האלטרנטיבות הטובות ביותר לאסאנה לשנת 2020: מצא חגיגות במקום אחר

אסאנה הוא אחד הכלים החביבים ביותר לניהול פרויקטים. עם החגיגות החמודות והעיצוב האטרקטיבי שלה, הוא הולך רחוק מרוב הכלים בהפיכת הארגון למהנה. יש הרבה דברים לאהוב בזה, אבל גם למתחרות שלה יש הרבה מה להציע. במאמר זה, נראה מה החלופות הטובות ביותר של אסאנה מביאות לשולחן.


אם אינך מכיר את אסאנה, עיין בסקירת אסאנה שלנו. אם תרצו, המדריך למתחילים של אסאנה שלנו יכול לעזור לכם להתחיל בעבודה.

החלופות הטובות ביותר של אסאנה משנת 2020

מה שעושה אסאנה בשבילך

אסאנה עושה עבודה נהדרת לעשות עבודה פחות ממטלה. יש לו מבחר טוב של תצוגות המאפשרות לך לארגן משימות בדרכים שונות. זה מאפשר לך לתאם עם חברי הצוות ולשתף קבצים. אם אתה מעוניין לעקוף את מגבלת ההצמדה של 100MB, עיין במאמרי אחסון בענן שלנו.

תבניות asana-project

אנחנו אוהבים את אסאנה, אבל יש הרבה כלים לניהול פרויקטים בחוץ עם חוזקות וחולשות משלהם.

רבות מהתכונות של אסאנה זמינות רק בתוכניות בתשלום שלה, כך שאולי תעדיף כלי שנותן לך יותר בחינם. לא לכל הכלים שאנחנו מכסים כאן יש תוכניות חינמיות, אבל לכולם יש ניסויים בחינם, כך שתוכלו לחקור אותם לחינם.

אם הגישה הקלה של אסאנה אינה מיועדת לך, התבונן במשהו יותר ממוקד עסקים, כמו monday.com, Wrike או Aha. אם אתה רוצה משהו פשוט יותר, טרלו וטודואיסט הם אפשרויות טובות. בואו נתחיל עם הטוב מכל מסביב.

האלטרנטיבה הטובה ביותר: monday.com

monday.com הוא כלי ניהול הפרויקטים המועדף עלינו, כשהוא יושב בגאווה בראש רשימת התוכנות הטובות ביותר לניהול פרויקטים שלנו. אם אתה רוצה להשוות את זה לאסאנה ישירות, קרא את ההשוואה שלנו monday.com לעומת אסאנה.

monday.com כולל ממשק מצוין שכמו של אסאנה מעוצב ונגיש היטב. עם זאת, זה רחוק יותר משימושיות מאשר אסאנה. למרות שאסאנה משתמשת באנימציה בכדי להיות כייפית, monday.com משתמש בה כדי לעזור לך להנחות אותך סביב הפקדים שלה, שרבים מהם משתנים כדי לציין מה קורה כשאתה לוחץ עליהם.

לוח שני

זה גם נותן לך שליטה גבוהה על המשימות שלך. אתה יכול להוסיף ולהתאים את השדות שכל אחד מהם מכיל. זוהי מערכת גמישה שזקוקה לאיפוק בכדי להשתמש בה היטב, אך מאפשרת לך להגדיר את הדברים בדיוק איך שאתה רוצה אותם.

למרבה המזל, monday.com כולל תבניות רבות שיעזרו לך. זה עושה עבודה טובה להראות לכם את מה שכל אחד מהם עושה, מה שמוציא את הניחושים מהבחירה.

בנוסף לאימות דו-גורמי, יש לו מספר הגדרות אבטחה, המאפשרות לך להגדיר את האיזון בין בטיחות וקלות השימוש. הוא משתמש בהצפנה חזקה של 256 סיביות כדי להגן עליך מפני פשעי רשת.

עלות monday.com

אין לה תוכנית בחינם, אך מחיר ההתחלה שלה 25 דולר לחודש כולל חמישה משתמשים, וזה ערך מצוין. תוכלו לנסות זאת בחינם למשך 14 יום, מבלי לספק מידע על כרטיסי אשראי, אשר אנו ממליצים לעשות.

זה גם תומך בתמיכה, עם טופס יצירת קשר, בסיס ידע גדול וסמינרים מקוונים כדי לעזור לך ללמוד את הפלטפורמה. תשובת ארבע הדקות לשאלתנו הייתה מהמהירות שחווינו.

בנוסף לגרסת הדפדפן שלה, monday.com כוללת אפליקציות שולחן עבודה עבור Windows ו- macOS ואפליקציות סלולריות לאנדרואיד ו- iOS. למידע נוסף התחל עם המדריך למתחילים של monday.com ובדיקת monday.com.

שלום

אם אתה רוצה לשמור על דברים פשוטים, טרלו עושה עבודה נהדרת לאפשר לך לתכנן דברים באמצעות תצוגה יחידה ופשוטה. זה מבוסס על לוח קאנבן. אם אינך מכיר את זה, קרא כיצד להשתמש במדריך לוח קאנבן.

לוח שלום

אתה יוצר משימות, הממוינות לטורים ששמו. אתה מעביר את המשימות משמאל לימין עם סיום העבודה. זה מהיר אך יעיל. השווינו את זה ישירות לאסאנה בעבר במאמר שלנו בנושא טרלו מול אסאנה.

אף כי הוא פשוט, יש לו “כוח עליות” מעולה, המאפשרים לך להביא את רמת הפונקציונליות שלו לרמה של כלים מתקדמים יותר. הערה מיוחדת היא הפעלת “באטלר”, המאפשרת לבצע אוטומציה של משימות נפוצות ולהקצותן לכפתור.

טרלו גם משתלב עם כמה פלטפורמות, כולל פלטפורמות אחרות לניהול פרויקטים, כמו אסאנה וג’ירה, עליהן תוכלו לקרוא בסקירת Jira שלנו ולהשוות לאסאנה במאמר שלנו אסאנה וג’ירה..

בנוסף לארגון המשימות שלך, אתה יכול להשתמש ב- Trello כדי ליצור לוחות ציבוריים המציגים כל דבר, החל מתפריטי מסעדות ועד תוכניות ישיבה לאירועים.

אם כי פשוט, לטרלו תמיכה מצוינת, עם מדריכים בשפע, בסיס ידע, קהילה פעילה ותמיכה ישירה אם אתה זקוק לה.

לטרלו יש גם אבטחה חזקה, כולל אימות דו-גורמי והזמנות מוגבלות לתחום. זה גם מצפין נתונים במעבר ובמנוחה. קרא את תיאור ההצפנה שלנו למידע נוסף בנושא.

עלות טרלו

לטרלו תוכנית בחינם מצוינת שהוצגה ברשימת התוכנות הטובות ביותר לניהול פרויקטים בחינם. התוכניות בתשלום שלה מתחילות ב- $ 3.75 לחודש ליחידים או 9.99 $ לחודש עבור כל אחד מחברי הצוות, כך שזה לא יקר מדי. תוכניות בתשלום מעניקות לך מספר עליות כוח, תכונות התאמה אישית נוספות ומגבילות את מגבלות השימוש במתח ההפעלה “באטלר”.

אתה יכול להשתמש בטרלו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS, כמו גם בדפדפן. תוכל לקרוא עוד על כך בסקירת טרלו שלנו ולקבל טיפים במדריך למתחילים של טרלו.

לא בסדר

אם הצוות שלך נהנה מדי עם אסאנה ואתה רוצה שהם יתפרעו, Wrike היא בחירה מצוינת. יש לה תחושה מקצועית והיא אחד מכלי ניהול הפרויקטים האיכותיים ביותר. הצבנו אותו בראש רשימת הכלים הטובים ביותר לניהול פרויקטים לעסק קטן.

כמו אסאנה, יש בו ניהול תלות, מה שמאפשר לך להגיב לעיכובים ולצוואר בקבוק. שלא כמו אסאנה אין בה חיות מעופפות מונפשות כדי להסיח את דעתך. אם אתה רוצה שהצוות שלך יתמקד בעסקים, Wrike יעזור לך.

תלויים בשכנות

יש לו מספר תצוגות, כגון רשימה ותצוגת לוח. יש לו לוח שנה ותרשים גנט. כיצד להשתמש במאמר של תרשים גנט מדבר יותר על אלה.

לריקה יש עקומת למידה, אך התמיכה שלה מצוינת, כאשר התגובה שלה בת שלוש דקות לשאלתנו היא המהירה ביותר המשותפת שחווינו, יחד עם Basecamp, עליה תוכלו לקרוא בסקירת Basecamp שלנו.

כדי לעזור לך להתחיל, Wrike כוללת הרבה תבניות, כך שתוכל להגדיר מיד. הם מכסים גם דברים שונים כמו ניהול אירועים והשקת מוצר.

Wrike כולל שילובים רבים עם כלים אחרים, כולל Slack, Microsoft Outlook ו- Adobe Creative Cloud.

אבטחה לא נכונה

לריק יש כמה מתכונות האבטחה הטובות ביותר. בנוסף לאימות דו-גורמי, משתמשי Enterprise יכולים לקבוע מדיניות גישה לרשת שלהם ובקרת סיסמאות. אם אתה נתקל בבעיות עם סיסמאות, קרא את המדריך הטוב ביותר לניהול סיסמאות שלנו.

לריק יש תוכנית בחינם, ותוכניות בתשלום מתחילות ב -9.80 דולר למשתמש בחודש. בנוסף להפעלה בדפדפן, הוא זמין עבור Windows, macOS, Android ו- iOS.

אם אתה רוצה להשוות את הכלים באופן ישיר, עיין במאמר Wrike לעומת אסאנה שלנו, וקרא את סקירת Wrike למידע נוסף על הפלטפורמה..

טודואיסט

אם אינך זקוק לכל הפעמונים והשריקות של כלי לניהול פרויקטים, פנה במקום זאת לניהול משימות. יש המון אפליקציות שיעזרו לכם להתארגן במינימום מהומה. טודואיסט הוא אחד האהובים עלינו. 

טודואיסט-ברוך הבא

זה פופולרי ומתגאה בכך שמעל מיליארד משימות סומנו על ידי המשתמשים שלה. זהו אחד ממשקולות הכבדה של עולם ניהול המשימות ומצוין בתכונות הליבה שלו.

אתה יכול ליצור משימות, לתת להם תאריכי יעד, להקצות אותם לאנשים ולתייג אותם בסיום. זה פשוט ויעיל. יש לו תכונות נוספות נוספות, אך אינך זקוק ליותר מאשר היסודות כדי שזה יעבוד.

אתה יכול לצרף קבצים גם למשימות, אבל אם אתה רוצה לשתף קבצים באופן מקוון, עדיף להשתמש בפתרון ייעודי, כמו אחד מאלו שנמצאים במאמר האחסון הטוב ביותר בענן שלנו בענן..

Todoist היא אפליקציה מהירה ומגיבה המציעה הרבה עזרה ותמיכה, כולל פרויקט סטארט-אפ כדי להכיר אותו. זה משתלב עם שירותים כמו זאפייר ולוח השנה של גוגל ויש לו מבחר של ערכות צבע.

תמיכה טודואיסטית

לטודואיסט צוות תמיכה מהיר שהשיב לשאלתנו תוך פחות משעה. יש גם מדריך למשתמש ושאלות נפוצות שיעזרו לך אם אתה נתקע. ישנן תבניות שיעזרו גם לך להתחיל.

לטודואיסט יש תוכנית חופשית טובה ושימושית. גרסת הפרימיום שלה עולה 29 דולר לשנה. אתה יכול לנסות את התכונות בתשלום בניסיון חינם של שבועיים, אך עליך להזין את פרטי כרטיס האשראי שלך.

ישנן גרסאות לרוב הפלטפורמות, כולל חלונות, macOS, אנדרואיד, iOS ולינוקס, כמו גם גרסאות לבישות, הרחבות דפדפן ותוספות אימייל. עיין מקרוב בסקירת הטודואיסט שלנו.

אהה!

אהא הוא כלי ניהול פרויקטים איכותי, אך מכיוון שהוא אחת הפלטפורמות היקרות יותר, זה לא מיועד לתקציבים. יש הרבה שיחות עסקיות ושיווקיות באתר שלה וזה ימשוך את מי שלוקח את עבודתן ברצינות.

אהה אסטרטגיה

יש לו מראה מקצועי ללא סלסולים המנוגד לסגנון הידידותי של אסאנה. זה מלא בתכונות וזו דרך נהדרת לעקוב אחר משימות בזמן שהם מתקדמים לקראת השלמתם. הפריטים במערכת שלה מכונים באופן מבלבל “תכונות”, אך אתה יכול לשנות את זה. אה ניתן להתאמה אישית.

אתה יכול להוסיף כל מיני מידע לפריטים וליצור כפתורים המטפלים במתגי מצב באופן אוטומטי. אם אתה תמיד מעביר משהו מהפקה לבמה, למשל, אתה יכול ליצור כפתור כדי לעשות זאת. 

בהשוואה ללוח קאנבן, פירוש הדבר כי פעולות סטנדרטיות מפוארות עבורך על כל פריט ופרטי זרימת העבודה שלך מובנים במערכת.

אתה יכול לכוונן את הממשק שלו כך שהוא יראה כמה שפחות או פחות תרצה לשנות את שמות הדברים כדי לשקף את זרימת העבודה שלך. כדאי לבדוק מקרוב את ההגדרות שלה, אם כי מכיוון שחלק מהתכונות שלה, כמו להזמין משתמשים אחרים, נמצאים שם.

בנוסף ליומן הפעילויות שלה, באפשרותך להשתמש בתכונות התכנון והעוקב אחר קיבולת שלו כדי לפקוח מקרוב על פרטי הפרויקטים שלך.

אהה! אבטחה

יש לו מבחר מפחיד של מאפייני אבטחה, הכוללים הצפנה חזקה, אישורים מקיפים ובקרת גישה ל- IP לאלה שבתכנית הארגונית שלה. זה לוקח את האבטחה המקוונת ברצינות.

פירושם של כל התכונות הללו זה יכול להיות מסובך להבין בהתחלה, אך יש מידע עצום באתר האינטרנט שלה ותמיכה ידנית זמינה. יש בסיס ידע, מאמרים בנושא הוראות וידיאו וקהילה שבה אתה יכול לשאול שאלות. צוות התמיכה שלה חזר אלינו תוך 25 דקות בלבד כששאלנו שאלה.

עם זאת, זו אינה הפלטפורמה הזולה ביותר, עם תוכנית הפרימיום שלה שעולה 59 דולר למשתמש לחודש. עם זאת, יתכן שתוכלו להשיג עסקה טובה יותר אם תדברו עם צוות המכירות שלה. יש גם ניסיון ארוך חינם של 30 יום, ואתה לא צריך כרטיס אשראי כדי להירשם. 

לאהא יש גרסה שיווקית וגרסת פיתוח מוצר, אבל אתה יכול לעבור בין השניים והם חולקים תכונות, כך שאתה לא מפסיד שום דבר אם תבחר אחד מהם.

אם אתה מחפש משהו שישפר את העסק שלך ולא אכפת לך לבזבז, עיין בסקירת Aha שלנו.

אפשרויות אחרות

ישנם עוד כמה כלים שכדאי להסתכל עליהם שאינם מתאימים בדיוק לזה שראינו זה עתה. בואו נעבור אותם.

Mavenlink

Mavenlink הוא כלי לניהול פרויקטים ממוקד עסקים. יש לו הרבה תכונות פיננסיות שיעזרו לך לטפל בשורה התחתונה שלך.

הגדרות mavenlink-security

יש לו כמה תצוגות. יש תצוגת פעילות, מעקב אחר זמן, תרשים גנט ותצוגת זמן והוצאות. אם אתה רוצה לעקוב אחר כמה זמן לוקח משימות מסוימות להבין מה הן עולות לך, Mavenlink הוא הכלי עבורך.

זה מתחיל ב -19.99 דולר לחודש עבור חמישה משתמשים. יש ניסיון של 10 יום אם ברצונך לבדוק זאת, ללא כרטיס אשראי.

אם אתה מתמקד בניהול תזרימי מזומנים, Mavenlink יכול להיות מתאים. קרא עוד על זה בסקירת Mavenlink שלנו.

LeanKit

LeanKit לוקח את קאנבן לשלב הבא, כשהלוחות שלו מחולקים למספר חלקים שצוותים שונים יוכלו לעבוד איתם. זה יקר ונראה מיושן, אבל זה נגיש באופן מפתיע ברגע שתתחיל להשתמש בו.

leankit-Kanban

זה נהדר עבור מנהלים שרוצים לנהל צוותים מרובים. כל אחד יכול להתמקד בעבודה שלהם תוך שמירה על מודעות גדולה לתמונה. לכל אחד מהקלפים יש לוח מיני-קאנבאן משלו, נותן לכם משימות משנה ומאפשר לאנשים לפרט את העבודה שהוקצו להם..

LeanKit מתחיל ב -19 דולר למשתמש בחודש ובעל ניסיון ללא תשלום באמצעות כרטיס אשראי למשך 30 יום. זה לא זול, אבל זה טוב לנהל צוותים גדולים מספיק כדי להיות מפוצלים לקטעים. קרא את סקירת LeanKit לפרטים נוספים.

פודיו

פודיו נראה רציני יותר מאשר אסאנה, אך יש לו מבנה ישר, ללא תת משי או תלות כדי לבלבל בין התוכניות שלך..

משימות פודיו

יש לו ממשק ברור ונותן לך הדרכה בעת הצורך. אתה מקבל שליטה הדוקה על מה הפריטים מורכבים ויכול לשנות שם של שדות כך שהם יכילו את המידע הדרוש לך. תכונת החישוב מאפשרת לך לאזן נתונים המאוחסנים בשדות אחרים.

פודיו מצפין את הנתונים שלך באמצעות קידוד AES 256 סיביות. אם אתה רוצה לדעת יותר על שמירה על פרטיות הנתונים שלך, קרא כיצד להגן על מדריך הפרטיות שלך.

ל- Podio יש תוכנית בחינם המאפשרת לך להכיל עד חמישה אנשים בצוות שלך, והתוכניות בתשלום שלה מתחילות ב -9 דולר למשתמש בחודש. עיין מקרוב בסקירת הפודיו שלנו.

מחשבות אחרונות

הכלים כאן עושים דברים אחרת מאשר אסאנה. טרלו פשוט יותר, וגישת הקאנבן הישירה שלו מאפשרת לך להתמודד עם משימות במהירות ובקלות. monday.com הוא מתקדם יותר, עם תכונות שונות שיעזרו לך. טודואיסט שומר על דברים כמה שיותר בסיסיים, אבל יש לו תוספות אם אתה זקוק להם.

לאהא יש עוד יותר פיצ’רים, אם אתה מוכן לשלם עבורם, ו- Wrike מביא תחושה מקצועית יותר מאשר אסאנה.

כפי שראינו, אסאנה הוא כלי שימושי, אך גם ליריביו יש הרבה מה להציע. יש לקוות שמצאת משהו ששווה לבדוק אותו ברשימה שלנו. 

אם ניסית אחד מהכלים כאן, או שיש לך כלים טובים יותר להציע, אנא הודע לנו בתגובות. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map