Windscribe לעומת NordVPN: הרוח מכה את ההר בשנת 2020

NordVPN הוא VPN שאנחנו נותנים אליו הרבה תשומת לב, וזה הרוויח את זה. אם אתה מסתכל על סקירת NordVPN שלנו, אתה תראה שאנחנו אוהבים אותה ממספר סיבות, כולל התמחור התחרותי מאוד שלה, העיצוב הידידותי למשתמש שלה והקלות בה היא נכנסת לשירותי סטרימינג.. 


Windscribe, לעומת זאת, בילתה הרבה פחות זמן באור הזרקורים של עולם ה- VPN. עם זאת, שמנו לב כי Windscribe עשתה את דרכה לרבים מהרשימות המובילות שלנו, כולל כמה מהסטרימינג המובילים שלנו והמחשבים העליונים בחינם. אתה יכול לראות עוד על כל זה בסקירת VPN המלאה שלנו ב- Windscribe.

כשראינו את הפער הזה בתשומת לב, חשבנו שהגיע הזמן לתת ל- Windscribe הזדמנות להתמודד עם מוביל בתעשייה בהשוואה זו של VPN.. 

הגדרת קטטה: רישום רוח מול NordVPN 

כדי לתת להשוואה שלנו מבנה מסוים, חילקנו את הדברים לתשעה סיבובים. בכל אחד מתשעת הסיבובים, נתמקד בהיבט יחיד של ביצועי ה- VPN. נדון כיצד כל VPN מתפקד בהיבט הספציפי הזה ונבחר זוכה.

לזוכה בכל סיבוב מוקצה נקודה, ו- VPN עם יותר נקודות בסוף מוכרז כמנצח.

1

מהירות

החל מתוצאות בדיקות המהירות של Windscribe, הדברים ניתנים לשירות אך לא מרשימים. שוויץ ראתה מהירויות גדולות, וגם ארה”ב החזיקה את שלה. עם זאת, בריטניה והונג קונג לא נראו הכי טוב על הנייר.

מהירות רישום רוח

מיקום: Ping (ms) הורדה (Mbps) העלאה (Mbps)
לא מוגן (סנט לואיס)886.7120.53
המיקום הטוב ביותר (קנדה)3031.9315.07
Windflix U.S..3673.5418.85
הולנד11320.418.5
הממלכה המאוחדת1158.7311.25
Windflix יפן1787.6114.31

עם זאת, אפילו הביצועים בשרת הבריטי בעת הגלישה באינטרנט או אפילו צפייה בסרטונים נראו בסדר. הדברים כברירת מחדל היו 1080p 60fps ביוטיוב ו- 720p ב- Twitch, ולא היה שום עיכוב מעורר דאגה לדברים להתחיל לטעון.

בהתחלה, NordVPN לא היה המרשים ביותר בכל מה שקשור למהירות. זה יכול להיות מעט איטי יותר מרוב הספקים האחרים בעת יצירת הקשר שלו, והמקרה הזה לא היה שונה. NordVPN ייקח באופן קבוע שלוש עד ארבע שניות יותר מ- Windscribe כדי ליצור את החיבור המנהור, שלעתים קרובות ייקח כחמש שניות להתייצב..

מהירות NordVPN

מיקום: Ping (ms) הורדה (Mbps) העלאה (Mbps)
לא מוגן9165.510.57
ארה”ב # 247923133.538.87
בריטניה # 20115334.786.06
הולנד # 6614566.915.39
יפן מספר 69159132.833.31
VPN כפול (ארה”ב לקנדה מספר 4)7920.488.64

עם זאת, ברגע שהקשר נוצר, בדרך כלל הדברים השתפרו הרבה יותר עם NordVPN במהלך בדיקות המהירות שלנו. זה קיבל מהירויות גבוהות יותר בבדיקות שלנו בכל שרת, למעט יוצא מן הכלל. משום מה, גם לאחר מספר בדיקות, השרת הבריטי תמיד החזיר מהירות העלאה של 0 מגהביט לשנייה. 

זה למעשה משתלב עם מגמה ששמנו לב קודם לכן עם NordVPN, המהיר לא עקבי מהשרת לשרת אחר. אתה יכול לקרוא עוד על זה בסבב ה- VPN המהיר ביותר שלנו, שם NordVPN זכה לאזכור בלתי נפרד מהביצוע הלא עקבי הזה.

למרות התוצאות המוזרות בבדיקות שלנו בבריטניה, הביצועים שלנו נראו לא מושפעים. YouTube ו- Twitch כברירת מחדל היו 1080p 60fps ללא היסוס, אפילו בשרת הבריטי. בנוסף, NordVPN הגיע למהירויות גבוהות יותר בכל מיקום שבדקנו, כלומר הסבב הזה עובר ל- NordVPN. 

סיבוב: נקודת מהירות ל- NordVPN

לוגו של רישום רוח
לוגו NordVPN

2

סטרימינג

גם Windscribe וגם NordVPN הופיעו בכמה מרשימות הזרימה הטובות ביותר שלנו, כמו למשל ה- VPN הטוב ביותר שלנו למאמר ה- iPlayer של BBC. במקרה של נטפליקס, תוכלו להגיע כמעט לכל שירותי הסטרימינג ללא מאמץ מיוחד.

הולו, אמזון פריים ונטפליקס כולם עובדים מצוין עם NordVPN. הנוזל היחיד שנתקלנו בו בזמן שזרם עם NordVPN הוא נושא חוסר העקביות שהזכרנו קודם. לפעמים שרת פשוט לא יעבוד טוב מאוד, אבל ניתוק וחיבור מחדש לשרת חדש בדרך כלל יכול לתקן את הבעיה.

Windscribe מציעה מגוון שרתים, חלקם זמינים בחינם בעוד שאחרים דורשים תוכנית בתשלום. כשבדקנו את השרתים החינמיים של Windscribe, כולם נחסמו על ידי Netflix, Hulu, BBC iPlayer ו- Amazon Prime. 

שרתי ה” Windflix “הייעודיים הם הסיבה לכך ש- Windscribe הגיע לרשת ה- VPN הטובה ביותר שלנו לרשת Netflix. שרתים אלה דורשים חשבון בתשלום אך אפשרו לנו להגיע לתוכן חסום אחרת, כגון Netflix.

בסך הכל, NordVPN ראתה ביצועים טובים יותר בזמן סטרימינג והצליחה לרוץ בצורה אמינה יותר ב 1080p ללא גמגום או בעיות. זה, יחד עם העובדה כי אין צורך בשרת מיוחד, פירושו שאנחנו נותנים את הסבב הזה ל- NordVPN.

סיבוב: נקודת סטרימינג ל- NordVPN

לוגו של רישום רוח
לוגו NordVPN

3

בטיחות ופרטיות

כפי שדיברנו בעבר, למשל במאמר ה- IPVanish לעומת NordVPN שלנו, NordVPN לא מציע אפשרויות רבות בכל הנוגע לאבטחה, אלא במקום זאת בוחר לנעול משתמשים באפשרויות שידועות כי הן מאובטחות..

לקוח השולחן של NordVPN משתמש כברירת מחדל בהצפנת OpenVPN ו- AES-256 ואינו מציע אפשרויות נוספות. אם אתה מסתכל על פירוט פרוטוקול VPN שלנו ועל פענוח מאמר ההצפנה, תראה שההתאמה הזו נחשבת לתקן הזהב לאבטחת VPN, לעת עתה. 

nordvpn- סקירת הגדרות

למרות ש- Windscribe מציעה את OpenVPN כאופציה, היא אינה ברירת המחדל. במקום זאת, IKEv2 מוגדר כפרוטוקול מחוץ לתיבה. אנו ממליצים שרוב המשתמשים ישתנו זאת לאחר תחילת השימוש ב- VPN מכיוון שההעברה ל- OpenVPN תציע אבטחה טובה יותר ללא הפסד ביצועים רב, אם בכלל..

windscribe-review- הגדרות

לשני הספקים יש מדיניות פרטיות איתנה. מדיניות הפרטיות של NordVPN מגיעה לשמונה עמודים שקל לקריאה, בעוד ש- Windscribe יושב בארבע. שתי מדיניות הפרטיות כתובות בשפה ברורה הנמנעת מעגה משפטית יתר על המידה.

שתי הספקים מציעים מדיניות ללא כניסה המונחת בבירור ומציעה את אותה רמת אבטחה למשתמשים שלה, כך שהסבב הזה מסתיים בתיקו. שני VPNs תומכים ב- OpenVPN עם קידוד AES-256, ולשני הספקים יש גם היסטוריה של שקיפות וכבוד מוצק לפרטיות המשתמשים..

סבב: אבטחה ופרטיות אין מנצח ברור, נקודות עבור שניהם

לוגו של רישום רוח
לוגו NordVPN

4

מפחיד

שני ה- VPN הללו הם ידידותיים לסיבוב, כך שלא תסתבך בשימוש באחד מהם לצורך סיבוב. בכל הקשור לביצועים הדברים אינם שווים כל כך.

בדקנו את Windscribe תחילה עם הורדה של 1.4 ג’יגה-בייט, והיא שמרה על מהירויות של 9MB / s עד 10MB / s, כאשר המהירויות הגיעו לגובה של 18MBps מספר פעמים. המהירויות המרשימות הללו אפשרו לה להשלים את הורדת המבחן תוך שלוש דקות וחמש שניות.

למרות מה שראינו בבדיקת המהירות שלנו קודם לכן, NordVPN לא השיגה את אותן מהירויות בדיוק. NordVPN בהעברות P2P עבד במהירות למהירויות שבין 5MB / s ל 7MB / s ולקח בערך ארבע וחצי דקות להשלים את אותה הורדת 1.4GB. 

למרות ששני הספקים יבצעו את העבודה בפרק זמן סביר, בבדיקתנו Windscribe הצליחה לסיים הורדות הרבה יותר מהר מאשר NordVPN, כלומר היא מנצחת את הנקודה לסיבוב זה. 

סיבוב: נקודת טרנינג למנועי רוח

לוגו של רישום רוח
לוגו NordVPN

5

מיקומי שרת

ל- Windscribe מה שהכי חשוב לשקול רשת שרתים מכובדת המציעה כ -110 מיקומים ב- 60 מדינות. ההתפשטות גם היא איתנה, עם שרתים שנמצאים באזורים במזרח התיכון ובאסיה, ש- VPN בדרך כלל לא משרתים טוב מדי, כמו טורקיה וויאטנם..

NordVPN מנצח את זה עם רשת של 5,191 שרתים הפרוסים בכל 62 מדינות. פירוש הדבר ש- NordVPN מציעה מספר מיקומים נוספים מ- Windscribe, בסך הכל. עם זאת, שתי האפשרויות הללו מחווירות בהשוואה לדוגמה המקוונת שלנו לרשת גדולה, HideMyAss. 

אם תקרא את סקירת HideMyAss שלנו, תראה שיש לה שרתים בכמעט 200 מדינות. עם זאת, חלק משרתי HideMyAss הם שרתים וירטואליים, כלומר הם לא נמצאים פיזית במיקום שאליו אתה מתחבר.. 

NordVPN ו- Windscribe שניהם בעלי שרתים פיזיים לחלוטין, כך שאתה יודע שאתה תמיד מתחבר לשרת אמיתי במקום שאתה משתמש בו בפועל.. 

סבב: נקודת מיקומי שרת עבור NordVPN

לוגו של רישום רוח
לוגו NordVPN

6

חיבורים סימולטניים

מרבית ספקי ה- VPN מגבילים את מספר המכשירים שיש לחשבון ברשת שלהם בכל עת. בדרך כלל זה כדי להגביל ניצול לרעה של חשבונות ולמנוע את הכאת הרשת על ידי מספר מוגזם של חיבורים.

NordVPN מציית לאמנה זו על ידי הגבלת המשתמשים לששה מכשירים. זהו מספר די חיבורים שמאפשרים חשבון יחיד.

אם אתה מחפש VPN שיאפשר לך להגן על מספר עצום של מכשירים, Windscribe עשויה להיות אפשרות נהדרת לבדוק אותה מכיוון שהיא מאפשרת למשתמשים לקבל מספר בלתי מוגבל של חיבורים בכל חשבון. זה הופך את Windscribe למנצח ברור בסיבוב הזה.

סיבוב: נקודת חיבורים סימולטנית למנועי רוח

לוגו של רישום רוח
לוגו NordVPN

ז

תמחור

Windscribe קשה מאוד לנצח בכל מה שקשור לתמחור, והיא אף קיבלה את המקום הראשון במערך שירותי VPN החינמיים שלנו. התוכנית החינמית מעניקה למשתמשים רוחב פס של 2GB בחודש, אך ניתן להגדיל זאת ל -10 ג’יגה-בתים על ידי אימות כתובת הדוא”ל שלך. זו אחת התוכניות החינמיות הנדיבות ביותר שקיימות בחוץ, אם כי היא לא כוללת את שרתי הזרימה, כפי שהזכרנו קודם. קרא את היצירה שלנו ל- Windscribe לעומת TunnelBear כדי לראות כיצד הם משווים.

תוכנית ה- VPN של Windscribe Pro מגיעה כמנוי חודשי או שנתי. האופציות החודשיות והשנתיות הן כמה דולרים פחות מהתוכניות של NordVPN. עם זאת, NordVPN מציע גם תמחור של שנתיים ושלוש שרוב ה- VPN אין. 

התוכנית לשנתיים של NordVPN היא עדיין רק קצת יותר מהאופציה השנתית של Windscribe, כשהיא מחולקת לעלות חודשית, אך האופציה לשלוש שנים של NordVPN היא חסכונית יותר מכל התוכניות של Windscribe..

שתי הספקיות מקבלות ביטקוין כמו גם אמצעי תשלום קונבנציונליים יותר. ההבדל העיקרי בתשלומים בין השניים הוא בכך ש- NordVPN מעניק למשתמשים תקופת החזר של 30 יום ומקלה על המשתמשים להבין כיצד ניתן להחזיר תוכניות NordVPN.. 

לעומת זאת, Windscribe מעודדת משתמשים לעשות שימוש בנתונים החינמיים בכדי לבדוק אם הם אוהבים את השירות ורק נותנת למשתמשים שלושה ימים לקבל החזר..

NordVPN מציע את התמחור הטוב ביותר, אך רק אם אתה מוכן להעלות את הסכום הגדול מראש לתוכנית לשלוש שנים. Windscribe הוא זול יותר בטווח הקצר ואפילו מציע תוכנית בחינם, אך יש לה מדיניות החזר כספי קשה בהרבה. הצרכים שלך יקבעו אילו משילובי התמחור והמדיניות הללו הם הטובים ביותר. 

עם זאת, בין הקשרים הבלתי מוגבלים של Windscribe עליהם דיברנו בסעיף הקודם, התוכנית החינמית הנדיבה שלה והתוכניות לטווח הקצר והמחירים סבירים יותר, אנו חשים כי Windscribe אכן זוכה לניצחון צר בסיבוב הזה.

סיבוב: נקודת תמחור למנוי רוח

לוגו של רישום רוח
לוגו NordVPN

8

ידידותיות למשתמש

ממשק המשתמש של Windscribe הוא עצמות בר מאוד. זה נכנס לחלון אפור קטן שיש בו תפריט נפתח לבחירת השרת שלך, בתוספת כפתור הפעלה לחיבור וניתוק ה- VPN. יש מתחת ומתג הפעלה / כיבוי עבור תכונת חומת האש, כמו גם שורת טקסט המציגה את כתובת ה- IP הנוכחית שלך.

הרשמה-סקירה-מחוברת

האייקון עם שלושה סרגלים אופקיים בפינה השמאלית העליונה של לקוח שולחן העבודה של Windscribe פותח את ההגדרות, אשר די פרושות למדי, אך לאפשרויות הפרט אינן מקבלות שום רקע או הסבר.. 

הלקוח של NordVPN מנוגד בחריפות לממשק הקומפקטי והאפור הזה עם מפה בהירה, כחולה-לבן. מפה זו תופסת כשני שליש מהמסך וכוללת בועות מיקום כחולות על מדינות עם שרתים שאפשר להתחבר אליהם.

nordvpn-review-marker-selection

מלבד המראה והמפה הכוללים של NordVPN, ישנם כמה אלמנטים באיכות חיים שנמצאים עם NordVPN אך נעדרים ב- Windscribe. מבחינתנו, הבולט שבהם היה כי ל- Windscribe אין סרגל חיפוש ברשימת השרתים שלה. פירוש הדבר שעליך לגלול ברשימה כדי למצוא את המיקום הרצוי.

נוסף על כך, ההגדרות של NordVPN מסודרות מעט טוב יותר, וכך מקלות על הדברים למצוא אותם. ההגדרות של NordVPN מציעות גם הסברים קצרים על מה שכל אחת עושה בפועל, מה שהופך את התוכנה לסביבה הרבה יותר ידידותית למשתמש ולזכות ב- NordVPN בסיבוב זה..

סבב: נקודת ידידותיות למשתמש עבור NordVPN

לוגו של רישום רוח
לוגו NordVPN

9

מאפיינים

NordVPN ממקד את מאמציו בתכונות הנדרשות ביותר. יש תוסף דפדפן NordVPN נחמד שמקל על הגנה על עצמך באופן מקוון קל יותר, כמו גם חוסם מודעות NordVPN. 

תכונת חסימת המודעות NordVPN, הנקראת CyberSec באופציות, לא רק חוסמת מודעות אלא גם יכולה לסייע בחסימת תוכנות זדוניות, דיוג ואיומים אחרים. גם ל- Windscribe וגם ל- NordVPN יש חומת אש, וזו תכונה שאנו מצפים מכל ה- VPN שיהיו מכיוון שהיא חיונית לביטחון ה- VPN.

בניגוד ל- NordVPN שמציעה תכונות שרובם רואים כמטפלים באופן כללי, Windscribe נראה שמתמקד בתכונות עבור אלה שהם “משתמשי חשמל” ורוצים לשלוט בהיבטים דקים של ביצועי המכשיר שלהם..

ראשית, ישנו “מאובטח.לינק” המאפשר למשתמשים ב- Windscribe לסרוק אתרים אחר מעקב אחר כתובות אתרים לפני שהם פונים אליהם. זה עוזר לתת למשתמשים מושג על אבטחת האתר מבלי שהם צריכים לבקר בו. Windscribe מציעה גם חוסם תוכן בשם R.O.B.E.R.T., המאפשר לך לחסום תוכן ספציפי על בסיס הרשימות שהוקמו של Windscribe.

מנוי-סקירה-רוברט

למרות ששתי תכונות נהדרות להחזיק בהן, אנו מרגישים שיותר אנשים יקבלו שימוש אמיתי מהתכונות הנוספות של NordVPN. CyberSec הוא חוסם מודעות מהשורה הראשונה ועוזר גם לחסום ניסיונות דיוג ותוכנות זדוניות, שזה דבר שכמעט כולם יכולים להשתמש בו. 

סיבוב: נקודת תכונות עבור NordVPN

לוגו של רישום רוח
לוגו NordVPN

10

מחשבות אחרונות

NordVPN הגיע לראשונה בגומלין זה לאחר שניצח שישה מחזורים, ואחד מהם נכנס בתיקו. עם זאת, המהירות הגבוהה שלה בצורה מזעזעת לא הצליחה לעזור לה בסבב הטרנינג, וסבב התמחור היה מעט החלטה מפוצלת בהתאם לצרכים שלך..

עם זאת, NordVPN היה דומיננטי ברוב הסבבים, כולל דברים כמו מהירות והזרמת ידידותיות למשתמש. NordVPN הוכיחה כי היא צברה את מקומה כאחת ה- VPNs הפופולריות והמדוברות ביותר בשוק.

מנצח: NordVPN

נשמח לשמוע כיצד החוויות שלך עם NordVPN ו- Windscribe מסתכמות בזכותנו בהערות שלהלן. כמו תמיד, תודה שקראתם. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map