ה- VPN הטוב ביותר למצרים 2020: Feintsonic Feints

כשחושבים לראשונה על מצרים, האנדרטאות המפורסמות שלה, כמו הספינקס והפירמידות העתיקות, עולה ככל הנראה בראש. למרות שהם סיבה נהדרת לבקר, יש הרבה יותר מדינה, ולמרות שלפירמידות יש מערכות אבטחה עתיקות משלהן, עדיף להשאיר את האבטחה המקוונת שלך לאחת מה- VPN הטובות ביותר שלנו לבחירות במצרים..


רשת פרטית וירטואלית תגן עליך מפני כל חטטנות מקוונות, כמו מעקב ופשעי רשת, אך ישנן סיבות אחרות שהופכות את הרעיון להשתמש בה. צנזורה מקוונת נפוצה במדינות מסוימות, כפי שאתה יכול לקרוא במאמר הצנזורה באינטרנט שלנו. בפשטות ממשלות לא אוהבות אזרחים שצפו בתוכן מסוים, ולכן הוא נחסם. 

VPN יכול לעזור לך לעקוף את כל המגבלות בכך שהוא יאפשר לך לשנות את המיקום שלך למדינה בלתי מוגבלת. האתרים והשירותים המקוונים שאליהם אתה ניגש יחשבו שאתה פיזית במדינה זו. הם נהדרים גם להשגת חסימות גיאוגרפיים בעבר, המגבילים תוכן למדינה נתונה.

אם אינך אוהב את מה שאתה רואה בנטפליקס מצרים ואתה רוצה לגשת לספרייה בארה”ב, תצטרך כתובת IP אמריקאית כדי לעשות זאת. אם זו העדיפות העיקרית שלך, ודא שאתה בוחר VPN שיכול לעבור את גלאי ה- VPN של Netflix, כמו ExpressVPN, שהוא ה- VPN הטוב ביותר שלנו עבור Netflix..

ה- VPN הטוב ביותר עבור מצרים 2020

מה הופך VPN לטוב ביותר עבור מצרים

רבים מהספקים בביקורות ה- VPN שלנו הם בחירה הגונה, אך עליכם לוודא שהיא מתקתקת את כל התיבות עבור מצרים. 

הגורם החשוב ביותר הוא הביטחון. בביטחון טוב, תהיה מוגן מפני עיניים סקרניות ומתקפות סייבר. כחלק מחבילת האבטחה, עליך לוודא שיש לה מתג להרוג, אשר ינתק את החיבור שלך לחלוטין אם ה- VPN לא מצליח, ושומר על פרטי האישורים הרגישים שלך. 

הפרטיות שלך חשובה לא פחות, ולמרות שאתה עשוי לחשוב שהיא מכוסה תחת האבטחה, היא לא. וודא שלספק שאתה בוחר יש מדיניות קפדנית ללא יומני, שתבטיח שהפעילות המקוונת שלך תישאר חשאית.

רשת השרתים שלה חשובה גם כדי לעקוף את כל המגבלות שתתקלו בהן. ככל שיש שרתים רבים יותר, כך יהיה לכם קל יותר לעבור את הצנזורה של מצרים או כל מגבלות אזוריות בהן אתם נתקלים. שירות מהיר מועיל גם כן, כך שאתה לא מחכה כל הזמן לדברים לטעון. 

רוחב פס בלתי מוגבל הוא גורם נוסף שיש לכלול. עם זה, אינך צריך לדאוג לשים גבול, בשלב זה ה- VPN יפסיק לעבוד. עליך לוודא במיוחד שהיא כלולה אם אתה מתכוון לטרף או להזרים. זכור, אם אתה רוצה לצפות בנטפליקס, בחר VPN שיכול לגשת אליו.

גורמים אחרים שתרצה לקחת בחשבון הם המכשירים התואמים וכמה אתה יכול להתחבר בו זמנית, וכן כמה קל להשתמש בהם. כמו כן, כדאי לקבל תמיכה מהוגנת בלקוחות, אם תזדקק לה, והמחיר עשוי להשפיע גם על ההחלטה הסופית שלך.

ה- VPN הטוב ביותר עבור מצרים: ExpressVPN

ה- VPN הטוב ביותר שלנו למצרים הוא ExpressVPN. זה לעתים קרובות נקרא ברשימת חמש הרשימות שלנו בגלל השירות המעולה והסביבתי שלו.

עם ExpressVPN, לא תצטרך לדאוג לביטחון. אתה תהיה מוגן על ידי הצפנת AES 256-bit שלה, ואתה יכול להגדיל אותו גם אם תרצה. מתג להרוג מובנה לשקט נפשי נוסף, והוא מופעל כברירת מחדל למקרה ששכחת. מדיניות קפדנית ללא יומנים קיימת גם כן. קרא את סקירת ExpressVPN שלנו למידע נוסף על השירות.

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

רשת השרתים שלה גדולה, עם יותר מ- 3,000 שרתים המכסים 94 מדינות, מה שנותן לך הרבה מה לבחירה לעקוף חסימות. ישנם גם שרתים במצרים, כך שתוכלו לגשת לתכנים המוגבלים למדינה.

זהו ה- VPN המהיר ביותר שבדקנו, והוא מגיע עם רוחב פס בלתי מוגבל. זהו גם ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסטרימינג מכיוון שהוא מסוגל להיכנס לכל פלטפורמת סטרימינג וישאיר אותך מכוסה אם אתה מתכנן לסובב.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

ExpressVPN תואם ל- Windows, macOS, Android ו- iOS. אם אין לך ניסיון רב בשימוש ב- VPN, ExpressVPN הוא בחירה טובה. זה קל מאוד לשימוש ומעולה למתחילים. ניתן לחבר עד חמישה חיבורים בו זמנית.

יש בסיס מידע מועיל מקוון, למקרה שתתקל בבעיות. תמיכה בצ’אט חי ודוא”ל זמינים גם הם 24/7. הצוות עוזר בכל מקרה, אך בעיות טכניות יותר מכוונות בצורה הטובה ביותר לצוות הדוא”ל.

אבל אנחנו לא יכולים לסבול אותו. ExpressVPN הוא יקר. עם זאת, שווה לכל כיס בגלל השירות שאתה מקבל. בנוסף, כדי להמתיק את העסקה, קיימת התחייבות להחזר כספי של 30 יום, כך שתוכל לוודא שאתה אוהב אותה קודם.

NordVPN

NordVPN היא בחירה מצוינת נוספת עבור מצרים. האבטחה שלו היא בין הטובות בשוק וכוללת את השימוש בשרתי הדופל-הופ שלה, אם בחרתם בהם, מה שמוסיף עוד יותר אבטחה לחיבור. כלול גם מתג להרוג, ומדיניות אי-יומני איתנה קיימת.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

תהיה לך גישה לרשת השרתים המסיבית שלה המונה יותר מ -5,500 שרתים ב- 60 מדינות. זה כולל גם שלוש במצרים, כך שתוכלו לגשת לתוכן בלעדי במצרים. יש מהירויות טובות

, אבל זה יכול להאט לאורך מרחקים ארוכים. רוחב פס בלתי מוגבל כלול וזה בחירה מצוינת לסיבוב. זה יכול גם לגשת לפלטפורמות סטרימינג בקלות, כולל Netflix. קרא את סקירת NordVPN שלנו לפרטים נוספים.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

אתה יכול להשתמש ב- NordVPN בחלונות, macOS, Android ו- iOS עם לקוחות קלים לשימוש. זה מאפשר גם עד שישה חיבורים בו זמנית.

אם אתה זקוק לעזרה, קיים בסיס ידע ידני זמין. בנוסף, צ’אט חי ודוא”ל זמינים 24/7. תקבל עזרה טובה משני המסלולים, אך הצ’אט החי הוא האפשרות המהירה ביותר.

NordVPN הוא ערך טוב לכסף שלך. עם זאת, התוכנית החודשית אינה האפשרות הטובה ביותר. על ידי בחירת תוכנית ארוכה יותר, תחסוך כסף בטווח הרחוק. יש תקופת החזר של 30 יום, שנותנת לך המון זמן לוודא שאתה אוהב אותה.

CyberGhost

אתה יכול גם להשתמש ב- CyberGhost עבור מצרים. יש לו אבטחה חזקה וכולל מתג להרוג אוטומטי, וזה נהדר אם אתה עשוי לשכוח להפעיל אותו. עם זאת, גם אתה לא יכול לכבות את זה, וזה יכול להיות מעצבן. בנוסף, CyberGhost מכבדת את פרטיותך בכך שלא שמרת יומנים.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

יש לו מספר עצום של שרתים, שנראה שגדל כל הזמן. בזמן הכתיבה היו 6,100 שרתים בכל 90 מדינות, כאשר 24 מהם היו במצרים, כך שתוכלו לגשת לתוכן שהוגבל לשם. 

CyberGhost דומה ל- NordVPN במחלקת המהירות. זה מהיר, אך מאט למרחקים ארוכים. עם זאת, תקבל רוחב פס בלתי מוגבל וזה יכול בקלות להיכנס לרוב שירותי הסטרימינג. 

בנוסף, ל- CyberGhost יש כרטיסייה לשרתים שמתאימים לסיבוב, למקרה שזה משהו שאתה רוצה לעשות. סקירת CyberGhost שלנו מתארכת ביתר פירוט.

סיבות אחרות שאנו אוהבים CyberGhost

ניתן להתקין את CyberGhost ב- Windows, macOS, Android ו- iOS, והממשק המעודכן קל למדי לשימוש. אתה יכול לחבר עד שבעה מכשירים בו זמנית, אבל זה גם גבול ההתקנות. עם זאת, מספר החיבורים זיכה אותו במיקום ה- VPN הטוב ביותר עבור מספר מכשירים.

קיים בסיס ידע רב נהדר למקרה שתזדקק לו. בנוסף, אתה יכול לגשת לצ’אט החי 24/7, ויש גם תמיכה בדוא”ל, והדבר הטוב ביותר לבעיות טכניות נוספות.

CyberGhost לא יקר אם תבחר בתוכנית לטווח ארוך. עם זאת, התעריף החודשי רע. יש ניסיון למשך שבעה ימים עבור משתמשי אנדרואיד ו- iOS. בנוסף, יש סייברגוסט בכל הפלטפורמות, שהוא 14 יום על התוכנית החודשית ו -45 יום על תוכניות ארוכות יותר.

VyprVPN

הבא הוא VyprVPN, ואף שהוא אינו מציע את אותה רמת שירות כמו הבחירות הראשונות שלנו, זו עדיין בחירה הגונה. ראשית, יש לו אבטחה מעולה, הניתנים להתאמה אישית. זה גם מגיע עם פרוטוקול זיקית משלו, שמוסיף הגנה עוד יותר לחיבור. מתג להרוג כלול, וקיימת מדיניות ללא יומנים.

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

קודם

הבא

אולי תרצה גם לדעת שחברת ההפעלה, גולדן צפרדע, מציעה גם כלי פרטיות נוספים. לדוגמה, אפליקציית ההודעות Cyphr שלה, שמצפינה הודעות עבור אנדרואיד ו- iOS, היא בחינם. זה קל לשימוש ויכול להיות שהוא בחירה טובה, בהתחשב במגבלות החוזרות במצרים. עם זאת, אם ברצונך להשתמש ב- Cyphr, הנמען יצטרך להתקין אותו גם.

ספירת השרתים של VyprVPN מאכזבת בהשוואה לאחרים. ישנם קצת יותר מ 700 שרתים ב 64 מדינות. עדיין, ישנם כאלה בקהיר, כך שתוכלו לגשת לתוכן מצרי. 

המהירויות שלה איטיות אך אמורות להיות בסדר עבור רוב הפעילויות. אין כובעי רוחב פס וזה יכול להיכנס לרוב הפלטפורמות הזורמות. זה גם יסתיר אותך אם אתה סוער. קרא עוד בסקירת VyprVPN שלנו.

סיבות אחרות שאנו אוהבים VyprVPN

לקוחות זמינים עבור Windows, macOS, Android ו- iOS, והאפליקציות לנייד הן מהטובות שבדקנו. זו אחת הסיבות לכך שהיא נמצאת ברשימת ה- VPN הטובה ביותר לאנדרואיד שלנו. ניתן לחבר עד חמישה מכשירים בו זמנית, תלוי בתוכנית שתבחר.

בסיס ידע, צ’אט חי ותמיכה בדוא”ל זמינים 24/7. זה לא דלפק התמיכה הכי טוב שיש שם, אבל זה השתפר עם הזמן.

התמחור של VyprVPN מבוסס על שתי חבילות, לכל אחת שני אורכי מנוי שונים. יש את החבילה ה”סטנדרטית “, המאפשרת שלושה חיבורים בו זמנית, ויש את החבילה” פרימיום “, שמאפשרת עוד שני חיבורים ושימוש בפרוטוקול זיקית..

אתה יכול לבחור מנוי חודשי או שנתי, אך התוכנית השנתית מסתדרת טוב יותר בסופו של דבר. יש גם ערבות להחזר הכסף של 30 יום, למקרה שאתה דואג לקפוץ ישר פנימה.

VPNArea

הבחירה האחרונה שלנו היא VPNArea. כמו VyprVPN, הוא לא נמצא בראש הרשימה הטובה ביותר שלנו לספק שירותי VPN, אבל זו עדיין אפשרות טובה עבור מצרים. הוא מציע אבטחה מעולה ובדומה ל- NordVPN, יש לו שרתי כפול-הופ. יש גם מתג להרוג ומדיניות ללא כניסה.


© Cloudwards.net

VPNArea-Slider2

VPNArea-Slider3

VPNArea-Slider4

VPNArea-Slider5

קודם

הבא

יש לה שרתים ב -65 מדינות, כולל מצרים. חסרון אחד ל- VPNArea הוא מהירויותיו חסרות הסף. עם זאת, הוא יכול להיכנס לכמה שירותי סטרימינג, כולל Netflix, ויש לו שרתי P2P ייעודיים להתעוררות. גם אין מגבלות רוחב פס. קרא את סקירת ה- VPNArea למידע נוסף.

סיבות אחרות שאנו אוהבים VPNArea

VPNArea זמין ב- Windows, macOS, Android ו- iOS, והממשק קל לשימוש, אם כי זה יכול לעשות עם כמה שיפורים קלים. ניתן לחבר עד שישה מכשירים בו זמנית. 

בסיס ידע שימושי זמין לבעיות קטנות. בנוסף, קיים צ’אט חי 24/7, כמו גם תמיכה בדוא”ל. 

VPNArea הוא שירות לא יקר, אך התוכניות הארוכות יותר מסתדרות טוב יותר. אתה יכול גם להשתמש בערבות 30 יום הכספי להחזר הכסף כדי לראות אם אתה אוהב את זה.

צנזורה מקוונת במצרים

אף על פי שהיא כמעט לא נשלטת כמו חומת האש הגדולה של סין, הצנזורה של מצרים קשה. אתרי אינטרנט רבים נחסמים, כולל אתרים הקשורים לחדשות, ארגוני זכויות אדם, שיחות פוליטיות וכל מה שנתפס כקידום טרור וקיצוניות. רשויות ממשלתיות טוענות לרוב כי אתרי מדיה מפיצים גם חדשות ושקרים מזויפים. 

ניתן לראות סדוק רחב יותר בבחירות לנשיאות. לדוגמה, לקראת תקופת הבחירות 2018, מאות אתרים נחסמו, כולל רוב אתרי החדשות המקומיים, העצמאיים. בלוגים ואתרים פוליטיים רבים בעלי השפעה נחסמו גם הם. 

אחת הסיבות העיקריות לכל החסימות היא שמצרים הטילה מצב חירום באפריל 2017 לאחר שנהרגו 47 אנשים בשתי הפצצות בכנסייה. היא הוכרזה לראשונה במשך שלושה חודשים, אך היא חודשה תשע פעמים מאז, האחרונה הייתה ב- 25 ביולי 2019. 

במהלך תקופה כזו, הממשלה מנסה לשמור על הביטחון ברחבי הארץ. על פי חוק החירום, לרשויות יש את הכוח לפקח ולהשבית את המדיה המקוונת ללא פיקוח שיפוטי. ניתן לפקח ולצנזר גם תקשורת מקוונת. 

לאחר שהוכרז לראשונה על מצב החירום, נחסמו 21 אתרי אינטרנט לתומכים בטרור. חלקם היו קשורים לקבוצות הקיצוניות חמאס ולאחים המוסלמים. 

בנוסף, חוק פשעי אנטי סייבר וטכנולוגיית מידע פורסם באוגוסט 2018, המאפשר לממשלה לחסום אתרים המפרסמים תוכן הנחשב כאיום לביטחון הלאומי.. 

גם אפליקציות מדיה חברתיות רבות והודעות הופרעו. אפליקציית התקשורת המאובטחת אותת נחסמה בשנת 2016, ושירותי פרוטוקול ה- Voice (Voice) באינטרנט הושברו בעבר, כולל ב- WhatsApp, Viber ו- Skype. מדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסקייפ עשוי לעזור אם אתה נתקל בחסימה.

אימה במצרים

ההשתקה עצמה אולי אינה חוקית, אך סיקורים רבים מכילים תוכן המוגן בזכויות יוצרים, והורדתם יכולה להנחית אותך במים חמים. החוק נגד פשעים ברשת הוא העונש של פירטיות על מידע, וכל מי שיכול לגשת לתוכן המוגן בזכויות יוצרים יכול להיענש בקנס של 10,000 עד 50,000 לירות מצריות (600 עד 3,000 דולר) וכן לפחות שלושה חודשי מאסר בפועל.. 

עם זאת, דווח כי החוק מיושם במעור במצרים. ובכל זאת, עליכם להישאר זהירים במקרה שהרשויות יקפצו על העגלה החוקית. ל- VPN הטוב ביותר שלנו לסיבוב איחוד יש כמה אפשרויות טובות שישאירו אתכם מוסתרים. 

חסימת VPN במצרים

כלי Proxy ו- VPN רבים נחסמו, כמו AirVPN (קרא את סקירת AirVPN שלנו) ו- AstrillVPN (קרא את סקירת Astrill שלנו). גם פרוטוקולים מסוימים נאסרו, כמו OpenVPN. עם זאת, זה לא נורא כמו איסור ה- VPN של רוסיה.

איסורים אלה הגיעו לאחר שחוקק החוק לפשעים נגד סייבר וטכנולוגיית מידע, ואיפשר לממשלה לחסום אתרים שנחשבים כאיום לביטחון הלאומי. 

ממשלת מצרים לא רוצה שאזרחיה ינגשו לתוכן חסום והיא תטיל עונש של שנת מאסר בפועל או קנס של עד 100,000 לירות מצריות (6,126 $).

מעקב מקוון במצרים

החששות מפני המעקב במצרים הם משמעותיים. החוקה קובעת כי ניתן לפקח על התקשורת הפרטית רק תחת פיקוח שיפוטי, אולם בפועל, פעולות פיקוח חסרות שקיפות, כלומר יתכן והתרחשו הפרות רבות.. 

מצב החירום הנוכחי מאפשר לרשויות לבצע חיפושים על אנשים, מקומות והתכתבויות ללא פיקוח שיפוטי או הגבלות אחרות. 

בנוסף, הרשויות המצריות השיגו ציוד מעקב מחברות שונות, כולל צוות האקינג. בשנת 2016, חברת המעקב האיטלקית Area SpA נקבעה למכור ציוד למחלקת המחקר הטכני במצרים.

ציוד SpA של שטח היה יכול לאסוף, לאחסן ולנתח מידע על אנשים, אפילו אזרחים חפים מפשע. עם זאת, ארגוני זכויות אדם הפעילו לחץ על הרשויות במצרים, והעסקה בוטלה.

הממשלה גם רצתה גישה לתוכנה הפנימית של אפליקציות לשיתוף רכיבה, כמו Uber ו- Careem. אם זה ניתן, הנתונים הנגישים היו כוללים מידע על לקוחות, מידע על הנהגים והנסיעות שננקטו. 

מנכ”ל קריים חשף כי הציעו להם עדיפות על פני יריבתם אם ישתפו פעולה, אך שתי החברות דחו את ההצעה. 

חופש הדיבור במצרים

החוקה של מצרים מבטיחה חופש דיבור, אך יש מגבלות. לאנשים רבים ניתנו קנסות ועונשי מאסר בגין השמעת עמדות נפרדות וביקורתיות. 

אפילו על נשיא מצרים לשעבר, מוחמד מורסי, ניתן 2017 עונש מאסר של שלוש שנים וקנס של 2 מיליון לירות מצריות (122,500 דולר) בשנת 2017 בגין העלבת מערכת המשפט, אם כי, יש להודות, זאת לאחר שהופלה בהפיכה צבאית בשנת 2013.

קנסות ועונשים אלה בלבד הובילו לצנזורה עצמית רבה יותר, אך חוק תקנת התקשורת משנת 2018 השפיע גם על חופש הביטוי. החוק מציב את משתמשי המדיה החברתית עם יותר מ -5,000 עוקבים תחת פיקוח ורגולציה של הממשלה. זה יכול להטיל עונשי מאסר על עיתונאים ש”מסיתים אלימות “, בין הגבלות אחרות.

הסביבה התקשורתית של מצרים נשלטת על ידי חנויות פרו-ממשלתיות, כאשר חנויות ביקורתיות רבות מושבתות. עיתונאים רבים נעצרו בגלל עבודתם, וחלקם נכלאו. 

פשע ברשת במצרים

דווח כי מצרים יכולה להיות אחת המדינות הפגיעות ביותר באפריקה בכל הנוגע להתקפות סייבר. חברת Cybersecurity Trend Micro רשמה למעלה מ 242,000 התקפות תוכנות זדוניות במצרים בשנת 2017. בנוסף, פעילים רבים ומבקרי ממשלה הופצצו עם פיגועי סייבר. 

למרות שאתה אולי אזרח או תייר תמים, כדאי להגן על הנתונים האישיים שלך מפני איומים כאלה, במיוחד אם אתה משתמש ב- WiFi ציבורי. VPN מאובטח יעזור להגן עליך, אך כדאי להתקין גם אנטי-וירוס הגון, כגון Bitdefender (קרא את סקירת Bitdefender שלנו).

מחשבות אחרונות

עם הסיכון למעקב והצורך לעבור צנזורה בעבר, עליכם להבין כעת מדוע כדאי להשתמש ב- VPN במצרים. בנוסף, על ידי שימוש באחד כזה, אתה תהיה מוגן גם מפני כל פשעי רשת שאתה נתקל בהם. 

עליך לוודא שאתה בוחר VPN שיש בו אבטחה ופרטיות רבה, כמו גם רשת שרתים טובה. זכור, אם ברצונך לגשת לתוכן המוגבל למצרים, תצטרך גם שרתי מצרים. 

ExpressVPN הוא מנצח ברור עבור מצרים בגלל האבטחה והפרטיות המצוינים שלה, כמו גם מגוון השרתים הטוב שלה, הכולל כמה במצרים. זהו שירות מעולה, ועל ידי השימוש בו תוכלו ליהנות גם מהתכונות הרבות האחרות שלו. מדוע לא להשתמש בערבות של 30 יום הכסף בחזרה כדי לגלות מדוע אנחנו כל כך אוהבים את זה?

אם יש לך ניסיון בשימוש ב- VPN במצרים, הודע לנו על כך בקטע התגובות. בדוק גם מאמרים אחרים של VPN. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map