אחסון ענן הטוב ביותר עבור משתמשים מרובים בשנת 2020: בואו נעבוד יחד

האינטרנט שינה את האופן בו אנו עובדים כפרטים, והקל עלינו הרבה יותר לשתף פעולה בפרויקטים כצוות. אחסון בענן הוא דרך רבת עוצמה עבור קבוצה של אנשים בעלי אופי-דעות לגשת לאותם קבצים, בין אם הם לשימוש עסקי או אישי..

שירותי אחסון ענן רבים מתוכננים תוך התחשבות במשתמשים פרטיים, אך זה לא הופך אותם לפיתרון טוב למשתמשים מרובים. למרות שספקים מסוימים מאפשרים לך לשתף קבצים עם משתמשים אחרים, הם לא תמיד הפיתרון המושלם לשיתוף פעולה. 

כדי לעזור לך למצוא את אחסון הענן הטוב ביותר עבור מספר משתמשים, ריכזנו רשימה זו של שבעה שירותי אחסון בענן שיהפכו כל אחד משיתוף הקבצים ושיתוף הפעולה ברוח.

מה האחסון הטוב ביותר בענן עבור מספר משתמשים?

אנו נגיד לך את אחסון הענן האהוב עלינו עבור מספר משתמשים מייד: Egnyte Connect. אחת מתכונות המפתח הדרושות למשתמשים מרובים היא היכולת לשתף פעולה במסמכים, וכאן באמת נוצצת Egnyte. הוא מציע שילוב מצוין עם Office Online, ומאפשר למשתמשים מרובים לעבוד על אותו מסמך בזמן אמת.

למרות שאגניטה היא האהובה עלינו, יש לנו מתמודדים אחרים שתוכל לקחת בחשבון. תוכלו לקרוא פרטים נוספים על כל אחד מהם בהמשך.

  1. Egnyte Connect – משתמשים ללא הגבלה, במחיר
  2. כונן Google – אחסון ענן בחינם הטוב ביותר למשתמשים מרובים
  3. Tresorit – אחסון קבצים מאובטח
  4. OneDrive for Business – אינטגרציה מלאה של Office
  5. Dropbox for Business – אמונים ותיקים אורזים אגרוף
  6. Sync.com – אבטחה ותוכנית בחינם
  7. pCloud – נהדר לשיתוף תמונות

כונן גוגל מגיע לשנייה קרובה וכמו Egnyte מציע תכונות שיתוף פעולה עוצמתיות עם שילוב של Google Docs. אפשרויות אחרות ברשימה חסרות כלי שיתוף פעולה אך עדיין מציעות אפשרויות שיתוף קבצים שימושיות. בואו נסתכל לעומק יותר על כל ספק.

1. אגניט

הבחירה מספר אחת שלנו עבור משתמשים מרובים היא Egnyte. אם קראת את סקירת Egnyte שלנו, תדע גם שהיא משיגה ציונים גבוהים עבור מהירות, קלות שימוש ותמחור. זו הסיבה שהיא נמצאת בראש רשימת ספקי הסנכרון והשיתוף של קבצי הארגון הטובים ביותר. 

שיתוף egnyte-connect-folder

ב- Egnyte, אתה יוצר קישורים לכל קבצים או תיקיות שתרצה לשתף. לאחר מכן ניתן לשלוח קישורים אלה באמצעות אימייל או באמצעות אפליקציית מסרים עסקיים. אתה יכול להגדיר את הקישור לפקיעה לאחר מספר קבוע של הורדות או אפילו לאחר תאריך ספציפי. 

אתה יכול להזמין אנשים לגשת לקבצים והתיקיות שלך, ברמות הרשאה שונות שיעזרו לך להגביל את השליטה, עם תיאורים ברורים כמו “צופה” או “עורך.” למשל, הקטגוריה “מלאה” דומה ל”עורך “, אך היא גם נותנת למשתמשים הרשאה להעביר או למחוק קבצים ותיקיות, ש”עורכים” אינם יכולים לעשות. 

אחת הסיבות הגדולות לכך שאגניטה נמצאת בראש הרשימה שלנו היא בזכות האינטגרציה החלקה של Microsoft Office שלה. באמצעות Office Online, משתמשים מרובים יכולים לפתוח את אותו המסמך ולשתף פעולה בו בזמן אמת. אתה יכול גם לשמור מסמכי Office ל- Egnyte ישירות מהאפליקציות.

Egnyte אבטחה

Egnyte מאפשר לך למפות את התיקיות המקוונות שלך לכונן רשת וירטואלי, מה שמקל על איתור קובץ משותף להיות קל כמו למצוא קובץ מקומי במחשב הנייד שלך. זה גם משכפל הרשאות ספריות, כלומר אינך צריך להגדיר הרשאות פעמיים.

Egnyte משתמש בהצפנה AES בתקן 256 סיביות בתעשייה, למרות שהיא אוסרת עותק של מפתח ההצפנה שלך, כך שזו לא אפשרות של ידע אפס. שכבת Office מציעה שטח אחסון של 5 טרה-בתים במחיר של 8 $ למשתמש לחודש, עד 25 משתמשים. עסקים גדולים יותר צריכים לשלם 20 דולר עבור כל משתמש חודשי, כולל 10 TB שטח אחסון כלול. 

לעסקים קטנים או פרטיים, רמת הצוות כוללת שטח אחסון של 1TB במחיר של $ 10 למשתמש בחודש, אך לכל היותר לשלושה משתמשים..

2. Google Drive

כפי שהזכרנו בסקירה הקודמת של Google Drive, זהו פשוט אחד הכלים הטובים ביותר לשיתוף פעולה בענן. יש לו גם אפשרויות אחסון גמישות ותמיכה נהדרת בלקוחות. עם זאת, מכיוון שמדובר במוצר של גוגל, ייתכן שתרצה להשקיע בכמה כלים נוספים לשמירה על פרטיותך.

תיקיית google-drive-sync

כונן Google מאפשר לך ליצור קישורים לקבצים או לתיקיות שלך, שתוכל לשתף אותם באמצעות דוא”ל או שירותי העברת הודעות אחרים. כמו Egnyte, אתה יכול להגדיר רמות הרשאה שונות (כגון “יכול לערוך” או “יכול להגיב”), אך אלה מוגבלים מעט יותר בהיקפים. שלא כמו Egnyte, אין אפשרות להגן על קישורים באמצעות סיסמא או לקבוע תאריכי תפוגה. 

מה שמבדיל את Google Drive (והופך אותו לבחירה מספר 2 שלנו) הוא האינטגרציה האיתנה שלה עם Google Docs, שהיא מתחרה חזקה ל- Office, עם כלים ותכונות דומים. זה גם מקל על עבודה על מסמכים יחד עם עמיתים, כאשר מספר משתמשים יכולים להוסיף הערות, שינויים והצעות בזמן אמת.

פרטיות של כונן Google

Google Drive משתמש בהצפנת AES של 128 סיביות לקבצים בתנועה, אך בהצפנת 256 סיביות AES לקבצים במנוחה. באופן מדאיג, התנאים וההגבלות מעניקים ל- Google את הזכות לסרוק את קבצי הענן שלך עבור תוכן לא חוקי. זה גם מאפשר להם לאסוף מידע אודותיך למטרות שיווק. 

זה בעייתי עבור משתמשים בודדים, אך גם לעסקים שלוקחים סודיות ברצינות. עיין בסקירת Boxcryptor שלנו אם אתה מחפש אפשרויות הצפנה כדי למנוע מ- Google לחטט לקבצים והודעות הדוא”ל שלך..

כונן Google משתמש ברשת השרתים הגלובלית של גוגל, כך שהעברת קבצים בדרך כלל מהירה לשרתים מקומיים. אתה יכול להגדיר כונן רשת ענן בשולחן העבודה שלך באמצעות סנכרון סלקטיבי כדי למנוע מקבצי הענן שלך למלא את הכונן הקשיח שלך. עם זאת, אין תמיכה בלינוקס לתכונה זו. 

כונן גוגל זול מאוד אם תבחר באפשרות המתאימה. משתמשים עסקיים עם Google Suite משיגים שטח אחסון בלתי מוגבל של Google Drive במחיר של $ 12 בלבד למשתמש בחודש, אם כי זה מוגבל ל- 1 TB לאדם אם יש לך חמישה משתמשים או פחות..

3. טרסורית

שמו של טרסורית בא מהמילה הגרמנית שפירושה קמרון או חדר חזק. זה שם מתאים לספק לספק אחסון ענן ממוקד אבטחה, כמו שאתה יכול להשיג. כפי שדיברנו בסקירתנו ב- Tresorit, אבטחה היא אחת מנקודות החוזק העיקריות שלה. למרות שאבטחה ופרטיות נמצאות בחזית, היא מטפלת גם בשיתוף קבצים היטב.

תיקיית tresorit-share

בדומה לכונן Google, Tresorit מאפשרת לך לשתף קבצים או תיקיות באמצעות קישור שתוכל לשתף באמצעות דואר אלקטרוני ופלטפורמות אחרות. אם אתה רוצה לשתף “tresor” – תיקיה פרטית ומאובטחת – אתה יכול לשתף אותה רק עם משתמשי Tresorit אחרים. דף סקירה מאפשר לך לעקוב אחר הקישורים ששלחת, כמו גם את הרשאות הקבצים והתיקיות שלך בכללותן.. 

נקודת המכירה הגדולה ביותר עבור Tresorit היא הצפנת הידע שלה באפס, והיא ספק שהמלצנו בעבר כאחת הספקיות הטובות ביותר לאחסון ענן בידע בענן. המשמעות היא של Tresorit אין גישה למקשים הדרושים לפענוח הנתונים שלך, ומשאירים אותך בשליטה.

לעסקים, הדבר מציע שליטה מרבית על הקבצים הרגישים ביותר שלך. אם תשכח את הסיסמה שלך, עם זאת, תאבד את הגישה לקבצים שלך לתמיד. אם זה מדאיג אותך, אחסן את הסיסמא שלך אצל אחד ממנהלי הסיסמאות הטובים ביותר לעסקים קטנים כדי לשמור על אישוריך.

Tresorit Security 

בנוסף להצפנת אפס ידע, Tresorit משתמשת ב- TLS כדי לשמור על הנתונים שלך בטוחים מפני התקפות איש באמצע כשאתה מתחבר לשרתי Tresorit. יש לו אימות דו-גורמי כדי לסייע בשמירה על חשבונך. דירגנו את Tresorit מאוד עבור התמיכה שלה בלינוקס, והפכנו אותה לאחסון הענן הטוב ביותר שלנו עבור רשימת Linux.

עם זאת, האבטחה של Tresorit מגיעה לפרמיה. עסקים קטנים יכולים להוציא תוכנית Tresorit עם שטח אחסון של 1TB תמורת 20 דולר לחודש למשתמש (לכל היותר תשעה משתמשים). תמחור מוזל יכול להפוך את התוכנית העסקית לזולה יותר, עם תמיכה עבור 10 משתמשים ומעלה במחיר של $ 12 למשתמש לחודש, שוב עם שטח אחסון של 1 TB.

4. OneDrive לעסקים

הכניסה של מיקרוסופט לעולם אחסון העננים מרוויחה מהאינטגרציה החזקה שלה עם המוצרים האחרים שלה, ובראשם Office. כפי שתראה בסקירת OneDrive הקודמת שלנו, יש בזה יותר מאשר רק שילוב של Office.

תיקיית onedrive-web-share

כמו הספקים הגדולים, OneDrive for Business תומך בקישורי קבצים הניתנים לשיתוף. אלה מציעים כמה אפשרויות נוספות מ- Google Drive, עם סיסמאות ותאריכי תפוגה של קישורים. תפריט “משותף” מאפשר לך לעקוב אחר הקבצים ששיתפת בעבר, כמו גם קבצים ששיתפת איתך על ידי אחרים.

האינטגרציה עם Microsoft Office מובנית, אם כי היא מוגבלת לאפליקציות האינטרנט המקוונות בתוכניות OneDrive הזולות ביותר. אם אתה מתכנן להשתמש בשיתוף פעולה במסמכים, OneDrive for Business מאפשר למשתמשים מרובים לערוך קבצים ולראות שינויים בזמן אמת.

OneDrive לתוכניות עסקיות ותמיכה

אם אתה משתמש ב- Windows, תראה ישירות את OneDrive ב- Windows 10 כתיקיית אחסון (כל עוד אתה מחובר להשתמש בה). OneDrive מגיע גם עם תמיכה באפליקציות סלולריות של Android ו- iOS, כמו גם תמיכה ב- macOS, אך אין לקוח לינוקס זמין.

אם אתה קונה OneDrive לעסקים, יש כמה תוכניות שתוכל לרכוש. חלקם מציעים רק אחסון ב- OneDrive, בעוד שאחרים כוללים גישה לסוויטת Office המלאה. תוכנית 1 מציעה שטח אחסון ותמיכה של 1 TB ל- Office Online תמורת 5 דולר למשתמש לחודש. תוכנית 2 דומה, אם כי היא מציעה אחסון בלתי מוגבל תמורת 10 דולר למשתמש לחודש.

Office 365 Business Premium כולל תמיכה בחבילת Office השולחנית, עם אחסון ללא הגבלה במחיר של $ 12.50 למשתמש לחודש.

5. Dropbox לעסקים

Dropbox הוא ספק אחסון ענן מוכר למשתמשים בודדים. עם זאת, כפי שמסביר סקירת Dropbox for Business, הגרסה העסקית אורזת בכמה תכונות נוספות שימושיות עבור מספר משתמשים.

egnyte-vs-dropbox-dropbox-שיתוף קבצים עסקיים

האינטגרציה עם Office Online הופכת את זה למתחרה טוב ב- OneDrive for Business, ומאפשרת לך לשתף פעולה במסמכים עם משתמשים אחרים, עם היכולת לבצע שינויים, כמו גם להוסיף הערות והערות. זה משתלב גם עם מגוון יישומי פריון אחרים, ומאפשר לך לשתף קבצים ישירות ב- Slack, מה שהופך אותו לאחד מאחסני הענן הטובים ביותר עבור אפשרויות Slack..

בדומה לשירותי ענן גדולים אחרים, תוכלו לשתף קישורי קבצים עם אפשרויות להגנת סיסמא ותוקפן. אתה יכול גם להגביל הורדות קבצים, ומאפשר לך לשתף קבצים לצפייה אך ללא היכולת לייצא אותם למקום אחר.

Dropbox להצפנה עסקית

Dropbox for Business משתמש בהעתקת קבצים ברמת הבלוק כך שכאשר מעדכנים קובץ, רק השינויים בקובץ שלכם מועלים. זה מזרז את תהליך העלאת הקבצים, ובכך מקל על מספר משתמשים לשתף פעולה בקבצי פרויקט גדולים יותר.

Dropbox for Business מסתכם ב -12.50 דולר למשתמש בחודש עבור שטח אחסון של 5 טרה-בתים, או 20 $ לאחסון בלתי מוגבל בתוכנית Advanced. תוכניות אחסון ללא הגבלה הן די נדירות, מה שהופך את Dropbox for Business לאחת מספקיות האחסון המקוונות הטובות ביותר הזמינות.

6. Sync.com

Sync.com הוא אחד מספקי האחסון המועדפים עלינו, ומציע מהירות, אבטחה וקלות שימוש במחיר שווה לכל נפש. זהו גם שירות האחסון בענן המאובטח ביותר שלנו. זה מופיע באופן קבוע בראש רשימת הקצרים שלנו למשתמשים בודדים, והוא עדיין יכול להציע משהו למשתמשים עסקיים, כפי שמסביר סקירת Sync.com.

sync.com-sync-web-app

למשתמשים עסקיים אפשרויות נוספות לשיתוף קבצים, בהשוואה למשתמשי Sync.com טיפוסיים, המציעות תאריכי תפוגה לשיתוף, מגבלות הורדה והגנה על סיסמה. ישנן הרשאות משתמש נוספות, עם היכולת לאפשר למשתמשים אחרים להזמין קבצים או לראות משתמשים משותפים אחרים. 

Sync.com מיישם הצפנת ידע אפס, שכפי שהסברנו קודם, מכניס אותך לשליטה על מפתחות ההצפנה שלך. כאחת מאחסני הענן הטובים ביותר באופציות בקנדה, היא נהנית מכפוף לחוקי פרטיות קנדיים חזקים.

Sync.com אינו מאפשר גישה של צד שלישי לשירות שלו, שהוא חסרון או הפוך, תלוי בנקודת המבט שלך. לא ניתן להשתלב עם Office, Google Docs או פלטפורמות אחרות, כך ששיתוף הפעולה די קשה. זו גם הסיבה שספק פנטסטי אחר זה כל כך נמצא ברשימה הקצרה שלנו לאחסון משתמשים מרובים.

תוכניות תמחור של Sync.com

כאחד מאחסני הענן הטובים ביותר לגירסאות, לא תופתע לגלות שהתכניות העסקיות של Sync.com מאפשרות גרסאות בלתי מוגבלות. המשמעות היא שאם אתה צריך לחזור לגירסה ישנה יותר של הקבצים שלך, אתה יכול – לא משנה כמה רחוק תרצה להגיע. זה זמין רק בתכניות בתשלום מכיוון שחלים על חשבונות בחינם מגבלה של 30 יום.

Sync.com מציעה שלוש תוכניות שנתיות המכוונות לשוק העסקי. הרמה הנמוכה ביותר, במחיר של 5 $ למשתמש בלבד לחודש, כוללת שטח אחסון של 1 TB לכל משתמש. בינתיים, שטח אחסון של 4 טרה-בתים לכל משתמש עולה 8 $ חודשי למשתמש, או ש- 10 טרה-בייט גדולה יותר למשתמש זמין ב -15 $ בכל חודש..

7. pCloud

יכול להיות שזה לא הוגן למקם את pCloud בתחתית סביבת אחסון בענן. כפי שמסבירה סקירת ה- pCloud שלנו, היא מציעה אבטחה חזקה ותכונות מולטימדיה חזקות במחיר הגון. כמו Sync.com, עם זאת, זו אינה האפשרות הטובה ביותר לשיתוף פעולה.

אפשרויות pcloud-web-share-folder

ללא שילוב של Office או Google Docs, pCloud לא מקל על צוותים שרוצים לעבוד על אותם קבצים. עם זאת, שיתוף קבצים קל, עם מערכת הדומה ל- Google Drive. פשוט לחץ על “שתף” כדי ליצור קישור שתוכל לשתף עם אחרים, כדי להציג או לערוך את הקבצים שלך. pCloud מאפשר לך גם להגן על הקבצים שלך באמצעות סיסמא ולקבוע תאריכי תפוגה עבור הקישורים שלך.

pCloud אבטחה ותמחור

האבטחה די חזקה עם pCloud, המשתמש בפרוטוקול TLS כדי להגן על הנתונים שלך במעבר במהלך תהליך ההעלאה. הגרסה הסטנדרטית של pCloud מחייבת לשלם תשלום נוסף עבור pCloud Crypto, אשר מוסיף הצפנת ידע אפס, אך תוכניות עסקיות כלולות זאת בחינם.

הגרסה הסטנדרטית של pCloud עולה 7.99 $ לחודש עבור שטח אחסון של 2 טרה-בתים, אך תצטרך לשלם 3,99 דולר נוספים לחודש עבור הצפנת אפס-ידע. למרבה הצער, אין תוכניות סטנדרטיות לתוכניות העסקיות של pCloud, ותצטרך ליצור קשר עם צוות המכירות של pCloud לקבלת הצעת מחיר בהתאמה אישית. עם זאת, יש ניסיון של 30 יום ללא עלות. 

איך בחרנו את הספקים שלנו

אנו פועלים לפי אותה גישה בכל אחת מביקורות האחסון בענן שלנו. אנו משווים ומדרגים כל ספק מבחינת תכונות, בוחנים את האבטחה הכוללת, התמחור, קיבולת האחסון ובמקרה זה שיתוף פעולה. 

לכן שמנו את Sync.com ו- pCloud בתחתית. שתיהן פתרונות אחסון ענן מעולים בכל רחבי העולם, אך כשמדובר בשיתוף פעולה, ספקים אחרים כמו Egnyte פשוט מספקים יותר למשתמשים עסקיים..

מחשבות אחרונות

עייננו בשבעה מהאחסון הטוב ביותר בענן עבור מספר משתמשים. רוב הספקים הללו מציעים תקופת ניסיון בחינם, אז אל תפחד לנסות את השירות לפני שאתה קונה אותו, אם אתה לא בטוח איזה מתאים לך.

עם זאת, אי אפשר להשתבש עם אגניט. הוא מציע אינטגרציה חלקה עם Office Online, ומאפשר למשתמשים מרובים לשתף פעולה במסמכים. עם תכונות דומות, Google Drive ו- OneDrive דורגו גם הם במקום גבוה, אם כי Tresorit היה השירות שבמיקום הגבוה ביותר שכלל הצפנת ידע אפס.

מוצרים מעולים כמו Sync.com ו- pCloud סומנו בגלל היעדרם של כלים שיתופיים, אך הם עדיין יכלו לעבוד לאחסון פשוט, בזכות אבטחה ותמחור טובים. 

האם Egnyte השירות עבורך, או שיש לך המלצות משלך? השאירו תגובה למטה עם המחשבות והדעות שלכם. תודה שקראתם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me