VyprVPN נגד NordVPN: קרב VPN קרוב ל- 2020

NordVPN הוא טיטאן בשוק ה- VPN וגובל בשם משק בית. הסיכויים הם שאם אתה קורא את זה כבר שמעת על NordVPN ולא בכדי. כפי שאמרנו בסקירת NordVPN שלנו, יש בה כמעט הכל, החל בטונות של תכונות, עד אבטחה מהשורה הראשונה ועד לתמחור תחרותי. 


לעומת זאת, VyprVPN יכול להיות אחד ה- VPNs המוערך פחות. בסקירת VyprVPN שלנו דיברנו על האהבה על חלק מהתכונות, במיוחד על פרוטוקול זיקית. 

כאשר NordVPN עושה גלים בעולם הביטחון הקיברנטי – ולכאורה נמצא בבעיות פוטנציאליות כלשהן של פריצה – חשבנו שזו הייתה זמן מתאים להשוות בין השניים בקרב VyprVPN לעומת NordVPN הזה..

הגדרת קטטה: VyprVPN מול NordVPN

כמו בכל תחרות, עלינו לקבוע תחילה את הכללים. אנו משתמשים במבנה בן חמש סיבובים כדי להשוות בין שני ה- VPN בסדרת קטגוריות, החל מתכונות ואז עוברים לתמחור, קלות שימוש, מהירות ולבסוף, אבטחה.. 

נתחיל בכל סיבוב על ידי תאר את מה שאנחנו מחפשים, ואז נראה איך כל VPN עושה בקטגוריה זו. לאחר התבוננות בכל VPN, נסיק בקצרה כמה מסקנות ונכריז על זוכה בסיבוב.

זכייה בסיבוב מרוויחה ש- VPN נקודה, בעוד שקישור נותן נקודה לכל VPN. מי שיש לו הכי הרבה נקודות בסוף מוכרז כמנצח.

1

תכונות

לא הרבה אנשים היו חולקים על כך שתכונות הן אחד ההיבטים החשובים ביותר של תוכנה כלשהי, במיוחד כשמשווים בין שני VPN ראש בראש.. 

המינימום היחיד שאנו מצפים לראות מכל VPN בסעיף זה הוא מתג להרוג ואיזושהי דרך להגדיר את ה- VPN להתחבר אוטומטית בעת ההפעלה. מלבד זה, דברים כמו חוסמי מודעות ואפשרויות חזותיות – כמו מצב חשוך ומנהור מפוצל – הם תוספות נפוצות ומבורכות.. 

VyprVPN

בעוד שרוב ה- VPN מכיל את תפריט ההגדרות בכרטיסיות, ל- VyprVPN יש עמוד הגדרות יחיד עם כל האפשרויות המפורטות. בחלקו העליון של תפריט ההגדרות נמצא הגנת WiFi ציבורית, המאפשרת לך להגדיר רשימה של רשתות מהימנות ומחברת אותך אוטומטית ל- VPN אם אתה משתמש ברשת לא אמינה..

אפשרות ה- WiFi הציבורית היא ההגדרה הראשונה הן ליישום הנייד והן לשולחן העבודה, אך הדברים נבדלים מכאן. ההגדרה השנייה שהאפליקציה לנייד מציעה מתויגת כ”חיבור לאפליקציה “, שהיא סוג של מנהור מפוצל. 

VyprVPN-Android

זה מאפשר למשתמשים לבחור אילו אפליקציות בטלפון שלהם משתמשים בחיבור המאובטח של VPN, ואילו יישומים משתמשים בחיבור רגיל ולא מוגן. באופן מפתיע, מנהור מפוצל עדיין לא הגיע ללקוח שולחן העבודה. למי שמעוניין ב- VPN עם יכולות מנהרה מפוצלות בשולחן העבודה, הקפד לקרוא את סקירת ExpressVPN שלנו. 

הפריט השני בלקוח השולחן העבודה, והשלישי בנייד, הוא מתג ההשמדה, אשר בפני עצמו יש כמה אופציות משנה, כגון האם מתג ההשמדה נמשך גם אם תסגור את האפליקציה. מתחת להלן אפשרויות הפרוטוקול, שנעמיק בהן יותר בקטע “אבטחה”. 

עם זאת, ראוי לציין כי אחד הפרוטוקולים שמציע VyprVPN הוא פרוטוקול קנייני בשם “Chameleon”, שנועד להציע ביצועים מהירים ומאובטחים, תוך מיסוך התעבורה באינטרנט כך שאתרים ושרתים לא יוכלו לדעת זאת אתה משתמש ב- VPN.

ההגדרות הבאות הן אפשרויות DNS, חיבור מחדש אוטומטי ואפשרויות הפעלה. כל אלה פועלים בצורה מתקדמת ומסייעים בשיפור האבטחה. 

לבסוף, VyprVPN מאפשר למשתמשים בשולחן העבודה לבחור באיזה מתאם TAP ה- VPN משתמש, אך זוהי תכונה נוספת לפתרון בעיות ובדרך כלל אין לשנות אותה..

NordVPN

כפי שראינו בעבר, כמו למשל עם ההתאמה שלנו ProtonVPN לעומת NordVPN, NordVPN עושה עבודה מצוינת לספק את התכונות הקריטיות ביותר..

בתור התחלה, NordVPN מציעה לא מתג אחד, אלא שני סוגים של מתגים להרוג. הראשון הוא מתג הרג הרגיל שמנתק את התעבורה באינטרנט אם ה- VPN מאבד את הקשר שלו. מתג ההריגה השני פועל על ידי סיום כל התוכנית שתוסיף לרשימה אם ה- VPN לא מפליג את הקשר שלו במפתיע.

nordvpn-review-killswitch

באופן דומה, גם אפשרויות החיבור האוטומטי מבושלות היטב, כשכרטיסייה מוקדשת כולה לכל זה. אתה יכול לומר ל- NordVPN להתחבר כאשר האפליקציה תתחיל או כשאתה נמצא ברשת לא מאובטחת, וזו דרך נהדרת להימנע מהסכנות של WiFi ציבורי. 

נוסף על כך, NordVPN מאפשר לך לבחור לאיזה מיקום להתחבר אוטומטית. אם צרכי ה- VPN שלך אינם בהכרח ספציפיים למיקום, אתה יכול פשוט לבחור את האזור המועדף עליך. 

מלבד מאפייני המפתח הללו, NordVPN כולל גם חוסם מודעות בשם CyberSec, המסייע גם בהגנה מפני התקפות דיוג ותוכנות זדוניות על ידי חסימת האתרים שהאיומים הללו מגיעים מ. 

ישנם גם כמה סיכויים וסיומות לאורך ההגדרות, כגון כמה אפשרויות DNS אופייניות וחוסר נראות ברשת LAN כדי לשפר עוד יותר את האבטחה ב- WiFi ציבורי..

מחשבות סביב סיבוב אחד

ל- NordVPN יש יכולת בסיסית של היסודות והוא מכסה את התכונות הקריטיות ביותר באופן יסודי יותר מכל ספק אחר שאנחנו יכולים לחשוב עליו. למרות ש- VyprVPN לא יכול לומר את אותו הדבר, עדיין יש לו מתג להרוג ואפשרויות חיבור אוטומטי.

VyprVPN מציע דברים ש- NordVPN לא עושה, כמו מנהור מפוצל במכשירים ניידים ופרוטוקול זיקית. עם זאת, ל- NordVPN יש תכונות ש- VyprVPN לא עושה, כמו גם, עם חוסם המודעות CyberSec שלה.. 

עם כל זה נלקח בחשבון, שני ה- VPNs מציעים תכונות משכנעות שהאחר חסר להם, מה שהופך את הסיבוב הראשון הזה קרוב מדי לשיחה. שניהם מקבלים נקודה לסיבוב זה, שכן קביעת VPN שמציעה את התכונות ה”טובות יותר “תלויה בצרכי המשתמש.

סיבוב: תכונות אין מנצח ברור, נקודות לשניהם

לוגו VyprVPN
לוגו NordVPN

2

תמחור

כשמשווים שני VPNs, אחד בדרך כלל הופך להיות הבחירה הברורה ידידותית לתקציב, בעוד שהאחרת היא האפשרות המדף העליון. כפי שראינו בסיבוב הראשון, לעומת זאת, ההתאמה של היום מתהפכת קצת אחרת.

מכיוון ששתי הספקים מציעים רמה דומה של תכונות, זו עם התמחור הטוב יותר מסתיימת ביתרון אמיתי, במקום להיות פשוט הפחות אבל זול יותר מבין שתי האפשרויות.. 

בסבב זה אנו לא מסתכלים רק על העלות של כל VPN, אלא גם על דברים כמו אפשרויות תשלום, תקופות החזר והימצאות או חוסר ניסיון ללא תשלום כדי לקבוע איזה VPN מציע את התמורה הטובה יותר.

VyprVPN

VyprVPN מציג ללקוחות אפשרות לבחור בין שתי תוכניות. התוכנית הבסיסית מאפשרת עד שלושה חיבורים בו זמנית ומגיעה עם רוחב פס בלתי מוגבל. תוכנית “הפרמיה” מגדילה את מספר החיבורים לחמישה וגם חבילות בכמה תכונות נוספות בולטות. 

בתור התחלה, פרוטוקול Chameleon הקנייני יכול לשמש רק משתמשים פרמיום, אשר נבחן ביתר פירוט בסעיף “אבטחה”. הדבר השני שמנוי פרימיום מקבל לך הוא גישה לענן VyprVPN.

זה לא פיתרון אחסון ענן עצמאי, אלא במקום זאת VPN מותאם לגישה לאחסון ענן. לרוב המשתמשים האישיים אין צורך רב בכך, אך זה יכול לעזור לשמור על אבטחת נתונים במסגרת עסקית קטנה. זה משולב עם מספר ספקי אחסון ענן גדולים, כולל שירותי אינטרנט של אמזון ו- DigitalOcean. 

התוכניות הסטנדרטיות והפרמיות זמינות כמנוי חודשי או שנתי. התמחור החודשי הוא בערך הממוצע לתקן וכמה דולרים נוספים עבור הפרמיה, ואילו האופציה השנתית מורידה את המחיר בצורה משמעותית ומייצרת ערך מפתה..

עד לאחרונה מאוד היה ל- VyprVPN ניסיון חינם של שלושה ימים, אך זה הושלם. במקום זאת, ל- VyprVPN יש כעת [ulr id = 8429 text = “30 יום הכסף להחזר הכסף”] המאפשר למשתמשים לנסות את השירות בצורה חסרת סיכון, למקרה שזה לא מה שאתה מחפש. 

לבסוף VyprVPN מקבלת את רוב אמצעי התשלום העיקריים, כולל אשראי וכרטיסי חיוב, PayPal ו- UnionPay. עם זאת, היא אינה מקבלת את cryptocurrency או bitcoin.

NordVPN

כשנגענו בהשוואה שלנו בין NordVPN לעומת CyberGhost, ייתכן שהתמחור של NordVPN לא נראה מושך מדי במבט ראשון, אך הוא מציע למעשה עסקה מצוינת במנויים ארוכי טווח..

בניגוד ל- VyprVPN, NordVPN מציע תוכנית אחת בלבד, אך היא מספקת ארבע מסגרות זמן שונות למנוי. התמחור החודשי של NordVPN נמצא ממש בין התוכניות הסטנדרטיות והפרמיות של VyprVPN. 

התוכנית לשנה מורידה את המחיר בצורה משמעותית, אך בקצב זה הוא יקר מדי שנה מאשר VyprVPN. התוכנית לשנתיים מורידה את המחיר לאותה תכנית שנתית סטנדרטית של VyprVPN, והאופציה לשלוש שנים של NordVPN מכה את VyprVPN בכל החזיתות, כשהיא יושבת במחצית ממחיר התוכנית הפרמיה השנתית של VyperVPN..

נוסף על כך, NordVPN מעניק למשתמשים מקסימום שישה חיבורים בו זמנית, מה שמכפיל את מה שמציע התוכנית הסטנדרטית של VyprVPN. בדיוק כמו המתחרה שלה, NordVPN חסר כל ניסיון בחינם, אך נותן למשתמשים 30 יום לקבל החזר כספי אם השירות לא בא להם. למי שמעוניין לנסות VPN בחינם, הקפידו לבדוק את מיטב שירותי ה- VPN החינמיים הטובים ביותר שלנו. 

באשר לשיטות תשלום, NordPVN מקבלת כרטיסי אשראי, UnionPay, Amazon Pay וכמה cryptocurrencies, כולל ביטקוין. לרוע המזל, NordVPN לא מקבל את PayPal.

שתי מחשבות עגולות

בדומה לסיבוב הראשון, לכל VPN יש משהו שהשני לא עושה. ל- VyprVPN תמחור טוב יותר בטווח הקצר ומקבל את PayPal, ואילו NordVPN לא עושה זאת. לעומת זאת, NordVPN לוקח ביטקוין ומכה את VyprVPN בתמחור לטווח הארוך.

אף על פי שאף אחד מהם אינו עולה על התמחור של CyberGhost, עליו תוכלו לקרוא בסקירת CyberGhost שלנו, הגורם המכריע היה מגבלת החיבור הגבוהה של NordVPN. כדי להתאים לזה, תצטרך שתיים מתוכניות הבסיס של VyprVPN, מה שהופך את NordVPN לערך הרבה יותר טוב.

סבב: נקודת תמחור עבור NordVPN

לוגו VyprVPN
לוגו NordVPN

3

קלות שימוש

בסיבוב השלישי אנו מתעמקים בתחום הסובייקטיבי במקצת של חווית המשתמש. אנו נסקור בעיקר את הפריסה של כל VPN ונראה כמה קל או קשה לבצע משימות בסיסיות, כגון החלפת שרתים או פשוט התחברות ל- VPN.

אנו גם נותנים לתפריטי ההגדרות בחינה מדוקדקת כדי לבדוק אם קל למצוא ולהבין את הדברים. כל זה נותן מושג ברור לאיזה סוג משתמש כל VPN מכוון. 

בעוד שחלק מה- VPN עשויים להיערם על השפה הטכנית והתכונות כדי לפנות למשתמשים בכוח, אחרים עשויים לבחור במערך פשוט יותר כדי להעניק למשתמשים חוויה רגועה יותר.. 

VyprVPN

ל- VyprVPN מסך ביתי בסיסי מאוד זהה כמעט לחלוטין בפריסה ובמראה בכל לקוחותיה הניידים והמחשבים השולחניים. יש סמל מגן גדול שמציין אם אתה מחובר ל- VPN או לא, כמו גם טקסט שמציג גם את מצב החיבור שלך.. 

מתחת זה שדה שמראה איזה מיקום נבחר כעת, ועל ידי לחיצה על זה תוכלו לפתוח את רשימת המיקומים הזמינים. ברירת המחדל היא האלף-בית לפי ברירת המחדל, המציגה את הדגל של כל מיקום ליד השם, ובראש יש סרגל חיפוש.

VyprVPN-Client

ניתן למיין את רשימת המיקומים גם לפי מהירות או אזור, וכל מיקום מציג את זמן הפינג לצד השם. התכונה האחרונה בדף הבית של הלקוח היא כפתור גדול בתחתית המתחבר למיקום שנבחר. 

שלא כמו רוב התוכנות, “סמל ההמבורגר” בן שלוש השורות בפינה השמאלית העליונה אינו פותח את ההגדרות, אלא במקום זאת נותן לך כמה קישורים שימושיים לאתר VyprVPN, כולל ניהול חשבונות ותמיכה.. 

ההגדרות נמצאות בפינה השמאלית התחתונה מתחת ללשונית שכותרתה “התאמה אישית”. כשאתה לוחץ על אפשרות, לכל אחת מהן יש דף משנה משלה שעושה עבודה טובה להסביר מה בדיוק היא עושה.

כמעט כל אחד – אפילו משתמשי VPN בפעם הראשונה – יכול להיכנס לתפריט ההגדרות של VyprVPN ולהבין היטב מה עושה כל אפשרות. התלונה האמיתית היחידה שיש לנו עם VyprVPN היא הכמות העצומה של הממשק לבן.

זה בולט במיוחד במובייל, כאשר פתיחת האפליקציה בלילה מברכת את המשתמש בזוהר של כמה שמשות. מצב לילה עבור לקוחות שולחניים וניידים יהיה תוספת מצוינת.

NordVPN

הלקוח של NordVPN מרתק חזותית הרבה יותר משל VyprVPN. במקום רקע לבן רגיל עם רשימת שרתים ולחצן חיבור גדול, הממשק של NordVPN מתמקד סביב מפה נעימה ונוחה לשימוש.

בלקוח השולחן העבודה, רוב הצד הימני של החלון תופס מפה עולמית עם בועות מיקום המפוזרות ברחבי העולם. כל אחד מהם מייצג מיקום שאליו אתה יכול להתחבר ולחיצה על בועה מחברת אותך לשרת באותו מיקום.

nordvpn-סקירה-ממשק

אם זה נוצץ מדי עבורך, עדיין קיימת האפשרות להשתמש ברשימת שרתים שנמצאת בצד שמאל של המסך. בדומה ל- VyprVPN, הרשימה מחויבת לפי אלף-בית ומציגה את הדגל של כל מדינה לצד השם.

עם זאת, רשימת השרתים של NordVPN אינה מציגה את זמן הפינג של כל מיקום. זה אכן מראה את חמשת המיקומים האחרונים שבהם נעשה שימוש בחלק העליון, אם כי, כמו גם כמה אפשרויות התמחות, כגון שרתי IP ייעודיים ושרתי P2P. 

אייקון גלגלי שיניים בפינה השמאלית העליונה פותח את תפריט ההגדרות, המחולק לארבע כרטיסיות. הכרטיסייה הראשונה היא הגדרות כלליות וכוללת דברים כמו מתגי kill ו-חוסם מודעות CyberSec. לכל אחת מהאפשרויות הללו יש שורה של טקסט שמתחתיה עושה עבודה טובה לתאר את מה שכל אחד עושה.

הכרטיסייה השנייה מיועדת להגדרות חיבור אוטומטי ומאפשרת לך לבחור מתי ואיפה NordVPN יתחבר אוטומטית. שלישית היא לשונית ההגדרות המתקדמות, הכוללת רק ארבעה פריטים, כולל הגדרות DNS ופרוטוקול. אלה לא מוסברים בצורה ברורה כמו ההגדרות הכלליות, אך משתמע כי משתמשים בהן רק על ידי משתמשים “מתקדמים” במקצת..

לבסוף, הכרטיסייה הרביעית היא לשונית החשבון, המציעה כמה פרטים על המנוי שלך. בדומה ל- VyprVPN, NordVPN ידידותי למשתמש הכולל וקל לתפיסה, אך הוא משתמש בהרבה לבן וכחול בהיר ללא מצב לילה..

שלוש מחשבות עגולות

גם VyprVPN וגם NordVPN הם בעלי לקוחות סולידיים המעניקים למשתמשים חוויה יעילה ונגישה כמעט לכל אחד, כולל אנשים שלא מכירים VPNs. שוב, קשה מאוד להשיג את הסיבוב הזה. 

בסופו של יום, NordVPN עושה יתרון קל נוסף בסיבוב זה מכיוון שהוא נותן למשתמשים קצת יותר אפשרות לבחור בממשק. אתה יכול להשתמש ברשימה פשוטה, בדיוק כמו שאתה יכול עם VyprVPN. עם זאת, ללקוח של NordVPN יש גם אלמנט מפות גדול המציע דרך מושכת הרבה יותר חזותית למצוא מיקומי שרת.

סיבוב: נקודת קלות שימוש עבור NordVPN

לוגו VyprVPN
לוגו NordVPN

4

מהירות

בסיבוב הרביעי אנו מתרחקים מהעולם הסובייקטיבי של ממשקי משתמשים ונכנסים לתחום של נתונים קשים. כדי להעריך ולהשוות את המהירויות של כל VPN, אנו מתחילים על ידי ביצוע מדידה בסיסית של מהירויות האינטרנט שלנו מבלי להשתמש ב- VPN. 

לאחר שנקבל מדידת בקרה זו, אנו בודקים כל VPN בחמישה מיקומים שנקבעו מראש. על ידי השוואה בין מהירויות אלה, נוכל לקבל מושג ברור לגבי איזה ספק יש את הרשת המהירה יותר.

VyprVPN

VyprVPN מעולם לא פוצץ אותנו כשמדובר במהירויות. לאמיתו של דבר, אם אתה מסתכל על הסבב המהיר ביותר שלנו ל- VPN, כללנו אותו כאזכור לא מכובד בגלל הביצועים הלא מרשימים שלו. עבור VPN שמתומחר בהשוואה לכלבים המובילים בשוק, התוצאות שאנו רואים מ- VyprVPN פשוט לא חותכות אותו.

מיקום: Ping (ms) הורדה (Mbps) העלאה (Mbps)
לא מוגן (וירג’יניה)5294.66319.24
ארה”ב.894.9363.24
בריטניה8659.2127.91
ברזיל14026.2913.74
יפן16966.9829.50
גרמניה976.6519.12

השרת הקרוב אלינו בארה”ב ביצע בצורה הגונה, אך הוא עדיין איבד יותר משני שליש מרוחב הפס שלנו. גרמניה בלטה גם בתפקוד טוב במיוחד, עם מהירויות גבוהות עוד יותר מאשר שרת ארה”ב הסמוך. 

עם זאת, שרתי בריטניה, יפן, וברזיל, כולם ביצעו די על נייר. עם זאת, שרתים אלה עדיין פעלו בצורה מפתיעה באופן מעשי. אפילו השרתים האיטיים ביותר, יפן וברזיל, העמיסו סרטוני HD ללא כל עיכוב אמיתי, והגלישה באינטרנט בשרתים אלה הרגישו עדיין מגיבים.

למרות שמיקומים אלה ניתנים לשירות עבור דברים כמו גלישה באינטרנט, אל תצפו להוריד במהירות קבצים גדולים או עדכונים באמצעות VyprVPN. 

NordVPN

בבדיקת המהירות של NordVPN בעבר – כמו למשל במאמר NordVPN לעומת IPVanish שלנו – הערנו כיצד NordVPN לעיתים קרובות משאיר אותנו לשרוט את הראש עם התוצאות שאנו משיגים. ניתן לראות זאת, שוב, בתוצאות שלנו.

מיקום: Ping (ms) הורדה (Mbps) העלאה (Mbps)
לא מוגן9165.510.57
ארה”ב # 247923133.538.87
בריטניה # 20115334.786.06
הולנד # 6614566.915.39
יפן מספר 69159132.833.31
VPN כפול (ארה”ב לקנדה מספר 4)7920.488.64

כל מיקום ביצע טוב מאוד פרט לאחד: בריטניה. בזמן שכל שרת נתן לנו כשני שליש מרוחב הפס הבסיסי שלנו, בריטניה לא נתנה לנו למעשה אינטרנט. תוצאות אלה הגיעו משרת # 914, שנבחר אוטומטית עבורנו כאשר התחברנו לבריטניה.

מאוחר יותר בדקנו אותו שוב והיינו מחוברים לשרת # 1386, והפעם המהירויות היו הרבה יותר טובות עם זמן ping של 81ms בלבד ומהירות הורדה של 154.21 Mbps. לפי מה שאנחנו יכולים לדעת, זה קשור לאופן שבו NordVPN מקצה אותך לשרת כשאתה בוחר מיקום. 

ניתן לתקן זאת בקלות על ידי ניתוק מהשרת ופשוט חיבור מחדש לשרת חדש, אך זהו אי נוחות. ברגע שאתה מקבל שרת עובד, המהירויות הן מצוינות, אם כי לא בדיוק מה שמנהל ExpressVPN (קרא את הקטע שלנו ExpressVPN לעומת NordVPN). עם זאת, NordVPN לוקח זמן רב יותר להתחבר. VyprVPN לוקח רק שנייה או שתיים להתחבר, ואילו NordVPN לוקח בערך 15 שניות.

סיבוב ארבע מחשבות

למרות הביצועים הלא עקביים שלה באופן עקבי שמתייחסים לבדיקות שלנו, NordVPN מציע ביצועים טובים בהרבה מ VyprVPN מבחינת המהירות. למרות שנדרשת זמן רב יותר להתחבר ל- NordVPN, ברגע שזה קל, קל לשכוח שאתה משתמש ב- VPN.

VyprVPN יכול לקחת רגע נוסף כדי לטעון דפי אינטרנט כשהוא על השרתים האיטיים יותר, בעוד NordVPN נשאר תגובה כל עוד אתה מחובר לשרת שעובד כראוי..

סיבוב: נקודת מהירות ל- NordVPN

לוגו VyprVPN
לוגו NordVPN

5

בטיחות ופרטיות

מבחינה טכנית, NordVPN כבר הבטיחה את הניצחון בגומלין זה עם ארבע נקודות. עם זאת, הסיבוב האחרון הוא מה שרבים מחשיבים את הגורם החשוב ביותר: ביטחון. 

בסיבוב זה, אנו מסתכלים על אילו פרוטוקולים והצפנה שכל VPN משתמש, ואיזה סוג רקורד יש להם עם דליפות או הקפות אחרות באבטחה.. 

בנוסף, אנו עוקבים אחר מדיניות הפרטיות של כל VPN כדי לבדוק אם משהו מתגנב יכול להיות מוסתר באותיות הקטנות. אנו מנסים לבדוק אם נאסף מידע מיותר ולקבוע למי משתמשים במידע זה. 

VyprVPN

VyprVPN מציע אפשרויות רבות יותר מרוב הפרוטוקול וההצפנה. ניתן להשתמש ב- L2TP / IPsec, יחד עם הצפנה של 256 סיביות, או שתוכלו להשתמש ב- OpenVPN עם קידוד 160 סיביות או 256 סיביות.. 

מתוך האפשרויות הללו אנו מציעים לאנשים לדבוק ב- OpenVPN עם קידוד 256 סיביות לטובת האבטחה הטובה ביותר, אך מי שמסקרן ללמוד עוד יכול לבדוק את פירוט פרוטוקול ה- VPN שלנו. על גבי אפשרויות אלה VyprVPN כולל גם פרוטוקול קנייני בשם זיקית. 

זיקית היא גרסה שונה של OpenVPN שעוזרת להסוות את התעבורה שלך באינטרנט כך שאתרים או חומות אש לא יוכלו לדעת שאתה משתמש ב- VPN. זה נהדר לגישה לתוכן חסום גיאוגרפי ואפילו הופך את VyprVPN לאחד משירותי ה- VPN הטובים ביותר עבור סין. 

באשר לפרטיות, ל- VyprVPN מדיניות תמציתית שעושה עבודה טובה בכדי להבהיר בבירור איזה מידע לא נאסף. מדיניות רישום האפס שלה היא תקינה, מה שאומר ש- VyprVPN לא רושם בקשות DNS, כתובות IP, יומני תנועה או מידע אחר מזהה אחר. 

VyprVPN מבוקר על ידי חברת צד ג ‘כדי להבטיח שכל תביעות יומן האפס הללו יתקיימו. המידע המזהה היחיד שנאסף הוא הנדרש לתשלום. למרבה הצער, גם לא ניתן להימנע מכך, מכיוון ש- VyprVPN לא מקבלת שום צורה של cryptocurrency. 

NordVPN

NordVPN מציע פחות אפשרויות מ- VyprVPN להגדרת אבטחת החיבור שלך. הבחירה היחידה שניתנה לך היא OpenVPN עם קידוד AES-256, שכפי שציינו עם VyprVPN, זה בדיוק מה שאנחנו קוראים לאנשים להשתמש בו. 

למרות ששילוב זה אכן מציע אבטחה מוצקה, NordVPN עברה לאחרונה הפרת אבטחה משמעותית. פגיעות בשרתי NordVPN אפשרה להתקפה של אדם באמצע, שם צד שלישי יכול היה ליירט מידע פרטי ממישהו שחושב שהם מחוברים לרשת של NordVPN. 

אותה פגיעות התגלתה ברשתות VPN אחרות ומטופלת בה במהירות, אולם האירוע מכה על הרשומה של NordVPN. NordVPN עוברת את המחסור האחרון הזה, ומציעה מדיניות פרטיות איתנה. 

ל- NordVPN אחת המדיניות הפרטיות התמציתית והקלה להבנה של כל ספק VPN. ה- VPN אינו אוסף מידע מזהה, ובזכות NordVPN שקיבל ביטקוין אינך צריך אפילו לספק מידע מזהה כלשהו כדי לשלם עבור המנוי שלך.. 

המידע היחיד שנרשם הוא עומס שרת ה- VPN וקצת מידע שנאסף מעוגיות באתר. מידע זה משמש לתחזוקת האתר והרשת, והוא נוהג בלתי נמנע.

מחשבות סיבוב חמש

שני VPNs אלה מציעים את התקן הזהב לאבטחה, OpenVPN עם AES-256. עם זאת, VyprVPN מעלה ומעלה ומציעה את פרוטוקול הזיקית הקנייני שלה כדי לסייע בהמשך שמירת פרטיותך.

בנוסף, לשני ה- VPN קיימת מדיניות פרטיות מכובדת שלא נזרקת עליה שום ז’רגון משפטי מורכב ללא צורך. הגורם המכריע כאן הוא המאבק האחרון של NordVPN עם פגיעויות ברשת שלא השפיעו על VyprVPN, שממשיכה להחזיק רקורד נקי.

סבב: נקודת אבטחה ופרטיות עבור VyprVPN

לוגו VyprVPN
לוגו NordVPN

6

פסק הדין

למרות ש- NordVPN הוא המנצח על הנייר, עם ארבע נקודות בסך הכל לשניים של VyprVPN, זה נראה כמו קצת ניצחון חלול. ללא הבטחת אבטחה, לא סביר שרבים ימצאו את NordVPN עדיין כאופציה אטרקטיבית.

ברגע שהרקורד של החברה מסומן בפריצה כמו זו שספגה NordVPN, קשה לאנשים לשכוח. נראה כי VyprVPN מציעה יתרון בכל הקשור לאבטחה ומחזיקה בסך הכל, אך בסופו של דבר היא מפסידה לתמחור וביצועים מעולים של NordVPN. 

הזוכה: NordVPN

אם יש לך ניסיון עם אחד מאותם VPN, נשמח לשמוע את הצורך שלך בקטע התגובות למטה. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map