ה- VPN הטוב ביותר עבור Windows 2020: שירותים מוכנים לרדמונד

Windows היא ללא ספק מערכת ההפעלה השולחנית הנפוצה ביותר. למרות שיש כל כך הרבה משתמשים הופך אותו לאבן שואבת לפעילות זדונית. מכונות חלונות ממוקדות ללא סוף, אך אתה יכול להגן על עצמך באמצעות רשת פרטית וירטואלית. הרכבנו רשימה של VPNs הטובים ביותר עבור Windows שיעזרו לכם לבחור אחת שמתאימה לכם.

VPNs יכולים לספק יתרונות רבים. לדוגמה, אנשים מסוימים משתמשים בהם כדי לגשת לתוכן חסום גיאוגרפי, או אפילו לסקייפ. עם זאת, לרוב, כולם קשורים לאבטחה. עליך להשתמש ב- VPN בכל מקום בו אתה נמצא בעולם. זה יסתיר את הפעילות המקוונת שלך ויסתיר את כתובת ה- IP האמיתית שלך, ויעניק לך אנונימיות באופן מקוון.

אבטחת חלונות

למרות שהתוכנה מגיעה עם יישומי אבטחה ותוכל לשנות את הגדרות הפרטיות של Windows, זה לא אומר שאתה מוגן. ברגע שאתה נכנס לרשת אתה מסכן את עצמך. מנועי חיפוש, מדיה חברתית, חברות מודעות ואפילו ספק שירותי האינטרנט שלך יכולים לאסוף את הנתונים שלך, וחלקם גם סוחרים בהם.

כלים שמגנים על הנתונים שלך חיוניים. אפילו ב- Windows 10 ישנם בעיות פרטיות, כולל דליפת DNS והגדרות נרחבות לאיסוף נתונים. אתה יכול וצריך להשבית כמה מההגדרות האלה, אבל זה יכול לקחת חפירה וזה לא ייפטר מהכל.

ממשלות בכל רחבי העולם עוברות חקיקה המאפשרת חטטנות ולעיתים קרובות הן מכריחות ספקיות שירותי אינטרנט לשמור נתונים. גילויי סנודן בשנת 2013 הראו עד כמה יש מעקב שם בחוץ, במיוחד בארה”ב, כך שאתה רוצה להגן על עצמך ככל האפשר.

בנוסף, במדינות מסוימות אין כללים המגנים על נייטרליות נטו. המשמעות היא ש ספקי האינטרנט יכולים להאט, להאיץ או אפילו לחסום אתרים ושירותים מקוונים לפי בחירתם. חלקם עשויים לדרוש ממך לשלם עבור מנוי לפני שתספק גישה.

בפיליפינים אין ניטרליות נטו ויש כובעים רבים המונחים על תוכניות סלולריות וכדומה. אתה יכול לקרוא עוד ב- VPN הטוב ביותר שלנו לקטע הפיליפינים.

אולי אתה רוצה לתפוס את כוס הבוקר שלך עם ג’ו ולבלות בבדיקת הדוא”ל שלך דרך ה- WiFi החינמי של בית הקפה. אין שום דבר פסול בכך, אך אינך יודע עד כמה הקשר מאובטח, וזו סיבה נוספת להגן על עצמך.

אם אתה מסתובב, VPN הוא חובה להישאר מחוץ לרדאר. מרבית המדינות מזעיקות את זעמתן של חומר המוגן בזכויות יוצרים ויכולות להיות השלכות על כך, כפי שתוכל לקרוא ב- VPN הטוב ביותר שלנו ליצירת גרמניה.

ה- VPN הטוב ביותר עבור Windows 2020

מה הופך VPN לטוב ביותר עבור Windows

רוב הספקים בביקורות ה- VPN שלנו יעבדו עם Windows, כך שיש הרבה מה לבחור. עם זאת, חלקם טובים מאחרים. יתכן שיהיו להם תכונות טובות יותר או למשל יותר אמינים.

מכיוון של- Windows אין פרטיות, אתה רוצה שספק מדיניות קפדנית ללא יומני. המשמעות היא שבניגוד למיקרוסופט, החברה לא תעדכן את הפעילויות המקוונות שלך.

האבטחה חשובה לא פחות וצריכה להיות טובה מספיק כדי להגן עליך מפני האקרים וסכנות מקוונות אחרות, כמו גם להגן עלך מפני מעקב. מאפיין טוב שיש לו הוא מתג להרוג, אשר ינתק אותך אם ה- VPN לא מצליח למנוע מהנתונים הרגישים שלך להידליף.

ברור ש- VPN יצטרך לתמוך בחלונות, אך קלות השימוש בו היא משהו שצריך להסתכל מכיוון שספקים מסוימים מציעים חוויות טובות יותר מאחרות.

כדאי לבחור אחד שיש בו גם מהירויות הגון, במיוחד אם תסתעפו. רוחב פס בלתי מוגבל מועיל גם מכיוון שלא תהיה מכסה על כמה תוכלו להוריד.

תכונות אחרות בהן ניתן לבחון כוללות את רשת השרתים של הספק, באילו מערכות הפעלה היא תומכת, כמה מכשירים ניתן לחבר בבת אחת, רמת שירות הלקוחות והמחיר, וכל אלה עשויים להשפיע על ההחלטה שלך..

1. ה- VPN הטוב ביותר עבור Windows: ExpressVPN

ExpressVPN הוא אחד המועדפים שלנו כאן ב- Cloudwards.net מכיוון שהוא אחד מספקי ה- VPN הטובים ביותר בשוק. זהו שירות נהדר מסביב ובחירה מצוינת עבור משתמשי Windows. יש לה מדיניות קפדנית ללא יומני. זה אומר שלא תהיה רשומה של הפעילויות המקוונות שלך, כך שגם אם הרשויות ישאלו, ExpressVPN לא יוכל למסור אחת כזו.

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

האבטחה שלו היא פנטסטית, עם AES 256 סיביות כסטנדרט, בתוספת אפשרות להגדיל אותה. יש גם מתג להרוג מובנה להגנה נוספת. זוהי בחירה מצוינת אם אין לך ניסיון רב גם בשימוש ב- VPN, מכיוון שזה עובד מחוץ לקופסה ויכול להתחבר במהירות.

ExpressVPN הוא ה- VPN המהיר ביותר בסביבה ואינו מגביל את רוחב הפס, מה שהופך אותו לבחירה טובה עבור סיבוב. עם זאת, החלפת שרתים איטית. קרא את סקירת ExpressVPN שלנו למידע נוסף על השירות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

ישנם אלפי שרתים המנקדים 94 מדינות, וזה די. ExpressVPN עובד גם עם macOS, Android ו- iOS, כך שאם יש לך מכשירים אחרים שתרצה להתקין עליהם, תוכל לעשות זאת. אתה יכול לחבר חמישה מכשירים בו זמנית. יש גם הרחבות דפדפן עבור Chrome, Firefox וספארי.

תמיכת לקוחות זמינה 24/7 באמצעות דואר אלקטרוני וצ’אט חי. האחרונה היא האפשרות המהירה ביותר, אך היא יכולה להיות איטית בהשוואה למתחרות של ExpressVPN. עם זאת, הצוות מועיל ומטרתו להסדיר אתכם מהר ככל האפשר.  

המחיר החודשי הוא יקר, וזה פגום, אבל כדאי לאיכות השירות. חוץ מזה, אתה יכול לחסוך כסף על ידי בחירת מנוי ארוך יותר ותהיה לך זמן לנסות זאת בזכות הערבות להחזר הכסף של 30 יום..

2. NordVPN

NordVPN הוא עוד ספק נהדר ודי דומה לבחירה המובילה שלנו, כפי שתוכלו לקרוא במאמר ExpressVPN לעומת NordVPN..

זה לא שומר יומני, ולכן הוא לוקח את הפרטיות ברצינות, והביטחון שלה הוא בין הטובים ביותר. ישנה גם אפשרות להשתמש בהצפנה כפולה, שמוסיפה הגנה רבה יותר למנהרת VPN. השירות מספק גם מתג להרוג, כך שתוכל להיות בטוח אם משהו ישתבש בקשר.

קודם

הבא

ההתקנה קלה, הלקוח ידידותי למשתמש ויש לו פריסה אינטואיטיבית. אין כובעי רוחב פס ומהירויותיה טובות, אך הם יכולים להגיע לאט לאורך מרחקים ארוכים. עם זאת, החלפת שרתים היא רוח. התכונות הללו עזרו לו להיכנס לראשונה ב- VPN הטוב ביותר שלנו למאמר טורינג.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

ל- NordVPN יש רשת שרתים מאסיבית המכסה 60 מדינות, כך שיש המון אפשרויות בחיבור. בנוסף ל- Windows, ניתן להשתמש בו גם ב- macOS, Android ו- iOS, ותוכלו לחבר עד שישה מכשירים בו זמנית..

אם אתה נתקל בבעיות, אתה יכול להשתמש בבסיס הידע המועיל כדי לנסות ולפתור בעיות נפוצות. אם נכשל בכך, אתה יכול לפנות לחבר צוות באמצעות דואר אלקטרוני או צ’אט חי. אם אתה רוצה תגובה מהירה, האפשרות הטובה ביותר להשתמש בה היא הצ’אט החי. בכל מקרה, בכל מקרה.

התוכנית החודשית היא במחיר סביר, אך תהיה חכם להירשם לתקופה ארוכה יותר מכיוון שזו פעולה תחסוך לך כסף. ישנה החזר של 30 יום, כמו כן, רק למקרה שתקדיש זמן. עיין בסקירת NordVPN שלנו למידע נוסף.

3. CyberGhost

ל- CyberGhost מדיניות פרטיות איתנה וביטחון טוב. יש גם מתג להרוג אוטומטי, לשקט נפשי. יש לו לקוח שולחן עבודה עבור Windows וזה פשוט להתקנה. הממשק עשוי להתרגל אליו, אך הוא עדיין טוב.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

המהירויות שלו טובות, אך הן יכולות להאט בעת ההתחברות לשרת המרוחק. עם זאת יש רוחב פס בלתי מוגבל, וזה טוב אם אתה מתכוון לסובב. למידע נוסף על החברה בסקירת CyberGhost שלנו.

סיבות אחרות שאנו אוהבים CyberGhost

ל- CyberGhost יש שרתים רבים ב 58 מדינות. זה תומך גם ב- macOS, אנדרואיד ו- iOS. אתה יכול לחבר עד שבעה מכשירים בבת אחת, וזה הספיק בכדי לזכות בו במקום השני ב- VPN הכי טוב שלנו המדריך למכשירים מרובים.

יש בסיס ידע מקוון נרחב שאתה יכול להשתמש בו כדי לנסות לתקן בעיות בעצמך, אך התמיכה זמינה 24/7 באמצעות צ’אט חי או דוא”ל אם אתה זקוק לכך. צ’אט חי הוא האפשרות המהירה יותר של השניים.

תוכנית המחירים החודשית שלה בסדר, אך תוכלו לחסוך כסף באמצעות תוכנית ארוכה יותר. אתה יכול להשתמש בערבות להחזר הכסף כדי לראות אם אתה אוהב את זה.

4. גישה לאינטרנט פרטי

גישה לאינטרנט פרטי הוא ספק אחר שאינו רושם את הפעילות שלך. האבטחה שלה הגונה, אך היא כברירת מחדל להצפנת 128 סיביות. כדאי לשנות את ההגדרה ל- 256 סיביות, אך פעולה זו תאט את החיבור שלך. יש גם מתג להרוג.

קודם

הבא

PIA תומך בחלונות ויש לו לקוח קל לשימוש. המהירויות שלה טובות, אך הן יכולות להאט ברגע שתגדילו את האבטחה. עם זאת, החלפת שרתים היא מהירה והיא מאפשרת לך להתחבר לשרת אחר לפני שאתה מתנתק מהמשתמש, שהוא נדיר. בנוסף, אין מגבלות רוחב פס.

סיבות אחרות שאנו אוהבים PIA

יש לו יותר מ -3,000 שרתים ב 32 מדינות. למרות שהוא לא פרוס כמו הבחירות האחרות שלנו, אתה אמור להיות מסוגל למצוא שרת שמתאים לך.

PIA תומך גם ב- macOS, אנדרואיד ו- iOS. זהו גם ה- VPN היחיד שיכול לתמוך באופן מלא בלינוקס, מה שהופך אותו ל- VPN הטוב ביותר עבור לינוקס. ניתן לחבר עד חמישה מכשירים בו זמנית.

אם אתה נתקע, אתה יכול להשתמש בבסיס הידע כדי לעזור לבעיות נפוצות. אם אתה עדיין זקוק לסיוע, אתה יכול לפנות לשירות לקוחות, אך רק באמצעות דואר אלקטרוני. תוכלו לקרוא עוד על כך בסקירת ה- PIA שלנו.

המחיר החודשי הוגן ומקבל שירות הגון עבורו. אך כדי לחסוך כסף בחרו בתוכנית ארוכה יותר. יש ערבות להחזר כספי למשך שבעה ימים, שאמורה להיות מספיק זמן בכדי להעביר את השירות לקצב שלו.

5. TorGuard

TorGuard לא רושם את פעילויותיך והביטחון שלה הוא אחד הניתנים להתאמה אישית ביותר בסביבה. אתה יכול לבחור מפרוטוקולים שונים ומתקנים אם תרצה. זה גם מספק מתג להרוג להגנה נוספת.

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

קודם

הבא

ניתן להתקין את הלקוח הקל לשימוש שלו ב- Windows. יש לזה גם מהירויות טובות, אך הן יכולות להשתנות. עם זאת אין מגבלה ברוחב הפס המאפשרת סיבוב. קרא את סקירת TorGuard שלנו למידע נוסף על השירות.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את TorGuard

ל- TorGuard יותר מ -3,000 שרתים ב 55 מדינות. הוא מציע גם כתובת IP ייעודית אם אתה משלם תוספת. זה שימושי אם אתה רוצה להזרים מכיוון שהוא מכניס אותך למיקום שאתה זקוק לו ללא בעיה. הערבות לקבלת כתובת IP ספציפית זיכתה את TorGuard למקום הראשון ב- VPN הטוב ביותר שלנו עם מאמר IPs ייעודי.

אתה יכול להשתמש בו גם במערכות הפעלה אחרות. לקוח ה- macOS קל לשימוש, אך האפליקציות לנייד לאנדרואיד ו- iOS יכולות להיות כאב להתקנה. TorGuard מאפשר לך לחבר עד חמישה מכשירים בכל פעם, אך אתה יכול להוסיף עד 20 נוספים עבור $ 1 לכל אחד.

עזרה זמינה אם אתה זקוק לה. אתה יכול לנסות לפתור בעיות בעצמך באמצעות המדריכים והפורום המקוונים של TorGuard או שאתה יכול להשתמש בצ’אט החי. אולם זה לא תמיד מאויש, לכן ייתכן שתצטרך להשאיר הודעה ולחכות לתשובה בדוא”ל.

תוכנית המחירים החודשית בסדר, אבל אתה יכול לחסוך כסף על ידי הרשמה לתקופה ארוכה יותר. יש גם ערבות להחזר כספי של שבעה ימים, כך שתוכל לנסות לפני שאתה קונה.

מחשבות אחרונות

אני מקווה שעזרנו לך להבין את החשיבות של שימוש ב- VPN. אתה חשוף לפריצה, תוכנה זדונית, מעקב ופיקוח לא משנה היכן אתה נמצא. למרות שחלונות עשויים להיראות בטוחים על פני השטח, יש בה יותר חורים מאשר מסננת.

ישנן בחירות שיש לבצע בכל מה שקשור לבחירה נכונה וזו הסיבה שעשינו עבורכם את העבודה. אינך יכול להשתבש באף אחת מהבחירות שלנו, אבל ExpressVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר עבור Windows.

זה מתעדף פרטיות וביטחון, הוא קל לשימוש למתחילים אך גם נהדר לאנשים היודעים ויש לו הרבה תכונות נהדרות אחרות. בנוסף, עם ערבות ההחזר הכספי של 30 יום, אין שום סיכון לנסות זאת.

אם יש לך המלצות לאבטחת Windows, יידע אותנו בתגובות שלהלן. נשמח לשמוע אותם. מדוע שלא תסתכל על ספריית ה- VPN שלנו כשאתה כאן? תודה שקראת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me