ה- VPN המאובטח ביותר של 2020: שמור את זה בסוד, שמור על זה

אבטחה היא במרכז כל VPN טוב, אבל זה תחום שיכול להיות מעופש עם השימוש ב- VPN השיווקי המכריע כיום. מונחים כמו “הצפנה בדרגה צבאית” הפכו מנקודת מכירה מרכזית לבדיחה מתוארכת, וחשפו את ניתוק ה- VPN מהשוק הנוכחי.


אנו כאן כדי להדריך אותך ל- VPN המאובטח ביותר שאתה יכול לקנות, תוך הימנעות מגימיקים שיווקיים צולעים. אנו נותנים את חמשת הבחירות המובילות שלנו, כמו גם את המחשבות שלנו לגבי מה שמאבטח VPN. חלק גדול מכך מסתכם בהצפנה, בפרוטוקולים וכו ‘, אך תלוי בזווית בה מסתכלים עליו, גם הפרטיות יכולה למלא תפקיד..

עם זאת, יש הרבה VPN שמשתמשים בצורה הטובה ביותר באבטחת VPN כשאתה מתחבר. הבחירות שלנו – שרבות מהן כלולות במדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו – הוכיחו לאורך זמן שהם ישמרו עליכם. הם לא האפשרויות היחידות, רק אלה שאנחנו הכי ממליצים עליה.

VPN 2020 המאובטח ביותר

מה עושה VPN מאובטח?

ישנם שני נושאים בעת הדיון באבטחת VPN: אבטחה ופרטיות. למרות שפרטיות עשויה לא להיות גורם מובנה לביטחון עבורך, היא נועדה עבור רבים. לדוגמה, אם אתה מנהור במדינה עם צנזורה קפדנית, פרטיותך עשויה להיות ההבדל בין תא כלא לביתך (קרא את שירותי ה- VPN הטובים ביותר שלנו לסין כדי לראות את ה- VPN העומדים באתגר).

עם זאת, ישנם גורמים ששקלנו שנוגעים לשניהם. בעיקר זה מסתכם במעקב. אף כי עדויות אנקדוטיות יותר מכל, נוהגים מוצלים מצד ה- VPN בדרך כלל יוצאים בכביסה. קרא דוגמה את סקירת ה- IPVanish שלנו.

בגלל זה ספקים שקיימים זמן רב ושומרים על בסיס לקוחות סולידי הם בדרך כלל הימור בטוח יותר. כפי שנראה, ישנם מספר גורמים שמשחקים בזה, אך כמדד קצר ומועיל במקצת, רשומת הרשת עובדת. זה שימושי במיוחד אם אין לך מושג ראשון לגבי מה כרוך באבטחת VPN.

אבטחה

אם אתה מוכן לצלול לפרטים, עם זאת, תקבל תגמולים. לדוגמה, לגישה לאינטרנט פרטי יש רקורד פנטסטי, ומגן בבית המשפט בשתי הזדמנויות שהוא אינו שומר ביומני. אם כי ראוי להערכה, לא נכלול זאת במדריך זה. כפי שאתה יכול לקרוא בסקירת ה- PIA שלנו, הוא משתמש בצורת הצפנה פחותה והופכת אותו לחבות למשימות מקוונות רציניות..

אבטחת VPN מוכתבת על ידי הפרוטוקול שלך, אשר ברוב המקרים עוזר להגדיר את ההצפנה שלך. פרוטוקול ה- VPN קובע את הכללים ליצירת חיבור ה- VPN, ומספק מפת דרכים לשני המחשבים לתקשורת. OpenVPN הוא חובה לפרוטוקולים ותוכלו לראות מדוע התפלגות פרוטוקול VPN שלנו.

אחד הדברים שהפרוטוקול מכתיב הוא רמת ההצפנה המשמשת בחיבור שלך. הצפנה בעצם מערבלת את הנתונים שלך כך שמישהו אחר לא יוכל לקרוא אותם. הפרוטוקול קובע כי הנתונים שלך יהיו מעורבבים בתהליך מסוים, אך מחליט גם את השיטה בה ישתמש המקלט כדי לפענח את הנתונים שלך..

התהליך ארוך, מורכב ומוסבר טוב יותר בתיאור ההצפנה שלנו. לעניין מדריך זה, כל מה שאתה צריך לחפש הוא AES 256-bit. “AES” הוא הצופן, או השיטה בה הנתונים מקושקשים, ו” 256 “הוא גודל המפתח, או מספר הסיביות המרכיבות את מפתח הפענוח..

כצורת ההצפנה המקובלת לבנקים, לגופים ממשלתיים ומתקנים רפואיים, AES נחשבת בעיני רבים כאופציה הבטוחה ביותר בסביבה, במיוחד כאשר היא משויכת למפתח גדול של 256 סיביות. זה מוצג בספריית OpenSSL, מה שהופך אותו לגורם מרכזי בבחירת OpenVPN כפרוטוקול שלך.

אנו מחפשים גם תכונות אבטחה. בפרט, אנו רוצים לראות מתג להרוג, שהוא כלי החותך את חיבור האינטרנט שלך אם ה- VPN נכשל, וכל תכונות אחרות המותאמות לאבטחה. כפי שנראה לאורך המדריך, כל ספק מביא את ההתלקחות שלו לביטחון, אז בחר את מערך התכונות הרלוונטי ביותר עבורך.

פרטיות

למרות שאינם קשורים לאבטחה כשלעצמם, פרטיות חשובה כאשר דנים ב- VPN המאובטח ביותר. אבטחה אינה רק פרוטוקולי רשת ושיטות הצפנה. כך גם מטפלים ומאוחסנים נתונים, מה שהופך את הפרטיות להיבט מרכזי באבטחת ה- VPN.

הנתונים שלך, אם הם מאוחסנים, הם חבות. נניח שאתה מסתכל על כמה סרטונים שובבים (שעליך לעשות עם ה- VPN הטוב ביותר לפורנו שלנו) ופתאום יהפוך לדמות ציבורית. העבר הזה, כפי שראינו פעמים רבות בתקשורת, יכול לחזור לרדוף אותך. אנחנו לא מתכוונים לעשות שום דבר לא חוקי – אם אתה עובר על החוק, זה זה – אבל אנחנו לא כאן כדי לאמוד את מוסרך,.

ההיסטוריה קשורה אליך לנצח, אלא אם כן, כמובן, אינך קיים ברשת. יומני תנועה הם עניין מרכזי בפרטיות, ולכן בחרנו רק ב- VPN השומרים על מדיניות קפדנית ללא רישום לצורך מדריך זה..

עם זאת, כמה רישומי עצים הם לא סוף העולם. לדוגמא, מידע על תשלומים צריך להיות מאוחסן מסיבות ברורות. אנו מודאגים יותר מיומנים המאפשרים זיהוי אישי, כלומר כתובת ה- IP שלך, מיקום או היסטוריית הגלישה שלך. יומנים הנחוצים להפעלה, עם זאת, כגון מידע על תשלומים, פחות מעוררים דאגה.

ה- VPN המאובטח ביותר: ExpressVPN

ExpressVPN עושה משהו לא שכיח בקרב VPNs. במקום רק לשווק עד כמה זה בטוח, הוא נועד לחנך את הקוראים עם מערך הדרכות מהורהר ומדיניות פרטיות ברורה. VPNs אחרים מבקשים מכם לשתוק ולהקשיב בעוד ExpressVPN מזמין אתכם להבין.

מבחן expressvpn-review-speed-speed

כמובן שזה לא יהיה הבחירה הראשונה שלנו על ידי השכלה בלבד. החיבור שלך מאובטח, תוך שילוב של AES 256-bit ו- OpenVPN כדי להבטיח שיש לך את האיזון הטוב ביותר בין מהירות ואבטחה..

הטעם בשימוש ב- AES 256 סיביות ExpressVPN נקרא AES-256-CBC. החלק “CBC” מיועד לשרשרת בלוקי צופן, מה שאומר בעצם שכל מנה שנשלחת מאמתת עם זו שבאה לפניו. באמצעות הגדרה זו, קל לאתר הפרעות או אי סדרים בזרם ולעצור אותם לפני שהנזק ייעשה.

אתה יכול גם לבחור את פרוטוקול ההובלה שלך עבור OpenVPN – UDP או TCP. UDP זה בסדר לרוב, וזה שאנחנו ממליצים עליו אם המהירות היא העדיפות הראשונה שלך. TCP משתמש באימות מנות, כלומר הוא מאמת שכל מנות התקבלו לפני שליחת חבילה אחרת. זה יכול להאט אותך, אך זה גם יעזור לך לעקוף חסימות גיאוגרפיים שאחרת לא היו ניתנות לכיבוש.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

האבטחה של ExpressVPN נכונה, אבל זה לא כל מה שמביא לשולחן. בנוסף להיותו מאובטח, זה ה- VPN המהיר ביותר שבדקנו. זה נשאר מהיר קרוב לבית, אבל מה שמרשים הוא שהוא יכול להישאר מהיר על מרחקים ארוכים. בניגוד להרבה רשתות, הוא גמיש בכל מה שקשור למהירות, כלומר אתה באמת יכול להתנהג בכל מקום בעולם.

“עמיד” היא המילה הטובה ביותר לתאר את ExpressVPN. היא משתמשת במערכת מוכרת, כזו שבדרך כלל תחוש מעופשת, אך העקביות שלה גורמת למראה המשעמם משהו. זה לא צריך פיסות ובוביות נוספות כדי לתפקד. בליבה זה מספיק.

ברור ש- ExpressVPN מבין את האמרה הישנה “אם זה לא נשבר, אל תתקן את זה.” הגישה היעילה והביצועים מהשורה הראשונה הופכים אותה לבחירה המושלמת לכל סיטואציה. תוכלו ללמוד עוד בסקירת ExpressVPN שלנו או לנסות זאת בעצמכם עם ההבטחה להחזר הכסף עבור 30 יום.

NordVPN

ל- NordVPN יש בעיות עם מהירות – יותר מזה בעוד דקה – אבל מערך התכונות המרשים והביטחון המהודר שלה יותר מאשר לפצות על חסרונותיו המעטים. זה לא רק מספק את הכלים הדרושים כדי להישאר מאובטחים ברשת, אלא גם מאפשר לך להתאים אישית את האבטחה הזו על סמך מה שאתה עושה.

nordvpn-review-marker-selection

התאמה אישית זו באה בצורת שרתי המומחיות של NordVPN, שכל אחד מהם מותאם לאספקט אחר של אבטחה. לדוגמא, שרתי ה- P2P בנויים לעמוד בחיבורים רעבי נתונים ועלולים להיות זדוניים שמגיעים עם סחף. שרתים אלה הרוויחו את NordVPN במקום ב VPN הטוב ביותר שלנו למדריך טורנינג, למעשה.

שרתים אחרים כוללים VPN מעל טור, המאפשר לך להתחבר לרשת האנונימיות של Tor, כמו גם שרתי VPN כפולים, המניפים את החיבור שלך משני שרתי VPN לפני ההגעה ליעד שלך. הם דומים זה לזה, אך כפי שאתה יכול לראות במדריך VPN לעומת פרוקסי לעומת טור, זה יכול להיות רעיון טוב יותר להישאר עם VPN כפול..

המנוי שלך כולל גם CyberSec, שהוא כלי לתוכנה זדונית וחסימת מודעות שעובד בצורה מפתיעה. זה נחלש בהשוואה לתוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר, אבל זה בסדר כלול בחינם.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

רוב התכונות של NordVPN מתרכזות באבטחה, כך שאין הרבה תכונות שאפשר לדון בהן מחוץ לזה. עם זאת, זה עדיין יוצא דופן בכמה מובנים. למשל, ל- NordVPN יש רשת שרתים מסיבית שאפילו ספקים כמו ExpressVPN נאבקים לעמוד בקצב שלה.

בנוסף, אתה יכול לבחור את השרת הבודד שאליו ברצונך להתחבר, וזה מותרות שמוצעות VPNs רק לעתים נדירות. הרשת של NordVPN אינה מכסה כמה שיותר מדינות כמו, למשל, HideMyAss (קרא את סקירת HideMyAss שלנו), אך היא מסיבית באותה מידה.

עם זאת, זה עולה במחיר העקביות. NordVPN מציג בפניכם את כל האפשרויות ומבקש מכם להבין את זה, כלומר לצוד שרת שהוא מהיר, או אפילו עובד, הופך להיות המטלה למדי. עם זאת, זה לא הדבר הגרוע ביותר, כך ש- NordVPN ראוי להסתכל. תוכלו ללמוד עוד בסקירת NordVPN שלנו או לנסות זאת בעצמכם עם ההבטחה להחזר הכסף עבור 30 יום.

TorGuard

TorGuard הוא לא ה- VPN הכי יפה שיש, אבל הוא אחד הטובים ביותר. אף על פי שהנושאים שבשימושיות מעכבים אותה מלמעלה ברשימה, אבטחת הליבה שלה ראויה למדליית ארד. זוהי אחת האפשרויות הניתנות להגדרה בשוק, כלומר תוכל לצבוט ולהתפתל עד לתוכן ליבך הטכני.

torguard-review-ממשק

בפרט, אתה יכול לבחור את סוג ורמת ההצפנה, כמו גם את שיטת אימות הנתונים. מעטים מספקים שמעניקים לך שליטה כזו, ואף על פי שזה יכול להוות כאב ראש למתחילים, מי שיכול לרתום את הכוח יעריך זאת. אתה יכול גם לבחור להשתמש ללא הצפנה, וזו אפשרות שלדעתנו TorGuard צריך להסיר.

כמו שאר האפשרויות ברשימה זו, TorGuard כולל מתג להרוג, אך הוא כולל גם מתג להרוג עבור יישומים ספציפיים. בעזרתו אתה יכול, למשל, להגיד ל- TorGuard לחסום את לקוח הגורם האישי שלך אם ה- VPN נכשל תוך השארת הדפדפן שלך ללא מגע.

השליטה היא הכוכבת של התוכנית עבור TorGuard. אין לו את התכונות של NordVPN או את החוויה היעילה של ExpressVPN. במקום זאת, זה נותן לך שליטה עמוקה יותר על האבטחה שלך, אשר עבור המשתמש הנכון הוא דבר טוב.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את TorGuard

התצורה של TorGuard לא מסתיימת בהצפנה. זהו אחד הספקים הבודדים המאפשר לך להגדיר סקריפטים מותאמים אישית שיופעלו בנקודות שונות בשרשרת VPN. באפשרותך להגדיר סקריפט שיפעל לפני חיבור, לאחר חיבור ואחרי ניתוק. אנו מתארים לעצמנו שרוב האנשים לא ישתמשו בתכונה הזו, אבל אם אתם מכירים שפות תכנות, נחמד שיהיה.

זה אולי נראה קטן למוזמנים, אך תמיכה בסקריפטים מותאמים אישית פותחת את האפשרויות באמצעות TorGuard. אתה יכול לומר לו להפעיל את Chrome במצב גלישה בסתר לאחר חיבור או לקשור הגדרות צריכת חשמל של Windows לתהליך הניתוק. יש הרבה אפשרויות מעניינות ובלתי רגילות עם TorGuard, ופותחות את דמיונם של הטכנולוגיות באופן שמספר VPN יכול.

ההתאמה האישית אינה דבר לעומת המהירות של TorGuard, עם זאת. זה מהיר מאוד ומתחרה ב- ExpressVPN במקומות רבים. ל- TorGuard יש כמה מיקומי בוץ ברשת שלה, מה שהופך אותו פחות רצוי. אתה יכול לראות את תוצאות המהירות שלנו בסקירת TorGuard שלנו או לנסות זאת בעצמך עם הערבות להחזר הכסף שלך לשבעה ימים.

AirVPN

AirVPN נראה כאילו הוא מצריך תואר במדעי המחשב – תהליך הקופה לבדו זקוק לחומר קריאה – אך אין ביטחון השירות. אף כי נראה כי מדובר בבדיחה שלא נאמר לאיש אחר, הבלעדיות שלה מביאה עמה תכונות אבטחה נדירות.  

רשימת שרתים של airvpn

בדומה ל- NordVPN, AirVPN תומך בחיבורי כפול הופ. למעשה, הוא תומך בעד חמש כשות, אשר בתורו משתמש בחמשת החיבורים בו זמנית ש- AirVPN מספקת לך. כמו רבים מתכונות השירות, יהיה עליכם לקבוע תצורה מולטי-הופ ידנית, מה שאומר במקרה זה הגדרת מכונות וירטואליות מרובות..

יש לזה גם מעניין לעבור על מתג להרוג. קיימנו חילופי דברים עם AirVPN בנוגע לנעילת רשת, שלטענתה אינה מתג להרוג כשלעצמו. במקום זאת נעילת רשת נשארת בחיבור שלך ללא הרף, כלומר אם בכל נקודה שאתה מנותק מ- VPN, גם אתה מנותק מהאינטרנט..

AirVPN בנוי אך ורק סביב OpenVPN, והוא מאפשר למספר קבצי תצורות להורדה. אם כי לא רלוונטי לרוב, אם אתה יודע מה אתה עושה, אתה יכול להוריד תצורה להתקנה לא מסורתית או סתם לחפור במעיים של הפרוטוקול..

סיבות אחרות שאנו אוהבים AirVPN

אמנם לא מהיר כמו TorGuard או ExpressVPN, אך AirVPN מהיר. במהלך הבדיקה שלנו, ציינו מיקומים בארה”ב ובהולנד ששמרו על מרבית המהירות הלא מוגנת שלנו על כנם, בעוד מיקומים בקנדה ובריטניה גבו מס יותר מכפי שאנחנו רוצים. אף על פי כן, הביצוע היה סולידי.

זה גם לא יקר. AirVPN אינו זול כמו Windscribe (קרא את סקירת Windscribe שלנו), אך למספר המכשירים והגמישות של התוכניות, זהו ערך נהדר. זה גם לא שומר על מידע על התשלומים, כך שאגוזי הפרטיות יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהם אינם נראים.

תלוי את מי שאתה שואל, יש הרבה מה לאהוב או לא אוהב ב- AirVPN. שירות הליבה הוא סולידי, אך הקהילה והממשק המסובך מפחידים. אם אתה מוכן למשימה, AirVPN יכול לספק. תוכל ללמוד עוד בסקירת AirVPN שלנו או להירשם לחשבון ניסיון לתקופה של שלושה ימים כדי לנסות זאת בעצמך.

מולווד

Mullvad הוא אחד ה- VPN הטובים ביותר שאיש לא מדבר עליהם. זה היה חלוץ של פרוטוקול OpenVPN, ממשיך להביט לעבר האחרונה בטכנולוגיית VPN ומוכיח שאתה לא צריך להיות טכנולוגיה מתה-קשה כדי ליהנות מ- VPN ממוקד פרטיות..

זה מציע לקחת יוצא דופן על אופן ההתקנה והשימוש ב- VPN. במקום לבקש מכם להקים חשבון ולהציב אמצעי תשלום לקובץ, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קוד חשבון. קוד חשבון זה טוב לשלוש שעות שימוש בחינם, שאחריו תוכלו לרכוש כמה שיותר זמן או מעט ככל שתרצו.

הדרך בה אתה משלם עבור השירות תלוי גם בך. Mullvad מקבל כל סכום של מזומנים במטבע כלשהו כתשלום. פשוט שלח מעטפה של כסף עם מספר החשבון שלך, ותזוכה בזכות כל הכסף ששווה לך. גם התעריף הרגיל של Mullvad של 5 דולר לחודש הופך אותו לזול.

למרות גילו, ברור שמולווד שומר על משהו שאבד בעולם המנויים המקוונים. זה מחזיר את הכוח בידיים שלך, ומאפשר לך לקבל את ההחלטות לגבי איך אתה רוצה לשלם ולהשתמש בשירות. המסירות לפרטיות ברורה ויש לשבח את מולווד על כך.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את מולווד

כפי שממחישה AirVPN, לא קל במיוחד למצוא VPN ממרכז פרטיות שהוא גם ידידותי למשתמש. אבל מולווד מוכיח שהם קיימים. עם ממשק ללא שטויות ומהירויות מהירות, Mullvad הוא ה- VPN המושלם לחידושים וטכנאים כאחד.

אבל זה לא מושלם. היעדר תכונות ורשת מוגבלת גורמים לזה להרגיש פחות בהשוואה ל- ExpressVPN או NordVPN. בדומה לתמחור ותשלום, Mullvad אינו מתמודד עם שום דבר מלבד הצרכים להפעלת השירות. תלוי במה שאתה מעדיף, זה יכול להיות דבר טוב או רע.

אצלנו זה גם וגם. התהליך היעיל של מולווד הוא מצוין, אבל בשר נוסף על העצם לא יפגע. תוכל לקרוא את סקירת Mullvad כדי ללמוד עוד או ליצור מספר חשבון כדי לנסות את זה במשך שלוש שעות.

מחשבות אחרונות

כאשר זה מסתכם בכך, מציאת VPN מאובטח היא שילוב של בחירת ספק שמציע את הטוב ביותר בסוגי פרוטוקול והצפנה ושומר על מדיניות פרטיות ברורה. חמש הבחירות שלמעלה אינן היחידות שעושות את זה. אבל עבור הכסף שלנו הם הטובים ביותר.

אם אתה רוצה אפשרויות נוספות, אנו ממליצים לקרוא את ביקורות VPN שלנו. עם זאת, בהנחה שהאבטחה היא המוקד העיקרי שלך, תרצה להישאר בראש הרשימה. חלק מהמאכילים התחתונים נמצאים במקום הראוי להם, וככאלה, יש להתעלם מהם אלא אם כן אתם רוצים צחוק טוב.

באיזה VPN אתה משתמש? ספר לנו בתגובות למטה ואל תשכח לבדוק את ספריית ה- VPN שלנו. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map