ה- VPN הטוב ביותר למקסיקו 2020: פרטיות? No Mames Gey

מקסיקו היא יעד פופולרי שמקבל מעל 20 מיליון מבקרים בשנה. זה ידוע בעיקר בזכות האוכל המתובל שלו, חופים יפהפיים וטקילה. ניתן לראות חורבות אצטקיות ומאיה עתיקות ברחבי הארץ ובירתה, מקסיקו סיטי, נותנת מענה לחיים מודרניים. לא משנה מה לוקח אותך לשם, עליך להשתמש באחד מ- VPNs הטובים ביותר שלנו למקסיקו כסומבררו וירטואלי להגנה באינטרנט.


רשת פרטית וירטואלית היא הדרך היחידה להיות בטוחים שאתה מוגן מפני סכנות מקוונות, והיא יכולה גם להיות שימושית כשאתה מנסה לגשת לתוכן מסוים.

אם ספרדית היא שפת האם שלך, או שאתה לפחות מבין אותה, אתה תאהב את מקסיקו טלנובלות. אם לא, ייתכן שתעדיף להזרים תוכניות מהבית. שימוש ב- VPN יאפשר לך להתחבר לשרת בארצך ולהזרים את התוכניות המועדפות עליך בשירותים כמו Netflix (יש לנו מדריך מלא לצפייה בארה”ב Netflix במקסיקו)..

כנ”ל למי שרוצה לגשת לתוכן מקסיקני ממדינה אחרת. עיין ב- VPN הטוב ביותר עבור קטע נטפליקס לקבלת המלצות נוספות.

צנזורה במקסיקו

צנזורה היא סוגיה נפוצה עבור מדינות רבות, כאשר חלקן גרועות יותר מאחרות – קרא את היצירה שלנו על סין כדי לראות כמה גרוע זה יכול להגיע. במקסיקו צנזורה אינטרנטית מועטה. זה לא חוסם או מסנן תוכן ומדיה חברתית זמינה.

עם זאת, בשנת 2018 אושרו שינויים בחוק זכויות היוצרים הפדרלי. השינויים אפשרו להסיר תוכן מקוון אם יש חשד לפגיעה בזכויות יוצרים. עם זאת, ההסרה יכולה להתרחש מבלי שתצטרך להוכיח שהתרחשה הפרה. מדינות אחרות קשוחות יותר בכל הנוגע להפרת זכויות יוצרים ברשת, כפי שתוכלו לקרוא ב- VPN הטוב ביותר שלנו ליצירה בגרמניה.

למרות שלא היו איסורים על תוכן, עם זאת, פלטפורמות המדיה החברתית ומנועי חיפוש נשלחו בקשות הסרה.

פייסבוק הסירה תכנים הקשורים לירי בבית ספר במונטריי במקסיקו, פוסטים שדווחו בגין השמצה ופריטים הקשורים למכירה לא חוקית של סחורה מוסדרת. גוגל קיבלה בקשות הסרה בגין השמצה, זכויות יוצרים וסיבות אחרות וטוויטר דיווחה גם על בקשות הסרה.

דיבור מקוון

חופש הביטוי מובטח על ידי החוקה המקסיקנית, כמו גם פרטיות התקשורת האישית. עם זאת, למרות שההשמצה הוטלה על פי הפלילים ברמה הפדראלית ובמדינות מסוימות, ישנם עדיין כמה מקומות שבהם נותרו דיני לשון הרע.

מכיוון שחוקים אלה בתוקף, הדיבור אינו חופשי לחלוטין, ולעיתים קרובות הם משמשים להפחדת עיתונאים. יש שפרסמו דוחות ביקורתיים ברשת קיבלו תביעה.

כך למשל, תלונה פלילית הוגשה נגד רשת החדשות הדיגיטלית Contramuro.com בפברואר 2018 על ידי ראש עיריית זיטאקרו, קרלוס הררה טלו, שהאשים אותה בתקיפה נגד כבוד. זה הגיע לאחר שהשקע פרסם מחדש דוח על אי סדרים כספיים לכאורה בכמה חברות שקשורות לראש העיר.

באוגוסט 2011 נעצר מורה למתמטיקה ופרשני הרדיו לאחר שהפיץ שמועות על חטיפת ילדים מבית ספר מקומי ושניהם נכלאים עד 30 שנות מאסר. השמועות היו שקריות והמדינה הנהיגה עבירת “הפרעה ציבורית” חדשה שתשתמש בה במקרים דומים של מעוררת פאניקה, אם כי היה חשש שניתן להשתמש בה בקלות רבה מדי נגד דיבור..

היו גם איומים ואלימות נגד כלי תקשורת, עיתונאים ובלוגרים המדווחים על נושאים כמו סמים, סחר בסמים ואלימות הקשורה לסמים. מאות הותקפו או קיבלו איומי מוות או הודעות מאיימות ו -12 נהרגו. לפחות ארבעה עבדו באופן מקוון עבור רשת חדשות או מדיה חברתית מבוססת אינטרנט.

האלימות הובילה כתבים רבים וכמה אמצעי תקשורת מקומיים לצנזורה עצמית או להימנע לחלוטין מדיווח על סיפורים מסוימים. עם זה בחשבון, כנראה שעדיף ללכת בעקבותיהם ולהיזהר במה שאתה מפרסם. עם זאת, זה יכול להיות הרבה יותר גרוע, פשוט קרא את מדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסינגפור לשם השוואה.

מעקב במקסיקו

הממשלה הגדילה את סמכויות המעקב שלה באמצעות השימוש במלחמה בסמים כהצדקה. חוק התקשורת לשנת 2014 החליף במקצת את החקיקה הקודמת כדי לאפשר מעקב נוסף עם שמירת נתונים ומיקום גיאוגרפי בזמן אמת.

על פי סעיף 189, חברות, כגון ספקי שירותי אינטרנט ורשתות סלולריות, חייבות לספק מיקום גיאוגרפי ומטא נתונים של המשתמשים לרשויות. שינויים בקוד הלאומי להליך פלילי בשנת 2016 הפכו אותו כך שיידרש צו שיפוטי לגופים ממשלתיים להשתמש במיקום גיאוגרפי, אם כי אם הם לא עושים זאת, נאמר, לחקור.

סעיף 190 מחייב חברות לנהל רישומים של מטא נתונים של המשתמשים שלהם למשך שנתיים לפחות ולתת לסוכנויות אבטחה גישה לנתונים בכל עת שתתבקש. הממשלה שולחת בקשות לחברות המדיה החברתית וגוגל ביחס למידע על משתמשים.

החוק לביטחון פנים שנחקק בשנת 2017 מאפשר לצבא לבצע פעולות מודיעיניות בכל דרך אפשרית (כל עוד זה חוקי) ואומר כי מידע שנאסף ייחשב כאינטרס ביטחוני לאומי, כלומר הציבור לא יכול לגשת אליו. ארגוני זכויות אדם הביעו דאגה מפני החוק.

גילויים רבים הראו כי נעשה שימוש לרעה בטכנולוגיות ריגול דיגיטליות שנועדו לחקור עבריינים. במעבדת Citizen נמצא כי התוכנה Pegasus נמצאת בשימוש במקסיקו. זה נמכר אך ורק לממשלות והראיות מראות שממשלת מקסיקו הוציאה לפחות 80 מיליון דולר על התוכנה.

היו גם דיווחים כי מקסיקו הייתה לקוחה גדולה של חברת המעקב Hacking Team. זה ידוע במתן טכנולוגיות חדירה ופיקוח פוגעות לממשלות, רשויות אכיפת החוק ותאגידים אחרים ברחבי העולם.

ה- VPN הטוב ביותר למקסיקו 2020

מה הופך VPN לטוב למקסיקו

רבים מהספקים בביקורות ה- VPN שלנו נוטים להציע את אותן תכונות, אך חלקם טובים יותר בהיבטים מסוימים מאשר אחרים. לדוגמה, יתכן שיהיה להם ביטחון טוב יותר או שירות לקוחות. עליכם לדעת אילו תכונות הן החשובות ביותר כדי להיות בטוחים במקסיקו ואילו שירותים הם הטובים ביותר עבורם.

עבור מקסיקו אתה רוצה אבטחה טובה מכיוון שזה יעזור לשמור עליך מוגן מפני מעקב ושיטור מקוון. תמיד קיים האיום של התקפות מקוונות, לא משנה היכן אתה נמצא, אך הסיכון הוא גבוה במדינות מסוימות מאשר באחרים.

נקודות חמות של WiFi בחינם הופכות פופולריות יותר, אך הן עלולות להביא לסיכון גבוה יותר לחוות פשעי רשת. קרא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו לתאילנד לדוגמא לכך. אין דרך לדעת כמה הקשר מאובטח, לכן הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להגן על עצמך באמצעות VPN. גם אנטי-וירוס הגון טוב.

אתה רוצה גם שפרטיות, השונה מאבטחה, תהיה גבוהה ברשימה. כדי לוודא שהספק מכבד את הפרטיות, אתה זקוק למדיניות כלשהי עם מדיניות ללא יומנים ברורה שמראה שלא תהיה רשומה של הפעילויות המקוונות שלך.

התפשטות השרתים שלה היא גורם חשוב נוסף. ככל שיש יותר זמין, כך הסיכויים שלך לעקוף מגבלות טובים יותר, כמו צנזורה או חסימת גיאוגרפיה. אם אתה מעוניין בתוכן שמוגבל למקסיקו, תצטרך גם שם שרתים.

מהירות היא תכונה נוספת שיש לקחת בחשבון, במיוחד אם ברצונך להזרים, ורוחב הפס בלתי מוגבל מהווה ללא משימה לצפייה בתכניות האהובות עליך. אם אין לך את האחרון, אתה יכול לעלות במהירות על הגבול, וברגע שתעשה זאת, ה- VPN יפסיק לעבוד, וישאיר אותך פגיע.

כמה גורמים נוספים לבחינתם הם אילו מכשירים נתמכים, כמה ניתן לחבר אותם בפעם אחת, איכות התמיכה בלקוחות וקלות השימוש, במיוחד אם אינך מנוסה מהגדרות. לבסוף, מחירו עשוי להניע את החלטתך מכיוון שכמה VPNs יקרים יותר מאחרים.

1. ה- VPN הטוב ביותר למקסיקו: CyberGhost

בחרנו ב- CyberGhost ל- VPN הטוב ביותר שלנו למקסיקו. זהו שירות הגון שיש בו ביטחון טוב כדי לשמור על בטיחותך מפני סכנות מקוונות ומכבד את פרטיותך על ידי ביצוע מדיניות ללא יומני מחמירה.

Cyberghost-עמוד הבית -2018

יש לו מעל 3,000 שרתים ב 59 מדינות, כך שלא אמור להיות לך בעיות בגישה לתוכן הרצוי. זה כולל 19 במקסיקו, מה שנותן לך המון לבחירה בכדי לקבל תוכן מקסיקני.

זה מהיר, אבל זה יכול להיות איטי יותר למרחקים ארוכים. המהירויות עדיין הינן הגונות, לכן לא אמור להיות לך בעיות. יש לו גם רוחב פס בלתי מוגבל, כלומר תוכלו להזרים ולהוריד כמה שתרצו. עיין בסקירת CyberGhost שלנו לקבלת מבט טוב יותר על השירות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים CyberGhost

ניתן להתקין את CyberGhost ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. הגרסא האחרונה כוללת ממשק מעודכן, וזה טוב, אבל זה עשוי להתרגל. אתה יכול לחבר עד שבעה מכשירים בו זמנית, מה שעזר לו לזכות במקום השני ב- VPN הטוב ביותר שלנו למספר מכשירים, אבל זה גם הגבול להתקנות.

תמיכת לקוחות זמינה, כאשר בסיס ידע נרחב הוא נמל השיחה הראשון שלך. אם אתה עדיין זקוק לעזרה, אתה יכול לדבר עם איש צוות באמצעות צ’אט חי או באמצעות דוא”ל 24/7. צ’אט חי הוא האפשרות המהירה ביותר אך אימייל הוא הטוב ביותר לבעיות טכניות נוספות.

העלות החודשית היא בסדר, אך תחסוך כסף על ידי הרשמה לתקופה ארוכה יותר. יש ניסיון של שבעה ימים עבור אנדרואיד ו- iOS שתוכל להשתמש בהם כדי לראות אם אתה אוהב את זה. בנוסף, יש ערבות להחזר כספי, שתנאיו משתנים בהתאם לתכנית שתבחר. תוכניות קצרות יותר מקבלות 14 יום, ותוכניות ארוכות יותר בנות 45, אך שתיהן מאפשרות להרבה זמן להחליט.

2. ExpressVPN

ExpressVPN נמצא במקום הראשון ברבים מהמאמרים שלנו. הוא מספק שירות כולל נהדר והוא ה- VPN המאובטח ביותר הקיים, עם אבטחה מעולה שתוכלו לחזק אפילו יותר. יש גם מדיניות אי-יומני מוצקה לשקט נפשי.

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

ישנם יותר מ -3,000 שרתים ב 94 מדינות עצומות, מה שנותן לך את הסיכוי הטוב ביותר להציג את התוכן שאתה רוצה. חלקם נמצאים גם במקסיקו, כך שתוכלו לגשת משם לתוכן.

ExpressVPN הוא ה- VPN המהיר ביותר בשוק, ולכן טעינת מסכים לא אמורה להיות בעיה. גם אין כובעי רוחב פס שיעצרו אתכם במסלוליכם. תכונות אלה עזרו לה לדרג גם את ה- VPN הטוב ביותר עבור קטעי סטרימינג. עיין בסקירת ExpressVPN שלנו למידע נוסף.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

אם אין לך מעט ניסיון בשימוש ב- VPN, ExpressVPN עשוי להיות הבחירה הטובה ביותר עבורך. לאחר שהתקנת אותו, הוא עושה כמעט כל דבר אחר בשבילך. אתה רק צריך לוודא שאתה מחובר לשרת מתאים, וזה קל. אם יש לך יותר ידע, תוכל לצבוט את ההגדרות, אך וודא שאתה יודע מה אתה עושה קודם.

ניתן להשתמש בו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. בנוסף, יש תוספי דפדפן עבור Chrome, Safari ו- Firefox. ניתן לחבר חמישה מכשירים בו זמנית, וזה לא רע.

אם אתה מוצא את עצמך במלכודת חמוצים, צ’אט חי ודוא”ל זמינים 24/7. הצ’אט החי הוא האפשרות המהירה ביותר, אך מסלול הדוא”ל טוב יותר אם אתה זקוק לעזרה מעמיקה יותר.

החיסרון של ExpressVPN הוא עלותו. זה יקר לעומת יריביו, אבל זה שווה את זה בגלל איכות השירות שאתה מקבל. על ידי בחירה בתכנית ארוכה יותר, אתה יכול להוריד את העלות ויש אחריות להחזר הכסף של 30 יום למקרה שזה לא בשבילך.

3. NordVPN

NordVPN הוא ספק אחר שמומלץ לרוב כאן ב- Cloudwards.net. יש לו כמה מהאבטחה הטובה ביותר בסביבה, עם בחירה נהדרת של פרוטוקולים ואפשרות להשתמש בשרתי כפול-הופ, שבעצם מוסיפים הגנה רבה יותר למנהרת VPN. גם לא מתעלמים מהפרטיות, מכיוון ש- NordVPN לא שומר על יומנים.

קודם

הבא

לא אמורה להיות לך בעיה למצוא שרת מתאים מכיוון שיש יותר מ -5,000 מנקדים עם 62 מדינות, כולל 15 במקסיקו.

יש לו מהירויות טובות, אבל כמו CyberGhost, הוא יכול להאט כאשר הוא מחובר לשרת רחוק. למרות זאת, NordVPN הוא עדיין בחירה טובה עבור סטרימינג מכיוון שאין מגבלות על רוחב הפס שאתה יכול להשתמש בו. קרא את סקירת NordVPN שלנו לקבלת מבט מפורט יותר על הספק.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

אתה יכול להשתמש ב- NordVPN ב- Windows, macOS, Android ו- iOS, וההגדרה היא פשוטה. הממשק קל לשימוש וניתן לחבר עד שישה מכשירים בו זמנית.

יש בסיס ידע גדול להסתכל עליו אם אתה נתקל בבעיות. לקבלת עזרה נוספת, אתה יכול להשתמש בצ’אט החי או בדוא”ל כדי לדבר עם חבר התמיכה. שניהם טובים, אך הצ’אט החי מהיר יותר.

המחיר החודשי לא רע, אבל התוכניות הארוכות יותר מסתכמות בסופו של דבר להיות זולות יותר. קיים החזר של 30 יום, כך שתוכל לוודא שאתה מרוצה ממנו לפני שתתחייב לחלוטין.

4. גישה לאינטרנט פרטי

במקום הרביעי, יש לנו גישה פרטית לאינטרנט שמציעה שירות טוב, למרות שהיא לא קיבלה את כל התכונות שיש למתחרותיה. האבטחה טובה, אך היא מוגדרת כברירת מחדל להצפנת 128 סיביות. עדיף שתשנה את זה ידנית ל- 256-bit הרצוי יותר להגנה טובה יותר. עם זאת, פעולה זו עשויה להאט את הקשר שלך.

שרתים פרטיים-גישה לגישה-ביקורת-מועדפים

גם כאן אין תיעוד של השאנניגנים המקוונים שלך מכיוון ש- PIA לא שומר ביומנים.

ל- PIA שרתים רבים – 3,279 אם להיות מדויקים – אך הם מכסים רק 33 מדינות, שזה הרבה פחות מאשר ספקים אחרים. עם זאת, עליך להיות מוגדר לתוכן מקסיקני אם זה מה שאתה מחפש כי יש בו 33 שרתים.

אחת התכונות הטובות ביותר של PIA היא המהירות. זה בדרך כלל השימוש בהצפנה קלילה יותר כברירת מחדל, וזה יאט ברגע שתגדיל את רמת ההצפנה. עדיין, המהירויות בסדר וההחלפה בין שרתים מהירה. זה גם מאפשר לך להתחבר לשרת אחר מבלי להתנתק מהשרת שכבר היה בשימוש. בנוסף, אין גבולות לרוחב הפס.

סיבות אחרות שאנו אוהבים PIA

אתה יכול להגדיר PIA ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. יש לו לקוחות קלים לשימוש וזה נהדר עבור משתמשי לינוקס כי זה ה- VPN היחיד שיש לו לקוח מלא לפלטפורמה, וזו הסיבה שהוא ה- VPN הטוב ביותר עבור לינוקס. ניתן לחבר עד חמישה מכשירים בו זמנית.

קיים בסיס ידע הוגן, שאמור לעזור בפתרון הבעיות הנפוצות ביותר. עם זאת, בסך הכל ניתן היה לשפר את שירות הלקוחות. תמיכה בדוא”ל זמינה 24/7, אך אין צ’אט חי. ובכל זאת, העזרה הקיימת היא יסודית, גם אם איטית מזו שמציעה מתחרותיה של PIA. סקירת ה- PIA שלנו מציגה פרטים נוספים על השירות.

PIA הייתה בעבר אחת האפשרויות הזולות ביותר שקיימות, אך מחירייה עלו לאחרונה. זה עדיין מחיר הוגן, אך ספקים אחרים מציעים שירות טוב יותר בערך באותו מחיר. זה רעיון חכם, כמו עם שירותים אחרים, להירשם לתכנית ארוכה יותר ולחסוך כסף. ערבות לשבעה ימים להחזר הכסף קיימת, שנותנת לך המון זמן לנסות זאת.

5. VyprVPN

למרות ש- VyprVPN לא נמצא בראש הרשימה, הוא אכן מציע אבטחה טובה, עם הגנה נוספת על פרוטוקול זיקית משלה. כמו כן יש לה מדיניות ללא יומני קפדנית, כך שאינך צריך לדאוג לפרטיותך. יש לו גם אפשרויות אבטחה מגניבות אחרות עליהן תוכלו לקרוא בסקירת VyprVPN שלנו.

בחירת שרת VyprVPN

השרתים שלה מכסים 64 מדינות, אך הסכום הזמין הוא גרוע בהשוואה לספקים אחרים. יש בסך הכל קצת יותר מ- 700 בסך הכל ויש כאלה במקסיקו סיטי, וזה יתרון אם תשמרו על תוכן מקסיקני.

המהירויות שלה לא גרועות, אבל לפעמים זה יכול להיות איטי. עם זאת, אין גבולות לשימוש ברוחב הפס, וזה טוב.

סיבות אחרות שאנו אוהבים VyprVPN

ישנם לקוחות זמינים עבור Windows, macOS, Android ו- iOS, אך הממשק מתוארך. עם זאת, עדיין קל לשימוש. אתה יכול לחבר שלושה מכשירים בכל פעם, ואם אתה זקוק ליותר, אתה יכול להירשם לחבילת הפרימיום שתקפיץ אותה עד חמישה.

אם אתה נתקל בבעיה, אתה יכול להשתמש בקטע השאלות הנפוצות כדי לעזור לך לפתור אותה. אם נכשל בכך, תוכל ליצור קשר עם התמיכה באמצעות צ’אט חי או דוא”ל 24/7. לקבלת התגובה המהירה ביותר, עליך להשתמש בצ’אט חי, אך הציע תשובות קצרות, שאינן נהדרות.

תוכנית המחירים שלה סבירה וישנה תקופת החזר של 30 יום שתוכל להשתמש בהם כדי לבדוק אותה לפני שתתחייב.

מחשבות אחרונות

אני מקווה שעכשיו אתה מבין מדוע עליך להשתמש ב- VPN במקסיקו, או בכל מקום אחר שאתה הולך אליו. בבחירת ספק, עליך לוודא שיש לה אבטחה רבה ושרתי מנוקד ברחבי העולם, כך שתוכל לגשת לתוכן בקלות. זה אמור לכלול גם את מקסיקו אם ברצונך להציג תוכן שמוגבל לשם.

המנצח שלנו במקסיקו הוא CyberGhost מכיוון שיש לו אבטחה טובה ורבים מהשרתים לבחירה, כולל 19 במקסיקו. בנוסף, עם ניסיון למשך שבעה ימים והתחייבות להחזר הכסף, אין לך מה להפסיד.

אם יש לך המלצות לשימוש ב- VPN בזמן שאתה במקסיקו, הפוך אותן בקטע התגובות למטה. נשמח לשמוע אותם. הקפד לבדוק גם את מאמרי ה- VPN האחרים שלנו. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map