טרלו נגד אסאנה: ניהול משימות ופרויקטים בשנת 2020

אם אתה מחפש לעבוד בענן, מעולם לא היה מגוון רחב יותר של תוכנות שיעזרו לך לעשות זאת. צוותים בכל הגדלים פורחים ברשת. ככל שהם גדלים, המשימה לארגן את הדברים גדלה איתם. אם תהיתם עם איזו תוכנה לנהל את הפרויקטים שלכם, אנו מסתכלים על שניים מהמועדפים עלינו במאמר זה: אסאנה וטרלו.


השירותים הם ענקים בתוכנת ניהול משימות. אנו הולכים להשוות בין טרלו נגד אסאנה כדי לראות מה יש להם להציע ואיזה מהם יוצאת בראש.

Trello הוא לוח קאנבן דיגיטלי המאפשר לך לעקוב אחר משימות בקלות (קרא את סקירת Trello שלנו). אסאנה מציעה גם ניהול משימות, אך עוברת עם תכונות ניהול פרויקטים. השאלה אם הגישה המלאה של אסאנה עובדת טוב יותר מהעיצוב המייעל של טרלו היא השאלה עליה אנו עומדים לענות.

הקריטריונים

נבדוק במספר תחומים כדי להשוות בין הפלטפורמות. ראשית יהיו תכונות, ושם נראה כיצד הן מתמודדות עם ניהול משימות ומה עוד הן מספקות. אנו נבחן עד כמה הם מאפשרים שיתוף ועבודת צוות.

חשוב אם אתה אוהב להשתמש בתוכנה. אם הוא נעים לשימוש, הצוות יהיה שמח יותר לעבוד איתו. למרבה המזל, קל מאוד להתמודד עם שתי האפליקציות. יש להם ממשקי משתמש מעוצבים היטב המציגים מידע בבירור.

לטרלו יש את הפריסה הישירה יותר, אך גם לאסאנה יש נגיעות ממשק משתמש נחמדות.

מכיוון שסביר להניח שאתה עובד עם מספר יישומים מקוונים, נבדוק כיצד הם משתלבים עם נתונים מפלטפורמות אחרות. אנו נבדוק גם את המחיר, אם כי אף אחד מהם אינו יקר במיוחד.

איך אסאנה וטרלו משווים

לטרלו ואסאנה יש המון במשותף. הם מאפשרים לך ליצור משימות ולסדר אותן ברשימות. אתה יכול גם לסווג את המשימות, ולהקל עליהם בניהול. הם מאפשרים לך לעקוב אחר מי מוקצה לאילו וליצור משימות משנה. אתה יכול להזמין משתמשים לצוות שלך ולעדכן את כולם אוטומטית עם שינויים הרלוונטיים גם להם.

Trello היא מערכת לניהול משימות המאפשרת לעקוב אחר שטף העבודה בזמן שהיא עוברת משמאל לימין. זה קל וקל להכנס אליו, כאשר מרבית הממשק שלו מסביר את עצמו.

אסאנה היא בין תוכנות ניהול הפרויקטים הטובות ביותר ומאפשרת לבדוק תלות. זה עובד טוב יותר עם פרויקטים גדולים יותר שבהם מערכות יחסים בין משימות מסובכות יותר.

טרלו פשוט יותר וקל להתחיל איתו, אך לאסאנה יש יותר תכונות. אם טרלו עושה כל מה שאתה צריך, הנגישות שלו הופכת אותו לבחירה טובה, אבל אם תתחיל להכות במגבלות שלו, אסאנה הופכת מושכת יותר.

גם אם אינך מוצא את טרלו מגביל, ייתכן שווה לבדוק את אסאנה כדי לבדוק אם התכונות שלו יכולות להקל על יום העבודה שלך..

תכונות

זרימת העבודה הליבה של טרלו גוררת ושחררת משימות מעמודה לטור כדי להראות באיזה שלב כל אחד נמצא. זה בעצם לוח קאנבן וזה טוב במה שהוא עושה. אתה יכול להתאים אותו באמצעות עמודות ותוויות משלך ולקבל התראות כשדברים הרלוונטיים לך קורים.

שתי הפלטפורמות מאפשרות לכם להגיב על משימות מסוימות, כך שניתן יהיה לשמור שיחות במקום אחד. זה מאפשר לך לעקוב בקלות ובאמצעותך תוכל לטבול בדיונים שונים או לצאת מהם ככל שאתה מעורב בכל משימה. אתה יכול גם לראות מה כולם אמרו על זה אם אתה מצטרף לחלק מהדרך.

אסאנה מאפשרת לך לארגן משימות ולקבץ אותן בצורה הרבה כמו שעושה טרלו. הבדל אחד הוא האופן בו חלקים מקובצים מקלה על מעקב אחר היכן אתה נמצא בפרויקטים גדולים. עם טרלו, אם יש לך הרבה עמודות על הלוח, יכול להיות קשה יותר לסנן את מה שלא רלוונטי עבורך.

אסאנה מאפשרת לך גם להציג הכל בפורמטים של לוח שנה וציר זמן. כל אחד שימושי בדרך שלו כדי לקבל סקירה כללית של המתרחש. לוח השנה מאפשר לך לתכנן את הזמן שלך ולראות מה צריך לעשות מתי. ציר הזמן נותן לך מבט טוב יותר על רצף המשימות שנותרו בפרויקט שלך וכיצד הכל משתלב יחד.

הזוכה: אסאנה

ניהול תלות

תחום אחד בו אסאנה עושה טוב יותר מטרלו הוא ניהול תלות. זה אומר שאתה יכול לציין אילו משימות צריך לבצע לפני שאחרים יכולים להתחיל. פעולה זו מאפשרת לך לאתר צווארי בקבוק פוטנציאליים ולהימנע ממצבים שבהם אנשים מחכים שאחרים יסיימו לפני שהם יכולים לעשות משהו.

אסאנה מאפשרת לך לתפעל מערכות יחסים אלו על ציר הזמן ולראות כיצד הן משתלבות זו בזו.

תלות באסאנה

גרסת טרלו של ניהול תלות מגיעה דרך קשרי הכרטיסים “Hello Epics”. זה מאפשר לך להוסיף קשרים בין הורה לילד למשימות ולראות כמה משימות הילד הושלמו כשמסתכלים על ההורה.

תלויות-טרלו

הגישה של אסאנה חזקה יותר, כמו גם שהיא זמינה כברירת מחדל, ולכן היא המנצחת שלנו בקטגוריה זו.

הזוכה: אסאנה

שיתוף ועבודת צוות

הגרסה החינמית של טרלו מאפשרת לך להכיל כמה שיותר אנשים בצוות שלך. אסאנה מגביל אותך ל 15 חברי צוות בגרסתו החינמית, אם כי ללקוחות המשלמים אין מגבלות כאלה.

Trello מאפשר לך לשתף קבצים מצורפים עם אנשים אחרים, עם מגבלות של 10MB או 250MB בהתאם לתוכנית שיש לך. המגבלה של אסאנה היא 100MB, כך שטרלו מקבל את הנקודות כאן.

שני השירותים מאפשרים לך לצרף קבצים רבים ככל שתרצה, מה שהופך אותם לדרכים נהדרות לשתף קבצים באופן מקוון.

הזוכה: טרלו

קלות שימוש

שני היישומים מעוצבים היטב, כאשר ממשק המשתמש מבהיר כיצד לעשות את רוב הדברים. אנו מוצאים שהגישה המעודנת של אסאנה מושכת יותר מאשר אבני הצבע הגדולות של טרלו, אך ייתכן שתרגיש אחרת. עיין בתמונות המסך והחליט בעצמך.

החגיגות של אסאנה תמיד מעלה חיוך על הפנים, ומי יודע, עשוי להעניק לחברי הצוות מוטיבציה נוספת לעשות דברים. זה אף פעם לא כואב להפוך את עסק הזרע של הארגון לכיפי יותר.

אסאנה-חגיגה

העיצוב של טרלו הוא אינטואיטיבי. חלק גדול ממה שנמצא בממשק הוא הסבר עצמי, עם כפתורים עם כותרות ברור שפועלים כמצופה. משימות גרירה ושחרור עובדות טוב. כאמור במדריך למתחילים של טרלו, אנו משתמשים בו כאן ב- Cloudwards.net ורובנו לא נדרשנו לעיין במדריך..

עמודות טרלו

ככל שגודל הפרויקט גדל, המתווה הפשוט של טרלו יכול להיות קשה יותר לעבוד איתו. יתכן שתצטרך לגלול מסביב כדי למצוא את העמודה הדרושה לך ולהצטרך לגרור משימות על פני כמה עמודות לא קשורות למקום שאתה רוצה.

הגישה המבוססת על החלקים של אסאנה טובה יותר מהבחינה הזו, ומאפשרת לך למצוא בקלות את האזור שאתה מעוניין בו, גם אם הפרויקט מחולק לשלבים רבים.

תבנית אסאנה-סדר יום

אנו נותנים לטרלו את הנהון לקלות השימוש, אם כי קשה לשקול את אף הפלטפורמה. אסאנה המועדף עלינו לעיצוב. בנוסף למראה חלקלק יותר, הוא מציג שפע כפתורים ובקרות עם כותרות בבירור, המעניקים לך הרבה אפשרויות מבלי להיות קשה לניווט.

שתי הפלטפורמות קלות לשימוש, אך אם אתה זקוק לתמיכה, אתה מקבל את הטיפול היטב. ל- Trello מאות מאמרים במערכת העזרה שלה ופורום מלא משתמשים אחרים שיסייעו לכם. יש גם טופס יצירת קשר, אם תזדקק לעזרה נוספת.

אסאנה מעניק לך סיור מצוין בתכונותיו כשאתה משתמש בו לראשונה, מה שמעלה אותך במהירות. תפריט העזרה מציע הדרכות רבות וטובות בטקסט ובווידיאו. יש גם מדריך שימושי לקיצורי מקשים. בדומה לטרלו, גם לאסאנה יש פורום פעיל, שבו שאלות נענות במהירות.

אסאנה-עזרה

למרות שתמיכה טובה בשני המקרים, אנו נותנים לאסאנה את ההצבעה, מכיוון שלחצן העזרה שלה קל יותר למצוא והטיפים המתקדמים שלו זמינים יותר. מצאנו גם את דפי העזרה שלו מהירים יותר ומהירים לגלוש בהם.

הזוכה: אסאנה

מחיר

כל פלטפורמה מאפשרת לך להתחיל בחינם ויש לה המון מה להציע למשתמשים שאינם משלמים. אסאנה מבקש ממך למסור פרטי כרטיס אשראי בעת ההרשמה, אך יש אפשרות לדלג על הצעד הזה אם אתה מסתכל בזהירות.

אם אתה נרשם לחבילה בתשלום, שתיהן מציעות הרבה תכונות נוספות.

חבילת הזהב של טרלו היא 45 דולר לשנה, וזה סביר. בשביל זה תקבל מגבלת קבצים מצורפים מוגדלת של 250MB. אתה גם צריך להשתמש במגוון המלא של ההפעלה של טרלו, שהם חיוניים אם ברצונך להשתמש בנתונים שלך עם פלטפורמות אחרות.

ישנם גם בונוסים קוסמטיים ללוחות שלך, כמו מדבקות נוספות ורקעים מותאמים אישית. הם מאפשרים לך להתאים אישית את טרלו באמצעות מיתוג משלך, שיכול לעזור לצוות שלך להרגיש בבית ולספק תחושת זהות.

מדבקות טרלו

הצעת הפרמיה של אסאנה יקרה יותר במחיר של 9.99 דולר לחודש, אך לא תשבר את הבנק. זה נותן לך תכונות נוספות, כולל ציר הזמן ותלות המשימות שלו.

זה גם מסיר את מגבלת גודל הצוות של 15 משתמשים, ומאפשר לך להזמין כמה שיותר אנשים לפרויקטים שלך. אלה המנהלים צוותים גדולים יעריכו גם את תמיכת הלקוחות העדיפה המסופקת עם התוכנית.

הצעת הפרמיה של אסאנה יקרה יותר במחיר של 9.99 דולר לחודש, אך לא תשבר את הבנק. זה נותן לך תכונות נוספות, כולל ציר הזמן ותלות המשימות שלו.

זה גם מסיר את מגבלת גודל הצוות של 15 משתמשים, ומאפשר לך להזמין כמה שיותר אנשים לפרויקטים שלך. אלה המנהלים צוותים גדולים יעריכו גם את תמיכת הלקוחות העדיפה המסופקת עם התוכנית.

הזוכה: אסאנה

שילובי אפליקציות של צד שלישי

אסאנה וטרלו מציעים שפע של אפשרויות אם אתה רוצה לעבוד עם שירותים ואפליקציות אחרות. הם מאפשרים לך לשתף נתונים, כמו גם לעשות דברים שונים עם התוכנה. היכולת לעבוד עם נתונים קיימים כאלה יכולה לחסוך לך זמן רב כשאתה מתחיל עם אחד מהשירותים.

זה גם מאפשר לך לנצל פיצ’רים משירותי ענן רבים ולהנות מהעוצמות של כל אחד מהם.

הגישה של טרלו לאינטגרציה היא ההפעלה שלה. יש יותר מ -30 זמינים והם מאפשרים לך לעבוד ישירות עם נתונים שאחסנת בשירותים הנעים בין טוויטר לג’ירה. אם אתה רוצה להשתמש בהם באופן מלא, תצטרך להירשם. הם זמינים למשתמשים שאינם משלמים, אך ניתן להשתמש בהם רק בבת אחת, וזה די מגביל.

אסאנה מציעה גם שפע אפשרויות. האינטגרציות שלה מאפשרות לך להתחבר לאפליקציות רבות. חלקם כוללים שימוש בשירותים כמו זאפייר ו- Dossier כמתווכים. אחרים מובנים ב- Asana, כגון תמיכה ב- Dropbox ו- Google Drive. יש גם תוסף Chrome המאפשר להוסיף כתובות אתרים כמשימות.

אם אתה מתקשה לבחור בין אסאנה לטרלו, האינטגרציה של זאפייר לשעבר מאפשרת לך לעבוד עם שניהם ולהפיק את המיטב משני העולמות. אם אתה מגדיר את אסאנה לראשונה, קרא את המדריך למתחילים של אסאנה לקבלת עצות כיצד להתחיל בעבודה.

אין כאן מנצח ברור. שני הכלים תומכים ביישומי צד שלישי רבים, כך שסביר להניח שתלוי בשירותים שבהם תרצה להשתמש. ברוב המקרים, תמצא שהם זמינים.

הזוכה: עניבה

פסק הדין

טרלו ואסאנה הם כלים נהדרים. אם אתה מסתכל על שימוש באחד מהם, בחירה לא טובה היא. אתה יכול אפילו להשתמש בהם יחד אם תרצה (אם כי תרצה להשתמש בזאפייה או ב- IFTTT כשאתה עושה זאת). כדי להקל על השימוש, טרלו הוא האפשרות המועדפת עלינו. אנו ממליצים עליו אם אתה זקוק רק ליסודות הבסיס.

עם זאת, אם אתה זקוק לתכונות נוספות, אסאנה היא הדרך ללכת. יש כמה דברים שזה עושה שטרלו לא עושה. אם אתה זקוק לאחד מהם, אסאנה היא הבחירה הברורה. אנו מרגישים שעדיף גם לפרויקטים גדולים יותר.

אסאנה היא הזוכה הכוללת שלנו מכיוון שאנחנו מעדיפים את האסתטיקה שלה ונהנים לעבוד איתה יותר. התכונות הנוספות שלו גם הופכות אותו למגוון יותר.

עם זאת, שני הכלים שווה לנסות אם אתם מארגנים פרויקט באופן מקוון. אם אתה מקים צוות וירטואלי, או שיש לך כבר צוות ורוצה לשפר אותו, עיין בכלי תוכנת הצוות הווירטואלי הטוב ביותר שלנו. היישומים עליהם אנו מדברים עשויים לעזור לך.

אנו מקווים שנתנו לך מושג טוב איזו פלטפורמה מתאימה ביותר לצרכים שלך. אם השתמשת באחד מהם, נשמח לשמוע על החוויות שלך. אם ניסית את שניהם, ספר לנו על מי אתה מעדיף ומדוע. אם הם השפיעו לטובה על זרימת העבודה שלך או שאתה מרגיש שיש דברים שהם יכולים לעשות טוב יותר, ספר לנו בתגובות למטה. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map