אחסון ענן הטוב ביותר לעמותות 2020

עבודה למלכ”ר היא משימה קשה אך מתגמלת. אחסון בענן מאפשר למלכ”ר לאחסן ולגשת לכל הנתונים שלו – חלקם עשויים להיות רגישים – מבלי לדאוג לרכוש ולתחזק את השרתים שלה. זה גם מעניק למתנדבים העובדים מרחוק גישה זהה לקבצים כמו עמיתיהם המבוססים במשרד.


אנו הולכים לדבר על כמה מאחסוני הענן הטובים ביותר למלכ”רים, אך אם ברצונך לברר את פתרונות הגיבוי הטובים ביותר לארגונים כמו אלה, אל תשכח לבדוק קודם כל את הגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו למגוון עמותות..

מהו אחסון הענן הטוב ביותר למלכ”רים?

 1. טרסורית
 2. Google Cloud
 3. קופסא
 4. עסקית Dropbox
 5. OneDrive לעסקים

ישנן כמה אפשרויות נהדרות שמתאימות לכל עמותה, אך Tresorit היא האהובה הברורה שלנו. הוא מציע רמה גבוהה של אבטחה, כולל הצפנת ידע אפס כדי לעזור בהגנה על הנתונים הרגישים ביותר שלך. היא מציעה גם הנחות בריאות לעמותות מקוריות, מה שהופך את זה לזול מאוד.

Google Cloud נכנס בשנייה קרובה ומציע אחסון בחינם ואינטגרציה של אפליקציות גוגל. Box, Dropbox for Business ו- OneDrive for Business נועדו כולם בראש ובראשונה, אך עמותות יכולות לנצל את מגבלות האחסון, תעריפים מוזלים ואבטחה טובה המוצעת..

בואו נסתכל על כל ספק בתורו.

1. טרסורית

אבטחה חיונית לעמותות, וזו אחת הסיבות ש- Tresorit הופכת אותה לראש הרשימה שלנו. כפי שהשם מרמז וכפי שסקירת Tresorit מסבירה לעומק, Tresorit (מהמילה הגרמנית “כספת”) היא מבצר נתונים לארגונים ללא מטרות רווח, כאשר קידוד ידע אפס הופך אותה לאחת מספקיות אחסון הענן הטובות ביותר בתחום הענן..

tresorit-security

יש לך (ולארגון שלך) שליטה על אבטחת הנתונים שלך, אך אימות דו-גורמי נוסף עוזר לשמור על סיסמתך (וחשבון) מפני הפרות נתונים אפשריות. משמעות הגישה הזו היא שהנתונים שלך יאבדו אם תאבד את הסיסמה שלך ואין דרך לאפס אותם.

עם זה בחשבון, תצטרך לדאוג לאבטחת הסיסמה שלך, ומנהל סיסמאות מכובד יכול לעזור. בדוק את מנהל הסיסמאות הטוב ביותר שלנו עבור סיכום רעיונות לעסקים קטנים, כאשר Dashblane ו- 1Password מציעים תכונות טובות לארגונים..

Tresorit היא אפשרות טובה גם למתנדבים ניידים, הודות לתמיכה באפליקציות אנדרואיד ו- iOS. זמין גם לקוח אינטרנט לגישה לנתונים שלך, אך אתה יכול גם להשתמש ביישומי שולחן עבודה עבור Windows, macOS ו- Linux כדי לסנכרן את הקבצים שלך..

תמחור טרזורית

האבטחה של Tresorit מצוינת, אך התמחור הוא סיבה נוספת לכך ש Tresorit היא ההמלצה המובילה שלנו. החברה מאמינה בתמיכה בארגונים הפועלים “למען יצירת טובת חברה”, וכתוצאה מכך מציעה הנחה של 50 אחוז מכל התוכניות העסקיות שלה אם הארגון שלך עומד בקריטריונים שלו..

פירושו של הנחה זו היא שעמותות יכולות לשלם 10 $ למשתמש לחודש עבור 1 TB לאחסון נתונים (עד תשעה משתמשים), או 12 $ למשתמש לחודש עבור ארגונים עם 10 משתמשים ומעלה..

2. Google Cloud עם G Suite

חברות טק ענקיות כמו גוגל נהנות מלהראות תמיכה בארגוני צדקה, ותמיכה זו כוללת גישה חופשית לאוסף של אפליקציות פרודוקטיביות ואחסון של גוגל לעמותות..

ממשק האינטרנט של כונן Google

הודות לתוכנית G Suite למלכ”רים, העמותות משיגות שימוש חופשי במסמכי Google, מספר בלתי מוגבל של חשבונות, כמו גם גישה לשטח אחסון של כונן Google ב- 30 ג’יגה-בייט, שתוכל ללמוד עליו יותר בסקירת Google Drive שלנו. אחסון בלתי מוגבל זמין, במידת הצורך, על ידי שדרוג ל- G Suite Business.

חבילת G Suite מגיעה עם תמיכה ב- Google Docs, ומאפשרת למתנדבים שלך לעבוד יחד על פרויקטים בזמן אמת. אתה יכול גם לשתף את הקבצים שלך עם אחרים, הודות לשיתוף קבצים ציבורי. תכונות אלה עוזרות להפוך את Google Drive לאחד מאחסני הענן הטובים ביותר עבור מספר משתמשים.

[Google-Cloud-homepage.png]

תוכל גם לבנות פיתרון לאחסון ענן משלך באמצעות Google Cloud ו- Storage Made Easy (עיין בסקירה שלנו בנושא Made Made Easy). זה מכניס לך שליטה מלאה על הנתונים שלך, ומאפשר לך להריץ שרת אחסון פרטי של Google Cloud ומוצפן משלך תוך שימוש באפליקציות שולחן העבודה של Made Made Easy ובממשק מקוון לניהול הקבצים שלך..

Google Drive לעומת Google Cloud

אחסון ענן בחינם מגוגל הוא נהדר, אך ישנם כמה חסרונות. אם תחליט להשתמש באחסון Google Drive שלך ​​בחינם עם G Suite למלכ”רים, לא תהיה לך רמת אבטחה זהה לספקים אחרים, כמו Tresorit. 

אין קידוד של ידע אפס עם האחסון הכלול ב- Google Drive, כלומר Google שולטת בגורל הנתונים שלך, מכיוון שיש לה מדיניות פרטיות המאפשרת להם לסרוק את הקבצים שלך..

אם תחליט ללכת על גישת התשתית כשירות, יהיה לך יותר מזל. יצירת שרת אחסון משלך ב- Google Cloud מעניק לך שליטה ומאפשר לך להצפין את הקבצים שלך באופן ידני. אתה תישאר גם בשליטה על מפתחות ההצפנה של השרת שלך.

ההחלטה ללכת על Google Cloud לעומת Google Drive היא החלטה עבור הארגון שלך, אם כי Storage Made Easy צריך להפוך את התהליך לפשוט אם תחליט ליצור שרת אחסון משלך..

3. תיבה

Box בנוי לעסקים, וזו הסיבה שאנחנו מדרגים אותו כאחד מאחסני הענן הטובים ביותר עבור פתרונות ארגוניים, ומדוע 70 אחוז מחברות Fortune 500 משתמשות בשירותיה. 

זה הופך את שיתוף הפעולה לפשוט, עם שילוב של Google Docs ושילוב של Office Online, ומאפשר לך למחוק מסמכים ולשמור אותם באופן אוטומטי ישירות בתיבה. תוכל לקרוא עוד על תכונות אלה בסקירת התיבה שלנו.

תיבת-אינטרנט-לקוח

Box משתמש בהצפנת AES 256 סיביות עבור נתונים במנוחה, עם קידוד TLS בעל חוזק גבוה המשמש לנתונים במעבר. למרבה הצער, כמו גוגל דרייב, Box אינו מציע הצפנת ידע אפס. 

אם אתה אוהב את התכונות של Box, אך אתה מחפש אבטחה חזקה יותר, חשוב על השימוש במוצר כמו Boxcryptor להצפנת הקבצים שלך. עיין בסקירת Boxcryptor שלנו למידע נוסף.

תמחור תיבות

בדומה לטרזורית, בוקס מציעה מערכת הנחות טובה לארגונים ללא מטרות רווח העומדות בקריטריונים שלה. “מנוי שנתרם” למלכ”רים מגיע עם 10 רישיונות לכל החיים לתוכנית Box Starter, עם אחסון בחינם של 100 ג’יגה-בתים. העלות היחידה כאן היא דמי ניהול של 84 $, שהם זולים משמעותית מאשר אחסון למשתמש למשתמשים אחרים במקום אחר עבור ארגונים גדולים יותר.

אם אתה זקוק לאחסון רב יותר, עמותות יכולות לנצל הנחה של 50 אחוז מתוכניות עסקיות. אם אתה רוצה אחסון בלתי מוגבל, זה יעלה לך כ 7.50 $ למשתמש לחודש במחיר מוזל – סיבה טובה לכך שבוקס יצרה רושם חזק ברשימת המקומות הטובים ביותר של ספקי אחסון מקוונים ללא הגבלה..

4. עסק של Dropbox

הרשימה הקצרה שלנו לא תהיה שלמה בלי להזכיר את אחד השמות הגדולים ביותר באחסון ענן: Dropbox Business. כפי שמסבירה סקירת Dropbox Business הקודמת שלנו, היא מציעה חוויה ידידותית למשתמש ואפשרויות שיתוף קבצים טובות, במיוחד עבור ארגונים גדולים יותר. 

זהו גם אחד מספקי הסנכרון והשיתוף של קבצים ארגוניים המועדפים עלינו, ומבקיע ציון מהיר ביותר לסינכרון קבצים בזכות השימוש בו בהעברות קבצים ברמת הבלוק.

dropbox-business-web-client

Dropbox מציעה הנחות לארגונים ללא כוונת רווח, אם כי אלה אינם מפורסמים. יהיה עליכם לדבר ישירות עם Dropbox Business לקבלת הצעת מחיר, אך תוכלו להשתמש בתמחור הרגיל כדמות בסיס. במחיר של 12.50 דולר לחודש לכל משתמש, זה לא הפיתרון הזול ביותר, עם אחסון ללא הגבלה עולה עד 20 $ למשתמש לחודש..

אבטחת Dropbox

עברו כמה שנים מאז הפרת הנתונים הגדולים של Dropbox, שהשפיעו על יותר מ -68 מיליון חשבונות. כרגע Dropbox Business משתמש בהצפנה של AES 256 סיביות עבור נתונים שהיא מחזיקה ומשתמש בפרוטוקול TLS כדי להגן על כל נתוני מעבר מפני התקפות איש באמצע..  

לרוע המזל, שום קידוד של אפס-ידע פירושו ש- Dropbox עדיין מחזיק את המפתחות לנתונים שלך, לכן ייתכן שתרצה להצפין אותם לפני שתעלה..

Dropbox Business היא בחירה טובה עבור צוותים, מה שמקל על חיבור Microsoft Office 365 ו- Dropbox יחד לשיתוף פעולה בפרויקטים בזמן אמת. אתה יכול למחבר מסמכים משותפים, לערוך שינויים יחד, ולחזור לגרסאות קודמות של מסמכים בזכות גרסאות.

5. OneDrive לעסקים

כשמדובר בטכנולוגיה עסקית, מעטים מהחברות האמינות יותר ממיקרוסופט. בנוסף, כפי שמראה סקירת OneDrive לעסק שלנו, פיתרון האחסון בענן שלה נשאר בחירה פופולרית עבור עסקים וארגונים ללא מטרות רווח. זה מגיע עם תמיכה ב- Windows ו- macOS, אם כי התמיכה בלינוקס אינה חסרה.

העלאת קבצים מהירה יותר מוצעת גם הודות לסנכרון ברמת החסימה (המכונה “סינכרון דיפרנציאלי” של מיקרוסופט) עבור כל העברות הקבצים, דבר שהיה בעבר זמין רק לקבצי Microsoft Office..

תיקיית onedrive-for-business-sync

בדומה לשירותים אחרים, כמו בוקס, מיקרוסופט מציעה את OneDrive for Business כתרומה לעמותות זכאיות. אין כל תשלום עבור השימוש בו, כולל 1 TB לאחסון OneDrive וגישה ל- Office Online. הגישה ליישומי Office לשולחן העבודה תעלה מעט תוספת, בסביבות $ 3 למשתמש לחודש, או 4.50 $ עבור אחסון בלתי מוגבל.

OneDrive לתכונות עסקיות

השם מסגיר אותו – בראש ובראשונה מדובר במוצר עסקי. לכן Office משולב לחלוטין בחוויית OneDrive, מה שמקל על פתיחה ועריכה של הקבצים שלך מממשק OneDrive המקוון. אתה יכול גם לגשת ישירות לאחסון זה מיישומי Office השולחניים, כמו גם לעבוד עם אחרים במסמכי Office באופן מקוון.

OneDrive משתמש בהצפנת AES 256-bit עבור נתונים במנוחה ופרוטוקול TLS במעבר, התואם את Dropbox for Business. אימות דו-גורמי מוצע כסטנדרט, אך כמו השחקנים האחרים, אין קידוד של אפס ידע עבור הקבצים שלך.

איך בחרנו את הספקים שלנו

אם קראת את הסקירות והשוואות אחרות בנושא אחסון ענן שלנו, תדע שאנו שוקלים בזהירות כל ספק, בוחנים את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם. במקרה זה, התמקדנו בתכונות החשובות ביותר למלכ”רים, כולל אבטחה, כלי שיתוף פעולה ועלות. 

זו הסיבה ש- Tresorit היא הבחירה מספר אחת שלנו, אבל ההצעות בחינם, כמו Google Drive, משיגות ציון גבוה. שירותי אחסון בענן שלא מציעים את השילוב הנכון של תכונות – אפילו כמה מהמועדפים הגדולים שלנו כמו Sync.com – לא נחשבו לכלול.

שמירה על נתונים רגישים למלכ”רים

עמותות משתפות פעולה עם מגוון רחב של חברות ואנשים פרטיים. הרבה מידע רגיש צריך לאחסן, בין אם זה הפרטים האישיים או הנתונים הכספיים. זו הסיבה שארגונים ללא כוונת רווח זקוקים לאחסון בענן עם מדיניות האבטחה הטובה ביותר שקיימת.

אחסון בענן שמציע קידוד עם אפס ידע רצוי ביותר. המשמעות היא שספק השירות שלך לא שומר עותק של מפתח ההצפנה שלך, מה שמאפשר לו לגשת לנתונים שלך, אפילו לא לפי בחירה (או תחת לחץ). סיסמאות עדיין נשארות החוליה החלשה ביותר, ולכן מומלץ גם לאמת שני גורמים.

האם העמותות צריכות להשתמש באחסון ענן עסקי?

ככל שפחות העמותה מוציאה עלויות עסקיות, כך הוא יכול להכניס למטרה האמיתית שלו. אחסון ענן עסקי מציע דרך פשוטה למלכ”רים לסלק את הצורך במכשירי אחסון נתונים יקרים, כמו גם את הצוות הדרוש לתחזוקה של מכשירים אלה..

חלק מספקי אחסון בענן מציעים גם הנחות בריאות לעמותות שיכולות לאמת את מצבם, מה שהופך אותה לבחירה מנוסה כלכלית. חשוב לזכור שאם לעמותה שלך יש דרישות אבטחה מחמירות, תצטרך להיות בטוח שספק אחסון הענן שלך יכול לעמוד בהן.. 

מחשבות אחרונות

כל אחד מהספקים ברשימה שלנו יספק לעמותה תכונות ואחסון מעולים לנתונים רגישים, אפילו בתקציב מצומצם. Tresorit היא הבחירה העיקרית שלנו כאן, בזכות התמחור הנדיב שלה, כמו גם היותה האפשרות היחידה להציע הצפנת ידע אפס מחוץ לקופסה.

גוגל לא הייתה רחוקה מאחור והציעה אחסון בחינם וגישה למוצרי Google אחרים, כמו Google Docs עם תוכנית G Suite לעמותות שלה. בזכות Google Cloud ושירות ה- Storage Made Easy אתה יכול אפילו להריץ את שרת האחסון המאובטח שלך.

אם אתה רוצה ספק עם תכונות ארגוניות טובות, Box, Dropbox Business ו- OneDrive for Business הן כל האלטרנטיבות הטובות, כל אחת עם הנחות מחירים טובות למלכ”רים..

אם השתמשת באחת מספקי אחסון ענן אלה בעמותה שלך ויש לך דעות משלך לשתף, אנא הודע לנו בתגובות שלהלן. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map