ה- VPN הטוב ביותר לנייד 2020: שמירה על בטיחות ב- Android ו- iOS

משתמשים בטלפונים באופן מקוון עכשיו יותר מתמיד, אף כי מעטים תשומת לב לביטחון הקשר ההוא. למרות שרשתות פרטיות וירטואליות הן דבר שבשגרה במחשבים שולחניים ומחשבים ניידים, הן אינן נפוצות באותה חיבור LTE פחות מאובטח של ספק הסלולר שלך. במדריך זה ל- VPN הטוב ביותר לנייד, אנו הולכים להראות לכם כיצד להישאר בטוחים בדרכים. 


בחרנו מתוך מדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו, בחרנו חמש אפשרויות העומדות בסטנדרטים שלנו למהירות, אבטחה ושימושיות. אנו נספק סקירה קצרה של הסיבה מדוע אנו אוהבים כל בחירה לנייד, וכן מדוע אנו אוהבים כל אחד מהם באופן כללי. 

אם אתה ממהר, אתה יכול לדלג על ההופלה ופשוט להוריד את ExpressVPN. זה מהיר, קל לשימוש ויש לו אחת מרשימות השרתים הגדולות ביותר שקיימות שם. מהזרמה לסיבוב וכל מה שביניהם, ExpressVPN פשוט עובד, ועובד פשוט, בזה.

ה- VPN הטוב ביותר לנייד 2020

בחירת ה- VPN הטוב ביותר לנייד

יש הבדל גדול בין בחירת VPN לשולחן עבודה וטלפון. גודל הממשק וגודל המסך הם גורמים משמעותיים. אפליקציות המיועדות לתצוגות קטנות שומרות על עיצוב ידידותי למשתמש. עם זאת, חמשת הבחירות המובילות שלנו עוברות מעבר לתפריטים נוחים ופשטות.

אם אתה מעוניין בנוחות השימוש, למשל, עליך לנסות ExpressVPN או CyberGhost. הם פשוטים ומקפידים על מינימום פעמונים ושריקות. בעזרת אלה אתה בוחר את השרתים המומלצים או ידידותיים לסטרימינג ולחץ על “התחבר”. זה מושלם למכשירים כף יד, שבהם ההגדרה הישירה יותר טובה.

מחוץ לשימושיות, קישוריות היא גורם מרכזי עבור מכשירים ניידים. תקן הזהב עבור מרבית VPNs הוא פרוטוקול OpenVPN, עליו תוכלו ללמוד בפירוט פרוטוקול VPN שלנו. עם זאת, זה לא מתאים לרוב החיבורים הסלולריים. למרות ש- OpenVPN יעבוד, הוא יירד אם תאבד או תשנה קשרים. 

זה חשוב למכשירים ניידים, מכיוון שרוב המשתמשים יעבור בצורה נעה בין LTE ו- WiFi במספר נקודות במהלך היום. במקרה זה, IKEv2 היא הבחירה הטובה ביותר לפרוטוקול. הוא משתמש במנות UDP ומתחיל ליצור את שיוך האבטחה לאחר שנשלחו המנות הראשונות, כלומר זה יכול לקפוץ לסירוגין קשרים מהר מאוד. 

בקיצור, בעת שימוש במכשיר נייד, זה קריטי ש- VPN מציע אפשרות IKEv2, מכיוון שהוא יכול להתנתק ולהתחבר מחדש כשאתם מחליפים בין LTE ו- WiFi ללא זמן השבתה רב.. 

ה- VPN הטוב ביותר לנייד: ExpressVPN

ה- VPN הטוב ביותר לנייד

ExpressVPN הוא ה- VPN המהיר ביותר שנתקלנו בו וזה נכון גם לגבי מכשירים ניידים. בין אם אתה זורם את תוכנית הטלוויזיה המועדפת עליך, מוריד סרט או מוציא אותו בכמה משחקים של משחק סלולרי תחרותי, ExpressVPN כיסה. למעשה אנו מדרגים זאת כ- VPN הטוב ביותר למשחקים.

יש גם ממשק נקי ליהנות ממנו, שהוא חובה למסכים קטנים יותר. כל שעליך לעשות הוא להקיש על כפתור ה- “on” הגדול באמצע האפליקציה ותגדיר. כשמדובר בבחירת מיקום, ExpressVPN מתהדרת ברשימה רחבה של 160 שרתים ב 94 מדינות.

ExpressVPN הוא אחד ה- VPN המעטים המצטיינים בכל קטגוריה. מהזרמת סיקור ועד גלישה כללית, זה מהיר וחלק. אתה יכול להגדיר אותו להתחבר אוטומטית כשאתה מפעיל גם את המכשיר שלך, כלומר שאתה אפילו לא צריך לדעת שהוא פעיל רוב הזמן.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

החיסרון היחיד ל- ExpressVPN הוא מחירו, אם כי עדיין כדאי לשלם את התעריף. אפשרויות אחרות, כולל כמה ברשימה זו, מציעות שנות שירות תמורת תשלום של 100 דולר לשנה ש- ExpressVPN מבקש. אף על פי כן, ערבות ההחזר הכספי למשך 30 יום פירושה שתוכל לנסות את סיכון השירות ללא תשלום. 

ExpressVPN מוגדר להצליח, ואם אתה נותן לזה סיכוי, תופתע לטובה. קרא את סקירת ExpressVPN שלנו למידע נוסף.

NordVPN

ה- VPN הטוב ביותר לנייד

כשאתה פותח את NordVPN, תראה כמה פרטים פשוטים. אלה כוללים כפתור הגדרות, כפתור להתחברות מהירה ורשימה החלקה לפתיחה של שרתים ואפשרויות. זהו ממשק נקי עם רקע ייחודי ברקע בו תוכלו להשתמש לבחירת אזורים ספציפיים. 

בתפריט ההגדרות תמצאו את התצורות הרגילות שמגיעות עם VPN, אך גם כאלה שבולטות. CyberSec, הכלול בחינם, מציע דחיפה לביטחון שלך ומגן עליך מפני תוכנות זדוניות, ניסיונות דיוג ואיומי סייבר אחרים.. 

CyberSec דומה לחוסם תוכן, אך הוא פועל ברמה המערכתית ולא כתוסף לדפדפן. זה עובד גם כחוסם מודעות, וזה יתרון גדול.

בראש ובראשונה, NordVPN נגישה יותר מ- ExpressVPN, כאשר תוכנית לשלוש שנים עולה קצת יותר מ 100 $. כפי שהיא עומדת, המנוי מעניק לך ניסיון לתקופה של שלושה ימים לפני שתחייב אותך. כמובן שאתה יכול לבטל את השירות שלך אם אתה מרגיש שהוא לא מתאים לך.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

NordVPN מגיע גם עם מערך של שרתים מיוחדים. אלה כוללים VPN כפול, P2P, IP ייעודי ואפשרויות מעורפלות. למרות שהשרתים הסטנדרטיים טובים לרוב המשתמשים, אתה יכול להשתמש באפשרויות המומחיות אם אתה זקוק לאבטחה רבה יותר, אולי לצורך העלאה לאחסון הענן שלך או אם אתה, למשל, סוחף. 

אם NordVPN יכול להתעדכן במהירויות העקביות שמגיעות עם ExpressVPN, הוא יהיה במקום הראשון. עם זאת, זהו בחירה נהדרת, כפי שאתה יכול לראות בסקירת NordVPN שלנו.

CyberGhost

ה- VPN הטוב ביותר לנייד

CyberGhost נראה כמו אחד ה- VPN העקרים ביותר כשאתה פותח אותו לראשונה, אבל יש עוד דברים שמתרחשים מתחת למכסה המנוע. כשפותחים אותו, יש מחוון להתחברות, כפתור קטן לבחירת שרת ולחצן הגדרות.

ברגע שאתה נמצא בתפריט התצורה, האפשרויות נפתחות. יש חוסם מודעות וגירסה מפושטת של חוסם תוכנות זדוניות, המגנים מפני אתרים זדוניים. מנהור מפוצל נמצא גם ברשימה, שרק לעתים רחוקות רואים מ- VPNs, הרבה פחות ניידים.

בכל מה שקשור למהירות, CyberGhost נאבקת לשמור על קשר יציב. תוכלו לצפות לפסגות ועמקים כשאתם גולשים באינטרנט. הזרימה מושפעת ביותר, וההפסקות למאגר נפוצות. עם זאת, יש ציפוי כסף מכיוון שיש יותר מ- 5,000 שרתים ב -90 מדינות ברחבי העולם.

סיבות אחרות שאנו אוהבים CyberGhost

למרות ש- CyberGhost לא יכולה ללכת מהבוהן עם NordVPN ו- ExpressVPN בכל מה שקשור למהירות, זה יכול בכל מה שקשור למחיר (קרא את הקטע שלנו NordVPN לעומת CyberGhost). במחיר של 107 דולר לשלוש שנים, זו אחת האפשרויות הזולות ביותר ומגיעה עם התחייבות להחזר הכסף של 45 יום. תוכלו לקרוא עוד על כך בסקירת CyberGhost שלנו.

VyprVPN

ה- VPN הטוב ביותר לנייד

למרות ש- VPNs אחרים בולטים בפשטותם, VyprVPN הוא הקל ביותר לתמרון. שלושה כפתורים שולטים בתחתית המסך. כאן אתה מנווט בין ההגדרות, מצב החיבור ורשימת השרתים שלך. זה נוח, קל בעיניים ומרגיש מושלם.

למרות שבחירות השרת מוגבלות, עם האפשרות לבחור באופן ידני אחת או לבחור אוטומטית את המהירות ביותר הזמינה, זה יותר ממספיק למשתמש הממוצע, במיוחד כשאתה שוקל את מגוון ההגדרות שאתה יכול לשנות.

בין ההתאמות הקיימות, יש כזו הייחודית ל- VyprVPN. אתה יכול להשתמש בפרוטוקול Chameleon הקנייני, הדומה ל- OpenVPN (קרא עוד על פירוט פרוטוקול VPN שלנו). עם זאת, זיקית מגיעה עם אמצעי פרטיות נוספים. 

התמחור הוא המקום בו VyprVPN מתפרק מעט. אתה יכול לשלם 60 $ עבור התוכנית “הסטנדרטית” לשנה אחת או להקפיץ את המחיר עד 80 $ לשנה עבור חשבון ה”פרמיה “. האחרון מוסיף שירות ענן ופרוטוקול זיקית לתוכנית הבסיסית. בשני המקרים, יש ערבות להחזר הכספים של 30 יום.

סיבות אחרות שאנו אוהבים VyprVPN

הזרמה אולי אינה החליפה החזקה שלה, אך מהירויות ההורדה תואמות את VyprVPN. הורדות מהירות הן אחת הסיבות לכך שנאלצנו לכלול אפליקציה זו ברשימת ה- VPN הטובות ביותר לבוררות. 

יש גם אפשרות להפעלה אוטומטית ברשתות הציבוריות. זה מבהיר שהגירסה למכשירים ניידים הייתה מחושבת היטב והוקמה בזהירות. תוכל ללמוד עוד על תכונות אלה בסקירת VyprVPN המלאה שלנו. 

גישה פרטית לאינטרנט

ה- VPN הטוב ביותר לנייד

ל- PIA יש כיסוי שרתים עולמי קטן, אם כי הוא עדיין ניתן לשימוש. הוא משתרע על 32 מדינות ומציע 3,375 שרתים ב- 50 מיקומים, בעת כתיבתם. 

אבל זה לא הכל אבדון וקדרות. אף על פי שהסטרימינג הוא חלק משני עם PIA, הוא עדיין מוצא מקום כאחד ה- VPN המהירים ביותר שיש שם. למעשה, הוא מתייג ממש מאחורי ExpressVPN ברשימה שלנו ל- VPN המהיר ביותר. המהירות הזו נשארת נכונה עבור המובייל.

זה גם מגיע עם רשימת תכונות מצוינת, כולל מנהרות מפוצלות ו- MACE, שמתפקדות באופן דומה ל- CyberSec. ל- PIA הייתה עליית מחירים בתחילת 2019, אך גם לאחר העלייה היא שומרת על עלויות נמוכות יותר מ- ExpressVPN ו- NordVPN. 

סיבות אחרות שאנו אוהבים גישה פרטית לאינטרנט

PIA מתהדרת בממשק פשוט. ממש כמו ExpressVPN, הוא מנצל את כפתור ה- Connect הענק באמצע המסך. זה מהיר ליצור חיבור שרת ומגיע עם כמה אפשרויות תצורה שימושיות. תוכל ללמוד עוד על אלה שבסקירת הגישה הפרטית שלנו לגישה לאינטרנט, או שתוכל לנסות את השירות בעצמך עם ערבות להחזר כספי של שבעה ימים.. 

VPNs אנדרואיד ו- iOS בחינם

מכשירי ה- VPN החינמיים המפורסמים ברוב חנויות האפליקציות עשויים להיות מפתים, אבל הם יותר בעיה מאשר פיתרון. הם מפתים, במיוחד ללא תג מחיר, אך חסרונותיהם עולים על יתרונותיהם, כפי שתוכל לקרוא בקטע שלנו ב- VPNs החינמיים הגרועים ביותר..

רוב החלופות החינמיות הללו אינן מבצעות את העבודה. דליפות DNS הן דבר שבשגרה, ואפליקציות רבות בחינם נאבקות להתחבר לשרת בפרק זמן סביר. הכיסוי המוגבל במדינה ומהירויות האטיות רק מוסיפים עלבון לפגיעה. 

כריית נתונים היא הנושא הבא. כשאתה משתמש ב- VPN, האבטחה המקוונת שלך מגיעה עם אנונימיות מוחלטת. משמעות הדבר היא ש- VPN בו אתה משתמש לא אמור לאסוף או לאחסן מידע כלשהו. אם VPN אוסף או מוכר את המידע שלך, המטרה כולה מובסת.

עדיף להישאר בצד הבטוח ולהישען לאופציות בתשלום. כל אחד מ- VPN המופיעים לעיל יעשה עבודה טובה בהרבה מכל אלטרנטיבה בחינם. עם זאת, אם כסף מהווה עניין גדול עבורך, עיין בסקירת Windscribe שלנו עבור ה- VPN החינמי הטוב ביותר שיש.

מחשבות אחרונות

חמש האפשרויות שלמעלה יגן על המכשיר הנייד שלך – בין אם מדובר באנדרואיד או ב- iOS – תוך כדי הישאר מהיר וקל לשימוש. לכל VPN שרשום יש את נקודות החוזק שלו, אז אל תרגישו רע ללכת עם אחד שמדורג נמוך ברשימה. 

הזוכה העקבי שלנו הוא ExpressVPN, אבל אתה עשוי לחשוב אחרת. האם יש אלטרנטיבה שאתה מרגיש שהיית צריך להכין את הרשימה? ספר לנו בפרק התגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map