ה- VPN הטוב ביותר להונג קונג: שמירה על חופשייה בשנת 2020

הונג קונג היא אחד המקומות הפופולריים ביותר לתיירות, עם קו רקיע מדהים הכולל את מגדל בנק סין של איי פיי. הוא מאוכלס בצפיפות ויש בו הרבה הזדמנויות אוכל וקניות. האינטרנט שלה הוא בין הטובים ביותר בעולם, אבל השימוש באחד ה- VPN הטובים ביותר שלנו לבחירות בהונג קונג זה עדיין רעיון טוב.


הונג קונג היא חלק מסין, אך כאזור מינהלי מיוחד היא מותרת לפעול כמדינה עצמאית. פירוש הדבר שהוא יכול לקבוע חוקים ותקנות משלו, ולא להיות מחויב לאלה של הממלכה התיכונה. אחרי הכל, אם זה היה מאחורי חומת האש הגדולה, האינטרנט שלה היה נראה שונה בהרבה.

צורת הצנזורה היחידה בהונג קונג היא לחומרים כמו פורנוגרפיית ילדים ותמונות מגונות אחרות. אפליקציות מדיה חברתית ואפליקציות העברת הודעות חופשיות לשימוש.

מכיוון שהאינטרנט של הונג קונג אינו סובל ממגבלות רבות, אחת הסיבות העיקריות לשימוש ברשת פרטית וירטואלית היא עקיפת חסימות גיאוגרפיים. נניח שאתה רוצה לצפות בנטפליקס בארה”ב, אבל מצא את עצמך גולש בספריה של הונג קונג. VPN יעזור לך לעקוף זאת על ידי כך שהוא ייראה כאילו אתה נמצא פיזית בארה”ב, ובכך יראה לך את הספרייה בארה”ב..

זה נכון גם לספריות במדינות אחרות שאליהן תרצה לגשת. עיין במדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לנטפליקס לקבלת המלצות. 

לחלופין, אם אתה נמצא מחוץ להונג קונג ורוצה לגשת לתוכן מוגבל מקומי, VPN יאפשר לך לגשת לתוכן כזה בקלות. הדרך שלנו לקבל מדריך כתובות IP בהונג קונג יכולה לעזור גם בכך.

עקיפת חסימות גיאוגרפיים היא סיבה אחת טובה להשתמש ב- VPN, אך ישנם גם רבים אחרים. המשך לקרוא כדי לגלות עוד.

ה- VPN הטוב ביותר להונג קונג 2020

מעקב מקוון בהונג קונג

ישנם חששות לגבי מעקב אחר פעילויות המשתמשים. המעקב הממשלתי בהונג קונג מוסדר על ידי חוק יירוט התקשורת, אך הוא לא עודכן מאז שנחקק בשנת 2006.. 

מסיבה זו רשויות הרשויות ליירט צורות תקשורת חדשות שאינן מכוסות בחוק, ללא פיקוח שיפוטי. זה כולל תקשורת מקוונת, כמו מדיה חברתית ואפליקציות העברת הודעות. 

ביוני 2019 הייתה המדינה עדים לכמה מההפגנות הגדולות ביותר מזה שנים, והם נמשכו עד לזמן הכתיבה. המונים שהתאספו כדי להתנגד לחוק הסגרה שיגרום לאנשים המואשמים בפשעים נגד סין היבשתית להישלח לשם לדין.

מפגינים התחפשו, כיבו את מיקומם ורכשו דברים כמו כרטיסי רכבת במזומן כדי להישאר מתחת לרדאר. כאשר הרשויות יכולות ליירט תקשורת, עליכם להקפיד על מה שתפרסמו ברשת.

למרבה המזל הצעת החוק הושעתה, אבל זה לא אומר שסין פשוט תשאיר את אלה שמבקרים את המדינה לבדה ויש הוכחות שהם ינהגו בצורה לא חוקית.

חופש הדיבור ברשת בהונג קונג

סין כבר יצאה נגד המשכון “מדינה אחת, שתי מערכות”. בשנת 2015 נעלמו חמישה עובדים של חברה בהונג קונג שפרסמה ספרים ביקורתיים על סין. הם חזרו בשנת 2016 לאחר שהוחזקו על ידי הרשויות הסיניות. 

חופש הביטוי מוגן במגילת הזכויות של הונג קונג והאזרחים מסוגלים לדון בנושאים בחופשיות. עם זאת, העובדה שסין עשתה מאמצים רבים כדי לעכב קולות ביקורתיים וכי בכלי חדשות שהקשרים או נרכשו על ידי עסקים מהיבשת הובילה לעיתונאים רבים שעסקו בצנזורה עצמית. גם כמה עיתונאים הותקפו פיזית בגלל עבודתם.

פשע ברשת בהונג קונג

פשע הסייבר בהונג קונג גדל עם השנים. לפחות שני מיליון בני אדם הושפעו מפשעי רשת בשנת 2017 ומעל 9,000 פיגועים אירעו בתשעת החודשים הראשונים של 2018. רבים מההתקפות כוללות גניבת זהות, תוכנות כופר ו הונאות, כמו דוא”ל דיוג ואפליקציות בנקאיות מזויפות או אתרי אינטרנט.. 

קיימים חוקים שמנסים למנוע פשעי רשת, עם הרשעות שמובילות לקנסות ואולי זמן מאסר. עם זאת, גם אם הם נאכפים, זה לא אומר שלא תתקל באיומים. ה- VPN הטוב ביותר שלנו לתאילנד מראה מדינה אחרת בה נפגעת סייבר אם היא רווחת.

יותר אנשים מחוברים כעת מתמיד ורבים מתחברים לנקודות חמות ציבוריות גדולות והולכות של WiFi. עם זאת, אין דרך לדעת עד כמה הקשר מאובטח דרכם. רעיון רע לשימוש באחד כזה ללא הגנה על VPN, אך אנו ממליצים גם להתקין אנטי-וירוס הגון.

מה הופך VPN לטוב ביותר להונג קונג

לכל הספקים שבדקנו בביקורות ה- VPN שלנו יש תכונות דומות, כך שתוכלו פשוט לבחור אחת משם. עם זאת, ברגע שאתה נכנס למלוכלך בשירותים, חלקם פשוט טובים יותר מאחרים ועליך לוודא שהוא מתאים להונג קונג..

מכיוון שהצנזורה אינה בעיה גדולה, אחת המכשולים הגדולות ביותר היא מעבר לחסימת גיאוגרפים. כדי לקבל את הסיכוי הטוב ביותר לעשות זאת, עליך לבחור ספק שיש לו שרתים ברחבי העולם. ככל שיש יותר, כך ייטב. בנוסף, אם ברצונך לגשת לתוכן מוגבל בהונג קונג, תזדקק לתוכן שיש לו שרתים במדינה.

גורם נוסף שיש לקחת בחשבון הוא מהירויות ה- VPN. אם זה איטי, כל הזמן תחכה לטעינת התוכן, אז בחר אחד שיש בו מהירויות טובות. רוחב פס בלתי מוגבל מועיל, כמו גם אין הגבלה כמה ניתן להוריד או להזרים. 

האבטחה והפרטיות שלך חשובים. כדי לוודא שאתה מוגן עליך לבחור בפעולה שיש לה אבטחה רבה ואינה רושמת יומן של הפעילויות המקוונות שלך. מתג להרוג הוא גם רעיון טוב שכן זה יגן עליך אם ה- VPN ייכשל על ידי ניתוק החיבור שלך. 

תכונות אחרות שיש לקחת בחשבון הן לאילו מכשירים היא תואמת וקלות השימוש בהן. זכור כמה מכשירים אתה רוצה להתחבר גם דרך ה- VPN, שכן לכל שירות יש מגבלה שונה. לבסוף, המחיר עשוי להשפיע על ההחלטה הסופית שלך, מכיוון שחלקם יקרים יותר מאחרים.

1. ה- VPN הטוב ביותר להונג קונג: ExpressVPN

בחרנו את ExpressVPN כמנצח שלנו בהונג קונג. זה שירות מצוין ולעיתים קרובות מופיע במאמרי VPN שלנו. יש לה רשת שרת ענקית, המכסה 94 מדינות. זה כולל גם הונג קונג לתוכן שמוגבל לשם. 

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

מהירות אינה בעיה עם ExpressVPN, מכיוון שהיא ה- VPN המהיר ביותר שבדקנו. בנוסף, יש לו רוחב פס בלתי מוגבל, כך שלא תגיע למגבלה. תוכל להיכנס לכל פלטפורמות הזרימה והיא הגיעה לראשונה ב- VPN הטוב ביותר שלנו להשוואת סטרימינג, כך שבחירת ספק זה אינה מבטחת אם הזרמה תהיה הפעילות העיקרית שלך.. 

יש לו אבטחה מצוינת בהצפנה של 256 סיביות ותוכלו להגדיל זאת גם להגנה נוספת. מתג להרוג מסופק ומופעל כברירת מחדל, לשקט נפשי נוסף. ExpressVPN לא שומר על כל פעילויות המקוונות שלך בקפידה. קרא את סקירת ExpressVPN שלנו לקבלת מבט מעמיק יותר על השירות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

בכל הקשור לידידותיות למשתמש, ExpressVPN הוא מתמודד מוביל. זה עובד די הרבה מחוץ לקופסא והוא נהדר למתחילים. לאחר ההתקנה, כל שעליך לעשות הוא לוודא שאתה מחובר לשרת מאובטח, וזה קל. 

אתה יכול להשתמש בו ב- Windows, macOS, Android, iOS ו- Linux. ניתן לחבר עד חמישה מכשירים בו זמנית. 

אם אתה נתקל בבעיות, תמיכה זמינה כאשר בסיס ידע שימושי הוא התחנה הראשונה שלך. אם אתה עדיין זקוק לעזרה, יש תמיכה בצ’אט ובדוא”ל בשידור חי זמין 24/7. הצ’אט החי תקבל את המענה המהיר ביותר, אך עליך לנסוע בדרך המייל לקבלת עזרה מעמיקה יותר.

למרבה הצער, ExpressVPN הוא שירות יקר כשמשווים אותו לספקים אחרים. עם זאת, השירות שאתה מקבל הופך את זה לכדאי ואם אתה נרשם לתקופה ארוכה יותר, העלות הכוללת יורדת משמעותית. בנוסף, יש אחריות להחזר כספי של 30 יום.

2. NordVPN

ספק אחר שישיג לך את מה שאתה רוצה בהונג קונג הוא NordVPN. זהו שירות מעולה שיש בו יותר מ -5,000 שרתים המציגים 60 מדינות. בנוסף, יש לה 80 בהונג קונג, כך שתוכלו לגשת לתוכן משם. 

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

המהירויות שלה טובות, אך הן יכולות להאט לאורך מרחקים ארוכים. זו הסיבה שזה לא הגיע למקום הראשון. מלבד זאת, השירות שלו דומה לזה שבחרנו הראשון, כפי שאתה יכול לקרוא בקטע ExpressVPN לעומת NordVPN. ל- NordVPN אין כובעי רוחב פס והיא מסוגלת להיכנס לכל שירותי הסטרימינג. 

אם אתה רוצה להסתובב, כדאי לדעת כי NordVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר שלנו לבילוי, בזכות האבטחה הפנטסטית שלו. זה בין הטובים בשוק וכולל הצפנה כפולה, אשר בעצם תוסיף הגנה רבה יותר למנהרת VPN אם תבחר להשתמש בה. יש גם מתג להרוג מובנה ומדיניות קפדנית ללא יומנים קיימת.

קרא את סקירת NordVPN המלאה שלנו כדי לראות טוב יותר את הספק.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

זה תואם ל- Windows, macOS, Android ו- iOS עם לקוחות קלים לשימוש. אתה יכול לחבר עד שישה מכשירים בו זמנית.

יש בסיס ידע נוח שיעזור לנושאים קטנים. אם אתה זקוק לעזרה נוספת, אתה יכול לפנות לתמיכה באמצעות צ’אט חי או דוא”ל, 24/7. צ’אט חי הוא המסלול המהיר ביותר, אך כך או כך, העזרה טובה.

NordVPN הוא תמורה טובה לכסף, אך אנו לא נמליץ לבחור בתכנית החודשית. זה לא רע, אבל העלות מסתדרת טוב יותר על התוכניות הארוכות יותר. יש חלון להחזר של 30 יום, שנותן לך המון זמן לוודא שאתה אוהב אותו.

3. CyberGhost

CyberGhost היא בחירה טובה גם עבור הונג קונג. יש לה רשת שרתים טובה, עם יותר מ -4,000 ב 59 מדינות. גם ארבעים ושש מהם נמצאים בהונג קונג. יש לו מהירויות מהירות, אך דומה ל- NordVPN בכך שהוא יכול להיות איטי לאורך מרחקים ארוכים. אין מגבלות רוחב פס והיא מסוגלת להיכנס גם לרוב הפלטפורמות הזורמות.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

האבטחה טובה ויש מתג להרוג שהופעל לצמיתות כדי לשמור על בטיחותך. יש גם מדיניות ללא יומנים כדי להבטיח פרטיות. עיין בסקירת CyberGhost שלנו לקבלת פרטים נוספים.

סיבות אחרות שאנו אוהבים CyberGhost

ניתן להתקין אותו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. הממשק עודכן לאחרונה, אך למרות שהוא טוב יותר מהגרסה הישנה, ​​עדיין יכול להימשך זמן מה להתרגל. CyberGhost מאפשר לחבר עד שבעה מכשירים בו זמנית, מה שעזר לה להגיע למקום השני ב- VPN הטוב ביותר שלנו עבור מספר מכשירים.

תמיכת לקוחות זמינה עם בסיס ידע שימושי כנמל השיחה הראשון שלך. לאחר מכן יש צ’אט חי ומייל. הצ’אט החי זמין 24/7 ותקבל תגובה מהירה, אך אם תזדקק לעזרה טכנית נוספת, כדאי יהיה לך ליצור קשר עם התמיכה באמצעות הדוא”ל..

CyberGhost הוא שירות לא יקר, אבל התעריף החודשי רע. אתה יכול לתת לו מערבולת עם תקופת הניסיון ללא תשלום של שבעה ימים הזמינה עבור אנדרואיד ו- iOS. בנוסף, יש ערבות להחזר כספי המכסה את כל הפלטפורמות. התוכנית החודשית מקבלת 14 יום ואילו התוכניות הארוכות יותר מקבלות 45.

4. TorGuard

אתה יכול גם להשתמש ב- TorGuard להונג קונג. הרשת שלה מורכבת מיותר מ -3,000 שרתים ב 55 מדינות וחלק מאותם שרתים נמצאים גם בהונג קונג. עם זאת, דבר אחד שיש לשים לב הוא שהחלפת שרתים היא תהליך מעצבן מכיוון שאתה צריך להתנתק מ- VPN כדי לעשות זאת. 

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

קודם

הבא

יש לו מהירויות מהירות, אך רמת האבטחה שאתה בוחר ואיזה מיקום אתה מחובר יכולה להשפיע עליו באופן דרסטי. רוחב הפס ללא הגבלה כלול בשירות. עם זאת, גרסת הבסיס לא יכולה להיכנס לכמה פלטפורמות סטרימינג, כמו Netflix. 

אבל יש דרך לעקוף זאת. תוכלו לרכוש כתובות IP סטרימינג ייעודיות, המובטחות לגשת לשירות הסטרימינג שתבחרו. זה הרוויח את המקום הראשון ב- VPN הטוב ביותר שלנו עם קטע IP ייעודי ומקום ב- VPN הטוב ביותר שלנו למטיילים.

האבטחה שלו היא מההתאמה האישית ביותר שקיימת, ומאפשרת לך לבחור מפרוטוקולים שונים. מסופק מתג להרוג שמופעל אוטומטית ובאופן מוחלט לא נערכים יומנים על ידי החברה. קרא את סקירת TorGuard שלנו למידע נוסף.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את TorGuard

זה זמין עבור Windows, macOS, Android ו- iOS, אם כי ההתקנה הניידת עלולה לסבול מכאבים. ניתן לחבר עד חמישה מכשירים בו זמנית עם החבילה הסטנדרטית, אך ניתן לרכוש עד 20 נוספים במחיר של $ 1 לכל אחד.

יש בסיס ידע, משאבים ופורום שיעזור לך בכל בעיה. צ’אט חי זמין, אך הוא מאויש על ידי צוות שירות לקוחות בסיסי. מסיבה זו, עדיף לשמור על השאלות הטכניות עבור צוות התמיכה בדוא”ל, הזמין 24/7.

העלות החודשית אינה רעה, אך התוכניות הארוכות יותר טובות. יש גם ערבות להחזר כספי של שבעה ימים, למקרה שאתה לא מרוצה מזה.

5. VyprVPN

הבחירה האחרונה שלנו היא VyprVPN. אמנם אין בו את כל התכונות של שאר הבחירות שלנו, אך עדיין יש לו כמה שכדאי לקחת בחשבון. ישנם פחות מ -1,000 שרתים ב -64 מדינות לבחירה. ובכל זאת, זה אמור להספיק לעקיפת בלוקים ויש בו גם הונג קונג.

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

קודם

הבא

המהירויות שלה יכולות להיות איטיות, אך הן צריכות להיות בסדר לרוב הפעילויות וגם אין מגבלות רוחב פס. VyprVPN יכול להיכנס גם לרוב שירותי הסטרימינג.

אחת התכונות העיקריות של VyprVPN היא האבטחה שלה מכיוון שהיא מצוינת. אתה יכול להתאים אותו אישית, אך זו גם אפשרות טובה למתחילים חדשים. יש לו גם פרוטוקול זיקית משלו, שמוסיף הגנה רבה יותר לחיבור שלך. עם זאת, תוכל לקרוא עוד על כך בסקירת VyprVPN שלנו. מתג להרוג ומדיניות ללא יומנים הם גם חלק מהשירות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים VyprVPN

לקוחות זמינים עבור Windows, macOS, Android ו- iOS. הממשק קל לשימוש, אך נראה מתוארך. זה מאפשר שלושה חיבורים בו זמנית עם החבילה הסטנדרטית ועד חמישה עם אפשרות הפרימיום. 

אם אתה זקוק לעזרה אתה יכול להשתמש בבסיס הידע הקיים. יש גם צ’אט חי ודוא”ל, שניהם זמינים 24/7. עם זאת, העזרה שהתקבלה אינה הגדולה ביותר שראינו.

ל- VyprVPN שתי חבילות לבחירה, שתיהן עם בחירה בתוכנית חודשית או שנתית. החבילה הסטנדרטית מאפשרת שלושה חיבורים בו זמנית, אך הפרמיה הזו מאפשרת חמישה חיבורים ושימוש בפרוטוקול הזיקית שלה. יש גם אחריות להחזר הכספים של 30 יום שתוכלו להשתמש בה גם.

מחשבות אחרונות

בעוד שהאינטרנט של הונג קונג הוא בחינם לרוב, יש סיבות חוקיות להשתמש ב- VPN שם. לרוב, סביר להניח שתשתמש בכזה כדי לחסום חסימות גיאוגרפיים בעבר. עם זאת, הגנה על עצמך מפני מעקב ממשלתי ופשעי רשת צריכה להיות בעדיפות. 

מסיבות אלה עליכם לבחור אחת שיש לה רשת שרתים טובה שתעזור לכם לעקוף כל מגבלה ואבטחה הגונה בכדי לשמור על בטיחותכם. מדיניות ללא יומנים תבטיח גם שמירה על פרטיותך.

אתה יכול להשתמש בכל אחד מ- VPN שהמלצנו עליו, אבל ExpressVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר להונג קונג. יש לו פיזור שרת ענק, אבטחה מעולה ותכונות רבות אחרות. בנוסף, מכיוון שזה ה- VPN המאובטח ביותר שלנו, זה גם ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסין, כך שאם אתה מתכנן לבקר ביבשת, אתה תהיה מכוסה.

האם יש לך ניסיון בשימוש ב- VPN בהונג קונג? שתף את החוויה שלך בתגובות למטה, נשמח לשמוע אותן. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map