ה- VPN הטוב ביותר לעומן 2020

בירת עומאן, מוסקט, מלאה בקסם טבעי ויופי ארכיטקטוני ויש חופים, טירות ומסגדים מדהימים שניתן להתפעל בהם במקומות אחרים בארץ. יש המון מה לעשות שם, אבל קרוב לוודאי שתתחברו לאינטרנט במהלך הביקור שלכם וכדאי להשתמש באחד ה- VPN הטובים ביותר שלנו לבחירות עומאן בכדי לעשות זאת..


לשימוש ברשת פרטית וירטואלית יש יתרונות רבים, לא משנה היכן אתם נמצאים. זה לא רק יבטיח את בטיחותך, אלא גם יעזור לך לגשת לתוכן מוגבל. עבור מאמר זה, אנו נתמקד בסיבות שאתה צריך להשתמש בהן באומאן.

כמו במדינות רבות, האינטרנט נשלט בחוזקה בעומאן, אם כי הוא כמעט ולא גרוע כמו סין. הוא חוסם אתרים המכילים פורנוגרפיה, חומרים הומואים ולסביות ותכנים הקשורים לסמים לא חוקיים. חלק מהאתרי היכרויות נחסמו גם הם, אך ייתכן שהסיבה לכך הייתה עליהם תמונות מפורשות מינית.

משתמשי האינטרנט מחויבים בהסכמי התנאים וההגבלות של ספקי שירותי האינטרנט. הם קובעים כי המשתמשים אינם רשאים לבצע פעולות בלתי חוקיות הנוגדות את הערכים החברתיים, התרבותיים, הפוליטיים, הדתיים או הכלכליים של המלוכה או שעלולים לפגוע בצד ג ‘. כישלון זה עלול להוביל להפסקת השירות ואף לתביעה פלילית או אזרחית.

שירותי IP-Voice over כגון Skype, FaceTime ו- WhatsApp אסורים, אך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסקייפ יכול לעזור לך בכך. בשנת 2007, הרשות הרגולטורית לתקשורת איפשרה כי בתי קפה באינטרנט לא חוקיים לאפשר לאנשים להשתמש בשירותים אלה. בתי קפה באינטרנט ברחבי הארץ פשטו ואנשים רבים נעצרו בגלל מתן שירותי VoIP. מפירים יכולים לעמוד במאסר וקנסות.

יחד עם מגבלות אלה, חלק מהאתרים לכלי עקיפה נחסמו. אתה יכול לעקוף את זה על ידי הורדת התוכנה לפני ההגעה לעומאן.

דיבור מקוון בעומאן

סעיף 29 לחוקה עומאן מבטיח חופש דעה וביטוי כל עוד זה בגבולות החוק. אסור לנאום שהוא ביקורתי כלפי שליטי המדינה או את ממשלתה, וגם לא שנאה כלפי האסלאם. היו מעצרים, חקירות ועונשי מאסר בביקורת על הממשלה במדיה החברתית, מה שהביא אנשים רבים לצנזר את עצמם.

חוק העיתונות והפרסום משנת 1984 מאפשר לממשלה לצנזר פרסומים הנחשבים פוליטיים, תרבותיים או פוגעים מבחינה מינית, כמו גם תכנים המפרים את ביטחון המדינה או גורמים לדיון ציבורי..

עיתונאים מתרגלים צנזורה עצמית בנושאים מסוימים כדי להימנע מעונש. לממשלה הסמכות לסגור כלי תקשורת, לחסום אתרים, לבטל רישיונות ולהעמיד לדין בגין הפרות תוכן.

דוגמה לכך היא המקרה של הסופר והפעיל הפעיל הידוע עבדאללה חביב, שנידון לשלוש שנות מאסר וקנס ב -2000 2000 ריאל אומני (5,195 $) בגין פוסטים בפייסבוק בנושאים פוליטיים וזכויות אדם..

מעקב בעומאן

דוח של משרד החוץ האמריקני אמר כי עומן עוקבת אחר תקשורת פרטית, כולל טלפונים ניידים, דוא”ל וחדרי צ’אט. מי שנמצא ביקורתי כלפי הממשלה יכול להיות מעקב אחר כתובת ה- IP שלהם ונחקר.

לדוגמה, בשנת 2006 נעצרו על ידי הרשויות מנהלי מערכת וכמה מנחים בפורום דיון פופולרי. הם הואשמו בהשמצה לאחר שפורסם בפורום כתבה על שחיתות במדינה.

בתי קפה באינטרנט חייבים להיות בעלי תכנית קומה מאושרת שהופכת את כל מסכי המחשב לגלויים למפקח על הרצפה. אסור שיהיו וילונות או חסימות אחרות והמפעילים מתבקשים להתקין שרתי פרוקסי כדי לפקח על פעילות המשתמשים ולנהל את התיעוד שלה.

ה- VPN הטוב ביותר לעומן 2020

מה הופך VPN למיטב עבור עומאן

ל- VPN יש תכונות רבות, אך הן שונות מספק לספק, לכן עליך לוודא שאתה בוחר את זה שמתאים לצרכים שלך מתוך ביקורות VPN שלנו. אבטחה טובה היא בגדר חובה מכיוון שהיא תשאיר אתכם מוגנים מפני סכנות מקוונות. בנוסף, מתג kill kill מובנה מועיל מכיוון שהוא ינתק אותך מהאינטרנט אם ה- VPN לא מצליח, ושומר על בטיחות הנתונים שלך.

כדי לעקוף מגבלות, ברצונך לבחור אחת עם רשת שרת גדולה המכסה כמה שיותר מדינות. פעולה זו תעניק לך את הסיכוי הטוב ביותר לעקוף צנזורה וחסימה גיאוגרפית. אם אתה רוצה לגשת לתוכן הזמין רק בעומאן, תצטרך גם שם שרתים.

גבולות המהירות ורוחב הפס הם גם גורמים שיש לקחת בחשבון, במיוחד אם אתה מתכנן להזרים.

אולי תרצו לחשוב גם על קלות השימוש בו ועל אילו מכשירים תוכלו להתקין. בנוסף, תמיכת לקוחות טובה שימושית והתקציב שלך ישתתף בהחלטה שלך.

הבחירות שלנו תלויות בפעילויות מסוימות, לכן הקפד לבחור ספק שמתאים לצרכים שלך.

1. VPN הטוב ביותר לעומאן: ExpressVPN

המנצח שלנו בעומאן הוא ExpressVPN. זה לרוב מופיע בחמשת המאמרים המובילים שלנו בגלל השירות המצוין סביב הכל. זהו אחד מספקי ה- VPN הטובים ביותר ובעל אבטחה רבה עם קידוד AES 256 סיביות והאפשרות להגדיל אותו ל -4096 סיביות, מה שמבטיח את ההגנה שלך מפני סכנות מקוונות. יש גם מתג להרוג, לשקט נפשי נוסף.

לספק יש מדיניות ללא יומני קפדנית, כך שלא תצטרך לדאוג לפרטיותך. קרא את סקירת ExpressVPN המלאה שלנו למידע נוסף עליה.

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

רשת השרתים שלה גדולה ומכסה 94 מדינות, ומאפשרת לך הרבה מה לבחירה לעקיפת בלוקים. עם זאת, אין בעומאן. אם אתה זקוק לכך, עליך לעבור ישר לבחירה הרביעית שלנו, HideMyAss. הבחירות האחרות שלנו נכנסות למקום הראשון שכן הפרטיות והביטחון שלך מקבלים עדיפות.

ExpressVPN הוא ה- VPN המהיר ביותר שלנו, שטוב במיוחד למי שרוצה להזרים. זה, בנוסף לתכונת רוחב הפס הבלתי מוגבלת שלו, עזרו לו לזכות ב- VPN הטוב ביותר שלנו גם לזרם.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

זוהי בחירה מושלמת עבור מי שאין לו ניסיון עם VPN. זה מטפל כמעט בשבילך. כל שעליך לעשות הוא לוודא שאתה מחובר לשרת הנכון. עם זאת, באפשרותך לצבוט כמה הגדרות אם תרצה.

זה זמין עבור Windows, macOS, Android ו- iOS ויש תוספי דפדפן עבור Chrome, Firefox ו- Safari.

תמיכת הלקוחות היא נהדרת, אך היא איטית יותר משירותים אחרים. עם זאת, הוא שואף לפתור את הבעיה שלך בהקדם האפשרי באמצעות צ’אט חי. אתה יכול גם ליצור קשר באמצעות הדוא”ל אם אתה מעדיף. כך או כך, הצוות ידידותי ובקיא.

ExpressVPN יקר בהשוואה ליריביו, אך אנו עדיין ממליצים עליו. השירות המעולה שאתה מקבל שווה את הכסף ויש אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום, כלומר אין לך מה להפסיד.

2. NordVPN

הבחירה השנייה שלנו היא NordVPN. יש לו אבטחה מהשורה הראשונה עם פרוטוקולי הצפנה מעולים ותוספת של שרתי כפול-הופ. יש גם מתג להרוג מובנה והוא מדרג היטב את הפרטיות על ידי מדיניות אי-יומני איתנה.

קודם

הבא

יש לו יותר מ -5,000 שרתים ב -60 מדינות. למרות שזה יותר ממה שיש ל- ExpressVPN, עדיין אין כאלה בעומאן, אך לא אמורה להיות לך בעיה לגשת לתוכן אחר.

המהירות טובה, אך יכולה להאט כאשר מתחברים למרחקים ארוכים. עם זאת, רוחב הפס שלך לא יהיה מוגבל.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

ניתן להתקין את NordVPN ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. ההתקנה חלקה ותוכל להתחבר תוך דקות. לפרטים נוספים אודות השירות, קרא את סקירת NordVPN שלנו.

אם נתקלת בבעיות, תוכל לחפש בבסיס הידע הגדול ולנסות לתקן אותן בעצמך. אם נכשל בכך, אתה יכול ליצור קשר עם חבר התמיכה באמצעות צ’אט חי ודוא”ל. צ’אט חי הוא האפשרות המהירה ביותר והצוות מועיל.

המחיר החודשי שלה בסדר, אך הגיוני להירשם לאחת מהתכניות לטווח הארוך מכיוון שהעלות יורדת במידה ניכרת. יש לו החזר של 30 יום, למקרה שזה לא בשבילך.

3. CyberGhost

CyberGhost היא הבחירה הבאה שלנו ולמרות שהיא לא טובה כמו הבחירות הראשונות שלנו, יש לה ביטחון רב. מסופק מתג להרוג וקיימת מדיניות אי-יומני איתנה כדי לשמור על פעילויות פרטיות.

יש שפע שרתים לבחירה שמכסה 89 מדינות. שוב, עומאן אין כאלה, אך תוכל לעקוף חסימות אחרות עם אלה הזמינות.

יש לו מהירויות טובות, אבל כמו NordVPN, הוא יכול להגיע לאט לאורך מרחקים ארוכים. ובכל זאת, זה אמור להיות בסדר ברוב המקרים ואין גבולות רוחב פס לדאוג. עיין בסקירת CyberGhost שלנו לקבלת מידע נוסף על השירות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים CyberGhost

לקוחות זמינים עבור Windows, macOS, Android ו- iOS. הממשק עודכן לאחרונה, ואף שהוא עדיין יכול להתרגל, הוא קל לשימוש.

אם יש לך בעיות, אתה יכול להשתמש בבסיס הידע הרחב כדי לנסות ולפתור אותן. אם זה לא עובד, אתה יכול ליצור קשר עם התמיכה באמצעות צ’אט חי או דוא”ל. צ’אט חי הוא המסלול המהיר ביותר והצוות שימושי.

התוכנית החודשית של CyberGhost היא סבירה, אך אתה יכול לחסוך כסף על ידי בחירה בתכנית ממושכת יותר. יש ניסיון של שבעה ימים עבור אנדרואיד ו- iOS לניצולם והבטחת החזר כספי למשך 45 יום למקרה שתצטרך יותר זמן להחליט.

4. HideMyAss

הבחירה הבאה שלנו היא HideMyAss, שיש לה ביטחון טוב ומתג להרוג כדי להגן עליך מפני סכנות מקוונות. עם זאת, יש בעיה עם פרטיות מכיוון שהיא שומרת יומנים על זמני חיבור וכו ‘. היא קובעת שהיא יכולה לשמור יומנים מפורטים יותר אם תתבקש גם כן. קרא את סקירת HideMyAss המלאה שלנו לפרטים נוספים.

HideMyAssDownloadPage

יש לה רשת שרתים טובה, עם יותר מ- 900 הפרוסים על פני 190 מדינות, וזה הרבה יותר מקומות מאשר ספקים אחרים. חלקם נמצאים בעומאן, כך שתוכל לגשת לתוכן המוגבל לאזור, אם זה מה שאתה רוצה.

המהירויות שלו בסדר לרוב הפעילויות ואין כובעי רוחב פס.

סיבות אחרות שאנו אוהבים HideMyAss

אתה יכול להשיג את זה עבור Windows, macOS, Android ו- iOS והלקוחות קלים לשימוש.

אם אתה זקוק לעזרה, אתה יכול להתחיל עם בסיס הידע הנוח, שאמור להספיק כדי לפתור את הבעיות הנפוצות ביותר. לשאלות טכניות נוספות ניתן ליצור קשר עם חבר התמיכה באמצעות אימייל או צ’אט חי. האפשרות המהירה ביותר היא צ’אט חי, אך הצוות ידידותי ומסייע בכל מקרה.

דף הבית של HideMyAss

התעריף החודשי הוא די יקר, אבל אתה יכול לחסוך על ידי הרשמה לתקופה ארוכה יותר. אם אינך רוצה לקפוץ ישר פנימה, תוכל להשתמש בניסיון שבעה ימים כדי לראות אם אתה אוהב את זה. הקפד לבטל במהלך תקופת הניסיון. אם לא, תחויב כמנוי לשנה אחת.

עדיין תוכל להשתמש בשבעה הימים המלאים לאחר ביטולך.

5. TorGuard

הבחירה האחרונה שלנו היא VyprVPN. יש לו אבטחה מצוינת להתאמה אישית עם פרוטוקולים שונים לבחירה, כולל פרוטוקול זיקית משלה. יש גם מתג להרוג והפרטיות שלך מכבדת באמצעות מדיניות ללא יומנים.

TorGuard-Slider1
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider2
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider3
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider4
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider5
© Cloudwards.net

קודם

הבא

יש לו שרתים המכסים 64 מדינות, אך אף אחד מהם אינו נמצא בעומאן. המהירויות בסדר, אך הם יכולים להשתנות. עם זאת, זה מספיק מהיר ויש שרתים קרובים שיעזרו בזה. אין לו מגבלת רוחב פס והיא יכולה לעבור את חסימות הגיאוגרפיים שהוגדרו על ידי כמה שירותי סטרימינג. עיין בסקירת VyprVPN שלנו לקבלת מידע נוסף על השירות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים VyprVPN

לקוחות זמינים עבור Windows, macOS, Android ו- iOS, והאפליקציות לנייד שלה הן מהטובות שבדקנו.

אם יש לך בעיות קלות, אתה יכול להשתמש בבסיס הידע כדי לעזור לך לחזור למסלול. אם אתה עדיין תקוע, אתה יכול ליצור קשר עם התמיכה באמצעות צ’אט חי, אך תחבר אותך לבוט תחילה, שמצביע אותך לחלקים רלוונטיים בבסיס הידע ברגע שתבקש עזרה..

יש כפתור שמאפשר לך להתחבר לאדם, אבל אתה מכניס לתור. בנוסף, לפעמים זה לא מאויש, אז בסופו של דבר אתה צריך להשאיר הודעה. אתה יכול פשוט ללכת בדרך המייל מלכתחילה, אם אתה מעדיף.

ל- VyprVPN יש תוכנית סטנדרטית, המאפשרת שלושה חיבורים, ותוכנית פרימיום, המאפשרת חמישה חיבורים ותקבלו שימוש בפרוטוקול זיקית. אתה יכול להירשם למנוי חודשי או שנתי, והשנה מסתדרת בצורה הטובה ביותר. יש ערבות של 30 יום הכסף בחזרה, למקרה שזה לא בשבילך.

ציון לשבח: PureVPN

PureVPN לא היה מכין רשימה זו אלמלא העובדה שיש לה שרתים בעומאן. אם הפעילויות המקוונות שלך רגישות למדי, אנו לא ממליצים שתשתמש בה ועליך לבדוק את הבחירות האחרות שלנו.

אבטחה זה בסדר, אך עליכם לוודא שההצפנה מוגדרת ל- 256 סיביות. יש מתג להרוג ומדיניות פרטיות, אבל כפי שאתה יכול לקרוא בסקירת PureVPN שלנו, זה די לא עקבי.

PureVPN-דף הבית -2018

עם זאת יש לה רשת טובה, עם מעל 2,000 שרתים ב -140 מדינות, כולל עומאן.

המהירויות טובות וזה לא מטיל כובעי רוחב פס. ישנם לקוחות זמינים עבור Windows, macOS, Android ו- iOS, אך ייתכן שלא תאהב את הממשק האריח.

צ’אט חי ודוא”ל זמינים 24/7 למקרה שאתה מתקשה. זה בסדר, אבל יכול להיות טוב יותר.

בהשוואה ליריבותיה, PureVPN היא אחת האפשרויות הזולות יותר וקיימת ערבות להחזר הכסף למשך 31 יום..

מחשבות אחרונות

כמו בכל מקום, ישנן סיבות טובות להשתמש ב- VPN בזמן שאתה נמצא בעומאן. זה שתבחר אמור להיות בעל אבטחה טובה, יחד עם מתג להרוג מובנה כדי לוודא שאתה מוגן מפני איומים מקוונים. בנוסף, מדיניות ללא יומני קפדנית תשאיר את פעילויותיך בסוד.

רשת שרתים טובה מועילה גם היא, מכיוון שהיא תעזור לכם להתמצא ברחובות קל יותר. אל תשכח לחפש שרתים בעומאן, אם אתה רוצה להציג תוכן שמוגבל אליו.

ExpressVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר שלנו עבור עומאן בגלל האבטחה המעולה והרשת השרתים הגדולה שלו. זה שירות נהדר שמקלת על כל התיבות למעט שיש שם שרתים. אם זה פורץ עסקות, תרצה ללכת עם הבחירה הרביעית שלנו, HideMyAss.

אם יש לך ניסיון או הצעות לשימוש ב- VPN בעומאן, יידע אותנו בתגובות למטה. התבונן גם בארכיון ה- VPN שלנו. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map