כיצד להגדיר VPN ב- Chromebook בשנת 2020

עבור משימות מחשוב קלות זה לא משתפר בהרבה ממחשבי Chromebook. הם לא יקרים, קלים במשאבים הדרושים וקלים להובלה. מערכת ההפעלה של Chrome כוללת גם אבטחה מרשימה, מה שהופך אותה לבחירה אידיאלית לגלישה באינטרנט, לדואר אלקטרוני ולעיבוד תמלילים. עם זאת, הם לא מושלמים. הם עדיין חשופים לאיומים מבוססי רשת.


במדריך זה בנושא הגדרת VPN ב- Chromebook, אנו הולכים להסביר מדוע מחשבי Chromebook זקוקים לרשת פרטית וירטואלית וכיצד ניתן להגדיר אותה. אנו נמשוך ממדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו בכדי להציע כמה המלצות לאורך הדרך.

ישנן שלוש שיטות להתקנה. הדגם בו תשתמש יהיה תלוי בדגם של Chromebook שבבעלותך. אם אתה חדש בעולם ה- VPN, קרא גם את מדריך האבטחה שלנו ל- VPN. זה יספק בסיס איתן להבנת הדברים שאנחנו מדברים כאן.

מדוע מחשבי Chromebook זקוקים ל- VPN

מחשבי Chromebook מאובטחים יותר ממכשירי Windows. הרוב המכריע של המחשבים משתמשים בחלונות, ולכן זה לא אמור להפתיע שמהנדסי תוכנה הפנו עבריינים לכתוב תוכנה זדונית כדי להפעיל אותה. עם Chromebook, לא סביר שתזדקק לתוכנת אנטי-וירוס, אך עדיין עליך לבדוק את המדריך הטוב ביותר לתוכנת האנטי-וירוס שלנו..

עם נפח אחסון מוגבל ומפרטים, מחשבי Chromebook משמשים בצורה הטובה ביותר לגלישה באינטרנט, לענות מיילים ואולי לעיבוד תמלילים. מבחינת אבטחה, מערכת ההפעלה תקינה.

כלומר, למעט התקפות שהן אגנוסטיות במערכת ההפעלה. איומים מבוססי רשת, בין אם מדובר בהתקפות של איש באמצע או סתם חטטנות, הם משחק הוגן. כמו כל מכונה אחרת, מחשבי Chromebook כוללים אנטנות אלחוטיות והם מסוגלים להעביר נתונים לרשת.

כאן נכנס VPN. VPN משמש מתווך בין המחשב שלך לאינטרנט הפתוח. אתה מתחבר תחילה לשרת VPN, והחיבור הראשוני מוצפן (תוכל ללמוד עוד על כך בתיאור ההצפנה שלנו). לאחר שהזרם שלך מגיע לשרת VPN, ההצפנה מופשטת ואתה ממשיך לאינטרנט.

כשאתה מתחבר בדרך זו, אתה מסווה את כתובת ה- IP והתנועה שלך. מכיוון שהחיבור הראשוני שלך מוצפן, אף אחד לא יכול לראות אילו בקשות מגיעות מהמחשב שלך או ממי הם מגיעים. במקום זאת, אתה נראה כאילו אתה מתחבר לשרת VPN.

על ידי החלפת כתובת ה- IP שלך, VPN מאפשר לך לעבור באופן בלתי נראה באינטרנט, כלומר אף אחד – אפילו לא גורמים ממשלתיים, תאגידים או סנופרים – יכול לעקוב אחרך. ל- VPN יש גם את החלק החיצוני של עוקף תוכן נעול אזור בפלטפורמות סטרימינג. קרא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו עבור Netflix אם אתה מעוניין בכך.

מחשבי Chromebook נהדרים לביטחון, אך עדיין קיים פער בכל הקשור לרשת. עם VPN אתה לא רק מגן על זהותך וגישה לספריות חדשות של תכנים ברחבי העולם, אלא אתה גם מתקן את החור הקטן בחבילת האבטחה של מערכת ההפעלה Chrome..

כיצד להגדיר VPN ב- Chromebook: אנדרואיד

מחשבי Chromebook מתחילים לתמוך ביישומי Android, כך שאם יש לך מכשיר חדש יותר עם גישה ל- Google Play, אתה בעסק. השימוש באפליקציית Android של שירות VPN מעניק לך את הנוחות של התקנה מקורית, וברוב המקרים, את רשימת התכונות המלאה.

כיצד להתקין ב- vpn ב- chromebook אנדרואיד

ראשית, עליכם לוודא כי המכשיר נתמך. אם זהו ולא תוכלו למצוא את חנות Google Play, יהיה עליכם להפעיל אותו. התחל להגדרות שלך וחפש את “Google Play.” סמן את ההגדרה המתאימה ותוכל להתחיל להוריד אפליקציות.

לאחר מכן, זה פשוט עניין של למצוא את האפליקציה בחנות Google Play שתרצה להתקין ולתת לה לפעול. מדריך ה- VPN לאנדרואיד הטוב ביותר שלנו הוא נקודת התחלה איתנה, אך תוכלו לבחור גם מרשימת הביקורות שלנו על VPN.

עם זאת, ישנו בעיה בולטת בהורדת VPN מחנות Google Play. כפי שאתה יכול לראות במדריך ה- VPN החינמי הגרוע ביותר שלנו, לא חסרים הונאות בתוצאות החיפוש, כך שתצטרך להישאר על המשמר כדי לא לחשוף את הנתונים האישיים שלך. אנו מאמינים שהביקורות שלנו עושות עבודה נהדרת לפרטי פרטים על שירותי VPN, לכן אנו ממליצים לדבוק בבחירות שלנו כדי להישאר בטוחים.

אם אתה מוצא אפשרות שלא חיפשנו, זה לא מכיוון שלא שמנו לב אליה. במקום זאת, בדרך כלל זה נובע מכך שהאפליקציה רושמת את המידע שלך או מכוסה בתוכנות זדוניות. אם זה נראה טוב מכדי להיות אמיתי, סביר להניח, אז המשיכו עם ספקים שיש להם רקורד עקבי.

יש גם פוטנציאל שהמכשיר שלך אינו תומך בחנות Google Play ולא ניתן לתקן אותו באמצעות עדכון תוכנה. התקנת אנדרואיד היא השיטה הטובה ביותר להתקנת VPN ב- Chromebook, אך אם זה לא אפשרי עבורך, תצטרך להשתמש באחת מהשיטות האחרות שלנו.

כיצד להגדיר VPN ב- Chromebook: Chrome

אם התקנת אפליקציית Android אינה אפשרות, אתה יכול להשתמש בתוסף Chrome. זה פחות אידיאלי מכיוון ששימוש בתוסף מכסה רק את התעבורה שלך באינטרנט, אבל עבור מערכת ההפעלה של Chrome זה הכי חשוב שתרצה להגן עליו, בכל מקרה.

כיצד להתקין הרחבה ל- vpn ב- Chrome

אבל זה דורש כמה דברים. ראשית, אתה צריך להיות בסדר רק עם הגנה על התעבורה שלך ב- Chrome, ושנית, ל- VPN שאתה בוחר צריך להיות סיומת לדפדפן. בנוסף, תוסף הדפדפן הזה צריך לאפשר לך לשלוט ב- VPN. CyberGhost, למשל, מציע הרחבת דפדפן, אך זה רק להשתמש בפרוקסי בחינם (קרא את סקירת CyberGhost שלנו).

גם אין יותר מדי אפשרויות. ל- ExpressVPN יש תוסף דפדפן מוצק, כמו גם Windscribe (קרא את סקירת ExpressVPN שלנו ואת סקירת Windscribe), אך כמה אפשרויות באמצע הדרך, כמו Mullvad, אינן מציעות אחת (קרא את סקירת Mullvad).

בקיצור, תצטרך לבדוק לפני שאתה יוצא. ודא כי התוסף מאפשר לך לשלוט ב- VPN, עם זאת. כמו בדוגמה CyberGhost, לא כל תוספי הדפדפן בנויים להפעלה עצמאית.

באשר להגדרת התהליך, התהליך פשוט. עבור לאתר VPN שלך או לחנות Chrome ולחפש את התוסף שאתה זקוק לו. התקן אותו ב- Chrome והוא יופיע לצד סרגל הכתובות שלך.

כיצד להגדיר VPN ב- Chromebook: ידני

האפשרות האחרונה היא להגדיר את ה- VPN באופן ידני, שלמרבה המזל, מערכת ההפעלה של Chrome מקלה על זה. עם זאת, לא תוכל להשתמש ב- OpenVPN כפרוטוקול ה- VPN שלך ללא עבודה רצינית. אתה צריך לחפור בבטן הבסיסית של לינוקס של מערכת ההפעלה של Chrome כדי להגדיר אחת, וספקים רבים אינם מציעים הוראות כיצד לעשות זאת.

כיצד להתקין חיבור להוסיף ל- vpn ב- Chrome

אם אתה יכול לעשות את זה, קדימה. מדריך זה לא יכסה את הגדרת OpenVPN. אחרי הכל, אם אתה יודע לחטט סביב לינוקס ברמה כזו, סביר להניח שאתה לא צריך את המדריך הזה בכל מקרה.

הסיבה לכך של- OpenVPN יש בעיות היא מכיוון שמערכת ההפעלה של Chrome אינה מקבלת אישורים ומפתחות משותפים. אינך יכול להגדיר חיבור OpenVPN משולחן העבודה, למרות שגוגל נותנת לך את האפשרות לעשות זאת. יהיה עליך להגדיר אותה באמצעות המסוף.

ל- HideMyAss יש פירוט כיצד לעשות זאת, אך יש לשים לב לכך שזה לא נועד לקלוש הלב. אם אתה לוחץ על OpenVPN ב- Chromebook שלך, תרצה גם לקרוא את סקירת HideMyAss שלנו.

יחד עם מרבית ה- VPN המכסים הגדרה ידנית במחשבי Chromebook, אנו נדבר במקום זאת על הגדרת חיבור L2TP / IPSec. לרוע המזל, זה אומר שתוותרו על הרבה בדרך לאבטחה. כהגדרתו של ExpressVPN, “L2TP-IPSec מספק יתרונות אבטחה חלשים ויש להשתמש בהם רק לצורך אנונימיות או לשינוי מיקומים.”

ExpressVPN הוא ספק הדירוג הגבוה ביותר שלנו, ולכן אנו נעסוק כיצד להתקין אותו במערכת ההפעלה של Chrome. התהליך דומה עבור יישומים אחרים, אך הקפד לחפש מדריך בבסיס הידע למידע.

לפני התצורה תצטרך לאסוף מידע, על גבי מסך אחר או על פיסת נייר. בעת קביעת התצורה של ה- VPN, לא תוכל להחליף חלונות, לכן חשוב שיהיה לרשותך המידע הדרוש לך..

לאחר הכניסה ל- ExpressVPN, לחץ על “הגדר על מכשירים נוספים” בלוח הבקרה. המשך הלאה ובחר “תצורה ידנית” מהאפשרויות, ואז “PPTP & L2TP-IPsec. ” ExpressVPN יציג בפניכם את שם המשתמש והסיסמה לאותם פרוטוקולים, וכן רשימה של כתובות שרת התומכות בהן.

העתק את שם המשתמש, הסיסמה וכתובת השרת למסך נפרד או לפיסת נייר לפני שתמשיך הלאה. תצטרך אותם כדי להגדיר את ה- VPN. שים לב שההגדרה הידנית הזו טובה רק לחיבור לכתובת השרת שהעתקת. אם אתה רוצה להחליף שרתים, תצטרך לעבור את התהליך שוב.

כיצד להתקין - vpn-on-chromebook-add-vpn

חזור לשולחן העבודה שלך ונווט אל תפריט ההגדרות שלך על ידי חיפוש או לחיצה על סמל גלגל השיניים בלוח המשתמש. המשך להגדרות הרשת שלך ומצא את הכרטיסייה להוספת חיבור חדש. במקום להגדיר חיבור WiFi, לחץ על “הוסף OpenVPN / L2TP.”

כיצד להתקין- a-vpn-on-chromebook-l2tp

חלון ייפתח עם שלל שדות למילוי. הנה מה שאתה צריך לעשות:

 • שם מארח של שרת: הזן את כתובת השרת שהעתקת קודם.
 • שם השירות: השאר ריק.
 • סוג ספק: מהתפריט הנפתח בחר “LT2P / IPSec + מפתח משותף מראש.”
 • מפתח משותף מראש: הזן “12345678” או את המפתח שסופק על ידי ה- VPN שלך.
 • שם משתמש: הדבק את שם המשתמש L2TP שהעתקת קודם.
 • סיסמה: הדבק את סיסמת L2TP שהעתקת קודם.
 • שם קבוצה: השאר ריק.

לאחר מכן, פשוט לחץ על “התחבר”. כמו בכל רשתות WiFi שהקמת, ה- VPN יופיע בלוח המשתמש ותוכל להגיד למערכת ההפעלה של Chrome להעדיף, לשכוח או להתנתק מהשירות.

מחשבות אחרונות

למצוא VPN טוב למערכת ההפעלה של Chrome אינו קל, במיוחד בשיטות ההתקנה המוזרות של היישומים. עם זאת, ההתקנה הלא-מסורתית לא אומרת שקשה להשיג התקנה. שלוש השיטות שלמעלה עובדות, ואם אתה מוכן ללכת רחוק יותר, אתה יכול גם להגדיר קשר ידני עם OpenVPN..

ניסינו לפלפל כמה אפשרויות טובות במהלך כל הסקירה, ExpressVPN הוא הטוב ביותר, אבל אם אתה מחפש רשימה מקיפה יותר, קרא את מדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו ל- Chromebook..

באיזה VPN אתה משתמש ב- Chromebook? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map