תוכנת הנהלת החשבונות הטובה ביותר: שמירה על ספרים משלך באינטרנט בשנת 2020

תוכנת חשבונאות מבוססת ענן מאפשרת לעסקים קטנים ולרואי חשבון לנהל את הספרים שלהם בקלות. זה יכול לחסוך כסף – ביצוע הספרים בעצמך פירושו שאתה לא צריך לשלם למנהל חשבונות או רואה חשבון – ושומר על המידע המעודכן ונגיש תוך כדי תנועה. אנו מכסים סיבות ואחרות לסיבות שלך בענן במאמר המקושר.


לאחר שהחלטת שזו הבחירה הנכונה לעסק שלך, עדיין תצטרך למצוא את תוכנת החשבונאות הטובה ביותר שתתאים לצרכים שלך. זה יהיה תלוי בענף שלך ובאופן שבו ברצונך להשתמש בתוכנית.

שירות או עסק מבוסס פרויקטים צריך להעביר את ההוצאות ללקוחות ולגבות תעריפי שעה עבור פרויקטים. אם העסק שלך מכיל מלאי רב, עם זאת מעקב וניהול משולבים הם יתרון גדול. תכונה הנדרשת על ידי חברה אחת עשויה אף פעם לא לגעת בה על ידי חברה אחרת.

פרשנו את התכונות הנפוצות ביותר שמשתמשים מחפשים בתוכנת הנהלת חשבונות ובחרנו את התוכנית הטובה ביותר עבור כל תכונה שתעזור לכם לקבל החלטה מושכלת..

לאחר שתחליט על סדרי העדיפויות שלך, תוכל לבחור את האפשרות הטובה ביותר לאפשרות תוכנת הנהלת חשבונות מהרשימה שלנו. אנו רוצים להפוך את תהליך הבחירה לקל ככל שיהיה באמצעות תוכנת הנהלת חשבונות מבוססת ענן.

תכונות

מאפיינים: QuickBooks OnlineFreshBooksWaveXeroZoho Books Free AgentSageOneUp
חשבוניות חוזרות
שטרות חוזרים
עיבוד תשלומים משולב
אפליקציה לנייד
פרויקטים
מעקב אחר זמן
שכר (בריטניה בלבד)
מלאי
נכסים קבועים

תוכנת החשבונית הטובה ביותר

אחת התכליות העיקריות של תוכנת הנהלת חשבונות היא חשבונית של לקוחות. משלוח חשבוניות באמצעות דואר אלקטרוני, עם קישור לתשלום, חוסך לך עלויות תפוצה. תוכנית העוקבת אחר חשבוניות מסייעת לך להישאר מעודכן על חשבונות שחייבים לחייב ולגבות בכספים המגיעים לחובות. בחירה נכונה עבורך תעזור לעסק שלך להישאר רווחי.

בחשבונית טובה יש שדות כמו תנאי תשלום, תאריך יעד, כמות הפריט או השעות שחויבו, הנחות או מיסים ומקום להשאיר פתקים עבור הלקוח. לא לכל החשבוניות הסטנדרטיות בתוכניות החשבונאיות העיקריות יש חשבוניות אלה.

החשבוניות של זירו אינן כוללות תנאים, כמו רשת 30, או אפשרויות הנחה. יש להכניס את התנאים של סייג ידנית ואין מקום להוסיף הערות ללקוחות בחשבוניות של Wave. אף אחד מאלו אינם פורעי עסקות, אך יש לקחת אותם בחשבון, במיוחד אם אתה מציע תנאים ללקוחות לעתים קרובות.

התאמה אישית של חשבוניות

התאמה אישית של חשבוניות מאפשרת לך לשנות את הגופנים, הצבעים והשדות וכן להוסיף לוגו. אפשרויות ההתאמה האישית משתנות. תוכנות מסוימות, כגון FreshBooks ו- FreeAgent, מאפשרות לך לבחור מבין מבחר תבניות ואז להגביל אותך לבצע שינויים אסתטיים. לאחרים, כמו ספרי Zoho, העלאת תבנית חשבונית וממפת אותה לשדות שלהם.

אפשרויות חשבוניות בהתאמה אישית

QuickBooks Online מחייב אותך לבצע מספר שלבים בתפריט ההגדרות ו”סגנונות טופס מותאמים אישית “כדי לבצע שינויים פשוטים, כגון שינוי צבע או גופן (קרא עוד בסקירת QuickBooks המקוון שלנו). למרות שאתה יכול לשנות שדות נתונים, מערך האפשרויות הרחב עשוי לבלבל למשתמשים בפעם הראשונה בתוכנות הנהלת חשבונות.

חשבונית שהושלמה

תראה את השדות הסטנדרטיים, כמו גם את האפשרות לשלוח בדוא”ל, בטופס החשבונית של QuickBooks Online. QuickBooks מקוון וגם FreshBooks מאפשרים לך לשלוח בדוא”ל את החשבונית ללקוח שלך ישירות. השוואת FreshBooks לעומת QuickBooks המקוון שלנו מספקת מבט מעמיק על קווי הדמיון וההבדלים של התוכניות.

אם אתה רוצה לגבות פיקדונות על פרויקטים, לחשבוניות של FreshBooks יש פונקציונליות זו.

OneUp נותן לך את תנאי התשלום הרגילים, כמו Net 10 או Net 30, כמו גם את האפשרות לפצל תשלומים לתשלומים..

ספרי FreshBooks, QuickBooks Online, Sage ו- Zoho ספרים מאפשרים לך למשוך שעות עבודה על פרויקט לחשבונית של לקוח. באמצעות Zoho Books, אתה יכול אפילו לשלוח את הזמן ללקוח לאישורו לפני שתשלם חשבונית.

הוספת זמן לחשבונית

Xero רק הוציא פרויקטים, אך אינך יכול לחייב שעות עבודה. זה לא יהיה פורץ עסקות עבור עסק מבוסס מלאי, אבל יכול להיות חשוב לך.

חשבוניות חוזרות

הגדרת חשבונות חוזרים מאפשרת אוטומציה של לקוחות חיוב שאתה מחייב באופן קבוע. תוכנית החשבונאות שלך תשלח את החשבונית במרווח מוגדר. שירותים רבים אפילו ישלחו תזכורות לתשלום אוטומטי. עבור עסקים מסוימים זו הסיבה הספציפית לעשות את ספריהם בענן.

ל- FreshBooks יש את אחת מפונקציות החיוב החוזרות הטובות ביותר, כפי שנפרט בסקירת FreshBooks שלנו. האפשרות “לבצע חוזרים” מופיעה בכל חשבונית שתזין וכמסך לאחר השלמת חשבונית. אתה יכול לבחור את התדר ולהשהות אותו אם, למשל, לקוח מעכב את השירות באופן זמני.

להפוך חוזר

למרות של Wave יש גם תכונת חיוב חוזרת ונוחה לשימוש, היא לא מוסיפה עמלות מאוחרות באופן אוטומטי כמו שעושה FreshBooks. עליכם לפתוח מחדש את החשבונית ולהוסיף אותם כפריט שורה. להשוואה מלאה בין שתי התוכניות, קרא את המאמר של FreshBooks vs Wave.

QuickBooks Online מאפשר לך להגדיר חשבוניות חוזרות, אך זהו תהליך מייגע. במקום לתת לך את האפשרויות “עשה חוזרים” לאחר הזנת חשבונית, כפי שעושה FreshBooks, זה גורם לך לנווט לפנקס הבנקים. כשמגיעים לשם, עליכם למצוא את העסקה שברצונכם לבצע חוזרת ולבחור “לשנן”.

חשבוניות חוזרות ב- FreshBooks וב- QuickBooks Online מכילות קישורים שלקוחות יכולים ללחוץ כדי לשלם את החשבונות שלהם. FreshBooks גם מאפשרת ללקוחות לבחור להחזיק כרטיס אשראי בתשלום ולהעביר את החשבון שלהם באופן אוטומטי.

Xero, Wave ו- Brightbook מעניקים למשתמשים אפשרות לשלוח חשבוניות חוזרות, אך אינן קלות לשימוש כמו FreshBooks ויש להם פחות אפשרויות. ל- OneUp ו- Sage אין דרך להגדיר חשבוניות חוזרות, כך שאם העסק שלך בנוי סביב שירותים חודשיים ודמי דירה, הם לא יהיו הבחירה הטובה ביותר.

איסוף חייבים בני גיל

פיקוח על חייבים שחולפו בעבר משפיע על תזרים המזומנים שלך. לוחות מחוונים המציגים את הסכומים שהלקוחות חייבים להם וכמה זמן עבר להם הם כלי נהדר לעסקים שנאבקים עם סוגיות תזרים מזומנים. דוחות ההזדקנות של חשבונות מפרקים את הסכומים שחלפו על ידי משך הזמן שהיה לך לך כסף.

כל תוכנות הנהלת החשבונות העיקריות מציגות גרסה מסוימת של חייבים לחיי העסקה של העסק שלך בלוחות המחוונים העיקריים שלהם. חלקם, כמו FreshBooks ו- QuickBooks Online, מראים סרגל העובר משמאל לימין לרוחב המסך, וממשיך ימינה ככל שאתה חייב יותר כסף. Wave מביא ציון טוב גם עם לוח מחוונים ברור ויפה.

לוח מחוונים של הגל

Wave מציגה חשבוניות מאוחרות כסכום כולל של דולר בתיבה משמאל המסך, ואילו סייג מציג את המספר בהמשך המסך (קרא את סקירת החכם שלנו). אנו מעדיפים לוח מחוונים המציג את הסכומים הכוללים שחלפו בתור גרפי וכנתון מספרי עבור אנשים שלוקחים מידע בדרכים שונות. QuickBooks Online משיג זאת.

FreshBooks, QuickBooks Online ו- Wave ישלחו תזכורות אוטומטיות לתשלום על חשבוניות שחלפו. יש אפשרויות תאריך שונות, החל משליחת תזכורת לשבוע לחודש, אך רק FreshBooks מתאימה אישית את התזכורות על ידי הלקוח. אם תבחר “שבעה ימים” לתזכורת ב- QuickBooks Online, כל הלקוחות יזכרו לשלם תוך שבעה ימים.

עד נקודה זו, FreshBooks אולי היה המנצח בקטגוריה זו. לרוע המזל, אף שמעצביו הקדישו תשומת לב רבה לייעול ופישוט תהליך החשבונית, הדוחות שלו חסרים. הוא מספק דוח אחד הקשור לחשבוניות: הזדקנות חשבונות. לא ניתן להתאים אותו אישית, וגם לא ניתן להיכנס למידע. הדוחות של Wave פשוטים כל כך.

רווח והפסד

הדוחות של QuickBooks Online כוללים את האפשרויות הניתנות להתאמה אישית ביותר. בנוסף לשינוי טווח התאריכים, באפשרותך לשנות קיבוצי חשבונות, הצגת תצוגה מקדימה של נתונים. זה נותן למשתמשים שבעה דוחות הקשורים לחשבוניות: הזדקנות חשבונות, גבייה, יתרות המגיעות על ידי הלקוח, רשימת חשבוניות ורשימת הצהרות, חשבוניות פתוחות וחשבוניות ותשלומים שהתקבלו..

תיקיית סינכרון-סינכרון

אם יש לך לקוחות שמשלמים תשלומים חלקיים, החשבוניות ודוחות התשלומים שהתקבלו יעזרו. מעקב אחר יתרות הנגרמות על ידי הלקוח מסייע בזיהוי לקוחות בעייתיים. דוח האוספים מסכם את ההצלחה במאמצים שלך לגבות סכומים שהגיעו לתשלום.

Xero מחשב גם דוחות חשבוניות ולקוחות רבים למשתמשים ומעניק להם הרבה אפשרויות התאמה אישית. קרא עוד בסקירת Xero שלנו. ל- QuickBooks Online יש כמעט יותר מדי אפשרויות, שעשויות להיות מכריע עבור עסקים קטנים יותר שהתחילו לעשות ספרים משלהם. Xero יכולה להיות אפשרות טובה אם ברצונך לעקוב אחר חייבים מקרוב.

טופס חשבונית חדש

עבור פונקציות חשבוניות וחשבוניות, FreshBooks הוא המנצח. אם דוחות כלולים בניתוח, QuickBooks Online מנצח.

הכי טוב לתשלום חשבונות

לאחר בדיקת חשבוניות וגביית כספים המגיעים, בעלי עסקים קטנים רבים בודקים תוכנה לניהול חשבונות מבוססי ענן כדי לעזור להם לנהל את החשבונות שלהם. שמירה על תנאים טובים עם ספקים ונושים היא חשובה להצלחה של העסק לטווח הארוך. למרות שיש פחות אפשרויות בתשלום חשבונות, ישנם הבדלים בין התוכניות.

קשה למצוא היכן להזין הצעת חוק חדשה ב- QuickBooks Online. לאחר הניווט למסך הוצאות אתה תמצא אותו תחת “עסקאות חדשות”. ידידותיות למשתמש, במיוחד למצטרפים חדשים, חסרה בתוכנה.

תשלום חשבונות באמצעות תוכנת חשבונאות

לאחר שתזין חשבונות ב- QuickBooks Online, תוכל להדפיס אותם כאצווה או לשלם אותם באופן מקוון בקבוצה. תשלום חשבונות מרובים בבת אחת הוא תכונה נחמדה לחיסכון בזמן. ההוצאות מוצגות בתרשים עוגה בלוח המחוונים הראשי שליד ההכנסות. בכל פעם שתתחבר, תראה רשומה של תשלומי עבר.

תשלום באמצעות חשבונות FreshBooks מאפשר לך לסמן הוצאה כחיוב ולהוסיף סימון, שימושי לעסקים שמעבירים לעתים קרובות הוצאות ללקוחות. במידת הצורך, תוכלו לצרף גם קבלה כהוכחה. שטרות מוצגים בתרשים עוגה בלוח המחוונים הראשי, ואומרים לך היכן אתה מוציא את כספך.

לוח מחוונים

לוח המחוונים של Xero מציג מידע נוסף, עם שטרות קרובים, חשבונות הממתינים לאישור, תשלומים וחשבונות מאיחור, כל אלה מוצגים כשאתה מתחבר. אנו מעוניינים לקבל תצוגה מקיפה של פעילות תשלום החשבונות. בנוסף, שטרות יוסיפו מיסים ותוכלו לקוד מספר פריטי שורה בשטר אחד לחשבונות שונים.

לוח מחוונים Xero

למרבה הצער, לתשלומי החשבונות של Xero יש חיסרון אחד משמעותי. יש לרשום ידנית את כל התשלומים, בין באמצעות ACH, צ’ק או כרטיס אשראי. שלא כמו ב- QuickBooks Online, הם לא יתאימו באופן אוטומטי.

ספרי Zoho היא אחת התוכנות הבודדות המאפשרות לך לרשום קילומטראז ‘בהוצאות. לאחר שתגיד לו אם להקליט בקילומטרים או קילומטרים, ולספק קצב קילומטראז ‘, זה יחשב את הסכומים החבים. יש לו גם אפשרות להוסיף הוצאות בכמות גדולה, מה שיחסוך זמן אם אתה משלם חשבונות רבים בבת אחת.

שיא-קילומטראז '

ל- OneUp אפשרויות התשלום הרגילות לחיוב ותכונה ייחודית אחת. אם העסק שלך מתכנן פרויקט גדול, אתה יכול להזין הצעות מחיר של ספקים רבים להשוואה. הם יוצגו זה לצד זה, אך אין דרך לסנן או למיין אותם.

טופס החיוב של סייג ‘לא מאפשר לך לשים מסים ששולמו על פריט שורה נפרד כדי לעקוב אחריו לצורך דיווח הוצאות מדויק. לא ניתן לשלם באמצעותו שטרות, וגם לא ישלח תזכורת למועד החיוב. מסיבות אלה איננו יכולים להמליץ ​​עליו לתשלום חשבונות.

לוח מחוונים של ספקים

עבור תוכנית חינמית, Wave עושה עבודה טובה בהתמדה עם התכונות שמציעות המתחרים. למרות שלא ניתן להוסיף מיסים לחשבונות, הסינון והמיון של עסקאות בעבר בכדי לנתח את תזרימי המזומנים הוא טוב יותר ממה שקורה ב- QuickBooks Online. זה גם ישיג הוצאות מחשבונות בנק מסונכרנים. קרא את סקירת הגל שלנו למידע נוסף.

שטרות חוזרים

כל תוכנית הנהלת חשבונות מקוונת תעניק לך את היכולת לשלם חשבונות, אך לא כולם כוללים חיובים חוזרים. שטר חוזר הוא חשבון שמגיע למסגרת זמן קבועה, בדרך כלל חודשית, והוא תמיד אותו הסכום. דוגמאות נפוצות הן שכר דירה וכלי עזר.

זה חוסך זמן להגדיר תשלומים חוזרים על שטרות אלה. חיוב חוזר גם מבטיח ששטרות חשובים ישלמו, גם אם מנהל החשבונות שלך מתקשר לחולה או מישהו שוכח להכניס את ההמחאה לדואר.

OneUp, Sage and Wave אינם מציעים חיובים חוזרים.

ב- FreeAgent, התהליך להגדרת שטר חוזר קיים, אך הדבר אפשרי רק בתום הזנת החשבון. אינך יכול לציין שאתה רוצה ששטר יחזור בהתחלה, וגם אינך יכול לחזור ולבצע שטר שהוזן קודם לכן יחזור לאחר שנשמר. אנו מכסים זאת ביתר פירוט בסקירת FreeAgent שלנו.

שטרות-מסך עיקרי

הגדרת חשבונות חוזרים ב- QuickBooks Online פועלת לפי צעדים דומים להגדרת חשבוניות חוזרות. אתה צריך ללכת לרשם הראשי, לחץ על תשלום קודם לספק, ובחר “לשנן.” התהליך פחות אידיאלי, בעיקר מכיוון שהדרך היחידה להגדיר חשבון חוזר היא אם כבר שילמת למישהו.

גם התהליך של Zoho Books עמל. אתה יכול לבחור באפשרות “הפוך לחזור” לאחר הזנת הוצאה, אך אם טרם שילמת חשבון לספק זה, תצטרך לעבור ל”הגדרות “ולהגדיר זרימת עבודה אוטומטית. מסיבות אלה, QuickBooks Online וגם Zoho Books לא יצאו בראש הקטגוריה הזו.

קל למצוא ולהגדיר חשבון חוזר ב- Xero. תחת “חדש” בלוח המחוונים, תראה “חיוב חוזר”. זוהי גם אפשרות לאחר שהזנת חשבון חדש. אנו מעריכים את הישירות לאחר התהליך הלא אינטואיטיבי של QuickBooks Online.

כשאתה מתחיל להזין הוצאה חדשה ב- FreshBooks, “עשה חוזר” מופיע בצד ימין. סקירת FreshBooks לעומת Xero מעמיקה עמוק יותר בהשוואה בין שתי התוכנות.

בסך הכל, אנו מעדיפים כמה קל למצוא ולהזין שטרות חוזרים ב- Xero, כמו גם את היכולת לעקוב אחר קילומטראז ‘ולוח מחוונים מפורט יותר..

למרות שסביר להניח שחיוב חוזר לא יהיה הגורם המכריע בבחירת שירות חשבונאות מבוסס ענן לעסק שלך אם אתה מתקשה לבחור בין תוכניות, זה יכול להטות אותך לטובת אחד כזה.

עם זאת, אם אתה מתעקש להיות מסוגל לשלם חשבונות באמצעות תוכנת החשבונאות, FreshBooks ו- QuickBooks Online קשורים לראשונה כאן.

עיבוד תשלום משולב הטוב ביותר

ככל שהלקוחות קלים יותר לשלם את החשבונית שלך, כך תתקשה לאסוף את הקושי. כמה מספקי תוכנת הנהלת חשבונות מבוססי ענן שילבו עיבוד תשלומים. פירוש הדבר שלקוחות יכולים ללחוץ על קישור בחשבונית ולשלם או להחזיק כרטיס אשראי בתיק ולהגדיר תשלומים אוטומטיים.

עסקים המתמודדים גם עם גביית חשבוניות צריכים לשקול להקל על הלקוחות בתשלום. תרצה להעריך את עלות דמי עיבוד התשלומים ולהעריך כיצד הם ישפיעו על העסק שלך לפני שתבחר בתוכנית הנהלת חשבונות.

QuickBooks Online ו- FreshBooks שילבו עיבוד תשלומים. למרות שהם לוקחים אחוז מכל עסקה, בתוספת עמלה לכל עסקה, הלקוחות בדרך כלל מעריכים את הנוחות של תשלום באמצעות קישור מוטבע בחשבונית שלך. FreshBooks גובה 2.9 אחוזים פלוס 30 סנט ו- QuickBooks Online גובה 2.4 או 2.9 אחוז פלוס 25 סנט.

FreshBooks היא התוכנית היחידה שמציעה אפשרות לאחסן כרטיסי אשראי של לקוחות בתיק. זה נותן ללקוחות את האפשרות להירשם לחיוב אוטומטי. אם העסק שלך גובה עמלות רגילות עבור שירותיו, זו תהיה תכונה נהדרת.

לעיבוד תשלומים ב- Xero, OneUp, Sage ו- Zoho Books, עליכם להירשם ליישום צד שלישי. Wave עובד עם billpay.com, המחייב את הלקוחות להקים חשבון אחר או להגיע לאתר אחר כדי לשלם. אם יש לכם הרבה לקוחות שאוהבים לשלם את החשבוניות שלהם בכרטיס אשראי, אולי כדאי לכם להישאר עם תוכנית שמשלבת תשלום.

FreshBooks זוכה בקטגוריה זו אם אתה צריך לחייב באופן קבוע ורוצה לשמור על כרטיסי אשראי. עם זאת, היא גובה אחוז גבוה בהרבה עבור תשלומי אמריקן אקספרס מאשר QuickBooks Online. אם אינך צריך לבצע חיובים אוטומטיים של לקוחות, אנו ממליצים על QuickBooks Online.

ניהול פרויקטים משולב הטוב ביותר

בעלי עסקים המחפשים תוכנת הנהלת חשבונות עשויים שלא לדעת שתוכנות מסוימות כוללות יכולות פרויקטים. למרות שהם בדרך כלל לא מציעים את התכונות המלאות של תוכנת ניהול הפרויקטים הטובה ביותר, זה יכול לעזור לנהל חשבונאות כחלק מהחבילה. אם אתה מחפש תוכנית לניהול משימות הכוללת תכונות חשבונאיות, עיין בסקירת Mavenlink שלנו.

ל- FreshBooks ו- OneUp יש שתי אפשרויות לפרויקטים הטובות ביותר. FreshBooks יוצר סביבה שיתופית בה תוכלו להזמין עובדים, אנשי קשר חיצוניים ולקוחות לתרום ולשתף תיקיות. במסגרת פרויקט אתה יכול לנהל משימות, להקצות תאריכי יעד ולגבות תעריפי שעה שונים עבור משימות שונות.

ב- OneUp, פונקציית ה”פרויקטים “מוסתרת בתפריט” מכירות “, אך ברגע שתמצא אותה, תקבל הרבה מאותן תכונות כמו שאתה עושה ב- FreshBooks. לאחר יצירת פרויקט, אתה יכול להקצות משימות עם תאריכי יעד, איזה חשבון שירות לחיוב ואיש קשר ללקוח לשאלות. ניתן לקשר חשבוניות והוצאות לפרויקט למעקב טוב יותר.

משימות פרוייקט

ל- OneUp יש גם את מה שהיא מכנה “משימות הזדמנות” לפרויקט ויומן שיחות טלפון שבוצעו, המסווגות אוטומטית כלא ניתן לחיוב. זוהי תכונה מועילה אם אינך רוצה לטרוח לסווג משימות כחיוב או לא ניתן לחיוב לאחר שהוסנו. קרא את סקירת OneUp המלאה שלנו לפרטים.

FreeAgent’s לא מבדיל את עצמו בהיצע הפרויקטים שלו מ- FreshBooks או OneUp. ניתן למשוך פעילות ומשימות הקשורות לחשבונאות לפרויקט. אפשר להגדיר פרויקטים כמחיר קבוע או לחיוב לפי שעה. אתה יכול גם להוסיף הערות גנריות.

כרגיל ב- QuickBooks Online, הפעלת פונקציית “פרויקטים” דורשת צעדים מיותרים בתפריט ההגדרות במקום פשוט להפעיל אותה כשאתה מתחבר. השירות פחות ידידותי למשתמש מאחרים, במיוחד למשתמשים חדשים בחשבונאות מקוונת..

שלא כמו בפרוייקטים של FreshBooks ו- OneUp, הפרויקטים של QuickBooks Online מאפשרים לך רק לעקוב ולהקצות פריטים הקשורים לחשבונאות לפרויקט. זה לא יכול לשתף קבצים, להזמין משתמשים אחרים לתרום או להגדיר משימות פרויקט, תאריכי יעד או אבני דרך. מסיבה זו איננו רואים ביישום של QuickBooks Online פונקציית “פרויקטים” אמיתית.

ל- FreshBooks ו- FreeAgent אין דוחות הקשורים לפרויקטים, כגון רווחיות או שעות חיוב. OneUp עוקב אחר “משימות נוכחיות למשימה” בדו”ח ושומר רשימה מוגבלת של פרויקטים נוכחיים. ב- QuickBooks Online דוחות הקשורים לפרויקטים מחשבים את הרווחיות של הפרויקט ומציגים זמן בלתי ניתן לחיוב וזמן והוצאות שטרם הושלמו..

למרות ש- QuickBooks Online אכן נותן דוחות טובים יותר לפרויקטים, אין לו תכונות רבות כמו אפשרויות אחרות. FreshBooks ו- OneUp דומים, אך ל- OneUp יש יתרון קל ביכולתו להבדיל בין משימות בעת הגדרתן לבין כמה משימות הקשורות לפרויקטים. זה המנצח בקטגוריה זו.

האפליקציה הטובה ביותר למעקב אחר זמן

עסקים המבצעים עבודה מבוססת פרויקטים, בין אם למסע פרסום או עיצוב חדש של משרד, זקוקים לעובדים לעיתים קרובות לעקוב אחר השעות בהן עבדו בפרויקטים. יתכן ויועברו שעות ללקוח. גם אם העסק גובה עמלה קבועה, שעות המעקב עוזרות בחישוב הרווחיות.

Sage ו- OneUp כוללים פונקציות פרוייקטים מצוינות בתוכנה שלהם, אך למרבה הפלא לא כוללים מעקב אחר זמן או שעוני סטופר מובנים. “שעות” היא אפשרות בחשבוניות של סייג, אך העובדים או הקבלנים שלך יצטרכו לעקוב אחר שעותיהם במקום אחר. גם ל- Wave אין אפשרויות מעקב אחר זמן.

למרות שתוכל להפעיל את מעקב הזמן בהגדרות של QuickBooks Online, הזנת זמן היא תהליך ארוך. על העובדים למלא גיליון זמנים לא מקוון, ואז עליכם להזין ידנית כספק ולהעביר ללקוח. מעקב בזמן מקוון אינו נתמך אלא אם אתה מוריד ומשלם עבור תוסף.

ל- Zoho Books יש מעקב אחר זמן, אותו ניתן לרשום מדי יום או שבועי, ומשויך לפרויקט וגם למשימה בפרויקט. יישומון טיימר עוקב אחר הזמן אם ברצונך שהוא יפעל ברקע. אם אתה רק רוצה שקבלן יראה את גליון הזמנים שלו, קל להגביל את הגישה למודול הגליון. האפליקציה הסלולרית שלה תומכת גם במעקב בזמן.

FreshBooks מספק את האפשרויות הגבוהות ביותר למעקב אחר זמן. אתה יכול לבחור “מעקב אחר זמן” מהתפריט הראשי, לבחור את הלקוח שלך או את הפרויקט ולהתחיל שעון עצר. יש לו גם סיומת Chrome שתוכל להתקין. בדומה לזוהו ספרים, ניתן לעקוב אחר הזמן באפליקציה ושעות מקושרות לשירותים הניתנים כך שהלקוח יודע על מה אתה מחייב אותם..

מעקב אחר זמן

יכולות מעקב הזמן של FreeAgent דומות לאלה של FreshBooks ו- Zoho Books. גם לזה יש כניסה לזמן ידני או לשעון סטופר. ניתן למשוך שעות גם לחשבוניות. אחד המאפיינים המבדילים הוא שדוחות התקדמות ושעות עבודה ניתן לשלוח בדואר אלקטרוני ללקוחות. האפליקציה שלה עוקבת אחר זמן.

FreshBooks אינו מספק דוחות הקשורים למעקב אחר זמן זמין למשתמשים. כאמור, הוא חסר מאוד בדיווחים. FreeAgent גם לא. ל- Zoho Books אין דוחות פרוייקטים אלא אם אתה משלב אותם עם Zoho Projects, אך התוכנית היא בחינם עבור עד חמישה משתמשים ושני פרויקטים..

לאחר שתאפשר את האינטגרציה, תקבל דוחות שעות מתוכננים בפועל, מציגה דוחות משימה ודוחות גליון זמנים. עם מעט מאוד דברים שמבדילים את השירותים, מספיק לנו לבחור בזוהו ספרים כמנצחת בקטגוריית מעקב הזמן. למידע נוסף, קרא את הסקירה המעמיקה של ספרי Zoho שלנו.

ניהול מלאי הטוב ביותר

מלאי שמשתלב עם תוכנת הנהלת חשבונות מעניק לבעלי עסקים קטנים אפשרויות נוספות לייעול הפעילות העסקית שלהם. זה מאפשר להם למשוך מכמויות בהישג יד בעת יצירת חשבוניות, לשמור על ספירות מדויקות במערכות שלהם ולהגדיר מינימום והתראות מחדש.

QuickBooks Online מציע ניהול ומעקב מלאי בלבד ברמת המחיר הגבוהה ביותר שלו, פלוס. ניתן להוסיף תמונות לפריטים מלאי בהישג יד ולחשב אוטומטית עלות בשיטת FIFO. אפשר גם להגדיר מינימום לסדר מחדש, אך זה לא יזמין אותם עבורך.

QuickBooks Online מציע ניהול ומעקב מלאי בלבד ברמת המחיר הגבוהה ביותר שלו, פלוס. ניתן להוסיף תמונות לפריטים מלאי בהישג יד ולחשב אוטומטית עלות בשיטת FIFO. אפשר גם להגדיר מינימום לסדר מחדש, אך זה לא יזמין אותם עבורך.

באפליקציה של OneUp, אתה יכול לסדר מחדש פריטי מלאי נמוכים. לאחר ביצוע הזמנה ויצרת רשימת אריזה, המלאי מתעדכן אוטומטית. ב- Xero אתה יכול להקצות קודי יחידות למעקב אחר מלאי, אך אתה יכול להמשיך עוד יותר בסוג יחידת ה- OneUp והמעקב והמיקום הפיזי של המלאי. ניתן גם להגדיר מינימום לסדר מחדש ולהדפיס גיליונות ספירת מלאי.

מערכת המלאי של FreshBooks מאפשרת לך להוסיף פריטים ולמשוך אותם לחשבוניות, אך עליך להוסיף כל פריט ידנית. באמצעות Xero ו- QuickBooks Online, תוכלו להעלות גיליונות אלקטרוניים של פריטי מלאי. הכמויות בהישג יד מתעדכנות אוטומטית כאשר הן נמכרות דרך חשבונית וקל לקבוע מינימום לסדר מחדש.

למרות שספרי מרווה וזוהו הם אפשרויות אחרות למלאי, אנו מוצאים שהתכונות שלהם נחותות ממה שמציעה OneUp. אם אתה סקרן לגבי הקודם, תוכל לקרוא עוד בסקירת החכם המקיפה שלנו.

באופן מוזר, בהתחשב בכל אפשרויות המלאי שלה, OneUp אינו כולל דוחות מלאי. אחרת, יתכן שהוא זכה בקטגוריה זו. גם FreshBooks לא מכיל אותם. זירו מצטיין בדיווחים באופן כללי, ודוחות המלאי שלו אינם שונים. הם מזהים אילו פריטי מלאי מוכרים הכי הרבה, מסכמים את הפעילות ומפרטים את כל הפריטים במלאי שלך. זירו הוא המנצח כאן.

אפליקציית עיבוד השכר הטובה ביותר

עיבוד שכר הוא אחד התוספות הנפוצות ביותר עבור תוכנת הנהלת חשבונות מבוססת ענן. חברות בדרך כלל גובות תשלום חודשי בנוסף לדמי המנוי הרגילים שלהן. רבים גובים גם עמלה לשכיר. דמי עיבוד השכר החודשיים משתנים בהתאם לשאלה האם אתה זקוק למס שכר בשירות מלא ולהגשת מס מדינה.

QuickBooks Online מציע עיבוד שכר בכל רמה תמורת תשלום חודשי קבוע בתוספת תשלום לשכיר. Wave גובה משתמשים בגין שירותי שכר וטוען כי ההכנסות שנוצר מאפשרות לה להציע את השירותים האחרים שלה בחינם. Xero מעניק למשתמשים עיבוד שכר עבור עד חמישה עובדים בתכנית התמחור הבינונית שלה.

אם אתה משתמש ב- FreshBooks, תצטרך להירשם ולשלם עבור אפליקציה נפרדת כדי לקבל פונקציות לעיבוד שכר. Zoho Books ו- OneUp אינם מציעים עיבוד שכר, ואין תוספות או אפליקציות לשימוש בהן.

FreeAgent כולל שכר, אך רק עבור חברות שממוקמות בבריטניה. אמנם סייג ‘מציע שירות נפרד, הפרטים והתמחור אינם ברורים.

קשה לבחור מנצח בקטגוריה זו מכיוון שאף אחד מהשירותים לא מציע ניסיון חינם לעיבוד השכר שלהם. מה שנוכל לומר לך הוא שעמלות מסתכמות במהירות, במיוחד באמצעות QuickBooks Online, וכדאי לחשב בזהירות את העמלות החודשיות שתשלם לפני שתבחר בשירות..

הכי טוב למעקב אחר נכסים קבועים

רכוש קבוע הם פריטים פיזיים גדולים, כמו כלי רכב, ציוד או בניינים, אותם ניתן לשאת במאזן. עסקים שיש להם אותם יצטרכו לחשב פחת ולחשב את הפיצויים.

רשימת התוכניות ללא פונקציות רכוש קבוע מובנית ארוכה מהשניים איתן. ל- QuickBooks באופן מקוון, FreshBooks, ספרי Zoho, Wave and Sage אין פונקציות לרכוש קבוע. עם זאת ישנן דרכים לעקיפת הבעיה, כגון רשומות יומן ידניות ב- QuickBooks Online או תוספות עבורן תצטרך לשלם יותר כסף.

בהתחשב במיקוד החזק של זירו במלאי, אין זה מפתיע שהוא גם חזק ברכוש קבוע. נראה כי שוק היעד שלו הוא עסק מבוסס מוצרים, ולא עסק מבוסס שירותים. ניתן להוסיף רכוש קבוע ב- Xero ידנית או להעלות בכמויות גדולות מגיליון אלקטרוני. התוכנה מחשבת פחת באופן אוטומטי.

הגדרות קבוע-נכס-מחדש

הוא גם מספק דוחות רכוש קבוע. ניתן למצוא לוח פחת, לוח הזמנים לפיזור ופיוס רכוש קבוע בסעיף הדוחות שלה.

OneUp היא התוכנית האחרת שמציעה יכולות רכוש קבוע. ניתן להוסיף רכוש קבוע, אחד בכל פעם, דרך “רכוש קבוע חדש.” הוא יציג רשימת רכוש קבוע בספרים שלך ויחשב פחת אך אין דוחות הקשורים אליהם.

זירו הוא המנצח בקטגוריה שלא מציעה הרבה תחרות.

מחשבות אחרונות

הזוכה, והחברה שמקבלת את העסק שלך, תהיה המתאימה ביותר לצרכים האישיים שלך. חברות אינן בגודל אחד שמתאים לכולם, וגם תוכנה לא הנהלת חשבונות. אנו ממליצים להכין רשימה של הדרישות המובילות שלך ולבחור את התוכנית המנצחת ביותר באותה קטגוריות. אם אתה עדיין תקוע, קרא את הסקירות המעמיקות שלנו עבור כל תוכנית.

משתמשים חדשים יותר צריכים להסתכל הכי קרוב על ידידותיות למשתמש בעת קבלת החלטה. התוכנית המקיפה ביותר בחוץ, QuickBooks Online, ידועה גם בתהליכים קשים ובצעדים מורכבים מדי לביצוע משימות. משתמשים חדשים יותר ועסקים קטנים ישמחו הרבה יותר עם תוכנית שיש בה פחות תכונות אך היא קלה יותר לשימוש, כמו Xero או FreshBooks.

באילו מתוכנות אלה השתמשת? האם ניסית יותר מאחת, ואם כן, האם יש לך העדפה? ספרו לנו בתגובות ותודה על הקריאה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map