הגיבוי ההיברידי הטוב ביותר לעסקים 2020: פתרונות ליזם

גיבוי היברידי מאפשר לך לשמור עותק של הנתונים שלך לכונן מקומי בנוסף לענן. לא זו בלבד שהיא מעניקה לך שכבת הגנה נוספת לנתונים העסקיים שלך, אלא שהיא גם עוזרת לך לשחזר קבצים במהירות מכיוון שהם מהירים יותר לשחזור ממכשיר מקומי. לכן רצינו לבחור את הגיבוי ההיברידי הטוב ביותר עבור אפשרויות עסקיות עבורך.


כשאנו אומרים “מכשיר מקומי”, זה כולל את הכונן הקשיח הפנימי של המחשב שלך. עם זאת, אחסון הגיבוי במחשב מביס את המטרה של גיבוי הכונן הקשיח מכיוון שפעולת טבע או כשל בכונן הקשיח יהרסו את הנתונים שלכם ואת הגיבוי שלהם.

עדיף לא לסמוך על אחת מיישומי התוכנה הטובים ביותר לשחזור נתונים שיעזרו לך לאחזר את הקבצים שלך, כי לא בטוח שהם יוכלו לעשות זאת. אולי אפילו לא תצליח להיות ברור אם אתה משתמש ב- SSDs, עם שיעור כישלון של פחות מאחוז אחד אך מועדים יותר לשגיאות נתונים מאשר HDDs..

חכם יותר לגבות לענן ולמיקום נפרד, כמו כונן חיצוני או מכשיר NAS (תוכלו ללמוד עליהם יותר בהסבר של NAS). אם אין לך כונן חיצוני ואתה מאבד את מי לקנות, התייעץ עם האוסף הטוב ביותר של הכונן הקשיח החיצוני לקבלת המלצות.

השימוש בנתונים בענן ובכונן מקומי שימושי מכיוון שהוא מאפשר לך ליישם את כלל הגיבוי 3-2-1.

עם זאת, אם מעדת כאן בחיפוש אחר שירות כולל נהדר, עיין בגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו לשם השוואה בין עסקים קטנים. אחרת, נדבר על הקריטריונים בהם השתמשנו כדי ליצור את רשימת הגיבוי ההיברידית הטובה ביותר שלנו ואז להמשיך עם הערכים. למידע נוסף על גיבוי עסקי, קרא את ספריית הגיבוי העסקית שלנו.

פתרונות גיבוי היברידיים הטובים ביותר לעסקים 2020

מה הופך את הגיבוי ההיברידי הטוב ביותר לעסקים

כל השירותים ברשימה זו תומכים כמובן בגיבוי היברידי, אך אנו נבדוק אילו סוג אפשרויות (אם קיימות) הן מציעות כשתאפשר זאת. השימוש באפשרויות הללו הוא שימושי מכיוון שהם מאפשרים לך לצבוט את הגיבוי ההיברידי שלך לטעמך. 

בשלב הבא, נסקור את הערך של תוכניות המנויים. עדיף אם תקבל שירות עם הרבה שטח גיבוי, כך שתוכל להשתמש בגיבוי היברידי למלוא הפוטנציאל שלו. ככל שתקבלו יותר במחיר, ייטב. 

כדאי גם אם לשירות יש תוכניות שונות שתוכלו לבחור בהן מכיוון שבדרך זו יהיה קל יותר למצוא אחת המתאימה למערך העסקי שלכם. אולם אם אתה זקוק למרחב רב, קרא את מדריך הגיבוי המקוון הטוב ביותר ללא הגבלה.

השירות צריך להיות קל לשימוש מכיוון שרוב המשתמשים לא רוצים להתעסק בזה, הם רק רוצים לגבות את הנתונים שלהם ולהמשיך הלאה. לשם כך, השירות צריך להיות חווית משתמש מהירה ומהנה. בנוסף, השירות אמור לעבוד על מרבית מערכות ההפעלה ולהקל על הגיבוי והשחזור של קבצים.

הגורם האחרון הוא אבטחת ענן. כמה חזק זה תלוי ברמת הצפנת הקבצים, בפרוטוקולי TLS / SSL המגנים על קבצים במעבר, תכונות אבטחה של מרכזי הנתונים ועוד. 

אנו נותנים נקודות בונוס לפתרונות המציעים הצפנה פרטית מקצה לקצה מכיוון שזה מונע ממישהו מלבדך לקרוא את הקבצים שלך. אימות דו-גורמי עוזר גם אם מישהו מצליח לגנוב את האישורים שלך. אם זה מופעל, הוא מחייב להזין קוד אבטחה שתקבל באמצעות SMS, בנוסף לשם המשתמש והסיסמה שלך.

הגיבוי ההיברידי הטוב ביותר לעסקים: BigMIND Business

BigMIND Business מגיע מ- Zoolz, החברה שיצרה גם את Zoolz Home Cloud Backup ו- BigMIND Home. אם אתה מעוניין גם בגיבוי ביתי, קרא את סקירת Zoolz Home הנפרדת שלנו ואת סקירת BigMIND Home. 

זה כולל טכנולוגיית Hybrid +, המאפשרת לך לבצע הגדרות גיבוי היברידיות ולצמצום כדי להגביל את גודל הגיבוי המקומי שלך, לסנן קבצים שמעבירים לגיבוי מקומי ולהעתיק קבצים שגיבו בעבר ל- Hybrid +. אתה יכול גם לבחור לגבות למכשיר החיצוני, לכונן המקומי או ל- NAS.

BigMind-for-Business-דף הבית -2019

עם זאת, לפני שתחליט להירשם ל- BigMIND Business, תוכל להשתמש בניסיון בן 15 הימים החינמיים שלה כדי לראות אם זה מתאים. אם כן, BigMIND Business מציע ארבע תוכניות שתוכלו להירשם אליהן: ארכיון סטרטר, סטנדרט, פרימיום וחכם. כולם נותנים הנחה אם אתה משלם מראש.

תוכנית “המתנע” מקנה לך שטח גיבוי של 250 ג’יגה-בתים, מאפשרת לך לגבות שרת אחד ולהם 10 משתמשים. זה יעלה לך 15 $ לחודש. התוכנית ה”סטנדרטית “, שעולה 39 דולר לחודש, מאפשרת לך לגבות 250 ג’יגה-בתים של נתונים, להגן על 10 שרתים ולה 100 משתמשים. זה גם מוסיף תמיכה בלתי מוגבלת ברשתות ובכוננים חיצוניים. 

תוכנית ה”פרמיה “מגדילה את מספר השרתים המרבי ל -50 ואת מספר המשתמשים ל 500 עבור 37.50 $ לחודש. התוכנית האחרונה, “ארכיון חכם”, יכולה להכיל את אותו מספר שרתים ומשתמשים, אך מספקת שטח אחסון צונן של 1 טרה-בתים, שהיא סוג של אחסון שהוא איטי והכי מתאים לארכיב קבצים שאינך צריך לשחזר לעיתים קרובות . זה 40 $ לחודש.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים BigMIND עסקים

הלקוח השולחני של BigMIND עובד ב- Windows ו- Mac. חלון הפתיחה שלו מציג את כל מה שאתה צריך לדעת על הגיבוי שלך במבט חטוף. בסך הכל, קל ופשוט לשימוש.

התצוגה העיקרית של לקוח האינטרנט היא לוח המחוונים, והיא גם מציגה את כל המידע הרלוונטי הדרוש לך בכדי לקבל סקירה כללית על כל הגיבוי העסקי שלך. בנוסף, יש לו אפשרויות חיפוש עוצמתיות, ולקוח האינטרנט אטרקטיבי וברור. 

BigMIND Business מנהל את מפתח ההצפנה שלך כברירת מחדל. אין דרך לאפשר קידוד פרטי, כלומר BigMIND יכול לפענח את הקבצים שלך, אם זה רוצה. אם ברצונך ללמוד עוד על תכונה חשובה זו, קרא את ההסבר שלנו על ידע אפס).

אנו אוהבים את האבטחה של BigMIND ותכונות חזקות אחרות שהיא מספקת עם טכנולוגיית Hybrid +, כמו גם כמה קל להשתמש בו, אבל החיסרון הגדול הוא המחיר התלול. 

עם זאת, אפילו עם המחיר התלול הזה, לשירותים אחרים יש חסרונות חמורים יותר, ולכן BigMIND הצליחה להתעלות מעל השאר, אם כי בהפרש קטן. אם תרצה לדעת יותר על כך, קרא את הביקורת העסקית של BigMIND.

IDrive לעסקים

IDrive הוא שירות הגיבוי החביב עלינו זה זמן רב, כך שלא פלא שהוא ביצע את הסיבוב הזה. בין אם מדובר בגרסה הביתית או העסקית, IDrive לא חסר תכונות מפתח ומספק אותן במחיר הוגן.

הגיבוי ההיברידי שלו מאפשר לך לגבות לכונן הקשיח, לכונן החיצוני או לכונן רשת (כולל NAS). אין דרך לשנות את אפשרויות הגיבוי ההיברידיות האחרות, ותצטרך לגבות את הנתונים שלך לענן בנפרד מכיוון שאין אפשרות לעשות זאת באופן אוטומטי כשגיבוי ליעד מקומי.

IDrive-for-Business-home-2019

זה רחוק מהדרך הטובה ביותר ליישם גיבוי היברידי, אבל IDrive for Business מפצה על זה עם הערך הגדול שלו. 

ל- IDrive Business יש שש תוכניות בהן תוכלו לבחור, מה שנותן לכם גמישות רבה. שתי התוכניות הראשונות מחייבות אותך לשלם שנה או שנתיים מראש, מה שמקנה לך הנחה של 25 אחוז. הארבעה האחרים מאפשרים לך לשלם מדי חודש. בנוסף לשטח הגיבוי, כל התוכניות מספקות את אותה כמות שטח סינכרון.

התוכנית הראשונה, שנותנת שטח גיבוי של 250 ג’יגה-בתים, עומדת על 74.62 דולר לשנה. השני מקבל 500GB עבור 149.62 דולר לשנה. התוכנית השלישית מאפשרת לך לגבות 1.25 טרה-בתים במחיר של 374.62 דולר לשנה. אם ברצונך להגן על 2.5 טרה-בתים של נתונים, תצטרך למחוק 1,199.25 דולר לשנה. הגנה על 5TB תחזיר לך 1,124.62 דולר לשנה. התוכנית הסופית היא 2,249.62 דולר עבור 12.5 טרה-בתים.

המחירים אולי נראים גבוהים, אך הם למעשה בעלי ערך טוב, בהתחשב באיך המחירים העסקיים עוברים. בנוסף, כל התוכניות מאפשרות לך לגבות מספר בלתי מוגבל של מכשירים.

סיבות אחרות שאנו אוהבים IDrive לעסקים

לקוח השולחן של IDrive זמין עבור Windows ו- Mac, אך לא עבור Linux. אם אתה רוצה את זה, עליך לשקול את אחד השירותים בגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו עבור Roundup Linux. 

הלקוח אינו מרגיש מודרני או מושך, אך הוא ברור וקל לשימוש. זה גם עוזר שהוא בוחר אוטומטית תיקיות נפוצות לגיבוי.

אתה יכול גם לגשת ולשחזר את הגיבוי שלך באמצעות אפליקציות הסמארטפון של IDrive עבור אנדרואיד ו- iOS. הם יכולים גם לגבות את הנתונים הניידים שלך. בזכות זה, IDrive זכתה במקום הראשון בגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו לסיבוב הנייד. 

ככל שמדובר באבטחה, פרוטוקול TLS / SSL מגן על הקבצים שלך במעבר, לפני שהם מגיעים לשרת של IDrive (תוכל ללמוד עוד על הפרוטוקולים בהשוואה שלנו ל- SSL לעומת TLS). לאחר מכן, IDrive משתמש בהצפנת AES של 256 סיביות כדי להגן על הקבצים שלך במנוחה.

כברירת מחדל, IDrive ימשיך לשמור על סיסמת ההצפנה שלך, אך אתה יכול ליצור ולנהל את מפתח ההצפנה שלך בעצמך אם תאפשר הצפנה פרטית בעת הגדרת IDrive לראשונה. לא תוכל לעשות זאת ברגע שתתחיל בתהליך הגיבוי. 

עם זאת, הצפנה לא עוזרת אם מישהו מצליח לגנוב את האישורים שלך. בגלל זה, עליך ליצור סיסמה חזקה ולאפשר אימות דו-גורמי מלקוח האינטרנט. בנוסף, תוכל להשבית מרחוק את הסנכרון עבור המכשירים שבחשבונך. זה עוזר אם מישהו גונב את המכשיר שלך.

IDrive for Business מספק ערך טוב, אבטחה חזקה וקלות שימוש נאה, אך זוהי דרך מסורבלת לבצע גיבוי היברידי. בגלל זה מיקמנו אותה במקום השני ברשימה זו. עם זאת, יש לו הרבה תכונות אחרות, ותוכלו ללמוד עליהן יותר בסקירת ה- IDrive לעסקים שלנו.

CrashPlan

CrashPlan נהגה לתמוך במשתמשי בית, אך כעת היא תומכת רק במשתמשים עסקיים. זה – והעובדה שהוא תומך בגיבוי היברידי – הופך את CrashPlan לכושר טוב לסיבוב זה.

יישום הגיבוי ההיברידי שלה מאפשר לך לבצע גיבוי ליעד מקומי וענן, אך הוא אינו מאפשר לך לגבות למכשיר NAS.

אתר CrashPlan-2019

זה אולי יסיר חלק מהמשתמשים, אבל המחירים של CrashPlan מפצים על חוסר זה. תוכנית התמחור היחידה שלה היא 10 דולר לחודש למחשב, מה שמביא לך גיבוי בלתי מוגבל לעבוד איתו. גיבוי ללא הגבלה מקל על גיבוי הקבצים שלך מכיוון שאתה לא צריך לחשוב על כמה מקום יש לך. במקום זאת, אתה יכול פשוט לגבות את כל מה שאתה צריך. 

זה גם קל להוסיף מחשבים חדשים לתוכנית הגיבוי שלך. יש גם ניסיון חינם של 30 יום שתוכל להשתמש בו כדי לבדוק את השירות. רק זכור כי עם תוכנית זו, תשלם עבור מספר המחשבים ש- CrashPlan רואה כ”פעיל “במסוף הניהול שלך, לא משנה אם הם גיבו נתונים או לא.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את CrashPlan

אתה יכול להשתמש בלקוח השולחן של CrashPlan ב- Windows, Mac ו- Linux. אין עוד תמיכה באפליקציות לנייד, כך שאם אתה לא נמצא במחשב שלך, הבחירה היחידה שלך היא להשתמש בלקוח האינטרנט.

לקוח שולחן העבודה אינו קשה לשימוש, אך פעולת הגיבוי יכולה להיות פשוטה יותר. גיבוי של CrashPlan מבוסס על מיקום הקבצים, מה שאומר שאתה צריך לתייג ידנית תיקיות וקבצים לגיבוי. 

זה לוקח יותר זמן ומגדיל את הסיכוי שאתה תשכח לכלול קובץ. אם ברצונך לבצע גיבוי לפי סוג קובץ, קרא את סקירת ה- Backblaze for Business שלנו. עם זאת, Backblaze אינו מציע גיבוי היברידי. 

CrashPlan משתמש בהצפנה של AES 256 סיביות כדי להגן על הנתונים שלך בשרתים שלה. ההצפנה מתחילה לפני שהקבצים עוזבים את המחשב שלך, אך CrashPlan ינהל כברירת מחדל את מפתח ההצפנה שלך. עם זאת, באפשרותך לאפשר הצפנה פרטית מהגדרות האבטחה של לקוח שולחן העבודה.

בנוסף לכך, CrashPlan מאפשרת לך להשתמש באימות דו-גורמי כדי להגן על אישוריך. לפרטים נוספים על אבטחת CrashPlan קרא את סקירת CrashPlan שלנו.

גיבוי Acronis 12.5

גיבוי Acronis הוא אחד השירותים היקרים יותר בשוק, אך הוא גם אחד העשירים ביותר בתכונות. ככזו, אין זה מפתיע שהיא מציעה גיבוי היברידי.

כשאתה מגדיר מכשיר מקומי כיעד הגיבוי שלך, Acronis Backup יאפשר לך לאפשר שכפול גיבוי לענן. אתה יכול לאקרוניס לשמור את הנתונים שלך בענן למשך מספר ימים מוגדר, עד שתגיע למגבלת כמות, או אפילו לשמור אותם ללא הגבלת זמן.

Acronis-2019-homepage

ל- Acronis Backup גרסאות סטנדרטיות ומתקדמות. הגרסה המתקדמת מספקת יותר תכונות אך יקרה יותר. שתי הגרסאות מחייבות אותך לשלם עבור שנה מראש, לכן אנו ממליצים להשתמש תחילה בניסיון בן 30 הימים בחינם כדי לבדוק אם Acronis היא הבחירה הטובה עבורך..

העובדה ש- Acronis מחייבת אותך לשלם אגרה נוספת עבור השימוש באחסון הענן שלה בגיבוי שלך – וכי היא יקרה בהרבה משירותי הגיבוי המקוון מונחי הערך – אמורה לעזור לך להחליט על דעתך.

לדוגמה, אם ברצונך להגן על 250GB של נתונים למשך שנה, תצטרך לשלם 69 $ עבור הגרסה הסטנדרטית או 99 $ עבור הגרסה המתקדמת, יחד עם 299 $ עבור סכום שטח אחסון בענן. זה מסתכם ב -368 דולר לשנה עבור הגרסה הסטנדרטית. זה לא זול, בהתחשב בכמות השטח שאתה מקבל.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים גיבוי אקוניס 12.5

Acronis מחייבת אותך להוריד סוכן גיבוי, אך אתה יכול לנהל את המחשבים שלך באמצעות לקוחות אינטרנט נפרדים של תחנות עבודה או עם לקוח אינטרנט של מנהל מערכת, המספק סקירה כללית על כל המכשירים שלך.. 

לקוח האינטרנט של תחנת העבודה לוקח יותר מלחיצה אחת כדי להגדיר את הגיבוי שלך, אך הוא אטרקטיבי וקל לשימוש, בסך הכל. לקוח האינטרנט של Acronis מנהל רשת דומה לתחנת העבודה, בתוספת תצוגת מנהל המשתמש.

Acronis מספקת גם אפליקציות סלולריות לגישה לגיבוי המחשב שלך כשאתה בדרכים. האפליקציות פשוטות ולא אמורות לתת לך בעיות.

Acronis Backup 12.5 מספק גם הגנה מפני תוכנות כופר באמצעות Acronis Active Protection, שבודקת כל העת עדויות לזיהום של תוכנות רנסומור. החיסרון היחיד באבטחה הוא היעדר אימות דו-גורמי. מסיבה זו, וודא שאתה יודע להגדיר סיסמה חזקה.

Acronis נמצא בצד היקר, אך הוא מציע תכונות רבות לפצות עליו. אם תרצה ללמוד את הפרטים על התכונות שלה ולראות את טבלת התמחור המלאה, קרא את סקירת הגיבוי של Acronis.

גיבוי Pro Carbonite בטוח

Carbonite Safe Backup Pro מאפשר לך לגבות מחשבים, כוננים חיצוניים ומכשירי NAS ללא הגבלה. זה גם מספק גיבוי היברידי.

ל- Carbonite Safe Backup Pro יש שלוש תוכניות מנוי, אך הראשונה אינה כוללת את “גיבוי שרת בטוח Carbonite”, הדרוש לך כדי לאפשר גיבוי היברידי. תוכלו להשוות בין התוכניות בדף זה. כולם מחייבים אותך לשלם עבור שנה מראש. 

דף הבית של קרבונית 2019

אתה יכול לקבל הנחה של חמישה אחוזים אם תירשם לשנתיים או 10 אחוז אם תירשם לשלוש. אפילו עם זאת, המחירים תלולים. בגלל זה, הקפד להשתמש בניסיון בן 30 הימים החינמי של קרבוניט כדי לראות אם מה שאתה מקבל שווה את זה.

תוכנית “הכוח” מאפשרת לך לגבות 500 ג’יגה-בתים של נתונים במחשבים מרובים ושרת יחיד במחיר של 799.99 דולר לשנה. התוכנית “האולטימטיבית” מאפשרת לך לגבות את אותה כמות נתונים, אך היא גם מספקת תמיכה בגיבוי ללא הגבלה של שרתים. זה יגדיר לך בחזרה 1,299.99 דולר לשנה. אתה יכול להגדיל את האחסון שלך בשתי התוכניות במרווחים של 100 ג’יגה-בייט תמורת 99 דולר לשנה.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים גיבוי בטוח לקרבוניט

אפליקציית שולחן העבודה של קרבוניט היא פשוטה. הוא מציג את מצב הגיבוי ומספק קישורים להגדרות, והוא גם מאפשר לך לגשת לשחזור שלך ולהתחיל את תהליך השחזור.

אתה יכול גם להשתמש בלקוח האינטרנט כדי לנהל את הגיבוי שלך. זה פשוט וברור מציג את כל המחשבים, השרתים והמשתמשים המוגנים שלך בתחתית המסך לקבלת סקירה נוחה יותר. 

בקרבוניט יש גם אפליקציות ל- Android ו- iOS המאפשרות לך לגשת לקבצים המגובים מהמחשב שלך, אך היא לא יכולה לגבות את נתוני הטלפון החכם שלך. עם זאת, בסך הכל, כל הלקוחות של קרבוניט קלים לשימוש.

Carbonite מנהל את המפתח הפרטי שלך כברירת מחדל, אך אם אתה רוצה לנהל אותו בעצמך, אתה יכול להצטרף להצפנה פרטית במהלך ההתקנה של Carbonite.. 

בנוסף להצפנה במנוחה, Carbonite משתמש בפרוטוקול TLS כדי להגן על קבצים העוברים לשרתי Carbonite. בנוסף, יש אימות דו-גורמי, שתוכל לתת לו מענה למקורבים המשתמשים בחשבונך.

הצבנו את קרבוניט במקום האחרון בגלל המחירים התלולים שלו, השימוש בו בהצפנה מיושנת והיעדר תכונות אחרות שיצדיקו את מחירו. עם זאת, יש עוד לקרבוניט, ואם אתה רוצה ללמוד מה זה, קרא את סקירת העסקים של קרבוניט.

מחשבות אחרונות

ערכנו את הדירוג הזה לפי האופן בו השירותים הללו מיישמים גיבוי היברידי וכמה אתה צריך לשלם כדי להשיג אותו. גורמים אחרים בדירוג המעורבים החליטו אם הם יספקו אפילו שירותים שיסייעו בעסק שלך. 

הצבנו את BigMIND Business במקום הראשון בזכות הטכנולוגיה ההיברידית + שלה, המאפשרת לשנות את תוכנית הגיבוי ההיברידית שלך בקלות. עם זאת, זה יקר, והסיבה היחידה שהיא ניצחה את IDrive הייתה בגלל הדרישה של IDrive שעליך לבצע גיבויים נפרדים למכשירים עננים ומקומיים. מסיבה זו IDrive תופס את המקום השני.

עם זאת, אם לא אכפת לכם מהגישה של IDrive, תוכלו ליהנות מהמחירים הנהדרים שלה. הדבר נכון גם ל- CrashPlan, אם אינך זקוק לגיבוי של הרבה מחשבים ואינך זקוק לגיבוי למכשירי NAS.

אקרוניס וקרבוניט מרימים את החלק האחורי בזכות מחירים התלולים. עם זאת, Acronis היא בחירה מצוינת אם תוכלו להשתמש בתכונות המתקדמות שלה. אם אף אחד מהשירותים הללו לא חתך אותו, קרא את ביקורות הגיבוי העסקי שלנו לקבלת רעיונות חלופיים.

מה אתה חושב על הסבב הזה? לאיזה שירות אתה נוטה? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map