ממיר הווידאו הטוב ביותר 2020: הפוך פורמטים בחינם או במחיר זול

כאשר הטלפונים החכמים לוכדים יותר מחיינו מתמיד, העולם מלא בסרטונים. אך לא כל מכשיר יכול להציג כל פורמט, וכאן ממיר וידיאו יכול להועיל. בדקנו כמה כדי למצוא את ממיר הווידאו הטוב ביותר שקיים.


קבצי וידיאו משתמשים בקודקים ופורמטים של כלי קיבול רבים. בתבניות המיכל משתמשים בתוספות קבצים שונות. שימוש בקודקים שונים יכול לשנות את הגודל והאיכות של קבצי וידאו וכן להשפיע על מהירויות ההמרה. ממירי וידאו יכולים לקחת קובץ וידאו קלט ולשנות אותו לפורמט אחר.

בין היתר, זה מסייע בהפעלת קבצי וידאו במכשירים אחרים. לדוגמה, טלוויזיות רבות חכמות תומכות רק ב- .MP4 להפעלה, כלומר ייתכן שתצטרך להמיר סרט שהורדת באמצעות ה- VPN הטוב ביותר שלנו לצורך סיבוב. זה שימושי גם לעורכי וידאו שרוצים להמיר את הקבצים שלהם לחוויית עריכה מהירה יותר.

לפני שנכנס לזה, נתחיל באופן שבו בחרנו.

בחירת ממיר הווידאו הטוב ביותר

ישנם ממירים רבים בחינם, אך רבים מדי מגיעים עם תוכנת פרסום או חבילות תכונות מוגבלות. אם נפלת קורבן לתוכנות פרסום, אתה יכול להסיר אותה עם תוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר שלנו. ניסינו לבחור כמה בטוחים, ידידותיים למשתמש ובמחיר סביר. זמינות במערכות הפעלה היא גם יתרון.

מגוון פורמטי הפלט חשוב בנוסף לקלות השימוש והיציבות. קריאות ותא נעולים יצוינו. יוצרי וידיאו ירצו להשתמש בפורמטים האיכותיים ביותר שקיימים, לכן רזולוציית 4K רצויה, אך לא כל הכלים עליהם אנו ממליצים להציע זאת.

אנו מסתכלים על כל סרטון שהוסב כדי לראות אם אנו יכולים לאתר תקלות או בעיות בפלט. נבצע גם כמה בדיקות מהירות עם כל כלי.

לבדיקות המהירות שלנו השתמשנו בחלונות 10 עם מעבד Intel i5-7600. אנו מכבים גם את כל פרט לתהליכי הרקע החיוניים, כדי לא לקשור גרעינים מעובדים ולגרום לתוצאות.

אנו הולכים להמיר סרטון בדיקה מ- .avi ל- .mp4, ואז סרטון סמארטפון קצר יותר מ- .mp4 ל- .avi. אנו משתמשים בצילום מסך .avi של 273MB ברזולוציית 1280 x 1024 עם קצב סיביות כולל של 471,859 קילובייט לשנייה. סרטון הטלפון החכם הוא 22MB .mp4 בגודל 1280 x 720 שצולם במצלמת הטלפון עם קצב סיביות כולל של 8,033 Kbps.

בדקנו שלוש אופציות חינמיות ושלוש בתשלום. מתוך המגרש, אנו חושבים כי פריזמה היא האפשרות הטובה ביותר בשוק. למרות המראה המתוארך, יש לו שלל אפשרויות פלט ומהירויות מצוינות, לאתחל.

ממיר הווידאו הטוב ביותר: פריזמה

בדף הבית של פריזמה יש תפוס עמוס ‘שנות ה -90’. תצטרך לחפש אותו אם אתה רוצה את הגרסה החינמית של התוכנה. ההורדה וההגדרה מהירים, עם זאת, והאפליקציה מופעלת למסך הראשי לאחר התקנתם.

משם אתה יכול להוסיף קבצים ותיקיות להמרה. אתה יכול לבחור להמיר גם DVD. רשימת פורמטי הפלט ארוכה, מאורגנת על ידי סיומת ומופרדת על ידי מכשיר. זה נחמד מכיוון שמשתמשים משתמשים טכניים ולא טכניים כאחד.

פריזמה-עיקרית

ישנם גם פורמטי פלט שמע בלבד אם תרצה לחלץ את השמע מווידיאו. הקפד להשתמש בגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו למוסיקה כדי לאחסן אותה אם כן. ישנן אפשרויות לסוגי מקודדי שמע ווידאו, קצב סיביות, גודל, יחס רוחב גובה וקצב המסגרת של הפלט.

פריזמה יכולה לעשות יותר מאשר המרה בפורמט פשוט, עם זאת. יש מבחר אפקטים של וידיאו פשוטים, המאפשרים לך להתאים את הבהירות, הניגודיות והגמא. אתה יכול ליצור סרטוני שחור-לבן או ספיה למראה נוסטלגי, או להשתמש באפשרות הפלט השלילי, שמועילה עבור יצרני וידיאו של אימה חובבים.

לא משנה באיזו השפעה תבחרו, הקפידו לגבות את הסרטונים הללו עם האחסון המקוון הטוב ביותר שלנו לסרטונים.

ניתן להוסיף גם כיתובים וסימן מים. ישנן דרכים רבות לשלוט בתפוקה שלך ולגרום לה להיראות גם מקצועית.

אפקטים של פריזמה

בדיקת מהירות

פריזמה-שלילית-מינקראפט

פריזמה לא אפשרה לנו להגדיל את גודל הפלט שלנו מעבר ל 1080p, כך ש -4K לא נמצא מהטבלה, לצערי.

ניסינו לעבד אצווה מספר קבצי וידאו בהמשך, ובחרנו להשתמש בפלט מבדיקות אחרות. פריזמה לא נתנה לנו לתת לקבצי פלט שמות שונים אם מספר מקורות היו בעלי אותו שם. יכולנו רק לדלג עליהם או להחליף אותם.

זה המיר 20 קבצי מקור בדקה ו 55 שניות בלבד לאחר שבחרנו להחליף. שלושה או ארבעה קבצים זמניים תמיד היו קיימים בתיקיית הפלט במהלך ההמרה, מה שמרמז לנו שפריזם עושה שימוש מלא בליבות המעבד שלנו והקצה וידאו לכל אחד מהם. מבט במנהל המשימות אישר שהליבות שלנו עבדו כולן.

מה אנחנו חושבים על פריזמה

הגרסה החינמית של פריזמה כוללת חלון קופץ מציק שדורש אישור שאתה משתמש בו רק לשימוש ביתי שאינו מסחרי. למרבה המזל, תהליך ההסמכה כולל קליק בלבד.

פריזמה-נדנד

דפי העזרה המקוונים הם פונקציונליים וחסרי מטרפה כמו פריזמה עצמה. יש עמוד שאלות נפוצות טובות עם תשובות פשוטות וישירות. עם זאת, רק לקוחות משלמים מקבלים תמיכה מלאה.

יש פורום, אך רק שלושה חוטים נוצרו בשנת 2018 החל מספטמבר, כך שהוא רחוק מלהיות מקיף. בתפריט העזרה של היישום יש קישורים לכל אפשרויות התמיכה, כך שלא תצטרכו לחפש אותם.

פריזמה זמינה בצורה חופשית או בתשלום. הגרסא החינמית כוללת פחות פורמטים והיא מיועדת לשימוש לא מסחרי בלבד, ולכן היא לא הופכת לכוכבת-על ב- YouTube אלא אם כן אתה מממן את הכסף בגירסה המלאה. הגרסאות בתשלום הן 24.99 $ או 34.99 $, תלוי אם אתה זקוק לתמיכה MPEG2.

בסך הכל נהנינו להשתמש בפריזמה. זה מספיק טוב לשימוש חובבני ומציע שפע של אפשרויות ומסננים כדי להיות יצירתיים. על החיסרון, זה מראה בסיסי וחסר את המצגת החלקה של תוכניות אחרות.

זה זמין עבור Windows ו- Mac. גרסת ה- Mac כוללת פחות פורמטים של קלט ואינה יכולה לפלט ל- .apng, אך היא עדיין תומכת ברוב סוגי הקבצים הפופולריים.

מקודד מדיה של אדובי

מקודד המדיה של Adobe זמין כחלק מחבילת התוכנה Creative Cloud של אדובי, כך שתצטרך להוריד זאת לפני שתוכל להתקין את מקודד המדיה.

זה זמין עבור Windows ו- Mac, ולכן, כרגיל עם ממירי וידיאו, משתמשי לינוקס נותרים בחוץ.

ההתקנה מוסיפה למערכת מספר רכיבי Adobe. תיקיה קשה להסרה של Creative Cloud מתווספת משמאל לחלון Explorer שלך, בנוסף לשירותים הפועלים בהפעלה..

איתרנו תשעה תהליכים של אדובי במנהל המשימות שביחד השתלטו על 200MB RAM, וזה היה לפני שפתחנו את Encoder Media.

זה מקצועי למראה עם בקרות ממשק משתמש קטנות ואפשרויות בשפע. אתה יכול לעבוד עם נתונים מקומיים או פרויקטים המאוחסנים ב- Creative Cloud. לאחסון בענן יש יתרונות רבים, כך שזה נחמד.

adobe-main

מערכת העזרה שלה כוללת מדריכי הדרכה ולידי וידיאו רבים. יש קצת מעבר מוצלחים עם הכלים האחרים של אדובי – מצאנו את עצמנו במדריך After Effects בשלב מסוים – אבל הם משולבים היטב, כך שזה לא עניין רב. במובן מסוים אתה נהנה מהמשאבים הנוספים שהושלכו לכל חבילת התוכנה.

בדיקת מהירות

מקודד המדיה מאפשר לך להשתמש בעיבוד מואץ GPU אם אתה זקוק לכוח הסוס הנוסף. לקח להמיר סרטון הטלפון החכם שלנו 11.5 שניות, שהיה בערך הממוצע. מקודד המדיה הצליח לכוון את וידאו הפלט בצורה נכונה וגם האיכות נראתה טוב.

המרת לכידת המסך ארכה 13.18 שניות, וזה היה, שוב, ממוצע. המרת 640 x 480, 20MB .mp4 עד 3840 x 2160 ארכה 55.07 שניות. ההשמעה גמגמה כמה פעמים בסרטון הפלט.

לחיצה על הטקסט הכחול מתחת לכל וידיאו במסך הראשי מעלה את מסך הגדרות הייצוא, ושם תוכלו לכוונן את הפלט. קיימים מבחר רחב של פורמטים העולים עד 2160p 4K.

גם קודקוד ה- CineForm של GoPro זמין. הוא מיועד לתזרימי עבודה בינוניים דיגיטליים, והוא שימושי עבור אנשי מקצוע העובדים על וידאו ברזולוציה גבוהה.

יש מעל 30 אפשרויות פלט, הממוינות לפי השימוש. לדוגמה, אתה יכול למקד למכשירים ניידים או להפעלת YouTube. המשמעות היא שאינך צריך לדאוג אם תתקין את ההגדרות הטכניות.

Adobe- ייצוא-הגדרות

אפשרויות ההשפעות מקיפות באופן דומה. אתה יכול להוסיף סימן מים ולבחור את אטימותו. ניתן להוסיף טקסט גם. מסנני צבע “Lumetri Look” המשמשים בבחירה העליונה שלנו עבור תוכנת עריכת הווידיאו הטובה ביותר Adobe Premiere, זמינים עם כ- 50 אפשרויות מוגדרות מראש..

ראינו אפשרויות בשחור לבן בכלים אחרים, אך ל- Media Encoder יש שבעה מסנני “noir”. לדוגמה, “גל אדום noir” גורם לאדום בסרטון המקור להתבלט בסרטון הפלט בשחור לבן.

יומן Adobe

יש גם יומן שתוכלו לחפש בו לקבלת מידע על ההמרה. זה שימושי אם משהו משתבש, או אם ברצונך לאשר פרטים טכניים לאחר יצירת הווידאו שלך.

מה אנחנו חושבים על Adobe Media Encoder

אתה יכול להשיג רק Adobe Media Encoder כחלק מחבילת Creative Cloud, שהיא אחד החסרונות הבודדים שלה. כדי להירשם לכך, עליך לבחור אחת מכמה חבילות זמינות. חבילה הכוללת את כל מוצרי Adobe עולה 599.98 דולר לשנה אם אתה משלם מראש, אך יש אחריות להחזר הכסף של 30 יום לכל בחירה שתבחר..

אתה מקבל יישומים רבים לכך, כולל פוטושופ, אילוסטרייטור, Dreamweaver, Animate ואחרים, בנוסף לממיר הווידיאו. יש לו מעל 20 אפליקציות, יחד עם אחסון בענן של 100 ג’יגה-בתים.

תוכניות אפליקציה אינדיבידואליות הן בסביבות 20 $ לחודש. מקודד מדיה אינו יישום נפרד שמוכר על ידי Adobe, כך שלא תוכלו להשיג אותו לבד. זה מגיע עם חשבון Creative Cloud ככלי חינמי, ממש כמו Adobe XD.

מכיוון שמקודד המדיה זמין רק באמצעות Adobe Creative Cloud, תצטרך להירשם לשירות ולהמשיך לשלם כל עוד אתה רוצה להשתמש בו.

אתה יכול להתקין את אפליקציות Creative Cloud שלך על עד שתי מכונות עם רישיון אחד, שעשויות להועיל אם אתה עושה עבודה במיקום.

היתרון בשימוש בקריאייטיב ענן הוא שמקודד המדיה משולב היטב עם After Effects ו- Premiere, כך שהוא מותאם לאנשים העובדים איתם..

חבילת אדובי מלאה בכל טוב גם לאנשי מקצוע יצירתיים, ורבים מהם בחינם. התוכניות האישיות מתאימות לאנשים שעובדים עבודת וידיאו רגילה או כל הפקת מדיה, שכן Adobe ניהלה את המירוץ על תוכנת עריכת התמונות הטובה ביותר שלנו. אנשים שרוצים להמיר כמה סרטונים מדי פעם עשויים להיות טובים יותר במשהו זול יותר.

ממיר וידיאו Freemake

Freemake טוענת שהיא אוהבת יותר מ- 90 מיליון משתמשים, ומציעה המרה לפורמט 500 מרשים.

הגדרה חופשית

ההתקנה נראתה חלקה. קיבלנו חלון קופץ של יישום כברירת מחדל מ- Windows בסוף התהליך, ואז נשלחנו לדף רישום לדפדפן.

המסך הראשי גדול ומואר עם כמה כפתורים גדולים ומסומנים בבירור עם תוויות המסבירים מה הם עושים. ביצוע המרה מהירה הוא פשוט אם אינך רוצה להתעסק עם האפשרויות.

עיקרי חופשי

עם זאת, אם אתה משתמש בגרסה החינמית של Freemake, הלוגו שלו מתווסף לסרטונים שלך. זה לא רק סימן מים בפינה. יש מסך התזה של שניים עד שלוש שניות בתחילת הסרטון ובסופו, כמו גם חבורה של טקסט באמצעו.

ככלי חופשי, התפוקה שלו למעשה אינה שמישה. הגרסה המלאה עולה 59.95 $ אם ברצונך לקנות אותה על הסף, אך גם דגם מנוי זמין.

בדיקת מהירות

מסך ההמתנה מציג את משך הזמן הנותר, שהיה מדויק, ואומר שהוא “יגביר את המהירות שלך” אם תקנה את הגרסה המלאה.

המרה חופשית

המרת סרטון הטלפון החכם לקח 20.76 שניות באמצעות הגדרות ברירת המחדל של 30 fps ברזולוציה המקורית עם קצב סיביות של 3,283 Kbps. כאשר התאמנו את ההגדרות כך שתתאימו לאלה ששימשו בבדיקות אחרות, זה לקח 15.29 שניות. לרוע המזל פלט הטלפון החכם לא תוקן. אולם האיכות הייתה טובה והקנה המידה נשמר.

הסרטון הגדול יותר שלנו לקח 21.44 שניות בהגדרות ברירת המחדל שלו. כשקיצרנו את אלה כדי להתאים להגדרות הבדיקה הסטנדרטיות שלנו, זה לקח 19.24 שניות, כך שהירידה באיכות לא הביאה לנו זמן רב.

מה אנחנו חושבים על Freemake

Freemake היה בין הכלים האיטיים שבדקנו, לצד בלם יד, למטה. מימד הפלט הגבוה ביותר שיכולנו להגדיר היה 2048 x 2048. פעולה זו הותירה אותנו עם תפוקה בגודל המקורי, כך שלא נוכל לשנות את גודל ה- 4K.

סגירת הגרסה החינמית של האפליקציה גרמה לכך שלא פחות משני חלונות קופצים ביקשו לקנות את הדבר לפני שנוכל לברוח.

ראינו גם מודעות בפינה השמאלית התחתונה של המסך שלנו בהפעלה ומצאנו שירות Freemake שרץ ברקע. זה הוסר כאשר הסרנו את התוכנה, למרבה המזל.

בסך הכל, ממיר וידיאו Freemake הוא פשוט לשימוש ומהיר להמרת סרטונים. הגדרות ברירת המחדל שלה נותנות תוצאות טובות ויש הרבה אפשרויות לכוונון. הלוגו והפרסומות הורסים את הגרסא החינמית, עם זאת, עליכם לשלם כדי להשתמש בו לכל דבר אחר מלבד מטרות הבדיקה..

זה זמין רק עבור Windows, וזה חבל עבור אוהדי אפל.

ממיר הווידאו החינמי הטוב ביותר

ההמלצות שלנו לכלים לשימוש אם אינך רוצה לשלם להלן. לחלקם גרסאות בתשלום, אך אנו מדרגים אותן על סמך ההצעות החינמיות שלהן. דירגנו את HandBrake ככלי החינמי הטוב ביותר, בעיקר בגלל חוסר הפרסום שלו. DivX וכל ממיר וידיאו איכזבו אותנו בעניין זה, אך נותרו כלים טובים עם הרבה דברים שאוהבים.

בלם יד

בלם יד הוא ממיר וידיאו בחינם וקוד פתוח עבור Windows, Mac ו- Linux. מלבד האפשרויות המקוונות, זוהי ההצעה היחידה של לינוקס ברשימה שלנו. למזלם של חברי צוות פינגווין זה כלי שמיש מאוד.

הורדתו והתקנתו היא פשוטה ככל שניתן. זה לקח כדקה, ושום פרסומות או מסכי מתקין מטעים לא הצליחו להפריע.

בלם יד-התחל

הפריסה שלו פונקציונלית ולא מושכת, כך שיש אפשרויות רבות. הכל מסודר בבירור, אבל זה יותר מסובך מאשר יישומים אחרים.

ההגדרות כוללות את כל היסודות, כמו גם אפשרויות למשתמשים מתקדמים. יש טקסט מוקפץ מפורט לכל הבקרות ותוכל להתעלם בבטחה מכל מה שלא נוח לך לשחק איתו.

כשאתה מוסיף סרטון, מופיעה תצוגת כרטיסיות המציגה לך מידע על הווידיאו, האודיו והממדים. יש כרטיסיית כתוביות שמאפשרת לך להוסיף רצועות משלך ולצפות במה שיש כבר. כרטיסיית פרק מאפשרת לך ליצור ולשנות פרקים, וזה שימושי אם ברצונך ליצור DVD.

בלם יד מציע מספר פילטרים, כגון חידוד, דנאו, חלוקה וגווני אפור, אם ברצונך לחדד את התפוקה עוד יותר.

פרטי בלם היד

בעת בחירת פורמטים של פלט, ישנן אפשרויות רבות וזמינות לפיתוח. אתה יכול לבחור מבין פורמטים “כלליים” מוגדרים מראש או רשימות שמכוונות לרשת, מכשירים ספציפיים, תבניות Matroska או כאלה שמתאימות לייצור..

הרזולוציה הגבוהה ביותר שיש היא 2160p. בנוסף לבחירת המידות הרגילה, בלם היד מאפשר לך לחתוך את התפוקה שלך. זה נהדר אם צילמת סרטון של משחק בית הספר של ילדך, אבל יש לך ראש של מישהו שמתנדנד בתחתית הצילום.

בלם יד

יומן פעילות מעניק לך מידע מפורט על מה שהאפליקציה עשתה והוא שימושי לפתרון שגיאות כשאתה מתנסה בפורמטים שונים..

מידות בלם יד

בדיקת מהירות

ההמרה הראשונה שלנו של לכידת המסך בהגדרות ברירת המחדל ארכה 17.06 שניות. שינינו את הגדרות קצב הסיביות ואת קצב המסגרת כך שיתאימו לאלה המשמשות בבדיקות אחרות. בלם יד משתמש בהגדרת קצב הסיביות היא יעד ממוצע ולא הגבול.

התקשנו בהגדרת פורמט הפלט ל- .mp4, למרות כל האפשרויות. בסופו של דבר, היינו צריכים להשתמש בפונקציה “שמירה בשם” כדי לשנות את שם הקובץ למה שהיינו צריכים. סיומת ברירת המחדל היא .m4v, שזהה פונקציונלי ל- .mp4, אך עדיין היה נחמד שתהיה דרך ברורה לבחור את התוסף בממשק המשתמש..

לאחר שינוי ההגדרות, לקח הוידאו 21.67 שניות להמרה. איכות הפלט לא הייתה נהדרת, אך ניתן היה להבין אותה עם ההגדרות הנמוכות.

כדי לעבור להמרה הקטנה יותר מהסמארטפון שלנו, למדנו ש- HandBrake לא יכול לצאת ל- .avi. פורמטי המיכל היחידים הזמינים הם .mp4, .m4v או .mkv.

כמבחן חלופי, ניסינו להמיר את ה- .mp4 ל- .mkv, שנכנס תוך 12.94 שניות. איכות הפלט הייתה מושלמת והיא קיבלה את הכיוון של סרטון המקור נכון.

התקופות הללו היו בין האיטיות בבדיקות שלנו.

הניסיון להמיר את .avi שלנו ל- 2160p לקח דקה, שתי שניות והאט את המערכת שלנו. התברר שגם HandBrake לא הגדיל את הקליפ המקורי שלנו, כך שהפלט עדיין היה בגודל המקורי.

מה אנחנו חושבים על בלם יד

עם חוסר המודעות והקופצים, HandBrake מהווה אלטרנטיבה מרעננת לחלק מהאפשרויות החינמיות בחוץ. אף שהוא פחות חלקלק מהמתחרים, הוא עושה את העבודה שלו היטב. יש לו אפשרויות רבות והיא פועלת גם על לינוקס.

החיסרון הוא שהוא איטי, מסובך לשימוש ויש לו מגבלות. עם זאת, זהו כלי טוב בחינם לשימוש אם אתה מוכן לעבוד במגבלותיו.

ממיר DivX

ממיר DivX טוען כי מציע קידוד בחינם ברזולוציות של עד 4K. זה סיכוי מפתה, אז היינו להוט לראות אם זה יכול לספק.

divx-installer

בהתקנה הציע להתקין כמה כלים אחרים של DivX ואז נתנו לנו את ההזדמנות להתקין את התוכנה המצורפת. כמו בכל ממיר וידיאו, עמוד bundleware היה בשפה האזורית שלנו ולא באנגלית.

היא ביקשה את כתובת הדוא”ל הבאה שלנו, אשר ככל שאנחנו אוהבים ספאם, סירבנו לספק. לאחר מכן שלחנו לדף מודעות עבור גרסת ה- Pro. התכונות שלו כוללות אודיו מובחר, גיבוי DVD / Blu-ray וצליל היקפי. אנו בודקים את הגרסה החינמית.

לאחר שהתחלנו את האפליקציה, הייתה מודעה נוספת לגירסת ה- Pro. למרבה המזל, יש תיבת סימון שתוכל לבחור אם לעולם לא תרצה לראות אותה שוב. בפעם השנייה שהתחלנו אותה הייתה מודעה נוספת עם אותה תיבת סימון, אך היא הוצגה כאחד מהתוספים של DivX ולא כתוכנה. ערמומי.

בפעם השלישית זה הוצג בשם חבילת וידיאו. לא ידענו שיש לנו חבילת וידיאו המותקנת, אז לפחות למדנו משהו בכל פעם שהפעלנו את התוכנה. הפעם הרביעית הייתה בשם “חיבור ענן”, שרק נתן לנו אפשרות שלא לראות אותו שוב באותו יום.

בניסיון ההתחלה החמישי שלנו DivX הייתה טובה במילה שלה ונפתחה ללא מסך מודעות.

26717

למסך הראשי אסתטיקה חלקה וחלקה בחדר המגורים עם כפתורי מקשים המסומנים בבירור. אתה יכול להמיר קטעי וידאו באמצעות הלחצנים “הוסף קבצים” ו”התחל “אם אתה רוצה לשמור על דברים פשוטים ולקבל את הגדרות ברירת המחדל.

בדיקת מהירות

בעת ההמרה, DivX מאפשרת לך לבחור פרופיל פלט, שבעצם בוחר מתוך רשימת מכשירים עם מספר הגדרות לצד שמם. ניתן לפלט למספר פורמטים בשיטה זו, אך לא, למשל, .avi.

יש לחצן אפשרויות וידיאו המאפשר לשנות את גודל הפלט ואת קצב הסיביות וכפתור דומה להגדרות שמע, אך אין שום דרך ברורה לציין את פורמט הפלט..

DivX הצליחה במקום בו שתי האפשרויות החינמיות האחרות נכשלו והחזירה את סרטון הטלפון החכם שלנו בכיוון הנכון. זה השיג את הנס הקטן הזה על ידי בחירה אוטומטית באפשרות לסובב בהגדרות שלו, כך שברור שזה נושא בסרטוני הטלפון הסלולרי ש DivX חכמה מספיק כדי לזהות ולתקן.

divx-main-המרת

לקח 10.47 שניות להמיר את הווידאו הקטן יותר שלנו לפורמט .divx בערך באותה הגדרות כמו המרת .avi שנעשתה עם הכלים האחרים. המרת הסרטון .avi הגדול יותר ל- .mp4 באמצעות הפרופיל “PlayStation 3” ארכה 15.37 שניות.

לאחר הפחתת קצב הסיביות, זה לקח 13.01 שניות, כך, שוב, לא מצטברות מהירות רבה על ידי הקטנתו. גודל הקובץ היה פחות ממחצית הגירסה האיכותית יותר.

בחירת הפרופיל “PlayStation 4 Pro” וריטת הרזולוציה של עד 2704 x 2160 הדגישה את המערכת שלנו ולקחה 53.1 שניות. מדריך “הזמן שנותר” עבד טוב, והעניק לנו הערכה מדויקת למדי לאורך כל הבדיקות.

סרטון הפלט היה באיכות טובה, מה שהפך את DivX לאופציה הטובה ביותר שלנו עבור 4K.

מה אנחנו חושבים על ממיר DivX

DivX מתאים לשימוש לשימוש באחסון ענן. ניתן לשמור את הפלט ישירות אל Dropbox או ל- Google Drive.

גרסת ה- Pro היא 19.99 $ ידידותית לארנק. אם אתה מתכוון להשתמש DivX באופן קבוע, זה שווה את זה כדי להימנע מהזמן שאתה מבלה במסכי הנדנדה אחרת. עם זאת, ללא השדרוג, DivX הוא כלי טוב וחינמי להמרת וידאו. עם זאת, מדובר באפשרויות בפורמט קלות.

זה זמין עבור Windows ו- Mac, אך האצת החומרה היא Windows בלבד.

כל ממיר וידיאו

כל ממיר וידיאו הוא הורדה מהירה שטוענת שהיא חפה ממודעות, רוגלות ותוכנות זדוניות. בעת ההתקנה, ברירת המחדל לשפה המקומית שלנו ולא לשפת המערכת שלנו, אך היה קל לעבור לאנגלית.

למרות הטענה “ללא מודעות”, אנו הופנו לדף המלא בהם מיד לאחר ההתקנה.

כל ממיר וידיאו-להתקין

לא הוטרדנו יותר מדי מסך המודעה לאחר ההתקנה, אבל הפתענו לא רצויה בפעם הבאה שפתחנו את Chrome. דף הבית שלנו השתנה בכל הדפדפנים שלנו.

בהמשך הבדיקה מצאנו שכל ממיר וידיאו התקין תוכנה נוספת. האפשרות להתקנתו הייתה בגירסה היפנית של מסך ההתקנה, ממנה גלגלנו חזרה לפני שעברנו לאנגלית (הסוקר שלך מבוסס בארץ של השמש העולה).

באופן מוזר, כאשר ניסינו להתקין שוב עם אנגלית שנבחרה מתחילת התהליך, ניתנו לנו עמוד ההתקנה האופציונלי היפני לבטל את הבחירה. לאחר ביטול הבחירה בה הצלחנו להתקין את התוכנה ללא התוספות הלא רצויות שלה.

זה הותקן בתיקיה “baidu”. באידו היא חברת טכנולוגיה סינית גדולה ולא אחת ממנה אנו מעוניינים להתקין תוכנה ללא הסכמתנו, קרא את המאמר שלנו בנושא צנזורה בסין כדי לגלות מדוע.

זהו חוטף דפדפן שקל, למרבה המזל, להסרה. המלצתנו על התוכנה אינה מבוססת על תרגול מוצל זה, אלא על ביצועי התוכנה.

תוכנה זדונית לכל ממיר וידאו

בתוכנית, כל ממיר וידיאו יכול לצרוב תקליטורי DVD ולהפעיל אותם, כמו גם להמיר קטעי וידאו. ממשק המשתמש מסודר בבירור ולא היינו צריכים לפנות למדריך כדי להשתמש בו. אתה לוחץ על כפתור “הוסף וידאו” כדי להוסיף את הווידאו שברצונך להמיר, ולחץ על לשונית כדי לבחור פורמט פלט.

יש רבים שעליהם לגלול והם מסודרים לפי מכשיר. זה יהיה נחמד אם “פורמטי הווידיאו הנפוצים” היו בראש רשימת האפשרויות.

מסיבה כלשהי הרשימה אינה אלפביתית. ספרנו 33 אפשרויות מכשירים בסך הכל, רובן הציעו פלט בפורמטים מרובים.

כל וידאו-ממיר-מבוא

בדיקת מהירות

כאשר גודל הווידיאו הפלט התאים למקור, האיכות הרגילה וקצב הפריים מוגדר ל- 25, המרת הווידאו הקצרה שלנו ארכה 3.59 שניות.

המרת .avi ל- .mp4 שלנו ארכה 10.17 שניות. זה לא מדובלל מדי, אבל התפוקה סובבה 90 מעלות, הסולם נראה לא בסדר והאיכות הייתה ירודה.

לאחר ההמרה, היה חלון קופץ שהציע לנו לקנות את הגרסה בתשלום של התוכנה, ושוב, בניגוד לתביעה ללא מודעות.

הניסיון הראשון שלנו לדרג את הווידאו שלנו לפלט 4K הביא לבלאגן מריח. העלאת קצב סיביות הווידאו למקסימום החזיר בלגן מעט פחות מריח. קנה המידה של הגדרות ברירת המחדל היה לא מתחיל. אולי אפשר להשיג תוצאות טובות יותר עם כוונון, אך לא הצלחנו לנהל את זה.

מה אנחנו חושבים על כל ממיר וידיאו

כל ממיר וידיאו זמין עבור Windows ו- Mac והוא הכלי המהיר ביותר בו השתמשנו. זה גם קל להמיר וידאו, אך מצאנו בעיות באיכות עם הפלט בכמה הזדמנויות. אנו ממליצים לנסות את ההגדרות שלו כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר.

הופתענו למצוא גם את המודעות שלה ואת התוכנות המצורפות, וסותרות את טענותיה כי הן נקיות מדברים כאלה. למרות זאת, נהנינו להשתמש בכל ממיר וידיאו וממליץ עליו לכל מי שמחפש כלי מהיר וקל לשימוש.

שירותי המרה מקוונים

ישנם גם כלים מקוונים שיכולים להמיר וידאו. הם שימושיים כשאתה בדרכים או משתמשים במחשבי עבודה נעולים שלא תוכל להתקין עליהם תוכנה.

CloudConvert

CloudConvert מתיימר לטפל במעל 200 פורמטים. בנוסף לאודיו ווידאו, הם כוללים סוגי מסמכים רבים. האתר שלה פשוט, מה שמקל על התחלת העבודה. האפשרויות מסומנות בבירור ויש כמות מרשימה מהן לכלי מבוסס אינטרנט.

החיסרון הוא המהירות. העלאת הווידאו שלנו 266MB לקח הרבה זמן. לאחר המתנה של 11 דקות קיבלנו הודעת שגיאה שאומרת שהתיק שלנו היה גדול מדי. CloudConvert זיהה את גודל הווידיאו בתחילת התהליך, כך שהוא יכול היה לומר לנו אז.

העלאת ענן

נתנו לזה הזדמנות נוספת עם גרסת 19.9MB לסרטון שהופק באמצעות Adobe Media Encoder. זה לקח 52 שניות להמרה, כולל זמן העלאה. עם זאת, התפוקה הייתה באיכות ירודה.

קצב סיביות הווידאו המוגדר כברירת מחדל היה 1,000 Kbps. קבענו את זה ל 2,528 Kbps והפעלנו את הבדיקה שוב. איכות הפלט התבררה טוב יותר והתהליך היה מהיר יותר בזמן 47.27 שניות, אולי בגלל מטמון.

עמוד התמחור של CloudConvert מפרט גודל קובץ מקסימלי של 1GB לתוכנית החינמית שלו ו -25 דקות המרה ליום, אך ברור שזה לא מדויק כפי שמראה הניסיון שלנו. עם זאת, זה היה הגון מספיק בהמרת הווידאו של 20 מגה-בתים שלנו, כך שהוא יכול היה להועיל בקמצוץ.

שמחנו לעבור את התהליך מבלי שהופצצו על ידי פרסום או נאלצנו להירשם לאחר המרת הסרטון.

אם אתה סבלני, CloudConvert הוא דרך טובה לבצע המרה. אולי התחל את זה לפני שאתה יוצא לארוחת הצהריים, אם כי לוקח זמן. תצטרך לשלם כדי להשתמש בו לקבצים גדולים יותר.

מקוון-המרה

Online-Convert הוא שירות המרה מקוון המטפל בווידיאו, שמע, תמונות, ספרים אלקטרוניים ואפילו שירותי אינטרנט. הפריסה בסיסית עם מבחר טוב של פורמטי פלט. אתה יכול גם למקד למכשיר לפלט ולהתאים את ההגדרות בהתאם.

האתר שלה נראה פשוט ופונקציונאלי ולא מושך. לאחר בחירת אפשרויות הפלט והקובץ שלנו, לחצנו על כפתור ההמרה. זה שלח אותנו לדף הרשמה בו נאמר לנו שהסרטון של 266 מגה-בתים שלו הוא מעל המגבלה להמרה בחינם.

מקוון-להמיר-ראשי

המחירים הם 6 $ עבור 24 שעות או 7 $ לחודש, מה שנראה סביר, אך ישנם מגבלות קבצים המצורפות לאלה. האפשרות החודשית, למשל, מגיעה עם מגבלת גודל של 200MB. העלאת הגבול ל- 1GB מגדילה את המחיר באופן דרמטי ל 49 $ לחודש. זה יקר יותר מתוכניות האפליקציות האישיות של Creative Cloud.

מכיוון שאנחנו אוהבים לצפות במיתרי הארנק, החלטנו לחזור לנסות את הסרטון הקטן יותר שהכנו לבדיקת CloudConvert. הווידאו שלנו לקח דקה, חמש שניות להעלאה ולהמרה ולא היינו צריכים להירשם לשום דבר כדי להשיג אותו. איכות הפלט הייתה מקובלת בהתחשב בגודל סרטון הקלט.

העלאה מקוונת להמרה

בסעיף “ההגדרות האופציונליות” שלו יש רשימת קביעות מוגדרות מראש, שמשתנות לפי פורמט הפלט. הופתענו לראות את ה- PS3, Wii ו- 3DS מופיעים בשלב מסוים.

בחירת .mp4 כפורמט הפלט מעניקה לך רשימה הכוללת אפשרות של 60K בהגדרה גבוהה במיוחד של 60p. בדקנו זאת באמצעות הווידיאו שלנו 20MB. העלאתו לקחה שוב כדקה בערך, אך העיבוד ארך זמן רב יותר.

כאשר הוא עובר מהעלאה לעיבוד, Online-Convert אינו מעריך את הזמן שנותר או מספק מד חזותי, כגון סרגל מילוי. עם זאת, אתה מקבל הודעה שאומרת לך שיכול לקחת זמן. יש גם אפשרות לקבל התראה בדוא”ל לאחר ההמרה. הווידיאו שלנו לקח 10 דקות, 25 שניות להמרה ל- 8K.

האם עליך להמיר ברשת?

שני הכלים המקוונים מבצעים את עבודתם בצורה סבירה, אך לוקח זמן להעלות אליהם סרטונים וישנם מגבלות גודל שיש לקחת בחשבון. ברוב המקרים, הורדה והגדרת אפליקציה לא מקוונת תהיה מהירה יותר מהעלאת הסרטון שלך לשירות מקוון.

אם המחשב שלך איטי או שאין לך הרשאה להתקין תוכנה, המרה מקוונת היא אלטרנטיבה נהדרת. זו גם בחירה טובה עבור משתמשי הסמארטפונים. פשוט בדוק את התמחור והמגבלות לפני שתחליט מה להשתמש.

מחשבות אחרונות

לא מזמן המרת הווידיאו פירושה המתנה ממושכת בזמן שהמחשב שלך מתאמץ כמו זקן שעולה במדרגות ארוכות, כך שהופתענו לטובה מהקל לעשות במערכת מודרנית. חשוב לבחור את הכלי הנכון. ישנן אפשרויות בחינם, אך לרבות מהן יש מגבלות ופרסום פולשני.

הכלים שבחרנו הם ידידותיים למשתמש ומפיקים פלט איכותי, אם כי לא תמיד עבור כל פורמט. כמה כלים חינמיים הציקו אותנו עד כדי הסחת דעת, כך שאם אתם רוצים חוויה חלקה מבלי לבזבז את זמנכם, הכלים בתשלום שווים את הכסף.

מצאנו ניסיונות מגניבים להתקין דברים שלא רצינו, כולל שירותים שרצו בהפעלה, מודעות וקבוצות זדוניות מצורפות..

הזוכים שלנו בקטגוריות בתשלום ובחינם מייצרים תפוקות באיכות מעולה. המהירות במערכות מודרניות מרשימה ובעוד כלים מסוימים מהירים יותר מאחרים, רוב ההמרות מהירות. זה לוקח זמן רב יותר לפלט 4K, אך עדיין ניתן לעשות זאת בזמן טוב.

אם השתמשת באחד הכלים כאן או מצאת משהו שפספסנו, יידע אותנו בתגובות. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map