תוכנת ניהול הפרויקטים הטובה ביותר 2020: קבלת העניין בסגנון

תוכנת ניהול פרויקטים היא אזור צפוף, עם הרבה אפשרויות מצוינות שמתחרות על תשומת הלב ודולרים שלך. החברות הגדולות בעולם משתמשות בכלים כדי לעבוד טוב יותר וחכם יותר, ועסקים מכל הסוגים מנצלים את התכונות השימושיות הרבות שלהם.


בדקנו המון תוכניות לאורך השנים ואנחנו הולכים לחלוק את מה שלמדנו בסיכום זה של תוכנת ניהול הפרויקטים הטובה ביותר..

כלי ניהול פרויקטים טוב יכול לעשות את ההבדל בשורה התחתונה שלך. על ידי ביטול עבודת סמים, ייעול תקשורת ואחסון קבצים קריטיים במקום אחד, הם מקלים על הצוות שלך את החיים ומסייעים לך לעשות יותר בפחות זמן.

הסיכום הזה הוא הטוב ביותר של הכלים שבחנו. כדי לתת לך תצוגה מקדימה של התגנבות, המועדף הכולל שלנו הוא monday.com, אז דלג אליו אם אתה ממהר. בחרנו בו בשל השילוב שלו בין שימושיות וכוח.

האלופה היוצאת רייט היא עדיין מכה גדולה, אבל היא מורכבת יותר. אם אתה זקוק לניהול תלות ומבדקי משנה זו הבחירה הטובה יותר. מעבר לכך, המועדפים האחרים שלנו מציעים דברים שונים, לכן קרא את הדרך ונסה למצוא אחד שמתאים לך.

להלן 5 פתרונות התוכנה המובילים לניהול פרויקטים:

האם אתה רוצה להסתכל על הרשימה המלאה? כיסינו ממש להלן .

אם אתה מחפש כמה מקרי שימוש מיוחדים לפרויקט הבא שלך, הנה כמה מאמרים שיעזרו לך בדרך: 

 • תוכנת ניהול פרויקטים בחינם
 • תוכנת ניהול פרויקטים לפרילנסרים
 • תוכנת פיתוח פרויקטים לעסקים קטנים 
 •  תוכנת ניהול פרויקטים עבור מק
 • תוכנת ניהול פרויקטים של קאנבן
 • תוכנת Scrum

כיצד לבחור את התוכנה הטובה ביותר לניהול פרויקטים

בשוק תכנון הפרויקטים יש הרבה תחרות, כך שהבחנה בין הפלטפורמות הטובות ביותר יכולה להיות מאתגרת. לחלקם תכונות לא שגרתיות, לרבים יש מוזה או שתיים והרוב טובים באיזה היבט מסוים של ניהול הפרויקט.

בין הבחירות המובילות שלנו אין שום נפילות, לכן אנו ממליצים לך לזהות את סדר העדיפויות שלך, ואז לקרוא את הביקורות שלנו ולראות אילו מתאים לצרכים שלך בצורה הטובה ביותר. כל הכלים הללו מציעים תקופת ניסיון בחינם מסוג כלשהו והכי מאפשרים לך להירשם מבלי לספק פרטי כרטיסי אשראי, אז חשוב מה אתה רוצה ואז בחר אחד ובדוק אותו.

ליבה של ניהול פרויקטים

ניהול המשימות הוא המפתח לרוב תוכנות ניהול הפרויקטים. משימות עשויות להיקרא “בעיות” או “פריטים”, אך כלים המשנים את המינוח עדיין פועלים באותה צורה. ניתן להקצות משימות לחברי הצוות ולתזמן. לאחר שיסיימו, תוכלו לסמן אותם כשלמים, כך שכולם יוכלו לראות מה נעשה.

כלים רבים עוברים רחוק יותר ומאפשרים לך לחלק משימות לסאב-משנה, כאשר חלקם מציעים ניהול תלות מלא. זה מאפשר לך לוודא שכל המשימות שתלויות באחרים מתוזמנות לאחר המשימות הללו, ועוזרות לך למנוע עיכובים יקרים.

להלן פירוט של מה שמציעים כלי ניהול הפרויקטים מבחינת משימות משנה וניהול תלות:

תוכנות לניהול פרויקטים הטובות ביותר: משימות המשנה: תלות במשימות:
monday.com
לא בסדר
TeamGantt
אסאנה
Freedcamp
פודיו
גיליון חכם
ליאנקיט
שולחן אוויר
Mavenlink
Basecamp

תכונות

אנו בוחנים כמה תכונות בבחינת תוכנת ניהול פרויקטים. שפע שטח אחסון שימושי לשיתוף קבצים הקשורים לפרויקט. אם אתה רק משתף מסמכים ותמונות לא תזדקק לסכום עצום, אבל הצרכים שלך יהיו גדולים יותר באמצעות וידאו ושמע.

כלים מסוימים מציעים מקום בלתי מוגבל, אך בדרך כלל קיימים מגבלות בגודל קובץ. הם משתנים עם זאת, כך שאם יש לך צרכים ספציפיים, זה יכול לשלם כדי לבדוק את הפרטים. אם אתה מחפש להעביר קבצים רבים ברשת, מאמרי האחסון בענן העסקי שלנו מציעים דרכים רבות לעשות זאת כשאתה מתארגן באופן מקוון.

שילובים עם פלטפורמות אחרות יכולות להרחיב את טווח ההגעה של אפליקציה ולסייע לכם לשמור כמה שיותר מהעסק שלכם במקום אחד ככל האפשר. בנוסף לשיתוף קבצים, תוכלו לשלב את הדוא”ל ואת אנשי הקשר שלכם, כמו גם משימות מיישומי ניהול אחרים.

רוב הכלים משתלבים עם כמה פלטפורמות לפחות, אך חלקם מאפשרים לך להתחבר להרבה יותר. כדאי להזכיר כאן את זאפייר מכיוון שכלי שמשתלב איתו יכול להתחבר למגוון עצום של יישומים.

בחלק מהפלטפורמות יש תכונה או שתיים לא שגרתיות. כדאי להשגיח עליהם כיוון שהם יכולים לעשות את ההבדל בשורה התחתונה שלך. לדוגמה, החסימות של Airtable מציעות פונקציונליות לא שכיחה ול- Mavenlink יש תכונות פיננסיות חזקות. מאמרי החשבונאות המקוונים שלנו יעניינו גם אם אתם מחפשים כלי ממוקד כסף.

מערכות צ’אט ומודעות צוות מובנות הן נפוצות, כמו גם היכולת להגיב ולתעד משימות בודדות. בחלק מהכלים יש שיתוף של יצירת ויקי או רישום הערות, שיכולים לעזור לך לתעד את הפרויקטים שלך ולשמור על כולם על ההתנהלות האחרונה.

אפשרויות התקשורת הללו מקלות על חברי הצוות שלך להישאר באותו עמוד, לא משנה היכן הם נמצאים, וליהנות מהיתרונות של עבודה מרחוק.

גם כלי הביקורת טובים, והם יכולים להיות חיוניים למי שצריך לתת אחריות לאנשים או שרוצה לראות מי עושה מה.

לבסוף, יישומים לנייד יעילים לשימוש מכיוון שהם מאפשרים לך לעקוב אחר הדברים כשאתה רחוק מהשולחן שלך. לרוב הפלטפורמות יש יישומים ייעודיים עבור אנדרואיד ו- iOS.

נוף גלאור

ההבדל העיקרי בין כלים אלה הוא האופן בו הם מציגים את הנתונים שלך. גישה בסגנון קאנבן נפוצה, ומיון המשימות שלך לטורים המייצגים שלבים שונים של הפרויקט שלך.

אולי שמעת על טרלו. זה כלי טוב, אבל לא מספיק מורכב לחצות את הקו המפריד בין ניהול משימות וניהול פרויקטים (קרא את המדריך למתחילים של טרלו). טרלו משתמש בלוח קאנבן כתפיסתו, וכך גם monday.com ו- LeanKit.

כלים אחרים משתמשים בתרשים של גנט, המראה כיצד הכל משתלב יחד. תרשימי גנט מאפשרים לך לראות אילו משימות יש לבצע קודם ולבדוק אם שינויים שתבצע יגרמו לבעיות בזרימת העבודה שלך..

יש המשתמשים ברשימה ישנה רגילה, שעובדת מספיק טוב. אסאנה עושה זאת טוב, וכך גם רוקי. לרוב הכלים יש תצוגת לוח שנה, כמו גם מחוללי דוחות. ניתן למצוא גם תצוגות אקזוטיות יותר, כמו PERT.

הכלים הטובים ביותר מציעים מספר דרכים לצפייה בנתונים שלך, אך ככל שהאפשרויות רבות יותר יספקו את הממשק יהיה טוב יותר כדי לשמור על הכל ברור.

גישה

כלים אלה נוקטים בגישות שונות. חלקם, כמו פריסקאמפ ואסאנה, הולכים על הזרוע הידידותית סביב הכתף, מה שהופך את עצמם למסבירי פנים וקל לעבוד איתם. בקצה השני של הספקטרום כלים כמו LeanKit ו- Mavenlink שומרים על המיקוד בחוזקה ביצירת העסק שלך..

חלקם מקשרים אותך בדרך מסוימת של עבודה, בעוד שאחרים מציעים לך את המרחב לשלוט ולשכלל את הכל בהתאם לצרכים שלך. כלים אלה מציעים כוח רב, אך תצטרך לחשוב היטב על הבחירות שאתה מבצע. זכור, המטרה שלך היא להקל על הצוות שלך לעשות דברים.

שאתה מעדיף יגיע אליך. שימו לב שאם אתה מוצא שכלי אחד אינו מתאים לך, אחרים יכולים להרגיש שונים לשימוש, למרות שיש להם מבנה דומה. אם אתה לא אוהב את הראשון שאתה מנסה, אל תוותר.

בטיחות ופרטיות

אנו מעריכים שירות ששומר על נתונים מאובטחים ופרטיים שלך. אם זה קשה או לא קשה להעריך, אך אנו בוחנים את ההצפנה המשמשת ואת האישורים שיש לה, כמו גם את מדיניות הפרטיות שלה.

אנו מעריכים תעודות SOC 2 ועמידה בדרישות האיחוד האירופי. ושוויץ-ארה”ב. מגני פרטיות ותקנת הגנת מידע כללית. תוכלו לקרוא על האחרון במאמר ה- GDPR שלנו.

השירותים שנותנים לנו אפשרויות לכוונון הגדרות הגישה שלנו טובים גם. אם אתה יכול לקבוע מדיניות אבטחה משלך ולשלוט באופן שאתה מאמת משתמשים, אתה יכול ליצור איזון נכון בין בטיחות לשימושיות.

אם אתה מתקשה להגיע עם מדיניות סיסמאות, כיצד להגדיר מדריך סיסמאות חזק יתן לך רמזים לגבי מה שמתאים.

תכונות כמו אימות דו-גורמי חשובות גם כן. קרא את המאמר בנושא אימות דו-גורמי שלנו אם ברצונך ללמוד מדוע.

יש הרבה סכנות האורבות ברשת, כפי שמתאר המאמרים שלנו בנושא אבטחה מקוונת. השירותים האהובים עלינו עושים ככל יכולתם כדי להגן עליכם מפני נזק. בחר אחד טוב והישאר בטוח.

שירות ותמיכה

תוכנת ניהול פרויקטים אינה קיימת כדי לעזור לך לצייר תרשימים יפים. זה שם כדי לעזור לגרום לפרויקט שלך להיות מהיר יותר ולמגר בעיות. אם נתקלת בבעיה, חשוב שתתקן אותה בהקדם האפשרי. אנו בוחנים מקרוב את אפשרויות התמיכה שיש לכל פלטפורמה.

בנוסף לתיעוד והדרכות, אנו בוחנים את האפשרויות העומדות לרשותך ליצירת קשר, ובדרך כלל ננסה אחת או שתיים מהן כדי לוודא שהתגובות מהירות ומדויקות..

אנו מעריכים את היכולת ליצור קשר באמצעות טופס יצירת קשר או כתובת דוא”ל, כמו גם אפשרות חיה, כמו הטלפון, או צ’אט ישיר. אנו גם מחפשים אנשי מכירות נלהבים מדי ונושאי פרטיות – תפסנו אנשי תמיכה שניגשים לפני המתמחים בפרויקט שלנו, למשל.

הכלים

ללא שום כוונה נוספת, הנה הרשימה שלנו. נתחיל בשירות המועדף עלינו, monday.com

1. monday.com

אם אתה רוצה משהו קל לשימוש, עם ממשק חלקלק ומודרני, אל תסתכל רחוק יותר מ- monday.com. זה הופך את ניהול הפרויקטים לבריזה, אבל יש לו שפע של תכונות מתקדמות, למרות הממשק הידידותי שלה.

לוח שני
monday.com מציע נוף יפה של קאנבן לניהול הפרויקטים שלך.

הוא יכול להציג את הפרוייקט שלך בדרכים שונות, כאשר התצוגה העיקרית של הקאנבאן משולבת על ידי לוח שנה, ציר זמן, יומן פעילות ותצוגות תרשימים..

זה יכול להתאמה אישית, מציע שליטה רבה על שדות ומאפשר לך להקים מערכת פשוטה או מסובכת כמו שאתה צריך. זה מגיע עם תבניות רבות, מאפשרות לך להתחיל במהירות ולהסתכל על הדרכים השונות לשימוש בפלטפורמה.

אתה מקבל שטח אחסון רב, עם 5 ג’יגה-בתים ברמת הבסיס שלו ואחסון בלתי מוגבל בתוכנית Pro. אתה יכול גם לעשות שימוש בנתונים בפלטפורמות אחרות באמצעות האינטגרציות שלהם עם Zapier, Slack, Trello ו- Dropbox. אם אתה משתמש בזה עם Slack, ייתכן שתרצה גם לבדוק את אחסון הענן הטוב ביותר שלנו עבור מדריך Slack.

הוא מציע אבטחה ברמה הגבוהה ביותר, עם GDPR וארה”ב האיחוד האירופי. תאימות מגן פרטיות, אישור SOC 2 והצפנה של 256 סיביות. אתה מקבל גם את האפשרות להשתמש באימות דו-גורמי, כמו גם מגוון רחב של הגדרות ויומני אבטחה. 99 הכלים החינמיים שלנו להגנה על מאמר הפרטיות שלך מונה המון דרכים אחרות לעזור לשמור על בטיחות הנתונים שלך.

בנוסף לשפע של הנחיות בתוך האפליקציה, monday.com כולל בסיס ידע גדול וסמינרים מקוונים רגילים שיעזרו לכם ללמוד את הדרך. גם התמיכה בה מהירה, חוזרת אלינו תוך ארבע דקות בלבד. זה הופך אותה לבחירה נהדרת אם אתה חושש להיתקע כשאתה משתמש בה בפעם הראשונה.

התמחור של monday.com מתחיל ב- $ 25 לחודש עבור צוות של חמישה משתמשים, כך שזה ערך מצוין אם הצוות שלך הוא בגודל הגון. אם יש רק אחד או שניים מכם, זה לא כל כך טוב, אבל תוכלו לבדוק את זה בחינם, באדיבות משפטו שנמשך 14 יום. למידע נוסף על זה קרא את סקירת monday.com.

2. לא בסדר

ל- Wrike יש מערך תכונות מצוין, כולל ניהול תלות, יצירת דוחות ותצוגות לוח השנה, שניתן לכסות זו על גבי זו על מנת להשוות בין לוחות זמנים..

דו

אתה יכול להעלות קבצים וקבצים מצורפים ולהשאיר עליהם תגובות, כולל בנקודות ספציפיות בקבצי וידאו, מה שהופך את Wrike לכלי שימושי לעבודה עם סרטונים. אתה מקבל שטח אחסון של 2 ג’יגה-בייט בתוכנית החינמית שלה, העולה ל -100 ג’יגה-בייט ברמה הארגונית. אם אתה משתמש בהרבה קבצים גדולים, תרצה שהם יהיו מוגנים אם אסון יכה, אז עיין במאמר שירותי הגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו לקבלת הדרכה.

יש לו אימות של שני גורמים ומשתמשי Enterprise מקבלים מבחר מרשים של אפשרויות אבטחה. בנוסף לניהול מדיניות הסיסמה שלך, אתה מקבל שליטה על אחסון קבצים וגישה לרשת. אתה יכול אפילו לחסום אנשים מכתובות IP לא מזוהות כדי להקשות על חיי האקרים במיוחד עבור האקרים. במאמר פשעי האינטרנט שלנו יש טיפים לשמירה על בעיות מקוונות.

לריק יש תמיכה יוצאת מן הכלל. קיבלנו תשובה לחקירת הצ’אט החי שלנו תוך שלוש דקות ושאלה ששאלנו באמצעות טופס יצירת הקשר שלה נענתה תוך 30 דקות בסוף השבוע של חג ההודיה. אתה יכול גם לדבר בטלפון עם מישהו אם אתה מעדיף. יש גם בסיס ידע גדול שיעזור לך אם אתה נתקע.

למרות היותה באיכות הגבוהה ביותר, Wrike אינה יקרה מדי ואפילו יש לה תוכנית בחינם. במחיר של 9.80 דולר התוכנית הבסיסית שלה לא תשבר את הבנק. שכבות הפרימיום שלו יקרות יותר, אך אתה מקבל הרבה כסף, כולל השליטה העדינה בביטחון שלך שהוזכר לעיל.

זו אחת הפלטפורמות הטובות ביותר שקיימות שם ואנחנו ממליצים עליה בחום. תוכלו לקרוא עליו יותר בסקירת Wrike שלנו.

3. אסאנה

אם אתה חושש שהכלים כאן נשמעים מורכבים מדי, אסאנה עשוי להיות זה בשבילך. זה קל לשימוש כמו שאתה יכול לרצות ויושב בדיוק בצד ימין של ניהול המשימות לעומת דיון בניהול פרויקטים, נותן לך מספיק שליטה כדי לנהל פרויקטים בצורה יעילה, בלי לעשות כל כך הרבה שזה הופך לבלבל.

התצוגה הראשית שלה היא רק רשימת משימות, אך ניתן להוסיף משימות משנה כדי לשבור אותן. זה כולל ניהול תלות בתוכניות המשולמות שלו, כמו גם הגהה, ניהול משאבים ושילובים שונים. ישנן גם תצוגות לוח שנה וציר זמן ותקבלו שטח אחסון בלתי מוגבל עבור קבצים מצורפים.

אסאנה-חגיגה

החגיגות של אסאנה הן דרך נהדרת לתגמל אתכם על שביצעתם של דברים ולהוסיף נגיעה של כיף לשגרת העבודה שלכם. הם יכולים גם להניע את הצוות ולהגביר את המעורבות. כשאתה מתקתק משימות, לפעמים תמצא חד קרן או נמרל שמתפשט על פני המסך שלך או שתראה פנים צבעוניות צצות מתחת לחלון. אם הדברים האלה לא מניעים אותך, אין לך נשמה.

אם יש לך הפסקה מהעבודה, עיין במאמרי הבידור שלנו לקבלת עזרה בכדי לשעשע את עצמך ברשת.

לאסאנה יש שכבה חופשית לשימוש, שהיא אידיאלית לניהול פרויקטים אישיים או סתם כרשימת משימות מהירה. התוכניות בתשלום שלה מתחילות ב -9.99 דולר למשתמש בחודש. החל מהתכנית החינמית שלה ושדרוג אם אתה זקוק לתכונות זו נקודת כניסה נהדרת אם אתה חדש בתוכנת ניהול פרויקטים.

אינך צריך לדאוג לביטחון, מכיוון שאסאנה מוסמכת SOC 2. כניסה יחידה ו- SAML זמינים גם אם ברצונך להבטיח שהנתונים שלך ישמרו. קרא את המאמר שלנו בנושא פשעי רשת כדי ללמוד עוד על הגרמינים המקוונים שעליך להימנע מהם.

אם אתה שוקל את אסאנה, עיין בסקירת אסאנה שלנו. מדריך למתחילים של אסאנה שלנו הוא מקום נהדר להתחיל בו אם אתה לומד להשתמש בתוכנה.

4. TeamGantt

תרשים של גנט יכול להיות נכס בעת ניהול הפרויקטים שלך מכיוון שהוא מראה לך כיצד הכל משתלב יחד ומאפשר לך לאתר בעיות תזמון מראש. אתה יכול גם להזיז משימות בקלות ולראות כיצד השינויים שלך משפיעים על הפרויקט הרחב.

צוות-גנט-מדגם-פרויקט

TeamGantt עושה מה שכתוב על הפח, נותן לך כלי מבוסס גאנט שיכול לעזור לשמור על כל אחד מהצוות שלך באותו דף. בנוסף לתצוגת Gantt בכותרת, אתה מקבל תצוגות רשימה ולוח שנה כדי לעקוב אחר הדברים וכמה דרכים לסנן ולשלוט במידע שאתה רואה..

קל לבצע העברת משימות ב- TeamGantt, מה שהופך את זה לדרך נהדרת לארגן ולארגן מחדש את הפרויקטים שלך חזותית. הוספת תלות היא פשוטה וקונפליקטים של תזמון מסומנים באדום, ומביאים אותם במהירות לידיעתך.

TeamGantt מציע תכונות של מעקב בזמן שיעזרו לשמור על התקציב שלך תחת שליטה ומאפשר לך להקצות אבני דרך. אתה יכול להשתמש בתכונה “קו הבסיס” שלה כדי להשוות את התוצאות שלך עם הציפיות שלך ולשפר את הגישה שלך בהתאם. אם אתה צריך לשפר את זרימת העבודה שלך, קרא את המאמר הטוב ביותר עבור כלי תוכנת הצוות הווירטואלי לקבלת אפשרויות מועילות.

TeamGantt מקל עליך באמצעות תבניות ופרוייקט דוגמאות שימושי. יש גם הרבה עזרה וטקסט שמעניקים לך טיפים. יש בסיס ידע גדול, עשרות סרטוני עזרה ושיעורים חיים רגילים שיעזרו לך ללמוד כיצד להשתמש בו. צוות התמיכה שלה נענה לפניות שלנו גם בזמן טוב.

זה זול, עם תוכנית בחינם עבור עד שלושה משתמשים ושני הרמות הבאות שעולות בערך 8 $ ו- 12 $ למשתמש, בהתאמה. אתה יכול לנסות את התוכניות בתשלום בחינם לפני שתחליט לאילו תכונות אתה זקוק. אם אתה חושב להירשם, קרא את סקירת TeamGantt לקבלת פרטים נוספים.

5. Freedcamp

Freedcamp הוא חדש ברשימת המועדפים שלנו, אך מרוויח את מקומו בכך שהוא מהנה לשימוש, עשיר בתכונות וזול. לא קל להשיג את הדברים האלה בחבילה אחת, אבל זה מה שאתה מקבל כאן.

freedcamp-gantt

זה זול כמו ששמו מרמז, עם שכבה חופשית, כמה שכבות אולטרה-זולות ותוכניות עסקיות וארגוניות שעולות הרבה פחות מרוב הפלטפורמות. ישנן הנחות נוספות לעמותות ומחנכים, מה שהופך את Freedcamp לבחירה נהדרת עבורם.

גם ברובד החינמי שלה אתה מקבל אחסון בלתי מוגבל וזו סיבה חזקה להשתמש בפלטפורמה אם יש לך המון קבצים לשתף עם הצוות שלך. מגבלת גודל הקובץ למשתמשים שאינם משלמים היא 10MB בלבד, מה שעשוי להיות מגביל, אך הוא גדל בתכניות אחרות.

יש לו תוספים רבים, עם שוק אפליקציות משלה. הם תיק מעורב, אבל יש לך הרבה אפשרויות.

יש גם יצירה וחשבונית של ויקי, שהם תכונות מצוינות בהתחשב בעלות הפלטפורמה ויכולים לעזור לך בתיעוד פנימי ובניהול. אתה מקבל גם אימות דו-גורמי הכלול בתוכנית הארגונית הזולה יחסית שלה.

Freedcamp אינו נטול באגים, מכיוון שלא הכל עובד בצורה מושלמת, אך אני מקווה שהוא ישתפר ככל שהוא יתפתח.

התמיכה שלה מגיבה במהירות לבקשות ויש לה מבחר מכובד של קטעי וידאו ומאמרי בסיס ידע שיעזרו לכם לפתור בעיות. אם אתה חושב להירשם, צא לבדיקת Freedcamp שלנו למידע נוסף.

6. פודיו

פודיו משלב קלות שימוש בכוח וגמישות, והוא עושה זאת מבלי להיות יקר מדי, מה שהופך אותו לאחת הפלטפורמות האהובות עלינו. השדות המונעים על ידי קוד הם אפשרות להתאמה אישית שימושית והפוטנציאל הוא שיש לסוגים יצירתיים להשתמש בהם כדי לעשות דברים שפלטפורמות אחרות לא יכולות.

בנוסף לתוכנית בחינם, הרמות התשלום שלה מתחילות ב -7.20 דולר לחודש. אפילו התוכניות הזולות ביותר כוללות שפע של תכונות, וההצעה בחינם שווה לבדוק אם הפלטפורמה מתאימה לכם.

Podio שומר על דברים בסיסיים, ללא משימות משנה או תלות, אך הוא מאפשר לעקוב אחר תזרימי עבודה על ידי הגדרת קשרים בין אירועים. אתה יכול גם להגדיר מועדים ולהקצות אנשים לשמור עליהם, וזו דרך נהדרת לתת אחריות לאנשים בצוות שלך.

הוא מציע אחסון בלתי מוגבל, עם מגבלת גודל של קבצים בגודל 100MB, אשר אמורה לאפשר לך להריץ את רוב סוגי הפרויקטים ללא בעיות. הוא משתמש בהצפנה של 256 סיביות, כך שגם הנתונים שלך צריכים להיות בטוחים מעיניים סקרניות. אם אתה מוטרד ממרגלים בעת השימוש בתוכנת ענן, בדוק כיצד להגן על מאמר הפרטיות שלך.

התמיכה של פודיו היא תיק מעורב. זה הגיב לנו במהירות, אבל הפורום והסמינרים המקוונים שלו אינם טובים ככל שיהיו.

יש לו שוק אפליקציות משלו, שנותן לך כל מיני דרכים להרחיב אותו. רבים מהאפליקציות הן למעשה רק תבניות, אך עדיין שימושיות.

פודיו-אפליקציות-שוק

ההתאמה האישית של פודיו הופכת אותה לבחירה נהדרת עבור משתמשים מעשי ידיים שרוצים לכוונן הכל לצרכיהם. תוכלו לקרוא עוד בסקירת הפודיו שלנו.

7. גיליון חכמים

Smartsheet הוא כלי ללא שטויות המאפשר לך להזין נתונים בקלות ולתכנן את הפרויקטים שלך בצורה מובנית. במבט ראשון זה נראה כמו גיליון אלקטרוני, אבל אתה יכול לעשות איתו הרבה יותר ממה שאתה יכול עם משהו כמו Microsoft Excel.

תבנית גיליון חכמים

ישנן מספר תבניות שיעזרו לך להתחיל, ובחירה נכונה יכולה לחסוך לך זמן רב.

הנתונים בגליונות יכולים לייצג כל מה שתרצה. אם תגדיר אותו לניהול פרויקטים, פריטים ככל הנראה יהיו משימות. אתה יכול לתת להם תאריכי התחלה וסיום, כמו גם להקצות אותם למי שאתה רוצה. אתה יכול גם ליצור משימות משנה ולתת לכל משימה קודמת, כך שגם ניהול תלות זמין.

אתה יכול להציג את הפרויקטים שלך בכמה דרכים. יש תצוגה של קאנבן ותרשים גנט, כמו גם לוח שנה, כך שאתה לא תקוע במצב הגיליון האלקטרוני כל הזמן.

יש לו מבחר חזק של תוספות. בנוסף לשילוב עם פלטפורמות כמו ג’ירה ו- Salesforce, יש לה כמה תוספים משלה שמציעים יותר פיצ’רים.

עם שטח אחסון של 250 ג’יגה-בתים למשתמש, אתה מקבל הרבה מקום לשתף קבצים. אולם אם אתה זקוק ליותר, עיין במאמר האחסון המקוון הטוב ביותר שלנו לצוותים. Smartsheet משתלב היטב עם אלה ויש לו אפשרויות לעבוד עם Google Drive, Dropbox ו- Microsoft OneDrive.

המחירים מתחילים ב -14 דולר לחודש, כאשר התוכנית העסקית שלה בסך 25 $ מציעה את מרבית תכונות הליבה שלה. אתה יכול לנסות את זה בחינם למשך 30 יום אם אתה סקרן ללמוד מה זה יכול לעשות בשבילך.

נתנו ל- Smartsheet ציונים גבוהים בסקירת הגיליון של Smartsheet שלנו. זהו כלי אפקטיבי בשקט שעובד טוב ולא נתקלנו בבאגים או בבעיות גדולות במהלך זמננו איתו.

8. LeanKit

LeanKit הוא כלי ניהול פרויקטים ממוקד עסקי ומלא בתכונות שימושיות. זה נראה מסובך, אבל לא לוקח הרבה זמן להבין. זה מבוסס סביב תצוגה של קאנבן ומאפשרת לך להתאים אישית את הפריסה שלה, כך שעמודות יכולות לייצג דברים שונים.

כשאתה מתחיל עם LeanKit, כדאי לבחון מקרוב את פרויקט הדגימה שלה, המלא בפריטים המסבירים את הממשק והתכונות ועובד כמבוא מצוין לפלטפורמה. אתה מקבל גם ספר אלקטרוני בחינם, שהוא מדריך שימושי וקומפקטי לשימוש ב- LeanKit, אז חפש אותו אם אתה לא רואה אותו בהתחלה.

leankit-Kanban

יש לו שטח אחסון בלתי מוגבל, וזה פנטסטי. יש מגבלת גודל קובץ של 75MB, אם כי אם אתה זקוק ליותר, קרא את המאמר הטוב ביותר לאחסון ענן לקבלת סיכום האפשרויות שלך..

LeanKit מעניק לך שליטה רבה על מדיניות הסיסמאות שלך ומאפשר לך לנעול אנשים שטועים, ומאפשר לך דרך לשמור מפני סיסמאות שהודלפו. אין בו אימות דו-גורמי או קבצים מצורפים מוצפנים, חבל.

יש לו אינטגרציות ותבניות רבות, כולל המון מועמדים למפתחי תוכנה, אשר יעריכו גם את ה- API המתועד היטב שלה.

זה מתחיל ב -19 דולר למשתמש עבור תוכנית LeanKit for Teams שלו, שהיא לא הזולה ביותר שם, אבל אתה מקבל הרבה תכונות.

LeanKit נראית מורכבת והמצגת שלה לא תמיד הטובה ביותר, אך היא קלה יותר לשימוש מאשר היא נראית. נתנו לו דירוג גבוה, ושיבחנו את התכונות שלו ואת האיכות מסביב. יש לו ניסיון חינם למשך 30 יום אם אתה רוצה לתת לו סיבוב. קרא את סקירת LeanKit לפרטים נוספים.

9. שולחן אוויר

Airtable היא עוד פלטפורמה דמוית גיליון אלקטרוני, עם הרבה תכונות ומדריכי לימוד זמינים בכדי להרחיק אותה.

ה”בלוקים “שלו הם דרך נהדרת להרחיב אותה על ידי הוספת תכונות חדשות וכוללות מספר רעיונות שלא ראינו בשום מקום אחר. למרות שחלקם די מיוחדים, אנו בטוחים שהם יכולים להיות טרנספורמטיביים לעסקים הנכונים והפוטנציאל לחיסכון הוא עצום.

תבניות אוויר

ל- Airtable יש אולי הבחירה הטובה ביותר של תבניות שראינו בקטגוריה. הם מתחילים להתחיל עם פרויקט חדש במהירות האפשרית ומאפשרים לכם להתנסות במערכות שונות מבלי שתצטרכו לעשות הכל בעצמכם.

ל- Airtable תמיכה מצוינת, המציעה את מרבית האפשרויות שאתה מצפה לה, כמו גם “היקום” שלה. רעיון נהדר אחר, “יקום” מאפשר לך לחפש השראה בפרויקטים אחרים. מכיוון ש- Airtable כל כך מגוון, כדאי לראות את הדברים היצירתיים שאחרים עשו איתו. אם אתה גאה במה שעשית, יש לך גם הזדמנות להשוויץ בזה.

Airtable היא גם אחת הפלטפורמות הטובות ביותר לאבטחה ופרטיות, כולל כל תכונה אותה אנו מחפשים. בנוסף לאימות דו-גורמי, יש לו הצפנת AES 256-סיביות ואישורי SOC. בנוסף, זה נותן לך מידע על כתובות ה- IP הגישה לחשבונך.

אם אתה לא מודאג מאנשים שיבזיזו את הנתונים שלך, תהיה לאחר שתקרא את המאמר שלנו בנושא PRISM, Snowden ומעקב ממשלתי.

ל- Airtable יש שכבה בחינם ותוכניות בתשלום זולות המציעות תכונות נוספות. גם אם תתחיל עם התוכנית החינמית, אתה יכול לנסות את ה- Pro tier במשך 14 יום כדי לראות אם כדאי לשלם עבורו. עיין בסקירת הטבלאות שלנו לקבלת מידע נוסף.

10. Mavenlink

Mavenlink הוא כלי נהדר לעזור לך להרוויח כסף. אם מדובר בשורה התחתונה, השירות הוא בחירה מצוינת.

יש לו מערך תכונות חזק הכולל כלים פיננסיים אוטומטיים וייצור חשבוניות. אתה יכול להשתמש בו גם למעקב אחר זמן, ואם אתה מקצה תעריפים לפי שעה לכל דבר, אתה יכול לפקוח עין על עלויות. אם אתה זקוק לעזרה בניהול הכספים שלך, כדאי לבחון את רשימת התוכנות החשבונאיות הטובות ביותר לקבלת אוסף של כלים זמינים.

Mavenlink כולל ניהול תלות ומספר תצוגות, כולל תצוגת פעילות, תרשים גנט וזמן והוצאות. זה לא הכלי הקל ביותר לשימוש, אבל יש לו כמה אפשרויות התאמה אישית, כך שתוכל לגרום לסביבת העבודה שלך להרגיש כמו בבית.

זה לא זול, אבל בנוסף לתכונות שלו אתה מקבל אבטחה חזקה, עם קידוד המשמש למעבר ואחסון ושתי תעודות SOC. זה מספק מבחר טוב של אפשרויות לניהול האבטחה שלך, נותן לך מידע על פעילויות פעילויות, ומאפשר לך לכוונן את הגדרות הסיסמה עבור הצוות שלך..

הגדרות mavenlink-security

אם אתה זקוק לעזרה בניהול הסיסמאות שלך, קרא את המאמר הטוב ביותר שלנו בנושא ניהול סיסמאות לקבלת טיפים.

ל- Mavenlink בסיס ידע חזק. יש לו גם תמיכה בצ’אט חי אם אתה נתקע. יש כמה בעיות בממשק, אך הם לא יעכבו אותך הרבה לאחר שתכיר את הפלטפורמה.

משתמשים עסקיים ימצאו הרבה דברים שאוהבים ב- Mavenlink. יש משפט בן 10 יום אם אתה רוצה לבדוק את זה. קרא עוד על זה בסקירת Mavenlink שלנו.

11. Basecamp

Basecamp הוא כלי נגיש וידידותי למשתמש שחברי הצוות שלכם יהנו ממנו. זוהי בחירה נהדרת עבור אנשי חינוך שמקבלים את זה בחינם, כמו גם עבור אלה המחפשים לארגן צוות או פרויקטים משרדיים פחות רשמיים.

קל לניווט בממשק הקופצני, למרות שיש בו כמה באגים קלים. ישנם מכשפים וטיפים שעוזרים לך לבצע דברים במהירות ובקלות, מה שאומר שהם יתאימו לאנשים שלא רוצים להתאמץ יותר מדי כדי להבין כיצד להשתמש בפלטפורמה.

יש לו תכונות תקשורת חזקות, כמו גם שיתוף קבצים. ה”מדורות “שלה מספקות צ’אטים קבוצתיים שכל אחד בצוות שלך יכול להשתתף בהם ומאפשר לך לשתף אודיו ווידיאו.

אם אתה מתכנן לנצל את תכונות שיתוף הווידאו שלה, אחסון הענן הטוב ביותר שלנו עבור קבצים גדולים יהיה גם שימושי.

זמן התגובה בן שלוש הדקות לחקירת התמיכה שלנו הופך אותו למחזיק הרשומות שלנו למהירות התמיכה, ויש לו מבחר חזק של סרטונים ומדריכים שיעזרו לכם אם אתם נתקעים.

דחיפה בסיסית

אתה יכול להקצות משימות לאנשים, אך חסר לו משימות משנה ותלות. אתה מקבל התראות בסיום הדברים ותוכל לשלב אותם ביומנים חיצוניים.

מערכת התמחור הפשוטה שלה – 99 דולר לחודש, ללא קשר לגודל הצוות – עשויה להיות ערך מצוין אם יש לכם צוות גדול, אבל זה פחות כך אם הצוות שלכם קטן. אם תיפול למחנה האחרון, עיין במאמרים העסקיים הקטנים שלנו לקבלת תוכנה שמתאימה יותר.

למרות החוץ החיצוני של Basecamp, הוא מתגאה באבטחה ופרטיות חזקות. בנוסף לקבצים מצורפים המוצפנים, הוא לא ימסור את הנתונים שלך לאף אחד אלא אם כן הוא נאלץ לעשות זאת על פי חוק ויידע אותך אם זה יקרה. למידע נוסף בסקירת Basecamp שלנו.

יתרונות:

 • ערך טוב לצוותים גדולים
 • חינם לשימוש בכיתה
 • מכשפים שימושיים

חסרונות:

 • יקר ליחידים או לצוותים קטנים
 • בעיות ממשק

לוגו של Basecamp

סקירה של

9900 דולר לחודש

בקרו ב Basecamp

אפשרויות אחרות

יש כלים שאנחנו אוהבים שלא ממש עשו את הרשימה שלנו. ClickUp, עליו תוכלו לקרוא בסקירת ClickUp שלנו, פספס את הקיצוץ בקושי. ראוי למזכירים Redmine ו- GanttProject כאלטרנטיבות למי שרוצה להקים דברים בעצמם. הם לא שירותים חלקים ומלאי תכונות כמו רוב האפשרויות כאן, אך בדוק אותם אם אתה אוהב אתגר.

פרויקט מיקרוסופט היה יותר מדי טרחה מכדי להירשם אליו, כך שלא. ג’ירה היא בעיקר טובה והייתה עושה את הרשימה אלמלא נושא פרטיות עם התמיכה שלה, כפי שתוכל לקרוא בסקירת Jira שלנו. אהבנו את המראה של Workamajig, אך החברה לא הייתה נותנת לנו גישה לתוכנה לבדיקה. עשו מזה מה שתעשו.

אנו חושבים שהרשימה שלנו מכסה את רוב הבסיסים, וכדאי שתוכל למצוא כאן משהו העונה על צרכיך.

כל כלי המנגנט של הפרוייקטים מדורג

מחשבות אחרונות

תוכנת ניהול פרויקטים היא תחום בוגר עם מבחר גדול של כלים שיכולים לעשות את ההבדל לצוות שלך.

לא מצאנו כלים רעים באמת ואנחנו מרגישים שזה זמן נהדר למשתמשים לעשות את הצעד לשוק תחרותי ואיכותי.

התוכנית המועדפת עלינו, monday.com, מנצחת בגלל השימושיות שלה. Wrike מורכב יותר אך מציע יותר כוח. Basecamp הוא כלי טוב לתקשורת, ואילו Mavenlink הוא נהדר עבור מי שמתמקד בכסף.

לכל הכלים כאן יש רמה חופשית או ניסיון חינם, כך שקל להירשם לבדיקה של כל אחד מהם. אין שום דבר שיכול למנוע ממך לנסות כמה להבין מה הכי מתאים לך.

אנו שמחים לשמוע אם ניסית אחת מהבחירות שלנו או שיש לך המלצות לאחרים. אם הם עזרו לעסק או לפרויקטים שלך, נשמח לשמוע על כך. אנא יידעו אותנו בתגובות שלהלן. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map