מיטב כלי ניהול הפרויקטים של קאנבן לשנת 2020

לוחות Kanban הם דרך פשוטה לעקוב אחר העבודה כאשר היא עוברת בפרויקטים שלך. ישנם כלים רבים לניהול פרויקטים המשתמשים במערכת, כך שיעזרו לכם לבחור אחד, הרכבנו את המדריך הזה לכלי ניהול הפרויקטים הטובים ביותר של קאנבן..


נראה לך מה זה לוח קאנבן ומה אתה יכול לעשות עם לוח אחד. לאחר מכן, נסקור כמה מהכלים הטובים ביותר שכוללים אותם. לוחות Kanban הם דרך נהדרת למצוא את הדרך אל תוכנת ניהול פרויקטים. כשאתה מתוודע אליהם, אתה יכול להתחיל להסתכל על התצוגות והתכונות האחרות.

מהו מועצת קנבן?

מקורו של קאנבן במפעלים יפניים, שם שימש לייעול הייצור. בהמשך, מיקרוסופט התאימה את הטכניקה לפיתוח תוכנה. כדאי לצוותים זריזים המעוניינים לדמיין את זרימת העבודה שלהם.

לוחות Kanban עשויים עמודים, המכילים פריטים. אתה מעביר את הפריטים מעמודה לטור כדי לשנות את הסטטוס שלהם. הדברים זורמים משמאל לימין, כך שתוכלו לראות כמה רחוק הכל וכמה שקורה בכל שלב.

ההגדרה הפשוטה ביותר היא הגישה בת שלוש העמודות: “לעשות”, “לעשות” ו”סיים “. זה מובן מאליו, אבל אתה יכול ללכת הרבה יותר רחוק, עם עמודות המייצגות כל שלב בתהליך הייצור שלך או צוותים או יחידים. זה תלוי בך.

אם אתה חדש בטכניקה, קרא כיצד להשתמש במאמר לוח קאנבן כדי לעזור לך להתחיל. ואז, חזור ותסתכל על הכלים כאן.

מה אתה יכול לעשות עם כלי Kanban?

לוחות Kanban הם דרך שימושית לשמור על המשימות הקשורות לפרויקט במקום אחד. ניתן להשתמש בהם בפרויקטים ספציפיים, כרשימות מטלות כלליות במשרד או כדי לעקוב אחר תזרימי עבודה רגילים. הם גם עובדים היטב כמו רשימות משימות אישיות.

אתה יכול להשתמש בפריטים כמשימות בפרויקט, אך אתה יכול לתת שם לכרטיסים והעמודות ככל שתרצה. זה אומר שתוכלו להשתמש בהן לתכניות ישיבה, תפריטים למסעדות, מערכות רישום ודברים רבים אחרים.

אם לא השתמשת בעבר בעבר, קל להתקין אותם, ואתה בטח יכול לחשוב על רעיונות משלך לאופן השימוש בהם בפרויקטים שלך..

רבים מהכלים שנבדוק בהם כוללים תבניות ודוגמאות, טרלו הוא דוגמה טובה לכך וזה הכלי החביב עלינו לעבודה עם קאנבן, כפי שנראה בהמשך..

לוח קאנבן ומערכת קאנבן אינם בהכרח אותו הדבר. למרות שקאנבן נבדל ממתודולוגיות כמו Scrum, אתה יכול להקים לוח למעקב אחר משימות גם שם.

מיטב כלי ניהול הפרויקטים של קאנבן 2020

 1. שלום
 2. אסאנה
 3. monday.com
 4. לא בסדר
 5. ClickUp

כלי Kanban הם מהירים ופשוטים, ולכן אנו רוצים לראות תוכנה מגיבה ונוחה לשימוש. היכולת להתאים פריטים ועמודות בקלות זה גם יתרון.

רוב הכלים מספקים לוחות ותכונות אחרים, ולכן חשוב מאוד כיצד לוח הקאנבאן עובד עם אלה. במקרים מסוימים, כמו Wrike, לוח הקאנבן הפשוט עובד היטב כפרצוף נגיש לכלי מורכב.

המחיר הוא גורם גדול, כאשר החינם הוא הטוב ביותר. כלי Kanban הם דבר פשוט, כך שתוכנת ניהול פרויקטים הכוללת אפשרויות בחינם ותשלום כוללת לעתים קרובות את Kanban בחינם. זה עושה זאת דרך נהדרת לנסות כלים שונים כדי לראות אם אתה אוהב אותם לפני שתחליט אם לשלם עבור התכונות האחרות שלהם.

מבין חמשת הכלים שאנו מסתכלים כאן, ארבעה מהם מאפשרים לך להשתמש בקאנבן בחינם. עם זאת, זה שלא, monday.com, הוא פלטפורמת ניהול הפרויקטים הכוללת האהובה עלינו.

עם זאת, הבחירה העליונה שלנו לעבודה עם קאנבן היא טרלו, שהיא פשוטה, חופשית וממוקדת בגישה של קאנבן..

שלום

אם אתה רוצה להתחיל עם קאנבן, טרלו הוא מקום נהדר לעשות את זה. לוח הקאנבן הוא המוקד העיקרי של הרציף. אף שהוא בסיסי, זו דוגמא מצוינת למערכת. סקרנו את זה בסקירת Trello שלנו, ומדריך למתחילים של Trello מודיע לך כל מה שאתה צריך לדעת אם אתה מסתכל על הכלי בפעם הראשונה. זה אחד הכלים הקלים ביותר לאיסוף למתחילים.

עמוד ההשראה של טרלו כולל לוחות רבים שמשתמשים משותפים להם. גלוש בהם אם אתה זקוק לרעיון מה ניתן לעשות עם לוח קאנבן. ניתן להשתמש בהם גם בכלים שאינם טרלו, אם אתה מעדיף.

ניתן לקטלג את כרטיסי הטרלו ולהקצות אותם לחברי הצוות. אתה יכול להוסיף קבצים מצורפים של עד 250MB. אם זה קטן מדי, עיין במאגר האחסון הטוב ביותר בענן שלנו למאמר על קבצים גדולים.

לטרלו יש מוניטין של פשטות, אך מערכת ה”כוח-קופצים “שלה מאפשרת לך להרחיב אותה, כך שאם מתחשק לך ליישר את זרימות העבודה שלך ברגע שיש לך את היסודות במקום, הוא מאפשר לך לעשות זאת. “הפעלות קופצות” מאפשרות לך להוסיף רבות מהתכונות הכלולות כברירת מחדל בפלטפורמות אחרות.

מועצות ציבוריות של טרלו

בנוסף להיותו שימושי לניהול פרויקטים, Trello מאפשר לך להפוך את הלוחות שלך לציבוריים. אתה יכול להיות יצירתי ולהשתמש בו כדי לשתף תפריטים של מסעדות או תכניות ישיבה לאירועים. הרקעים המותאמים אישית שלו מאפשרים לך להתאים את המראה שלו לעסק שלך, מה שהופך אותו לדרך נהדרת לשתף מידע עם העולם.

שלום-חתונה

טרלו הוא גם בחירה מצוינת אם אתם מחפשים כלי בחינם. התוכנית החינמית שלה עובדת טוב ולא מצליחה לשדרג אותך כל הזמן, אבל לטרלו יש תוספות נחמדות אם תבחר לעשות זאת.

מדבקות טרלו

יש לו מבחר רחב של רקעים, מדבקות ואימוג’ים בהתאמה אישית, אך אתה יכול להעלות משלך בתכניות בתשלום כדי לגרום ללוחות שלך להרגיש בבית. אתה לא יכול להשתבש עם טרלו. זה הכלי הקל ביותר להתחיל איתו ומציע שפע של תוספות באמצעות מערכת “ההפעלה” שלה.

אסאנה

אסאנה הוא כלי נוסף וידידותי למשתמש. יש בו הרבה תכונות מהנות, כמו החגיגות שלה, שמתגמלות אתכם באנימציות צבעוניות עבור סימון המשימות כשלמות. קרא עוד על זה בסקירת אסאנה שלנו. אם אתה זקוק לעזרה בכדי להתחיל בעבודה, המדריך למתחילים של אסאנה שלנו נמצא שם כדי לעזור לך.

אסאנה-חגיגה

הממשק שלו מושך, קל לשימוש ומגיב. זה הופך אותה לבחירה נהדרת עבור כל אחד חדש בתוכנות לניהול פרויקטים. מהנה לעבוד איתו, וזה יהיה יתרון גדול אם תצטרכו להתלהב מחברי צוות סקפטיים מהשימוש בו.

בנוסף ללוח הקאנבן, אסאנה כוללת לוח שנה וציר זמן, המאפשר לנהל תלות. אתה יכול לחלק משימות לסאב-משנה, להשאיר הערות ולצרף אליהן קבצים. אם אתה צריך לחרוג ממגבלת גודל הקובץ של Asana של 100 מגה-בתים, עיין במאגר האחסון הטוב ביותר בענן שלנו.

אסאנה משתלבת היטב עם פלטפורמות אחרות, כולל זאפייר, המאפשרת לך לשתף נתונים עם הרבה אפליקציות.

עלות אסאנה

הרובד החינמי של אסאנה מאפשר לך ליצור לוחות רבים ככל שתרצה ולהתאים אישית את העמודות שלך. אתה יכול גם לחלק את המשימות שלך למשימות משנה. אם תירשם לתכנית בתשלום, החל מ- $ 9.99 למשתמש למשתמש בחודש, תוכל להשתמש בתכונות כמו ציר הזמן שלה וניהול התלות שלה..

התוכניות היקרות יותר מציעות יותר פיצ’רים, כמו אבטחה משופרת ותמיכת לקוחות בעדיפות. זה תואם את התקנה הכללית להגנת נתונים וחוק האירופי-ארה”ב. מסגרת מגן פרטיות.

אתה יכול לראות כיצד זה משתווה לכלים אחרים בטרלו מול אסאנה ואסאנה מול פרצופי פנים של Basecamp. אסאנה היא בחירה מצוינת נוספת עבור המצטרפים החדשים, אך עדיף על טרלו עבור משתמשים המחפשים להשתמש יותר מאשר לוח הקאנבן. זה יתאים במיוחד לצוותים העדיפים להפוך את מקום העבודה למקום מהנה להיות בו.

monday.com

אנחנו המעריצים הגדולים של monday.com כאן ב- Cloudwards.net. זה יצא למעלה בסבב התוכנות הטובות ביותר לניהול פרויקטים שלנו. אתה יכול לקרוא עוד על מה שאנחנו אוהבים בזה בסקירתנו monday.com.

Monday.com אינטואיטיבי ומעוצב היטב מאפשר לך להתאים אישית את המידע המאוחסן על ידי הפריטים שלו. הם יכולים להיות סוגי הנתונים הבסיסיים הרגילים, אך הם יכולים לכלול גם דברים כמו מערכות הצבעה, נוסחאות או בוחרי צבע.

הכי טוב-קאנבן-שני

monday.com מאפשר לך ליצור מספר תצוגות של קאנבן על בסיס הנתונים בטבלה הראשית שלך. אתה יכול למיין את הנתונים באופן אוטומטי על ידי בחירה באחת העמודות לשימוש. התצוגה הקאנבנית אינה המוקד העיקרי שלה, אלא היא חלק מהדרך בה היא מציגה לך נתונים.

זה אומר שזה יתאים לאנשים שרוצים לשלב את קאנבן בתהליכי העבודה שלהם, אבל זה לא מתאים לאלה שרוצים לעבוד לחלוטין בלוח הקאנבן. מנהלים יכולים להשתמש בזה כדי ליצור בקלות לוחות שאנשים אחרים יוכלו לעבוד איתם.

בנוסף לקאנבן, monday.com כולל כל מיני תצוגות ותרשימים המאפשרים לך להציג את הנתונים שלך בדרכים שונות. הם כוללים את ציר הזמן, לוח השנה, המפה ויומן הפעילויות שלה.

קרא את המדריך למתחילים של monday.com לקבלת טיפים על מה אתה יכול לעשות איתו.

עלות monday.com

אין לו שכבת חינם, אבל התוכנית הזולה ביותר שלה מאפשרת חמישה משתמשים תמורת 25 דולר לחודש, כך שהיא לא יקרה מדי עבור צוותים קטנים. יש ניסיון חינם, אז אתה לא צריך לשלם כדי לנסות את זה.

בנוסף למראה טוב ועובד טוב, יש לו אבטחה ברמה הגבוהה ביותר, עם קידוד TLS v1.2 המשמש לנתונים במעבר ו- AES 256 סיביות לנתונים מאוחסנים. קרא את תיאור מאמר ההצפנה למידע נוסף על אלה.

monday.com מצליח במאמרי ההשוואה שלנו. קרא את monday.com לעומת Jira או monday.com לעומת Asana השוואות כדי לראות כיצד הוא מתהווה מול פלטפורמות אחרות.

monday.com מציע איזון טוב בין שימושיות לעומק. הממשק המצוין שלו מקל על השימוש בו ומאפשר לכם להבין את התכונות המתקדמות יותר שלו מבלי להיתקל בבעיות. אנו ממליצים עליו.

לא בסדר

Wrike היא תחנת כוח בתחום ניהול הפרויקטים, האריזה בתכונות בשפע. למרות מעמדו במשקל כבד, יש לו תוכנית חינמית המאפשרת לך להשתמש בו כלוח קאנבן, אך תצטרך לשלם כדי לנצל את כל מה שהיא מציעה.

הכי טוב-קאנבן-רייק

זה יכול להיות מסובך יותר מאשר חלק מיריביו, אך הנוף של הקאנבן הוא פשוט וניתן להבין תוך דקות. העברת משימות מעמודה לטור היא מהירה וקלה, כמו גם לחיצה והתאמת משימות.

לוח הקאנבן של Wrike משתמש בגישה קבועה בת חמש עמודות, כאשר ההגדרה המסורתית בת שלוש העמודות משולבת בעמודות “בהמתנה” ו”ביטול “כדי לאפשר לך לנדנד דברים סביב הצורך.

תלות לא נכונה

Wrike כולל תלות, והם משולבים בלוח הקאנבן. אם תשנה את תאריכי המשימה, תקבל אפשרות להתאים אוטומטית משימות אחרות שקשורות איתה. זה הופך את Wrike למתאימה לפרויקטים מורכבים שהרבה קורה בהם.

המשימות יכולות לכלול תיאור ותוכלו לצרף אליהן קבצים. אתה יכול להקצות אותם למספר אנשים ולעקוב אחר מצבם. Wrike מאפשר לך לסנן משימות בדרכים שונות, כגון לפי משתמש, או תאריך יעד. זה שימושי לפרויקטים גדולים יותר, עם משימות רבות שהוקצו למספר אנשים.

ל- Wrike גם תכונות אבטחה ברמה הגבוהה ביותר, כולל אימות דו-גורמי ובקרות גישה הניתנות להתאמה אישית. אם אתה רוצה לשפר את האבטחה שלך, קרא את מדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו.

החיסרון הוא שלוח הקאנבן של Wrike אינו כה גמיש. אתה לא יכול להתאים את שמות העמודות בקלות כמו שאתה יכול עם טרלו, למשל. מה שכן, זה עושה טוב.

Wrike הוא כלי מתוחכם. הלוח בקאנבן עושה עבודה טובה בהנגשתו ואין שום סיבה שלא תשתמשו בו אך ורק לניהול פרויקטים. עם זאת, כדי להפיק את המרב מ- Wrike, עליכם להסתכל גם על השקפותיו האחרות.

יש לו אפליקציות עבור Windows, macOS, Android ו- iOS, כך שניתן להשתמש בהן ברוב המכשירים.

Wrike היא פלטפורמה עם כל התכונות שתתאים למנהלי פרויקטים גדולים. לוח הקאנבן הפשוט שלו הוא דרך נהדרת להתחיל איתו. קרא עוד על זה בסקירת Wrike שלנו. המאמר שלנו monday.com לעומת Wrike גם יתן לך מושג כיצד הוא מתהווה מול מתחרותיה.

ClickUp

ClickUp הוא כלי נוסף עם הצעה בחינם הכוללת לוח קאנבן בסיסי. קיימת מגבלת קבצים מצורפים של 100MB בגירסה החינמית שלה, אך היא נעלמת מהתכניות המשולמות, המאפשרות גם להשתמש בתכונות המתקדמות יותר שלה, כמו תרשימי גאנט. קרא את #link שלנו בהמתנה כיצד להשתמש במדריך תרשימים של גנט למידע נוסף על אלה.

לוח לחיצה-תפריט

אם כי יש לו רק שתי עמודות כברירת מחדל, אתה יכול להוסיף משלך, כך שתוכל להגדיר אותה בכל דרך שתצטרך. אתה יכול לקבל מספר לוחות לכל פרויקט. בדוגמה שלמעלה הגדרנו אותה לניהול הזמנות במסעדה, עם לוחות לצלחות קרות וחמות.

לוח לחיצה-תפריט

אתה יכול להתאים את המערכת הזו לעבודה עם מספר צוותים או להחזיק לוחות עבור חברי צוות בודדים. זה תכליתי ועוצמתי.

ל- ClickUp יש ממשק חד ומגיב שקל לעבוד איתו. הממשק הקריא שלו עמוס באפשרויות וכדאי לשחק איתו כדי לראות מה תוכלו לעשות איתו.

ClickUp כולל גם ניהול תלות, כך שאם הדברים מסתבכים, תוכלו לאתר סכסוכים בתזמון לפני שהם גורמים לבעיות. בעזרת כלי ניהול הזמן וכרית הרישום שלו, זה מאפשר לך לעקוב אחר כמה עלות לבצע משימות, וזה תכונה מצוינת של מנהלים.

לחץ על הערכות

זה גם מאפשר לך לבצע הערכות, שתוכל להשוות לזמן שנרשם בהמשך. זה מאפשר לך לשפר את התכנון שלך בפעם הבאה שתגדיר פרוייקט. אם אתה זקוק לעזרה בצד הפיננסי של הפרויקטים שלך, המדריך שלנו לתוכנת הנהלת החשבונות הטובה ביותר יועיל גם הוא.

ל- ClickUp תכונות אבטחה רבות המסייעות לשמור על בטיחות הנתונים שלך. קרא את מדריך האבטחה המקוון שלנו למידע נוסף על שמירה על ההגנה.

בנוסף לאפליקציות ל- macOS, Windows, Android, iOS ו- Amazon Fire TV, יש לו תוסף של גוגל כרום, מה שהופך אותו לאחד הכלים הידידותיים למכשירים שמסביב. למידע נוסף על זה קרא את סקירת ClickUp שלנו.

תכונות רישום הזמן והערכה של ClickUp הופכות אותה לבחירה נהדרת עבור מנהלים שרוצים לפקוח מקרוב על העלויות. קלות השימוש ורבגוניותו הופכות אותו לבחירה חזקה גם עבור כל אחד אחר.

התייחסות מכובדת

ישנם המון כלים טובים אחרים שכוללים תצוגה של קאנבן שלא ממש הפכו את החמישייה המובילה שלנו.

leankit-Kanban

לוח הקאנבן הצבעוני של LeanKit מציג בפניכם מספר צוותים בבת אחת, מוטים אנכית על גבי המסך. זו לא הגישה היפה ביותר, והיא נראית צפופה, אבל ברגע שתתרגלו אליה תגלו שהיא מעמידה לרשותכם מידע רב מבלי להכריח אתכם ללחוץ מסביב. עיין בביקורת LeanKit שלנו למידע נוסף.

כרטיס חכם

“תצוגת הכרטיס” של Smartsheet היא לוח קאנבן. זה מאפשר לך להוסיף תת-משימות בקלות. גיליון החוכמה כולל גם תצוגת גנט שתעזור לך לראות כיצד משימות משתלבות זו בזו. זהו מוצר ללא סלסולים אבל מוצר יעיל עליו תוכלו לקרוא בסקירת Smartsheet שלנו.

ג'ירה-קאנבן

ג’ירה כוללת תצוגה של קאנבן עם עמודות הניתנות להתאמה אישית ותועיל במיוחד למפתחי תוכנה המשתמשים במתודולוגיות זריזות. זה מלא בתכונות ידידותיות למפתחים, כגון תצוגת Scrum. קרא על כך בסקירת Jira שלנו.

מחשבות אחרונות

כפי שראינו, אתה מפונק מבחירה כשמדובר בתוכנת לוח Kanban. הם נוקטים בגישות רבות ונעים בין פשוטים למתקדמים.

האהוב עלינו הוא טרלו. זה בחינם, ממוקד בלוח הקאנבן וכל כך פשוט שאי אפשר להשתבש עם זה. יש לו גם כמות מפתיעה של שטח הרחבה. monday.com ראוי להזכיר גם את הכלי החביב עלינו, אך הוא אינו חופשי או ממוקד קאנבן כמו טרלו..

לכיף ביותר, בדקו את אסאנה. ClickUp הוא נהדר לניהול הצד הפיננסי של הדברים ו- Wrike הוא כלי איכותי מסביב עם הרבה עומק.

כל הכלים כאן הם בחינם או שיש להם ניסיון חינם, כך שאין שום דבר שיכול למנוע ממך לבדוק אותם. אם ניסית אחד מהכלים כאן או שיש לך המלצות אחרות, אנא הודע לנו בתגובות. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map