ה- VPN הטוב ביותר עם כתובות IP ייעודיות בשנת 2020: עקיפת הרשימה השחורה

למרות שספקי שירותי האינטרנט מקצים כתובת IP ייחודית לכל מכשיר שאתה מתחבר, ברוב המקרים זו תהיה דינמית, כלומר היא יכולה להשתנות בכל פעם שאתה מתחבר לרשת. VPNs גם מקצים כתובות IP דינמיות, אך הם משותפים למשתמשים אחרים. 

IP ייעודי הוא סטטי. זה לא ישתנה והוא מוקצה רק לך. הם יכולים להועיל בנסיבות רבות, כמו עקיפת מחסומי דרכים. בנוסף, הם מציעים אמינות ויציבות רבה יותר מכתובת IP משותפת, ורוב ספקי ה- VPN מציעים אותם כתוסף. 

אם אינך מתייחס לקריאה המלאה הזו, עדיף שתקדימי להתקין את NordVPN. זהו VPN נהדר מכל הסיבוב עם אפשרויות IP טובות וייעודיות. 

NordVPN מגיע גם עם אבטחה מצוינת, בדומה ל- VPN המאובטח ביותר שלנו, ExpressVPN, כפי שתוכלו לקרוא בהשוואה ExpressVPN לעומת NordVPN. עם זאת, ExpressVPN לא תקבל מקום במאמר זה מכיוון שהוא אינו מציע כתובות IP ייעודיות.

עם זאת, המשך לקרוא, לקבלת המלצות רשת פרטיות וירטואליות נוספות. בנוסף, נסביר את ההבדל בין כתובות IP דינאמיות, סטטיות וייעודיות, היתרונות והחסרונות של קיום IP ייעודי, ואילו קריטריונים עליכם לחפש ב- VPN IP ייעודי..

ה- VPN הטוב ביותר עם כתובות IP ייעודיות

  1. NordVPN
  2. CyberGhost
  3. אסטריל
  4. VPNArea
  5. TorGuard

1. NordVPN

NordVPN היא בחירה מצוינת אם אתה מחפש כתובת IP ייעודית. אתה יכול לבחור מתוך IP בארצות הברית, בריטניה, גרמניה, הולנד וצרפת. 

כל כתובת IP ייעודית עולה 70 דולר לשנה, יחד עם מנוי NordVPN שלך. העלות המקדימה היא המחיר היחיד שאנחנו יכולים לראות, אם כי אם ברצונך לבצע חיוב חודשי, עליך לגלול לאפשרות השנייה שלנו, CyberGhost.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

יחד עם ה- IP הייעודי שלך, NordVPN מציע תכונות רבות אחרות. זהו שירות אמין ותוכלו להיות מוגנים על ידי חלק מהאבטחה הטובה ביותר בשוק. 

בנוסף, בנוסף לאלפי השרתים הרגילים של NordVPN, אתה יכול גם להשתמש בשרתי ההופלה הכפולה להגנה נוספת. קיימת מדיניות קפדנית של אי-יומני. קרא את סקירת NordVPN שלנו לפרטים נוספים.

יש לו מהירויות טובות, אם כי הן יכולות להיות איטיות יותר בעת התחברות לשרתים מרוחקים. אתה מקבל רוחב פס בלתי מוגבל, והוא מסוגל להיכנס לרוב הפלטפורמות הזורמות, ולהשיג אותו במקום השני ב- VPN הטוב ביותר שלנו ליצירת סטרימינג. בנוסף, קל לשימוש ותוכל להתקין אותו בשישה מכשירים בו זמנית, כולל Windows, macOS, Android ו- iOS.

יחד עם 70 הדולר השנתי עבור IP ייעודי של NordVPN, תצטרך גם לשלם עבור מנוי בסיסי, ולמרבה המזל התמורה הטובה לכסף. עם זאת, אתה מקבל את המחיר הטוב ביותר בתכניות לטווח הארוך שלה, וזה נהדר בהתחשב בעובדה שתצטרך לפחות שנה עם ה- IP הסטטי. ובכל זאת, יש חלון החזר של 30 יום, למקרה שלא תאהב אותו ותוכל לשלם באמצעות cryptocurrency.

2. CyberGhost

CyberGhost הוא עוד ספק VPN הגון שיכול לספק לך כתובת IP ייעודית בארה”ב, בריטניה, צרפת, גרמניה וקנדה. הוספת אחת תעלה סכום נוסף של 5 $ לחודש למנוי הרגיל שלך. לאחר שרכשת אחת, היא תופיע בקטע “המועדפים” באפליקציית CyberGhost, כך שתוכל לעבור בקלות.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

זה מגיע עם אבטחה רבה ואינו שומר יומני. תהיה לך גישה גם לרשת השרתים העצומה שלה אם אתה צריך להתחבר למדינה אחרת, כמו גם לשרתי הזרם והסיבוב שלה. המהירויות שלה מהירות, אם כי הן יכולות להיות איטיות יותר למרחקים ארוכים, כמו שעושה NordVPN. אין מגבלות רוחב פס והיא מסוגלת לגשת לכל פלטפורמות הזרימה. 

CyberGhost מאפשרת עד שבעה חיבורים בו זמנית, והיא תואמת את כל מערכות ההפעלה העיקריות ומספקת ממשק קל לשימוש לכולם. קרא עוד בסקירת CyberGhost שלנו, ובדוק כיצד זה משתווה לבחירה המובילה שלנו בקטע NordVPN לעומת CyberGhost..

זהו שירות VPN לא יקר, עם בונוס של תעריף חודשי, שלא כמו NordVPN. עם זאת, המנוי הרגיל מסתדר בזול יותר על תוכניות ארוכות יותר, ואם תבחר באחד מאלו, תצטרך לשלם עבור כל עלות ה- IP הייעודי של CyberGhost מראש.

תקופת ניסיון חינם בת שבעה ימים זמינה עבור אנדרואיד ו- iOS אם אתה רק רוצה לבדוק את השירות. אחרת, יש אחריות להחזר כספי. אתה יכול לשלם באמצעות BitPay עבור אנונימיות נוספת.

3. אסטריל

Astrill היא ספקית נוספת שמציעה כתובות IP ייעודיות והיא מגיעה עם המון אפשרויות. כתובות IP סטטיות אישיות זמינות במספר מיקומים בארצות הברית, בריטניה, אירופה, רוסיה, אוסטרליה, הונג קונג, קוריאה וסין (אם כי איננו בטוחים מדוע תרצה אחת כזו בחומת האש הגדולה). הם עולים רק 5 $ כל חודש.

אסטריל-סליידר 1

אסטריל-סליידר 2

אסטריל-סליידר 3

אסטריל-סליידר 4

קודם

הבא

אתה מקבל גם אבטחה טובה עם הרבה אפשרויות פרוטוקול. יש לה מדיניות ללא יומנים, אך ניתן לשמור מידע כלשהו לצורך “הפונקציה הטכנית של השירותים.” זה כולל דברים כמו רשומות חיבור וכתובת ה- IP שלך, שעשויות להיות בעיה אם יש לך אישור אישי. קרא את סקירת האסטריל שלנו למידע נוסף בנושא.

Astrill יש שרתים משותפים ב- 62 מדינות, למקרה שתזדקק לשרת אחר. יש לו גם מהירויות מהירות, רוחב פס בלתי מוגבל והוא יכול להיכנס גם לכמה שירותי סטרימינג. הממשק שלה קטן עד מעצבן, אך הוא פשוט ותוכל להשתמש בו ברוב מערכות ההפעלה העיקריות. זה יאפשר גם עד חמישה חיבורים בו זמנית.

למרות שיש לאסטריל הרבה יותר אפשרויות למיקומי IP ייעודיים, המחיר שלה מאפשר לו לרדת לחלוטין. העלות החודשית היא סחיטה, והיא 20 $ לחודש בזמן הכתיבה, וזה לא כולל ה- IP הפרטי. 

המנוי השנתי מחצית את תג המחיר הזה, אך בהשוואה לבחירות המובילות שלנו, זה עדיין די גרוע, במיוחד כיוון שהם מספקים יותר ספקי VPN בסך הכל.

4. VPNArea

הבא הוא VPNArea. יש לו מגוון טוב של אזורי IP ייעודיים לבחירה, כולל מספר מיקומים בארה”ב ובאירופה, כמו גם בבריטניה, קנדה, אוסטרליה, סינגפור והונג קונג..

vpnarea-slider1

vpnarea-slider2

vpnarea-slider3

vpnarea-slider4

vpnarea-slider5

קודם

הבא

עם זאת, העלות של כל IP ייעודי תלויה במיקום שאתה בוחר. לדוגמה, אנשים בארה”ב עולים 20 דולר לשנה, אך אם תבחר אחד באוסטרליה הם 44 דולר. עם זאת, זה עדיין לא רע, ונכנס פחות מ- 4 $ לחודש. 

עם זאת, הם זמינים רק עם התוכניות של 12 או 36 חודשים, ולא תראה חיסכון ב- IP האישי לבחירת תקופה ארוכה יותר. 

VPNArea גם אומר שהיא תזרוק שרת VPN פרטי בחינם עם כתובת ה- IP הייעודית שלך, והיא טוענת שהיא הספקית היחידה שעושה זאת. בעל שרת וירטואלי פרטי פירושו שלא תצטרך לשתף מהירויות עם משתמשים אחרים; תהיה לך שליטה מלאה בזה.  

התכונות האחרות של VPNArea

קיימת מדיניות ללא כניסה, האבטחה שלה טובה ובדומה ל- NordVPN, היא כוללת שימוש בשרתים של כפול הופ, אם תבחרו. שרתים רגילים זמינים ב -65 מדינות, למקרה שתזדקק להם. 

VPNArea יכול להיכנס לשירותי סטרימינג רבים ומגיע עם רוחב פס בלתי מוגבל, אך יש לו מהירויות איטיות, כך שאולי זו אינה הבחירה הטובה ביותר למשימה כזו. הממשק שלו קל לשימוש והוא תואם לרוב מערכות ההפעלה. בנוסף, תוכלו לחבר עד שישה מכשירים בו זמנית. קרא עוד בסקירת VPNArea שלנו.

זה שירות לא יקר והתכניות הארוכות יותר מסתדרות בסופו של דבר בזול יותר. אתה יכול לשלם עם bitcoin אם אתה מחפש קצת אחר פרטיות. בנוסף, קיימת ערבות להחזר הכסף להחזר של 30 יום, למקרה שאתה לא מרוצה. 

5. TorGuard

הבחירה האחרונה שלנו היא TorGuard, שמפתיע בהתחשב בעובדה שיש בה המון אפשרויות לכתובות IP ייעודיות, אך היא חסרה בתחומים אחרים. אתה יכול לבחור IP ייעודי של TorGuard במספר מדינות אירופאיות, עם אפשרויות נדירות, כמו איסלנד, כמו גם מיקומים בצפון ודרום אמריקה, אסיה, אוסטרליה וניו זילנד.. 

torguard-slider1

torguard-slider2

torguard-slider3

torguard-slider4

torguard-slider5

קודם

הבא

אתה יכול גם לבחור IP למגורים, כך שאתה נראה שאתה מתחבר מהבית, כמו גם IP רשת מובנית של 10 ג’יגה-סיביות לשנייה או IP של מניעת שירות שמטרתה להגן על גיימרים מפני התקפות DDoS.

TorGuard מוכרת גם שירות זה על ידי פרסום ה- IPs המיועדים לסטרימינג וספורט. למרות שלא היינו זקוקים ל- IP ייעודי עבור Netflix, אם אתה רוצה להיכנס לשירות סטרימינג אחר, תצטרך שירות כזה. בדקנו את השרתים הרגילים שלה לבדיקת TorGuard ונחסמנו מפלטפורמות מרכזיות אחרות בכל פעם.

חיוב נוסף עבור IP ייעודי הוא בסדר גמור, אך שירותי VPN אחרים, כמו ExpressVPN ו- Windscribe, כוללים שרתי סטרימינג בתוך החבילה הבסיסית. אמנם, שרתי הזרימה של TorGuard אינם משותפים עם אף משתמש אחר, אך VPNs אחרים עדיין עושים את העבודה להכניס אותך לשם ועושים את זה טוב.

התכונות והמחיר האחרים של TorGuard

האבטחה שלו בשווה לשאר השוק, ויש הרבה אפשרויות לבחירה. טכנאים יאהבו את ההתאמה האישית, אך משתמשים רגילים עשויים להיאבק בכדי להשיג את הממשק המיושן. 

המהירויות של TorGuard הן לרוב מהירות, אך הן משתנות לפי מיקום, כאשר שרתים מסוימים הם כה איטיים עד שהם ממש בלתי שמישים. אין מגבלת רוחב פס, ואתה יכול לחבר עד חמישה מכשירים בכל פעם עם אפשרות להוסיף עד 20 נוספים במחיר של $ 1 לכל חודש..

מדיניות הפרטיות קובעת שהיא לא רושמת מידע. עם זאת, אם אתה מחפש הרשמה אנונימית לחלוטין, TorGuard אינו זה בשבילך. 

תשלום באמצעות כרטיס אשראי מחייב את פרטי החיוב שלך, שנראים נורמליים, אך TorGuard אכן מציינת כי ניתן לשמור את המידע וכי הוא ישותף אם יידרש לעשות כן על פי החוק. אפילו תשלום באמצעות cryptocurrency עשוי לדרוש מידע חיוב.

TorGuard הוא די יקר, למרות שהוא לא מציע תוכניות ארוכות יותר משנה. לכל ה- IPs הייעודיים שלה יש מחיר זהה ל- $ 7.99 $ לחודש, אם כי TorGuard אכן מציעה הנחה עליהם עם תוכניות ארוכות יותר. יש גם ערבות להחזר כספי של שבעה ימים.

מהי כתובת IP ייעודית?

בכדי שתבינו היטב מהי כתובת IP ייעודית, עליכם להבין את ההבדל בין IP ייעודי, IP סטטי וכתובת IP דינאמית.. 

כברירת מחדל, כשאתה מתחבר לשירות VPN, הוא יקצה לך כתובת IP דינמית. כתובת IP זו עשויה להשתנות בכל פעם שאתה מתחבר, אך היא גם הוקצתה למאות משתמשים אחרים המשתמשים בשירות. IP סטטי שונה רק מכיוון שכתובת ה- IP בפועל אינה משתנה, אך עדיין ניתן להפיץ אותה למשתמשים רבים אחרים.

אין שום דבר לא בסדר עם אחד מאותם, ויש יתרונות מסוימים. לדוגמה, עם כל כך הרבה אנשים אחרים המשתמשים באותה IP, קשה להבין מי עשה מה. עם זאת, IP משותף יכול להציע אנונימיות רבה, אך ישנם מקרים שבהם השימוש בכתובת IP משותפת פשוט לא חותך אותה.

כתובת IP ייעודית פועלת באותו אופן כמו כל אחת אחרת, אך היא לא משתנה והיא ייחודית לך. לעולם לא תשתף את אותה כתובת IP עם משתמש אחר. זה לא יהיה דיסקרטי, אבל שימוש ב- IP ייעודי סטטי יכול לחסוך לך טרחה רבה בנסיבות מסוימות.

מה היתרון של קיום IP ייעודי?

לכתובות IP ייעודיות יש לא מעט יתרונות. ראשית, אם אתה מנהל עסק או אתר מקוון, כתובת IP שנשארת זהה והיא מיועדת לשימושך האישי יכולה לסייע במניעת גישה של מישהו למערכת או לחשבונות שלך. כמנהל מערכת, אתה יכול להגדיר רשימה של כתובות IP מורשות כך שרק אלה התואמים יוכלו להיכנס. 

הם יכולים גם להועיל כשמדובר בכניסה לחשבונות הפיננסיים שלך. לדוגמה, אם אתה נכנס באופן קבוע לבנק שלך מכתובת IP שונה, הבנק עשוי לראות בו פעילות חשודה ולהגביל את הגישה. שימוש בכתובת IP ייעודית יבטיח שלא תיתקל בבעיה זו.

החיסרון בשימוש בכתובת IP משותפת הוא שלעתים קרובות הם יכולים להיות ברשימה השחורה באתרים מסוימים בגלל פעולות של משתמשים אחרים. לפעמים מכנים אותה “אפקט השכן הרע.” אינך יכול לשלוט במה משתמשים אחרים עושים, ואם אתה חסום מאתר או שירות, תצטרך לשנות את שרת VPN כדי לקבל כתובת IP משותפת אחרת..

עקיפת חסימות גיאוגרפיים וחסימות VPN עם IP ייעודי

כתובות IP ייעודיות יכולות לעזור לך לעקוף חסימות גיאוגרפיים וחסימות VPN שמוצבות על ידי שירותי סטרימינג. קח למשל את נטפליקס. הוא זמין ביותר מ- 190 מדינות, אך לכל מדינה יש ספריית תוכן שונה. 

נניח שאתה מחוץ לארה”ב, אבל אתה רוצה לצפות במופע בלעדי לקהל האמריקני. כדי לצפות בו, עליך לזייף את המיקום שלך ולגשת לגרסה האמריקאית. 

מרבית ה- VPNs יכולים לעזור לך להשיג כתובת IP בארה”ב, אך לא כולם יכולים לעקוף את גלאי ה- VPN של Netflix. מסיבה זו, עליכם לבחור אחד שמסוגל לפרוץ, ומדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לנטפליקס כולל את ה- VPN העומד במשימה.. 

עם זאת, בחירה באחת שמציעה כתובת IP ייעודית תציע גם יציבות רבה יותר, מכיוון שהיא תמיד תהיה באותו מיקום. אם עברתם דרך קבע מארץ מולדתך, כתובת IP ייעודית באותו מיקום תבטיח שתוכלו לגשת בעקביות לשירותים ואתרים אליהם הייתם רגילים..

החסרונות בשימוש בכתובת IP ייעודית

ככל שיש כמה יתרונות גדולים המגיעים לשימוש בכתובת IP ייעודית, ישנם גם כמה חסרונות. אם השאנניגנים המקוונים שלך קצת בצד המשתמט, או אם אתה מודע לפרטיות, כתובת IP ייעודית אולי לא תהיה אפשרות טובה. 

הסיבה לכך היא שלמרות שרוב שירותי ה- VPN אינם מחזיקים ביומני פעילות, כתובת ה- IP הייעודית קשורה אך ורק אליך. אף על פי שלא היה יומן פעילויות מוקלט, הרשויות יכולות להשיג את פרטי המנויים עבור כתובת ה- IP. 

עדיפות כתובות IP משותפות בגלל האנונימיות שמגיעה איתן. למשתמשים רבים יכולה להיות אותה כתובת, ולכן הרשויות לא יכולות לדעת מי עשה מה, אלא אם כן הספק שומר יומנים. בנוסף, כאשר המעקב המקוון גדל ברחבי העולם, משתמשים רבים יותר מנסים להישאר מתחת לרדאר.

ישנם כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי להישאר בעילום שם, אפילו עם כתובת IP ייעודית. אתה צריך לבחור ספק VPN שלא רק שלא שומר ביומנים, אלא גם מאפשר לך להירשם באמצעות דוא”ל לזרוק ולהשתמש ב- cryptocurrency כתשלום..

כיצד לבחור את ה- VPN הטוב ביותר עבור כתובת IP ייעודית

מלבד ה- VPN שמציע למעשה כתובות IP ייעודיות, ישנם עוד כמה גורמים שיש לקחת בחשבון. במהלך בדיקות ה- VPN שלנו, מצאנו שלמרות שרוב הספקים כוללים את התכונות הבאות, חלקם מיישמים אותם טוב יותר מאחרים, וזה עזר לנו עם הדירוג.

בטיחות ופרטיות

בין אם אתה משתמש בכתובת IP ייעודית ובין אם לא, אבטחה מקוונת ופרטיות צריכות להיות בעדיפות כשמדובר בבחירת VPN. אבטחה טובה תבטיח שאתה מוגן מפני סכנות מקוונות, כמו פשע ברשת. עליך גם לוודא שהוא לא שומר על יומני שימוש כך שלא ניתן לרשום פעילויות מקוונות שלך.

בנוסף, אם ברצונך להישאר אנונימי לחלוטין, עליך להשתמש בדוא”ל זורק ובקריפטוקולר כדי להירשם. אך למרבה הצער, לא כל הספקים מאפשרים את שתי השיטות הללו.

מהירות ורוחב פס

המהירות של VPN וקצבת רוחב הפס חשובים, במיוחד עבור פעילויות מסוימות. מהירויות מהירות פירושן שתקדיש פחות זמן לחכות לטעינת התוכן, ורוחב פס בלתי מוגבל פירושו להוריד או להזרים כמה שתרצו. אם תבחר כזו עם כובע נתונים ותגיע אליו, ה- VPN יפסיק לעבוד, מה שהופך את ה- IP הייעודי שלך חסר תועלת.

מיקומי IP ייעודיים

אם אתה זקוק למיקום ספציפי עבור ה- IP הייעודי שלך, יהיה תלוי במה שאתה זקוק לו. אם אתה רוצה רק אחד לאמינות ויציבות, אתה יכול לבחור את העדר. עם זאת, אם אתה מתכנן לקבל גישה לתוכן ספציפי למדינה, תצטרך לוודא של- VPN יש IP ייעודי במיקום זה..

גישה לשירותי סטרימינג

אם אחת הסיבות העיקריות שלך לקבלת כתובת IP סטטית אישית היא גישה לשירות סטרימינג מסוים, עליך לוודא ש- VPN יכול לעשות זאת. לשירותי סטרימינג רבים קיימים חסימות VPN, ויש רק כל כך הרבה שיכולים לעקוף את הבלוקים. 

קלות שימוש והתקנים

אם אתה אדם טכני, אתה עלול למצוא אפילו כמה מלקוחות ה- VPN הקשים ביותר לטיול בפארק. עם זאת, אם יש לך פחות ניסיון איתם, אתה תהיה אסיר תודה על ההתקנה והממשק הקל פשוט.

בנוסף, ייתכן שתרצה לבדוק באילו מכשירים ניתן להשתמש ב- VPN. רובן מכסות מערכות הפעלה פופולריות כמו Windows, macOS, Android ו- iOS, אך לחלקן יש רשימה מפורטת יותר שעליך לבדוק.

מחיר

בכדי שיהיה לך IP ייעודי, תחילה עליך להירשם לתוכנית הבסיסית של ה- VPN. חלקם נושאים תג מחיר נוקב יותר מאחרים, אז וודאו שאתם שמחים עם זה, יחד עם עלות כתובת ה- IP הייעודית בחלקו העליון.

מחשבות אחרונות

אנו מקווים שעזרנו לך לקבוע את ההבדל בין כתובות IP דינאמיות, סטטיות ומסורות ייעודיות, כמו גם VPN הטוב ביותר עם כתובות IP ייעודיות עבורך. זה שתבחר יהיה תלוי במה שאתה זקוק לו. אולי אתה רוצה שאחד מהם יוכל לגשת בקלות לשירותי סטרימינג, או אולי אתה מעוניין באמינות.

לא משנה מה הסיבה שלך, בחרנו את NordVPN כמנצח בגלל האבטחה והפרטיות המעולים שלה, כמו גם היכולת שלה להיכנס לפלטפורמות סטרימינג. בנוסף, תקבל בחירה הוגנת של מיקומים אשר – בתנאי שאינך זקוק למדינה ספציפית אחרת – יקבלו לך את מה שאתה צריך. ל- NordVPN תקופת החזר של 30 יום, לשקט נפשי.

האם אתה משתמש בכתובת IP ייעודית? ספר לנו על החוויה שלך בקטע התגובות למטה. אל תשכח לקרוא גם את מאמרי ה- VPN האחרים שלנו. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me