ה- VPN הטוב ביותר לארגנטינה: טנגו סביב המעקב בשנת 2020

ארגנטינה חולשת על החלק הדרומי ביותר של דרום אמריקה. זה ידוע בנופים המופלאים שלו – כמו פטגוניה ונופי ההרים מכרמים מקומיים – כמו גם התרבות האומנותית, ריקודי הטנגו וכדורגלנים מוכשרים.. 


נוף האינטרנט של ארגנטינה פתוח וחופשי, אך עדיין יש כמה סיבות מדוע כדאי להשתמש באחד ה- VPN הטובים ביותר שלנו לבחירות בארגנטינה..

מדינות רבות חוסמות או מסננות תוכן אינטרנט ובעזרת רשת פרטית וירטואלית תוכלו לעקוף את כל זה. VPNs נהדרים גם עבור חסימות גיאוגרפיים, המגבילים תוכן למדינה נתונה. VPN יעזור לך לזייף את המיקום שלך כך ששירותים מקוונים או אתרים יחשבו שאתה שם פיזית.

נטפליקס היא דוגמה טובה לחברה שמשתמשת בחסימות גיאוגרפיה מכיוון שספריות התוכן שלה שונות בכל מדינה. נניח שאתה רוצה לצפות בנטפליקס בארה”ב ובכן, בלי להתחבר לשרת ארה”ב, אתה תקוע עם מופעים ארגנטינאים. ExpressVPN הוא ההימור הטוב ביותר שלך לארגנטינה, אבל זה גם ה- VPN הטוב ביותר עבור Netflix מכיוון שהוא יכול לעבור על פני גלאי VPN של Netflix בקלות.

ה- VPN הטוב ביותר לארגנטינה 2020

מה הופך VPN לטוב ביותר עבור ארגנטינה

אתה יכול פשוט לבחור כל VPN שיש בשוק, אך עליך לוודא שהוא מתאים לארגנטינה. רבים מהספקים בביקורות ה- VPN שלנו מציעים את אותן תכונות, אך זה לא אומר שהם מיושמים באותה צורה.

ביטחון הוא גורם גדול. זה ישמור עליכם מוסתר מפני מעקב וגם יגן עליכם מפני כל פשעי רשת שתיתקלו בהם, כמו למשל מה שניתן למצוא ב- WiFi ציבורי. מתג להרוג מועיל גם הוא, מכיוון שהוא ינתק את החיבור שלך אם ה- VPN ייכשל. 

פרטיותך חשובה לא פחות והיא אינה מוגנת ישירות עם אבטחה. כדי לוודא שהפרטיות שלך מכבדת, עליך לוודא שהחברה לא רושמת את הפעילויות המקוונות שלך. 

ל- VPN צריכים להיות שפע של שרתים לבחירה, וככל שמדינות יותר זמינות בהן, כך ייטב לכם לעקוף את כל הבלוקים, כמו חסימת גיאוגרפיה. אם ברצונך לגשת לתכנים הזמינים בארגנטינה בלבד, ודא שיש שרתים הממוקמים גם במדינה.

כדי לקבל את החוויה הטובה ביותר, עליך לבחור VPN עם מהירויות מהירות ורוחב פס בלתי מוגבל. בנוסף, וודא שהיא תוכל להיכנס לנטפליקס בקלות. יתכן שתרצה לשקול לאילו מכשירים הוא תואם וכמה קל להשתמש בו, כמו גם עלותם.

ה- VPN הטוב ביותר לארגנטינה: ExpressVPN

לקבלת החוויה הטובה ביותר באמצעות VPN בארגנטינה, עליך לבחור ExpressVPN. זה מוזכר לעתים קרובות בחמשת החלקים המובילים שלנו, ולא בכדי. זה ה- VPN הטוב ביותר שסקרנו בגלל השירות הגדול והסביבתי שלו.  

אתה תהיה מוגן עם האבטחה המצוינת שלו, המשתמשת בהצפנה AES 256 סיביות, ותוכל גם להגדיל אותה. כלול מתג להרוג שמופעל כברירת מחדל, ולחברה קיימת מדיניות ללא יומני קפדנית לשקט נפשי נוסף..

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

יש לה רשת שרתים גדולה, עם יותר מ -3,000 ב 94 מדינות. זה כולל גם בארגנטינה, למקרה שתרצה לגשת לתוכן משם. 

ExpressVPN הוא ה- VPN המהיר ביותר בשוק, וזה נהדר בכל מה שקשור לסטרימינג או סיבוב, וזו אחת הסיבות שמדובר ב- VPN הכי טוב שלנו לסטרימינג. סיבות אחרות כוללות את רוחב הפס הבלתי מוגבל שלה ואת העובדה שהיא יכולה להיכנס כמעט לכל פלטפורמת סטרימינג שיש. קרא את סקירת ExpressVPN שלנו כדי לגלות מדוע אנו אוהבים את זה כל כך.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

אתה יכול להשתמש בו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS, כמו גם להתקין תוספי דפדפן עבור Firefox, Chrome ו- Safari. 

זה קל לשימוש והוא בחירה נהדרת למתחילים מכיוון שהפריסה כל כך פשוטה. פשוט לחץ על “התחבר”, וכדי לצאת. עם זאת, אנשים מכירים יכולים להתמודד עם ההגדרות. ניתן לחבר עד חמישה מכשירים בו זמנית.

אם אתה נתקל בבעיות כלשהן, קיים בסיס ידע ידני זמין. בנוסף, ישנו צ’אט חי ודוא”ל חי 24/7. שתיהן מציעות עזרה נהדרת, אך הצ’אט החי מהיר יותר.

ExpressVPN הוא יקר, אך איכות השירות שאתה מקבל עושה את זה כדאי. יש גם אחריות להחזר הכספים של 30 יום, למקרה שתחליט שלא תאהב את זה.

NordVPN

NordVPN הוא ספק נהדר נוסף והוא דומה לבחירה המובילה שלנו במובנים רבים, כפי שתוכל לקרוא בהזרקת ExpressVPN לעומת NordVPN. יש לו כמה מהאבטחה הטובה ביותר שראינו, ואתה יכול לחתוך אותה ברמה מסוימת על ידי שימוש בשרתי ה- Hop-Hop שלה. ניתן לקבל מתג להרוג, ומדיניות אי-יומני מוצקה קיימת גם כן.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

כמעט 6,000 שרתים זמינים ב -60 מדינות, ו -21 מהם בארגנטינה. עם זאת, דבר אחד שיש לשים לב הוא שלמרות המהירויות שלו בדרך כלל טובות, הוא יכול להאט כאשר אתה מתחבר לשרת רחוק. 

עם זאת, יש לך רוחב פס בלתי מוגבל והוא יכול להיכנס לכל שירותי הסטרימינג, כולל נטפליקס. זה גם יכסה אותך אם תחליט להסתובב; למעשה, זהו ה- VPN הטוב ביותר שלנו לבילוי. עיין בסקירת NordVPN שלנו לקבלת פרטים נוספים.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

זה זמין ב- Windows, macOS, Android ו- iOS ויש תוספי דפדפן עבור Chrome ו- Firefox. זה קל להתקנה ולשימוש, ותוכלו לקבל שישה חיבורים בו זמנית.

קיים בסיס ידע רב שיעזור לך בבעיות קלות. בנוסף, צ’אט חי ודוא”ל זמינים 24/7. כך או כך, העזרה טובה.

המחיר של NordVPN הוגן, במיוחד אם תבחר בתכנית ארוכה יותר. יש גם תקופת החזר של 30 יום, למקרה שתגלה שאינך אוהב אותה.

CyberGhost

CyberGhost היא עוד בחירה הגונה. יש לו אבטחה חזקה להגן עליך, כולל מתג להרוג שהופעל לצמיתות. זה נהדר בדרך אחת, מכיוון שאתה יכול להיות בטוח שאתה מוגן, אבל זה טוב גם לשלוט עליו. מדיניות קפדנית ללא יומנים קיימת גם כן.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

יש לה רשת שרת ענקית המכסה 90 מדינות, ויש 10 שרתים בארגנטינה, לתוכן שמוגבל לשם. זה מהיר אך יכול להיות איטי למרחקים ארוכים, כמו NordVPN. אין כובעי רוחב פס וזה יכול להיכנס לרוב שירותי הסטרימינג. קרא את סקירת CyberGhost שלנו למידע נוסף.

סיבות אחרות שאנו אוהבים CyberGhost

אתה יכול להתקין אותו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS, ויש תוספי דפדפן Chrome ו- Firefox. הממשק שלו עודכן לפני זמן לא רב, מה שהפך את חווית המשתמש לטובה בהרבה. בנוסף, אתה יכול לחבר בו זמנית עד שבעה מכשירים, מה שזיכה אותו במקום ב- VPN הטוב ביותר שלנו להשוואה בין מכשירים מרובים.

בסיס ידע מעמיק זמין לעזרה עצמית, ויש תמיכה בצ’אט או בדוא”ל בשידור חי אם אתה זקוק לעזרה נוספת. צ’אט חי הוא האפשרות המהירה ביותר, אך תמיכה בדוא”ל טובה יותר לבעיות טכניות יותר.

העלות החודשית של CyberGhost אינה גדולה, אך על ידי בחירת מנוי ארוך יותר היא מורידה את העלות בסך הכל. ניסיון של שבעה ימים זמין למשתמשי אנדרואיד ו- iOS. בנוסף, יש ערבות להחזר הכסף שתוכל לחזור עליה. אתה מקבל 14 יום עם התוכנית החודשית, אבל התוכניות הארוכות יותר מקבלות 45 יום.

VyprVPN

ההמלצה הבאה שלנו היא VyprVPN. יש לו אבטחה מצוינת, וטינקררים יאהבו את ההתאמה האישית שלה. עם זאת, זו גם לא בחירה גרועה למתחילים. לקוחות VyprVPN משיגים גם את פרוטוקול הזיקית הקנייני שלו, שמוסיף הגנה רבה יותר לחיבור. 

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

קודם

הבא

זה מספק מתג להרוג, שניתן להגדיר שהוא יעבוד רק ביישומים מסוימים, וקיימת מדיניות ללא יומנים בנושא פרטיות..

ספירת השרתים חסרה, כאשר פחות מאלף מכסים 64 מדינות. זה עדיין אמור להספיק בכדי לעקוף את כל הבלוקים, ויש גם כאלה בבואנוס איירס לתכנים ארגנטינאים.. 

למרות שהם אמורים להיות בסדר לרוב הפעילויות, המהירויות של VyprVPN אינן גבוהות. עם זאת, יש לך רוחב פס בלתי מוגבל וזה יכול להיכנס לרוב הפלטפורמות הזורמות. עיין בסקירת VyprVPN שלנו לקבלת מבט טוב יותר על השירות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים VyprVPN

אתה יכול להשתמש ב- VyprVPN ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. אין תוספי דפדפן, אך האפליקציות לנייד שלה הן מהטובות שם, מה שהופך אותו לאחד מה- VPN הטובים ביותר שלנו לבחירת אנדרואיד. אתה יכול לקבל עד שלושה או חמישה חיבורים בו זמנית, בהתאם לתוכנית שתבחר.

יש בסיס ידע זמין עבור הבעיות הנפוצות ביותר. צ’אט חי זמין 24/7, אך תחילה יתחבר לבוט. אתה יכול להתחבר לאדם בלחיצת כפתור, אך תצטרך לחכות בתור. תמיכה בדוא”ל זמינה גם היא 24/7. החוויה שלנו עם תמיכת הלקוחות של VyprVPN הייתה מגוונת, אך תוכלו לקרוא עליה בסקירה המלאה שלנו.

ל- VyprVPN שתי חבילות לבחירה: סטנדרט ופרמיום. “רגיל” מעניק לך שלושה חיבורים בו זמנית, ואילו “פרימיום” מעניק לך חמישה, בתוספת השימוש בפרוטוקול הזיקית שלו. תמחור זמין לתכנית חודשית או שנתית, והתכנית השנתית מסתדרת בזול יותר בטווח הרחוק. גם ערבות להחזר כספי של 30 יום.

VPNArea

לבסוף בחרנו ב- VPNArea. יש לו אבטחה טובה וכמו NordVPN, היא מציעה שימוש בשרתי כפול-הופ. ישנו מתג להרוג וגם מדיניות ללא יומנים קיימת.

יש לו שרתים ב -65 מדינות, אשר אמור לתת לך אפשרויות רבות להתמצאות בחסימות. בנוסף, ישנם גם בארגנטינה. 


© Cloudwards.net

VPNArea-Slider2

VPNArea-Slider3

VPNArea-Slider4

VPNArea-Slider5

קודם

הבא

המהירויות של VPNArea אינן גדולות, אך הן עדיין צריכות להיות בסדר לרוב הפעילויות. יש גם רוחב פס בלתי מוגבל, ויש לו שרתים מיוחדים לסטרימינג, אם כי המהירות האיטית מאפשרת להם לרדת. זה יכול להיכנס לכמה שירותי סטרימינג, כמו Netflix ו- BBC iPlayer. קרא עוד על השירות בסקירת VPNArea שלנו.

סיבות אחרות שאנו אוהבים VPNArea

זה תואם ל- Windows, macOS, Android ו- iOS, אך אין שום הרחבות דפדפן. זה מהיר וקל להתקנה, והממשק לא רע לשימוש, אם כי ניתן היה לשפר אותו. ניתן לחבר עד שישה מכשירים בו זמנית.

קיים בסיס ידע רב שיעזור בכל בעיה. יש גם צ’אט חי זמין 24/7 ותמיכה מהירה בדוא”ל.

VPNArea הוא שירות לא יקר, אם כי התוכניות הארוכות יותר מסתדרות טוב יותר בסופו של דבר. קיימת ערבות להחזר הכסף של 30 יום, למקרה שזה לא בשבילך.

צנזורה מקוונת בארגנטינה

צנזורה מקוונת נפוצה בחלק מהמדינות (עיין במפת הצנזורה באינטרנט שלנו). סין היא אחת האשמות הגרועות ביותר, וחוסמת את מרבית התוכן מאזרחיה בחומת האש הגדולה שלה והחליפה אפליקציות מדיה חברתיות פופולריות באלה שלה שהממשלה יכולה לפקח עליה. 

בארגנטינה, לעומת זאת, המשתמשים יכולים לגשת למגוון רחב של תוכן, והמדיה החברתית זמינה באופן חופשי. אין מסננים אוטומטיים במקום, אך ספקיות האינטרנט נדרשות על פי חוק לספק תוכנה המאפשרת למשתמשים לחסום אתרים ספציפיים, אם הם רוצים. 

אין גם מגבלות לתוכנת אנונימיות והצפנה, כך שתוכל להשתמש ב- VPN ללא דאגה.

באוגוסט 2019 הורה שופט בבואנוס איירס להשהות אפליקציות למשלוח לאחר שנדרס על ידי שליח תוך כדי מסירת פיצה. כאשר השליח שלח על התאונה, החברה, גלובו, דאגה יותר ממצב הפיצה. עיתונאי צייץ את השיחה מהטלפון של השליח, שהפך לוויראלי..

השופט השעה את האפליקציות לאחר שגילה שרבים לא הצליחו לעמוד בחוקי התעבורה והעבודה. האיסור חל על כל שירות שליחויות שאינו מציית לחוקים וכולל אפליקציות מסירה מרכזיות גלובו, ראפי ופדידוסיא. אין לדעת אילו זמינים או לא, אבל זה משהו שכדאי לזכור אם אתם חטיפים אחר הצהריים המאוחרים.

אימה בארגנטינה

אתרי טורנט, כמו מפרץ הפיראטים, הוזמנו לחסום בשנת 2014, כך שתוכלו למצוא שחלקם אינם נגישים. עם זאת, דווח כי משתמשים רבים עדיין יכולים לגשת לאתרי הסלע דרך אתרי אינטרנט המראות. 

ההשתקה עצמה אינה חוקית בארגנטינה, אך סופות טורנטים רבות מכילות תוכן המוגן בזכויות יוצרים. חוק זכויות היוצרים של ארגנטינה מעניש את מי שמפרסם, מוכר או משכפל תוכן ללא אישור. העונש כולל עונש מאסר של שנה עד שש שנים. אין דיווחים על אנשים שנגזרו עליהם בגין הפרת זכויות יוצרים, אך עדיין עליך להיזהר.

מעקב מקוון בארגנטינה

החוקה של ארגנטינה כוללת תקני פרטיות חזקים, בנוסף, הנשיא הגיש טיוטת הצעת חוק לתיקון חוק הגנת המידע בספטמבר 2018. לאחר שנחקק, היא תספק את הזכות להסתיר נתונים אישיים שאין להם מטרה ציבורית או שאינם נחוצים עוד.. 

סוכנויות ממשלתיות מסוגלות לבקש מטא נתונים של משתמשי האינטרנט עם צו, ונדרש צו בית משפט כדי ליירט תקשורת. עם זאת, ישנן עדויות לכך שרשויות עשויות לבצע מעקב בלתי חוקי.

הודעות דוא”ל שהודלפו מראות כי חברות הקשורות לרשויות הארגנטינאיות התקשרו עם חברת הרוגלות Hacking Team בשנת 2015. אין הוכחה לכך שנרכש דבר, אך עדיין מראה כי היה עניין ביכולות החברה.. 

טיוטת תיקונים לקוד סדר הדין הפלילי בשנת 2016 עשויים להרחיב גם את סמכויות המעקב של הממשלה. זה הציג את הרעיון של שיטות חקירה, כמו מעקב מרחוק על ציוד מחשב ומעקב באמצעות לכידת תמונות, לוקליזציה ופיקוח. עם זאת, יש להשתמש בהם רק כאשר מתרחשים פשעים רב לאומיים.

נוסף על כך, המשתמשים חייבים להירשם עם תעודת הזהות שלהם בעת רכישת טלפון נייד או כרטיס SIM בתשלום מראש. מידע על משתמשי תקשורת סלולרית חייב להיות מאוחסן על ידי שירותי הנייד ולהיות זמין לחברי מערכת המשפט או התובעים הציבוריים. 

ביולי 2016 אישרה הממשלה להעביר את המידע האישי של אזרחי ארגנטינה – הכלול במאגרי ביטוח לאומי – למזכיר התקשורת הציבורית. זה כלל מידע כמו שם, מספר תעודת זהות ומידע ליצירת קשר. היו שאלות כיצד להשתמש בנתונים.

חופש הדיבור בארגנטינה

החוקה הארגנטינאית מבטיחה חופש דיבור, ואזרחים יכולים לדון בדרך כלל בנושאים רגישים. הוצאת דיבה והכפשות הוטלו על הפלילים בשנת 2009, אולם הצעות חוק שיכולות להעניש דיבור מקוון מסוים ממתינות לאישור. 

הצעת חוק נגד מעשים מפלים אושרה בשנת 2016, ולמרות שהיא אינה מתייחסת לאינטרנט, עדיין ניתן להשתמש בה כנגד מעשים מקוונים. הצעות חוק אחרות היו מענישות הפללה של בריונות ברשת וגניבת זהות דיגיטלית. היו גם מקרים של אנשים שהועמדו לדין בגין איומים על פקידי ציבור במדיה החברתית.

עיתונאים מתמודדים מדי פעם עם הטרדות ואלימות, במיוחד אם עבודתם מכסה אפליה של אנשים להט”בים. 

מחשבות אחרונות

אנו מקווים שעזרנו לכם לבחור VPN מתאים לארגנטינה. למרות שהמדינה אינה סובלת מצנזורה כמו מדינות אחרות, יש לזכור חששות בנושא פרטיות וביטחון. 

אתה צריך לבחור VPN שיש לו ביטחון רב כדי להגן עליך מפני מעקב ממשלתי ופשעי רשת (וזו סיבה טובה להתקין גם אנטי-וירוס הגון). תצטרך גם שרתים בארצות בהן תרצה לגשת לתוכן. מהירויות מהירות ורוחב פס בלתי מוגבל הן חובה, אלא אם כן יש לך חוויה מתסכלת.

עם זאת, ExpressVPN הוא המנצח המובהק של ארגנטינה. זה יגן עליך מפני סכנות מקוונות וישמור על עצמך אנונימי. בנוסף, יש לו מהירויות מהירות, רוחב פס בלתי מוגבל והוא יכול להיכנס לכל פלטפורמת סטרימינג שתזרוק עליה. עם ערבות ההחזר הכספי שלך ל -30 יום, אתה יכול באותה מידה לתת לו צעד, מכיוון שאין מה להפסיד.

האם יש לך ניסיון בשימוש ב- VPN בארגנטינה? נשמח לשמוע על כך בקטע התגובות. בדוק את מאמרי ה- VPN האחרים שלנו כשאתה גם כאן. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map