חשבונאות מקוונת: מדוע עליכם לעשות את הספרים שלכם בענן בשנת 2020

הנהלת חשבונות מקוונת השתלטה על שוק תוכנות הנהלת החשבונות, עם פתרונות המתאימים לכל ענף וסוג עסק. חברות הפכו את ההרשמה והייבאה של נתונים מהתוכנית הנוכחית שלך לפשוטה. תהליכים אוטומטיים מקצרים בזמן שהושקע בביצוע משימות הנהלת חשבונות שגרתיות ותזכורות ממשיכים לשמור על העסק שלך.


ישנן סיבות משכנעות רבות לעשות את הספרים שלך בענן באמצעות כל אחד מהספקים בבחירת התוכנה החשבונאית הטובה ביותר שלנו. אם אתה צריך לשכנע, אנחנו כאן כדי לפרט אותם עבורך.

נתונים בזמן אמת

חשבונאות מקוונת

ביצוע הספרים שלך בענן פירושו שלעולם לא תצטרך לחכות למנהל חשבונות שיכנס לעסקאות שלך כדי לדעת כמה מזומנים יש לך בבנק. תוכנות הנהלת חשבונות מבוססות ענן מסתנכרנות עם חשבונות בנק כדי לבצע עסקאות. לאחר שתגדיר כללים להתאמת עסקאות לסוג הוצאה, המזומנים הזורמים בבנק שלך יסווגו עבורך.

נתונים בזמן אמת מאפשרים לך להישאר מעודכן על כספי העסק שלך, גם אם מנהל החשבונות שלך מזמין.

גיבויים מובנים

בנוסף להצפנה חזקה והגנה על נתונים, ספקי תוכנה לניהול חשבונות מבוססי ענן מציעים גיבוי בחינם. עם מספר שרתי התאוששות נתונים, קידוד SSL ​​ותוכניות התאוששות מאסון, הם יכולים להגן טוב יותר על הנתונים שלך מכפי שאתה יכול לבד בעצמך.

עם זאת, אם אתה חושב שזה חכם להירשם לשירות גיבוי מקוון, עליך לבדוק את ספקי הגיבוי המקוונים הטובים ביותר שלנו לעסקים קטנים.

נתונים נגישים תמיד

נתונים נגישים

רבים מהשחקנים הגדולים יותר בשוק החשבונאות מבוסס הענן, כמו QuickBooks Online ו- FreshBooks, השקיעו באפליקציות. לאחר שהורדת יישום לטלפון ונכנסת, ניתן לעדכן את הנתונים שלך בזמן אמת מכיוון שתוכל לגשת אליהם בכל מקום ובכל עת.

ישנם נגישות יתרונות רבים. אם אתה נמצא באתר עבודה ולקוח שואל אם יש להם חשבוניות שעברו את התשלום, תוכל לבדוק את האפליקציה במקום להתקשר למנהל חשבונות במשרד. יישומים מסוימים כוללים עיבוד תשלומים מובנה, כך שאם יש להם חשבונית שחולפה להם, תוכלו לאסוף אותה ממש שם.

עובדים של עסקים מבוססי פרוייקטים המשתמשים בתוכניות עם פונקציות מובנות של פרויקטים, כמו FreshBooks או Xero, יכולים לסמן משימה שהושלמה במהלך הלקוח או לסקור קובץ חשוב. קרא את המאמר של FreshBooks לעומת Xero למידע נוסף על שירותים אלה.

תהליכים אוטומטיים

מנהלי ספרים רבים מבצעים את אותן משימות על בסיס שבועי או חודשי. תשלום שכר דירה או חשמל, חשבונית של לקוחות והתאמת הספרים הם דוגמאות למשימות שעלולות להפוך לחסרות מחשבה וחוזרות על עצמן, מה שאומר שאפשר גם לשכוח אותן.

לא משנה כמה טוב מנהל החשבונות שלך, הם ייקחו ימי מחלה או יתעסקו בפרויקט חשוב ויפסחו על דיוור בחשבון. רוב תוכניות החשבונאות מבוססות הענן מאפשרות למשתמשים להפוך את התשלומים לאוטומטיים בכמה צעדים. למידע נוסף על תוכנית המציעה פונקציות אוטומטיות רבות, קרא את סקירת FreshBooks שלנו.

תוכנת הנהלת חשבונות מבוססת ענן תשלח גם חשבוניות חוזרות ותזכורות אוטומטיות לתשלום מאוחר, וכן תקצה עסקאות בחשבון בנק בהתאם לכללים שתגדיר. תהליכי אוטומציה מקטינים טעויות ושכחה של משתמשים.

לחסוך זמן

חשבונאות מקוונת

פונקציות חשבונאות והנהלת חשבונות הן מרכזי עלות מכיוון שאינן מניבות הכנסות לעסק. צמצום הזמן והמשאבים המוקדשים להם משחרר משאבים לשימוש במקום אחר. אמנם התהליכים האוטומטיים ברוב תוכנת החשבונאות מבוססת הענן חוסכים זמן, התוכניות נותנות לך הרבה יותר.

עסקים המחייבים לפי שעה לא יצטרכו לאסוף גיליונות זמנים של נייר ולהזין נתונים ידנית אם הם נרשמים לפונקציות הפרויקט של FreshBooks. מעקב בזמן בתוכנה, אליו יכולים העובדים לגשת דרך האפליקציה, ניזון בחשבוניות.

שני מתחרים, סייג ‘ו- Xero, מציעים גם פונקציות פרוייקטים. אם אתה רוצה ללמוד עליהם יותר, קרא את סקירת החכם וסקירת ה- Xero.

קביעת מינימום לסדר מחדש עבור פריט מלאי חשוב בתוכנת Xero מבטיח שלעולם לא ייגמר לך ותפספס מכירה, בנוסף לא תצטרך לרוץ לחדר המלאי כדי לבדוק כמויות. דוחות על מחזור מלאי ופריטים הנמכרים ביותר מוציאים את הניחושים מההחלטה מה למלאי.

עם תהליכים מובנים חוזרים ונשנים, התאמת עסקאות לדפי בנק ודוחות המפיקים אוטומטית מהנתונים שלך, ביצוע הספרים שלך בענן יכול לחסוך לך זמן רב.

קלות שימוש

בעוד שהארגון שלך עשוי להיות גדול דיו כדי להעסיק צוות שיבצע את חשבונאותו, עבור עסקים קטנים רבים, הבעלים הוא שקע בכל המקצועות וייתכן כי מערך המיומנות שלו אינו כולל הנהלת חשבונות. החדשות הטובות הן שמרבית תוכניות החשבונאות מבוססות הענן בנויים עבור שאינם רואי חשבון וידועים בכך שהם קלים לשימוש.

ספריית העזרה של QuickBooks Online כוללת הוראות שלב אחר שלב עם צילומי מסך. FreshBooks מטמיע טיפים לאורכו בפעם הראשונה שאתה משתמש בו ו- Zoho Books מנגיש טיפים לדפים באמצעות סמל נורה בתוכנה. ספרי Zoho הוא שירות קטן יותר, אך יש לו פתרונות הוצאות מצוינות שכדאי לקרוא עליהם בסקירת Zoho Books שלנו.

ספקים מבוססי ענן מציעים טיפים ומדריכים שיעזרו לך לפעול תוך זמן קצר. קישורים משובצים לסיוע במאמרים ותמיכה בצ’אט מבטיחים שלא תצטרך אפילו להתרחק מכניסת הנתונים שלך כדי לקבל תשובות לשאלותיך. אם אתה משתמש בתוכנית מסורתית שאינה מהקופסא במחשב שלך, קבלת עזרה תהיה תהליך הרבה פחות חלק.

מעקב אחר ביצועים עסקיים

מעקב אחר ביצועים עסקיים

על מנת שבעל עסק קטן יצליח עליו להישאר בראש החייבים והתשלומים השוטפים ולחיות בעתיד, תוך תכנון של צמיחה והכנסה בכדי לכסות את ההוצאות בחודש או שנה. בעזרת תוכנת הנהלת חשבונות מבוססת ענן, תוכלו לבצע את שניהם.

היכנס לאחת מהתוכניות המובילות ותמצא לוח מחוונים עם סקירה כללית על מצב העסק שלך. חייבים שעברו פירעון, הכנסות נטו או חשבונות המגיעים לפירעון יוצגו בתרשימי עמודות או בתרשימים וציירו תמונה ברורה של בריאות העסק.

דוחות כספיים מתעמקים, מעבים עסקאות ומכניסים אותם לדוחות שניתנים לניתוח כדי להנחות החלטות עתידיות. בין אם מדובר בדוח לקוחות המשווה הערכות למכירות או דוח מלאי של פריטים הנמכרים ביותר, הם מכמתים את העסק שלך. ברגע שתלמד לקרוא אותם, הם יהפכו לכלי קבלת החלטות נהדרים.

עומק הדוחות המוצעים משתנה באופן משמעותי. דוחות מותאמים אישית ב- QuickBooks Online משקפים טוב יותר את העסק שלך מאשר דוחות רגילים שלא ניתן לשנות. ל- FreshBooks תשעה דוחות סטנדרטיים בלבד, בעוד שלזוהו ספרים יש מגוון רחב. למידע נוסף, קרא את המאמר המקוון של FreshBooks לעומת QuickBooks.

תוכניות הנהלת חשבונות מבוססות ענן עושות יותר מאשר לעקוב אחר תזרים מזומנים ויצוא מזומנים. הם לוקחים את הנתונים שלך ומייצרים כלים כדי לעקוב אחר ביצועי העסק שלך ולתכנן את עתידך.

מדרגיות

חברות תוכנה מסורתיות רבות דורשות כי עסקים ירכשו רישיונות נוספים למשתמשים חדשים, מה שמסתכם במהירות.

תוכניות התמחור של חברות מבוססות ענן מאפשרות בדרך כלל למספר מסוים של משתמשים לגשת לתוכנה וגובות תשלום קבוע למשתמש עבור עובדים נוספים. לדוגמה, FreshBooks מקבל עד 500 משתמשים ברמת הבכורה שלה. ככל שצוות החשבונאות שלך יגדל, יהיה הרבה פחות יקר להביא משתמשים חדשים על סיפונה.

לעסק הצומח יש יותר צרכים חשבונאיים. אם התחלת למכור בין קווי מדינה או בינלאומית, ייתכן שתצטרך לגבות מס מכירות בתחומי שיפוט שונים או להמיר עסקאות בין מטבעות. ישנן תוכניות הנהלת חשבונות המציעות את שתיהן.

אם אתה בוחר את תוכנית החשבונאות הנכונה, היא תגיע לגודל שלך.

לא יקר

חשבונאות בענן

נפוצה בכל הענף, גם תוכנית התמחור החודשית בת שלוש שכבות תצמח איתך. השורות הנמוכות ביותר בדרך כלל פותחות את הגישה לכמה תכונות, כגון חשבוניות והוצאות, כאשר תוכניות חודשיות יקרות יותר מוסיפות יותר משתמשים, מלאי או ניהול פרויקטים..

ניתן להוסיף אפשרויות, כגון שכר או עיבוד סוחר, בתשלום חודשי נוסף או לכל עסקה. בשוק יש מספיק תחרות שמרבית המוצרים והשירותים מתומחרים באופן דומה.

כאשר המחירים מתחילים נמוכים כמו בחינם עבור Wave ועולים ל- $ 60- $ 70, תוכניות הנהלת חשבונות מבוססות ענן עדיין זולות יותר מדמי תוכנה ורישוי. למידע נוסף על גל, עיין בסקירת הגל שלנו.

מחשבות אחרונות

אם אתה עסק קטן עד בינוני, יש הרבה סיבות משכנעות לשקול לעשות את הספרים שלך בענן. עם מגוון האפשרויות הקיימות בשוק, תוכל למצוא תוכנה שתתאים לצרכים שלך.

התמחור הוא סביר וקנה המידה עם הצמיחה שלך, ואת הבטיחות והנגישות של הנתונים שלך לא ניתן להתאים לתוכנת הנהלת חשבונות שולחנית..

אם השתמשת בתוכנה ארוזה, מדוע אתה חושב לעבור לעשות את הספרים שלך בענן? אם ביצעת את המעבר, מה אתה רואה את היתרונות והחסרונות? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map