10 הפתרונות המובילים בחינם לאחסון ענן לעסק שלך בשנת 2020

דיברנו על היתרונות של גיבוי לעסקים קטנים, אבל לאחסון בענן יש בדיוק באותה מידה מה להציע ליזמים. עם זאת, מרבית ספקי הסנכרון וקבצי השיתוף הטובים ביותר של קבצים ארגוניים מגיעים עם תגי מחיר כבדים, וזו הסיבה שהרכבנו רשימה זו של אחסון הענן החינמי הטוב ביותר לעסקים. אחרי הכל, אחסון נתונים הופך לדאגה משנית אם אתה שבר.


העברנו את רשימת אפשרויות האחסון הטובות ביותר עד 10, אך לפני שנגיע לזה, נבדוק מה הופך את אחסון הענן החינמי הטוב ביותר לעסקים ואת הקריטריונים שבהם השתמשנו כדי לבחור את הבחירות שלנו..

אם אתה זקוק לתשובה מהירה, Box הוא הבחירה המובילה שלנו. מלבד אחסון בחינם, הוא מציע אבטחה חזקה, תכונות לניהול משתמשים המאפשרות התאמה אישית של תפקידים של המשתמש, שילובים של צד שלישי, לקוח שולחן עבודה ואפליקציה לנייד, חווית משתמש חלקה ופשוטה ומתווה אינטואיטיבי..

אחסון ענן בחינם הטוב ביותר לעסקים 2020

מה הופך את מיטב אחסון הענן בחינם לעסקים?

לפני שנתחיל, עליך לדעת שאולי תרצה גיבוי ולא אחסון, לכן קרא את ההסבר שלנו על ההבדל בין אחסון בענן לגיבוי מקוון. זה הצעד הראשון להשגת אחסון ענן חינם בחינם לצרכים שלך.

כדי לבחור את 10 האפשרויות המובילות בחינם לאחסון ענן לעסקים, שקלנו כמה גורמים קריטיים שכל בעל עסק ירצה מספק ספק אחסון בענן. הם כוללים אחסון, אבטחה, קלות שימוש, סנכרון, מדרגיות, אינטגרציה עם אפליקציות אחרות, גיבוי ושיתוף.

לכל השירותים המפורטים כאן יש תוכנית בחינם והם מתאימים לעסקים קטנים. בספריית האחסון העסקי שלנו תוכלו למצוא שירותים העובדים גם לעסקים קטנים, אך חסרים להם תוכניות חינמיות. עם זאת, הם מתאימים גם לחברות גדולות יותר.

1. אחסון ענן הטוב ביותר לעסקים: קופסא

Box היא פתרון אחסון בענן המונה חברות רבות של Fortune 500 כלקוחות, בזכות התוכנית העסקית שלה, שתוכננה תוך שיתוף פעולה בחשבון. למעשה, Box מדורגת במקום השלישי אחרי Dropbox ו- Google Drive בשירותי אחסון הענן הטובים ביותר שלנו לשיתוף פעולה.

אתה יכול להשיג את התוכנית האישית של תיבת 10 ג’יגה-בתים בחינם ולגישה מאובטחת לתוכן שלך מכל מקום, אך תהיה מוגבל להעלאות קבצים של עד 250MB.

עם זאת, Box עוזר לך להגדיל את הפרודוקטיביות שלך על ידי מקל על עריכת והעלאת מסמכי Microsoft Office לחשבונך. זה גם מספק שילובים עם Google Docs, DocuSign ואפליקציות צד שלישי אחרות בספריה שלה.

כדי לשפר את שיתוף הפעולה, Box מאפשרת לך לשתף קישורים עם משתמשים מורשים על ידי שליחת הזמנה באמצעות דואר אלקטרוני או יצירת קישור ושליחתם אליהם כל עוד אתה מורשה לשתף מחוץ לארגון שלך. בנוסף, היא מאפשרת לך להגדיר סיסמאות ותאריכי תפוגה לקישורים, מה שמתורגם לשליטה טובה בתוכן.

אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהקבצים שלך יישארו מאובטחים מכיוון שהתיבה משתמשת ב- AES 256-bit כדי להצפין אותם בשרתים ובפרוטוקול TLS כדי להגן עליהם במהלך ההעברה..

אמנם אין בה הצפנה פרטית מקורית, Box עוטפת את מפתח ההצפנה שלך באותה רמה של הצפנה. עם זאת, אתה יכול להשתמש ב Boxcryptor כדי להוסיף מפתח הצפנה לקבלת פרטיות רבה יותר. קרא את סקירת התיבות שלנו למידע נוסף על האבטחה שלה ותכונות אחרות.

ל- Box יש יישום של תווים מקוריים שנקרא Box Notes, עם זאת, שהוא אחד האפליקציות הטובות ביותר לרישום הערות שלנו (קרא את סקירת Box Notes שלנו). זה מאפשר לך להוסיף הערות לצד קבצים. ללקוח האינטרנט יש פריסה אינטואיטיבית, ותוכל להתאים אותו אישית על ידי הוספת לוגו וכתובת URL של סביבת העבודה שלך. אתה יכול גם להשתמש בלקוח שולחן העבודה או לגשת לקבצים שלך תוך כדי נסיעה באמצעות האפליקציה לנייד.

חסרונות לתכנית החינמית הם שאינך יכול להגן על קבצים משותפים באמצעות סיסמה, הסנכרון אינו פועל די מהר מכיוון שהוא חסר סנכרון ברמת החסימה וכמה תכונות אינן נגישות.

2. pCloud

חברה מבוססת שוויץ מעניקה לך אחסון ענן בחינם של עד 10 ג’יגה-בתים, אך תצטרך לגייס חברים ולשלוח את השירות במדיה החברתית כדי לקבל את הסכום המלא.

עם זאת, חשבון pCloud החינמי אינו כולל סיסמאות או תאריכי תפוגה של קישורים משותפים, עליהם אנו דנים יותר בסקירת pCloud שלנו. זה גם לא כולל הצפנת ידע אפס, אפילו עם תוכניות הפרימיום שלו, כך שאתה צריך לשלם תוספת כסף עבור כלי הקריפטו pCloud. משתמשים בחינם מקבלים דחייה מכיוון שאתה יכול להירשם לקריפטו מבלי להירשם לתכנית בתשלום.

קבצי ממשק אינטרנט pCloud

תיקיית סינכרון pCloud

קישור קובץ לשתף של pCloud

קישורי הורדה של pCloud

לקוח כונן pCloud

קודם

הבא

התוכנית החינמית מציעה חוויה טובה עם תכונות חמימות שלא ראינו בתוכניות אחסון ענן אחרות בחינם, כגון נגן וידיאו מובנה, סטרימינג בחדות גבוהה ונגן מוסיקה שתוכלו להשתמש בו כדי ליצור רשימות השמעה בעזרתן. קבצי MP3 שיש לך באחסון.

pCloud הוא שירות חכם עם נתח אחסון בחינם וממשק מקוון חלקלק. בנוסף, האפליקציות הניידות והמחשבים השולחניים המעוצבים שלה משלימים את האתר לשילוב חלק בזרימת העבודה שלך.

אין מגבלה על גדלי הקבצים ותקבל אפשרויות שיתוף, כך שתוכל לשלוח קבצים גדולים או לשתף עם משתמשים אחרים, גם אם הם לא משתמשים ב- pCloud. עם הממשק המסודר והאינטואיטיבי, מיקומי השרת המאובטחים ואפשרויות הזרמת הגון, כדאי לבדוק.

3. Sync.com

Sync.com לוקח את הכתר בביקורות שלנו לאחסון הענן הטוב ביותר לשיתוף ושירותי הענן הטובים ביותר עם ידע באפס.

התוכנית החינמית של Sync.com נותנת לך רק 5 ג’יגה-בתים, אך היא בולטת כי אין לה גבולות. בדומה ל- pCloud, אתה יכול להוסיף שטח אחסון נוסף דרך תוכנית ההפניה של Sync.com בשיעור של 1 ג’יגה-בייט לכל הרשמה, המכסה במהירות של 10 ג’יגה-בייט. אתה יכול לשלוח דוא”ל לחברה שיסיר את הכובע לאחר שתכה גם כן. קרא עוד על כך בסקירת Sync.com שלנו.

Sync.com-Web-Control-Panel-Slider-1

Sync.com-Share-File-Link-Slider-2

Sync.com-Sync-Folder-Slider-3

Sync.com-Speed-Slider-4

Sync.com-אימות דו-גורמי-מחוון -5

קודם

הבא

בהשוואה ל- Microsoft OneDrive, Sync.com לא גוזם כמה שיותר תכונות בתשלום מהתוכנית החינמית שלה. עם זאת, התכונה החשובה ביותר היא קידוד ידע אפס, אותו תקבלו בחינם. זה גם מורחב לשיתופי קבצים, שתוכלו להגן עליהם באמצעות סיסמה, בלי קשר למנוי משלם. אם תרצה להוסיף מגבלות הורדה או תאריכי תפוגה, תצטרך לשדרג.

קל לראות מדוע Sync.com ו- pCloud דומים ולמה אתה מתקשה לבחור אחד מהשני. המאמר של Sync.com מול pCloud יעזור.

4. Microsoft OneDrive

Microsoft OneDrive מציע תכונות דומות רבות לספקים אחרים, אך הוא משולב במלואו עם חלונות וסוויטת Microsoft Office. לא רק אתה יכול לאחסן קבצים באמצעות OneDrive, אלא אתה יכול גם לשתף, לסנכרן, לגיבוי ולאבטח אותם.

התוכנית החינמית שלה מציעה נפח אחסון של 5 ג’יגה-בייט, שלא מתקרב ל- 10 ג’יגה-בתים של Box או 15 ג’יגה-בייט של גוגל דרייב, אך הוא נדיב יותר מה- 2 ג’יגה-בייט שמקבלים עם Dropbox.

קבצי ממשק אינטרנט של OneDrive

מחוון התיקיות של סינכרון OneDrive

מפעיל האפליקציות של OneDrive

יצירת שיתוף קבצי קישור

OneDrive Word Online

קודם

הבא

למרות שלא תקבל את Microsoft Office 365 עם התוכנית החינמית, תשתמש בטכנולוגיית הסנכרון המתקדמת של OneDrive, כך שתוכל לקבל את הקבצים שלך איפה ומתי תזדקק להם. היא מציעה גם אפליקציה מובילה מובילה בתעשייה לגישה לקבצים לא מקוונים, כך שתוכל לערוך ולהוסיף הערות תוך כדי תנועה, וחוויה מבוססת אינטרנט מובחרת עם עריכה עשירה ותצוגה מקדימה באפליקציות Office..

החיסרון הגדול בתכנית החינמית של OneDrive בהשוואה לתוכנית של Box הוא שאתה לא מקבל תכונות אבטחה מתקדמות, כגון קישורים מוגנים באמצעות סיסמה, איתור ושחזור תוכנת ransomware ופקיעת קישורים לשיתוף. אלה מוגבלים לתכניות פרימיום, כמו גם כלי פריון כמו מגבלות שיתוף קבצים מוגדלות, סריקה מרובת עמודים וגישה לא מקוונת לתיקיות שלך ממכשירים ניידים..

5. גוגל דרייב

כונן גוגל הוא אחד ממשקלי הכבדות באחסון ענן, בין השאר מכיוון שהוא קשור לאפליקציות G Suite. קצבת האחסון בחינם היא 15 ג’יגה-בייט, וכל משתמש בגוגל כבר נהנה מהאינטגרציה עם Google Drive, כולל האפשרות לשמור קבצים מצורפים מג’ימייל..

עם זאת, כל אחד יכול להירשם לתוכנית החינמית, ללא קשר אם יש להם כתובת Gmail, על ידי יצירת חשבון גוגל. התפיסה עם שטח 15GB היא שהיא משותפת עם שירותי גוגל אחרים, כמו תמונות Google ו- Gmail, כך שתלוי כמה יש לך לאחסן, זה יכול להתרגל במהירות.

ממשק האינטרנט של כונן Google

תיקיית הסנכרון של Google Drive

Google Drive Google Docs

יצירת קישור של כונן Google

הגדרות רשת Google Drive

קודם

הבא

יש לו גם אפליקציות סלולריות למשתמשי אנדרואיד ו- iOS, ואפליקציית שולחן העבודה “גיבוי וסנכרון” מאפשרת לך לסנכרן קבצים מהמחשב שלך לענן. בדומה ל- OneDrive, הוא גם מספק כלים משרדיים מקוונים לעיבוד תמלילים, מצגות וגיליונות אלקטרוניים, מה שהופך את שיתוף הקבצים עם משתמשים אחרים ללא מאמץ..

ההבדל בין גוגל דרייב ל- OneDrive הוא שהראשון לא מסיר דבר מהחוויה החינמית שמקבלים משתמשים משלמים, ואילו האחרונים מגבילים את הגישה של המשתמשים לתכונות פרימיום, כמו כלי פריון ואבטחה מתקדמת. פירוש הדבר שאתה יכול להשתמש ב- Google Docs ולגשת בחינם לספריה שלה עם שילובי צד שלישי.

לאחרונה התגלה כי גוגל משתמשת באלגוריתמים כדי לסרוק בכונן Google את הקבצים שלך לצורך ספאם, וירוסים ותכנים “לא הולמים”, עליהם אנו דנים בסקירת Google Drive שלנו. לעסקים, זה אולי לא הכי טוב בכל מה שקשור לאבטחה ופרטיות, כך שאם זו העדיפות שלך, שקול את Sync.com, שמציע הצפנת אפס ידע אך פחות קיבולת אחסון..

6. Dropbox

Dropbox הוא אחד משירותי אחסון הענן הפופולריים ביותר. בדומה ל- OneDrive, הוא מציע אינטגרציה של Office 365, אך אתה מקבל קצבת אחסון דלה של 2 ג’יגה-בתים, שהיא אחת מתכניות האחסון החינמיות ביותר בענן בענן. עם זאת, אתה יכול להוסיף עוד 125MB על ידי שיתוף מדוע אתה אוהב Dropbox ו- 500MB עבור הפניית מישהו לשירות.

ממשק האינטרנט שלה קל לשימוש ומייעל, אך הוא באמת מתחיל להתמקד ברגע שמתעמקים בתכונות הנחמדות שלו, כמו Dropbox Paper, שמתפקד כמו סביבת עבודה קבוצתית, “בקשות קבצים”, המאפשרות לך לבקש ממשתמש אחר להעלות קובץ לחשבונך וגרסת קובץ.

קבצים מקוונים של Dropbox Slide1

מחוון התיקיות של סנכרון Dropbox

בקשת קובץ Dropbox Slide4

סנכרון שקופיות של Dropbox

קודם

הבא

Dropbox תומך גם בשורה של פלטפורמות, כולל אנדרואיד, iOS, Windows, macOS, Linux ואפילו אמזון קינדל, מה שמעניק לה פנייה רחבה, כמו גם התמיכה שלה באינטגרציות של צד שלישי..

עם גרסת האינטרנט, באפשרותך לערוך קבצים מבלי להוריד אותם. אתה יכול גם לגבות ולסנכרן את הקבצים שלך על ידי שמירתם בתיקיית Dropbox מאפליקציית שולחן העבודה, העלאתם מהמכשיר הנייד שלך או שימוש במצלמת המכשיר לסריקת מסמכים ל- Dropbox.

אם אתה מוחק בטעות קובץ מ- Dropbox שלך, אתה יכול לשחזר אותו באמצעות “שחזור קבצים”, אך רק אם המסמך נמחק במהלך 30 הימים האחרונים. אתה יכול גם לגלגל קובץ בחזרה לכל גרסה שנשמרה ב- Dropbox במהלך 30 הימים האחרונים באמצעות התכונה היסטוריית גרסאות.

קל לשתף קבצים גם עם Dropbox מכיוון שאתה יכול ליצור קישורים משותפים כמו שהיית עושה עם Google Drive, ללא קשר אם לנמענים שלך יש חשבונות Dropbox. עם תצוגה מקדימה של קבצים, כל מי שמבקר בקישורים המשותפים שלך יכול להציג תצוגה מקדימה של קבצים ולהוסיף הערות, ומידע על הצופה מאפשר לראות מי צופה כרגע בכל קובץ משותף..

הקבצים מוגנים במעבר בין השרתים והיישומים של Dropbox, ובמנוחה. בנוסף, אתה יכול להשתמש באימות דו-גורמי ובדף אבטחת חשבון כדי לפקח על פעילויות באתר פעילויות, התקנים מקושרים ואפליקציות של צד שלישי עם גישה לחשבון שלך..

7. מגה

MEGA העניקה פעם לכל משתמש שנרשם לחשבון אחסון ענן בחינם 50 ג’יגה-בתים לכל החיים, ללא תוכנית הפניה. החברה פרסה את ה- 50GB לשני חלקים, עם זאת, כך שאתה עדיין מקבל 50 ג’יגה-בייט כשאתה נרשם, אך 35 ג’יגה-בייט פגה לאחר 30 יום, מה שמותיר לך 15GB לשמור.

אולם לא כאן זה נגמר מכיוון שאתה יכול לחזור ל- 50 ג’יגה-בתים על ידי השלמת קבוצת משימות פשוטות. הורדת לקוח MEGAsync למחשב מעניקה לך 20 ג’יגה-בייט והתקנת אפליקציית MEGA ברשתות הסמארטפון שלך 15 ג’יגה-בייט כדי לחזור ל- 50GB המקורי. אבל יש מלכוד. התגמולים האלה פגיים בעוד 180 יום ולא תוכלו לבצע את המשימות שוב.

ממשק מגה-אינטרנט

עם זאת, כמו ב- Sync.com, אתה יכול להזמין חבר ולהרוויח 10 ג’יגה מרשים אם אותו חבר יתקין לקוח שולחן עבודה של MEGAsync או את אפליקציית הנייד, ותוכל להזמין מספר בלתי מוגבל של חברים. למרבה הצער, תוקף ה- 10GB פג גם כן, אך לא לאחר 365 יום.

תוכנית ההישגים של MEGA גוזלת מכם את שקט ענן ששירותי הענן צריכים לספק, מכיוון שלמרות שתוכלו להעלות קבצים רבים ל- MEGA, תוכלו לאבד אותם על ידי כך שלא תעדכנו עם ההפניות שלכם. בשלב מסוים אתה עלול להרגיש נאלץ להירשם לחשבון מקצוען. אם כן, MEGA לא שווה לשלם עבור מכיוון שיש מבצעים הרבה יותר טובים באחסון ענן.

קרא את סקירת MEGA שלנו לקבלת מבט מעמיק בנושאים אחרים שיש לנו בשירות.

8. קופר

מרבית האנשים מכירים את השמות המובילים באחסון ענן, כמו Dropbox, Google Drive ו- OneDrive, אך Koofr מבוסס סלובניה הוא מתמודד חזק גם בתחום שירותי האחסון. זה ידוע בשירות המאובטח שמטרתו לאחסן קבצים קטנים ולשתף אותם. זה גם מהיר, אבל זה לא מתקשר להציע אפליקציות של צד שלישי.

Koofr מציעה רק 2GB עם התוכנית החינמית שלה, וזה מספיק אם תרצו לבדוק את השירות. הוא מציע גודל קובץ ושיתוף ללא הגבלה, אך הוא אינו מתאים לשיתוף פעולה, לכן עיין באחסון הענן הטוב ביותר שלנו לשיתוף פעולה לקבלת אפשרויות חזקות יותר..

koofr-desktop-app-Welcome

זה מהיר, חווית המשתמש טובה והיא מתחברת עם שירותי אחסון ענן אחרים, כמו Dropbox, OneDrive, Google Drive ו- Amazon Drive, כך שתוכלו לגשת לתוכן מממשק יחיד. זה לא משתלב עם G Suite או Microsoft Office, אם כי אם ברצונך לערוך קבצים, תצטרך לעשות זאת מחוץ לקופר.

כמו ב- pCloud, אתה יכול לנגן את קובצי ה- MP3 שלך ב- Koofr, אך אינך יכול ליצור רשימות השמעה או להוסיף שירים לתור. הוא חסר גם אפליקציה לרישום הערות, היכולת לערוך תמונות (אם כי אתה יכול להציג תצוגה מקדימה של תמונות ומסמכים) והמחשב שלך צריך להיות מקוון כדי שתוכל לגשת ולשתף קבצים מהתיקיות המקומיות שלך למכשיר אחר..

תיקיית סינכרון כמו זו של Dropbox זמינה, כך שכל מה שתכניס לענן יוריד לתיקיית הסנכרון ולהפך. כשאתה מעתיק קובץ או תיקיה לתיקיית הסנכרון, הוא גם מסנכרן אותם לענן. התוכנית החינמית אינה מציעה סנכרון סלקטיבי לכיבוי הסנכרון לקבצים או תיקיות ספציפיים, אך באפשרותך לאפשר במקום זאת את כונן הרשת Koofr.

Koofr מציעה אפליקציה לשולחן העבודה עבור Windows, macOS ו- Linux, כמו גם אפליקציה סלולרית לאנדרואיד ו- iOS.

זה מאפשר לך לשתף קבצים עם משתמשים באפליקציות, אך אנשים שאינם חברים מקבלים רק הזמנות להצטרף ברגע שתוסיף אותם. קישורים אינם מוגנים באמצעות סיסמה כשאתה משתף אותם באתרי מדיה חברתית, אך אתה יכול להגדיר תקופות תפוגה של שעה, יום או שבוע. משתמשים שאינם משלמים מקבלים את אותן התכונות כמו אלה שמשלמים.

Koofr אולי לא יציע סינכרון ברמת חסימת, כלים של צד שלישי לשיתוף פעולה או תשתית תמיכה חזקה, אבל זה עדיין שירות הגון עם אבטחה הדוקה שמגנה על הקבצים שלך עם פרוטוקול TLS / SSL ומציב אותם במרכזי נתונים תואמים GDPR תואמים. להגנת הפרטיות.

9. SecureSafe

SecureSafe הוא שירות אחסון ענן מבוסס ציריך שמטרתו לאחסן בצורה מאובטחת קבצים וסיסמאות קטנות בו זמנית על ידי יצירת קמרונות דיגיטליים, כפי שתוכלו לקרוא בסקירת SecureSafe שלנו..

התוכנית החינמית שלה מספקת שטח אחסון של 100MB וסיסמה בטוחה עבור 50 סיסמאות, כך שהיא לא מציעה הרבה מקום. גם הוא אינו מציע אפשרויות שיתוף פעולה או שיתוף, כך שהוא אינו תחרותי עם שירותי אחסון ענן במיינסטרים בכל מה שקשור לתכונות סטנדרטיות.

הגדרות שולחן עבודה מאובטחות-בטוחות

עם זאת, יש לו בקרות תוכן טובות לשיתוף קבצים, אך חסר בו שיתוף תיקיות והוא אינו מסנכרן אוטומטית, כך שעליך לסנכרן ידנית או לחכות להפעלת המרווח. הוא גם לא מציע סנכרון ברמת חסימת, אך העלאות אינן מפגרות, ולכן מהירויות הסנכרון שלה אינן איטיות.

היתרון העיקרי של SecureSafe הוא האבטחה שלה. ההצפנה החזקה, הצפנה פרטית מקצה לקצה, אימות דו-גורמי ומרכזי נתונים אמינים מביאים אותו לרשימה זו, למרות שיש מעט מקום אחסון.

השירות לא שומר את הסיסמאות שלך, כך שהוא ידע אפס, ויש לו ארכיטקטורה קריפטוגרפית רב שכבתית שפתוחה ונבדקה על ידי צדדים שלישיים. יש לו אפילו מנהל סיסמאות שמאפשר לך לייבא סיסמאות בקובץ .csv או להוסיף אותן ידנית, אבל זה לא תואם את מנהלי הסיסמאות הטובים ביותר שלנו..

אתה יכול לגשת לתצוגה מקדימה של טקסט, .pdfs וקבצי וידאו, אך לא למסמכי Office, ולהעלות קטעי וידאו או מסמכים באמצעות האפליקציה לנייד עבור אנדרואיד או iOS. לקוח שולחן העבודה עובד על חלונות 7 ומעלה ו- Mac, אך, למרבה הצער, לא על לינוקס. אם אתה זקוק לאחסון ענן עבור לינוקס, ריכזנו אלטרנטיבות נהדרות באחסון הענן הטוב ביותר שלנו ליצירת לינוקס.

10. וולקלי

וולקלי מציעה תוכנית אחסון בחינם של 1 ג’יגה-בייט, שהיא מחצית ממה שמציעה Dropbox אך מספיק כדי להרגיש תחושת השירות ולראות אם הוא מתאים לצרכים שלך..

וולקלי הוא שירות אחסון ענן מעולה שקל לשימוש, מאובטח ומהיר. בהתבסס על Nextcloud, שעוזר לך לבנות ולתחזק אחסון ענן משלך, ל- Woelkli יכולות אבטחה חזקות, כגון הצפנת ידע אפס, ומערכת אינטגרציות ואפליקציות מקוריות שהופכות אותה נהדרת לשיתוף פעולה..

וולקלי-לקוח אינטרנט

לקוח האינטרנט של וולקלי והאפליקציה הסלולרית הם אטרקטיביים ואינטואיטיביים, אך לקוח שולחן העבודה שלה יכול להשתמש בעבודה. עם זאת, זה מסתנכרן במהירות ומאפשר לשתף קבצים עם משתמשים אחרים מהלקוחות באינטרנט, למחשבים שולחניים או לנייד. באמצעות לקוח האינטרנט אתה יכול להזמין משתמשים אחרים ולהגדיר הרשאות ואפשרויות, גם כשאתה יוצר קישור. תוכלו לקרוא עוד על כך בסקירת וולקלי שלנו.

אתה יכול גם להעתיק קישור ולשלוח אותו באמצעות דוא”ל או לשתף ישירות מלקוח שולחן העבודה ולהשתמש באפשרויות דומות לאלו של לקוח האינטרנט, אך אתה צריך שיהיה לך אנשי קשר ב- Nextcloud כדי לשתף ישירות. האפליקציה לנייד מאפשרת גם ליצור קישור ולהעתיק ולהדביק או להזמין משתמשים או קבוצות. בנוסף, אתה יכול להשתמש בכל אפליקציה תואמת כדי לשלוח קישור שיתוף מהסמארטפון שלך.

וולקלי לא משתלב עם חבילת המשרדים של גוגל או של Office Online, אבל זה עובד עם עורך OnlyOffice Online ו- Collabora Online Office, שעשויים לעבוד בשבילך בהתאם לפורמט הרצוי. החיסרון הוא שאתה צריך לשלם כדי לשלב אותם עם השירות.

גם הוא לא יכול לנגן קבצי שמע, אבל אתה יכול להפעיל סרטונים ולאחסן איתם הרבה קבצי מולטימדיה.

גרסת קבצים זמינה, כך שתוכל להחזיר קבצים לגרסאות קודמות אם הם פגומים או שטעית.

בניגוד לרוב שירותי אחסון הענן החינמיים כאן, ל- Woelkli יש אפליקציית פתקים משולבת הנגישה מלקוח האינטרנט שלה, אך היא בסיסית. וולקלי מציעה גם אפליקציית אנשי קשר לשמירת האפליקציות שלך ואפליקציית משימות ליצירה, עריכה וסנכרון של משימות, הגדרת תזכורות או הוספת הערות ושיתוף בין משתמשים באותו חשבון רב משתמשים..

מחשבות אחרונות

קל למצוא אחסון בענן בחינם, אך קשה למצוא שירות טוב זה קשה. רבים מגיעים עם מגבלות, כך שהבחירה שלך תהיה תלויה בצרכים שלך.

אנו אוהבים את Box במקום הראשון בזכות האבטחה החזקה, תכונות ניהול המשתמשים שלו, שילובי צד ג ‘לשיתופי פעולה ושיתוף. עם זאת, אם אתה מעריך פרטיות כמו חיסכון בכסף, סביר להניח שתרצה לנסות Sync.com, מה שמקנה לך הצפנת ידע ללא אפס בחינם.

החדשות הטובות הן שאתה יכול לנסות את כל שירותי אחסון הענן האלה בחינם ולהחליט בעצמך. תן לנו לדעת באיזה שירות אתה מסתכם וספר לנו על החוויה שלך בשימוש בה בתגובות שלהלן. תודה שקראתם.

לוגו עסקי תיבות

סקירת תיבות

החל מ- 580 $ לחודש
תוכנית חינמית זמינה כל התוכניות

בקר בתיבה

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map