אירוח אתרים מהיר ביותר של 2020: גילוח מאות אלפי שניות

בבחינת שירות אירוח אתרים אנו שוקלים הרבה היבטים. זה כולל כמה תכונות כלולות, כמה קל להשתמש בשירות, כמה טוב הספק מכבד את פרטיותך ועוד. עם זאת, כשמדובר בהשוואה גולמית, הדרך הישירה ביותר למצוא את ספקי אירוח אתרים הטובים ביותר היא על ידי הערכת המהירות. 

זה מה שאנחנו עושים כאן. לאורך שעות על גבי שעות של בדיקות, מצאנו את שירותי אירוח אתרים המהירים ביותר בסביבה. למרות שהמהירות איננה הגורם היחיד שעליך לקחת בחשבון בבחירת מארח אתרים, זה בדרך כלל סימן טוב לכך שאתה רוכש שירות איכותי. אנו הולכים להדגיש את חמשת המארחים המהירים ביותר שמצאנו, יחד עם כמה אזכורים מכובדים. 

כדי להבטיח שניתן יהיה להשוות ישירות את התוצאות שלנו, יש לנו תהליך בדיקה ספציפי. לפני שנבחר לבחירה שלנו, נסמן כיצד בדקנו כל שירות.

תהליך הבדיקה שלנו

אנו משתמשים בשני אמות מידה כדי למדוד את ביצועי אירוח אתרים: בדיקת מהירות Pingdom והשפעת עומס. למרות שאנו שופטים שירות בשני המדדים הללו, יש לנו כמה תנאים כדי להבטיח שהתוצאות שלנו יהיו אמינות ככל האפשר. 

ראשית, אנו נרשמים לחשבון ללא ידיעת המארח. זאת כדי להבטיח שהשרת בו האתר שלנו מתארח לא יבחר בדובדבן (וכך נוכל להעריך את תהליך הקופה). בנוסף אנו נרשמים ל- VPN פעיל – תוכלו ללמוד אילו אנו מעדיפים במדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו – ודוא”ל אישי.. 

אנו רוכשים גם את התוכנית המשותפת הזולה ביותר כדי שנוכל לשפוט את השירות על ביצועי קו הבסיס שלו. לאחר ההתקנה, אנו מתקינים עותק ריק של וורדפרס עם הנושא הסטנדרטי שלו.

מלבד זאת, איננו טוענים תוכן אחר באתר. בנוסף, איננו עוסקים במטמון או בדחיסה, גם אם המארח מציע זאת. כל מה שנמסר לנו לאחר התשלום, זה מה שאנחנו בודקים איתו. 

מבחן ה- Pingdom שלנו נועד לבדוק כמה מהר האתר יטען למשתמש בודד. אנו מתעלמים מהזמן האמיתי שלקח האתר לטעון לרוב ושקול את ציון הביצועים הכולל ש- Pingdom מספק. Pingdom מציע שבעה מדדים לזמן טעינה של אתרים, שלא כולם רלוונטיים עבור המארח עצמו, וזו הסיבה שאנחנו מסתכלים על זמן טעינת העמודים. 

אנו הולכים לפרט את כל הערכים ש- Pingdom מספק ומדוע אנו מתמקדים בחלקם יותר מאחרים.

  • DNS (ורוד): כמה זמן לוקח לקשור את הדומיין לכתובת IP. זה רלוונטי למארח בתרחישים מסוימים, תלוי מי מנהל את שרתי השמות. 
  • SSL (סגול): כמה זמן לוקח לבצע את לחיצת היד SSL ​​/ TLS. אנו מתעלמים מהמדד הזה. 
  • התחבר (כחול): כמה זמן לוקח לדפדפן האינטרנט להתחבר לשרת. זה בעיקר בשליטתו של המארח. 
  • שלח (כתום): כמה זמן לוקח לדפדפן לשלוח נתונים לשרת. שוב, זה בעיקר בשליטתו של המארח. 
  • המתן (צהוב): כמה זמן לוקח לדפדפן להתחיל לקבל נתונים מהשרת. זהו הערך החשוב ביותר לבדיקה שלנו, מכיוון שהוא מראה כמה זמן לוקח לשרת למצוא את הנתונים ולהתחיל להעביר אותם חזרה. 
  • קבלה (ירוק): כמה זמן לוקח לדפדפן לקבל נתונים מלאים. מדד זה מבוסס בעיקר על הדפדפן והרשתות, כך שהוא לא חשוב כמו “לחכות” למהירות אירוח אתרים. 
  • חסום (אפור): כמה בקשות נחסמו וכמה זמן לקח לדפדפן לתקשר שהוא לא מוכן לשלוח נתונים.

Pingdom נהדר לחפור בפרטים, מכיוון שהוא מספק סקירה נאה על האופן שבו נפתר חיבור יחיד. עם זאת, זה לא מכיל את מלוא הביצועים של מארח. לשם כך אנו פונים אל Load Impact, שהוא כלי לבדיקת לחץ השולח משתמשים וירטואליים לאתר בפרק זמן מסוים..

לבדיקה שלנו, מדובר ב 50 משתמשים תוך חמש דקות. גילינו שהגדרות אלה בדרך כלל מסמנות את נקודת השבירה עבור אירוח משותף לא יקר. ברוב המקרים, אם מארח נכשל, הוא נכשל בהרבה, ואם הוא מצליח, אין כמעט מעט בעיות. 

אנו שמים לב לשני תחומים במהלך מבחן ההשפעה על עומס: זמן התגובה עבור כל VU ומספר שגיאות הבקשה. זמן התגובה הוא חשוב, מכיוון שהוא מראה עד כמה ביצועי המארח פועל באופן עקבי בזמן שהתנועה גדלה. עם זאת, בקשות שהוגשמו חשובות לא פחות. 

בכל פעם שמארח מחזיר שגיאות HTTP, פירוש הדבר שבדרך כלל אין מספיק משאבים כדי להתאים לתאי התנועה. למרות שבמקרים מסוימים זה יכול להיות שרת דרגש, בדרך כלל זה סימן לכך שיש יותר מדי משתמשים שמתארחים בשרת בודד עם מעט מדי משאבים לחלוק ביניהם..

בחירת שירותי אירוח אתרים המהירים ביותר

ברור שבחירת ספקי אירוח אתרים המהירים ביותר מסתכמת בתוצאות המהירות שלנו, אבל זה לא כל מה שקיבלנו בחשבון בעת ​​ההחלטות שלנו. כפי שנראה בסעיף האזכורים הנכבד להלן, מחיר מילא תפקיד מרכזי. אנו בוחנים את התוכנית המשותפת הזולה ביותר, וכאשר זה או משהו דומה אינו זמין, קשה לומר ששני שירותים נמצאים על בסיס שווה. 

ביצועים תמורת הכסף נועדו לא רק לבחירות שלנו, אלא גם לאופן בו הזמנו את הבחירות שלנו. כפי שנראה, לכל השירותים המפורטים להלן תוצאות דומות מאוד של Pingdom ו- Load Impact, מה שמקשה על המלצה על אחת מהן על סמך המהירות. 

בגלל זה שקלנו גורמים אחרים – כמו מחיר, תכונות וקלות שימוש – להזמין את רשימת השירותים שלנו. 

למרבה המזל לא השמטנו ספקים מהירים שהיו חסרים בתחומים אחרים. מהירות מהבדיקה שלנו היא בדרך כלל אינדיקציה טובה לשירות אירוח מוצק. בגלל זה, הבחירות שלנו למטה הן לא רק שירותי אירוח אתרים המהירים ביותר בסביבה, הן גם מהטובות ביותר.

אירוח אתרים מהיר ביותר: Hostinger ו- Hosting24

Hostinger ו- Hosting24 הם, פחות או יותר, אותו שירות, כך שהביצועים עבור שניהם זהים בערך. החל במבחן הפינגדום שלנו, הם קלעו 96 מתוך 100 וזה מעולה. האתר אכן לקח זמן רב לטעון – כשעתיים וחצי שניות – אך הרוב זה היה בזכות רזולוציית DNS.  

hosting24-review-speed-test

כאמור, הערך החשוב ביותר מפינגדום הוא זמן ה”המתנה “, ולא הוסטינגר ולא Hosting24 אכזבו. זמן ההמתנה היה נמוך מאוד, סביב 250 מ ‘, ככל הנראה בזכות מטמון ה- LiteSpeed ​​שיושם באתר שלך. 

השפעת הטעינה הייתה מרשימה באותה מידה, כאשר Hostinger ו- Hosting24 שמרו על זמן תגובה עקבי לאורך כל הדרך ולא החזירו טעויות. ראינו עד כמה תוכניות משותפות לא יקרות יכולות להיות גרועות – קרא דוגמא את סקירת GreenGeeks שלנו – כך שהביצועים העקביים כאן הם נשימה של אוויר צח. 

hosting24-review-load-impact

Hostinger ו- Hosting24 מסוגלים להשיג תוצאות כאלה בכסף כה מועט בזכות תוכנת השרת LiteSpeed ​​בה היא משתמשת. ראינו מארחים אחרים מתקרבים לסוף הדברים הזולים, אך הם מעולם לא הצליחו לשלוט בהוסטינגר ובאתר 24 (קרא דוגמאות של סקירה Bluehost וסקירת Namecheap).

LiteSpeed ​​היא אלטרנטיבה של Apache שמקטינה את תקורה ברשת. שלא כמו אפאצ’י, LiteSpeed ​​היא תוכנת שרת בתשלום, וזו כנראה הסיבה שהיא לא נראית לעתים קרובות ככל שהיא צריכה להיות. 

הוא מציע את כל היתרונות של אפאצ’י, כולל ModSecurity, ללא הרבה חסרונות. על ידי הפחתת תקורה ברשת, אתרים נוספים יכולים להשתמש באותו שרת, ועם גישה למטמון LiteSpeed, הם יכולים לטעון מהר יותר.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים הוסטינגר

הוסטינגר מרשים מספיק לבד, אך מרשים עוד יותר בהתחשב במחיר. היא מציעה הנחות ענקיות לשנתיים, הנעות עד 0.80 $ לחודש אם תירשם לארבע שנים. במקרים רבים, כמו למשל לבחור בתכנית לשלושה חודשים במקום לתכנית חודשית, תחסוך כסף במחיר הכולל. 

יתר על כן, אינך נענש על כך שאתה הולך מדי חודש, כמו שאתה נמצא עם Arvixe, שתוכל ללמוד עליו יותר בסקירת Arvixe שלנו. אתה מקבל הנחה מטורפת בעת ההרשמה למספר שנים, אך גם התעריף החודשי אינו רע. 

אתה מקבל הרבה גם עבור הכסף שלך. בנוסף לביצועים המצוינים שמגיעים משרתי LiteSpeed, Hostinger מספק גם תעודת SSL / TLS בחינם, בניית אתרים קניינית וגיבויים יומיים. קרא את סקירת Hostinger ו- Hosting24 שלנו כדי ללמוד עוד, או נסה זאת בעצמך עם אחריות ההחזר הכספית שלך למשך 30 יום.

SiteGround

SiteGround, כמו Hostinger ו- Hosting24, קלע 96 מתוך 100 במבחן Pingdom, אך זמן הטעינה היה כמעט שלוש שניות. שוב, רוב הזמן – בסביבות שתיים וחצי שניות, במקרה זה – הוקדש לרזולוציית DNS. זמן ההמתנה היה ארוך יותר מ- 200 מילימטרים, וזה מאוד מרשים.

מבחן siteground-review-speed-test

מרשים עוד יותר בהתחשב בכך ש- SiteGround משתמש בשרתי NGINX, שהיא תוכנת שרת ותיקה בהרבה מזו של LiteSpeed. ישנם הבדלים רבים בין אפאצ’י ל- NGINX, אך כריס לאה מסכם זאת יפה: “אפאצ’י הוא כמו מיקרוסופט וורד. יש לו מיליון אפשרויות אבל אתה רק צריך שש. NGINX עושה את ששת הדברים האלה והיא עושה חמישה מהם פי 50 מהר יותר מאפצ’י. “

בנוסף, SiteGround מציע אחסון מלא במצב מוצק, HTTP / 2 ו- PHP7, וכל אלה אמורים לשפר את המהירות. עם זאת, התועלת הגדולה ביותר מגיעה מ- SuperCacher, כלי המטמון הקנייני של SiteGround שעובד על NGINX. הגשת תוכן מהמטמון מקטינה באופן דרסטי את זמן ההמתנה. 

כל תכונות האופטימיזציה הללו מוצגות באמצעות מבחן ההשפעה על עומס. SiteGround נשאר גמיש – פחות בליטה קטנה בהתחלה – ככל שעומס המשתמש גדל. גם זה לא החזיר שגיאות, כלומר יש הרבה משאבים להסתובב. 

אימפקט של סקירת-שטח-סקירה-עומס

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים אתר סביב

אחת הסיבות לכך ש- SiteGround הפך את אירוח אתרים הטוב ביותר עבור מדריך עסקים קטנים הוא המהירות. עם זאת, היא גם הפכה את המדריך למגוון התכונות המצוין שלה. תוכניות האירוח המשותפות לאינטרנט, וורדפרס ו- WooCommerce – שכולן חולקות את אותו מבנה התמחור – כוללות את כל מה שאתה צריך כדי להפעיל את האתר שלך, החל מבימת וורדפרס ועד גיבויים יומיים אוטומטיים.. 

אם אינך מעוניין להשתמש ב- CMS כמו WordPress, גם SiteGround כיסה. לכל המשתמשים המשותפים יש גישה לאחד מבוני האתר הטובים ביותר שקיימים, Weebly. 

כפי שאתה יכול לראות בסקירת ה- Weebly שלנו, הוא מצטיין בזכות הממשק ללא השטויות שלו, שילובי צד שלישי מרובים ושלל תבניות מעצבים. SiteGround מציעה את תוכנית ה- “connect” של Weebly, המאפשרת לך להשתמש בגרסה החינמית של Weebly עם הדומיין שלך. SiteGround הוא שירות האירוח המובהק. מתכונות לתמחור למהירות, הוא עושה הכל בצורה מצוינת, עם מערכת תמיכה נהדרת לגיבוי. תוכל ללמוד עוד בסקירת SiteGround שלנו או לקחת אותו לסיבוב ללא סיכון עם אחריות להחזר הכסף עבור 30 יום.

קינסטה

קינסטה דורגה במקום הראשון במארחי האינטרנט הטובים ביותר שלנו עבור מדריך וורדפרס, וזה נבע בעיקר בגלל המהירות שלו. כמו Hostinger ו- Hosting24, Kinsta משתמשת בתוכנת שרת LiteSpeed. עם זאת, הארכיטקטורה של אירוח שונה. במקום להשתמש ב- LiteSpeed ​​בשרתים משותפים, Kinsta מנצלת את אירוח הענן. 

מבחן הפינגדום שלנו החזיר ציון של 96 מתוך 100, עם זמן המתנה נמוך מאוד. מרבית הביצועים נובעים משרתי LiteSpeed, אך Kinsta אורז גם בתכונות ביצועים אחרות. שרתים מצוידים באחסון SSD מלא, יש לך גישה להעברת נתונים בין 5 ג’יגה-בייט ל- 1TB ב- KeyCDN, ויש מטמון בצד השרת וגם בצד הלקוח..

מבחן kinsta-review-speed-test

כל אמצעי האופטימיזציה קיימים כדי להבטיח שוורדפרס תיטען במהירות האפשרית. אבל זה רק בשביל וורדפרס. Kinsta הוא אך ורק מארח וורדפרס מנוהל, כלומר אם אתה מעוניין בפלטפורמה אחרת, אין לך מזל. עם זאת, וורדפרס דורשת בדרך כלל את זמני הטעינה המהירים ביותר, מה שהופך את רשימת התכונות של קינסטה למצב מתאים. 

באופן לא מפתיע, קינסטה ביצעה היטב במבחן ההשפעה על עומס שלנו. היא טיפלה בעומס הצנוע של 50 משתמשים וירטואליים בקלות, ושמרה על זמן תגובה עקבי לאורך כל הדרך. בסך הכל, Load Impact שלחה יותר מ- 9,000 בקשות, וקינסטה הצליחה לטפל בבקשות הללו בשיעור של 31 לשנייה ללא שגיאות.

kinsta-review-load-impact

סיבות אחרות שאנחנו אוהבות את קינסטה

קינסטה מותאמת אישית לוורדפרס שהיא ברכה או קללה בהתאם לאופן בו תרצו לבנות את האתר שלכם. משתמשי וורדפרס מתוגמלים בכבדות על היצמדתם לפלטפורמה. בנוסף לכל יתרונות הביצועים שקינסטה מציעה, יש לך גם גישה לתכונות כמו שלב וורדפרס ולוח מחוונים שנבנה במיוחד עבור CMS. 

עם זאת, Kinsta עולה יותר מהאפשרויות האחרות ברשימה זו. המחיר הוא עדיין בר ביצוע, כאשר התוכנית הבסיסית ביותר נכנסת ל- $ 30 לחודש למשך 20,000 ביקורים, אך מחיר זה יכול לזנק עד $ 600 לחודש, תלוי בנפח התנועה ובמספר ההתקנות שלך בוורדפרס..

עם זאת, אף אחד לא עושה את וורדפרס די כמו קינסטה בנקודת המחיר שלה. הוא מציע תכונות וורדפרס מנוהלות מובחרות ובמחיר סביר שיכולים להתאים את גודל האתר שלך עם הגדלתו. תוכל ללמוד עוד בסקירת Kinsta שלנו או לראות איך אתה אוהב את זה עם ערבות להחזר הכסף עבור 30 יום. 

MDDHosting

כפי שראינו עם SiteGround, קינסטה והוסטינגר, האופטימיזציה היא המפתח, ו- MDDHosting בקיא בזה. זהו שירות אירוח בענן בלבד, המציע הכל החל מאירוח ענן משותף זול וכלה בשרתי VPS בענן שעולים כמה מאות דולרים בחודש. 

עם זאת, לא משנה באיזו תוכנית תבחר, אתה מקבל שרת אינטרנט LiteSpeed ​​עם שכבות רבות של מטמון. Pingdom החזיר תוצאה של 96 מתוך 100, ככל הנראה הודות לתוכנת השרת LiteSpeed ​​ולמטמון ה- LiteSpeed. 

עם זאת, ל MDDHosting קיימים גם אמצעי אופטימיזציה אחרים. התוכנית שלך כוללת CloudFlare Railgun, הדוחסת ומטמנת אובייקטים שהיו בעבר לא ניתנים לניתוק באופן דומה לאופן שבו דחיסת סרטונים.. 

מבחן mddhosting-review-speed-speed

כפי שאתה יכול לקרוא במדריך ה- CloudFlare שלנו, זוהי רשת למשלוח תוכן שיש להשתמש בה ברוב האתרים. באמצעות מינוף הרשת, Railgun מסוגלת לספק במהירות רבה חפצים דחוסים מהמטמון ברחבי העולם. Railgun בדרך כלל דורש חשבון עסקי CloudFlare, שמריץ 200 דולר לחודש, אבל עם MDDHosting, אתה מקבל אותו בחינם. 

מבחן ההשפעה על העומס שלנו טוב יותר מכפי שהיה נראה, על סמך צילום המסך למטה. כפי שאתה יכול לראות, זמן התגובה היה די עקבי, אם כי לא היה טוב כמו קינסטה. הייתה לנו גבול תפוקה שזוהה על ידי Load Impact. למרות זאת, מתוך 2,410 בקשות HTTP, רק אחת נפגשה עם שגיאה.

mddhosting-review-load-impact

סיבות אחרות שאנו אוהבים MDDHosting

כשירות המוקדש לאירוח בענן, MDDHosting מספק כמה יתרונות ייחודיים. כאמור, מבחן ההשפעה על עומס שלנו זיהה מגבלת תפוקה, מה שאומר בדרך כלל שאתה צריך לשדרג לשרת טוב יותר. 

עם זאת, באמצעות אירוח בענן, תוכלו להוסיף משאבים נוספים לחשבונכם ללא זמן השבתה, עליהם תוכלו ללמוד עוד על פירוט סוגי האירוח שלנו. 

MDDHosting לא רק מציע אירוח בענן, הוא מציע אירוח ענן לא יקר. אתה יכול לרכוש תוכנית בסיסית בכמה דולרים בודדים בחודש מבלי שתצטרך לחתום על חוזה רב שנתי. בהתחשב בגמישות של אירוח בענן, תוכלו גם לרכוש בקלות באמצעות תוכנית בעלת צריכת חשמל נמוכה ושדרוג בעתיד. 

למרות ש- MDDHosting אינו מרשים בכל הנוגע לשימושיות, התכונות, המחיר והמהירות שלו שווים את תשומת ליבכם. תוכל ללמוד עוד בסקירת MDDHosting שלנו, או לראות איך אתה אוהב את זה עם ערבות להחזר הכסף עבור 30 יום. 

A2 אירוח

אירוח A2 יכול ללכת בוהן עם כל שירות אחר ברשימה זו. הוא מציע אירוח LiteSpeed ​​- שכפי שראינו מספק ביצועים מצוינים – כמו גם אחסון SSD מלא ושכבות מטמון מרובות. עם זאת, היא מדורגת אחרונה בגלל מחירה. A2 Hosting מציעה אירוח LiteSpeed ​​רק בשרתים “טורבו” שלה, שמתהדרים במהירות גבוהה פי 20. 

בהתבסס על הבדיקות שלנו, זה קצת מופרך, אבל אתה תראה בליטת ביצועים מעל אירוח משותף רגיל של A2. A2 Hosting קלע 96 מתוך 100 במהלך בדיקת ה- Pingdom שלנו, אך זמן הטעינה היה נמוך מאוד. 

האתר שלנו טעון בפחות מ- 300 מטר, וזה מהיר יותר מכל הבחירה האחרת שלנו. הסיבה לכך היא שבנוסף להציע שרתי LiteSpeed, ל- A2 Hosting קיימת מטמון משלה. 

מבחן a2-אירוח-ביקורת-מהירות

חבילת המטמון כוללת שלושה כלים: מטמון טורבו, OPcache ו- Memcached. מטמון הטורבו מאחסן את כל תוכן ה- HTML של האתר שלך כך שניתן יהיה להגיש אותו ללא הפעלת PHP. 

OPcache מקטין את זמן התגובה של עמוד PHP עבור כל דבר שטרם נתפס, ו- Memcached שומר על שאילתות מסד נתונים נפוצות של MySQL בזיכרון המערכת שלו כך שהן יכולות לקרות הרבה יותר מהר. 

השפעת הטעינה החזירה תוצאות מהממים. A2 Hosting הצליחה לא רק להתמודד עם עומס התעבורה ללא טעויות, היא עשתה זאת בחוסן ללא רבב. כל VU טעון בטווח של 10 ק”מ מהסביבה, מה שמאפשר זמן תגובה עקבי לאורך כל הבדיקה. 

a2-hosting-review-load-impact

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים אירוח A2

המנטליות של A2 Hosting עם תכונות מיטוב מועברת לכל שאר ההיבטים של השירות. לדוגמה, האתר שלך מכוסה על ידי יוזמת האבטחה התמידית של A2 Hosting, המשלבת שירותי אבטחה רבים באתר תחת קורת גג אחת. 

החבילה כוללת את KernelCare, אשר מעדכן את האבטחה של הגרעין מדי יום, ואת HackScan, שמגן על האתר שלך מפני תוכנות זדוניות. בנוסף, יש לך גישה לחומת אש כפולה, הגנה מפני כוחות ברוטים והגנה מפני מניעת שירות מופצת. 

בהתחשב בכמה תכונות הכלולות, קל להניח כי A2 Hosting הוא יקר. אך למרבה המזל, זה לא. לא רק ש- A2 אירוח הוא באותו מחיר כמו רוב המארחים המובילים באינטרנט, ברור באיזה מחיר תשלמו באמצעות התשלום. בנוסף, אתה יכול לרכוש חודש לפחות או שלוש שנים, תלוי בתקציב שלך. 

למרות שתצטרך לקפוץ לתוכניות הטורבו לראות את הכוח האמיתי של A2 Hosting, עליית המחיר הקלה שווה את זה. אירוח A2 מארז תכונות רבות יותר מהמתחרים תוך שמירה על מחיר סביר. תוכל ללמוד עוד בסקירת A2 אירוח שלנו או לנסות אותה ללא סיכון עם אחריות הכספים שלה. 

התייחסות מכובדת 

חמשת השירותים שלמעלה אינם היחידים שעליכם לשים לב אליהם. מסיבות שונות היו לנו כמה מארחים שלא ביצעו את הקיצוץ, ולכן אנו רוצים להדגיש אותם. 

למרבה הצער

בתחילת המאמר אמרנו שהמהירות איננה הגורם היחיד ששקלנו, ומגניבה את הסיבה. זהו מארח האינטרנט המהיר ביותר שבדקנו, ונכנס לציון Pingdom של 99 מתוך 100. עם זאת, Pagely לא מציעה תוכניות הדומות לשאר הרשימה שלנו, ולכן היה צורך להשמיט אותה. 

מבחן סקירה מהירה-מבחן

בדומה לקינסטה, היא מציעה רק אירוח וורדפרס מנוהל על ידי ענן, אשר במקרה זה מופעל על ידי שירותי האינטרנט של אמזון. עם זאת, התוכניות מתחילות ב -200 דולר לחודש. למרות שאתה יכול להניח שיביא לך מנוי בלתי מוגבל כלשהו, ​​הוא לא יעשה זאת. אפילו עם המחיר הגבוה של Pagely, זה מטיל מגבלות על משאבים. עבור כל הפעמונים והשריקות בתוכנית היקרה ביותר של Pagely, זה יביא לך 35,000 דולר לחודש. 

בהתחשב בקהל הלקוחות של פגלי, המחיר הגיוני. כמארח שמסמיך את דיסני, ויזה, קומקסט ועוד, Pagely מספק את כל הכלים לאתרי וורדפרס ארגוניים. עם זאת, הוא מגיע עם תג מחיר ארגוני, וזו הסיבה שהסרנו אותו מהרשימה הראשית. אם זה נשמע כמו משהו שאתה יכול להתנדנד, הקפד לקרוא את הסקירה שלנו ב- Pagely.

DreamHost

DreamHost הוא ההפך מ Pagely. במקום לבצע מעל הציפיות ולעלות יותר מדי, הוא ביצע מעט מתחת לציפייה ועלויות בערך כמו הבחירות האחרות שלנו. עם זאת, די בחביבות DreamHost כדי שיהיה כדאי לך לקחת בחשבון. 

התוצאות שאספנו לא היו מרשימות. DreamHost הרוויח ציון Pingdom של 90 מתוך 100 וסיפק כמה טרדות במהלך מבחן ההשפעה שלנו על עומס. עם זאת, זה היה עם תוכנית משותפת. DreamHost מציעה גם תוכניות וורדפרס מנוהלות המשתמשות בשרת פרטי וירטואלי, המציעות ביצועים טובים יותר באופן משמעותי. 

מבחן dreamhost-review-speed-speed

תוכניות DreamPress נבנו תוך התחשבות בוורדפרס, תוך שילוב המשאבים המבודדים של VPS עם אופטימיזציות מרובות של ביצועים, כולל CDN ללא הגבלה. אם תקפצו על DreamHost, תוכלו לצפות לביצועים דומים לקינסטה תמורת קצת פחות כסף. תוכל לקרוא את הפרטים בסקירת DreamHost המלאה שלנו.

אזכרות בלתי נלהבות 

בבחירת שירותים לרשימה זו היו כמה שבלטו, אך מכל הסיבות השגויות. אנו רוצים להצביע על המארחים שביצעו את הגרוע ביותר במהלך הבדיקה שלנו כדי שתדעו להימנע מהם. 

HostGator

HostGator הוא המארח האיטי ביותר שבדקנו. פינגדום החזיר ציון של 83 מתוך 100, למרות שזמן ההמתנה שלנו היה קצר למדי. ישנן כמה סיבות לירידה במהירות, אך אחת מהן עומדת מעל השאר. 

נשלחו בערך פי שניים בקשות, ורבות מהן נועדו לדף “בקרוב” שמוצג בדרך כלל באתר שלך לפני התקנת דבר כלשהו.. 

מבחן hostgator-review-speed-speed

באופן לא מפתיע, בקשות אלה נחסמו, וזה מה שפיח את זמן התגובה שלנו. נראה ש- HostGator שומר אוטומטית את קבצי “בקרוב” במקום למחוק אותם, מה שגורם לדפדפן לבקש קבצים אלה בעת ניסיון לטעון את האתר. אתה יכול לקרוא עוד על כך בסקירת HostGator שלנו.

WestHost ו- Midphase

WestHost ו- Midphase הם למעשה אותו שירות אירוח, באופן דומה ל- Hostinger ו- Hosting24. למרות שרוב ההיבטים של השירות טובים, המהירות היא תהומית. פינגדום החזיר ציון של 84 מתוך 100, עם זמן המתנה שהיה יותר משנייה. טען ההשפעה הציג גם בעיות עם מספר שגיאות HTTP.

מבחן המהירות ביותר במערב

אין מספיק אמצעי אופטימיזציה בשרת כדי לטעון את האתר שלך במהירות כמו האפשרויות המפורטות למעלה. לרוע המזל, זה רק מקרה של מעט מדי משאבים ולא מספיק מטמון. עם זאת, אנו ממליצים לקרוא את סקירת WestHost וסקירת Midphase כדי לראות את הסיבות שאנחנו אוהבים כל שירות. רק הזהירו שהמהירות גסה. 

מחשבות אחרונות

מציאת שירות אירוח מהיר באינטרנט קל יותר ממה שנראה. עברנו את תהליך הבדיקה, ובאמצעותו גילינו שהספקים שמקבלים את זה נכון בכל התחומים האחרים הם בדרך כלל גם מהירים.

למהירות בלתי מתפשרת, לא משנה מהעלות, אין אפשרות טובה יותר מאשר Pagely. עם זאת, המון מארחים מתקרבים להרבה פחות כסף. בפרט אנו מקפידים על Hostinger ו- Hosting24. שירותים אלה מציעים את כל מה שאנחנו רוצים בכל מה שקשור למהירות, ומצליחים לעשות זאת במחיר נמוך. 

האם המהירות היא ההיבט החשוב ביותר בבחירת שירות אירוח? מה עוד אתה שוקל? ספרו לנו בתגובות למטה. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me