הגיבוי המקוון הטוב ביותר לארכיון בשנת 2020: אחסון לטווח ארוך

בדרך כלל אנו מתמקדים בגיבוי נתונים, אך ארכיון הקבצים מגבה עם טוויסט: אתה מארגן קבצים שלעתים רחוקות אתה צריך להשתמש בהם או לשנות. הבדל נוסף הוא שעל ידי ארכיב, אתה מעביר את הקבצים שלך לענן במקום להעתיק אותם. זה עוזר לך לחסוך מקום, ולכן החלטנו ליצור את הגיבוי המקוון הטוב ביותר לארכיב אחסון.

חיסרון נוסף הוא ששירותי ענן המציעים ארכיטקטורה לגיבוי וארכיון יכולים להפחית את עלות האחסון של הארכיון שלך, מכיוון שאתה לא צריך לגשת אליו לעתים קרובות. עם זאת, שחזור לוקח יותר זמן. 

אחסון מסוג זה נקרא בדרך כלל “אחסון קר”, ולחלק מהשירותים ברשימה שלנו יש תוכניות המציעות זאת. אחרים מספקים את האחסון הרגיל “חם”, שהוא יקר יותר.

בחרנו את השירותים ברשימה זו מהגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו למעקב אחר עסקים קטנים, אך גם מרשימת הגיבוי המקוון הטובה ביותר שלנו. אם אתה כאן בטעות ואתה זקוק לעזרה בבחירת שירות, עיין בביקורות הגיבוי המקוונות שלנו לקבלת חלופות.

ארכוב הקבצים שלך לענן יפחית את הסיכון לאבד את הקבצים שלך בגלל כשל בכונן הקשיח. לקבלת מידע נוסף על שירותי גיבוי, בקר בספריית הגיבוי המקוונת שלנו.

הגיבוי המקוון הטוב ביותר לארכיון 2020

מה הופך את הגיבוי המקוון לטוב ביותר לאחסון קר

הקריטריונים המובילים שלנו בסיכום זה הם ערך מכיוון שהכי טוב אם תוכלו לארכוב הרבה קבצים בזול. באופן אידיאלי לשירות צריך להיות תכניות רבות מכיוון שזה עוזר לך לבחור שירות המתאים ביותר לצרכים שלך. בנוסף, זה נהדר אם הספק מציע תוכנית או ניסיון בחינם, כך שתוכל לבדוק את השירות לפני שתחליט להירשם.

השירות צריך להיות קל לשימוש. פירוש הדבר שתוכל לארכוב את הקבצים שלך ולשכוח מהם עד שתצטרך לגשת אליהם. כשזה קורה, אתה אמור להיות מסוגל לעשות זאת בצורה ישירה. בנוסף, השירות אמור לעבוד ברוב מערכות ההפעלה ולספק גישה דרך האינטרנט והנייד.

העברת הקבצים עשויה לארוך זמן רב, תלוי ברוחב הפס שלך, עד כמה אתה קרוב לשרת ושירות הגיבוי. שירות עם רשת שרתים גלובלית לרוב יהיה המהיר ביותר. אנו גם רוצים לראות אפשרות לאפשר העלאה מרובת-הברגה.

אבטחת הענן של שירות גיבוי צריכה להיות חזקה. זה תלוי ברמת הצפנת הקבצים, וכן באיזה פרוטוקול והצפנה מגנים על הקבצים שלך במעבר ועוד.

הגיבוי המקוון הטוב ביותר לארכיון: תמונה אמיתית של Acronis

Acronis True Image הוא שירות גיבוי ביתי שנמצא בראש פסגת שירותי הגיבוי המקוונים הטובים ביותר שלנו. הוא מספק תכונות רבות, כולל כלי לארכוב נתונים, שיכול להעביר את הקבצים שלך לענן ולמחוק את העותק המקומי.

Acronis-True-Image-Backup-Set-Slider1

Acronis-True-Image-Destination-Slider2

Acronis-True-Image-Active-Protect-Slider3

Acronis-True-Image-Settings-Slider4

Acronis-True-Image-Tools-Slider5

קודם

הבא

לפני שתוכל להשתמש בו, עם זאת, תצטרך להירשם כמנוי לתכניות ה”מתקדמות “או ה”פרמיה” שלה. התוכנית “המתקדמת” מספקת שטח גיבוי של 250 ג’יגה-בייט למחשב אחד במחיר של 49.99 דולר לשנה. תמורת 20 דולר נוספים, תוכלו להוסיף שטח בנפח של 250 ג’יגה-בתים או להוסיף שני מחשבים, עד חמישה לכל היותר.

התוכנית “פרמיה” מעניקה לך 1 טרה-בתים במחיר של 99.99 דולר לשנה. אינך יכול לגבות יותר מחשבים ממה שאתה יכול עם התוכנית “המתקדמת”, אך כל מחשב שנוסף מעלה את המחיר בסכום של $ 50. אתה יכול גם להגדיל את השטח שלך ב- 1 TB עבור 40 $ לשנה, עד 5TB לכל היותר. 

אם אתה חושב ש- Image Acronis True עשוי להתאים לך, אתה יכול להשתמש בניסיון חינם של 30 יום כדי לוודא שאתה מקבל את מה שאתה צריך..

תארכי את הקבצים שלך באמצעות לקוח שולחן העבודה, שיש לו עיצוב מודרני ואינטואיטיבי. זה גם נותן לך דרך לגשת במהירות לקבצים שלך בארכיון ממסע הקבצים של מערכת ההפעלה שלך. לקוח שולחן העבודה זמין ב- Windows ו- macOS, אך לא ב- Linux. אם אתה זקוק לתמיכה של לינוקס, קרא את הגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו עבור Roundup Linux.

דרך נוספת לגשת לחלל הארכיון שלך היא מלקוח האינטרנט, שהוא אטרקטיבי וברור. בנוסף, אפליקציות סמארטפון לאנדרואיד ו- iOS קלות לשימוש, והן מאפשרות לך לגשת לקבצים ולגיבוי שלך כשאתה בדרכים..

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים תמונה אמיתית של Acronis

Acronis True Image משתמש בהצפנה של AES 256 סיביות כדי לאבטח קבצים במנוחה ופרוטוקול TLS / SSL מגן על הנתונים שלך בהעברה (עוד על כך בהשוואה שלנו ל- SSL לעומת TLS). בנוסף, Acronis Active Protection 2.0 מגן עליך מפני התקפות של תוכנות ransomware. הצפנה פרטית זמינה גם. 

עם זאת, אין אימות דו-גורמי, וזה פספוס גדול. בגלל זה, וודא שאתה יוצר סיסמה חזקה.

ל- Acronis רשת שרתים גלובלית קניינית, שעזרה לה להגיע למהירויות העברה מהירות במבחן שלנו. אתה יכול לראות את התוצאות בסקירת Acronis True Image שלנו. 

הצבנו את Acronis בראש הודות לתוכניות הגמישות שלה, גישה מהירה לארכיון שלך, אבטחה סולידית ומהירויות העברה מהירות.

גיבוי ענן Zoolz לעסקים

שלא כמו הרשומה הקודמת, Zoolz Cloud Backup for Business מכוון לעסקים, ובכן. עם זאת, הוא מספק ארכיון ללא המחירים התלולים שיש לרוב שירותי גיבוי עסקי.

לקוח שולחן העבודה הביתי של Zoolz

Zoolz Home Auto Select

לוח הזמנים לגיבוי ביתי של זולץ

אופטימיזציה של משאבי בית Zoolz

ממשק מקוון Zoolz ביתי

קודם

הבא

הסיבה לכך היא שכל התוכניות שלה מספקות אחסון קר. התוכנית הזולה ביותר היא תוכנית 2TB, שעומדת על 79.90 דולר לשנה. אם אתה זקוק ליותר, תוכל להירשם לתכנית 5TB במחיר של 199.90 דולר לשנה. תוכניות יקרות יותר מאפשרות לך לשלם לחודש. אם בסופו של דבר תזדקק לאחסון חם, תוכלו לקנות אותו במרווחים של 1TB במחיר של 400 $, עד 4TB לשנה.

אם אינך בטוח לגבי זולץ, הקפד להשתמש בניסיון הניסיון בן 14 הימים בחינם כדי לעזור לך להחליט. זה מגיע עם אחסון של 50 ג’יגה-בייט חם וקר.

לקוח שולחן העבודה של Zoolz זמין עבור Windows ו- macOS. החלון הראשי שלו מציג את כל המידע הדרוש אודות הגיבוי שלך, והכפתורים בתחתית מאפשרים לך לבחור נתונים לגיבוי, לשנות את ההגדרות ולבצע את תהליך השחזור. בסך הכל, לקוח שולחן העבודה הוא פשוט ומושך.

אין אפליקציות לנייד, אך אתה יכול להשתמש בלקוח האינטרנט כדי לגשת לגיבוי שלך. זה מראה הרבה מידע בזמן שהוא ברור ולא מכריע. קרא עוד על כל זה בסקירת הגיבוי שלנו לעסקים של Zoolz לעסקים.

סיבות אחרות שאנו אוהבים גיבוי של ענן Zoolz לעסקים

Zoolz Cloud Backup for Business מגן על הנתונים שלך לפני שהם עוזבים את המחשב שלך באמצעות קידוד AES 256 סיביות, ותוכל לנהל את מפתח ההצפנה בעצמך. בנוסף, Zoolz מגן על הקבצים שלך במעבר באמצעות פרוטוקול SSL. עם זאת, Zoolz אינו מספק אימות דו-גורמי. 

Zoolz משתמש בתשתית AWS של אמזון, אך זה לא עזר לה להגיע למהירויות העלאה מהירות במבחני המהירות שלנו. עם זאת, יש מצב שמקדיש את כל רוחב הפס הזמין ל- Acronis True Image וגם אפשרות להפעיל גיבויים מרובי הליכים. שתי השיטות יזרזו את ההעברה שלך.

זו הייתה שיחה קרובה בין Acronis True Image ו- Zoolz Cloud Backup for Business, אך בסופו של דבר החלטנו למקם את Zoolz Cloud Backup במקום השני מכיוון שהוא חסר אפליקציות סלולריות ואינו יכול לגשת לארכיון שלך משולחן העבודה כמו ש- Acronis יכולה.

Jottacloud

Jottacloud הוא שירות אחסון וגיבוי בענן מנורבגיה המספק ארכיון מקוון בו תוכלו להשתמש בכדי להעלות את הקבצים שלכם.

התוכנית “האישית” של Jottacloud מספקת שטח גיבוי בלתי מוגבל. זה 7.56 דולר לחודש, אבל המחיר ההנחה השנתי הוא 75.58 דולר, שמתברר להיות 6.30 דולר לחודש. 

Jottacloud-עמוד הבית -2019

אם אתה זקוק לתכנית עבור מספר משתמשים, תוכל להשתמש בתוכניות “משפחתיות” או “עסקיות”. התוכנית המשפחתית הזולה ביותר מביאה לך 1 טרה-בתים במחיר של 6.46 דולר לחודש או 64.60 דולר לשנה. כמות שטח זהה למשתמשים עסקיים בלתי מוגבלים היא 10.84 דולר לחודש, או 130.13 דולר לשנה.

עליך להשתמש בלקוח האינטרנט כדי לארכוב קבצים. הסיבה לכך היא שלקוח שולחן העבודה לא יכול לארכוב את הקבצים שלך והוא מסורבל. עם זאת, עם לקוח האינטרנט דרוש לחיצה אחת בלבד על מנת לגשת לארכיון שלך ואז תוכל להעלות אליו את הקבצים והתיקיות שלך..

האפליקציות לנייד של Jottacloud נעימות לשימוש, והן מאפשרות לך לגשת לארכיון שלך ולגבות את התמונות שלך. בנוסף, תוכל לנקות את הטלפון מכל התמונות שגיבית. זה אומר שאתה מקבל ארכיון גם עבור התמונות שלך.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבות את Jottacloud

Jottacloud משתמש בפרוטוקול TLS / SSL כדי להגן על הקבצים שלך העוברים מהמחשב לשרת. לאחר שרת, הצפנת AES 256 סיביות תערבל את הקבצים שלך במנוחה. אבל זה לא פרטי. עם זאת, Jottacloud כולל אימות דו-גורמי, שיגן על אישוריך.

מרכזי הנתונים של Jottacloud נמצאים בנורבגיה, כך שהמרחק שלך ממנו ישקף על מהירות ההעברה שלך. היינו קרובים יחסית, בבלגרד, סרביה, כאשר בדקנו את Jottacloud, אך אם אינכם יכולים, תוכלו להאיץ את ההעברות שלכם אם תאפשרו גיבוי רב-הברגה..

ל- Jottacloud יש תוכניות תמחור המציעות ערך רב, אך הוא חסר הצפנה פרטית ומחייב אותך להשתמש בלקוח האינטרנט לצורך ארכיב קבצים. עם זאת, יש עוד ל- Jottacloud, כפי שאתה יכול לקרוא בסקירת Jottacloud שלנו.

IDrive לעסקים

IDrive הוא שירות מסוגל למשתמשים אישיים ועסקיים כאחד. הוא מציע ארכיון אמיתי, שפירושו שהוא לעולם לא ימחק את הקבצים שלך אלא אם תמחק אותם מפורשות מהענן. בזכות זה, זה עשה את הרשימה הזו.

IDrive יכול לגבות מכשירים ללא הגבלה, וכל התוכניות מספקות כמות שווה של שטח סינכרון כמו שהם עושים שטח גיבוי.

IDrive-Client-Backup-Slider1

IDrive-Client-Restore-Slider2

IDrive-Client-Scheduler-Slider3

IDrive-Client-Sync-Slider4

IDrive-Client-Disk-Image-Slider5

קודם

הבא

התוכנית העסקית הזולה ביותר מביאה לך 250 ג’יגה-בייט במחיר של 74.62 דולר לשנה. תמורת 500 ג’יגה-בייט תצטרך לאסוף 149.62 דולר לשנה. התוכניות שלהלן עולות ל 12.5 טרה-בתים המאפשרות לך לשלם לחודש.

ישנן גם תוכניות אישיות שמספקות 2TB תמורת 52.12 דולר לשנה ו- 5TB תמורת 74.62 דולר לשנה. אם אינך בטוח ש- IDrive היא הבחירה הנכונה, תוכל להשתמש בתוכנית החינמית שלה 5GB כדי לבדוק אותה לפני שתירשם כמנוי..

לקוח השולחן של IDrive עובד ב- Windows ו- macOS, אך לא על Linux. זה לא בין הלקוחות האטרקטיביים ביותר, אבל זה פשוט. אתה יכול גם להשתמש באפליקציית האינטרנט כדי להעלות את הקבצים שלך למרחב “סינכרון ואחסון בענן”, שעובד נהדר לארכיון הקבצים שלך.. 

האפליקציה לנייד קלה לשימוש, בזכות העיצוב המינימלי והאינטואיטיבי שלה. אתה יכול להשתמש בו כדי לגשת אל גיבוי וציר הזמן של הצילום שלך, כמו גם כדי לגבות את נתוני הטלפון שלך. בגלל זה, IDrive ביצעה את הגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו עבור Roundup לנייד.

סיבות אחרות שאנו אוהבים IDrive לעסקים

IDrive משתמש בפרוטוקול TLS / SSL כדי להגן על הקבצים שלך במעבר ובצפנת AES 256-bit כדי לטרוף אותם במנוחה. אתה יכול גם לאפשר הצפנה פרטית כאשר אתה מגדיר לראשונה את IDrive.

אימות דו-גורמי זמין גם כן, ותוכל להשבית מרחוק את הסנכרון עבור המכשירים שבחשבונך. זה עוזר אם מישהו גונב את המכשיר שלך.

IDrive אינו מהיר בהעלאות ראשוניות, אך אתה יכול להשתמש בשירות שליחים בשם IDrive Express כדי לגבות ולשחזר את הקבצים שלך. אם אתה רוצה ללמוד עוד על IDrive, קרא את סקירת IDrive שלנו.

BigMIND עסקים

BigMIND Business הוא מוצר אחר מבית Zoolz (וכך גם BIGMind Home). הוא מלא בתכונות ומאפשר לך לארכוב את הקבצים שלך באמצעות תוכנית המנויים המיוחדת שלה שנקראת “ארכיון חכם”, המספק שטח אחסון קר של 1 טרה-בתים במחיר של 40 $ לחודש. בנוסף, הוא יכול לתמוך בעד 50 שרתים ו -500 משתמשים. 

אם אתה זקוק לשטח רב יותר, אתה יכול להוסיף 1 TB עבור 40 $ לחודש, עד 10 TB. התוכנית מספקת גם זיהוי תמונות של AI, שימושי אם אתה עובד עם תמונות.

לוח מחוונים לשולחן העבודה BigMIND

אפשרויות חיבור BigMIND

BigMIND בחירה חכמה

לוח הזמנים לגיבוי של BigMIND

BigMIND חקר קבצים מקוונים

קודם

הבא

לקוח השולחן של BigMIND, כמו זה מ- Zoolz Cloud, עובד ב- Windows ו- Mac, והוא מראה את כל מה שאתה צריך לדעת על הגיבוי שלך במבט חטוף. בסך הכל, קל ופשוט לשימוש.

התצוגה העיקרית של לקוח האינטרנט היא לוח המחוונים, והיא גם מציגה את כל המידע הרלוונטי לגבי כל הגיבוי העסקי שלך. זה ברור, מושך ופשוט לשימוש. 

אתה יכול גם להשתמש בלקוח הנייד כדי להעלות נתונים, כולל יומני שיחות, אנשי קשר, תמונות, הודעות, קטעי וידאו וסוגי קבצים אחרים. בנוסף, תוכל להורות לאפליקציה לנקות את הטלפון שלך מסרטונים ותמונות שגיבית.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים BigMIND עסקים

BigMIND Business מנהל את ברירת המחדל של מפתח ההצפנה שלך, ואין דרך לאפשר קידוד פרטי. עם זאת, רמת ההצפנה היא AES 256 סיביות, ו- BigMIND משתמש בפרוטוקול SSL כדי להגן על קבצים במעבר. בנוסף, אימות דו-גורמי זמין להגנה על אישוריך.

אנו מרוצים מביצועי BigMIND במבחני ההעלאה שלנו, אך מהירות ההורדה שלה משאירה הרבה רצוי. עם זאת, באפשרותך להפעיל “הורדה מרובת חוטים” כדי להאיץ אותה, ותוכל לעבור ל”מצב טורבו “כדי להקצות רוחב פס רב יותר ל- BigMIND. אם אתה רוצה לראות תוצאות בדיקות מהירות, קרא את הסקירה העסקית של BigMIND.

מחשבות אחרונות

כל השירותים הללו מסוגלים לארכוב את הקבצים שלך, אך ההבדל הגדול ביותר נובע מהמחיר, קלות הגישה לארכיון ומהירות ההעברה. הודות למהירויות המהירות וקלות השימוש הטובות, הצבנו את Acronis True Image בראש, למרות שהתוכניות שלה מציעות פחות ערך משירותים אחרים (למעט BigMIND Business).

אם המיקוד העיקרי שלכם משלם פחות עבור יותר, שירותים אחרים ברשימה זו הם בחירה מצוינת, אם תוכלו לחיות עם החסרונות הספציפיים שלהם. האם אתה מעדיף מישהו מהאחרים יותר מאשר תמונה אמיתית של Acronis? ספרו לכולנו על זה בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me