ה- VPN הטוב ביותר להודו 2020: נטרה, בוליווד וסטרימינג

כשאתה חושב על הודו, אתה בטח חושב על בוליווד ואוכל חריף. אבל זה הרבה יותר מזה. זהו כור היתוך של תרבויות עשירות ומגוונות. ובכל זאת, יש עולם אחר ברשת שאתה חייב לבקר בו בזמן שאתה צריך להשתמש באחד ה- VPN הטוב ביותר שלנו לבחירות בהודו כדי להישאר בטוח. 


אם אתה נוסע או עברת להתגורר מהודו, יתכן שאתה מפספס את האתרים והשירותים הרגילים שלך. אולי תרצה לצפות בסדרות הטלוויזיה האהובות עליך מחוץ לאזור ההודי (קרא את הקטע הייעודי שלנו ב- Hotstar אם זה מה שאתה מחפש). תוכן ושירותים מסוימים אינם זמינים מחוץ למדינה בגלל חסימות גיאוגרפיים.

כל אחד מספקי ה- VPN הטובים ביותר שלמטה יאפשר לך לגשת לתוכן הודי ויש לנו מדריך כיצד להשיג כתובת IP הודית לעשות בדיוק את זה. עם זאת, ישנן סיבות אחרות להשתמש ברשת פרטית וירטואלית, לא משנה היכן אתם נמצאים. במאמר זה נספר לכם מדוע עליכם להשתמש ב- VPN בהודו.

ה- VPN הטוב ביותר להודו 2020

צנזורה מקוונת בהודו

מדינות רבות מצנזרות תוכן מקוון, אך הן עושות זאת בדרגות שונות. סין ידועה באינטרנט המוגבלת שלה, כפי שתוכלו לקרוא בקטע שלנו על חומת האש הגדולה. הודו אמנם לא כל כך גרועה, אבל הצנזורה נמצאת במגמת עלייה. 

הממשלה יכולה לכבות את האינטרנט על ידי הוראה לספקי שירותי אינטרנט לצאת במצב לא מקוון. סעיף 144 לקוד סדר הדין הפלילי מעניק לממשלה את הכוח להטיל על הציבור מגבלות זמניות למניעת מהומות והתנהגויות לא רצויות אחרות..

ניתן לחסום אתרי הימורים, פורנוגרפיה והיכרויות, וכן אתרים השייכים לארגונים לא ממשלתיים, קבוצות פמיניסטיות וקבוצות לזכויות אדם. היו גם דיווחים כי מספר אתרי פרוקסי ו- VPN נחסמו על ידי חברת הסלולר ההודית Reliance Jio. 

פרסום או העברה של תכנים מגונים או מפורשים באופן מקוון, נפגעים על פי סעיף 67 לחוק טכנולוגיות המידע. השימוש במשאבי מחשב לצורך התחזות למישהו אחר שביצע הונאה ניתן להעניש גם בסעיף 66 ד.

ממשלת הודו פעלה עם פייסבוק, טוויטר, יוטיוב וחברות אחרות כדי לחסום תכנים מסוימים באתרים שהיא מוצאת מעיקה (בדוק כיצד לבטל את חסימת המאמר ביוטיוב). הסיבות שנעשות נעות בין מניעת איומים על הסדר הציבורי וכלה בהסתרת כל דבר שנחשב לא מוסרי או נגד דת. 

הממשלה שקלה גם להטיל תקנות המחייבות פלטפורמות להוריד תכנים בלתי חוקיים או להטיל עונשה. אפליקציית שיתוף הווידאו TikTok נחסמה לאחר שבפסיקת בית משפט נאמר שהיא יכולה לחשוף ילדים לתכנים לא הולמים. זה כבר נאסר באינדונזיה, ובארה”ב גילו שהוא אוסף נתונים אישיים מקטינים.

מעקב מקוון בהודו

יש גם סכנות מקוונות אחרות שאפשר לחשוב עליהן. ממשלות רבות ברחבי העולם מנהלות מעקב מקוון, והודו אינה חפה מפשע מכך. 

למשל, יש לו כלי מעקב בזמן אמת הנקרא ניתוח תנועת רשת, או NETRA, אשר לוכד נתונים מתעבורת האינטרנט ומנתח אותם לפי מילות מפתח, כגון “פצצה” ו”טרוריסט “. זה יכול לפקח על הודעות, פייסבוק, תנועה באינטרנט ועוד, אפילו כשהם מוצפנים. אם הוא יגלה איום אבטחה פוטנציאלי, הוא יתריע בפני הגורמים הרלוונטיים ויספק את כתובת ה- IP של המקור.

הממשלה משתמשת בפרויקט זיהוי שנקרא Aadhaar לצורך אספקת שירותים ציבוריים, כמו חותמות מזון וחיבורי טלפון סלולרי. הנתונים האישיים של יותר ממיליארד הודים, כולל טביעות אצבעות, תמונות וסריקות קשתית, נאספים ומאוחסנים. עם זאת, נוצרו חששות בנושא פרטיות בגין הפרות אבטחה ואופן השימוש בנתונים.

אדאחר הוא וולונטרי, אך הממשלה למעשה מלכדת את האזרחים להירשם בכך שהיא הופכת אותה לחובה כמעט לכל דבר, כולל תפקידי תעסוקה מסוימים ותוכניות רווחה. בנוסף, לקוחות ניידים, משתמשי קפה ברשת ומשתמשי אינטרנט חייבים להגיש את הזיהוי שלהם. לא ברור כיצד משתמשים בנתונים מלבד האמור לעיל.

הצעת החוק להגנת המידע האישי משנת 2018 זכתה לביקורת משום שהיא יכולה לשמש את הממשלה כדי להקל על מעקב פולשני. חוק הטלגרף וחוק ה- IT מאפשרים גם לבצע מעקב תקשורתי לשמירה על הביטחון הלאומי. בנוסף, שרתי מעקב של FinFisher נמצאו בהודו.

חופש הדיבור ברשת בהודו

החוקה של הודו קובעת חופש דיבור, אך יש מגבלות לסוגים מסוימים. השמצה מופלגת תחת חוק העונשין וקוד סדר הדין הפלילי, והיא שימשה כנגד דיבור מקוון. בנוסף, ניתן להעניש דיבורים שנמצאים כמושבעים או מגונים בעונש מאסר של שנתיים עד שבע שנים.

חדשות ושמועות מזויפות מופצות במדיה החברתית, ואנשים רבים נעצרו בשל כך. שיתוף תוכן שנחשב למעליב פוליטית או דתית עלול לגרום לעיכוב. בנוסף, עיתונאים מתמודדים עם איומים אלימים בתגובה לעבודתם. רק היזהר במה שאתה מפרסם ברשת.

אימה בהודו

אף על פי שהסחף בהודו זה בסדר, הורדת חומר המוגן בזכויות יוצרים אינה חוקית. אלפי אתרי סיקור נחסמו ופשוט גישה אליהם עלולה לגרום לעונש חמור, כולל קנסות וזמן כלא. מדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לגרמניה מציג מדינה אחרת הקשה על הפרת זכויות יוצרים.

פשע ברשת בהודו

אף על פי שכל האמור לעיל הוא הסיבות המובילות לשימוש ב- VPN בהודו, בל נשכח את הסיכונים שעלולים להתעורר בזמן הגלישה. דוח איומי איום על אבטחת האינטרנט של Symantec משנת 2018 הראה כי הודו קיבלה את המספר השני בגובה ההתקפות הממוקדות בעולם בין השנים 2015-2017..

כאשר נקודות חמות ציבוריות בחינם של WiFi הופכות פופולריות יותר, פשעי רשת לעולם אינם רחוקים מדי. אין לדעת כמה הקשר מאובטח. בעל VPN, ואנטי-ווירוס הגון, יעזור לשמור על המידע האישי שלך מפני עיניים סקרניות.

מה הופך VPN לטוב ביותר להודו

אף על פי שלרוב הספקים בביקורות ה- VPN שלנו יש אותן תכונות על הנייר, אך חלקן טובות יותר בפועל. השיקול העיקרי להשגת VPN להודו הוא אבטחה. אתה צריך לבחור אחד שיש לו אבטחה ופרטיות טובים כדי לכסות את הפעילות המקוונת שלך ולהגן עליך מפני התקפות ברשת. מדיניות פרטיות טובה תאמר שספק ה- VPN לא יומן את הפעילות המקוונת שלך.

גם רשת השרתים של שירות VPN חשובה. בעל מספר עצום של שרתים שמצביעים על העולם הוא בעל חשיבות עליונה כדי שתוכלו לחסום את רחובותכם בהודו. אם זה תוכן הודי שאתה רוצה, אתה זקוק לשרתים הממוקמים במדינה. ככל שיותר קרוב יותר ייטב, כי זה יעזור במהירות. 

למעשה, המהירות של ה- VPN היא גורם מפתח מכיוון שאינכם רוצים שירות איטי כשאתם מנסים להזרים את התוכניות המועדפות עליכם. ודא שיש רוחב פס בלתי מוגבל הוא חיוני. עם כובע, שירות ה- VPN ייפסק ברגע שתצמצם את הגבול, וישאיר אותך לא רק פגיע, אלא גם באמצע המופע שלך..

דברים נוספים שכדאי לקחת בחשבון הם האם זה יכול להיכנס לשירותי סטרימינג, באילו מכשירים היא תומכת וכמה אתה יכול להתחבר בבת אחת, השימושיות שלהם, שירות הלקוחות והעלות. בואו נראה את הבחירה העליונה שלנו עבור הודו.

1. ה- VPN הטוב ביותר להודו: ExpressVPN

ExpressVPN מציע שירות מהיר ומאובטח ולעתים קרובות הוא מקבל את המקום הראשון כאן ב- Cloudwards.net. יש לו שילוב טוב של תכונות כדי להתמודד עם מרבית המצבים והוא ה- VPN הטוב ביותר שלנו עבור Netflix.

האבטחה שלו מצוינת, ומספקת הצפנה של 256 סיביות שתוכלו להגדיל. פרטיות מכובדת באמצעות מדיניות ללא יומנים ויש מתג להרוג להגנה נוספת. קרא את סקירת ExpressVPN שלנו כדי לראות כמה טוב האבטחה והפרטיות שלה.

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

יש בו שרתים הפזורים ב -94 מדינות, כולל כמה מהם בצ’נאי ובמומביי, כך שאתה בטוח למצוא אחד שמתאים לעקיפה של כל חסימה שתיתקל בהם. מהירות היא גם לא בעיה מכיוון שהיא אחד משירותי ה- VPN המהירים ביותר. 

אין כובעי רוחב פס כך שאינך צריך לדאוג לכמות הזרמת שאתה עושה, או להסתעף ככל שזה מאפשר זאת. בנוסף, זהו ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסטרימינג מכיוון שהוא יכול להיכנס לרוב השירותים.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

ExpressVPN קל לשימוש ודואג כמעט לכל מה שאתה מחוץ לקופסה. אתה יכול להשתמש בו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. יש גם הרחבות דפדפן עבור מוזילה פיירפוקס, גוגל כרום וספארי. לאחר התקנתו, תוכלו להתחבר תוך שניות וקל לשנות את המיקום שלכם. אתה יכול לחבר עד חמישה מכשירים בו זמנית.

אם אתה זקוק לעזרה, יש בסיס מידע מועיל באינטרנט. בנוסף, אתה יכול ליצור קשר עם התמיכה באמצעות צ’אט חי ודוא”ל 24/7. הצ’אט החי הוא המהיר ביותר, אך מוטב שתשתמש בדוא”ל לקבלת עזרה מעמיקה יותר. 

החיסרון ל- ExpressVPN הוא מחירו. זה הרבה יותר יקר ממתחרותיה, אבל זה שווה את הכסף עבור השירות שאתה מקבל. בנוסף, יש ערבות להחזר כספי של 30 יום למקרה שתחליט שלא תאהב את זה.

2. NordVPN

NordVPN הוא שירות איכותי נוסף המציע הרבה תכונות, והוא תופס את המקום השני עבור הודו. יש לו כמה מהאבטחה הטובה ביותר בסביבה, כולל אפשרות להשתמש בהצפנה כפולה, שמוסיפה יותר אבטחה למנהרת VPN. זה גם מכבד את פרטיותך באמצעות מדיניות קפדנית ללא יומני.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

יש לה רשת ענקית של שרתים, עם יותר מ -5,000 המשתרעים על 60 מדינות. ישנם 21 בהודו, כך שתוכלו לגשת לתכנים המוגבלים למדינה. יש לו מהירויות טובות, אבל הוא יכול להאט לאורך מרחקים ארוכים, וזו הסיבה שהוא לא תפס את המקום הראשון כאן. אתה מקבל רוחב פס בלתי מוגבל וזה נהדר להיכנס לשירותי סטרימינג, כמו נטפליקס. 

NordVPN לא רק מאפשר סיקור, הוא ה- VPN הטוב ביותר שלנו לבילוי. קרא את סקירת NordVPN שלנו למידע נוסף.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

ל- NordVPN יש לקוחות עבור Windows, macOS, Android ו- iOS. הם קלים לשימוש ותוכל לחבר עד שישה מכשירים בו זמנית. 

הצעד הראשון שלך לשירות לקוחות עם NordVPN יהיה בסיס ידע לעזרה עצמית. לאחר מכן, יש צ’אט חי ואימיילים זמינים 24/7. צ’אט חי מגיב הכי מהר, אבל העזרה טובה בכל מקרה.

NordVPN הוא ערך טוב לכסף. העלות החודשית אינה גדולה, אך אם תירשם כמנוי לתקופה ארוכה יותר תראה חיסכון. יש חלון החזר של 30 יום, שאמור להספיק זמן לקחת אותו לנסיעת מבחן.

3. CyberGhost

הבא הוא CyberGhost, שהוא שירות טוב שמציע אבטחה רבה. בעזרתו, אתה תהיה מוגן על ידי מתג להרוג שהופעל לצמיתות אשר ינתק אותך מהאינטרנט אם ה- VPN נכשל. לרוב הספקים יש אותם, כולל הבחירות האחרות שלנו, אך בדרך כלל עליך להפעיל אותה ידנית. ל- CyberGhost מדיניות אי-יומני מוצקה.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

יש לה יותר מ -4,000 שרתים ב 58 מדינות, ו 20 מהם נמצאים בהודו. כמו NordVPN, זה מהיר, אבל הוא יכול להיות איטי לאורך מרחקים ארוכים. אין כובעי רוחב פס וזה יכול להיכנס לרוב שירותי הסטרימינג. בנוסף, זה מאפשר סיקור. קרא את סקירת CyberGhost שלנו לקבלת פרטים נוספים.

סיבות אחרות שאנו אוהבים CyberGhost

לקוחות זמינים עבור Windows, macOS, Android ו- iOS. הממשק של CyberGhost עודכן לאחרונה וקל לשימוש, גם אם ייקח זמן להתרגל אליו. ניתן לחבר עד שבעה מכשירים בו זמנית, מה שזיכה את CyberGhost מקום ב- VPN הטוב ביותר שלנו להשוואה בין מספר מכשירים. עם זאת, אתה יכול להתקין אותו רק בשבעה מכשירים בבת אחת.

יש לו את אחד מבסיסי הידע הנרחבים ביותר שראינו, וזה נהדר לתיקון בעיות קלות. אם אתה עדיין זקוק לעזרה, יש תמיכה בצ’אט חי ובדוא”ל. צ’אט חי הוא האפשרות המהירה ביותר, אך היא משמשת ביותר לשאלות פשוטות. עניינים מורכבים יותר מכוונים בצורה הטובה ביותר לתמיכה בדוא”ל.

CyberGhost הוא שירות לא יקר, כל עוד אינך בוחר את התעריף החודשי. אתה יכול לעשות שימוש בניסיון בן 7 הימים החינמי עבור אנדרואיד ו- iOS כדי לראות אם אתה אוהב את זה, ואם אתה זקוק לזמן נוסף, אתה יכול ליפול מההתחייבות להחזר הכסף, החל על כל הפלטפורמות. התוכנית החודשית מאפשרת 14 יום, אך תקבל 45 יום עם תוכניות ארוכות יותר.

4. VyprVPN

VyprVPN היא אפשרות טובה נוספת להודו. יש לו אבטחה מצוינת, הניתנת להתאמה אישית, אשר ניתנת להגבהה באמצעות פרוטוקול זיקית הקנייני שלה. קרא עוד על כך בסקירת VyprVPN שלנו.

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

קודם

הבא

עם זאת, חסר במחלקת השרתים. ישנם פחות מ -1,000 שרתים ב -64 מדינות. עם זאת, עדיין זה אמור להספיק בכדי לעקוף מגבלות, ויש מומחים בשרתים. 

המהירויות שלה אינן גדולות, אך הן צריכות להיות בסדר לרוב הפעילויות. אין מגבלות רוחב פס וזה יכול להיכנס לרוב הפלטפורמות הזורמות. אתה יכול גם להשתמש בו לצורך סיקור.

סיבות אחרות שאנו אוהבים VyprVPN

אתה יכול להתקין VyprVPN ב- Windows, macOS, Android ו- iOS, אך הממשק נראה מיושן. עם זאת, קל לשימוש ותוכל לחבר לשלושה מכשירים עם חבילת הסטנדרט או עד חמישה עם אפשרות ה- Premium.

העזרה זמינה בצורה של בסיס ידע, צ’אט חי ודוא”ל. הוא זמין 24/7, אך היה מוכן לתשובות קצרות.

ל- VyprVPN שתי חבילות לבחירה: Standard, שהוא הזול ביותר, ו- Premium. פרימיום מעניקה לך שני חיבורים נוספים ואת פרוטוקול זיקית. המחיר החודשי אינו רע, אך תחסוך כסף על ידי בחירת מנוי שנתי.

יש גם אחריות להחזר הכסף של 30 יום שתוכל להשתמש בהן גם לבדיקה.

5. TorGuard

הבחירה האחרונה שלנו היא TorGuard. זהו שירות טוב שיש בו כמה מהאבטחה הניתנת להתאמה אישית ביותר שיש. אתה יכול לבחור מפרוטוקולים שונים ויש מתג להרוג אוטומטי. פרטיותך מוגנת גם על ידי מדיניות ללא יומני.

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

קודם

הבא

ל- TorGuard יותר מ -3,000 שרתים ב -55 מדינות, כולל כאלה בבנגלור. המהירויות שלה מהירות, אך זה יכול להשתנות עם הגדרות האבטחה שתבחר. אבטחה גבוהה יותר תאט אותה. יש רוחב פס בלתי מוגבל וזה מאפשר סיקור.

עם זאת, TorGuard לא מצליח להיכנס לכמה שירותי סטרימינג, כמו נטפליקס. אבל אתה יכול לקנות IP זורם ייעודי במחיר של 7.99 $ לחודש. הם נמכרים בכל מדינה ומובטחים שהם יעבדו, וזו הסיבה ש TorGuard הגיע למקום השני במאמר ה- VPN הטוב ביותר שלנו למטיילים. קרא עוד בסקירת TorGuard שלנו.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את TorGuard

TorGuard תואם ל- Windows, macOS, Android ו- iOS, אם כי ההתקנה הניידת עלולה לסבול מכאבים. ניתן לחבר עד חמישה מכשירים כברירת מחדל וניתן לרכוש עד 20 נוספים במחיר של $ 1 לכל אחד.

יש בסיס ידע, משאבים ופורום שיעזור בבעיות. ל- TorGuard יש אפשרות צ’אט חי, אך היא עוברת לחברת שירות לקוחות שהתקבלה. מסיבה זו, עדיף להשתמש באפשרות הדוא”ל 24/7 לסוגיות טכניות נוספות. 

התעריף החודשי אינו רע, אך אתה יכול לחסוך כסף באמצעות תוכניות ארוכות יותר. יש ערבות לשבעה ימים להחזר הכסף, שנותנת לך המון זמן לנסות זאת.

מחשבות אחרונות

בין אם ברצונכם לגשת לתוכנית הטלוויזיה ההודית האהובה עליכם או לעקוף רחובות במדינה, שימוש באחד הבחירות שלנו יאפשר לכם לעשות זאת בקלות. אנו ממליצים לבחור VPN עם אבטחה טובה ורשת שרתים נרחבת, כולל שרתים בהודו. שירות מהיר עם רוחב פס בלתי מוגבל מועיל גם כן.

ExpressVPN הוא האלוף כאן עם אבטחה מעולה, רשת שרת ענקית ומהירויות סופר. מכיוון שהוא מציע התחייבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום, אנו ממליצים לנסות זאת.

אם ביקרת בהודו והשתמשת ב- VPN כדי לגשת לתוכן המועדף עליך, נשמח לשמוע על החוויה שלך בקטע התגובות. עיין בארכיון ה- VPN שלנו לקבלת מאמרים מועילים יותר. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map