN המהיר ביותר שבדקנו, בנוסף להיותו המאובטח ביותר. בין אם אתה מתחבר לרשת האפלה לסקופ או סתם מנסה להזרים את Netflix בבריטניה – הוא זכה גם ב- VPN הטוב ביותר עבור מדריך Netflix – ExpressVPN הוא האפשרות המובילה ביותר.

תוכל ללמוד עוד אודות אופן השירות עובד ואיך להירשם לבדיקת ExpressVPN שלנו.

הגהה, עריכה וכלי כתיבה אחרים

הרגל לכתוב ולעדכן הוא כלי העריכה הטוב ביותר, אך יש תוכניות שיכולות להקל על חייך. להלן כמה כלי כתיבה שעשויים למצוא לך שימוש לפני שאתה מקליד הקשה על הקשה.

ProWritingAid

ProWritingAid הוא הכלי הטוב ביותר להגהה ועריכה בשוק. זה משתלב עם מעבדי תמלילים גדולים, כולל Word, Google Docs, Scrivener ו- OpenOffice. הגרסה בתשלום היא אגורה יפה, אך ניתן לערוך עד 500 מילים בכל פעם בחינם באמצעות הבודק המקוון של ProWritingAid.

לאחר בדיקת מסמך, ProWritingAid מייצר 20 דוחות. יש ניתוח כללי, כמו סגנון ודקדוק, אך יש בו גם דוחות ייחודיים. הדיווחים המועדפים עלינו הם משפט דביק, שמנצל מילות דבק (200 המילים האנגלית הנפוצות בערך), ועקביות, שמוודאת שאתה עקבי באיות, אותיות רישיות ופיסוק..

תוכלו לקרוא על הדוחות השונים ש- ProWritingAid מפיק כאן.

אבל זה מגיע למחיר כבד. מנוי פרימיום מגלגל 50 דולר לשנה וזו הדרך היחידה לגשת לשילובי ProWritingAid עם אפליקציות אחרות. גם בדיקות פלגיאט לא כלולות. אלה יפעילו לך 1 $ לכל מחיר.

ובכל זאת, ProWritingAid נבדלת מאופציה כמו Grammarly – עליה נדבר בהמשך – בגלל שילובי הצד השלישי שלה. זה גם מחלק באופן חופשי את ממשק ה- API שלו באינטרנט, כך שאפליקציות אחרות יוכלו להשתמש בו לאורך הקו.

בדקדוק

הדקדוק דחה ככלי הגהה בפועל לאחר שלילת התמיכה ב- Google Docs. עם זאת, זוהי דרך מהירה לבדוק את הדקדוק, את הסגנון ואת האיות בדפדפן שלך או על שולחן העבודה שלך.

בדפדפן שלך זה מעט מגוחך. כשזה עובד, נחמד שיהיה, אבל לפעמים הוא מתנופף. מקרה השימוש הטוב ביותר הוא להתקין את היישום המקומי עבור Microsoft Word ולבצע בו את ההגהה או להעתיק את הטקסט שלך ליישום.

עם זאת, זה לא סרום קסמים לעותק שלך. דקדוק, כפי שהשם מרמז, עדיף לתקן את הדקדוק שלך, ולא לערוך את העבודה שלך. הגרסה החינמית היא בעצם בדיקת איות מרופדת שמתקנת דברים כמו קול פאסיבי, פיסוק לא נכון ומשפטים הפעלה..

גרסת הפרימיום יכולה לעשות הרבה יותר, כולל בדיקות אוצר מילים משופרות, בדיקות דקדוק והקשר מפורטות יותר והמלצות סגנון ספציפיות לז’אנר. פרימיום מגיע אפילו עם גלאי פלגיאט הבודק את העותק שלך מול מעל 16 מיליארד דפי אינטרנט, דבר שימושי במיוחד לסטודנטים.

זה נראה כמו הבית הטבעי ביותר לדקדוקי. סטודנטים שעדיין משיגים את מסמך הכתיבה ימצאו שזה כלי שאין לו תחליף לבצע בדיקה סופית לפני שהם מגישים ניירות. אנשי מקצוע, לעומת זאת, עשויים למצוא שימוש מסוים בזה, אך לא מספיק כדי להצדיק את המחיר.

Mindnode

באופן מפתיע, Mindnode זמין רק ל- macOS ו- iOS. זהו כלי להכנת רשת המאפשר לארגן מחשבות ברמה גבוהה לעיצוב סיפור או כתיבת מאמר. יש חלופות של חלונות, אך אין כאלה שעוסקות באופי הספורדי של יצירת רשת סיפורים באותה חן.

כשאתה עושה סיעור מוחות אתה יכול להוסיף במהירות רשומות לאינטרנט שלך. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני כדי להוסיף צמתים ראשיים. משם, פשוט לחיצה ליד צומת ראשי תיצור קו וכניסה קשורה אליו. אין סרגלי כלים או תפריטים לדאוג להם. מהר ככל שתוכל להקליד, תוכל לקבל את הרעיונות שלך בדף הווירטואלי.

צמתים אינם מיועדים להזנת טקסט בלבד. אתה יכול לגרור ושחרר קבצים, תמונות או קישורים משולחן העבודה או הדפדפן שלך ל- Mindnode וזה יצרף אותם לצומת הראשי עליו אתה עובד. אתה יכול אפילו לגרור הערות בטופס ארוך לממשק ולחבר אותן לערכים. פונקציונליות זו עובדת היטב עם Evernote, הבחירה הראשונה שלנו לאפליקציות הטובות ביותר לרישום הערות (קרא את סקירת Evernote שלנו).

יהיה נושא מרכזי ברשת שלך ותוכל לגרור צמתים לנושא זה כדי לראות איך הכל מתחבר. Mindnode מאפשר לך להמשיך גם להסתעף בשבילים, כך שתמיד תוכל להוסיף פרטים נוספים לקטע מסוים.

לאחר שתסיים את המתווה, תוכל להגדיר סעיפים מסוימים כ”משימות “. פעולה זו תאפשר לך לייצא את הפריטים שבחרת ליישומי מטלות כמו דברים, OmniFocus או תזכורות. ניתן גם לסנכרן או לייצא את כל המתאר לפורמטים רבים, כולל FreeMind ו- OPML.

מחשבות אחרונות

סופרים עומדים לרשותם כלים רבים ואנחנו כיסינו רק חלק מהאפשרויות ברשימה שלנו. למרות שאנו מאמינים שהבחירות שלנו הן הטובות ביותר לקטגוריות שלהם, ייתכן שתשתלם טוב יותר עם כלי אחר אם התכונות תואמות את מה שאתה מנסה להשיג..

עם זאת, אם אינך ברור מאיפה כדאי לך להתחיל, היצמדות לבחירות שלנו היא הדבר הטוב ביותר שלך. WritItNow הוא כלי בהתאמה אישית לסופרים, Fade In הוא תוכנת התסריטאות הסטנדרטית בתעשייה ו- AP Stylebook הוא חובה לעיתונאים..

האם יש אפליקציות כתיבה שפספסנו? תן לנו לדעת מה אתה משתמש בתגובות למטה וכמו תמיד תודה על הקריאה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map