VyprVPN לעומת ExpressVPN: מי ישרת אותך בצורה הטובה ביותר בשנת 2020?

אם קראת את סקירת ExpressVPN שלנו, אתה יודע שהיא מציעה את אחד משירותי ה- VPN הטובים ביותר בשוק. זה בגלל המהירויות המצוינות שלה, האבטחה החזקה ומדיניות הפרטיות האטית. שוק ה- VPN תחרותי, עם זאת, ולכן ExpressVPN צריך להגן על התואר שלו מפני המתחרים הרבים שגם רוצים להיות הטובים ביותר. 


במאמר זה ExpressVPN מתנגשת נגד VyprVPN. אם תבדוק את סקירת VyprVPN שלנו, תראה שיש לה בסיס חזק להיות אחד המתמודדים המובילים בשוק ה- VPN, אך היא איבדה הרבה נקודות בנושאים ספציפיים, כמו לקוח מיושן ושירות לקוחות גרוע.. 

אנו הולכים להריץ את ה- VPN דרך הבדיקה שלנו בכדי לראות עד כמה ExpressVPN מחזיק מעמד בהשוואה לשירות יציב אחר.

הגדרת קרב: ExpressVPN לעומת VyprVPN

כמו בכל תחרות אחת על אחד, יש לקבוע כללים כדי לקבוע מנצח הוגן. בסקירות ה- VPN שלנו, אנו מסתכלים על תשע קטגוריות כדי לתת מבט הוליסטי של שירות VPN. אנו חוקרים דברים מכל זווית אפשרית, כולל תמיכת לקוחות וביצועי סטרימינג.

לעומת זאת, בהתאמות ישירות אנו מצמצמים זאת לחמש קטגוריות בלבד. המשמעות היא שדברים כמו פרטיות, אף על פי שהם מתייחסים בעצמם בביקורות ייעודיות, יאוחדו לסעיפים אחרים.

חמשת הסבבים הם תכונות, תמחור, קלות שימוש, מהירות ואבטחה. אנו נסתכל על הספקים באופן פרטני בכל חלק ואז נשווה את מה שמציעים ה- VPN ונבחר זוכה. נותנת נקודה עבור כל קטע ש- VPN זוכה, וזה עם הכי הרבה נקודות יהיה המנצח הכללי.

1

תכונות

אחד הדברים החשובים ביותר לבחון עם תוכנה כלשהי הם התכונות המובנות. תכונות מסוימות חיוניות עבור VPN, כך שכל VPN בלעדיהם יאבד אוטומטית נקודות. 

התכונה העיקרית אותה אנו מחפשים היא מכשול הרוגים מכיוון שהוא קריטי להבטיח ביטחון. גם אפשרויות DNS נחמדות לראות. אנו בודקים גם באילו מכשירים ניתן להתקין את ה- VPN. מלבד אלה, תכונות נוספות יכולות לעזור רק ל- VPN בעינינו.

ExpressVPN

ExpressVPN עושה עבודה טובה במתן חוויה יעילה על פני השטח, ומאפשר למי שרוצה פיתרון plug-and-play להשתמש בו ככזה. עם זאת, כשפותחים את תפריט האפשרויות, קבוצה מרשימה של תכונות חושפת את עצמה. 

ישנן אפשרויות רבות של פרוטוקול, שנבחן בהן יותר בסעיף “אבטחה ופרטיות”. ישנן גם כמה אפשרויות הפעלה, כולל הפעלת הלקוח בהפעלה וחיבור למיקום האחרון בו נעשה שימוש באופן אוטומטי.

יש מתג להרוג, שהוא חיוני לאבטחה, ותוכל לאפשר או למנוע מהתקנים אחרים להתחבר למחשב שלך בזמן ש- VPN פועל. זה שימושי למניעת מחשבים אחרים להקיש לשלך אם אתה נמצא ב- WiFi ציבורי ומקל להחליף את ההגדרה כשאתה חוזר הביתה כדי לאפשר למדפסות ומכשירים אחרים לתקשר עם המחשב שלך.

expressvpn- סקירת הגדרות

בנוסף, ל- ExpressVPN יש תכונה נהדרת לפיצול מנהרות. זה מאפשר לך לבחור אילו תוכנות במחשב שלך המשתמשות בחיבור המאובטח של VPN ואילו מהן משתמשות בחיבור המהיר ביותר שלא מוגן. זו תכונה נדירה שמציעה הרבה פונקציונליות (עיין בסקירת StrongVPN שלנו עבור ספק אחד אחר שיש לו את זה).

הלקוח גם מאפשר לך להשתמש בשרתי ה- DNS של ExpressVPN, המונע את החלק שלך של המידע דרך הסדקים ומסתיים ב- DNS של ספק שירותי האינטרנט שלך.. 

ExpressVPN תומך בהרבה מכשירים, כולל Windows, macOS, Linux, Android ו- iOS. נוסף על כך, ניתן להגדיר את ה- VPN בנתב שלך כך שכל מכשיר בבית שלך מוגן מהרגע שהוא מתחבר לאינטרנט. ל- ExpressVPN יש גם הרחבות דפדפן עבור גוגל כרום ומוזילה פיירפוקס, כמו גם אפליקציות לפלייסטיישן 4, Xbox One ו- Nintendo Switch.

VyprVPN

VyprVPN תומך בקומץ של אפשרויות פרוטוקול, כולל פרוטוקול זיקית ייחודי משלה, המבוסס על OpenVPN ומתמחה למסכה את העובדה שמדובר בחיבור VPN. זה עוזר בעת גישה לתוכן חסום גיאוגרפי, כגון BBC iPlayer. 

ניתן להגדיר את VyprVPN להתחברות אוטומטית בהפעלה של חלונות וכולל מתג להרוג, שכאמור, חיוני כדי שכל VPN ייחשב כמוגן. אתה יכול גם לומר ל- VyprVPN לחבר מחדש את ה- VPN באופן אוטומטי אם החיבור אבוד.

vyprvpn-review-advanced- הגדרות

ניתן גם להקים רשתות מהימנות ונטולות אמון, מה שמאפשר לך, למשל, לא להשתמש ב- VPN בזמן שאתה נמצא בבית אלא להתחבר אוטומטית ל- VPN כאשר אתה נמצא ב- WiFi ציבורי. VyprVPN מאפשרת גם להשתמש בשרת ה- DNS שלו או ב- DNS של צד שלישי לבחירתך.

לבסוף, VyprVPN מציעה כיסוי מוצק לכל המכשירים העיקריים, כולל Windows, macOS, Android ו- iOS. זה יכול להיות מוגדר על נתבים כדי להגן על כל המכשירים בבית שלך וכמה טלוויזיות חכמות. 

מחשבות סביב סיבוב אחד

למרות ש- VyprVPN מציע יותר תכונות מרבים מ- VPN הקיימים בשוק, היא לא יכולה להתחרות בשפע הפיצ’רים שמציעה ExpressVPN. ל- ExpressVPN יש מנהרות מפוצלות, דבר נדיר ושימושי מאוד עבור אנשים רבים, ותומך במערכות הפעלה וחומרה רבות יותר מכל VPN שראינו..

סיבוב: נקודת תכונות עבור ExpressVPN

לוגו ExpressVPN
לוגו VyprVPN

2

תמחור

תמחור הוא אחת הקטגוריות היותר קלות לניקוד. כמעט הכל אובייקטיבי וניתן להשוות דברים אפילו על בסיס קל. 

עם זאת, תמחור חשוב לאנשים רבים. אף אחד לא רוצה לבזבז את כספו על משהו שלא שווה את זה. VPN בר השגה יכול להמציא נקודות כאן אם הוא חסר בתחומים אחרים.

ExpressVPN 

התמחור של ExpressVPN הוא תלול בהשוואה לרוב האפשרויות, אך הוא אינו זורק לטריטוריה במחיר מופקע כמו Hide.me, עליה תוכלו לקרוא עוד בסקירת Hide.me. זה יושב על מה שאנחנו מחשיבים כנקודת מחיר הוגנת בהתחשב בכך שהוא ללא ספק ה- VPN הטוב ביותר בשוק. 

ExpressVPN מציע תוכנית אחת בלבד והיא מגיעה עם חמישה חיבורים בלבד. הדרך היחידה להוסיף עוד חיבורים היא להשיג חשבון שני, שהוא יותר טרחה ממה שהיה צריך להיות כדי להגדיל את מספר המכשירים שבהם אתה יכול להשתמש. 

התמחור החודשי הוא גס, אבל זה בערך בשווה למה שצריך לצפות ממתחרה מהשורה הראשונה כמו ExpressVPN. התמחור של שישה חודשים ו -15 חודשים הוא חיובי יותר, אך עדיין לא חזק כמו CyberGhost, שיש לו הנחות ענק להרשמות לטווח הארוך. תוכלו לקרוא עוד על כך בסקירת CyberGhost שלנו.

אתה יכול לשלם באמצעות כרטיס אשראי, PayPal, bitcoin ועוד קומץ אפשרויות מעורפלות יותר, כמו Sofort ו- Mint. תשלום ביטקוין נהדר עבור מי שמחפש למקסם את האנונימיות שלו והופך קשה יותר למצוא עם ספקי VPN. 

לבסוף, אף כי ExpressVPN אינה מציעה תקופת ניסיון בחינם, היא מספקת ערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום.

VyprVPN

ל- VyprVPN יש תוכנית דו-שכבתית שבה ניתנת לך האפשרות להשיג חבילה בסיסית יותר או חבילת פרימיום. חבילת הפרימיום מתומחרת כמו ExpressVPN, אך ניתן לקבל הנחות גדולות על ידי מעבר לתכנית שנתית.

שלא כמו ExpressVPN, התוכנית הבסיסית כוללת שלושה קשרים. חסר לו גם את פרוטוקול הזיקית, שנבדוק בו קצת יותר בקטע “אבטחה ופרטיות”. VyprVPN מקבלת כרטיסי אשראי ו- PayPal, אך היא אינה דורשת ביטקוין או אמצעי תשלום אחר מעורפל.. 

למרות ש- VyprVPN מציע סוג של ניסיון חינם, הוא מרמה. תקופת הניסיון שנמשכה שלושה ימים מחייבת להזין את פרטי התשלום כאילו רכשת תוכנית. לאחר מכן הוא מחכה שלושה ימים לחייב אותך ולהתחיל את השירות שלך. ניסיון בחינם באמת יהיה נחמד לראות, כמו אלה שבמגוון שירותי VPN החינמיים שלנו.

שתי מחשבות עגולות

כפי שציינו, ExpressVPN עשיר בתכונות ומיומן עבור חווית משתמש מעולה. מסיבות אלה, זה יכול להתחמק עם עוד כשמדובר במחיר. 

עם זאת, מכיוון שזה קטע התמחור, VyprVPN לוקח כאן את הזכייה. הוא מציע תוכניות עם יותר קשרים ותמחור טוב יותר בטווח הרחוק. זה גם מציע צורה של ניסיון חינם, ולמרות שזה יכול להיות מתיחה לקרוא לזה ככה, זה עדיין טוב יותר ממה ש- ExpressVPN נותן לך. 

אם אתה באמת מרגיש צורך לשלם באמצעות bitcoin, ExpressVPN הוא האפשרות היחידה שלך בין שני אלה. 

סבב: נקודת תמחור עבור VyprVPN

לוגו ExpressVPN
לוגו VyprVPN

3

קלות שימוש

סעיף “קלות השימוש” הוא, כפי שאפשר לדמיין, הסובייקטיבי ביותר. עם זאת, אנו עדיין חושבים שחשוב לטפל בכך, מכיוון שהאינטראקציות שלך עם ה- VPN יעשו או ישברו את החוויה. 

אנו הולכים לתת לך מושג ברור איך זה להשתמש בכל VPN וכיצד הלקוח פועל ומרגיש. אנו נקשר את זה לאיזה סוג משתמש נראה שהוא מכוון, אם בכלל, ונבחר את הזוכה על סמך איזה לקוח מציע את חווית המשתמש הכללית הטובה יותר.. 

ExpressVPN

ל- ExpressVPN יש אתר שמופשט, אך הוא מגיע לעניין ומראה לך היכן אתה צריך להיות בצורה יעילה. בצ’אט התחתון יש צ’אט חי וקל להירשם או להתחבר אליו. 

כשאתה פותח את הלקוח, אתה מתקבל בממשק מלוטש שיש בו עומס מינימלי. באמצע הלקוח יש כפתור הפעלה ענק המחבר אותך ל- VPN כאשר לוחצים עליו והשרת שנבחר מוצג מתחתיו..

השקת expressvpn-review

לחיצה על השרת הנוכחי פותחת חלון המציג את כל אפשרויות השרת. הם מאורגנים היטב וניתן לחפש אותם באופן ידני. בנוסף, ניתן למיין אותם לפי אזור או שתוכל להתחבר אוטומטית למיקום ש- ExpressVPN נראה לו הכי טוב.

שלושת הקווים האופקיים בפינה השמאלית העליונה פותחים את התפריט המציג את מערך התכונות המסיבי עליו דנו קודם. התפריטים שלה נראים אליהם בתולית ומתאימים לאסתטיקה של הלקוח. 

החוויה הכוללת עם ExpressVPN מתייעלת והתוכנה נראית נחמד. הדבר היחיד הוא שבחדר חשוך או על צגים בהירים, יש הרבה לבן שיכול לחרוג. מצב לילה, כמו זה שיש לאינטרנט פרטי פרטי, יהיה תוספת מצוינת (קרא את סקירת הגישה הפרטית שלנו לגישה לאינטרנט).

VyprVPN

ל- VyprVPN יש פריסת אתר דומה לזו של ExpressVPN, וספקי VPN רבים אחרים לצורך העניין. כמה כפתורים בצבעים בהירים עם ניגודיות גבוהה מביאים אותך למקום שאתה צריך להגיע אליו כדי ליצור חשבון ולמצוא את מה שאתה מחפש הוא קל. כמו ExpressVPN, ל- VyprVPN יש תכונה צ’אט חי בפינה השמאלית התחתונה למקרה שתזדקק לעזרה.

באשר ללקוח, הדברים עמוסים יותר. הכפתור להפעלת חיבור יושב בחלקו העליון של המסך ובועת המיקום שלידו מאפשרת לשנות היכן אתה מתחבר. מתחת זה גרף המציג את המהירות של חיבורים נכנסים ויוצאים. עוד יותר למטה זה מראה לך את כתובת ה- IP, זמן החיבור, פרוטוקול ומצב חומת האש. 

vyprvpn-review-interface

למרות שרשימת המיקומים ותפריטי ההגדרות דומים בפריסה שלהם ללקוח של ExpressVPN, VyprVPN לא נראה מעודן. רשימת השרת מבולגנת יותר ובתפריט ההגדרות יש גוון אפור מתוארך שמזכיר תוכנה ישנה בהרבה.

שלוש מחשבות עגולות

למרות שיש ל- VyprVPN לקוח מכובד עם פריסה נחמדה, קשה להשיג את העיצוב המהודר של ExpressVPN. זה עושה עבודה נהדרת רק להראות לך את מה שאתה צריך ולהציג דברים בצורה נעימה.

שניהם מציבים ממשק מינימלי למראה קדמי ומרכז ומסתירים את התכונות שלהם מתחת למכסה המנוע, אך ExpressVPN מסלק אותו טוב יותר. הגרף והאסתטיקה המתוארכת של VyprVPN גורמים לכך שהשימוש בו מרגיש מחושך וקליני בעוד ExpressVPN מרגיש הרבה יותר כמו שימוש במשהו חלק ומודרני.

סיבוב: נקודת קלות שימוש עבור ExpressVPN

לוגו ExpressVPN
לוגו VyprVPN

4

מהירות

מהירות, כמו מחיר, היא עניין אמפירי. הבדיקה שלנו נעשית בשני חלקים. החלק הראשון הוא איסוף נתוני המהירות הגולמית המראים את מהירויות החיבור המתמשכות וזמני הפינג אותם ניתן לצפות מכל ספק. 

השנייה כוללת שימוש ב- VPN כדי לראות כיצד הוא מתפקד כאשר הגומי פוגש את הכביש כדי לוודא שהמספרים על הנייר מועברים לביצועים אמיתיים..

ExpressVPN

בהתבוננות בטבלה שלהלן, נראה כי ExpressVPN עקבית במהירויות ההורדה משרת לשרת. כל שרת נמצא במהירות מגה-ביט לשנייה במהירות ההורדה ורק מאבד חלק קטן מהמהירות הלא מוגנת שלנו.

מיקום: Ping (ms) הורדה (Mbps) העלאה (Mbps)
לא מוגן9161.8310.22
מיקום חכם – קנזס סיטי44105.497.94
טורונטו3590.577.89
אמסטרדם145103.124.48
סינגפור24485.472.98
יפן163100.824.84

מהירויות ההעלאה היו דומות לרוב, כאשר ביפן והונג קונג לא ניכרה בעניין זה, ככל הנראה בגלל המרחק העצום. מרחק זה הוא גם הגורם לזמני הפינג הגבוהים יותר עבור אותם שרתים, אך זה בלתי נמנע. 

בפועל, ExpressVPN מהיר בדיוק כמו שהוא נראה על הנייר. הדברים נטענים כמעט מייד, כך שקל לשכוח שאפילו יש לך VPN. סרטונים נטענים ברזולוציה מלאה ולא מפגרים או חוצצים ואתרי האינטרנט מרגישים מגיבים. הביצועים שלו הם מה שזיכה את ExpressVPN במקום הראשון ברשימת ה- VPN המהירה ביותר שלנו.

VyprVPN

על הנייר, VyprVPN מצליח היטב אך לא באופן עקבי כמו ExpressVPN. מהירויות ההעלאה שלה הן נקודה חזקה ואף מכות את ExpressVPN במקרים מסוימים, וכמה מהשרתים ממשיכים לעמוד במהירויות ההורדה, אך מיקומים כמו בריטניה והונג קונג חסרים.

מיקום: Ping (ms) הורדה (Mbps) העלאה (Mbps)
לא מוגן (סנט לואיס)9178.0410.41
שיקגו (מומלץ)1982.658.42
הממלכה המאוחדת11548.434.25
ישראל16466.953.41
יפן16245.63.61
אוסטרליה23314.012.79

VyprVPN ו- ExpressVPN סוחרים מכה בכל הקשור לזמני פינג, ומקשים לומר מה יהיה VPN טוב יותר למשחקים.

השימוש ב- VyprVPN היה איטי יותר ממה שמספר המספרים. העניינים לקח שנייה נוספת לטעינה והחיבור לרוב לא היה יציב במשך כ -30 שניות לאחר חיבור ה- VPN.

סיבוב ארבע מחשבות

ExpressVPN הוא הזוכה המובהק על הנייר, ומציע לא רק מהירויות הורדה גבוהות אלא מהירויות עקביות, לאתחל. אף על פי שהביצועים של VyprVPN אינם דבר שעליו להתעטש, כפי שאנו אומרים, הוא לא יכול להתחרות עם הכלב הבולט במשחק. 

ExpressVPN הציג ביצועים מצוינים גם בגלישה באינטרנט ואילו VyprVPN נאבק לפעמים.

סיבוב: נקודת מהירות עבור ExpressVPN

לוגו ExpressVPN
לוגו VyprVPN

5

בטיחות ופרטיות

ניתן לטעון כי התכונה החשובה ביותר של כל VPN היא רמת האבטחה והפרטיות שהיא מספקת. בחלק זה נבדוק עד כמה תוכנת השירות מאובטחת, וכן כיצד החברה פועלת וכמה היא מכבדת את פרטיות המשתמשים שלה.. 

אנו נבדוק גם באילו פרוטוקולים ושיטות הצפנה משמשים, בנוסף לבדיקת דברים כמו דליפות DNS כדי לקבוע עד כמה השירות מאובטח..

ExpressVPN

ExpressVPN משתמש כברירת מחדל ב- OpenVPN לפרוטוקול שלו ומזדווג אותו עם קידוד AES 256 סיביות. זהו המקרה הטוב ביותר לאבטחה ומציע גם מהירות טובה. ExpressVPN תומך גם ב- SSTP, L2TP ו- PPTP. אתה יכול ללמוד עוד על כל המשמעות של פירוט פרוטוקול VPN שלנו. 

ל- ExpressVPN מדיניות פרטיות אטומה, והיא אינה עוקבת אחר נתוני תנועה, היסטוריית גלישה או שאילתות DNS. אין כמעט שמירת נתונים. המידע היחיד ש- ExpressVPN יודע עליך הוא המידע שאתה מזין לצורך יצירת חשבון ותשלום.

כל מה שצריך מכדי ליצור חשבון הוא כתובת דוא”ל, וקל מספיק להגדיר דוא”ל שנזרק. אם אתה משלם עם bitcoin, מסלול הנייר שלך למעשה לא קיים, מה שהופך את ExpressVPN לאחד, אם לא הכי, VPN הפרטי בשוק..

VyprVPN

בדומה ל- ExpressVPN, VyprVPN משתמש ב- OpenVPN המשודך כברירת מחדל עם AES 256-bit. זה הגנה מהשורה הראשונה ומציע גלישה מאובטחת, ללא קשר למי שמנסה לרגל אחר החיבור שלך. כפי שאתה יכול לקרוא בתיאור ההצפנה שלנו, AES-256 כמעט בלתי אפשרי לפצח במהלך חיי אדם. 

VyprVPN מציעה גם פרוטוקולי L2TP ו- PPTP, כמו גם אפשרות קניינית בשם Chameleon, שהיא גרסה מותאמת אישית של OpenVPN שנועדה לעקוף מערכות גילוי VPN, כמו אלה שמשמשות את Netflix ו- BBC iPlayer.

באשר לפרטיות, VyprVPN עושה זאת נכון על ידי שמירה על דברים קצרים ומתוקים. יש לה מדיניות ללא רישום והיא מבוקרת באופן עצמאי כדי לאמת את התביעה. היא התקשרה עם לויתן אבטחה לביקורת על רישום הרשומות שלה ובדיקת פגיעויות ב- VPN. VyprVPN העבירה את הביקורת עם כמה סוגיות אבטחה קלות, אשר היא פתרה במהירות.

מחשבות סיבוב חמש

שתי הספקים מציעים קידוד AES OpenVPN ו- 256 סיביות, וזה מה שאנחנו מחפשים מבחינת אבטחה. לא התגלה דליפות DNS מאף אחד מהמתחרים ושניהם מציעים קומץ אפשרויות פרוטוקול אחרות. 

יתרה מזאת, לשניהם יש מדיניות פרטיות איתנה שאינה כוללת רישום כניסה. למרות ש- VyprVPN נבדק על ידי מבקר של צד שלישי, ExpressVPN מציעה cryptocurrency כאמצעי תשלום, מה שמקשה על קביעת הזוכה. בנוגע לאבטחה ופרטיות, VyprVPN ו- ExpressVPN נמצאים בראש המשחק, אז הסיבוב האחרון מסתיים בתיקו.

סבב: אבטחה ופרטיות אין מנצח ברור, נקודות עבור שניהם

לוגו ExpressVPN
לוגו VyprVPN

6

מחשבות אחרונות

התוצאה הסופית מגיעה לשלוש נקודות עבור ExpressVPN, נקודה אחת עבור VyprVPN ותיקו אחד. כפי שציפינו, VyprVPN ניהלה קטטה מכובדת בכל הקטגוריות וביצועיה אינם דבר להתעטש בו.

עם זאת, ExpressVPN הוא השירות המוביל בשוק מסיבה טובה. יש לו מהירויות עקביות ואמינות, לקוח מעוצב היטב ותכונות שקשה למצוא במקום אחר, כמו מנהור מפוצל. 

הזוכה: ExpressVPN

בסופו של יום ExpressVPN מקבל את המלצתנו החזקה, אך אם אתה סקרן לגבי אפשרויות VPN אחרות, עיין ברשימה המלאה של ביקורות VPN. 

אם יש לך ניסיון עם VyprVPN או ExpressVPN, נשמח לשמוע על זה בתגובות למטה. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map