ה- VPN הטוב ביותר עבור Chrome 2020: עיין בשלום

ישנם דברים רבים שכדאי לקחת בחשבון בבחירת שירות VPN. למרות שהרשימה שלנו עם ספקי ה- VPN הטובים ביותר היא מקום נהדר להתחיל בו, היא מתמקדת ב- VPN, באופן כללי, ולא באילו מהם מציעים את האינטגרציה הסולידית ביותר עם Google Chrome.. 


הרבה מאותם קריטריונים חלים כשמחפשים את ה- VPN הטוב ביותר עבור Chrome, אך כאן נתמקד בתוספי הדפדפן הייעודיים..

אם אינך בטוח מהו VPN, זה מיועד לרשת פרטית וירטואלית. בעיקרו של דבר, VPN מצפין את התנועה שלך ומנתב אותה דרך שרת מתווך לפני שהוא מגיע לאתר שאתה מבקר בו, שמסתיר את זהותך ומיקומך. 

יש אינספור סיבות להתקין VPN. בין אם אתה גר במדינה עם צנזורה באינטרנט משתוללת, כמו סין או טורקיה, או שאתה חובב סחף ודואג שתצפו בו. בנוסף, אם אתה משתמש לעתים קרובות ב- WiFi ציבורי, VPN חיוני בכדי להבטיח שאחרים באותה רשת לא יוכלו להאזין.

יתר על כן, נייטרליות נטו נמצאת תחת אש במדינות רבות, ו- VPN היא אחת הדרכים הבודדות לוודא שהספק שלך אינו מגביל את המהירות שלך על סמך איזה אתר אתה מבקר.. 

יש המון תוספי VPN בחינם בחנות האינטרנט של Chrome, אך לרוב הם לא מפונקים מבחינת הפרטיות והביטחון, אם הם בכלל עובדים, כפי שסיפרנו במאמר שלנו על שירותי ה- VPN החינמיים הגרועים ביותר..

למרות שרשימה זו מתמקדת באופן ספציפי בתוספי VPN, אתה יכול לעשות הרבה יותר כדי להבטיח שאתה משתמש בדפדפן האינטרנט המאובטח ביותר, כגון הורדת אחת מתוספי האבטחה הטובים ביותר לדפדפן..

אם אתה רוצה לדלג היישר לזוכה, זו תהיה גישה פרטית לאינטרנט. זהו VPN נהדר בכל רחבי הספורט, שמספק גם תוסף דפדפן כרום מצוין, שמציע לך שפע של הגדרות להתאמה, כמו גם רשימת שרתים ניתנים לניווט בקלות..

יתר על כן, נייטרליות נטו נמצאת תחת אש במדינות רבות, ו- VPN היא אחת הדרכים הבודדות לוודא שהספק שלך אינו מגביל את המהירות שלך על סמך איזה אתר אתה מבקר.. 

יש המון תוספי VPN בחינם בחנות האינטרנט של Chrome, אך לרוב הם לא מפונקים מבחינת הפרטיות והביטחון, אם הם בכלל עובדים, כפי שסיפרנו במאמר שלנו על שירותי ה- VPN החינמיים הגרועים ביותר..

למרות שרשימה זו מתמקדת באופן ספציפי בתוספי VPN, אתה יכול לעשות הרבה יותר כדי להבטיח שאתה משתמש בדפדפן האינטרנט המאובטח ביותר, כגון הורדת אחת מתוספי האבטחה הטובים ביותר לדפדפן..

אם אתה רוצה לדלג היישר לזוכה, זו תהיה גישה פרטית לאינטרנט. זהו VPN נהדר בכל רחבי הספורט, שמספק גם תוסף דפדפן כרום מצוין, שמציע לך שפע של הגדרות להתאמה, כמו גם רשימת שרתים ניתנים לניווט בקלות..

ה- VPN הטוב ביותר עבור Chrome 2020

מה הופך VPN למיטב עבור Chrome?

לרוב, הקריטריונים שלנו לשפוט VPN ל- Chrome זהים לאלה שאנו משתמשים בכל ביקורות ה- VPN שלנו. עם זאת, אנו נתמקד כיצד אלה חלים על כל הרחבות דפדפן VPN עבור Chrome, תוך התעלמות מיישומי שולחן עבודה ייעודיים ככל שניתן (אם כי לא לגמרי).

ExpressVPN-Desktop-Application

הדרישה החשובה ביותר ל- VPN טוב היא שהיא אינה מחזיקה יומנים. השימוש ב- VPN עוסק בפרטיות, ולכן חברה המנהלת יומני פירוט של התעבורה שלך היא, במקרה הטוב, פרודוקטיבית ובמקרה הרע גורמת לתוכנה להיות חסרת תועלת. למרות שחברה עשויה לשמור יומנים אך טוענת שלעולם לא תשתף אותם עם צדדים שלישיים, היא עדיין יכולה להיאלץ לעשות זאת על ידי הרשויות אם היומנים קיימים.

הבא הוא המהירות. אם VPN איטי מדי או מגביל את הקשר שלך בכבדות רבה מדי, הוא הופך במהירות לתסכל לשימוש. זה המקום בו VPNs בחינם רבים נופלים, שכן הדרך היחידה שהם יכולים להציע באופן אפשרי את שירותיהם בחינם היא על ידי הגבלת כמות רוחב הפס שיש למשתמשים זמינים.

VPN טוב זקוק גם להרבה אפשרויות בחירה בשרת. השרתים צריכים להיות ממוקמים בכל רחבי העולם במדינות רבות ושונות, רצוי עם מספר אפשרויות לכל מיקום. ExpressVPN הוא דוגמה נהדרת ל- VPN עם רשימת שרתים מוצקה, מכיוון שהוא מציע יותר מ -3,000 אפשרויות הפזורות ב -94 מדינות.

ExpressVPN-Desktop-Server-List

מכיוון שאחת המשימות העיקריות של VPN היא להצפין את התנועה שלך, זוהי מדד חשוב נוסף. לא כל סוגי ההצפנה שווים, כאשר חלקם בטוחים בהרבה מאחרים. אם תרצה ללמוד עוד, עיין בתיאור ההצפנה שלנו.

מלבד ההצפנה, ישנם כמה מאפייני אבטחה אחרים שאנו רוצים לראות ב- VPN. אלה כוללים הגנה מפני דליפות DNS, חסימת WebRTC וסיגול IP מוצק כדי להגן על זהותך בזמן הגלישה באינטרנט. 

סטרימינג הוא תחום נוסף בו ביצועי ה- VPN משתנים בצורה פרועה, כאשר אלו ברשימת ה- VPN הטובה ביותר לסטרימינג מסוגלים לפצח את איסור ה- VPN של Netflix ואמצעים אחרים לחסימה גיאוגרפית.

ה- VPN הטוב ביותר עבור Chrome: גישה פרטית לאינטרנט

כפי שהזכרנו בסקירת הגישה הפרטית שלנו לגישה לאינטרנט, PIA היא ספקית VPN איתנה, למרות כמה פגמים. למעשה, זה אחד משירותי ה- VPN המהירים ביותר, כאשר רק ExpressVPN מכה אותו מבחינת המהירות. למרבה הצער, בעוד המהירות מצוינת, החביון בהחלט אינו, מה שמרחיק את ה- PIA מה- VPN הטוב ביותר שלנו למדריכי משחקים..

אחד הפגמים בה הוא המיקום המעצבן של יישום שולחן העבודה, מכיוון שהוא מוגבל למגש המערכת שלך. זה לא בעיה במיוחד אם אתה פשוט הולך להשתמש בתוסף הדפדפן, אבל יש כמה תכונות שלא תוכל לגשת אליהן.

PIA-Desktop-Application

אמנם היישום PIA השולחני הראשי מגיע עם מתג להרוג עם שלושה מצבים, אך אין דרך להפעיל זאת דרך סיומת הדפדפן, אך זוהי מגבלה נפוצה למדי עבור VPNs בדפדפן..

לוח הבקרה הראשי של התוסף מאפשר לך להתחבר ולהתנתק מ- VPN, כמו גם לגשת לתפריט התחברות מהיר עם כמה שרתים נבחרים. תוכל גם לראות את סטטוס המנוי שלך כאן ולהוסיף אתרים לרשימת ההיתרים שלך.

PIA- לוח הבקרה הראשי

שלא כמו כמה תוספי דפדפן VPN אחרים, PIAs מאפשרים לך להתחבר לכל 53 השרתים שלה ב -33 מדינות. זה כולל מספר לא מבוטל של אפשרויות לאסיה, אירופה, אוקיאניה ויבשת אמריקה, אך האפשרות היחידה באפריקה היא שרת יחיד בדרום אפריקה. אתה יכול למיין את השרתים לפי שם מדינה או חביון, וזה נגיעה נחמדה.

רשימת שרתים PIA

אם תפתח את ההגדרות, מוצגות בפניך המון אפשרויות להתעסק בהן. ראשית הן הגדרות האבטחה, הכוללות חסימת פלאש, איתור WebRTC IP ושדרוגים מאולצים ל- HTTPS.

הגדרות PIA- אבטחה

ישנן בקרות הפרטיות, המאפשרות לך להשבית את הגישה של הדפדפן למצלמה, למיקרופון ולמיקום שלך. אתה יכול גם לגרום ל- VPN לאלץ את הדפדפן לכבות תכונות שונות הפוגעות בפרטיותך, כולל גלישה בטוחה, חיזוי רשת ומילוי אוטומטי לכתובות וכרטיסי אשראי..

PIA- הגדרות פרטיות

תחת מעקב אתה מוצא את MACE – חוסם תוכנות זדוניות וחסימת מודעות – וכן את מפנה ה- HTTP, שמונע מ- Chrome לשלוח את כתובת האתר הנוכחית לאתר אחר כשאתה לוחץ על קישור. ניתן גם להשבית סוגים שונים של עוקבים, כולל עוגיות של צד שלישי ופרמטרים של פייסבוק.

הגדרות מעקב PIA

באפשרותך גם לשנות כמה מהגדרות VPN ישירות בפאנל הראשי של התוסף, אך הגדרות מהירות אלה מוגבלות לחסימת הגישה של האתר למיקרופון ולמצלמה שלך, שינוי בין הנושאים הבהירים והחשוכים, והפעלת MACE, מפנה ה- HTTP והבאג. כריתת עצים.

סיבות אחרות שאנו אוהבים גישה פרטית לאינטרנט

גישה פרטית לאינטרנט זמינה בכל מערכת הפעלה מרכזית ואף נמצאת בראש רשימת שירותי VPN הטובים ביותר עבור לינוקס. למרות שהחברה מציעה אפליקציות גם באנדרואיד וגם ב- iOS, ו- PIA השיגה את המקום השלישי ברשימת שירותי ה- VPN הטובים ביותר לאייפון, היא לא הגיעה לרשימת ה- VPN הטובה ביותר לאנדרואיד שלנו..

גישה פרטית לאינטרנט לא שומרת על כל רישומי התעבורה שלך, אבל כדאי לזכור שהחברה ממוקמת בארה”ב, שהיא המדינה שעומדת מאחורי תוכנית PRISM הידועה לשמצה וחברה (והנהנה העיקרית) של המרגל Five Eyes. רשת.

למרבה הצער, במקום תקופת ההחזר הרגילה של 30 יום, גישה פרטית לאינטרנט נותנת לך רק שבוע לשנות את דעתך, אם אינך מרוצה מהשירות.

ExpressVPN

ExpressVPN הוא הבחירה מספר אחת עבור VPN, ומבט חטוף על סקירת ExpressVPN שלנו יראה שיש לנו מעט מאוד תלונות על השירות.

בשונה משאר ה- VPNs ברשימה זו, ExpressVPN דורש ממך להתקין את היישום לשולחן העבודה כדי שהוא יתפקד בכלל, מאחר שתוסף הדפדפן אינו מסוגל לפעול מעצמו.. 

זה קצת מינוס ברשימה זו, אך בסופו של יום כדאי באמת להתקין את היישומים השולחניים עבור כל אלה, ללא קשר, מכיוון שתכונות כמו מתג להרוג או מנהור מפוצל לעתים נדירות כלולות בתוספים..

ExpressVPN-Main-Panel

כצפוי, לא ניתן לעשות הרבה בהרחבה עצמה. בהגדרות אתה יכול לאפשר זיוף מיקום, חסימת WebRTC ו- HTTPS בכל מקום, אבל זהו. תכונות מתקדמות יותר, כגון מתג להרוג, בדיקת מהירות ומנהור מפוצל, מוגבלות ליישום שולחן העבודה המקורי.

הגדרות ExpressVPN

מהירות היא אחד הגורמים החשובים ביותר בבחירת רשת פרטית וירטואלית, ו- ExpressVPN מבצע ביצועים מצוינים בהקשר זה. לאמיתו של דבר, היא עמדה בראש רשימת ספקי ה- VPN המהירה ביותר, והכתה את כל מתחרותיה.

לא רק שזה ה- VPN המהיר ביותר, הוא גם ה- VPN הטוב ביותר לסטרימינג. למרות שזה קצת נאבק עם הולו ואמזון פריים וידיאו, החיבור לזרם וידיאו עם נטפליקס ו- BBC iPlayer הוא משב רוח.

למען האבטחה, ExpressVPN מציע ארבעה פרוטוקולים שונים – OpenVPN, SSTP, L2TP ו- PPTP – אך השירות מזהיר מפני שימוש בשני האחרונים בגלל חששות אבטחה חמורים. OpenVPN היא ברירת המחדל, שהיא מעולה, וההצפנה מוגדרת ל- AES 256-bit.

יש הרבה מה לאהוב עם ExpressVPN, אך סיומת הדפדפן הדלילה למדי והעובדה שהיא מחייבת את אפליקציית שולחן העבודה, גורמת לכך שהיא נופלת רק מהמקום הראשון ברשימה זו..

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

ExpressVPN מקבל ציון מושלם על פרטיות. החברה לא מחזיקה ביומני פעילות כלשהי שלך ורק כמות קטנה של מידע אישי נאספת לשמירה על המנוי שלך, וכל זה בלתי אפשרי לקשור משתמש פרטני ספציפי..

תמיכת הלקוחות היא מצוינת, ו- ExpressVPN מציעה תמיכה בצ’אט וגם בדוא”ל בשידור חי, כמו גם בסיס ידע נרחב ומלא בשאלות ותשובות נפוצות..

בצד התמחור של הדברים, ExpressVPN הוא מעט יקר, אבל אתה בהחלט מקבל את מה שאתה משלם עבורו. אתה יכול גם לשלם באמצעות bitcoin, וזו בחירה מצוינת אם ברצונך להבטיח אנונימיות מירבית בפרטי המנוי שלך.

רישום רוח

Windscribe הוא הבחירה שלנו ל- VPN החינמי הטוב ביותר. כפי שאתה יכול לדעת מהסקירה שלנו ב- Windscribe, אנחנו אוהבים את זה מאוד, גם אם זה לא ממש הופך לרשימה שלנו עם ה- VPN הטובים ביותר, באופן כללי. תוכנית “המקצוענים” מציעה 148 שרתים ב -62 מדינות שונות, אך אם אינך מעוניין לשלם את דמי המנוי, יישארו לך רק 10 מדינות לבחירה..

רשימת WindScribe-Server

זה בהחלט לא רע עבור VPN בחינם, ועשר המדינות כוללות שבע באירופה (צרפת, הולנד, נורבגיה, גרמניה, שוויץ, רומניה ובריטניה) כמו גם קנדה, ארה”ב והונג קונג..

למרות שזה מספק כיסוי טוב באירופה ובצפון אמריקה, זה קצת חסר ביבשות אחרות. תוכנית “המקצוענים” מעניקה לך גישה לשאר 52 המדינות הנותרות. אחרת אתה יכול לבנות תוכנית משלך ולשלם 1 $ למיקום בחודש.

התוכנית החינמית גם מגבילה אתכם ל -2GB של נתונים בחודש, אותם ניתן להגדיל עוד יותר ל- 10GB על ידי אישור הדוא”ל שלכם. עם זאת, אין כמוסות מהירות ותוכל לחבר מכשירים רבים ככל שתרצה ל- VPN בו זמנית, אפילו בלי לשלם את המנוי..

לצורך הצפנה, Windscribe משתמש ב- AES 256-bit, וזה מצוין. ה- VPN תומך בפרוטוקולי OpenVPN, IPSec, Stunnel ו- IKEv2, אך אם ברצונך לשנות את ההצפנה שלך מברירת המחדל, שהיא IKEv2, עליך להתקין את אפליקציית שולחן העבודה. זה קצת עניין, שכן IKEv2 מוכר לעיתים קרובות כמתנה של proxy ונחסם על ידי אתרים רבים.

מערכת R.O.B.E.R.T של Windscribe יכולה לחסום כל מיני אלמנטים באתרי אינטרנט, כולל תוכנות זדוניות, מודעות, עוקבים, מדיה חברתית, פורנו, הימורים, VPN אחרים, קריפטומינרים, חדשות מזויפות ו- clickbait. עם זאת, אם אתה בתוכנית החינמית, תהיה לך גישה לחסימת התוכנות הזדוניות רק, שכן השאר זמינים רק למשתמשים “מקצוענים”..

Windscribe- חסימת פרטיות

ישנן מספר תכונות פרטיות המובנות בתוסף Chrome, כולל מספר חוסמים. אלה יכולים לחסום מודעות, תוכנות זדוניות, עוקבים, עוגיות, תוכן מדיה חברתית והודעות. 

בנוסף, אתה יכול להפוך את ה- VPN לחסום את זיהוי ה- IP של WebRTC ולהגן עוד יותר על זהותך על ידי כך שהוא מחקה את מיקום ה- GPS ואת הזמן של שרת ה- Proxy שבחרת, וכן לסובב באופן שגרתי את סוכן המשתמש שלך, שמגן עליך מפני טביעות אצבע..

מנוי רוח-פרטיות-אחר

למרות של- Windscribe יש מתג להרוג (או “חומת אש”, כפי שהיא מכנה זאת), אינך יכול להפעיל אותו מתוסף הדפדפן, כלומר עליך להוריד את הלקוח העצמאי לשם כך. זהו המשותף בין כל ה- VPN ברשימה זו, ולכן זה לא מאוד מפתיע.

בגלל שרתי ה- Netflix הייעודיים שלה, Windscribe ממש מאיר כשמדובר בזרמת וידיאו בכלל, ונטפליקס בפרט. לא נתקלנו בשגיאת פרוקסי בעת התחברות ל- Netflix, ו- VPN היה אחד הבחירות המובילות שלנו ל- VPN הטוב ביותר עבור Netflix..

למרבה הצער, אין מנהור מפוצל, ולכן Windscribe הוא בחירה לא טובה אם אתה צריך להיות מסוגל להתחבר בו זמנית דרך ה- VPN והספק שלך. פירוש הדבר, בשילוב עם ההשהיה הגרועה ומהירות ההעלאה, ש- Windscribe בסופו של דבר הוא הבחירה מספר שלוש עבור ה- VPN הטוב ביותר עבור Chrome, במקום גבוה יותר ברשימה..

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים להרשם לרוח

Windscribe מציעה גם תמיכת לקוחות מעולה. מאמרי ה- DIY המוצעים במרכז העזרה שלו הם נהדרים, ועוזר ה- AI הוא הגון מפתיע. 

יש גם subreddit ייעודי עם יותר מ -10,000 מנויים, וזה נהדר אם אתה זקוק לעזרה בבעיה ספציפית. לבסוף, תוכלו גם להגיע באמצעות דואר אלקטרוני, ותמיכת לקוחות בדרך כלל חוזרת אליכם תוך מספר שעות עד יום.

NordVPN

NordVPN הוא ספק VPN מעולה נוסף, והוא זכה לציונים מעולים בכל הקטגוריות, תוך חסימת מהירות, בסקירת NordVPN שלנו. המהירות הבלתי עקבית מעכבת אותו, אולם זה מה שגרם לו לאבד את ההשוואה של NordVPN לעומת ExpressVPN.

נורד-לוח בקרה

עם זאת, זה ה- VPN השני החביב עלינו, והשירות כולל כמה תכונות נהדרות. בתוסף עצמו תוכלו לאפשר CyberSec – תכונה נגד תוכנות זדוניות וחסימת מודעות – וכן חסימת WebRTC.

למרבה הצער, אין מנהור מפוצל, אפילו עם אפליקציית שולחן העבודה, אך קיימת תכונה יוצאת דופן הנקראת “kill app”, המאפשרת לך לייעד אילו יישומים צריכים לעקוף את מתג ה- kill. זה לא ממש מחליף את הצורך במנהור מפוצל, אבל זה מאפשר לך להתחיל גיבוי בלי לדאוג לביטולו באמצע הדרך.

מלבד מתג kill, אפליקציית שולחן העבודה מעניקה לך גישה לשרתים המיוחדים של NordVPN. אלה כוללים שרתי P2P, שמותאמים במיוחד לסיבוב; שרתי בצל שמתחברים דרך רשת Tor (קרא את סקירת Tor שלנו להסבר על מה זה); ושרתי כפול-הופ, המקפצים את החיבור שלך בין שני מיקומים, מכפילים את האבטחה שלך.

Nord-Security-Settings

כפי שציינו בקצרה, ניתן לתאר את המהירות של NordVPN כלא עקבית, במקרה הטוב. למרות שבוודאי אפשרי להגיע למהירויות טובות, זה דורש בדיקה ידנית של השרתים בכדי למצוא מהיר. 

ל- NordVPN רשת שרתים ענקית של יותר מ -5,000 שרתים ב 62 מדינות שונות. למרבה הצער, כפי שהזכרנו, אלגוריתם השרת המומלץ הוא נורא, כך שלרוב צריך לבדוק כמה לפני שאתה מוצא אחד אופטימלי..

רשימת Nord-Server

זה יכול להיות מסובך באותה מידה למצוא את השרת האופטימלי לסטרימינג, אבל ברגע שתוכלו לבצע זאת, תוכלו להזרים מ- Netflix, BBC iPlayer, Hulu ו- Amazon Prime Video ללא בעיות. 

מגבלה עצומה עם סיומת הדפדפן היא שאתה לא יכול לבחור שרת ספציפי להתחבר אליו, מכיוון שאתה נותן רק רשימת מדינות, ולא את השרתים עצמם..

בדומה ל- ExpressVPN, NordVPN הוא VPN מהשורה הראשונה עם סיומת Chrome בסיסית למדי. העובדה שאינך יכול לבחור שרת ספציפי ישירות בתוסף זה פגם חמור וזו הסיבה ששירות ה- VPN אינו נמצא ברשימה זו..

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

NordVPN לא שומר כל יומני פעילותך ואוסף רק כמות זעירה של מידע אישי לצורכי תשלום. כדי להפוך את עצמך לעילום שם אפילו יותר, אתה יכול לשלם באמצעות bitcoin ולהשתמש בדוא”ל צורב (אם כי אתה צריך להיות מסוגל לגשת אליו לצורך האימות).

התמחור הוא גם מצוין, במיוחד כשאתה משלם מראש במשך שנתיים או שלוש. מצאנו את התמיכה בלקוחות מהשורה הראשונה, כאשר הצ’אט החי בדרך כלל מגיב תוך מספר דקות. אתה יכול ליצור קשר עם NordVPN גם באמצעות הדוא”ל, ועליך לקבל תגובה תוך מספר שעות.

הסתר

כפי שסקרנו בסקירת Hide.me שלנו, VPN זה מגיע עם הרבה תכונות ארוזות ביישום שולחן העבודה שלו. למרבה הצער, חלק גדול מהפונקציונליות הזו לא קיימת בתוסף Chrome, שדוחף אותה לתחתית רשימה זו.

כשאתה מתחבר דרך VPN Hide.me, התנועה שלך מוגנת באמצעות קידוד AES של 128 סיביות, אך אם זה לא מספיק לך, ניתן לשנות אותה ל- AES המאובטח אפילו יותר 256 סיביות, שייקח מיליארדי שנים. לפצח את כוח הזרוע.

עבור פרוטוקול ה- VPN שלה, Hide.me מציע רק OpenVPN. למרות שאנחנו רוצים לראות כמה חלופות בעניין זה, OpenVPN הוא בחירה סולידית ופרוטוקול VPN נהדר. 

כלול חסימת WebRTC וזה יתרון. למרות ש- Hide.Me אכן תומך במנהור מפוצל, אתה זקוק ליישום שולחן העבודה הייעודי כדי להפעיל אותו. עם זאת, כפי שאתה בטח יכול לדעת עד עכשיו, מגבלה זו די סטנדרטית.

הגדרות HideMe-Security

למרות ש Hide.me מעניק לך גישה ל 55 שרתים ב -34 מדינות בעת השימוש ביישום שולחן העבודה, אתה מוגבל בהרבה כאשר אתה משתמש רק בתוסף Chrome. למעשה, 55 מדינות הופכות לשלוש, כששרתים קיימים רק בקנדה, גרמניה והולנד.

רשימת HideMe-Server

זה, בשילוב עם ביצועים גרועים בעת סטרימינג, הופכים אותו לבחירה תת-ערכית כ- VPN עבור Netflix או שירותי סטרימינג דומים ומוריד את Hide.me לתחתית רשימה זו..

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים Hide.me

אתה יכול לבחור בין תוכנית חופשית לתכנית בתשלום, ובניגוד להרבה VPNs, התוכנית החינמית היא למעשה הגונה. אתה מוגבל למכשיר אחד ו -2GB של נתונים בחודש אם אתה לא משלם, אבל אין שום מצערת, ולכן המהירות לא אמורה לדאוג. למרות ש- Hide.me אינו נמנה עם ה- VPN המהיר ביותר, אך הוא בהחלט לא איטי.

לבסוף, כפי שסקרנו בסקירתנו, היה לנו ניסיון מצוין בתמיכת הלקוחות של החברה. תמיכה בחיוב ומכירות זמינה 24/7 באמצעות צ’אט חי, ותמיכה טכנית בדרך כלל תחזור אליך תוך יום מיום שאלת הדוא”ל שלך..

מחשבות אחרונות

עם זאת, אנו מסכמים את רשימת ה- VPN הטובים ביותר עבור Chrome. אמנם בהחלט יש חפיפה עם רשימת מיטב ה- VPN שלנו, באופן כללי, כמה מהבחירות המובילות שלנו שם חסרות מעט כשמדובר בתוספי הדפדפן שלהם..

זה המקרה עבור ExpressVPN ו- NordVPN, שמובילים בראש רשימת ה- VPN הטובים ביותר, אך כאן נכנסים למקום השני והרביעי, בהתאמה. בינתיים, גישה פרטית לאינטרנט יורה לראש הרשימה בגלל סיומת Chrome המצוינת שלה המלאה בהגדרות שתוכל להתאים. 

Windscribe מצליח גם בגלל הגדרות הפרטיות הנרחבות שנמצאות בתוסף. לבסוף, Hide.me מעלה את האחורי בגלל בחירת השרת המצומצמת מאוד מחוץ ליישום שולחן העבודה שלה. 

מה אתה חושב על הדירוג שלנו? התגעגענו ל- VPN האהוב עליכם? אם כן, יידע אותנו בתגובות למטה איזה מהן ולמה אתה חושב שמגיע לו מקום ברשימה שלנו. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map