אחסון ענן הטוב ביותר לצוותים 2020: עבודה קבוצתית בדרך הקלה

עבודה עם אחרים על פרויקט מורכב יכולה להיות תובענית, במיוחד אם אתה צריך לשתף קבצים ולשתף פעולה בזמן אמת. עם זאת, אתה יכול לעשות את זה פחות מאתגר על ידי שימוש באחת מאפשרויות האחסון הטובות ביותר בענן עבור צוותים. 


דוגמה מצוינת לשירות מסוג זה היא Egnyte Connect, אך כפי שתראה במאמר זה, שירותי אחסון ענן מקוונים אחרים עבור צוותים נמצאים ממש על עקביו. אפשרות טובה נוספת היא Slack, ותוכלו לראות אילו שירותים משתמשים בה באחסון הענן הטוב ביותר שלנו עבור Roundup Round. 

תוכלו ללמוד עוד על האופן בו אחסון העננים הטוב ביותר עובד צוותים קטנים במאמר שלנו בנושא אחסון ושיתוף פעולה בענן. אם אתה מחפש את אחסון הענן הטוב ביותר עבור תמונות, עליך להתייעץ במאמר שלנו בנושא האחסון המקוון הטוב ביותר לתמונות. 

עבור משתמשים עסקיים מרובים אתה במקום הנכון. עם זאת, שים לב ששירותים ברשימה זו אינם יכולים להיחשב לאחסון הענן החינמי הטוב ביותר עבור צוותים מכיוון שהם אינם מציעים תוכניות כאלה.

עם זאת, בחרנו את הספקים בסיכום זה מהרשימה שלנו עם שירותי EFSS הטובים ביותר ומההשוואה הטובה ביותר שלנו לאחסון ענן. לפני שנגיע לרשימה – והמנצח, Egnyte Connect – אנו הולכים להגדיר את הקריטריונים בהם השתמשנו כדי לדרג את השירותים.

אחסון ענן הטוב ביותר לצוותים 2020

מה מייצר את אחסון הענן הטוב ביותר עבור צוותים

להצטרף לצוות אנשים זה יקר, ולכן אנו נוודא שלא תוסיף עלויות מיותרות. זו הסיבה שנבדוק כמה יקר תוכניות המנויים, כמה שטח הם מציעים – באופן אידיאלי, מספקים אחסון נפרד לכל משתמש – וכמה תוכניות. ככל שתוכניות רבות יותר, כך גדל הסיכוי למצוא אחת שמתאימה לצרכים שלך.

שיתוף קבצים ותיקיות חשוב בעת שיתוף פעולה בסביבת צוות. שירותים צריכים להיות מסוגלים לשתף קבצים ותיקיות במהירות ובקלות. נוסף על כך, יש צורך באפשרויות בקרת תוכן – כגון הגנת סיסמא, תפוגה של קישורים, השבתת הורדות והרשאות בעת שיתוף תיקיות -.

לפני שתוכל לשתף את הקבצים שלך, תחילה עליך להכניס אותם לענן. כאן נכנס הסנכרון. זה אמור להיות קל להעביר את הקבצים שלך; מהר, כך שהעבודה שלך לא תסבול; ומסוגלים להשתמש בתכונות סינכרון מתקדמות, כגון סנכרון סלקטיבי וסנכרון כל תיקיה. כמה מהר זה תלוי ספק שירותי האינטרנט שלך וכמה אתה קרוב לשרת.

לבסוף, אבטחת הענן שלה צריכה להיות חזקה מספיק כדי לגרום לכל חשש לשמירה על נתונים בענן ללא בסיס. לשם כך, על שירותים לפחות להשתמש בהצפנה, רצוי ידע אפס, הגנה על מעבר ואימות דו-גורמי, המגנים על אישורי הכניסה שלך. בנוסף, יש להקשות על מרכזי הנתונים המחזיקים את הקבצים שלך.

אגניט קונט

זו לא הפתעה גדולה ש Egnyte Connect תופס את המקום הראשון ברשימה מכיוון שהיא גם המנצחת בסבב ההטבות הטוב ביותר של EFSS והבחירה שלנו כאחסון הענן הטוב ביותר עבור צוותים. 

אם יש לך משתמש אחד לשלושה משתמשים, תצטרך להירשם לתכנית הצוות של Egnyte. זה 10 דולר למשתמש בחודש והוא מספק שטח אחסון של 1 TB, המהווה הצעה נהדרת.

Egnyte-connect0homepage-2019

אתה יכול להירשם לתוכנית Office של Egnyte אם יש לך חמישה עד 25 משתמשים. הוא מספק אחסון מקוון של 5 טרה-בתים במחיר של 8 $ למשתמש לחודש. אם אתה זקוק למשתמשים רבים יותר, התוכנית העסקית תענה על הצרכים שלך מכיוון שהיא תומכת ב- 25 עד 100 משתמשים. הוא מספק אחסון של 10 טרה-בתים 20 דולר למשתמש לחודש.

תוכנית הארגון יכולה לכלול יותר ממאה משתמשים ואינה מגבילה את האחסון שלך. לאמיתו של דבר, האחסון מתרחש בהתאם לצרכים שלכם. עם זאת, להצעה זו תצטרך ליצור קשר עם Egnyte לקבלת הצעת מחיר.

כדי לשתף תיקיה באמצעות Egnyte, אתה יכול להזמין אחרים ולתת להם אחת מכמה הרשאות: “בעלים”, “מלא”, “עורך” ו”צופה “.

אתה יכול גם לשתף תוכן על ידי יצירת קישורים, שתוכל לאחר מכן להגביל ל”כל אחד “,” כל אחד עם סיסמה “, למשתמשים שלך או לכל מי שאליו אתה שולח קישור לדוא”ל. בנוסף, תוכלו לגרום לפקיעה של הקישור בתאריך ספציפי, להגן עליו באמצעות סיסמה, להשבית את ההורדה ולקבל הודעה עם לחיצה על הקישור..

אפשרות נוספת היא ליצור קישור העלאה כך שאחרים יוכלו לשמור תוכן במרחב הענן שלך. יש גם דף שמציג את הקישורים המשותפים שלך וקישורים שאחרים שיתפו איתך.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבות את אגניט קונט

שירותי ענן מספקים בדרך כלל תיקיית סנכרון, אך Egnyte Connect משתמש בתיקיית כונן רשת. זה מאפשר לך לגשת לתוכן הענן שלך בלי לתפוס מקום בדיסק הקשיח, אבל זה אומר שאתה צריך להיות מקוון כדי לגשת לקבצים שלך. 

עם זאת, אתה יכול לתייג קבצים לשימוש לא מקוון אם אתה הולך לרשת. מצד שני, אתה יכול גם להשתמש בסנכרון סלקטיבי כדי לסמן רק קבצים ספציפיים בתיקיית הסנכרון שברצונך לשמור בענן..

השתמשנו בתיקיה עם רוכסן של 1 ג’יגה-בתים כדי לבדוק את מהירויות הסנכרון של Egnyte, וההעברה לקחה בדיוק את הזמן שציפינו. עם זאת, Egnyte אינו משתמש באלגוריתם סנכרון ברמת חסימת, מה שיאיץ העברות אחרי זה הראשוני על ידי העלאת רק חלקי הקבצים שהשתנו.

Egnyte משתמש בפרוטוקול TLS כדי להגן על הקבצים שלך במעבר ובצפנת AES 256-bit כדי לטרוף אותם, והוא גם מסווג כשירות ידע אפס בזכות התכונה Egnyte Key Management שלו. באפשרותך גם לתבוע חוזק ואורך מינימום של סיסמא, כמו גם להתאים את מדיניות ההתחברות. בנוסף, אימות דו-גורמי זמין להגנה על אישוריך.

מרכזי הנתונים של Egnyte מעסיקים מעקב במשך 24 שעות, בקרות גישה ויתירות, והם מתקשים כנגד אסונות טבע, כמו רעידות אדמה ושריפות. עם זאת, Egnyte מאפשר לך לשמור גם נתונים בשרתים שלך, מה שאומר שאתה יכול ליהנות מהיתרונות של ענן היברידי. אחרון חביב, Egnyte מאפשר לך לנתק מכשירים מהסנכרון ולנגב מהם את כל נתוני הענן. 

אנו מציבים את Egnyte Connect כבחירה הראשונה שלנו בזכות הערך הטוב, האבטחה הגדולה, הסנכרון המסוגל ותכונות השיתוף העשירות. אם אתה רוצה ללמוד עוד על התכונות האחרות של Egnyte, קרא את סקירת Egnyte Connect שלנו.

OneDrive לעסקים

OneDrive for Business מגיע ממיקרוסופט, וזה אחד הפתרונות הפופולריים ביותר בשוק. זה בחלקו הגדול בזכות הערך הגדול שלו.

בניגוד לשירותים עסקיים רבים אחרים, OneDrive for Business מספק שטח אחסון נפרד לכל משתמש. בנוסף, יש לו שבע תוכניות בהן תוכלו לבחור, אשר מספקות סיכוי טוב יותר שתמצאו התאמה. תוכניות בולטות כוללות תכנית אחת, תוכנית שתיים ופרמיה עסקית.

OneDrive-for-business-homepage-2019

תוכנית OneDrive לתוכנית עסקית אחת עומדת על $ 60 לשנה למשתמש ומקנה לך שטח שטח אחד לכל אחד מהמשתמשים. תוכנית שתיים היא 120 $ לשנה למשתמש ומספקת לכל משתמש שטח אחסון בלתי מוגבל. אם אתה צריך להשתמש ב- Office 365 ותכונות אחרות של מיקרוסופט, אתה יכול להירשם ל- Office 365 Business Premium, שהוא 15 דולר לחודש למשתמש, או 150 דולר אם אתה משלם במשך שנה..

OneDrive for Business מאפשר לך לשתף תוכן עם אחרים על ידי יצירת קישור או דוא”ל. אם אתה משתף קישור, אתה יכול להגדיר שהוא יפוג לאחר מספר ימים, להגביל את הגישה למשתמשים מסוימים ולהגן עליו באמצעות סיסמה. אתה יכול גם להשבית את העריכה והגבלת הקישור כך שהוא יעבוד רק עם אנשים ספציפיים, אנשים בארגון שלך או אנשים עם גישה קיימת.

סיבות אחרות מדוע אנו אוהבים את OneDrive לעסקים

בדקנו את הסנכרון של OneDrive באמצעות התיקיה המכווצת של 1 ג’יגה-בייט והצלחנו להעלות אותה כדקה יותר ממה שציפינו. OneDrive for Business אפילו משתמש בסנכרון ברמת חסימת, גם אם לקבצי Office. עם זאת, זה עדיין מכה בשירותים שאינם משתמשים בו כלל.

אפשרות נוספת שבה OneDrive מתהדר, אך אחרות אינן, היא היכולת לחסום את הסנכרון של סוגי קבצים מסוימים. הצוות של מיקרוסופט כלל גם סנכרון סלקטיבי, כלומר באמצעות שתי התכונות תוכלו ליצור הגדרת סינכרון נחמדה.

OneDrive משתמש גם בהצפנה כדי לטרוף את הנתונים שלך: BitLocker ברמת הדיסק והצפנה AES 256-ביט ברמת הקובץ. כדי להגן על הקבצים שלך במעבר, OneDrive משתמש בפרוטוקול TLS והוא מפנה מחדש חיבורים לא מאומתים ל- HTTPS. 

אתה יכול לקבוע מדיניות סיסמה לעובדים שלך, אך התצורה האפשרית היחידה היא תפוגת סיסמא. עם זאת, סיסמאות צריכות להיות באורך של שמונה תווים לפחות ולעמוד בתנאי חוזק, כגון שיש מספר, סמל ואותיות גדולות וקטנות. בנוסף, אימות דו-גורמי זמין להגנה על אישוריך.

OneDrive for Business הוא שירות מצוין עבור צוותים בגלל הערך המעולה, האבטחה, תכונת הסנכרון הייחודית והסנכרון ברמת החסימה. זה לא טוב כמו Egnyte Connect לשיתוף, וזו הסיבה שהוא במקום השני. אם אתה רוצה לדעת יותר על שירות זה, קרא את סקירת OneDrive לעסקים שלנו.

קופסא

Box הוא שירות פופולרי בקרב עסקים קטנים וגדולים כאחד, מה שהופך אותו למועמד מתאים לצוותים.

אתה יכול להירשם לאחת מארבע תוכניות Box, בהתאם לגודל הצוות שלך: Box Starter, Box Business, Box Business Plus ו- Enterprise. תוכנית Starter דורשת מינימום של שלושה משתמשים ומכסה את המקסימום בעשרה. כל שאר התוכניות מתחילות בחמישה משתמשים ואין להם גבול עליון. בנוסף, כולם מספקים הנחה אם אתה משלם במשך שנה מראש.

תיבת-עסק-עמוד הבית

תוכנית Starter מעניקה לך רק 100 ג’יגה-בייט במחיר של 5.80 $ לחודש למשתמש, אך יתכן שזה יספיק לכמה צוותים קטנים יותר. התוכנית העסקית מספקת אחסון ללא הגבלה במחיר של 17.30 דולר לחודש למשתמש.

תוכנית Business Plus מספקת גם אחסון בלתי מוגבל אך מציעה תכונות נוספות תמורת 28.70 $ לחודש למשתמש. באופן דומה, תוכנית הארגון מוסיפה תאימות ותכונות אחרות, אך עליך ליצור קשר עם Box לקבלת המחיר.

אתה יכול לשתף תוכן על ידי הזמנת אחרים ומתן הרשאות, או על ידי יצירת קישור ושליחתו. ללא קשר לשיטה, אם אתה מזמין אנשים, אתה יכול לתת להם הרשאות “עורך” או “צופה”. 

בנוסף, כשאתה משתף תיקיות, אתה יכול לבחור להגדיר אחת מחמש רמות רשות נוספות: “בעלים משותף”, “מעלה הצופה”, “מעלה תצוגה מקדימה”, “תצוגה מקדימה” או “מעלה”.

בעת יצירת קישור, אתה יכול גם לאבטח אותה באמצעות סיסמה, להשבית הורדות, להגדיר URL מותאם אישית ולהגדיר את הקישור לפקיעה בתאריך ספציפי. עם זאת, אין דף שמציג את השיתופים שלך.

סיבות אחרות מדוע אנו אוהבים את התיבה

התיבה משתמשת בתיקיית סינכרון כדי לשלוח את הקבצים שלך לענן, ולהיפך. אם אתה חושב שאחסון קבצים מהענן עשוי לקחת יותר מדי שטח דיסק קשיח, אתה יכול להשתמש בסנכרון סלקטיבי כדי להקל על כך. אתה יכול גם לבחור להסיר קבצים מהכונן הקשיח שלך – מה שהופך אותם ל”עננים בלבד “- על ידי בחירת ביטול הסנכרון שלהם מתיקיית הסנכרון..

מהירויות הסנכרון של Box היו קרובות למה שציפינו ומשווים היטב לשירותים אחרים. בנוסף, כמו שירותי EFSS רבים אחרים, הוא אינו משתמש בסנכרון ברמת החסימה.

Box מגן על הקבצים שלך במעבר באמצעות פרוטוקול TLS ומשתמש בהצפנה AES 256-bit כדי להפוך את הקבצים שלך לא קריאים כאשר הם במנוחה במרכז הנתונים. בנוסף, Box מאפשר לך להשתמש ב- Box KeySafe כדי לאפשר לך לנהל את מפתח ההצפנה שלך, מה שאומר שאתה יכול ליהנות מהצפנה פרטית.

כדי לסייע במניעת פריצות לחשבון, Box מספק דרישות אימות של שני גורמים וסיסמאות מותאמות אישית.

ניתן להשתמש בהצמדת המכשירים של Box כדי לחתוך כל מכשיר שנגנב או אבוד לסנכרון ולמנוע סנכרון עתידי. עם זאת, תצטרך להשתמש בתכונת המחיקה המרחוק כדי לנקות תוכן שסונכרן כבר. עם זאת, לשם כך תצטרך ליצור קשר עם Box.

התוכניות של Box הן יקרות, בלשון המעטה, ואין דף לביקורת על מניות. עם זאת, ל- Box יש הרבה עליונות, כולל אבטחה חזקה, סנכרון מהיר ועוד. אתה יכול לקבל פרטים נוספים בסקירת התיבה שלנו.

עסקית Dropbox

Dropbox הוא שם ביתי באחסון ענן, והגרסה העסקית שלו אינה שונה. בדומה ל- Egnyte Connect, הוא מציע רק שלוש תוכניות: רגיל, מתקדם וארגוני. כולם דורשים מינימום של שלושה משתמשים. התוכנית הרגילה מספקת 3TB עבור 15 $ לחודש למשתמש, או 12.50 $ למשתמש אם אתה משלם עבור השנה. 

Dropbox-Business-homepage-2019

לקבלת שטח אחסון נוסף, אתה יכול להירשם לתכנית המתקדמת, שמקבלת אחסון ללא הגבלה במחיר של 25 $ לחודש למשתמש. אם אתה משלם במשך שנה מראש, המחיר יורד ל 20 $ למשתמש. Enterprise מספקת גם אחסון בלתי מוגבל בתוספת תכונות נוספות. עליכם ליצור קשר עם Dropbox במחיר.

Dropbox מספק לך “תיקיית צוות” משותפת כבר מההתחלה. לכל המשתמשים שלך יש גישה אליו, אך אתה יכול ליצור תיקיות אחרות ולהזמין אנשים לגשת אליהם. ברגע שתעשו זאת, תוכלו לתת להם הרשאות “יכול לערוך” או “יכול להציג” הרשאות.

בנוסף, תוכלו ליצור קישורי שיתוף לקבצים ותיקיות. אתה יכול להגביל אותם לחברי צוות, משתמשים עם הסיסמה או כל מי שיש לו את הקישור. בנוסף, אתה יכול להשבית את ההורדה לקישור או להגדיר שהוא יפוג בתאריך מסוים. אם אתה רוצה שאחרים ישתפו אותך, Dropbox מאפשר לך ליצור קישור להעלאה. כדי לעקוב אחר השיתופים, יש דף שמציג את כולם.

סיבות אחרות מדוע אנו אוהבים עסק של Dropbox

Dropbox המציא את מודל הסנכרון הנפוץ, ולכן זה נתון שהוא מצוין בקטגוריה זו. עם זאת, Dropbox משפרת את הגישה הסטנדרטית על ידי שימוש בסינכרון חכם. זה מאפשר לך לבחור קבצים לאחסון רק בענן, אך עדיין נותן לך את האפשרות לגשת אליהם מאפליקציית שולחן העבודה.

הסנכרון של Dropbox לקח זמן רב יותר ממה שציפינו להעלות את תיקיית הבדיקה המכוסה של 1 ג’יגה-בייט שלנו, אבל זה לא היה איטי. עם זאת, Dropbox מספקת סנכרון אמיתי ברמת הבלוק, כך שההעלאה לאחר הסיום הראשוני תהיה מהירה הרבה יותר.

בחזית האבטחה, Dropbox משתמש בהצפנת AES 256-ביט כדי לטרוף את הקבצים שלך בזמן מנוחה ובפרוטוקול TLS כדי להגן על הקבצים שלך בזמן שהם עוברים למרכזי הנתונים שלה. אתה יכול לאבטח את חשבונך באמצעות אימות דו-גורמי ועל ידי התאמת מדיניות ההתחברות, המאפשרת לך לקבל תנאי סיסמא, לדרוש איפוס סיסמא ועוד.

עם זאת, אחד החסרונות הוא העובדה ש- Dropbox שומר על המטא-נתונים שלך בטקסט רגיל. שים לב כי זהו נוהג נפוץ, המשמש לאינדקס ולשיפור חוויית המשתמש. בנוסף, Dropbox מאפשרת לך למחוק מכשיר מרחוק, אפילו רק באמצעות האפליקציה לנייד. למידע נוסף על Dropbox Business, קרא את סקירת Dropbox Business שלנו.

טרסורית

Tresorit הוא שירות שמתמקד באבטחה מתקדמת, מה שאומר במקרה זה שהוא לא זול. עם זאת, זוהי בחירה נהדרת עבור צוותים הדורשים את מיטב תכונות האבטחה.

ל- Tresorit יש רק שתי תוכניות התומכות ביותר ממשתמש אחד: עסקים וארגונים. התוכנית העסקית דורשת מינימום של שני משתמשים ומציבה הגבלה מקסימאלית על תשעה משתמשים בלבד. זה מקבל לך שטח אחסון של 1TB במחיר של 25 $ לחודש למשתמש, או 20 $ לחודש למשתמש אם אתה משלם במשך שנה מראש. 

Tresorit-homepage-2019

למשתמשים רבים יותר אתה יכול להירשם לתכנית הארגונית, המגיעה עד 100 משתמשים, אך דורשת מינימום של 10. היא מספקת שטח אחסון בלתי מוגבל תמורת 30 $ לחודש למשתמש, או 24 $ לחודש למשתמש אם אתה משלם במשך שנה מלפנים.

Tresorit מאפשרת לך לשתף תיקיות על ידי יצירת קישור או הזמנת משתמשים באמצעות דואר אלקטרוני. במקרה הדוא”ל, המשתמשים יצטרכו להירשם לחשבון Tresorit. אתה יכול לעקוף דרישה זו על ידי שיתוף תיקיה כקישור. ניתן לשתף קבצים כקישורים בלבד. 

בשני המקרים, באפשרותך להגן על קישורים עם סיסמה, לקבוע תאריך תפוגה או להציב מגבלת גישה. כשאתה משתף תיקיות, אתה יכול לתת שלוש רמות של הרשאות: “ערוך”, “לקרוא” ו “לקרוא ולשנות.”

Tresorit מספקת עמוד שמאפשר לעקוב אחר כל השיתופים, ותצוגה נוספת שמציגה את כל האנשים ששיתפת איתם..

סיבות אחרות שאנו אוהבים טרסורית

Tresorit אינה משתמשת בתיקיית סנכרון יחידה, בשונה משירותי אחסון ענן אחרים. במקום זאת, היא מבקשת ממך ליצור תיקיות בודדות הנקראות “tresors” כדי לסנכרן את הקבצים שלך. Tresorit מאפשרת לך לסנכרן באופן סלקטיבי קבצים ספציפיים עם tresors שלך. בנוסף, העלאת הקובץ המכוסם של 1 ג’יגה-בייט לקח את הזמן שציפינו.

בין אמצעי האבטחה של Tresorit הוא הצפנה פרטית של AES 256 סיביות, ש- Tresorit מספקת כברירת מחדל. בנוסף, פרוטוקול TLS מגן על הקבצים שלך במעבר.

אימות דו-גורמי זמין כדי להגן על חשבונך מפני פריצות. בנוסף, Tresorit מאבטחת את מרכזי הנתונים שלה עם מעקב 24/7 וסריקה ביומטרית, והיא גם עומדת בתקני ISO העדכניים ביותר. אם ברצונך ללמוד עוד אודות תכונות האבטחה הנרחבות של Tresorit, קרא את סקירת Tresorit שלנו.

מחשבות אחרונות

כל התוכניות הללו מתאימות לצוותים, אך אנו מוצאים את Egnyte Connect היא הטובה ביותר בזכות תכונות האבטחה שלה, שיתוף מסוגל, ערך טוב ויכולות סנכרון עשירות. עם זאת, OneDrive for Business נמצא מאחור ועשוי להוות הצעה טובה יותר בהתאם למקרה השימוש שלך. 

אנו יכולים לומר את אותו הדבר לגבי בוקס, פרט לכך שזה יקר יותר, וכך גם Dropbox Business ו- Tresorit. אם אתה חושב ששירותים אלה עשויים להתאים טוב יותר, אנו מזמינים אותך לקרוא את הביקורות הנפרדות שלהם ולעשות שימוש בניסויים החינמיים שלהם כדי לבדוק אותם לפני שאתה מתחיל.

איזה שירות הוא הטוב ביותר עבורך? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map