Webroot vs Avast: שתי גישות שונות לאנטי-וירוס בשנת 2020

Avast היא בין תוכנות האנטי-וירוס החינמיות הטובות ביותר בשוק, ואילו Webroot משתמשת בשיטות שונות כדי להגן על המכשירים שלך, בהשוואה למתחרותיה. כדי להחליט מה הכי טוב, אנו מציגים זה את זה את ווברוט ואווסט בהשוואה ראש בראש.

למרות שהשירותים מכסים שווקים שונים – כאשר Avast מושך את ההמונים ו- Webroot שמכוונים לקהל נישה, הם דומים יותר מכפי שהם שונים. עם זאת, חלק מהתחומים, כגון הגנה, חשובים יותר מאחרים, ודוחפים את אחד השירותים קדימה. 

השוואה זו של Webroot לעומת Avast אינה יכולה לכסות את הכל, עם זאת, עיין בביקורת Webroot SecureAnywhere הנפרדת שלנו ובדיקת Avast Pro לקבלת מבט מפורט יותר על שני חלקי התוכנה.

הגדרת קטטה: וובוטוט מול אווסט

אנו נעביר את Webroot ו- Avast בקרב של חמישה סיבובים על עליונות כדי לעזור לך להחליט איזה אנטי-וירוס הוא הטוב ביותר. בארכיון האנטי-וירוס שלנו יש רשימה של השוואות קודמות שעליך לבדוק בהן קודם, אם אתה סקרן לגבי הפורמט.

אנו נעסוק בתכונות, תמחור, ידידותיות למשתמש הכוללת, איכות ההגנה ואפשרויות שירות הלקוחות המוצעות. אנו נבחר מנצח בכל סיבוב, וניתן ל Webroot או Avast נקודה בתהליך.

כפי שמכתיב המתמטיקה, המנצח הוא הראשון שמגיע לשלוש נקודות או יותר. אנו נסכם מחדש לאחר כל סיבוב, עם סיכום חוזר אחרון המסביר את קבלת ההחלטות שלנו. נשמח לשמוע את המחשבות שלך על ספקי האנטי-וירוס האלה, אז אנא השאר לנו תגובה בתחתית הביקורת הזו.

1

תכונות

כשאתה שוקל אנטי-וירוס, התעלם ממילות המפתח והתמקד בתכונות. לפני שאתה קונה מנוי להגנה מפני אנטי-וירוס, בדוק היטב אילו תכונות כלולות בחבילות אלו. בסיבוב הראשון הנוכחי, נראה את התכונות שמציעות Webroot ו- Avast ללקוחות. 

וובוט

כפי שהזכרנו בסקירת Webroot הראשונית שלנו ובהשוואה לאחר מכן של Bitdefender לעומת Webroot, Webroot היא תוכנת אנטי-וירוס אשר נבדלת מהרבה מתחרותיה. חלק גדול מהעוצמה מאחורי Webroot מבוססת ענן, ולא מוגבלת למשאבים הזמינים במכשיר שלך.

תכונות Webroot

עם התמקדות זו בזיהוי וניתוח ענן, תגלה כי טביעת הרגל של Webroot במחשבך קטנה בהרבה מכפי שהיית רואה באנטי-וירוס טיפוסי. זה הופך אותו לאופציה אידיאלית למחשבים בעלי הפעלה נמוכה יותר.

Webroot מתמקד ברובו בהגנה מפני אנטי-וירוס עבור Windows ו- Mac, אך הוא כולל כמה תוספות. זה עוזר לך לאבטח את מצלמת האינטרנט שלך על ידי חסימת גישה מיותרת ועצירת כל ניסיון לרשום הקשות על מקשים כשאתה מקליד נתונים רגישים.

הוא ינקה את המחשב שלך אוטומטית מנתוני מעקב אחר פרטיות, וכן יעיל אותם על ידי הסרת קבצים זמניים. לקוחות התוכנית המלאה של אבטחת האינטרנט העליונה של Webroot משיגים גם שטח אחסון בענן של 25 ג’יגה-בייט כדי להגן על הקבצים החשובים ביותר שלהם.

למרות שאינה מובילה בשוק הסלולרי, Webroot אכן מציעה הגנה אנטי-וירוס לטלפונים אנדרואיד, כמו גם דפדפן אינטרנט “מאובטח” למכשירי iOS. במקום לפתח הגנה משל עצמה באמצעות סיסמאות, Webroot כולל את LastPass, מנהל סיסמאות של צד שלישי, עם מנויים של Webroot Internet Security Complete..

כפי שסקרנו בסקירת LastPass הקודמת שלנו, זהו מנהל סיסמאות טוב וידידותי למשתמש. זה לא הטוב ביותר, אבל זה בהחלט טוב יותר ממנהלי הסיסמאות הבסיסיים שתראו אפילו מפני אנטי-וירוסים מומלצים מאוד, כגון Bitdefender (עיין בסקירת אנטי-וירוס ה- Bitdefender שלנו).

עם זאת, התכונה הגדולה ביותר של Webroot היא (במילים של Webroot עצמה) המהירות “במהירות הבזק” של סריקת האנטי-וירוס שלה, בהשוואה לאנטי-וירוסים אחרים. טביעת הרגל של Webroot היא זעומה בהשוואה לספקים אחרים, בין אם זה שטח בכונן שלך או שימוש כללי במשאבים שלה.

אווסט

שלא כמו Webroot, Avast הוא אנטי-וירוס מסורתי יותר, ונמנע מסריקה מבוססת ענן לצורך סריקה טיפוסית מבוססת מכשירים. Avast הוא הגנה מפני אנטי-וירוס שכבר מזמן המלצנו כאחד הטובים ביותר עבור לקוחות בחינם במחשב האישי, אך זוהי גם המלצה ראשונה על בדיקת האנטי-ווירוס הטובה ביותר שלנו לבדיקת אנדרואיד.

תכונות Avast

בעזרת הגנת תוכנות כישורי הגנה מפני דיוג, Avast מנסה להיות ההגנה בכל הסיבוב עבור כל הרשת שלך. זה מגיע עם כלי סריקת רשת לניתוח הרשת בה אתה נמצא, יחד עם עדכון תוכנה לשמירה על המכשיר מעודכן.

Avast מציעה גם כלי לבדיקת ארגזי חול. זה מאפשר לך לבדוק תוכנות או קבצים לא מוכרים לתוכנה זדונית, לבודד אותם משאר המכשיר שלך בזמן שהוא פועל. לאחר מכן מוסרים כל תוכנות זדוניות שאותרו.

תכונות פרימיום נוספות כוללות חסימת מצלמת רשת להפסקת מרגלים של המצלמה, הצפנת קבצים למניעת התקפות של תוכנות רנסומומיות מתוחכמות ומגרסת קבצים להסרת עקבות קבצים שמחקת בעבר..

למרות שאווסט אינו כולל פיצ’רים אלה ישירות, תוכנית Avast Ultimate כוללת מנוי ל- Avast SecureLine VPN ו- Avast סיסמאות. SecureLine VPN אינו הרשת הפרטית הוירטואלית הטובה ביותר שתוכלו לקנות, כפי שמסביר סקירת ה- VPN של Avast SecureLine VPN הקודמת, אך זו תוספת נחמדה.

זה אותו דבר עם סיסמאות Avast. זה לא יהפוך את רשימת המקצרים הטובים ביותר למנהלי הסיסמאות שלנו, כך שלמרות שדשלאן יוגש לך טוב יותר, הוא מתאים לשימוש בסיסי.

מחשבות סביב סיבוב אחד

הגישה השונה של Webroot להגנה מעניינת, אך בדרך כלל היא נדלקת על תכונות, גם כשאתה מחשיב את היתרונות של ספק מבוסס ענן..

Avast, לעומת זאת, הוא כל הסיבוב המסורתי שממשיך לעמוד בשמות גדולים אחרים בשוק כדי להגן מפני סכנות טיפוסיות, מה שהופך אותו למנצח הברור..

סיבוב: תכונות נקודה עבור Avast Pro

לוגו של Webroot SecureAnywhere
לוגו של Avast Pro

2

תמחור

ההגנה הטובה ביותר מגיעה למי שמשלם, ולכן חשוב לבדוק מקרוב את עלויות ווברוט ואווסט. התמחור הוא המוקד שלנו בסיבוב זה, אז נתחיל.

וובוט

ל- Webroot יש כמה מתוכניות המוצר הארוכות ביותר שראינו אי פעם ב- Cloudwards.net, עם מוצרים כמו “Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete”. אם זה לא מבלבל, כל מוצרי Webroot מסומנים בתווית המותג “SecureAnywhere”.

במחיר של 39.99 דולר לשנה, Webroot SecureAnywhere AntiVirus היא אפשרות זולה עבור לקוחות. זה אפילו זול יותר עבור לקוחות חדשים, עם הנחה של 10 דולר. Webroot SecureAnywhere AntiVirus זמין למשתמשי PC ו- Mac, עם תוכניות המכסות מכשיר אחד או שלושה.

התוכנית אנטי-וירוס מגיעה עם הגנת הענן האופיינית של Webroot, יחד עם כלי סריקת הרשת הנוספים והגנת הרשת. 

לאחר מכן התוכנית הבאה היא Webroot SecureAnywhere Internet Security Plus. על גבי התכונות המוצעות בתוכנית אנטי-וירוס הזולה יותר, מוצר זה מגיע עם תמיכה ב- Android ו- iOS וניהול סיסמאות של LastPass. זה מכסה גם כמה מכשירים נוספים, המגן על שלוש עד חמש, עד שלוש שנים.

התוכנית הטובה ביותר מבחינת תכונות היא Webroot SecureAnywhere אבטחת אינטרנט מלאה. זה כולל את כל התכונות של Webroot, בתוספת אחסון הענן הנוסף, המכסה שלושה מכשירים. במחיר של 59.99 דולר לשנה עבור לקוחות חדשים ו- 79.99 דולר לשנה עבור לקוחות קיימים, הוא מגן על עד חמישה מכשירים.

אם חמישה מכשירים לא מספיקים, ה- Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete Pack Pack משפך על 10 מכשירים תמורת 159.99 דולר לשנה. 

זה די יקר, במיוחד בהשוואה למתחרה כמו אבירה (עיין בסקירת Avira שלנו), שמציעה הגנה על מכשירים ללא הגבלה במחיר נמוך יותר. למנויים חדשים לתכנית זו אין הנחות.

המוצר החמישי, Webroot AntiVirus for Gamers, הוא קצת מוזר. יש לו את אותם תכונות כמו Webroot SecureAnywhere AntiVirus, אך Webroot טוענת כי היא שיפרה את הביצועים במהלך המשחק על ידי צמצום הפיגור ושקטה.

“תכונות” נוספות אלה מגיעות בעלות. אנטי-וירוס לגיימרים תומך במכשיר אחד בלבד, אך זה באותו מחיר כמו כיסוי אנטי-וירוס לשלושה מכשירים. סביר להניח שרוב הלקוחות ירצו להחמיץ את התוכנית הספציפית הזו.

אווסט

בהשוואה ל- Webroot, שלושת תוכניות המוצר של Avast קלות יותר להבנה ויש להם שמות קצרים וברורים יותר. אחת התוכניות הללו היא Avast Free, הכוללת מערך תכונות חזק לתוכנית בחינם.

Avast Free מציעה הגנת אנטי-וירוס, סורק פגיעות ברשת, כלי לניהול סיסמאות ומעדכן תוכנה, כל התכונות שהיית רואה בתוכניות אנטי-וירוס שעולות לך באמת כסף..

Avast Premium Security היא התוכנית הראשונה שעולה לך כסף, אם כי מדובר למעשה בשתי תוכניות, כאשר Premium Security Single-Device הוא הזול מבין השתיים. הוא מציע הגנה מפני אנטי-וירוס למחשב יחיד שמריץ את Windows במחיר של 69.99 דולר לשנה.

זה יקר יותר מתוכנית Webroot הטובה ביותר אך הוא כולל הרבה יותר תכונות, כולל ארגז חול Avast, דיוג והגנה מפני דואר זבל והגנה על תוכנות רנסומיות עבור הקבצים שלך.. 

עבור משפחות, תוכנית אבטחת פרימיום אבטחת פרימיום Premium, בעלות 89.99 דולר לשנה, תתאים יותר. הוא מגיע עם תמיכה ב- iOS, Android ו- Mac ומגן על עד 10 מכשירים.

בראש רשימת המוצרים של Avast נמצאת Avast Ultimate. באופן מוזר, הוא מכסה פחות מכשירים מאשר התוכנית הקודמת, עם הגנה על מחשב אחד בלבד שמריץ את Windows. כיסוי רב-מכשיר מוצע רק באמצעות Multi-Device אבטחה Premium.

אם אתה רק צריך להגן על מחשב בודד, Avast Ultimate כולל את אותן התכונות של אבטחת פרימיום תוך הוספת מנויים ל- Avast SecureLine VPN וסיסמאות Avast תמורת 99 דולר לשנה..

שתי מחשבות עגולות

Webroot זול להפליא, החל מ- $ 29.99 לשנה עם הנחות לקוחות חדשות, אך הוא מציע פחות תכונות. התוכנית החינמית של Avast נדיבה בפיצ’רים, אך התוכניות האחרות שלה יקרות ואין הנחות ללקוחות חדשים. אפילו עם תכונות נוספות, Webroot עושה טוב יותר בעלויות, מה שהופך אותו למנצח כאן.

סבב: נקודת תמחור עבור Webroot SecureAnywhere

לוגו של Webroot SecureAnywhere
לוגו של Avast Pro

3

ידידותיות למשתמש

כשאנחנו פוגעים בנקודת הדרך, הבה נבחן כיצד משתמשים ברשת Webroot ו- Avast עבור לקוחות. נתחיל בבחינת ההתקנה לפני שנכסה על שימוש כללי.

וובוט

Webroot מהיר להתקנה במהירות, עם קובץ התקנה קטן של בערך 5MB. גודל המתקין מדגים את גישת Webroot. זה לא צריך להתקין הרבה קבצים מכיוון שרובו עובד מהענן.

זה מוצג גם מההתקנה המהירה, שנמשכת רק דקה או שתיים. זה כולל את הזמן שאותו לוקח ל- Webroot לבצע בדיקה ראשונית במחשב האישי שלך אם מדובר בתוכנה זדונית. כפי שציינו, יש לכך השפעה כמעט אפסית על משאבי המחשב האישי שלך. 

סריקת Webroot-Client

לקוח Webroot הוא פשוט, עם נתונים סטטיסטיים ומידע על הסריקות האחרונות שלך בולטים, וכפתור “סרוק את המחשב שלי” המאפשר לך להתחיל סריקת מחשב במהירות. התפריט הימני מפרט את התכונות וההגדרות שלך, ומאפשר לך להפעיל או לבטל בקלות תכונות מסוימות.

התפריט הצדדי מאפשר לך לגשת להגדרות החשבון שלך, כמו גם לפורום Webroot ובסיס הידע לקבלת עזרה נוספת. מופרדים לקטעים, לכל אזור תכונות יש כפתור “למידע נוסף” שמוביל אותך למדריכים מועילים הבוחנים תכונה זו בהמשך.

כפתור “הגדרות מתקדמות” בפינה השמאלית העליונה מעביר אותך לאזור ההגדרות של Webroot. מכאן אתה יכול להתאים אישית לחלוטין את חוויית Webroot. אתה יכול לתזמן סריקות אנטי-וירוס רגילות, לשנות את הרגישות של אנטי-וירוס Webroot שלך ולהתאים אישית את ההודעות שאתה מקבל מהלקוח בזמן שהוא פתוח ברקע..

בסך הכל, הממשק של Webroot הוא אחד הקלים ביותר לשימוש. לא עמוס עליך בתכונות או בסמלים, אך התפריט הימני עדיין מאפשר לך להתאים אישית במהירות את ההגנה שלך, עם קישורים למדריכי התמיכה הבולטים ביותר..

אווסט

תהליך ההתקנה של Avast אינו מהיר כמו Webroot, אך הוא אינו רחוק. מעבר לאישור התנאים וההגבלות ולחיצה על “התקן” כדי להתחיל, רוב תהליך ההתקנה הושלם עבורך.

Avast תריץ סריקה ראשונית של המחשב האישי שלך לצורך תוכנות זדוניות ותוכנות מיושנות. היא תסיר או תסגר כל קבצים חשודים בזמן שתעדכן אוטומטית את התוכניות המותקנות שלך.

אווסט-לקוח

ערכת הצבעים בה משתמש Avast בלקוחה מקלה על המשתמשים להתמקד בתחומים החשובים ביותר. לחצנים כמו “הצגת תוצאות” לאחר סיום הסריקה הם הסבר עצמי, ואילו הנחיות והודעות נוספות נועדו להפנות את תשומת ליבך אליהם, לפי הצורך.

ישנן ארבע קטגוריות בתפריט מצד שמאל, שכל אחת מהן מוקדשת לתכונות Avast שונות. “הגנה” מציג תכונות כמו הגנת האנטי-וירוס שלך ומצב ארגז חול. תיאורים מועילים כלולים תחת כל תכונה כדי לתאר את מה שהם עושים.

שינוי הגנת Avast שלך קל. פשוט לחץ על “תפריט” בצד שמאל למעלה, ואז לחץ על “הגדרות” כדי להיכנס לתפריט ההגדרות. בדומה ל Webroot, סעיף זה מאפשר לך להתאים אישית את כל מההודעות של Avast ועד לרגישות לאנטי-וירוס.

בעיה מינורית אחת עם לקוח Avast, במיוחד עבור לקוחות בתוכנית Avast זולה (או בחינם), היא הכללת תכונות שאין לך יכולת להשתמש בהן בפועל. כשאתה לוחץ על תכונה שאין לך, Avast תעביר אותך לדף התשלום כדי לשדרג במקום זאת.

גישה פרסום זו עשויה לבלבל לקוחות חדשים, כך שאם אתה מתכנן להשתמש בחבילת Avast זולה יותר, חקור את התכונות הכלולות בתוכנית שבחרת לפני שאתה קונה.

שלוש מחשבות עגולות

Avast הוא פשוט, עם ערכת צבעים מושכת ולקוח שאינו מלא בתכונות או אייקונים מיותרים. עם זאת, לקוח Webroot הוא פשוט יותר, עם גישה נוחה להפעלת או השבתת תכונות שאינך צריך. זה גם מהיר יותר להתקנה, כך שהוא זוכה בסיבוב הזה.

סבב: נקודת ידידותיות למשתמש עבור Webroot SecureAnywhere

לוגו של Webroot SecureAnywhere
לוגו של Avast Pro

4

הגנה

הגנת האנטי-וירוס משתנה ככל שמתגלים איומים חדשים. זו היכולת לזהות איומים חדשים אלה שיכולים ליצור או לשבור תוכנת אנטי-וירוס.

זו הסיבה שאנו משתמשים בשלוש מעבדות בדיקות אבטחה עצמאיות בכדי להחליט אם ההגנה ש- Webroot ו- Avast מציעים ללקוחות שווה את המחיר..

וובוט

ההגנה של Webroot מעט יוצאת דופן. אם הוא יגלה איום חדש, הוא יכניס את התוכנה הזדונית באמצעות בדיקות בסביבת “ארגז חול”. התנהגות מדגם התוכנה הזדונית מנותחת, ואם היא נחשבת כאיום, משתמשים במידע זה כדי להגיב לאיום בעתיד..

זה עומד בקנה אחד עם הגישה שרוב מעבדות הבדיקה מצפות מההגנה מפני אנטי-וירוס, מה שמוטה את הניקוד שקיבל Webroot. בחלק מהמקרים, מעבדות אלה לא טורחות לבדוק את Webroot על בסיס קבוע, או בכלל.

אם קראת אחת מביקורות ההשוואה הקודמות שלנו, תדע שבדרך כלל אנו משתמשים בשלוש מעבדות לבדיקת תוכנת אנטי-וירוס: AV-Test, AV-Comparatives ו- MRG Effitas. AV-Comparatives לא בדק את Webroot מאז 2012, ולכן לא נשתמש במידע זה כחלק מהסקירה הזו. 

מבחן AV אכן בודק את Webroot באופן קבוע אך אינו מבצע התאמה לגישתו, מה שמשקף בציון של 2 מתוך 6 להגנה במבחן AV-Test במאי עד יוני 2019..

Webroot-AVTest-June2019

ציון הגנה של 2 מתוך 6 יספק בדרך כלל לנו להיבהל במיוחד. Webroot מתחה ביקורת על גישה זו מבדיקת AV-Test בעבר, ועם שיטות הבדיקה החריגות של Webroot נראה כי גישת AV-Test אינה תקפה עבור Webroot לעומת אנטי-וירוסים טיפוסיים. עם זאת, זה ציון טוב יותר עבור הביצועים, עם 5.5 מתוך 6.

MRG Effitas בדק את Webroot ברבעון השלישי של 2018, ובעוד שהציון שרשמה עבור Webroot היה גרוע על הנייר, מבט עמוק יותר מראה סיפור אחר. MRG Effitas משתמש בגודל מדגם של 329 במהלך הבדיקה. מתוך אלה, 26.75 אחוזים הוחמצו בתחילה, וזה עד כה, כל כך גרוע. 

עם זאת, לאחר תקופה של 24 שעות, כל הדגימות שהוחמצו בתחילה אותרו ונחסמו. נראה כי הדבר מדגים כי גישת “ארגז החול” לבדיקת תוכנות זדוניות בהן משתמש Webroot עובדת היטב. רק דגימה אחת הוחמצה לחלוטין במהלך בדיקת MRG Effitas.

אווסט

למרבה המזל, Avast הוא מוצר הרבה יותר פשוט לבדיקה, באמצעות מנוע אנטי-וירוס טיפוסי שמעבדותינו יכולות לנתח טוב יותר.

מבחן AV רשם ציון מושלם של 6 מתוך 6 במהלך מבחני ההגנה של יולי-אוגוסט 2019, עם 5.5 פחות מתוך 6 לביצועים. 

Avast-AVTest-August2019

הניקוד של השוואות AV היה גרוע יותר במבחני פברואר עד מאי 2019, כאשר 746 מתוך 752 דגימות חסמו ואחוז ההצלחה הכולל של 99.2 אחוזים. עם שישה דגימות שהוחמצו, Avast זכתה בפרס הקטגוריה “Advanced” של AV-Comparatives בקטגוריה הגבוהה ביותר להגנה, בהתאמה לטרנד מיקרו (ראה סקירת Trend Micro Antivirus).

הציון שרשם אווסט במבחן הביצועים של AV-Comparatives באפריל 2019 הציב אותו באמצע הטבלה, אך זיכה אותו בפרס “Advanced +” גבוה יותר.

מעבדת הבדיקה הסופית שלנו, MRG Effitas, אינה בודקת את מוצרי הצריכה שיש לאווסט להציע. עם זאת, במבחן ההגנה האחרון של Q2 2019, MRG Effitas אכן בדק את Avast Business Antivirus. מבחן זה לא הלך טוב עבור Avast, עם 3.92 אחוז מהדגימות שהוחמצו, והניחו אותה ממש בתחתית לצד McAfee (עיין בסקירת McAfee Total Protection שלנו).

למרות שהמוצרים העסקיים של Avast שונים מהמוצרים עליהם דיברנו בהשוואה זו, סביר להניח שמשתמשים במנוע אנטי-וירוס משותף ובמאגר נתונים לדוגמה, מה שהופך את הניקוד הזה לרלוונטי.

סיבוב ארבע מחשבות

בעוד ששתי מעבדות לא הצליחו לבדוק את Webroot כנדרש, MRG Effitas עשתה זאת. הגישה שלה להגנת אנטי-וירוס אינה רגילה, אך כפי שעולה מהציונים של MRG Effitas, Webroot אכן חוסם כמעט את כל דגימות האיום שהוא מגלה, באופן אוטומטי או תוך 24 שעות..

קל יותר לבדוק את הציון של אווסט, אך התוצאות הן שילוב של טוב ורע. בהשוואה לווברוט, אי אפשר להחליט מי “הכי טוב” להגנה, ולהפוך את הסיבוב הזה לתיקו.

סיבוב: הגנה אין מנצח ברור, נקודות לשניהם

לוגו של Webroot SecureAnywhere
לוגו של Avast Pro

5

תמיכה

בסבב הגמר שלנו, הבה נבחן לאיכות וכיסוי התמיכה שמציעות Webroot ו- Avast ללקוחות.

וובוט

Webroot מספקת שילוב טוב של שיטות תמיכה ללקוחות עבור לקוחות. אם יש לך בעיה שלא תוכל לפתור, תוכל להשתמש בשיטות תמיכה ישירות, כולל תמיכה טלפונית, עם קווים זמינים באירופה, ארצות הברית ואוסטרליה..

תמיכה באתר Webroot

צ’אט חי מוצע, אך זה מיועד רק לשאלות מכירות. אינך יכול להשתמש בזה לתמיכה טכנית. אם יש לך נושא תמיכה טכנית, אתה יכול להעלות כרטיס תמיכה במקום זאת.

באתר יש בסיס ידע הכולל מדריכי תמיכה המכסים סוגיות נפוצות, יחד עם אזור שאלות נפוצות העונה על שאלות טיפוסיות. אתה יכול גם לעשות שימוש בפורום קהילתי המאפשר לך לבקש לקוחות וצוותים אחרים של Webroot לעזרה, כמו גם לחפש באמצעות פוסטים ישנים..

הפורום מחולק לקטעים שונים על בסיס מוצרים או נושאים מובילים. Webroot מציעה רמה טובה של עזרה באמצעות תמיכה במדיה חברתית גם באמצעות חשבונות תמיכה בטוויטר ופייסבוק.

אווסט

לקוחות פרמיום, כמו גם לקוחות בניסוי של 30 יום, יכולים לנצל את התמיכה הישירה של Avast. אם אתה משתמש Avast בחינם, רוב שיטות התמיכה הישירות אינן זמינות עבורך.

Avast-Support-Site

עם זאת יש בסיס ידע לכל סוגי הלקוחות. לכל מוצר סט מדריכים משלו המכסה סוגיות טיפוסיות, עם הוראות ותמונות ברורות.

כמו Webroot וספקי אנטי-וירוס גדולים אחרים, Avast מגיע עם פורום תמיכה עם יותר ממיליון פוסטים קודמים. אתה יכול לחפש במשאב מאסיבי זה כדי למצוא תשובות לבעיות בפוסטים ישנים או להעלות פוסט חדש בעצמך.

תמיכה טכנית ישירה של Avast תעלה לך תוספת. אם אתה זקוק לעזרה בנושא טכני, Avast תרצה להירשם לתוכנית Total Care שלה תמורת 199 דולר לשנה, הכוללת לאפשר לטכנאי Avast לשלוט מרחוק על המחשב האישי שלך.

תמיכה זו יקרה להפליא, במיוחד בהתחשב בעלות המנויים של Avast, כך שזה לא משהו שנמליץ כאן.

מחשבות סיבוב חמש

Webroot מציעה תמיכה ישירה טכנית ומכירות, כולל תמיכה טלפונית, צ’אט חי, כרטיסי תמיכה ומדיה חברתית. לעומת זאת קווי הטלפון של Avast מוקדשים במידה רבה לתמיכה במכירות, כאשר התמיכה הטכנית עולה כמעט 200 $ לשנה נוספת.

למרות שמאגר הידע והפורומים ששני הספקים מציעים מספיקים, התמיכה הישירה והטובה יותר של Webroot הופכת אותה למנצחת בסיבוב הגמר הזה..

סבב: נקודת תמיכה עבור Webroot SecureAnywhere

לוגו של Webroot SecureAnywhere
לוגו של Avast Pro

6

מחשבות אחרונות

Webroot משתמש בשיטות בדיקה לא שגרתיות להגנתו. זה יתרון מהירות על פני יריבותיה, כולל אווסט. הסריקות מהירות ביותר ומשפיעות כמעט על אפס על ביצועי המחשב האישי שלך.

ציוני הבדיקה של MRG Effitas מראים כי גישה זו עשויה להיות איטית יותר, אך היא אכן עובדת. שיטות שנבדקו ונבדקו מ- Avast היו מעט טובות יותר, ותוכנה זו מציעה תכונות נוספות. עם זאת, Webroot זול ונוח יותר לשימוש. יש הרבה מה לאהוב ב Avast, אבל Webroot הוא המנצח האולטימטיבי בהשוואה זו.

הזוכה: Webroot

Avast היא עדיין אחת ההמלצות שלנו אם אתה מחפש הגנה אנטי-ווירוסית בחינם. אם אינך בטוח אם Webroot הוא ההגנה הנכון עבורך, עבור אל מאמרי האנטי-וירוס הקודמים שלנו כדי לבדוק את הביקורות והשוואות אחרות שלנו..

אנו עדיין ממליצים על Bitdefender כבחירה העליונה שלנו. עם זאת בחשבון, האם היית בוחר ב- Webroot על פני Avast, או היית עובר ל- Bitdefender במקום זאת? תן לנו לדעת מה אתה חושב בתגובות למטה. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map