עורך הווידאו החינמי הטוב ביותר לשנת 2020: HitFilm, Lightworks, Blender ועוד רבים

עריכת וידאו היא כיף פנטסטי, ובזכות YouTube קל לשתף את היצירות שלך עם העולם. אם אתה רוצה להתחיל עם זה אך עדיין אינך מוכן לשלם עבור עורך וידיאו, יש המון דרכים לעשות זאת בחינם. אנו בודקים מקרוב את התוכנה הזמינה כדי למצוא את עורכי הווידאו הטובים ביותר בחינם.


לרוב הכלים ברשימה זו, אך לא כולם, יש גרסה בתשלום המציעה תכונות נוספות. תכונות אלה הן לרוב טובות אך אינן נחוצות. ניתן להשתמש בכלים כאן ליצירת פלט באיכות גבוהה, וכולם יכולים ללמד אותך משהו על יצירת סרטים. הפייב שלנו הוא HitFilm, אך גם כל שאר האפשרויות יעמדו בך במקום טוב.

למרות שישנם כלים רבים בחינם וטובים שתוכלו להשיג תוצאות נהדרות איתם, אולי כדאי לבדוק את האלטרנטיבות המשולמות שם בחוץ. קרא את הרשימה שלנו עם התוכנה הטובה ביותר לעריכת וידאו כדי לראות על מה כדאי לבזבז את הדולרים הרווחים שלך.

בחירת תוכנת עריכת הווידיאו החינמית הטובה ביותר

ישנם גורמים שונים שאנו מחפשים כאשר אנו מדרגים עורכי וידאו. מה שאתה רוצה כשאתה עורך סרטונים ישתנה בהתאם לרמת המומחיות שלך, כמו גם אם אתה משתמש בו באופן מקצועי או סתם בשביל הכיף. כלים בחינם מתאימים יותר למתחילים, אך עורכים מנוסים יותר עשויים להיות מופתעים מהזמין.

התכונות מגדירות מה התוכנה יכולה לעשות, ולכן אנו שוקלים את היכולות שלה ומתבוננים במה שהיא מציעה. כמעט כל העורכים משתמשים בציר זמן עם מספר רצועות ומספקים מבחר של אפקטים של וידאו ושמע, כמו גם כותרות טקסט.

רבים מציעים תמיכה בסוגים שונים של צילומים, כמו תלת מימד ומולטימדיה, כמו גם ייצוב תמונה ותיקון עדשות. משתמשים רציניים יעריכו גם כלים לתיקון צבע.

התכונות אינן טובות אם אינך יכול להבין כיצד להשתמש בהן, ולכן אנו בודקים עד כמה התוכנה אינטואיטיבית, כמו גם כמה תמיכה היא מעניקה לך כשאתה נתקע. זה חשוב במיוחד למי שעוסק בעריכת וידיאו, ואם אתה מחפש עורך בחינם, יכול להיות שאתה.

הביצועים הם גם חשובים. עריכת וידאו דוחפת את החומרה לגבולותיה, ואם אתה עורך ברזולוציות גבוהות יותר, אתה בוודאי תבחין בעיכובים או בהאטה. בדרך כלל אנו בודקים עם קטעי וידיאו בגודל רזולוציה סטנדרטית כדי לראות את הביצועים של התוכנה. אנו מעריכים תוכנה מהירה ומגיבה ותמיד מחפשת באגים או קריסות.

תמיכה במגוון פורמטים של ייבוא ​​ויצוא מאפשרת לך לעבוד עם המגוון הרחב ביותר של חומר המקור ולייצא לכמה שיותר פלטפורמות. זה נוטה להיות אזור חלש של כלים חינמיים, כאשר התוכנה בתשלום היא מקיפה יותר. עם זאת, רוב התוכנות מאפשרות לך להפיק פלט 1080p, וזה יותר טוב מספיק לשיתוף באתרים כמו YouTube.

עיין בסקירת Corel VideoStudio Ultimate שלנו בכדי לראות את מגוון הפורמטים הנתמכים על ידי תוכנה בתשלום טיפוסי.

אנו בודקים גם מחיר, אבל זה לא גורם מרכזי כאן, כמובן. חלק מהתוכנה כוללת שדרוגים אופציונליים או עם גרסה חלופית בתשלום עם תכונות נוספות.

כמה טוב תוכנה חופשית?

התוכנה החינמית כאן כוללת כמה אפשרויות פנטסטיות ללומדים וחובבנים, והיא אפילו יכולה לשמש באופן מקצועי, אם כי בדרך כלל היא אינה מציעה תכונות רבות כמו כלים בתשלום. קרא את סקירת Final Cut Pro X שלנו או סקירת Adobe Premiere CC למידע נוסף על כמה מהכלים הטובים ביותר בתשלום.

יש הרבה תחרות בתחום הזה. כלים חינמיים רבים הם גרסאות קטנות של תוכנה בתשלום. כלים מסוימים נותנים את התוכנה העיקרית בחינם ויש להם תוספים ותוספות לקנות. אפילו ההצעות החינמיות לגמרי כאן מכילות לעתים קרובות כמה סרטי להיטים על שמם, אז אל תניח “בחינם” פירושו שלא תוכלו להשיג איתם דברים גדולים.

התוכנה החינמית המועדפת עלינו היא HitFilm Express, המציעה ביצועים חזקים ובעלת מערך תכונות טוב. זה גם אינטואיטיבי מספיק למתחילים. יש לו גרסה בתשלום, שתוכלו לשדרג אותה בקלות במידת הצורך.

עורך הווידאו הטוב ביותר בחינם: HitFilm Express

HitFilm מגיע בשתי גרסאות. HitFilm Express, הגרסה החינמית של התוכנה, היא כלי בעל יכולת גבוהה וכולל רבים מהתכונות של אחיו בתשלום, HitFilm Pro. 

כל התכונות שאינן כוללות מוצעות כתוספות אופציונליות בגרסה החינמית, אך אם אתה מתכוון לקנות אותן, תוכל באותה מידה לרכוש את החבילה המלאה בסך 299 דולר, מכיוון שאתה יכול בקלות להוציא פעמים רבות מזה על שדרוגים..

HitFilm Express כולל מגוון של אפקטים מיוחדים הכוללים טשטוש רגיל וציוצים ויזואליים, כמו גם דברים כמו תיקון צבע שיעזרו להפוך את הסרטים שלך למקצועיים יותר. כמה תוספות מרשימות, כמו ברק וגשם, זמינות גם בגרסה החינמית. 

אתה יכול גם להוסיף כותרות לסרטים שלך ולעשות מקש כרומה. יש יותר מ -400 אפקטים בסך הכל, ולמרות שזה לא פחות מ -800 הכלולים בגירסה בתשלום, לא חסרים לך בדיוק אפשרויות.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את HitFilm Express

הממשק המהיר והתגובה של HitFilm Express מתפקד היטב. זה הפיק פלט איכותי כאשר בדקנו אותו, לקח בערך 60 שניות כדי לספק דקה של 720p מדה, כאשר דקה של 1080p וידאו נמשך בערך 100 שניות. היו לנו כמה בעיות כששדרגנו את קצב המסגרות, אבל זה לא מפריע לעסקה.

HitFilm Express הוא אחד הכלים הקלים יותר שבהם השתמשנו, ואסור לך להתקשות עם זה להתחיל לעבוד. הממשק שלו אינטואיטיבי וקריא, עם תפריטים ושלטים המסומנים בבירור. עם זאת, זה לא מרגיש ממוקד באופן מקצועי כמו כלים מסוימים, כמו Final Cut Pro X או Adobe Premiere Pro CC. 

זה לא מייצא ל DVD או Blu-ray, אבל אתה יכול לייצא לפורמטים פופולריים שונים, כגון MP4, MOV ו- AVI, ויש לו הגדרות לשיתוף עם שירותים כמו YouTube ו- Vimeo.

אם אתה זקוק לעזרה בלימוד השימוש בו, ישנם המון סרטוני הדרכה ב- YouTube. אם זה נותן לך בעיות, בדוק כיצד לבטל את חסימת מדריך YouTube. קרא על HitFilm Express וגם על Pro בסקירת HitFilm שלנו.

iMovie

iMovie היא חתיכת תוכנה מצוינת לבעלי מק. אם הוא לא נכלל ב- Mac שלך, תוכל למצוא אותו בחינם בחנות האפליקציות. 

הטוב ביותר בחינם-עורך-וידאו-imovie

יש לו ממשק משתמש ברור עם ציר הזמן שלו בתחתית, לוח בפינה השמאלית העליונה המציג את הקליפים שלך או את האפקטים שאתה עובד איתם, ופאנל בצד ימין למעלה מראה על מה אתה עובד כרגע..

אם אתה חדש בעריכת וידאו, אתה לא יכול להשתבש עם iMovie. זה קל לשימוש, אך עדיין יש בו שפע של תכונות להכנסת השיניים שלך. כמו רוב תוכנות אפל, היא טובה ביסודות, וחיתוך וסידור הקליפים שלך פשוט מאוד. אם אתה רוצה לשמור על דברים פשוטים, iMovie היא אחת האפשרויות הטובות יותר שם.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את iMovie

ל- iMovie יש כמה רקעים לשימוש, חלקם מונפשים. יש גם המון אפקטים של כותרות, יחד עם מספר מעברים לקישור הקליפים שלך זה לזה. אתה יכול להשתמש גם באפקטים של מפתח Chroma.

אתה יכול לשנות את מהירות הסרטים שלך ולייצב וידאו רעוע. אם אתה זקוק לדברים כמו עריכה 360 או מולטימדיה, אין לך מזל. אם אתה נהנה להשתמש ב- iMovie, ואתה רוצה ללכת רחוק יותר עם עריכת וידאו, הסתכל ב Final Cut Pro X.

בנוסף לגירסת המק המקובלת של iMovie, קיימות גם גרסאות זמינות למכשירי iOS. העבודה על אלה עשויה להיות מוגבלת בהשוואה לגירסת שולחן העבודה, אבל זה אומר שאתה יכול להיות יצרני בדרכים ולעשות משהו יצירתי ברכבת לעבודה..

iMovie מאפשר לך לשתף סרטונים ישירות עם שירותים כמו פייסבוק, YouTube ו- Vimeo. זה יכול להתמודד עם וידאו 4K, אם כי אין לו מבחר עצום של אפשרויות פלט. iMovie תומך גם ב- ClassKit, המערכת של אפל המאפשרת למורים להקצות עבודה לתלמידים.

עבודות אור

Lightworks מחייבת את עצמה כעורכת המקצועית עבור כולם. קל להורדה ולהגדרה, הוא מבקש ממך לתת למכונה שלך מזהה ייחודי בעת ההפעלה, מה שהופך אותו ליעיל עבור קבוצות אנשים העובדים על אותו קובץ או קליפים. הגרסה החינמית מאפשרת לך לנסות את זה שבעה ימים לפני ההרשמה, אך אינך צריך לשלם.

אם אתה עובד בקבוצה מקוונת, עיין במדריך שלנו לכלי התוכנה הטובים ביותר לצוות הווירטואלי. אם לא, בדוק את היתרונות של עבודה מרחוק.

אור קל לשימוש סביר, עם בקרות אינטואיטיביות ופשוטות, אך נעשה בו שימוש גם במספר סרטים גדולים, ביניהם ספרות זולה, חום והזאב מוול סטריט..

ככל שהסרטים שלך יגדלו, תעריך את מגוון המסננים ואפשרויות המיון בספריית המדיה שלה. אם יש לכם מאות קליפים למיון, Lightworks היא בחירה טובה של הכלי. עם כל אותם קליפים, גם אחסון הענן הטוב ביותר לווידיאו יועיל.

אין תפריט עזרה בתוך האפליקציה, חבל, אבל יש מדריך למשתמש להורדה, יחד עם מספר מדריכים באתר שלו, הכולל גם פורום. יש הדרכות ב- YouTube אם אתה זקוק לעזרה נוספת.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבות עבודות אור

ל- Lightworks כלים להחלקה ושקופיות כדי להקל על התאמת העיתוי שלך. עם זאת, מערכת החיתוך שלה מעט מסובכת לשימוש, ולממשק המשתמש שלה יש את הבעיה מדי פעם, כמו תפריטים המופיעים בחלקם מחוץ למסך.

יש לו תכונות התאמת צבע מעולות, המאפשרות לך לכוונן את המראה של הסרטים שלך. זה גם טוב בכותרות ואפקטים תלת ממדיים פשוטים. יש בו שפע של מסנני אפקט חזותי, כולל מקש כרומה ואפשרויות סטיילינג שונות. לרוב המסננים יש מערכת אפשרויות מפורטות, המאפשרת לך לכוונן לפי הצורך.

בנוסף לגרסתו החינמית, ל- Lightworks יש “פרו” המציע במחיר של 437.99 דולר, הכולל תכונות נוספות, כמו פלט 4K ואפקטים חזותיים משופרים..

האור הטוב ביותר בחינם-עורך וידאו-עבודות אור

Lightworks הוא כלי באיכות גבוהה עם שפע של תכונות, אם כי לגרסתו החינמית יש מגבלות מסוימות. זה זמין עבור Windows, Mac ו- Linux.

בלנדר

Blender, הידועה בעיקר בזכות יכולות הגרפיקה התלת מימדיות שלה, כוללת גם תכונות לעריכת וידאו. זה קיים מאז 1998 והוא בחינם וקוד פתוח, כך שתוכל לשנות את הקוד בעצמך אם תרצה. יש לה קהילה גדולה ומועילה המוכנה להציע תמיכה למשתמשים אחרים.

הטוב ביותר בחינם-עורך וידאו-בלנדר

בלנדר מאפשר לך לבצע עריכת וידיאו בסיסית, ומאפשר לך לייבא קליפים, ואז לחתוך ולסדר אותם לפי הצורך. יתכן שתצטרך לחפש את הפונקציות הבסיסיות כדי להתחיל. לדוגמה, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני כדי לבחור וגרור קליפים ולחץ על “K” כדי לבצע חתכים, מה שלא ברור מאליו בהתחלה. עם זאת, לאחר שהבנת את זה, אתה יכול לעשות הרבה עם זה.

בנוסף להיותו עורך וידיאו מסוגל, בלנדר הוא כלי מצוין לדגמי 3D ואנימציה. בדקנו את זה בעבר במאמרים שלנו על תוכנת הדוגמנות התלת מימדית הטובה ביותר ותוכנת הגרפיקה התלת מימדית הטובה ביותר.

אם אתה רוצה לעבוד בתלת מימד ואז להנפיש את התוצאות שלך, הבלנדר הוא אידיאלי. אם אתה עובד בעיקר עם צילומי מצלמה, זה לא. כדי לקבל מושג מה הבלנדר עושה הכי טוב, התבונן במבחר התפוקה שלה.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים בלנדר

הבלנדר מוגבל ולא אינטואיטיבי במיוחד, אבל יש המון הדרכות טובות המסבירות כיצד להשתמש בו. אחד המדריכים שבחינתם צייננו באמצעות כלים של שורת פקודה לשילוב פלט שמע ווידאו, כך שאם אתם מחפשים משהו פשוט וקל לשימוש, בלנדר אינה הבחירה הטובה ביותר..

אתה יכול לבצע התאמות לרצועות וידאו על ידי הוספת רצועות אפקט, כולל טרנספורמציות, התאמות צבע ועוד כמה. זו מערכת חזקה, אם כי קשה להבין. ישנן גם התאמות שמע, כמו עוצמת הקול, המגרש והפאן.

בלנדר אינה העורך הכללי החזק ביותר בסביבה, אך יכולות הווידיאו שלה הן רק חלק אחד מחבילה כוללת מעולה שכדאי לבחון אם אתם נוטים באופן יצירתי. זוהי גם הבחירה העליונה אם אתה מעוניין בהנפשת תלת מימד.

Wondershare Filmora9

Wondershare Filmora9 הוא עוד כלי טוב בחינם. זה קל לשימוש ובחירה נהדרת של כלי אם אתה חדש בעריכת וידיאו, אם כי יש בו שפע של תכונות למשתמשים מתקדמים יותר.

Filmora9_004

עם פקדים פשוטים וקיצורי דרך שימושיים, זה הופך את העריכה הבסיסית לקלה. אתה יכול ללכוד צילומים ישירות מהמצלמה שלך ולהקליט שמע ממיקרופון, מה שעוזר לך לעבוד במהירות.

יש לו תכונות רבות לכלי חינמי והוא יכול להתמודד עם עריכת 4K, כמו גם כלי מצלמת פעולה ומקלדת כרומה. יש לו גם מאות אפקטים מיוחדים לשחק איתם. כלולים הרבה אפקטים של צליל ורצועות מוסיקה, ותוכלו גם לבצע התאמות שונות לשמע, לצפצף ולעוצמת קול, למשל.

כמו רוב הכלים, העריכה מבוססת על ציר זמן רב-מסלולי. אתה יכול לקבל יותר מ 100 רצועות וידאו ו- 100 רצועות שמע, מה שמאפשר לך לעבוד על פרויקטים גדולים. עם זאת, אין בו עריכה של 360 או מולטימדיה. יש לך הרבה אפשרויות ייצוא, עם זאת, ואתה יכול לפרסם ב- DVD, אבל לא Blu-ray.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבות Wondershare Filmora9

החיסרון הגדול של הגרסה החינמית הוא שהיא מוסיפה סימן מים לסרטונים שהיא יוצרת. זה הופך אותו לבלתי שמיש למטרות מסחריות, אם כי ייתכן שתמצא את זה מקובל אם אתה מפרסם ב- YouTube או עושה סרטים לחברים.

לגרסאות קודמות היה מצב מועיל מועיל, והעניק לך סקירה כללית של הסרט שלך, אך הוא נעלם בגרסה זו, למרבה הצער.

זה עדיין שימושי אם אתה רוצה לבדוק את התוכנה, ללמוד על עריכת וידאו או פשוט לעשות סרטים בשביל הכיף. אם תחליט שאתה אוהב את זה, אתה תמיד יכול לשדרג לגרסה בתשלום תמורת 69.99 $. הוא מציע גם תוכנית מנוי. יש גם שפע שדרוגים אופציונליים, שמשלמים עליהם בנפרד.

Wondershare Filmora9 זמין עבור Windows ו- Mac. קרא עוד על זה בסקירת Wondershare Filmora9 שלנו.

התייחסות מכובדת

אם אתה סקרן מה עוד שם בחוץ, להלן כמה אפשרויות נוספות לעריכת וידאו בחינם שאיננו מדרגים באותה מידה כמו הבחירות המובילות שלנו, אך כדאי לדעת עליהן.

DaVinci לפתור

DaVinci Resolve הוא כלי נוסף שמשמש אנשי מקצוע, והוא שימש לסרטים כמו פרומתאוס ומלחמת הכוכבים: הג’דיי האחרון. הוא מעולה בעריכה בסיסית ותיקון צבע, אך הוא פחות חזק עם האפקטים של המהדורה החינמית.

זהו כלי פופולרי עם בסיס משתמשים של יותר משני מיליון. עדיין לא בדקנו את זה, אבל יש לה מוניטין חזק וכדאי לבדוק את זה.

הגרסה החינמית שלה טובה, אבל אם תבחר לשדרג לגרסת התשלום שלה בסך 299 דולר, תקבל תכונות מרובות משתמשים, כלי תלת מימד ותוספים שונים, יחד עם מבחר רחב יותר של אפקטים. זה זמין עבור Windows, Mac ו- Linux.

VideoPad

VideoPad הוא כלי לעריכת וידאו המיוצר על ידי NCH Software. NCH ​​גם יצרה את פריזמה, המדורגת בראש הסבב הטוב ביותר של ממירי הווידאו שלנו.

הממשק שלו מתוארך והביצועים לא טובים. עם זאת, הוא מפיק פלט איכותי ויש לו כמה תוספות נחמדות, כמו כיתובים סגורים לקהל כבדי שמיעה.

זה בחינם לשימוש לא מסחרי, כאשר הגרסה הביתית שלו עולה 60 $ ומהדורת המאסטר עולה 99 דולר. עם זאת יש מבצע של 50 אחוז הנחה בזמן הכתיבה, אז היזהר מההצעות. תצטרך לבדוק מקרוב גם כדי למצוא את הקישור לגרסה החינמית. מצאנו את ה- VideoPad כראוי אך לא מבריק. קרא עוד בסקירת Videopad שלנו.

VSDC

VSDC הוא עורך בחינם לחלוטין שלא יעלה לך דבר. שלא כמו רוב העורכים כאן, אין לה גרסה מתקדמת יותר בתשלום. הדבר היחיד שהוא גובה עבורו זה תמיכה, אבל זה זול ב -10 דולר.

יש לו כמה תכונות שימושיות, כולל מקש כרומה. זה מאפשר לך לעבוד ב- 4K ויכול לייצא למגוון פורמטים, כמו גם לאתרי שיתוף כמו YouTube, Facebook ו- Vimeo.

בנוסף לעורך וידיאו בחינם, לעורך הווידיאו החינמי של VSDC יש גם תוכנות להקלטת מסך ולכידת וידאו זמינות שיעזרו לכם ליצור קטעי מלכתחילה. 

אם אתה מעוניין להזרים וידאו, עליך לבדוק את מדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסטרימינג כדי לעזור לך לעשות זאת בבטחה.

מחשבות אחרונות

כפי שראינו, ישנם כלים נהדרים רבים לעריכת וידאו שלא עולים דבר. תוכניות אלה מסוגלות באופן מפתיע. יתכן שהם אינם עשירים בפיצ’רים כמו תוכנה בתשלום, אך הם כוללים אפקטים, מעברים ותיקון צבע, יחד עם תכונות עריכה בסיסיות.

חלקם שימשו ליצירת סרטים עטורי פרסים, כך שאם תנסו את אלה תוכלו להשתמש באותם כלים שהמקצוענים הם, ומי יודע, הכישורים שתרכשו עשויים להציב אתכם בדרך לתהילה ההוליוודית. . אם לא, אז לפחות יהיה לך כיף לנסות אותם.

כשאתם מצאתם את עורך הווידאו המתאים, כדאי יהיה למיין אחסון בענן כלשהו או לבחון את תוכנת ניהול הפרויקטים הטובה ביותר שתעזור בארגון הפרויקטים שלכם..

אם ניסית אחד מהעורכים האלה או מכיר מישהו אחר, אנא ספר לנו בתגובות. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map