ה- VPN הטוב ביותר לאוסטרליה 2020: Going Dark Down Under

אוסטרליה ידועה בשל דברים רבים, מציוני הדרך האיקוניים שלה – כמו בית האופרה של סידני וגשר הארבור – לחופי הים שלה, החורפים את האאוטבק והמנגלים. אתה יכול להשקיע חיים שלמים בחקר שונית המחסום הגדולה, אך עליך לוודא שאתה דואג למחסום משלך לפני שאתה נכנס לרשת באמצעות אחד מה- VPN הטובים ביותר שלנו לבחירות באוסטרליה..


ישנן סיבות רבות מדוע עליכם להשתמש ברשת פרטית וירטואלית כשאתם נכנסים לרשת, ורובם חלים על כל מקום בו אתם נמצאים בעולם. 

VPNs משמשים בעיקר להשגת מגבלות תוכן בעבר. למרות שהאינטרנט של אוסטרליה הוא בחינם לרוב, ניתן לחסום תכנים מסוימים מאזרחיה. נדבר עוד על זה בעוד דקה, אבל VPN יעזור לך לזייף את המיקום שלך ולעקוף את החסימות. זה כולל גם חסימות גיאוגרפיים.

לדוגמה, הספרייה של נטפליקס שונה ממדינה למדינה, ולמרות שבספרייה של אוסטרליה יש כמה כותרות נהדרות, יתכן שאתה מפספס את התוכניות המועדפות עליך. 

אם אתה רוצה את Netflix U.S., תצטרך כתובת IP אמריקאית ו- VPN יוכל להשיג לך אחת. רק וודא שאתה בוחר אחד שיכול לעבור את גלאי ה- VPN האדירים של נטפליקס, כמו אלה שנקראו ב- VPN הטוב ביותר עבור קטע נטפליקס. 

ישנן סיבות אחרות להשתמש ב- VPN, שנעבור עליהן במאמר זה. עם זאת, אם אתה ממהר, אנו ממליצים להשתמש ב- NordVPN, מכיוון שהיא מתקתקת את כל התיבות לאוסטרליה ועוד.

ה- VPN הטוב ביותר לאוסטרליה 2020

מה הופך VPN לטוב ביותר עבור אוסטרליה

עברנו על ביקורות רבות של VPN כדי להביא לך את האפשרויות הטובות ביותר עבור אוסטרליה. לשם כך לקחנו בחשבון תכונות מסוימות ועד כמה כל ספק מיישם אותן. 

באוסטרליה אתה צריך לבחור אחד שיש לו ביטחון רב. בכך תוודא שאתה מוגן מפני סכנות מקוונות ונשמר מוסתר מעיניים סקרניות. כדאי לבחור אחד שכולל גם מתג להרוג, מכיוון שהוא ינתק אותך מהאינטרנט אם ה- VPN לא מצליח, כלומר הנתונים הרגישים שלך לא דלפו.

מדיניות פרטיות מכובדת חשובה גם כן, וודא ש- VPN מציין שהיא לא תנהל יומן של פעילויותיך המקוונות. ככה, גם אם הרשויות היו מבקשות את הפעילות שלך, לא היה מה למסור.

המהירות שלו היא משהו שיש לקחת בחשבון מכיוון שאם אתה בוחר VPN עם מהירויות איטיות, אתה תהיה מוטרד עם מסכי טעינה. גם רוחב פס בלתי מוגבל מועיל. עם זה, לא תצטרך לדאוג לשים גבול, בשלב זה ה- VPN כבר לא יעבוד. זכור לבדוק אם זה יכול להיכנס לנטפליקס, אם זה משהו שאתה רוצה.

רשת שרתים טובה גם כן. אם אתה נתקל בחסימות כלשהן, יהיה לך הרבה מיקומים לבחירתך כדי לעקוף את זה. באופן דומה, אם ברצונך לגשת לתוכן הזמין רק באוסטרליה, תצטרך שם שרתים כדי לקבל כתובת IP אוסטרלית.

אולי תרצה גם לשקול לאילו מכשירים ה- VPN תואם וידידותיות למשתמש שלו. בנוסף, לקבל תמיכה טובה בלקוחות כשאתה זקוק לה, זה נהדר, כמו גם בחירה כזו שמציעה תמורה טובה לכסף שלך.

ה- VPN הטוב ביותר לאוסטרליה: NordVPN

בחרנו ב- NordVPN כ- VPN הטוב ביותר באוסטרליה בעיקר בגלל האבטחה המצוינת שלה. יש לו כמה מההגנה הטובה ביותר שיש לשוק להציע, ותוכלו לחזק זאת באמצעות שרתי ה- Hop Hop. יש גם מתג להרוג וכלול, ו- NordVPN מעריך את פרטיותך על ידי קיומה של מדיניות ללא יומני מחמירה..

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

יש לו מהירויות טובות, אם כי אם אתה מתחבר לשרת מרוחק, אתה עלול לראות אותם טובלים. עם זאת, עדיין זה טוב ומסוגל להיכנס לכל פלטפורמות הזרימה, כולל נטפליקס, ולהרוויח אותה במקום ב- VPN הטוב ביותר לרשימת הסטרימינג. תפיק תועלת מרוחב פס בלתי מוגבל, כך שתוכל להזרים לתוכן הלב שלך.

ל- NordVPN מספר עצום של שרתים זמינים. ישנם כמעט 6,000 הפרוסים על פני 60 מדינות, כך שתוכלו לבחור מה לבחור אם אתם צריכים לעקוף חסימה כלשהי. בנוסף, יש אוסטרליה 249 עצומים, ובהתחשב בעובדה שהיא מדינה כה גדולה, היא אמורה לעזור במציאת מדינה הגונה. קרא את סקירת NordVPN שלנו למידע נוסף על השירות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

זה זמין ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. בנוסף, יש תוספי דפדפן עבור Chrome ו- Firefox. קל להתקנה ולהשתמש בהן ותוכל לחבר עד שישה מכשירים בו זמנית.

בסיס ידע שימושי זמין אם אתה זקוק לעזרה. אם אתה רוצה לדבר עם חבר תמיכה, אתה יכול לעשות זאת דרך אפשרויות הצ’אט או הדוא”ל החי. שניהם זמינים 24/7 והעזרה טובה.

NordVPN מציע ערך מצוין לכספכם, במיוחד אם אתם נרשמים לאחת מהתכניות לטווח הארוך. במקרה שאתה דואג לצלול ישר פנימה, יש גם תקופת החזר של 30 יום.

ExpressVPN

ניתן לקשור את ExpressVPN בקלות למקום הראשון, אך אנו יכולים לבחור רק מנצח אחד, ו- NordVPN כמעט והחליף אותו. ובכל זאת, מדובר בשירותים דומים, כפי שאתה יכול לקרוא בקטע ExpressVPN לעומת NordVPN, כך שזה באמת מסתכם בהעדפותיך שלך. 

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

האבטחה שלו היא פנטסטית, ויש מתג להרוג מובנה. ההבדל הוא שמתג ההשמדה מופעל כברירת מחדל, וזה נהדר אם אתה מישהו שישכח להגדיר אותו. קיימת גם מדיניות אי-יומני איתנה, לשקט נפשי נוסף.

ExpressVPN הוא ה- VPN המהיר ביותר שבדקנו והוא יכול להיכנס לשירותי סטרימינג בקלות. זה מגיע גם עם רוחב פס בלתי מוגבל.

מספר השרתים שלה הוא ביותר מ -3,000, והם מכסים 94 מדינות, כך שאתה בטוח שתמצא אחת שמתאימה. יש גם כאלה באוסטרליה, למקרה שתרצה שתוכן יוגבל לשם. עיין בסקירת ExpressVPN שלנו לקבלת פרטים נוספים.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

אתה יכול להשתמש בו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. זה נהדר למתחילים מכיוון שהוא כל כך קל לשימוש. כל שעליך לעשות הוא להתקין ולחץ על הכפתור הגדול “התחבר”. זה מאפשר גם חמישה חיבורים בו זמנית.

בסיס ידע זמין אם אתה זקוק לו. יש גם צ’אט חי ותמיכה בדוא”ל 24/7. הצ’אט החי הוא האפשרות המהירה ביותר, אך לעזרה מעמיקה יותר, עדיף לעבור לנתיב הדוא”ל.

אנחנו לא יכולים לשקר, ExpressVPN זה יקר. עם זאת, אתה יכול לעזור בעלות זו על ידי בחירת תוכנית ארוכה יותר. אם זה גורם לכם לאי נוחות, עליכם לדעת כי קיימת ערבות להחזר כספי של 30 יום.

CyberGhost

Smack באמצע הוא CyberGhost. זה שירות נהדר, אבל אין לו בדיוק מה שהשניים הראשונים עושים. יש לו אבטחה טובה, וישנו מתג להרוג שהופעל לצמיתות לבטיחות נוספת. החברה גם לא מחזיקה יומנים.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

יש לו מהירויות טובות, אך – בדומה ל- NordVPN – הם יכולים להאט לאורך מרחקים ארוכים. אין כובעי רוחב פס והוא מסוגל להיכנס לרוב שירותי הסטרימינג. 

ל- CyberGhost יש מספר עצום של שרתים. בזמן הכתיבה היו 6,100 ב -90 מדינות. גם באוסטרליה ישנם 88, כך שתוכלו לגשת לתוכן אוסטרלי. 

ל- CyberGhost יש גם שרתי NoSpy, שנמצאים מחוץ ל -14 העיניים ומוגדרים עם חומרת פרימיום. זה משהו שכדאי לקחת בחשבון אם אתה מטורף עם פרטיות, ואתה יכול לקרוא עוד על שרתים אלה בסקירת CyberGhost שלנו.

סיבות אחרות שאנו אוהבים CyberGhost

לקוחות זמינים עבור Windows, macOS, Android ו- iOS. זה קל לשימוש, והעדכון האחרון שהעניק לו העניק לו גם חווית משתמש טובה יותר. אתה יכול לחבר עד שבעה מכשירים בו זמנית, וזו הסיבה שהיא אחד ה- VPN הטוב ביותר שלנו למספר מכשירים.

בסיס ידע נרחב זמין, כמו גם תמיכה בצ’אט חי ודוא”ל. צ’אט חי מהיר יותר, אך צוות הדוא”ל עדיף לענות על שאלות טכניות נוספות.

זהו VPN לא יקר, במיוחד אם תבחר בתכנית ארוכה יותר. יש תקופת ניסיון בחינם עבור אנדרואיד ו- iOS, אבל אם אתה רוצה את זה בשולחן העבודה, יש אחריות של 30 יום החזר כספי לכל הפלטפורמות..

VyprVPN

VyprVPN היא בחירה הוגנת עבור אוסטרליה, בעיקר בגלל הביטחון החזק שלה. הוא מציע התאמה אישית מצוינת, ויש לו פרוטוקול זיקית קנייני משלו, שמוסיף הגנה רבה יותר לחיבור. מתג להרוג כלול, ומדיניות ללא יומנים קיימת גם כן.

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

קודם

הבא

קרא עוד על זה בסקירת VyprVPN שלנו.

החיסרון ל- VyprVPN הוא מהירויותיו. אם לומר זאת בבוטות, הם אטים. ובכל זאת, הם צריכים להיות בסדר לרוב הפעילויות. רק קח בחשבון שלמרות שזה יכול להיכנס לרוב שירותי הסטרימינג, ייתכן שאתה מחכה זמן לטעינה. אך למרבה המזל אין גבולות לרוחב הפס.

גם רשת השרתים שלה חסרה. יש יותר מ- 700 ב -64 מדינות זמינות. זה כולל כמה במלבורן, פרת ‘וסידני, כך שתוכל לגשת לתוכן מוגבל.

סיבות אחרות שאנו אוהבים VyprVPN

זה תואם ל- Windows, macOS, Android ו- iOS. זהו גם אחד ה- VPN הטובים ביותר שלנו לבחירות סלולריות מכיוון שהאפליקציות שלה הן מהטובות ביותר שיש. זה קל לשימוש, ותוכל לחבר עד חמישה מכשירים בו זמנית, תלוי בתוכנית שתבחר.

יש בסיס ידע מקוון אם אתה זקוק לו. יש גם צ’אט חי, אבל תצטרך לתקשר עם בוט לפני שתשיג אפשרות לדבר עם בן אדם. אולם זמני ההמתנה משתנים, כך שתרצה פשוט לשלוח דוא”ל לצוות התמיכה מהדרך.

תמחור VyprVPN תלוי באיזה רמה תבחר. יש את התוכנית ה”סטנדרטית “, הכוללת שלושה חיבורים בו זמנית, ויש את התוכנית” פרמיה “, הכוללת חמישה חיבורים ושימוש בפרוטוקול זיקית. 

לאחר מכן תוכל לבחור לשלם חודשי או שנתי, מתוכם התוכנית השנתית מסתדרת בזול יותר בטווח הרחוק. יש גם אחריות להחזר הכסף של 30 יום שתוכל להשתמש בהן כדי לראות אם תרצה.

ה- VPN החינמי הטוב ביותר לאוסטרליה: Windscribe

הבחירה האחרונה שלנו היא Windscribe, המציעה גם תוכנית בחינם וגם תוכנית “פרו” בתשלום. התוכנית החינמית היא נהדרת, אפילו תחילה להגיע בהשוואה הטובה ביותר שלנו לשירותי VPN ללא תשלום, אך נציין את האזורים שבהם אולי תעדיפו להשתמש בשירות בתשלום..

יש לו ביטחון טוב שניתן להתאים אישית. יש בתוכו מתג להרוג, אבל זה מוזר באופן מוזר “חומת אש”, כך שאנו מדמיינים שמשתמשים עשויים להחמיץ את זה. 

windscribe-slider1

windscribe-slider2

windscribe-slider3

windscribe-slider4

windscribe-slider5

קודם

הבא

ל- Windscribe תכונות פרטיות רבות, אך היא אוספת מידע מסוים. ובכל זאת, זה נשמר למינימום ואינו מכניס ערך רב. בנוסף, הנתונים שהוא אוסף לא יכולים להיות קשורים אליך.

המהירויות שלה יפות לרוב הפעילויות, אם כי הבחירות העיקריות שלנו מהירות יותר. חברים בתשלום מקבלים רוחב פס בלתי מוגבל, אך אם תבחר בתכנית החינמית, תקבל 2GB לחודש. אתה יכול להגדיל את זה ל -10 ג’יגה-בתים בחודש, על ידי הזנת הדוא”ל שלך בעת ההרשמה. ישנן דרכים אחרות שאתה יכול גם להגדיל את רוחב הפס.

ישנם יותר מ 600 שרתים המכסים 60 מדינות, אך רק חברים בתשלום יכולים לגשת לכולם. יש לו שרתים באדלייד, בריסביין, מלבורן, פרת ‘וסידני, אך הם זמינים רק בגרסת ה”פרו “. עם זאת, באפשרותך להוסיף מיקומים תמורת $ 1 לכל חודש, ובכך תשדרג את מגבלת רוחב הפס שלך ב- 10 GB נוספים..

זוהי בחירה טובה עבור סטרימינג, במיוחד מכיוון שיש לה שרתי נטפליקס המיועדים למטרה, הנקראים שרתי Windflix. הם זמינים בארה”ב, קנדה, בריטניה ויפן והם עובדים היטב. אתה יכול לקרוא עוד על אלה בסקירתנו ב- Windscribe.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים להרשם לרוח

זה זמין ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. הממשק מציע חוויה ללא סלסולים, שהיא טובה למתחילים, אך גם האנשים היודעים יכולים להתעסק בזה. באפשרותך גם ליצור חיבורים סימולטניים ללא הגבלה.

יש כמה כלים לעזרה עצמית שימושית ברשת, כמו גם צ’אט חי ודוא”ל הזמינים 24/7. עם זאת, ראוי להזכיר שהצ’אט החי הוא למעשה נציג AI. אם אתה רוצה לדבר עם אדם מייד, השתמש במערכת כרטיסי הדואר האלקטרוני.

אם אתה משלם עבור האפשרות “מקצוען”, התוכנית החודשית היא יקרה, אך התוכניות הארוכות יותר מסתדרות טוב יותר בסופו של דבר. אין תקופת ניסיון בחינם מכיוון שאתה יכול להשתמש בחינם למטרות בדיקה. גם אין מדיניות החזר כספי רשמית, אך אם אתה פנה ל- Windscribe תוך שלושה ימים מרגע הרכישה, תקבל החזר כספי.

צנזורה מקוונת באוסטרליה

האינטרנט של אוסטרליה הוא בחינם לרוב, במיוחד בהשוואה למדינות הכלולות במפת הצנזורה באינטרנט שלנו. רוב התוכן זמין, כולל מדיה חברתית ואפליקציות העברת הודעות, עם מעט מגבלות. 

סוכנויות ממשלתיות יכולות לחסום שירותים מקוונים לא חוקיים מכוח סעיף 313 לחוק הטלקומוניקציה, אך הדבר הוכיח את עצמו כבעייתי. לדוגמה, זה שימש על ידי נציבות ניירות ערך והשקעות אוסטרליות (ASIC) כדי להוריד אתר הונאה, אך יותר מאלף אתרים חפים מפשע נחסמו בטעות בתהליך.. 

בשנת 2016 הוזמנו ספקיות האינטרנט לחסום אתרי סיקור כדי להפחית את הפיראטיות. עם זאת, חוק זכויות היוצרים האוסטרלי תוקן כדי לאפשר לאנשים עם מוגבלות וארגונים שעוזרים לבעלי מוגבלויות להעתיק חומרים כדי שיוכלו להמיר אותם לפורמטים אחרים, כמו ברייל.

מעקב מקוון באוסטרליה

זה הקטע שיגרום לך לתהות מדוע עוד לא התקנת VPN. מלבד שאוסטרליה הייתה חלק מברית חמש העיניים, עלו דיווחים מרובים על יכולות המעקב של אוסטרליה עם השנים והחקיקה הנוכחית מאפשרת זאת. 

בתור התחלה, ממשלת אוסטרליה הראתה את צבעיה האמיתיים במהלך שערוריית מזרח טימור 2004. שירות הביון הסודי האוסטרלי (ASIS) הקים את משרד הממשלה טימור-לסטה עם מכשירי האזנה כדי להשיג את העליונה במשא ומתן על שדות הגז והנפט של טימור.. 

עם זאת, במהלך המשא ומתן, הריגול נחשף על ידי קצין ASIS, הידוע רק כעד ק ‘טימור, שיצא מהאמנה המקורית, והוקם הסכם חדש. כעת, העד K ועורך דינו, ברנרד קולררי, עומדים לדין ומתייחסים לזמן הכלא בגין פיצוץ השריקה במבצע..

הפרטיות הדיגיטלית שלך אינה מוגנת היטב, וחברות טלקומוניקציה נדרשות לשמור מטא נתונים של משתמשים במשך שנתיים מכוח חוק תיקון התקשורת משנת 2015. רשויות אכיפת החוק מסוגלות לגשת אליה ללא צו, ולא רק במהלך חקירה. גם.

עם שיטות החטטנות של אוסטרליה בראש, עליך לבדוק את אחסון הענן הטוב ביותר שלנו לאוסטרליה ואת הגיבוי המקוון הטוב ביותר עבור חלקים באוסטרליה לפני שתבטח בחברה כלשהי עם הנתונים שלך.

משתמשי הטלפון הנייד נדרשים לאמת את תעודת הזהות שלהם ולספק מידע אישי לפני שהם רוכשים שירות נייד בתשלום מראש. לאחר מכן מידע זה מאוחסן, והרשויות מסוגלות לגשת אליו עם צו.

מצד שני, נוספו לחוק הגנות פרטיות נוספות כדי להגן על המטא נתונים של העיתונאים, לכן יהיה צורך בצו לפני הגישה אליו. עם זאת, היו דיווחים על גישה לא מורשית. המשטרה הפדרלית האוסטרלית (AFP) דיווחה על כך כתאונה, אך זה לא אומר שזה היה המקרה.

שוב, תיקונים לחקיקת הביטחון הלאומי בשנת 2014 הגדילו את העונשים בעיתונאים ובמשרוקי השריפה. אם הם מפרסמים מידע מסווג, הם יכולים לקבל עונש מאסר של 10 שנים על פי חוק ארגון הביון הביטחוני האוסטרלי 1979.

התיקונים הרחיבו גם את ההגדרה “מחשב” כדי לאפשר לסוכנויות הביון לפקח על מספר מחשבים ברשת עם צו יחידה. נוסף על כך, חוק הסיוע והגישה מאפשר לרשויות גישה לתקשורת מוצפנת.

בשנת 2017 הודיעה הממשלה כי תיצור בסיס נתונים לאומי ביומטרי לפנים, שתשתף רישיונות נהיגה ותמונות של אזרחים בכל מחלקות ממשלתיות שיסייעו בהתאמות זהות.. 

לאחר שהוכיח שהוא שנוי במחלוקת, הפרלמנט לא אישר את החקיקה. עם זאת, הצעת החוק הוחזרה לניסיון שני, ולכן נצטרך לחכות ולראות מה התוצאה.

חופש הדיבור ברשת באוסטרליה

אין הגנה רשמית על חופש הביטוי באוסטרליה. ניתן לדון בגלוי בנושאים, אך ישנם עונשים לדיבור מסוים. ניתן לחייב עונשים מוגזמים בגין השמצה מקוונת והיו תביעות רבות בנושא. 

במקרה קיצוני אחד נגד קצין משטרה לשעבר, הוענקו לתובעים פיצויים בסך 700,000 דולר אוסטרלי (כ- 476,000 $) לאחר שהקצין האשים את הגברים בכך שהם חלק מכנופיית פשע מאורגן, בין היתר, בפוסטים בבלוג שלו..

עיתונאים מסוגלים לבקר את הממשלה ולדווח על נושאים שנויים במחלוקת ללא סוגיות, אם כי היו מקרים של הוראות איסור פרסום לדכא את הדיווח.

קיימת חקיקה המונעת הפצה חיונית של פשעים אלימים ומעשי קיצוניות, ונמצאים צעדים משפטיים המחייבים אחריות את חברות המדיה החברתית לתוכן המשותף בפלטפורמות שלהן..

ממשלת אוסטרליה לא אוהבת סאטירה, עד כדי כך שבשנת 2018 בוצעו תיקונים בחוק הפלילי כדי להפוך את התחזות לגוף חבר העמים לעבירה פלילית..

פשע ברשת באוסטרליה

אתה חשוף לפשעי רשת באשר אתה, אבל במדינות מסוימות יש יותר בעיות מאחרות, כאשר תאילנד היא דוגמא יפה (קרא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו לקטע של תאילנד).

דוח שנערך לאחרונה הראה כי למעלה מ 9.2 מיליון התקפות זדוניות נרשמו בתקופה של שישה חודשים באוסטרליה. בממוצע מדווחים על פשעי רשת אחת בכל 10 דקות. העלות הכוללת של פשעי סייבר באוסטרליה עד כה השנה מוערכת בכ- 29 מיליארד דולר אוסטרלי (כ -19.7 מיליארד דולר).

שימוש ב- VPN יעזור להגן עליך מפני סכנות מקוונות, ועליך להיות זהיר יותר אם אתה מתכוון להשתמש ב- WiFi ציבורי מכיוון שאין דרך לדעת כמה הוא מאובטח. מסיבה זו אנו ממליצים לזווג VPN עם אנטי-וירוס הגון, כגון Bitdefender (קרא את סקירת Bitdefender שלנו).

מחשבות אחרונות

למרות שאוסטרליה היא מדינה יפה, בהחלט יש דברים שכדאי לזכור כשאתם נכנסים לרשת. הבולט ביותר הוא המעקב של הממשלה, אך עליך להיות מודע לפשעי רשת. כשאתה בוחר VPN, וודא שיש לו אבטחה ופרטיות רבה. לאחר מכן המהירויות והשרתים שלו הם נקודת מפתח. 

NordVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר באוסטרליה. הביטחון שלה יגן עליך מפני התקפות חטטנות ופגיעות ברשת. בנוסף, רשת השרתים העצומה ויכולת הסטרימינג שלה יבטיחו שתוכלו להשיג את התוכן הרצוי. יש לו גם שרתים אוסטרלים, אם אתה זקוק להם. מדוע לא להעביר את זה עם ההבטחה להחזר הכסף של 30 יום? אין לך מה להפסיד.

אם השתמשת בעבר ב- VPN באוסטרליה, ספר לנו על החוויה שלך בקטע התגובות. התבונן גם במאמרי VPN האחרים שלנו. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map