ה- VPN הטוב ביותר לבריטניה 2020: גלישה מ- Blighty

מיליוני אנשים חוקרים את בריטניה מדי שנה, ידועה בזכות משפחת המלוכה, ציוני הדרך המפורסמים שלה וכדורגל. עם זאת, לא רק מזג האוויר קודר. פרטיות בבריטניה מעוררת דאגה הולכת וגוברת, כך שגם אם אתה פשוט מבצע הימור מקוון בפאב המקומי, חכם להגן על עצמך עם ה- VPN הטוב ביותר שלנו לבריטניה..


בכל מקום שאתה נמצא, כדאי להשתמש ברשת פרטית וירטואלית. זה יגן עליך מפני סכנות מקוונות ויאפשר לך לגשת לתכנים מוגבלים מבלי שתצטרך לתור יפה. למרות שחסימה גיאוגרפית היא כאב, ישנן סיבות אחרות שתוכלו להפיק תועלת משימוש בכזו, אז שימו את הקומקום ותנו לנו להסביר אותם.

ה- VPN הטוב ביותר לבריטניה 2020

צנזורה בבריטניה

למרות שבמדינות מסוימות צנזורה קפדנית (קרא דוגמה על חומת האש הגדולה של סין), אזרחי בריטניה נהנים מחווית אינטרנט חינמית עם מעט קטגוריות בכפוף לחסימה..

קטגוריות אלה כוללות התעללות מינית בילדים, תוכן המקדם קיצוניות וטרור ותכנים שמפרים זכויות יוצרים. אתרי פרוקסי כלולים גם ברשימות החסימה של ספקי האינטרנט. קיימים מסננים אופציונליים להגנה על ילדים תחת קטגוריות מסוימות, אך לעתים קרובות נתפס גם תוכן לגיטימי.

מעקב בבריטניה

בבריטניה יש כמה ממערכות המעקב הפולשניות ביותר בעולם. מעקב גורף הוא חשש מיוחד. סוכנויות ביון מסוגלות לפתח תוכניות חשאיות באמצעות פרצות בחוקים המגן עליהם מפני פיקוח שיפוטי.

בשנת 2013 חשף משרוקית הסוכנות לביטחון לאומי אדוארד סנודן את נוהלי המעקב החשאיים של ארה”ב וממשלות אחרות, כולל מטה התקשורת בבריטניה..

ה- GCHQ עובד בשיתוף פעולה הדוק עם ה- NSA בתוכנית בשם Tempora. הוא עוקב אחר תנועה טלפונית ואינטרנט ברחבי העולם, כולל דוא”ל, היסטוריית גלישה והודעות פייסבוק. ל- NSA יש גישה למסד הנתונים..

בעזרת חברות הטלקום, התקיימו בדיקות GCHQ בנקודות הנחיתה הבריטיות של כבלי סיבים אופטיים תת-ימיים. הגששים יירטו נתונים שנשאו על ידי הכבלים, כולל הודעות פרטיות, שאז היו נגישות על ידי הסוכנויות. Tempora מאפשרת לבריטניה לאסוף מיליוני נתוני משתמשים ביום.

חוק סמכויות החקירה משנת 2016 מגדיר את סמכויות המעקב של הרשויות. היא אישרה אמצעי מעקב פולשניים פולשניים, כגון יירוט תקשורת, הפרעות ציוד ושמירת נתונים. העיתונאי איוואן מקאסקיל אמר כי המעשה הציג את סמכויות המעקב הסוחפות ביותר בעולם המערבי.

גם הדרישות של חברות אינטרנט לשתף פעולה עם חקירות הוגדלו, כולל הוראה להסיר הגנה מפני תקשורת או נתונים מוצפנים. בנוסף, את היסטוריית האינטרנט שלך ניתן להציג על ידי סוכנויות ממשלתיות ללא צו.

באפריל 2018, נפסקו חלקים מהמעשה בנושא שמירת נתונים בקנה אחד עם זכויות יסוד בחוק האיחוד האירופי על ידי בית המשפט הגבוה. היא ציינה כי הגישה לנתונים השמורים צריכה להיות מוגבלת לפשעים חמורים ולחייב פיקוח.

במארס 2018, נחשף כי חברת האנליטיקס שבבריטניה קיימברידג ‘אנליטיקה אספה באופן בלתי חוקי את הנתונים של מיליוני מצביעי ארצות הברית ואולי השפיעה עליהם באמצעות מודעות ממוקדות. פייסבוק ידועה באיסוף ומכירת נתונים של אנשים למפרסמים, אז קחו זאת בחשבון.

בריטניה היא גם חלק מברית חמש העיניים. זו קואליציית מודיעין שכוללת את בריטניה, ארה”ב, קנדה, אוסטרליה וניו זילנד. מדינות אלה מחויבות להסכם UKUSA, במסגרתו הן משתפות פעולה זו עם זו ומשתפות מידע מודיעיני שנאסף באמצעות מעקב שלהן.

חופש הדיבור בבריטניה

בבריטניה אין חוקה כתובה. במקום זאת, בבריטניה יש כללים וחוקים המקנים זכויות וחירויות פרט. עם זאת, ישנם חוקים נרחבים נגד דיבור שנאה. בשנת 2017 הודיעה הממשלה על כוונת רכזת לאומית שתפקח על דיבור שנאה ותדחוף לתביעות.

סעיף חמש לחוק הסדר הציבורי מעניש מילים או התנהגות מאיימות או פוגעות. סעיף 127 לחוק התקשורת מעניש תקשורת פוגענית ביותר שנשלחה באמצעות האינטרנט. על שני המקרים עונש של עד שישה חודשי מאסר וקנס בלתי מוגבל.

סעיף ראשון לחוק התקשורת הזדונית גורם למקד לאנשים ברשת עם תוכן פוגעני או פוגעני לגרום למצוקה או חרדה, כולל פורנו נקמה, עבירה פלילית שהעונש עליה הוא שנתיים מאסר..

על פי חוק הטרור, אם אתה מפרסם הצהרות שמעודדות טרור אתה יכול להסתיים בעונש מאסר וקנס. אנשים נעצרים לעיתים קרובות בגלל פוסטים המקדמים טרור, מאיימים או פוגעים בגזע.

סכנות מקוונות בבריטניה

הונאה ופריצה לטובת רווח כספי קיימים בבריטניה, והתקפות הסייבר גברו. בנוסף, להתקפת הסייבר העולמית WannaCry הייתה השפעה משמעותית על בריטניה. זה נכה את שירות הבריאות הלאומי בכך שהוא חסם את הגישה לתיקי התיקים של המטופלים ושירותי ההשהיה.

אינך יכול לדעת מה אורב ב- WiFi ציבורי, כך שאם אתה מתכוון להשתמש בנקודה חמה, עליך להתקין VPN ואנטי-ווירוס טוב כדי להגן על עצמך מפני פשעי רשת..

חומר אימה המוגן בזכויות יוצרים אינו חוקי בבריטניה ואתרי סיקור רבים חסומים. מי שמפר זכויות יוצרים באופן מקוון עשוי לקבל מכתב אזהרה מהספק. תיאורטית, אתה יכול להעמיד לדין, אך הפדרציה הבריטית נגד גניבת זכויות יוצרים מכוונת לרוב למפעילים ומפיצים לא חוקיים.

מה הופך VPN לטוב ביותר עבור בריטניה

VPNs מורכבים מתכונות רבות, אך חלקן משמעותיות יותר מאחרות. אתה יכול פשוט לבחור אחת מתוך ביקורות ה- VPN שלנו, אך עליך לוודא תחילה שהיא בחירה טובה עבור בריטניה.

עם כל החטטנות הממשלתיות בבריטניה, אתה זקוק ל- VPN שיש לו ביטחון מצוין. זה יעזור לך להישאר מוסתר ולהגן עליך מפני פשעי רשת. פרטיות חשובה גם היא, והיא מאושרת באמצעות מדיניות ללא יומנים, מה שאומר שהפעילויות שלך לא יירשמו.

מועיל VPN שיש לו רשת שרתים טובה. ככל ששרתים רבים יותר זמינים בכמה שיותר מקומות, כך יהיה לכם קל למצוא שרת מתאים. לגישה לאתרים ושירותים המוגבלים לבריטניה, ל- VPN יהיה צורך שם שרתים.

מהירות חשובה גם, במיוחד אם אתם מתכננים להשתמש בשירותי סטרימינג או רוצים להסתובב. אם אתה בוחר VPN איטי מדי, אתה תחכה כל הזמן להטענת תוכן. כדאי גם לוודא שהוא יכול להיכנס לשירות הסטרימינג הרצוי ושיש לו רוחב פס בלתי מוגבל.

לאילו מכשירים היא תואמת וכמה אתה יכול להתחבר בפעם אחת עשויים להשפיע על ההחלטה שלך. ידידותיות למשתמש, איכות התמיכה בלקוחות ומחיר כדאי לקחת בחשבון גם כן.

1. ה- VPN הטוב ביותר לבריטניה: ExpressVPN

ExpressVPN הוא מועדף ב- Cloudwards.net ולעתים קרובות הוא כולל מאמרי VPN שלנו. הוא מציע שירות מעולה עם אבטחה מעולה המוגדרת כקידוד AES 256 סיביות כסטנדרט. מתג להרוג מסופק ומופעל כברירת מחדל, כך שלא תצטרך לדאוג בקשר לזה. האבטחה שלה היא אחת הסיבות לכך שהיא גם ה- VPN הטוב ביותר שלנו לאחסון ענן. יש גם מדיניות ללא יומני קפדנית, כך שהפעילות שלך תישאר פרטית.

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

יש לה רשת שרת ענקית המכסה 94 מדינות. יש כאלה בבריטניה, כולל מיקומים כמו ברקשייר ולונדון באנגליה. בנוסף, ישנם שרתים בג’רזי ובאי האי מאן, שרוב הספקים אינם כוללים.

ExpressVPN הוא ה- VPN המהיר ביותר בשוק. בנוסף, אם תרצה להזרים, תשמח לדעת שהוא מדורג במקום הראשון ב- VPN הטוב ביותר שלנו לזרם וב- VPN הטוב ביותר עבור מדריכי Netflix. זה גם נהנה מרוחב פס בלתי מוגבל ומאפשר סיקור.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

זה תומך ב- Windows, macOS, Linux, Android ו- iOS. בנוסף, יש לו תוספי דפדפן עבור Google Chrome, Mozilla Firefox ו- Safari. הממשק קל לשימוש וזה נהדר למתחילים. אתה יכול לחבר עד חמישה מכשירים בו זמנית.

אם יש לך בעיות, יש בסיס מידע שימושי באינטרנט, כך שתוכל לנסות לתקן אותן בעצמך. אם אתה זקוק לעזרה נוספת, אתה יכול ליצור קשר עם חבר התמיכה באמצעות צ’אט חי או דוא”ל 24/7. צ’אט חי יגיב במהירות, אך דוא”ל הוא האפשרות הטובה ביותר אם אתה זקוק לעזרה טכנית יותר.

ExpressVPN היא בחירה יקרה, במיוחד לפי התעריף החודשי. תוכלו לחסוך כסף בטווח הרחוק על ידי בחירת מנוי ארוך יותר. יש ערבות להחזר כספי של 30 יום, כך שתוכל לוודא שאתה מרוצה ממנו. קרא את סקירת ExpressVPN שלנו למידע נוסף.

2. NordVPN

NordVPN היא בחירה טובה נוספת עבור בריטניה. זה שירות נהדר זה דומה לבחירה הראשונה שלנו (קרא את ההשוואה שלנו ExpressVPN לעומת NordVPN). יש לו כמה מהאבטחה הטובה ביותר שקיימת עם שרתי ה- Hop-Hop שלה, אשר בעצם מצפינים את החיבור פעמיים. יש לו מתג להרוג ומדיניות ללא יומני קפדנית.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

יש לה מעל 5,000 שרתים ברחבי העולם, ו -678 מהם נמצאים בבריטניה. יש לו מהירויות טובות, אבל הם יכולים להאט לאורך מרחקים ארוכים. עם זאת, החלפת שרתים היא רוח. אין כובעי רוחב פס וזה יכול להיכנס לשירותי סטרימינג. NordVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר שלנו לבילוי.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

אתה יכול להתקין את הלקוחות הנוחים לשימוש שלהם ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. ניתן לחבר עד שישה מכשירים בו זמנית.

עבור שירות לקוחות, יש לו בסיס ידע טוב לפנות אליו בנושאים קלים. יש גם צ’אט חי ותמיכה בדוא”ל 24/7. צ’אט חי הוא המסלול המהיר ביותר לקבלת עזרה, אך הצוות עוזר בכל מקרה.

NordVPN הוא ערך טוב לכסף. יש לו מחיר חודשי סביר, והתכניות הארוכות יותר אפילו טובות יותר לארנק שלך. יש לו תקופת החזר של 30 יום, וזה מספיק זמן להחליט אם תרצו. קרא את סקירת NordVPN שלנו לקבלת פרטים מלאים על השירות.

3. CyberGhost

CyberGhost היא בחירה טובה נוספת לבריטניה. יש לו אבטחה רבה ומתג הרגה המאופשר לצמיתות, כך שאתה לא צריך לדאוג בקשר לזה. יש גם מדיניות מוצקה ללא רישום.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

יש לה רשת שרתים גדולה, כולל 309 שרתים בבריטניה. הם נמצאים בשלושה מוקדים שם: ברקשייר, לונדון ומנצ’סטר. ל- CyberGhost יש שרתי NoSpy שיושבים מחוץ ל -14 העיניים, ומאפשרים לך הגנה טובה יותר מפני חטטנות ממשלתיות. קרא עוד על כך בסקירת CyberGhost שלנו, וקרא גם כיצד NordVPN משתווה ל- CyberGhost..

מהירויותיו מהירות, אך כמו NordVPN, הן יכולות להאט לאורך מרחקים ארוכים. CyberGhost לא מגביל את רוחב הפס והיא מאפשרת סיבוב. בנוסף, זה טוב להיכנס לשירותי סטרימינג והפך את ה- VPN הטוב ביותר לרשימת iPlayer של ה- BBC.

סיבות אחרות שאנו אוהבים CyberGhost

לקוחות זמינים עבור Windows, macOS, Android ו- iOS. הממשק שלו עודכן לפני זמן לא רב, ואף שהוא עדיף, יתכן שייקח זמן להתרגל אליו. עם זאת, לא קשה להשתמש. אתה יכול לחבר עד שבעה מכשירים בכל פעם, וזה יותר ממתחרותיה ומדוע הוא הגיע למקום השני ב- VPN הטוב ביותר שלנו למספר מכשירים..

יש לו בסיס ידע נרחב, כמו גם צ’אט חי 24/7, המהיר אך הטוב ביותר לשימוש לשאלות פשוטות. לשאלות טכניות נוספות, עליך ליצור קשר עם התמיכה באמצעות הדוא”ל.

התעריף החודשי של CyberGhost אינו גדול, אך התוכניות האחרות שלו אינן יקרות. אתה יכול לקחת את זה לסיבוב עם תקופת הניסיון החינמית למשך שבע הימים שלה באנדרואיד ו- iOS. גם ערבות להחזר כספי קיימת, המכסה את כל הפלטפורמות. התוכנית החודשית נותנת לך 14 יום והארוכים יותר נותנים לך 45 יום.

4. AirVPN

ספק אחר בו תוכלו להשתמש בבריטניה הוא AirVPN. יש לו אבטחה נהדרת להתאמה אישית. אין לו מתג להרוג כשלעצמו, אבל יש לו “נעילת רשת”, החוסמת תקשורת דרך החיבור אלא אם כן היא עוברת דרך AirVPN. מתג להרוג יהיה פעיל רק כשאתה מחובר לשרת, אך נעילת הרשת תמיד פועלת.

התחברות

רשימת שרתים של airvpn

מהירויות אוויר

הגדרות כלליות של airvpn

אזור לקוחות airvpn

קודם

הבא

ל- AirVPN מדיניות פרטיות מעולה ואינה שומרת יומן על הפעילות שלך.

עם קצת יותר מ -200 שרתים ב -20 מדינות, אין לה רשת שרתים גדולה. עם זאת, יש לו 16 שרתים בבריטניה, כך שתוכלו לגשת לתוכן חסום. המהירויות שלה אינן עקביות אך אינן רעות, והיא מאפשרת לך להסתובב. באשר לסטרימינג, הוא יכול להיכנס לשירותים מסוימים, אך הוא לא יכול לעבור את האיסור של נטפליקס.

סיבות אחרות שאנו אוהבים AirVPN

זה תואם ל- Windows, macOS, Linux, מערכת ההפעלה של Chrome, Android ו- iOS. עם זאת, הממשק מיועד למשתמשים מנוסים, ולכן משתמשים חדשים עלולים להתקשות בשימוש. עם זאת, זה טוב, אם הוא מתוארך. אתה יכול לחבר עד חמישה מכשירים בכל פעם.

יש קטע שאלות ותשובות וקהילה שתעזור לך בבעיות קטנות. אין צ’אט חי, כך שאם תזדקק לעזרה נוספת, תצטרך להשתמש בשירות הדוא”ל הזמין מסביב לשעון.

זה מתומחר ביורו, אבל זה לא רע. יש ניסיון חינם, אך עליך ליצור קשר עם AirVPN ולבקש זאת. אם אינך רוצה את הטרחה, אתה יכול לנסות את זה עם האפשרות לשלושה ימים שהיא עולה 1 אירו (1.12 $). ל- AirVPN אין תהליך החזר. תוכלו לקרוא עוד בסקירת AirVPN שלנו.

5. רישום רוח

הבחירה האחרונה שלנו היא Windscribe, שיש בו פגמים, אך היא בחירה טובה עבור תכונות מסוימות. יש לו אבטחה טובה שמוגדרת בהצפנה של AES 256 סיביות, אך אתה יכול להתאים אותה אישית. יש מתג להרוג, אבל Windscribe מכנה אותו באופן מבלבל חומת אש.

ממשק מינוי רוח

העדפות רישום לרוח

תוסף דפדפן למנועי רוח

הרשמה לאפשרויות פרטיות

לבצע בדיקות דליפות במנוי רוח

קודם

הבא

יש לו תכונות פרטיות רבות, אך מידע מסוים נרשם. עם זאת, מידע זה אינו מחזיק בערך רב ולא ניתן לאתר אותו אחריך. אם אתה מעדיף אתה יכול להשתמש בדוא”ל שנזרק ולשלם באמצעות bitcoin כדי להיות אנונימי באמת.

התפשטות השרתים שלה אינה רחבה כמו רוב הבחירות האחרות שלנו, אך היא מכסה 55 מדינות, כולל בריטניה. עם זאת, Windscribe מציעה תוכנית בחינם שחלק מהמיקומים אינם כלולים בה, אך בבריטניה.

המהירויות שלה יפות לרוב הפעילויות, כמו סטרימינג וסיבוב, אבל יריביו מהירים יותר. זה מספק רוחב פס בלתי מוגבל עם הגרסה בתשלום.

אם תבחר בגרסה החינמית אך לא תספק את כתובת הדוא”ל שלך, תקבל 2GB. אם אתה מזין את הדוא”ל שלך, תקבל 10 ג’יגה-בתים, ולכן כדאי להשתמש בכתובת דוא”ל זורקת. ישנן דרכים להגדיל את מגבלתך, כמו שאתה יכול לקרוא בסקירת Windscribe שלנו. אם תוסיף מיקום במחיר של $ 1 לחודש, תקבל 10 GB נוספים.

Windscribe יכולה להיכנס לרוב שירותי הסטרימינג, ולמשתמשים בתשלום תהיה גישה לשרתי Windflix שלה. הם בנויים להזרמת נטפליקס והם זמינים במדינות נבחרות, כולל בריטניה.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים להרשם לרוח

אתה יכול להשתמש ב- Windscribe ב- Windows, macOS, Linux, Android ו- iOS. הממשק שלו פשוט לשימוש, וזה נהדר למתחילים, אבל אם אתה מנוסה יותר אתה יכול להתעסק גם עם ההגדרות..

אם אתה זקוק לעזרה יש בסיס ידע, שאלות נפוצות, מדריכי התקנה וסוב-דדיט של Windscribe. אתה יכול גם להשתמש באפשרויות הצ’אט החי או הדוא”ל הזמינות בכל עת. הצ’אט החי נשלט על ידי נציג AI בשם גארי. במהלך הבדיקה גילינו שזה מועיל.

המחיר החודשי של Windscribe הוא יקר למדי, אך אתה יכול לחסוך כסף בתכניות ארוכות יותר. אין תקופת ניסיון בחינם, אך הסיבה לכך היא שאתה יכול להשתמש בגרסה החינמית כדי לבדוק אותה. גם אין מדיניות החזר, אך אם אתה פנה ל- Windscribe תוך שלושה ימים מרגע הרכישה. זה יחזיר לך.

מחשבות אחרונות

עכשיו אתה יודע למה כדאי להשתמש ב- VPN בבריטניה, ואנחנו מקווים שעזרנו לך לבחור מתאימה. אתה יכול פשוט לבחור אחד מספקי ה- VPN הטובים ביותר שלנו, אבל אתה צריך שיהיה לו אבטחה ופרטיות טובים, כמו גם פיזור שרתים טוב שכולל שרתים בבריטניה..

ExpressVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר לבריטניה מכיוון שיש לו אבטחה ופרטיות מעולים. בנוסף, יש לו שרתים בבריטניה ובמיקומים שאינם זמינים עם VPNs אחרים. זו גם בחירה טובה עבור סטרימינג.

אם אתה חושב שהחמצנו משהו או שיש לך ניסיון בשימוש ב- VPN בבריטניה, אנא הודע לנו בפרק התגובות. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map