ה- VPN הטוב ביותר למשחקים 2020: Epic Pwnage, Low Ping

במדריך זה ל- VPN הטוב ביותר למשחקים, אנו הולכים להסביר מדוע עליכם להשתמש ב- VPN כשאתם משחקים ברשת. בתור חובב גיימר וטכנולוגיה, קל להיעלב מהמטח של מוצרי “גיימר” שמטרידים את האינטרנט. זוג כוסות פילטר עם אור כחול ובקבוק של הר הרים לא ישנו את מידת משחקך, ולכן מפתה למחוק את כל מוצרי ה”גיימר “כטרנדים פשוטים..


רשתות פרטיות וירטואליות מתאימות לרוב לקטגוריה זו, אך הן לא צריכות לעשות זאת. למרות ש- VPNs משמשים בעיקר לגישה לתארים בלעדיים ב- Netflix או להגנה על אנשים מפני הסתערות של מרגלים ממשלתיים ברוב המדינות, השימוש בכותרות יכול לשמור על ביטחון תוך כדי משחק מקוון מדי..

ExpressVPN הוא הבחירה המובילה שלנו, שלא אמורה להפתיע. יש לו את התערובת הטובה ביותר של תכונות, אבטחה ומהירות, מה שהופך אותה לבחירה אידיאלית כמעט לכל תרחיש. עם זאת, ישנם ספקים אחרים שממלאים את תפקיד המשחק טוב, אז המשך לקרוא אם אתה רוצה אפשרויות נוספות.

ה- VPN הטוב ביותר למשחקים 2020

בחירת ה- VPN הטוב ביותר למשחקים

כאשר אנו ממליצים על VPNs, המשחקים אינם הנושא הראשון שעולה. כל מי שבקיא באינטרנט מבין שהוא מגן על פרטיותך מפני סוכנויות ממשלתיות, ספקי שירותי אינטרנט ומאזני רשתות. למרות שזה קל לראות, החלק החיצוני של המשחק אינו ברור לעין.

ראשית, והכי ברור, VPNs מאפשרים לך לגשת לתוכן חסום גיאוגרפי. למרות שמדובר בדאגה גדולה עבור נרקומנים של נטפליקס, יש לזה גם השלכות על המשחק. אתה יכול לגלוש בכותרות הבלעדיות ברשת PlayStation, Steam או Xbox Live שאולי אינן זמינות באזור שלך. במקרים מסוימים, המשמעות היא קבלת תואר AAA לפני ההשקה במדינה שלך.

אבל זה לא בא בלי חסרונות. VPNs משפיעים על המהירות, כך שתוותר על חלק מהחיבור שלך בזמן השימוש בחיבור. מסיבה זו בחרנו ספקים ממדריך ה- VPN המהיר ביותר שלנו כדי להבטיח שלא תשתחררו. בדוק את תוצאות הבדיקה בגיליון שלנו.

למרות שבחרנו מהמדריך הזה, ההזמנה אינה זהה. המשחקים, במיוחד המשחקים המקוונים, עוסקים יותר בהשהיה מאשר רוחב הפס, כאשר האחרונים נחשבים ל”מהירות “. מכיוון שהמרקמים והדגמים מאוחסנים ומועברים באופן מקומי, המידע היחיד שצריך להישלח בין קונסולות או מחשבים אישיים הוא אופן הפעולה של הנגן עם העולם.

צמצום החביון הוא חשוב, אך לעיתים VPN יכול למעשה לשפר אותו. אם השרת שאליו אתה מחובר קרוב יותר לשרת שאתה משחק בו, יש פחות מרחק למנה לנסוע. יתר על כן, שימוש ב- VPN עשוי לאפשר לך לגשת לשרתים שעשויים להיות פחות תנועה באזורים אחרים בעולם.

גם ההיבט הביטחוני של VPNs לא אבוד. פיגועי הכחשת השירות היו שטן לאירועי ליווי וכמו בכל קשר פתוח, אתה מסתכן בכך שתיפגע קורבן לפשעי רשת. למרות שזה לא עולה בתדירות גבוהה כמו שקורה, למשל, סרטים סוערים, זה אפשרי. VPN יצפין את החיבור שלך כך שאף אחד לא יכול להיכנס לזרם הנתונים שלך.

בחרנו את הספקים שלנו בהתבסס על זה. ראשית, התייחסנו לזמני ההשהיה. VPN לא שווה את זה אם הוא הולך להרוס את הדבר שהוא אמור להגן עליו. בשלב הבא הסתכלנו על האבטחה. שילוב של 256 סיביות AES ו OpenVPN מהשורה הראשונה עושה בדרך כלל את העבודה.

אמנם אלה היו המוקד שלנו, אבל חשבנו גם על מחיר, קלות שימוש ותכונות, אך היבטים אלה חשובים פחות למשחקים.

1. ה- VPN הטוב ביותר למשחקים: ExpressVPN

ExpressVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר בשוק, כך שלא מפתיע שהוא גם הטוב ביותר למשחקים. בנוסף להיותו ה- VPN המהיר ביותר שבדקנו, הוא טוב במיוחד לעקוף חסימות גיאוגרפיות, מה שהופך אותו לבחירה מצויינת לחבוט בלעדי ב- PSN או להגן על עצמך תוך כדי משחק מקוון..

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

ההשהיה שלנו נשארה בערך 75 אלפיות השנייה במהלך הבדיקה, דבר המקובל למשחקים. תוצאות הפינג שלה לא היו המהירות ביותר, אך הן היו עקביות ביותר. דבר אחד להיות מהיר כשאתה מתחבר לשרת קרוב לבית, אבל אם אתה מנסה לגשת לתחרות באזורים אחרים בעולם, אתה עלול להיתקל בבעיות. עם ExpressVPN, הבעיה הזו נמנעת.

בנוסף, ל- ExpressVPN יש אפליקציות כמעט לכל פלטפורמה, וזה חשוב במיוחד למשחקים. אין ל- VPN שבדקנו אפליקציות ל- Xbox One או PlayStation 4, ו- ExpressVPN לא מפר את המגמה הזו. עם זאת, יש לו מתקין פשוט לנתבים, שיאבטח את כל התנועה היוצאת שלך. יש לו אפליקציות ל- iOS ולאנדרואיד גם להגן על המשחקים הניידים שלכם.

באשר לאבטחה, ExpressVPN היא אחת האפשרויות הטובות ביותר בשוק. בנוסף לשימוש בהצפנה AES 256-bit מהשורה הראשונה עם פרוטוקול OpenVPN, הוא שומר על מדיניות קפדנית ללא רישום. היא ממוקמת באיי הבתולה הבריטיים, שיש בה כמה מחוקי הפרטיות הטובים בעולם. לא משנה מה אתה מנסה להגן, ExpressVPN כיסה.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

VPNs נהדרים למשחקים, אך תוכלו להשתמש בהם גם למטרות רבות אחרות. ExpressVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסטרימינג, לא רק בגלל המהירויות המצוינות שלו, אלא גם בגלל היכולת שלו לעקוף את מנעולי ה- Proxy הקפדניים שבהם משתמשות פלטפורמות הזרימה..

אם אתה מנסה לנצח את איסור ה- VPN של נטפליקס, ExpressVPN הוא בשבילך. במהלך הבדיקה שלנו היא הצליחה לגשת לכותרות הבלעדיות של נטפליקס ברחבי העולם, וזמן התגובה המהיר של השרתים שלה הבטיח שנוכל להזרים להגדרה גבוהה או יותר טוב. כפי שאמרנו בסקירת ExpressVPN שלנו, זה “בליגה משל עצמו בכל מה שקשור לסטרימינג.”

זה בליגה משל עצמו כשמדובר בתמחור. ל- ExpressVPN אין את השערים המקוממים של Hide.me (קרא את סקירת Hide.me שלנו), אך הוא יקר יותר מרוב ה- VPNs. למרות ששלושת מגבלות החיבור בו זמנית מרגישות, ובכן, מגבילות, האמת היא שאתה יכול להתקין ExpressVPN על הנתב שלך, ובאופן יעיל עוקף את מגבלת החיבור.

זה יקר, אבל זה שווה את זה. ExpressVPN מתקתק את כל התיבות שאנחנו רוצים מ- VPN. זה מהיר, ידידותי למשתמש ומאובטח, מה שהופך אותו לבחירה נהדרת למשחקים או כמעט לכל דבר אחר. אתה יכול לנסות את זה ללא סיכון, עם ערבות להחזר הכסף עבור 30 יום.

2. NordVPN

NordVPN היא בחירה מצוינת. אלמלא ביצועים לא עקביים במהלך בדיקות המהירות שלנו, זה היה המנצח על ExpressVPN. השיאים היו גבוהים, אבל גם הנמוכים היו נמוכים. NordVPN פועל במהירות ומשוחרר, כך שהוא עושה קצת יותר TLC כדי לפעול בצורה חלקה. עם זאת, אם אתה מוכן לעשות זאת, זו אחת האפשרויות הטובות ביותר שקיימות.

קודם

הבא

במהלך הבדיקה שלנו הוא החזיר את התוצאות המהירות ביותר של כל VPN. אולם זה עשה זאת רק במיקומים מסוימים. בחלק מהמקרים זה לא היה מסוגל להשיג אפילו 10 אחוז מהמהירות הלא מוגנת שלנו. עם זאת, אם אתה מוכן לחפש שרת תקבל תוצאות טובות.

כל השאר בשירות נהדר. NordVPN אינו דומה ל- ExpressVPN בכל מה שקשור לעקיפת חסימות גיאוגרפיים, כך שתוכל להיות מסוגל לגלוש בשרתים הנעולים באזור או למצוא משחקים שהם בלעדיים לאזורים אחרים בעולם. קרא את המאמר שלנו NordVPN לעומת ExpressVPN לקבלת השוואה נוספת בין שני השירותים.

האבטחה שלה טובה באותה מידה, גם אם לא טובה יותר משל ExpressVPN. למרות שהוא משתמש גם ב- AES 256-bit עם OpenVPN, הוא כולל גם שרתי כפול-הופ. שרתי המומחיות הללו מאפשרים לך להוסיף שכבה שנייה של הצפנה לחיבור שלך מכיוון שאתה מקפץ משרת VPN אחד למשנהו. כאילו מנהרה אחת לא הייתה קשה מספיק לפיצוח, שתיים הן כמעט בלתי אפשריות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

שרתי ה- Double-Hop של NordVPN הם רק אחד מארבעה סוגים של שרתי מומחיות שהיא מציעה. כל טעם מציע אפשרות לכוונן את החיבור שלך למהירויות מהירות יותר או אבטחה טובה יותר. שרתי ה- Hop-Hop, כמו גם שרתי ה- Tor, זיכו את NordVPN במקום בשירותי ה- VPN הטובים ביותר שלנו עבור מדריך סין..

NordVPN כולל גם CyberSec. זהו תוכנה זדונית וחוסם מודעות שמניב ביצועים טובים, אבל זה לא תחליף לתוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר. אף על פי כן, זהו כלי נחמד שיש לחסימה של מודעות מעצבנות או הימנעות מאיומים כמו בוטנות האורבות ברשת (קרא את המדריך המקוון שלנו לקבלת מידע על אלה).

ל- NordVPN יש גם מתג להרוג, שהוא פיצ’ר שכל VPN הגון צריך להיות לו, אך הוא שם עליו פיתול. אתה יכול להגדיר את מתג ההפעלה להיות פעיל באפליקציות מסוימות, כך שתוכל, למשל, לחסום את לקוח הטורנט שלך אם חיבור ה- VPN ייפול מבלי להפסיק את הפעלת הגלישה שלך..

למרות חוסר העקביות במהירות, NordVPN היא אחת האפשרויות הטובות ביותר עבור מערך התכונות החזק שלה, תשתית מאובטחת ורשת שרתים מאסיבית. תוכל ללמוד על נקודות החוזק שלה בסקירת NordVPN שלנו או לנסות זאת עם ערבות להחזר הכסף עבור 30 יום.

3. CyberGhost

תמיד היינו אוהדי CyberGhost, אך סוגיות בשימושיות מנעו מאתנו להמליץ ​​על המלצה בעבר. החששות הללו הוסרו לרוב בגלל השיפוץ האחרון של ממשק המשתמש, והכל תוך שמירה על השירות הסולידי שהיה על כנו.

Cyberghost-עמוד הבית -2018

במהלך הבדיקה שלנו, ציינו זמן חביון ממוצע של 37 שניות בלבד בארה”ב שבה נערכה הבדיקה שלנו. בחו”ל, CyberGhost לא הייתה עקבית כמו ExpressVPN, אך היא עדיין הצליחה להשיג תוצאות פינג הגונות. לדוגמה, המיקום בעל הביצועים הגרועים ביותר, יפן, היה עם זמן חביון ממוצע של 154 שניות.

גם התקנתו בנתב לא צריכה להיות בעיה. ל- CyberGhost יש רשימת מדריכים להתקנתה כמעט בכל פלטפורמה, מהנתב שלך לאחסון המצורף לרשת. גם מגבלת החיבור שלה גבוהה ומציעה יותר מ- NordVPN ו- ExpressVPN, וזו הסיבה שהיא מדורגת ב- VPN הטוב ביותר שלנו עבור מדריך התקנים מרובים..

למרות שזה יכול להיות מהיר, CyberGhost לא מתפקד טוב כמו ExpressVPN כשמשתמש ב- OpenVPN. כברירת מחדל, CyberGhost משתמש ב- IKEv2, שהיא בטוחה כמו OpenVPN, אך גם חסומה ביתר קלות. זו לא בחירה כל כך טובה לכרסם כותרות עם נעילה באזור בגלל זה, אבל פשוט להיות קל יותר לחסימה זה לא אומר שזה יהיה.

סיבות אחרות שאנו אוהבים CyberGhost

ל- CyberGhost יש נקודות תורפה, אך הוא מרחיק היכן שהוא מצליח. זה מגיע עם מערך תכונות מרשים שיאפשר לך לכוונן את החיבור שלך, לגשת לפלטפורמות זרימת נישה ולהגן על עצמך תוך כדי סיבוב.

ישנן שתי קבוצות של שרתי ייעודיים, אחד לסטרימינג ואחר עבור סיקור. השרתים הסוחפים אינם כה מרשימים, אך שרתי הסטרימינג הם כאלה. ל- CyberGhost כ- 50 מרכזי נתונים המותאמים לפלטפורמות סטרימינג שונות, כאשר כל מה שנמצא מ- Netflix ועד Crunchyroll זמין..

תכונות אחרות כוללות חוסם מודעות, מתג להרוג ו”כללים חכמים “. חוקים חכמים מאפשרים לך להפוך היבטים מסוימים בחיבור שלך לאוטומטיים. לדוגמה, אתה יכול להגדיר את CyberGhost להתחבר אוטומטית כשאתה מתחבר לרשת WiFi מסוימת או מפעיל את הדפדפן שלך באופן אוטומטי לאחר יצירת חיבור.

זה לא מרגיש מעוגל כמו ExpressVPN מכיוון שהוא שם דגש כבד יותר על התכונות והממשק מאשר מהירות ואבטחה. עם זאת, זה מביא תוצאות מרשימות וזה זול. תוכלו ללמוד עוד בסקירת CyberGhost שלנו או לנסות זאת עם ערבות נדיבה להחזר הכסף של 45 יום.

4. מולווד

Mullvad לא הופך לעתים קרובות למדריכים ה”טובים ביותר ל- VPN “שלנו, למרות היותו שירות מצוין. למרות שזה לא עושה דבר טוב במיוחד, הוא מציע אבטחה ומהירות מרשימה למחיר.

mullvad-review-interface

מדדנו חביון ממוצע של 36 ms במהלך הבדיקה, וזה אמור להיות מושלם למשחקים. בחו”ל, ההשהיה הייתה גרועה מזו של CyberGhost, אבל מולווד הפתיע אותנו עם חוסנו בין הסיבובים. בניגוד ל- HideMyAss, שהייתה תוצאות פינג לא עקביות (קרא את סקירת HideMyAss שלנו), Mullvad העניק לנו את אותו ההשהיה סיבוב אחר סיבוב..

לגיימינג זה חשוב במיוחד. לספקים עם חביון לא עקבי יהיו ביצועים ספוטים ברשת. החוסן של מולווד הופך אותו לאידיאלי מכיוון שהוא מטיל את נטל ההשהיה על השרת שאליו אתה מתחבר וחיבור האינטרנט שלך..

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את מולווד

באשר לשירות השירות, Mullvad אינו מרשים. זה לא רע, אבל זה לא מציע הרבה להבדיל את עצמו כמו NordVPN, ExpressVPN ו- CyberGhost. הדבר החריג ביותר במולווד הוא שהוא מקבל מזומן כתשלום. אתה יכול לשלוח אליו כל סכום בכל מטבע עם מספר החשבון שלך, והוא יזכה אותך ככל שיהיה זמן הכסף.

זוהי איכות נדירה עבור VPN ושירותי תוכנה באופן כללי. למרות שזה לא הגיוני עבור רוב האנשים, זה מדגים את המסירות של מולווד לאנונימיות. יש לו עמדה ברורה בנושא פרטיות, שמירה על מדיניות ללא יומנים ורק שימוש בשתי עוגיות באתר שלה.

עבור מי שעוסק בפרטיות זו בחירה מצוינת. זה גם זול. Mullvad גובה רק כ -5 $ לחודש, שהם פחות ממחצית התעריף החודשי עבור כל שאר הבחירות שלנו. זה מגיע גם עם רוחב פס בלתי מוגבל ועד חמישה חיבורים בו זמנית.

הערך הוא אחיד, גם אם רשת השרתים של Mullvad אינה מרשימה והיא חסרה תכונות. תוכל ללמוד על הפרטים האישיים בסקירת Mullvad שלנו או לנסות זאת עם מעבר של שלוש שעות.

5. TorGuard

TorGuard הוא שירות הניתן להתאמה אישית ביותר שלמרות המסירות שלו לטינצ’רים, הוא בחירה נהדרת עבור גיימרים. מדדנו חביון ממוצע של 38 שניות בארה”ב, כמו גם ציונים הגונים בחו”ל, כך שאינך צריך להתקשות לשחק עם זה.

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

קודם

הבא

אמנם זה היה הממוצע בסבב הבדיקות המהיר האחרון שלנו, אך תוצאותינו היו טובות עוד יותר במהלך סקירת TorGuard. התחברות לשרת בשיקגו, שהיה קרוב הרבה יותר למיקום הבדיקה שלנו, חלה ירידה זניחה במהירות. עם פינג בסיס של 11 ms, TorGuard הוסיף רק 7 ms, שמעט VPNs יכולים להעיד עליהם.

כצפוי, החביון גדל ככל שעולה המרחק. עם זאת, שיעור ההורדות של TorGuard היה יציב. אפילו באזורים אחרים בעולם, היא שמרה על מרבית המהירות הלא מוגנת שלנו. זה לא משנה את היבט המשחקים, אבל זה עדיין חשוב לסטרימינג וגלישה.

הממשק אינו מזמין כמו, למשל, ExpressVPN, אך ניתן לעבור עליו. ל- TorGuard יש גם כלים להגדרת נתבים, כך שקל להתחיל שם. אם אינך מרגיש בנוח להסתובב בממשק המשתמש הגרפי של הנתב שלך, תוכל גם לרכוש נתב שהודבק מראש.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את TorGuard

למרות שזו בחירה מצוינת למשחקים, TorGuard הרשים אותנו עם ההתאמה האישית והתכונות שלו. גם כשאתה נרשם אתה יכול לצבוט את השירות לטעמך. כברירת מחדל, זה מגיע עם חמישה חיבורים בו זמנית, אך אתה יכול לרכוש עד 200 נוספים עבור $ 1 כל אחד. באופן דומה, תוכלו לרכוש כתובות IP ייעודיות לספורט, סטרימינג או לשימוש כללי.

ביישום אתה לא רק מבין את הבחירה שלך בפרוטוקול ורמת ההצפנה, אלא גם לגבי הצופן הספציפי בו אתה משתמש. למרות שאנחנו בספק אם רוב האנשים ישתמשו בכל דבר אחר שאינו ברירת המחדל של AES 256-bit, האפשרות היא אם ברצונך.

באשר לתכונות, TorGuard אין תחרות. כלול המינוי שלך ל- VPN הוא חשבון דואר אלקטרוני מוצפן של 10MB המופנה לאמצעי האבטחה המובילים בדוא”ל. אתה מקבל גם את האפשרות להגדיר סקריפטים בהתאמה אישית ולהגדיר את מתג ה- kill כך שיעבוד רק ביישומים מסוימים.

זה לא ה- VPN המתאים לכולם, אבל מי שנהנה לחפור בתוכנה שלהם יאהב את TorGuard. בנוסף להיותו מהיר, זה ניתן להגדרה גבוהה, וזה המאזן שמעטים VPNs. אתה יכול לראות אם אתה אוהב את זה עם משפט שבעה ימים של TorGuard.

ציון לשבח: ProtonVPN

ProtonVPN פשוט לא נכלל במדריך זה, ופרסם בערך 40 שניות בבדיקה באותה מדינה. עם זאת, זה עשה הרבה יותר גרוע בחו”ל, כשהוא נעול במהירות של 127 שניות באמסטרדם ו 322 שניות ביפן. עם זאת, ל- ProtonVPN יש תוכנית בחינם שזכתה במקום במדריך ה- VPN החינמי הטוב ביותר שלנו.

שלא כמו VPNs בחינם המגבילים את כמות הנתונים שאתה יכול להעביר, כגון Windscribe (קרא את סקירת Windscribe שלנו), ProtonVPN מגביל את המהירות. זה לא אמור להשפיע מאוד על המשחק. אפילו עם חיבור של 10 מגה-ביט לשנייה העלאה והורדה, ההשהיה לא אמורה להשתנות מכיוון שהנסיעה הלוך ושוב של הודעה לשרת ובחזרה נשארת זהה.

עם זאת, יש בעיות עם התוכנית החינמית. אתה יכול להשתמש ב- VPN רק במכשיר יחיד ורק להתחבר לאחד משלושה שרתים. עם זאת, יש לו כמה אפשרויות לתוכניות בתשלום. לדוגמה, בסיסי הוא פחות מ- $ 50 לשנה ומגיע עם המהירות המלאה של הרשת של ProtonVPN וכל השרתים בו..

אין שום סיכון לנסות את ProtonVPN לראות איך אתה אוהב את זה. אם אתה מעדיף לראות את הפרטים האישיים של זה, קרא את סקירת ProtonVPN שלנו.

מחשבות אחרונות

אף על פי ש- VPN אינו הדבר הראשון שעולה על הדעת כשמדובר במשחקים, זהו צעד חשוב לשמור על עצמך תוך כדי משחק מקוון. כל זרם פתוח מזמין פעילות רשת לא רצויה ושימוש ב- VPN יכול להגן עליך מפני נפילת קורבן לתכניות כלשהן.

ל- ExpressVPN אין החביון הנמוך ביותר מבין הבחירות שלנו, אבל יש לו את האיזון הטוב ביותר בין תכונות, אבטחה ומהירות. אם אתה עוסק רק במשחקים, אנו ממליצים על CyberGhost על קלות השימוש בזמני ההשהיה הנמוכים. אנו מאמינים כי הבחירות שלנו הן הטובות ביותר, אך אם ברצונך לערוך קניות נוספות, הקפד לקרוא את ביקורות ה- VPN האחרות שלנו.

באיזה VPN אתה משתמש למשחקים? ספרו לנו בתגובות שלהלן וראו את המאמרים האחרים שלנו ב- VPN. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map