כיצד לקדם את העסק שלך בשנת 2020 באמצעות מודעות גוגל

יזמות קשה, במיוחד אם אינך יודע כיצד לקדם את העסק שלך כמו שצריך. לא משנה כמה טוב המוצר או השירות שלך, אם אתה לא יודע למכור אותו, העסק שלך יצנח. פרק זמן. מצד שני, הלקוחות מוצפים במודעות בימינו. כמי שלא באמת עוסק בשיווק, איך אתה מצליח לפרסם את החברה שלך בצורה מושכת בג’ונגל השיווקי הזה?


אפשרות אחת היא מודעות גוגל. בעזרת מודעות Google אינך מגיע רק לאנשים שאתה מחפש, אתה יכול להשתמש במאגר הנתונים העצום של גוגל כדי לקדם ולהגדיל את העסק שלך בדרך הנכונה.

במאמר זה, נראה לך מה זה מודעות Google ואילו יתרונות פלטפורמה זו מציעה. לאחר מכן אנו נותנים לך הדרכה מתקדמת וכמה טיפים למומחים, כך שתוכל להגדיר ולהשיק את מסעות הפרסום הראשונים שלך ל- Google היום. נתחיל.

מהן מודעות גוגל

מודעות גוגל, שאולי אתה עדיין מכיר אותה בתור גוגל אדוורדס (היא מיתגה מחדש בשנת 2018), היא פלטפורמה שיווקית שעובדת עם מגוון מוצרי גוגל. המטרה היא לתמוך במשווק המקוון בקמפיינים השיווקיים שלהם.

עם זאת, מודעות Google אינן רק מפרסמות במנועי חיפוש. אתה יכול להשתמש בפלטפורמה כדי למקם סוגים שונים של פרסום, כגון פרסום לתצוגה (Google AdSense), פרסום בוידאו (דרך YouTube) וקניות בגוגל..

תוצאות הקניות של גוגל נראות כך:

לעומת זאת, Google SEA:

במיוחד בשני התחומים הללו, גוגל משתמשת במערכת שנקראת הצעות מחיר. נסביר כיצד זה עובד בפירוט בסעיף הבא.

כיצד פועלת מערכת ההצעות של מודעות בגוגל

מכירות פומביות של מודעות Google עובדות מעט אחרת ממה שרבים חושבים. אתה, כמשווק מקוון, מציב את הצעת המחיר שלך על מילות מפתח מסוימות. כשמישהו מזין את מילת המפתח ב- Google, האלגוריתם של מודעות Google מעריך את ההצעות. מלבד סכום ההצעה, מה שמכונה “ציון האיכות” חשוב למערכת.

ציון האיכות הוא מדד שנוצר על ידי גוגל ומשמש לקביעת האיכות והרלוונטיות של פרסומת למילת מפתח ספציפית. בנוסף לרלוונטיות, גם היתרונות ומיקוד הלקוחות ממלאים תפקיד חשוב.

חשוב לציין שגוגל משתמשת בשלושה דברים בכדי לקבוע את ציון האיכות: המודעה, מילת המפתח שאליה אתם מציעים ודף הנחיתה שאליו תרצה הקישור של המודעה. זו הסיבה שזה לא מספיק רק כדי לייעל את המודעות שלך. יש לבצע אופטימיזציה של דף הנחיתה.

אם אתה משיג ציון איכות טוב עם המודעות שלך, אתה יכול להציע פחות ממשתמשים אחרים במכירה הפומבית ועדיין לזכות.

היתרונות של מודעות גוגל

לפני שנכנס להדרכה, אנו הולכים לתת לך סיבות טובות להשתמש במודעות Google.

בדיקת A / B

מודעות Google מגיעות עם יכולות מובנות רבות לביצוע בדיקות A / B. בדיקות A / B הן ניסויים שבהם ברצונך לחקור את השפעות המודעות שלך. יש לך מדינה A ומדינה B שנבדלות זו מזו רק בפרט אחד.

לדוגמה שינוי מגדר היא דרך נפוצה לבצע בדיקות A / B: בקבוצה A אתה בודק את הפרסום בקבוצת יעד גרידא ואילו קבוצה B היא קבוצת מטרה נשית גרידא. זה מקל על קביעת ההשפעה או יותר נכון ההשפעה של המודעה שלך על קבוצת יעד מסוימת.

מכיוון שלפלטפורמה יש הרבה אפשרויות מדידה והגדרות, קל לשחק איתן. לקבלת דרך קלה נוספת לבצע בדיקות A / B, עיין במאמר כיצד להשתמש ב- Instapage.

החזר על השקעה

ב- Google Ads אתה משלם רק עבור תוצאות. אם אתה יודע כיצד עובד מודל החיוב בתשלום לקליק, אתה יודע שההצעה שלך היא סכום קבוע שתשלם עבור כל קליק על המודעה שלך. אם המטרה שלך היא לייצר קליקים, קל לעקוב אחר ההחזר על ההשקעה של קמפיין השיווק שלך.

עם זאת, לגוגל יש תכונות אחרות המקלות על מדידת ההחזר על ההשקעה עבור קבוצות קבוצות מורכבות יותר.

מהיר

בעזרת מודעות Google תוכלו להגדיר ולהעריך במהירות את מסעות הפרסום השיווקיים שלכם. זה לוקח הרבה עבודה משם, כלומר אתה יכול להיות פועל תוך מספר שעות, במקום לקחת ימים כדי להבין דברים בעצמך.

רב תכליתי וגמיש

באמצעות פלטפורמת המודעות, גוגל הביאה לשוק כלי למשווק המודרני המגוונת במגוון הפונקציות שלה וגמישה בתשלום. אין כמעט השקעה מינימלית. אתה יכול להתחיל ולבדוק רק עם כמה דולרים.

קהל גדול

גוגל ענקית ומגיעה ליותר אנשים – ישנם 3.8 מיליארד חיפושים ביום – מאשר בפייסבוק או באינסטגרם. יתרון נוסף של מודעות בגוגל הוא תזמון. בעזרתו אתה יכול להגיע לאנשים בזמן שהם חוקרים (googling הוא תהליך אינטואיטיבי), כך שתקבל גישה לצדדים פוטנציאליים המעוניינים בשלבים המוקדמים של אחזור מידע..

שיווק מחדש

ישנם יותר מ- 250 מוצרי Google. קל לעקוב אחר לקוחות פוטנציאליים והקהל שלך בכל ערוצים מרובים ולהקליט אותם באמצעות פרסום. אם יש לך בעיות עם מוצרים אחרים של גוגל, עיין במאמרים האחרים שלנו על מוצרי Google, כמו מה הכונן של גוגל ואיך זה עובד ובדיקת Google Keep שלנו.

מודעות גוגל לעומת מודעות פייסבוק

אם אתה תוהה איזו פלטפורמה טובה יותר, מודעות Google או מודעות פייסבוק, עלינו לאכזב אותך. אין תשובה סופית לשאלה זו.

השווה את פייסבוק עם גוגל ותגלה שהאסטרטגיה השיווקית שלך היא המפתח. פשוט לא ניתן לומר שפייסבוק בדרך כלל טובה יותר מגוגל. אתה צריך להסתכל על זה מתרחיש לתסריט.

במצבים מסוימים, מודעות גוגל עדיפות על מודעות פייסבוק, ולהיפך. לא משנה איזה ערוץ עדיף לכם בכל זמן נתון, עליכם לבצע בדיקות A / B רבות על כל אחת מהן בכדי לברר את הגורם וההשפעה של אסטרטגיית השיווק שלכם..

כיצד להשתמש במודעות גוגל

ראשית הדברים הראשונים: גוגל מציעה קופון שעליך להשתמש בו. תקבל תקציב פרסום בסכום של $ 100 אם תוציא 50 דולר בפלטפורמת מודעות Google. אנו נוודא זאת בשלב הראשון. עבור לקישור הבא והזן את כתובת Gmail בה תרצה להשתמש כדי להציב את הפרסומת.

לאחר שתזין את כתובת הדוא”ל שלך, תקבל דוא”ל עם קוד השובר שתוכל לממש באמצעות מודעות Google. כעת אנו נראה לך כיצד להשתמש במודעות Google כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

ראשית, פתח את תפריט מודעות Google.

לחץ על “קמפיינים” ולחץ על כפתור “+” הכחול כדי ליצור קמפיין חדש.

זה יפתח חלון בו תוכל להגדיר את היעדים של מסע הפרסום השיווקי שלך. שם תוכלו להבחין בין היעדים הבאים:

 • מכירות
 • הובלות
 • תנועה באתר
 • שיקול מוצר ומותג
 • מודעות המותג וההגעה
 • קידום אפליקציות

אתה יכול גם ליצור קמפיין ללא יעד, אך אנו ממליצים למתחילים שלא לעשות זאת.

תלוי באיזה יעד תבחר, סוגי קמפיינים שונים יהיו זמינים עבורך. לדוגמה, אתה יכול להשתמש בסוג מסע הפרסום “חיפוש” רק אם בחרת ביעדים “מכירות”, “לידים” או “תנועת אתרים.”

כשאתה מתחיל, זה יכול להיות שימושי לבנות אמון. במיוחד אם אתה מוכר מוצר או שירות, זה יכול להיות חכם יותר מבחינה אסטרטגית להתחיל קמפיין אחד או שניים למודעות למותג ושיקול מוצר לפני שתפיק את ההפניות והמכירות שלך..

במדריך שלנו אנו מנסים להשיג תנועה לאתר שלנו, וזו הסיבה שבחרנו את היעד “תנועת אתר” באמצעות סוג מסע הפרסום “חיפוש”.

לאחר מכן, צץ שדה חדש בו עליך להזין את כתובת האתר של האתר שלך. ברגע שתעשה זאת, לחץ על “המשך”.

השלב הבא הוא להזין מידע נוסף על הקמפיין שלך. תן שם למסע הפרסום שלך ובחר בין הרשתות שאליהן תרצה למקד באמצעות המודעות שלך. בתרחיש שלנו, עומדות לרשותנו רשת החיפוש ורשת התצוגה.

תחת “הצג הגדרות נוספות” אתה יכול להגדיר את התקופה, אפשרויות כתובת האתר של מסע הפרסום ומודעות חיפוש דינמיות. אם תגלול הלאה, תגיע לקטע “מיקוד וקהלים.”

כאן קורה הקסם. שם, עליך להזין את המיקום הגיאוגרפי ואת השפות. תחום ה”קהלים “חשוב במיוחד. שם תוכל להגדיר את קבוצת היעד שלך תחת “דפדוף”. קח יותר זמן ובדוק אותו, במיוחד אם אינך מכיר עדיין את קבוצת היעד שלך.

לאחר צמצום קבוצת היעד שלך, גוגל מייצרת עבורך הצעות שתוכל למצוא בכרטיסייה “רעיונות”.

גלול עד שתגיע לסעיף “תקציב והצעות מחיר.” זה בערך כמה גבוה אתה רוצה שההצעה שלך תהיה במכרזים הווירטואליים. שוב, שחקו עם סכומים שונים וגלו איזה מהם מתאים לכם ביותר.

אנו ממליצים להשאיר את שיטת המסירה ב”סטנדרט “, במיוחד למתחילים.

לאחר שתגדיר את התקציב היומי שלך, השלב הבא הוא הגדרת יעד המכירה הפומבית שלך. זה הערך שגוגל משתמשת בו כדי לייעל את הצעת המחיר שלך. אתה יכול להמר על המרות, ערך המרה (מתקדם) וקליקים. אתה יכול גם להגדיר את אסטרטגיית הצעות המחיר באופן ידני, אך שוב, אם אתה חדש במודעות Google, לא.

כעת, לחץ על “שמור והמשך” כדי להמשיך.

השלב הבא הוא הגדרת קבוצות המודעות. שוב, גוגל תומכת בך ברעיונות למילות מפתח שמקורם בכתובת האתר שהזנת בהתחלה. יכול להיות כדאי לקחת כתובת URL ממתחרה שנמצאת בפלח שוק דומה אליך.

לחלופין, תוכלו לבצע מחקר מילות מפתח עם כלים כמו Ahrefs או SEMrush.

כעת, הוסף את מילות המפתח שנבחרו לקבוצת המודעות על ידי לחיצה על “+” לצד מילת המפתח בצד ימין.

אחרון חביב, עליך להגדיר את הדק של המודעה. מפעיל מודעות קובע מתי מילת המפתח שלך רלוונטית למכירה פומבית ומתי היא לא. גוגל מבחינה בין מפעילי המודעות הבאים:

 • התאמה רחבה: כאן אתה פשוט כותב את מילת המפתח שאליה תרצה למקד ללא סמלים מיוחדים. התאמה רחבה היא מילת המפתח והווריאציות שלה, כולל טעויות כתיב, מילים נרדפות ומילות מפתח קשורות.
 • שינוי התאמה רחבה: עם שינוי ההתאמה הרחבה, אתה כותב “+” מול מילת המפתח. עליכם להחזיק לפחות שתי מילות מפתח כאלה מכיוון שגוגל משתמשת בהן כדי ליצור מילות מפתח משולבות. זה הגיוני אם ברצונך להשתמש במחולל מילות המפתח של גוגל, אך עדיין רוצה לכוון אותו לכיוון מסוים.
 • התאמה לביטוי: התאמה לביטוי מפעילה מכירה פומבית כלשהי למונחי חיפוש המכילים את הביטוי המדויק, אך יש מונחי חיפוש אחרים לפניהם או אחריהם. כדי להוסיף התאמה לביטוי לקבוצת המודעות שלך, עליך להכניס את מילות המפתח למרכאות.
 • התאמה מדוייקת: כאן אתה כותב את מילת המפתח בסוגריים מרובעים. משמעות התאמה מדויקת היא שהמודעות שלך ייחשבו עבור מילות מפתח מדויקות או דומות מאוד.

למידע נוסף, עיין בתיעוד הרשמי של גוגל.

אל תשכח: בדיקת A / B חשובה גם היא. שחק עם גדלים שונים של מילות מפתח, מפעילים שונים של מודעות ועוד. רק מכיוון שלמילת מפתח יש תנועה רבה, אין פירוש הדבר שיש לך סיכוי, במיוחד אם הגומחה תחרותית.

אנו ממליצים לך להתמודד עם שלוש קבוצות מודעות לפחות. תוכל לגלות אם נישה תחרותית על ידי חלוקת מילות המפתח לנפח נמוך, בינוני וגודל נפח גבוה.

לאחר שתסיים עם מילות המפתח והטריגרים, לחץ על “שמור והמשך” כדי להמשיך.

השלב השלישי והאחרון הוא יצירת המודעות.

ראשית, מלא את השדה “כתובת אתר סופית” בכתובת האתר שאליה יש להפנות אנשים שלחצו על המודעה שלך. לאחר מכן הקלד את הכותרות ואת התיאור. מימין לשדות הקלט תוכלו לראות כיצד נראית המודעה שלכם במצב תצוגה מקדימה.

כאן דרוש הרבה מיומנות מכיוון שכותרת ותיאור קליטים חשובים להחלטה שלקוח פוטנציאלי מקבל בלחיצה על המודעה או לא.

בגלל זה, גוגל יצרה עבורך מודעות לדוגמא, שתוכל להציג באמצעות לחיצה על “+” השחור כפי שאנו מראים בתמונה זו..

לחץ על “שמור והמשך” כדי לסיים את מסע הפרסום שלך.

סקור את מסע הפרסום שלך שוב בסקירה הכללית ולחץ על “המשך לקמפיין” כדי לעבור לשלב הבא. אתה אמור לראות את הקמפיין שיצרנו זה עתה בלוח המחוונים שלך.

מתן הצעות מחיר, (מחדש) מיקוד, מילות מפתח, מחקר, קבוצות יעד, אופטימיזציה של דפי נחיתה, בדיקת A / B, הדק של מודעות – דברים יכולים להשתבש במהירות. אתה צריך לדעת מה אתה עושה ולנסות הרבה. אתה יכול לשרוף הרבה כסף אם אתה לא יודע מה אתה עושה. זו הסיבה שאנחנו רוצים שתסתכל על אדזומה.

לאחר שאדוזומה תעשה את העבודה בשבילך

Adzooma היא חברה שמוקדשת לעזור ליזמים אחרים שמעולם לא היו מעורבים בשיווק מקוון להיכנס לעולם השיווק המקוון. החברה מתמקדת בגוגל מודעות.

Adzooma מציעה שלוש חבילות שונות למודעות גוגל. ראשית, בדיקת הבריאות בתשלום לקליק, שבה Adzooma מנתחת את מסעות הפרסום השיווקיים שלך ב- Google Ads תוך מספר דקות ושולחת לך דוח עם שיפורים שימושיים..

פלטפורמת הניהול של מודעות Google מעניקה מעט יותר מעקב. Adzooma מספקת תוכנה שתעזור לך לשפר את מסעות הפרסום שלך ב- Google Ads בעצמך. התוכנה תציג לך טיפים, תעריך את הצעדים שלך ותשפר את ביצועי המודעות שלך.

לבסוף, קיימת אפשרות לשירות מלא. בעזרת זה אתה מקבל מודעות Google כשירות מנוהל. אתה פשוט נרשם, ואדוזומה מתחיל לעבוד. השירות טוב במיוחד לחברות שעדיין לא החלו להשתמש במודעות גוגל או שהן בעלות ניסיון רב בתחום.

ניסינו לעצמנו את אדזומה מהר מאוד המודעה בסך הכל נהנתה מהחוויה. זה רק 19,00 דולר לחודש וכך הוא זול בהרבה מכל סוכנות שיווק או איש מכירות, במיוחד מכיוון שהחברה מתמקדת בתוצאות שלך ולא רק שלה. זה גם ממש מהיר, אין פגישות או משהו, אתה פשוט מקבל את מה שאתה צריך מייד.

מחשבות אחרונות

שיווק מקוון הוא הכל חוץ מקלה, במיוחד אם מעולם לא עבדת באזור. למרבה המזל, ישנם פתרונות מודרניים, כמו מודעות גוגל ומודעות פייסבוק, המקלים עליכם את כניסה לעולם השיווק. עם זאת, עליכם לדעת מה אתם עושים או לנסות הרבה דברים. אחרת, אתה יכול לשרוף הרבה כסף.

לאחר שבחנו מקרוב את אדזומה, שמנו לב שאתה מקבל די הרבה שירות תמורת מעט כסף. אם אינך רוצה ללכת ל- Fiverr, Adzooma היא אלטרנטיבה מרעננת עבור חברות שמעולם לא עסקו בשיווק מקוון וב- Google Ads..

מה אתם חושבים על אדזומה? האם השתמשת בשירות? אנא יידעו אותנו בתגובות, ותודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map