אפליקציות הפרודוקטיביות הטובות ביותר לשנת 2020: התחלת העבודה, מהירה

כולנו היינו שם. אתה מתיישב ליד השולחן שלך ונשבע שאתה תהיה פרודוקטיבי, אבל לפני שאתה יודע את זה, היום נעלם ובזבזת לפחות מחצית ממנו בבדיקת חדשות מקוונות ובעדכון המדיה החברתית שלך. ישנן דרכים נהדרות למנוע את התחושה השוקעת הזו, ואנחנו נעבור אותן בבחירת היישומים הטובים ביותר לפרודוקטיביות שלך. גם רובם חופשיים.

קפאין, הודעות טלפוניות, חורים לארנב באינטרנט, עומס ופגישות מעוכבות הם חלק מהמאגר הבלתי מוגבל של הסחות דעת קטנות ומעוררות זמן, שלא לדבר על הזמן שאתה לוקח להחזיר את המיקוד שלך. כל אלה יכולים להכניס אותך לכיור בזמן, אך ברגע שאתה מזהה את ההסחות, אתה יכול להסתובב, לשלוט ולהימנע מהם לתמיד.

בעזרת אפליקציות לפרודוקטיביות, אתה יכול להרוג את הכוחות המציקים האלה שאוכלים בשעות היצרניות ביותר שלך ולהשיג זכיות קטנות עם כל שעת עבודה.

מאפליקציות רישום הערות לעיתונים ורשימות מטלות, ריכזנו את האפליקציות המועדפות עלינו בכדי לשמור על יצרניות.

מהן אפליקציות לפריון?

לרוב העבודות כמה משימות משותפות, כגון תכנון, תזמון ושמירת הערות. פרודוקטיביות נוגעת לסיים יותר וזו הסיבה שקיימות אפליקציות לפריון. הם מארגנים את המשימות שלך ועוזרים לך לבצע דברים בפחות זמן.

אפליקציות לפרודוקטיביות הן התוספות בהן אתה משתמש לצד הכלים העיקריים הספציפיים למשימות שלך, כך שתוכל לתכנן את המשימות שלך, לשמור הערות לגישה נוחה, לנהל את זמנך טוב יותר ולעבוד ללא נייר. אפליקציות הפרודוקטיביות הטובות ביותר עובדות על פני פלטפורמות, כמו מחשבים שולחניים, אינטרנט וניידים, כך שתוכל לרמה את הביצועים שלך בין אם אתה עובד באתר או מרחוק..

ריכזנו את אפליקציות הפרודוקטיביות הטובות ביותר שיכולות לעזור לכם בתכנון פרויקטים ושיתוף פעולה, ניהול זמן, רישום וביצירת רשימות מטלות..

ניהול פרויקטים ושיתוף פעולה

יישומי פרודוקטיביות הופכים את האופן בו צוותים במקום העבודה עושים דברים יחד.

אפליקציות לניהול פרויקטים ושיתוף פעולה עוזרות לצוותים לעקוב אחר עבודתם תוך מתן נראות לחלקים הנעים של הפרויקט. באופן כזה, יש פחות צורך בפגישות, והעובדים יודעים מי אחראי לאיזו משימה, קווי הזמן והאם העבודה הושלמה..

שלום

אם אתה מכיר את המערכת המבוססת על כרטיסים של קאנבן, תמצא את Trello קל לשימוש עבור המשימות היומיומיות שלך וניהול הפרויקטים שלך. עיין במדריך שלנו כיצד להשתמש בלוח קאנבן אם אתה רוצה לדעת יותר על גישה זו.

הממשק הפשוט שלו, המורכב מעמודות וכרטיסים, הופך אותו לכלי אידיאלי להתחיל בעבודה עם ניהול פרויקטים בסיסי עבור יחידים וצוותים קטנים..

פרודוקטיביות של טרלו

בהשוואה לכלים מסורתיים לניהול משאבים ומעקב אחר ההתקדמות לקראת תאריכי סיום ספציפיים, Trello הוא גמיש יותר וצורה חופשית. אתה יכול להשתמש בו כדי לנהל זרימות עבודה ופרויקטים פרטניים באמצעות הלוחות והכרטיסים הקלים להבנה.

לכל כרטיס, המייצג בדרך כלל משימה ברשימת מטלות, יש אפשרויות להוסיף קבצים מצורפים, תמונות, היפר-קישורים, תאריכי יעד ועוד ועוד. לאחר שתסיים עם כרטיס או לוח, אתה יכול להסתיר אותו מהתצוגה היומיומית ובכל זאת תוכל לגשת אליו בכל פעם שתזדקק לו.

Trello מציע שכבה חופשית נדיבה, הכוללת לוחות, משתמשים וכרטיסים ללא הגבלה אך מגביל אתכם לקבצי גודל של 10MB, 10 לוחות צוות ו”הפעלה “או שילוב אחד לכל לוח. יש לו אפליקציות למחשבים שולחניים עבור Windows ו- macOS, אך אתה יכול להשתמש בהן תוך כדי תנועה עם אפליקציות אנדרואיד ו- iOS.

אנחנו אוהבים מאוד את טרלו, כפי שתוכלו לקרוא בסקירת הטרלו המלאה שלנו. זה טוב במה שהוא עושה למרות היותו בסיסי.

תוכלו לבדוק את טרלו בחינם. הירשם אליו או קרא את המדריך למתחילים של טרלו לטיפים כיצד להתחיל בעבודה.

עבור צוותים, התמחור של טרלו מתרומם במהירות. תוכנית מחלקת העסקים היא 9.99 דולר למשתמש לחודש, עם מגבלת גודל קובץ של 250MB ולוחות צוות ללא הגבלה. תוכנית Enterprise מתחילה ב 20.83 $ למשתמש לחודש עבור לפחות 20 משתמשים. הוא מציע מגבלת גודל של קובץ 250MB, לוחות ללא הגבלה וכלי אבטחה מתקדמים והתאמות אישיות.

טרלו הוא האפשרות הטובה ביותר שלך אם אתה זקוק ללוח קאנבן פשוט וחינמי לצוות שלך.

אסאנה

Asana היא אפליקציה ידידותית למשתמש המשלבת רכיבי אחסון קבצים, שיתוף פעולה וניהול פרויקטים בפלטפורמה אחת, כך שתוכלו לנהל את המשימות שלכם בצוות. זה היה בין הכלים הראשונים במקום העבודה כדי להתיז, לעזור לצוותים לעקוב אחר משימות ועבודה שוטפת תוך טיפוח שיתוף פעולה ותקשורת.

זה כלי סולידי וקל לשימוש עם ממשק פשוט שעובד עם פרויקטים שאינם מורכבים מדי, המהווה נקודת מכירה מסיבית עבור אנשים שרק מתחילים עם תוכנת ניהול פרויקטים..

התצוגה הראשית היא רשימת משימות שאליהן ניתן להוסיף משימות משנה כדי לפרט אותן עוד יותר. אתה יכול לעקוב אחר מה שכל אחד מחברי הצוות עושה, ליצור רשימות מטלות לעבודה מתמשכת, לשלוח בקשות לקולגות ולהגדיר תזכורות למועדים הקרובים. זה גם מאפשר התייחסות לפוסטים באפליקציה.

אסאנה

כפי שתקרא בסקירת אסאנה שלנו, אתה יכול לארגן את הפרויקטים שלך בפורמט לוח או רשימה, ואם אתה צריך למצוא משימות קודמות במהירות, פונקציית החיפוש יכולה לעזור בכך.

בניגוד לטרלו, שיש לו מגבלות על גודל הקובץ, אסאנה נותנת לך שטח אחסון בלתי מוגבל עבור קבצים מצורפים, כך שזו גם דרך יעילה להישאר מסודרת ולנהל פרויקטים. תוכלו לקרוא כיצד השניים משווים בהשוואה בין טרלו לעומת אסאנה שלנו.

תכונה חמורה היא החגיגות, שיכולות להיות מוקפץ, חד-קרן, צבעוני או נרוואל, שחוצים את המסך שלך כתגמול לך בכל פעם שהמשימה תושלם. זה עוזר לך להישאר פרודוקטיבי בעבודה. קרא את המדריך למתחילים של אסאנה אם ברצונך ללמוד להשתמש בתוכנה.

חגיגת אסאנה

אם אתה שוקל את אסאנה, אתה יכול להתחיל עם הרמה החינמית השימושית שלה, שהיא אידיאלית כרשימת משימות מהירה או לניהול פרויקטים אישיים אך יש לה מגבלת צוות של 15 משתמשים.

עם זאת, אם אתה זקוק לתכונות נוספות, תוכל לשדרג לתוכניות בתשלום של אסאנה. הם מתחילים ב- $ 9.99 למשתמש לחודש עבור תוכנית Premium, עוברים עד $ 19.99 למשתמש / ים לחודש עבור התוכנית העסקית ועוברים לתמחור בהתאמה אישית עבור חבילת Enterprise, המציעה תמיכה עדיפות ואבטחה נוספת..

טרלו ואסאנה הם כלי ניהול פרוייקטים איתנים, אך יש עוד כמה אפשרויות נהדרות שתוכלו לבדוק במאמר התוכנה הטוב ביותר לניהול פרויקטים שלנו. אם הגישה של טרלו מוגבלת מדי עבורך, קרא את ביקורת Wrike או את סקירת monday.com. הממשקים הלא מסודרים שלהם ותכונות ניהול הפרויקטים הסטנדרטיות הופכים את העבודה לפשוטה יותר וקלה יותר לביצוע.

ניהול זמן

קל ליצור הרגלים רעים, וקשה להם לשבור מהם ברגע שהם טבועים. קצת עזרה מבחוץ יכולה לפעמים להחזיר אותך למסלול ולבלות את זמנך טוב יותר. אפליקציות לניהול זמן עוזרות לך לארגן את המרב מהזמן שלך.

מנהרת זמן

Timewarp מייצרת אותך אוטומטית לאתר אינטרנט פרודוקטיבי בכל פעם שאתה מבקר באתרים שמסיחים את דעתך, כגון מדיה חברתית או אתרי חדשות מקוונים..

זו אפליקציה פשוטה ויעילה כל הזמן שמזכירה לך כל הזמן להפסיק להתמהמה על ידי הגדרת “חורי תולעת”, שמפנים את בקשותיך לעבור לאתרי אינטרנט המסיחים את הדעת לאתרי פרודוקטיביים..

חור תולעת סוער

אם אתה נתקע באינסטגרם כשהוא מסתכל בתמונות משפחתיות או בתגובות על העלאות העצמיות האחרונות שלך, Timewarp יזכיר לך היכן היית לפני שהסחת את דעתך, ויחזיר אותך לאתר פרודוקטיבי יותר, כמו לוח השנה או רשימת המטלות המקוונת שלך..

אתה יכול להקים חור תולעת לאתרים לא פרודוקטיביים, כך שבכל פעם שתזין קישור לאתר כזה, תובא לאתר אינטרנט יצרני. ככה, לא תבזבזו זמן.

התוסף של Google Chrome יכול גם להציג את הזמן שאתה מבלה בכל אתר בכל יום, ואתה יכול לתת לו להראות לך ציטוטים מוטיבציוניים שיעזרו לך להישאר מונעים לעבוד יותר ולהתמהמה פחות.

לאחר התקנת Timewarp, שקול באילו אתרים אתה מבזבז זמן ועל מה אתה יכול לעשות עם הזמן שלך במקום. לאחר מכן, הגדר כללים מתאימים למיקומם של קישורים כאלה להפנות אותם.

לוח זמנים חוסך זמן

למרות שהכלי חופשי, יש לו כמה חסרונות, כמו תכונות מוגבלות. בנוסף, אין טיימר שיחסום תחומים ספציפיים לפרקי זמן מוגדרים. זה גם לא מאפשר לך להזין כתובות אתרים לדפי אינטרנט והיא פועלת רק עם דפדפן האינטרנט של Chrome.

ינשוף פרודוקטיביות

Productivity Owl הוא תוסף שפועל כמו Timewarp, אלא שהוא לא יכול להפנות אותך חזרה לאתרי פרודוקטיביים. במקום זאת, זה חוסם את הגישה לאתרים שאתה מוסיף לרשימה השחורה שלך, ומונע ממך להסתכל עליהם במהלך שעות העבודה שלך.

ינשוף פרודוקטיביות

הינשוף עוקב אחריך לכל עמוד שאליו אתה הולך, רק כדי שלא תתפתה להשאיר את המשימות שלך. בכל פעם שאתה נכנס לאתר שנמצא ברשימה “שובב”, הינשוף עובר לאורך הדף וסוגר את הכרטיסיות כדי לחסוך אותך מכיור בזמן.

בדרך זו תוכלו לאפשר אתרים הקשורים לעבודה ולחסום אתרים ידועים שמבזבזים זמן. אם אתה רוצה להפריש שעות בילוי, אתה יכול לתזמן אותן והינשוף לא יפריע לך במהלך הזמן הזה.

זעמו של הינשוף השיפוטי יעזור לכם להתמקד במה שאתם צריכים לעשות ותתחילו להימנע מהסחת דעת על אתרים לאורך זמן.

כלים לניהול זמן בולטים אחרים שראוי להזכיר כוללים את StayFocusd ו- Toggl, שהם גם הרחבות של Chrome. StayFocusd אידיאלי לשימוש אישי, ואילו טגל הוא אפשרות טובה לצוותים. יתכן שלא תזדקק לכל התכונות של טגל, אבל זה יראה לך עד כמה אתה פוגע ביעדי ציר הזמן שלך.

הערת הערות

השראה ורעיונות יכולים להתמודד בכל מקום וזו הסיבה שאתה זקוק לאפליקציה רושמת הערות כדי לקשור הכל יחד. בין אם מדובר במסה ארוכה, תזכורת מהירה או רשימת מטלות, אפליקציות לרישום הערות נותנות לך סביבת עבודה להוסיף כל דבר שיכול לעזור בפרויקטים שלך..

Evernote

Evernote היא אפליקציה נוחה לרישום פתקים המקלה עליכם ליצור הערות ולארגן אותם למחברות מחברת.

Evernote

התכונות שלו כוללות את מרבית כלי עיצוב הטקסט במעבד תמלילים וגופנים נפוצים, כמו גם היכולות להכניס מדיה, לצרף קבצים ואפילו להקליט תווי קולי. אתה יכול גם לתייג את ההערות שלך ולהשתמש בתגים מותאמים אישית כדי למיין אותם לשימוש מאוחר יותר. ניתן לקשור הערות גם עם קישורים מקושרים, בדיוק כמו שהיית עושה עם אתר אישי.

Evernote מנהלת הצפנה, אך היא נתמכת על ידי Saferoom, תוסף של צד שלישי המאפשר לך להצפין באופן פרטי את המחברות שלך באמצעות סיסמה ידועה רק לך. אתה יכול לקרוא עוד על כך בסקירתנו המפורטת של Evernote.

למרות שיש לה אפליקציה נהדרת לשולחן העבודה, Evernote היא שימושית יותר למשתמשים בטאבלט וב- phablet. מרבית המשתמשים מעדיפים את הגרסה החינמית שלה, אך תוכלו לשדרג לאחת משתי התוכניות בתשלום שלה. Evernote Premium מציעה 10 ג’יגה-בתים לחודש במחיר של 7.99 דולר, ו- Evernote Business עולה 14.99 דולר למשתמש לחודש ומספק 200 ג’יגה-בייט פלוס 2 ג’יגה-בתים למשתמש..

פתק אחד

ל- OneNote של מיקרוסופט אין כמה מהמאפיינים השימושיים של Evernote, אך היא עדיין נמנית עם האפליקציות הטובות ביותר לרישום הערות בשוק. קרא את סקירת OneNote שלנו כדי לגלות מדוע.

OneNote מאפשר לך ליצור הערות באופן גמיש ומדויק מכיוון שהוא מחקה גיליון נייר בפועל במחברת. אתה יכול ליצור מחדש מילים ודיאגרמות, להקליט הערות וידיאו, ללכוד הרצאות בכיתה אם אתה סטודנטים שמעדיפים להקשיב מאשר להקליד ולהניח טקסט איפה שאתה רוצה בתו..

קוצץ אינטרנט שמאפשר לך לשמור דפים ב- OneNote ולהוסיף קריאות או הערות כדי להזכיר לך מדוע גזרת דפי מחקר זמין כתוסף לדפדפן. הוא גם מציע לתלמידים ולמורים מנוי ל- Office 365 בחינם עם כתובת דוא”ל חוקית לבית ספר, בתוספת אחסון ענן של 1 TB.

בניגוד ל- Evernote, המציעה אחסון ללא הגבלה בין התוכניות שלה, OneNote מציעה רק שטח אחסון של 5 ג’יגה-בייט עם הגרסה החינמית שלה, כך שקבצי המדיה והמסמכים שלך חולקים שטח זה. עם זאת, אתה יכול לבצע פוני כדי לקבל 1 TB עבור 6.99 דולר בלבד לחודש ולקבל את Office 365 בחינם. קרא את סקירת OneDrive שלנו לקבלת מבט מקיף יותר על מיטב תכונות האחסון בענן שיש לה להציע.

כלים אחרים שבהם אתה יכול להשתמש לרישום הערות כוללים את Google Keep, שאינו חזק ככל Evernote או OneNote. אין בו כלים שימושיים כמו מחברות, תכונות לעיצוב טקסט, לקוח לשולחן העבודה או אפשרות להוסיף קבצים מצורפים..

עם זאת, זה מושלם לשמירת תזכורות, תזכורות קוליות ולהקלטת הבזקי השראה בלתי צפויים תוך כדי תנועה. לקבלת אפשרויות נוספות, קרא את הסקירה שלנו על האפליקציות הטובות ביותר לרישום הערות.

רשימת מטלות

אנשים רבים משתמשים בעט ונייר כדי לצייר רשימות מטלות, אך ישנם מספר אפליקציות של רשימת מטלות שיכולות לעזור במשימות מעקב. בחרנו את היישומים הטובים ביותר לרשימת המטלות, כך שלא תצטרכו להיאבק במציאת האפליקציה הנכונה לתפקיד.

טודואיסט

Todoist היא אפליקציה מבוססת ענן ומוצלחת למטלות לרשימה, המאזנת בין כוח לפשטות.

זה עובד לשימוש אישי לניהול משימות יומיומיות פשוטות או לעבודה שוטפת של צוות. אנו אוהבים את החללים המקודדים בצבע שהיא מספקת לך לנהל אישיות או עבודה אחרונה.

טודואיסט

למרות שהיא לא האפליקציה הפשוטה ביותר לשימוש או החזקה ביותר בחוץ, אתה יכול להריץ אותה בכל פלטפורמה שהיא נקודת המכירה החזקה ביותר שלה וכנראה שבגללה יש לה יותר מעשרה מיליון משתמשים.

אתה יכול להוסיף משימות במהירות ב”תיבת הדואר הנכנס “שלך ולהעביר אותן לפרויקטים קשורים, לקבוע תאריכי יעד ולקבל התראות כאשר כל משימה מסתיימת. כל התכונות הללו זמינות בחינם, אך אם ברצונך להוסיף פילטרים ותוויות או קבצים מצורפים בהתאמה אישית, עליך להירשם לתכנית בתשלום שלה..

Todoist Premium עולה 3 דולר לחודש ומספק תוויות, תזכורות, פילטרים, יכולות להעלות קבצים ולהגיב על משימות, גיבויים אוטומטיים, סנכרון לוח שנה, דוחות מגמה של פריון ועוד. Todoist Business עולה 6 דולר לאדם לחודש, אך הוא מגיע עם ניסיון חינם של 30 יום ומוסיף תיבת דואר נכנס ותפקידים מנהליים וחברים לתכונות של פרימיום..

כל דבר

אם תשכח להשתמש באפליקציות מטלות, Any.do יעזור בכך.

זה מאפשר קל ומהיר להוסיף משימות ולארגן אותן לרשימות עם תאריכי יעד. תכונת ה”תכנן את היום שלי “תאלץ אותך לתזמן מתי תסיים כל משימה, כך שתוכל לזכור לסיים את הדברים. אתה יכול לרשום משימות, סדר יום של פגישות, תזכורות ואפילו הערות אם אתה במצב לא מקוון או מקוון.

כל דבר

Any.do משתלב עם לוחות השנה של גוגל ו- Outlook, כך שתוכלו להציג את המשימות והפגישות שלכם במקום אחד ולקבל גישה מהירה לרשימה מכל מכשיר נייד או מהאינטרנט..

תוסף הדפדפן יעזור לך להגדיל את הקלט והפלט היומי שלך. אתה יכול להשתמש בו בחינם או לשלם עבור $ 2.99 לחודש עבור גרסת הפרימיום כדי לקבל תכונות נוספות, כגון קידוד צבע, משימות חוזרות ותזכורות מבוססות מיקום.

Todoist ו- Any.do אינם כלי העבודה המשימה היחידה שבהם אתה יכול להשתמש. קיימת רשימה אינסופית של אפליקציות בעלות יכולת לעשות, כמו Wunderlist, שהיא ידידותית למשתמש וחוצה פלטפורמות. הגרסה החינמית שלה מאפשרת לך גישה לכל התכונות. זה גם עוזר לשמור על ארגון ושיתוף פעולה עם אחרים אם אתה עובד עם צוות.

מחשבות אחרונות

פרודוקטיביות היא תחום רחב עם מבחר גדול של אפליקציות שיכולות לגרום לך להתמקד במשימות העומדות לרשותך ולעשות שינוי בחיים האישיים שלך או בצוות שלך. רשימת היישומים שלנו לפרודוקטיביות מתמקדת בכלים ייעודיים שבהם תוכלו להשתמש כדי להתחיל, אך שפע של תוכנות אחרות יכולות להתמודד עם המשימות שלמעלה.

מנהלי סיסמאות, שמצפינים ומאחסנים את הסיסמאות שלך כך שתוכל להתייחס לכל אתר אליו נרשמת במהירות, הם גם אפליקציות נהדרות לחיסכון בזמן ולשיפור התפוקה. אם אתה זקוק לאחד כזה, עיין ברשימה שלנו עם מנהלי הסיסמאות הטובים ביותר.

במרחב הזה אין כלים ממש רעים, וכמו Trello, Todoist ו- Evernote, רובם מספקים אפליקציות סלולריות שעובדות טוב על אנדרואיד ו- iOS. לא משנה לאיזה אפליקציה תעבור, בהתבסס על האזורים שאתה רוצה לשפר אותם, תמצא משהו שעובד עבורך. בנוסף, כל הכלים כאן מגיעים עם גרסה חינמית או תקופת ניסיון בחינם, כך שתוכלו להירשם ולבחון כל אחד מהם בקלות.

זרוק לנו תגובה בקטע למטה וספר לנו אם ניסית אחת מהבחירות שלנו או אילו אפליקציות שומרות עליך הכי פרודוקטיביות. תודה שקראתם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me