ה- VPN הטוב ביותר למטיילים בשנת 2020: אם הדרך היא ביתך

ישנה פינת עולם שלא ביקרה אחד מחברי הצוות כאן ב- Cloudwards.net. כולנו מטיילים נלהבים, אך מכיוון שאנו עובדים גם על הכביש, אנו צריכים להיות מוגנים בכל עת כשעושים זאת. זו הסיבה שאנו ממוקמים בצורה מושלמת ליידע אותך את ה- VPN הטוב ביותר למטיילים.


עבור כספך, ExpressVPN הוא הדבר הטוב ביותר עבורך, אך המשך לקרוא אם אתה רוצה לדעת יותר על נושא זה או אם תרצה למצוא כמה חלופות מהאוסף המוצלח ביותר של VPN שלנו..

כשאתה בדרכים, לא משנה אם אתה עובד כמונו או סתם נהנה מהפסקה נחוצה מהעמל היומי שלך, כדאי להשתמש ברשת פרטית וירטואלית בעת חיבור לאינטרנט. בקיצור, VPN יאפשר לך להסתיר את כתובת ה- IP שלך כך שתוכל להיראות בכל מקום בעולם, ובמקביל להצפין את החיבור שלך לאבטחה נוספת..

ישנם יתרונות רבים בכך שאתה נוסע. ראשית, אתה יכול לצפות בנטפליקס מכל מקום, וזה שימושי אם סיום התוכנית שאתה אוהב יוצא בזמן שאתה בחופשה (אם כי תצטרך VPN שיכול לעבור את האיסור של ה- VPN של נטפליקס). זה עוזר גם אם אתה צריך לעשות בנקאות מקוונת, מכיוון שבנקים רבים לא מאפשרים לך גישה באמצעות IP זר.

אולם הסיבה הגדולה ביותר להשתמש ב- VPN היא אבטחה. במספר נקודות חמות תיירותיות רבות ברחבי העולם, קרע המבקרים הוא ענף לא פחות מאשר ניהול מלון או הפעלת מסעדה. תיירים רבים, השומרים עליהם למטה, לא משחקים תשומת לב מקרוב בעת התחברות ל- WiFi ציבורי, למשל, או לוחצים באופן עיוור על הכפתור שהם יכולים למצוא בקופצים לא מוכרים..

נוסף על כך, רבים מהיעדים הפופולאריים ביותר ברחבי העולם הם במדינות עם שיא זכויות אדם פחות מכוכב. צנזורה באינטרנט שופעת, ו- VPN היא הדרך הקלה ביותר לוודא שלא תיפגע בטעות מחוקים מגעילים. כפי שאתה יכול לקרוא ב- VPN הטוב ביותר שלנו עבור תאילנד, זה קורה לעתים קרובות יותר ממה שאתה חושב.

אנו מדברים על כל זה בפירוט במדריך הפרטיות המקוון שלנו, אך התוצאה היא ש- VPN הוא הדרך הטובה והקלה ביותר לכסות את מרבית בסיסי האבטחה שלך במכה אחת. בואו נסתכל מה הופך VPN לנכון במיוחד לשימוש בזמן נסיעה.

ה- VPN הטוב ביותר לנסיעות 2020

מה הופך VPN למיטב למטיילים

היו כמה קריטריונים מרכזיים שבהם השתמשנו כשהחלטנו אילו שירותי VPN יהיו ברשימה זו ואילו לא יביאו לקיצוץ. ראשית, התפשטות השרתים ברחבי העולם. שים לב שאיננו מתכוונים למספר העצום, אלא כיצד הם מחולקים כך שתובטח שתמיד יהיה לך אחד בתוך כמה מאות ק”מ.

השנייה היא מהירות. אם אתה מתכוון להשתמש ב- VPN הנסיעות שלך לצורך סטרימינג, עליך להיות בטוח שהוא גם יעניק לך מהירויות הגון. סיבה נוספת היא שבמיוחד באסיה ובאפריקה, החיבורים הם די איטיים, כך שאינך רוצה שה- VPN שלך יסיר יותר מדי מזה.

שלישית היא קלות השימוש. אתה רוצה שממשק ה- VPN שלך יהיה אינטואיטיבי וקל להבנה. אתה בחופשה ויש לך דברים טובים יותר לעשות מאשר להתעסק בתוכנה בזמן ההשבתה שלך. 

גם אתם תוהים לגבי אבטחה, אך אין צורך: כל הבחירות שלנו כוללות פרוטוקולי VPN מהשורה הראשונה, כוללים מתגי הרג והצפנה מתקדמת. עם מי שתגיע איתו, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שאתה מוגן.

1. VPN הטוב ביותר למטיילים: ExpressVPN

ExpressVPN הוא הגבוה ביותר מבין כל ביקורות ה- VPN שלנו, ועם סיבה טובה: הוא מהיר, קל לשימוש ויש לו רשת מסיבית של שרתים באיכות גבוהה. זה גם אידיאלי למטיילים (במיוחד אם אתה רוצה להעלות לשירות אחסון הענן שלך). 

למעשה, מרבית צוות העורכים הם משתמשים. השתמשנו ב- ExpressVPN כדי לעקוף צנזורה ולצפות בנטפליקס ממוטות מגוונים כמו מוסקבה, בנגקוק, תל אביב, מקסיקו סיטי, אמסטרדם וליסבון.

אמרתי לך שאנחנו אוהבים לטייל.

אם אתה חושש כיצד לגרום ל- VPN לעבוד, ExpressVPN עשוי להיות הבחירה הטובה ביותר. הממשק שלו הוא בעצם כפתור גדול אחד גדול שמפעיל את ה- VPN, עם כפתור מעט קטן יותר מתחתיו, כך שתוכלו לבחור שרת ספציפי. גם האפשרויות שלה מנוסחות בבירור. קרא את סקירת ExpressVPN המלאה שלנו בכדי לראות כיצד זה עובד.

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

ExpressVPN נכון לשמו בכך שהוא ה- VPN המהיר ביותר בחוץ, ללא בר. בדקנו עשרות שירותי VPN במהלך השנים האחרונות ו- ExpressVPN תמיד יוצא בראש, לוקח לא יותר ממחצית המהירות שלך ברגעים הגרועים ביותר, אפילו אם אתה מתחבר לשרת בצד השני של העולם..

גם קל למצוא שרתים ברחבי העולם. נראה כי ל- ExpressVPN יש שרתים בכל מקום, וגם להם יש יכולת גבוהה. שלא כמו ב- VPNים אחרים, לעתים רחוקות, אם בכלל, תקבלו שרתים עמוסים או משהו כזה. עם זאת, תמיד כדאי לבדוק לאילו מדינות אתה צריך להיות מסוגל לגשת לפני ההרשמה.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

ExpressVPN גם עושה עבודה נהדרת לשמור על בטיחותך בזמן שאתה מקוון. מצאנו שזה ה- VPN המאובטח ביותר וכנראה גם הצבעת אמון גדולה עוד יותר, אנו גם ממליצים עליו כ- VPN הטוב ביותר לסין. מכיוון שההשלכות של עשיית דברים אסורים באינטרנט – כמו להביע את דעתך – בממלכה התיכונה הן אמיתיות מאוד, זו שבח גדול.

זה גם מתפקד היטב עם סטרימינג, נכנס לכל השירותים שם בחוץ, למרות שמדי פעם מתחרים על ידי המתחרים. ובכל זאת, זה ה- VPN הטוב ביותר לסטרימינג בסך הכל, כך שבנג’רים סדרתיים לא צריכים להסתכל הלאה.

עם זאת, כל זה מגיע במחיר מילולי: ExpressVPN אינו זול, ועולה כמעט 100 דולר לשנה. עם זאת, שבנג’מין אכן משיג לך הרבה VPN, לכן אנו ממליצים שתבדוק זאת באמצעות 30 שנות הכסף להחזר הכסף כדי לראות אם זה מתאים לך..

2. NordVPN

במקום השני הוא NordVPN, שהיה לוקח את עמדת המוט לולא מהירויותיו. העניין הוא שחלק מהשרתים של NordVPN הם מהירים יותר משרתי ExpressVPN, אבל זה מאוזן בכך שחלקם הרבה יותר איטי, אם הם עובדים בכלל. 

חוסר העקביות הזה העמיק את NordVPN ממש רע במבחני המהירות שלנו, וכך גם ברבים ממאמרי הסיכום שלנו, כמו זה ל- VPN הטוב ביותר עבור Netflix.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

עם זאת, חוץ מזה, NordVPN הוא נהדר עבור מטיילים מכיוון שיש לה רשת מסיבית של יותר מ -5,500 שרתים הפזורים בכל רחבי העולם. אתה יכול להתחבר מכל מקום כמעט לכל מקום בגלל זה. 

באשר לנוחות השימוש, אנו מדרגים את NordVPN מעט מתחת ל- ExpressVPN מכיוון שאנחנו פשוט אוהבים את גישת הכפתור אחד יותר. עם זאת, הגישה הגרפית של NordVPN מתאימה יותר לטעמם של חלקים, ומאפשרת לך לגלול במפת עולם כדי לבחור את השרת שלך. כאשר אנו דנים במאמר ExpressVPN לעומת NordVPN, שתי הגישות יעילות, אך זה מסתכם בטעם האישי..

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

NordVPN, כמו כל VPN אחר ברשימה זו, מאובטח מאוד, אם כי אנחנו אוהדים גדולים במיוחד של שרתי ה”מומחיות “, שמכוונים למשימות ספציפיות, כמו אבטחה נוספת, סיבוב או Onion Over VPN. הנגיעות הנוספות הללו הן הסיבה לכך ש- NordVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסיבוב בין היתר.

מבחינה מחירית, NordVPN הוא גניבה של 100 דולר לשלוש שנים, מה שהופך אותו לשליש זול יותר מ- ExpressVPN, אם אתה מוכן להירשם לטווח הארוך. גלה אם זה שווה את זה על ידי קריאה של סקירת NordVPN המלאה שלנו או על ידי מתן שירות לעצמך. זה מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום, כך שאין לך מה להפסיד.

3. CyberGhost

סגירת השלוש הראשונות היא CyberGhost, שהוא אחד ה- VPN המועדפים עלינו, אבל פשוט אין את המומף לנתח את ExpressVPN או את NordVPN. זה נובע בחלקו מביצועיו הלקויים במהלך בדיקות המהירות, שם הוא מאכזב בכנות. עם זאת, יש בה שפע של חיסכון בחסידות שעשויות להפוך אותה לבחירה מעניינת עבור חובבי הגלובוס.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

CyberGhost נוקטת גישה משל עצמה לממשק שלה, ובוחרת גישה מבוססת אריחים בסגנון Windows שתשמח אנשים שבאמת רוצים משהו שהם מכירים. נוסף על כך, CyberGhost מחזיקה הרבה פחות ביד מאשר הערכים האחרים שלנו, ומנחה אותך אל השרתים הטובים ביותר לסטרימינג, P2P ואבטחה. קרא את סקירת CyberGhost שלנו אם תרצה לדעת יותר.

באשר לרשת השרתים, CyberGhost מיוצג היטב באירופה ובצפון אמריקה, והרבה פחות מחוצה לה. עם זאת, הרשת בעולם העתיק מפותחת במיוחד, מה שהופך את CyberGhost ל- VPN הטוב ביותר עבור אירופה בסינכרון. אם אתם נוסעים לשם או משם, אתם בהחלט רוצים לבדוק את CyberGhost.

סיבות אחרות שאנו אוהבים CyberGhost

כשמדובר באבטחה, CyberGhost אינו תלוש, ומאפשר לך להתעסק בהגדרות לתוכן ליבך, אך תמיד לשמור על קו בסיס מוצק בצורה של הצפנה כבדה ומתג להרוג תמיד. למעשה, ניתן להתאמה אישית אפילו יותר מ- ExpressVPN, עליו תוכלו לקרוא הכל אודות הקרב שלנו ב- ExpressVPN לעומת CyberGhost..

בדומה ל- NordVPN, CyberGhost מציעה עסקה פנטסטית לשלוש שנים במחיר של 100 $ (תוכלו להשוות בין תוכניות אלה ביתר פירוט בקטע ההשוואה NordVPN לעומת CyberGhost שלנו). אם אתה מעדיף להחליט בעצמך, CyberGhost מגיע עם ניסיון למשך שבוע באפליקציה הסלולרית, כמו גם אחריות להחזר הכסף למשך 45 יום, אז תן לזה סיבוב ובדוק אם זה בשבילך.

4. VPNArea

במקום הרביעי אנו מוצאים את VPNArea, שעושה היטב את כל הקריטריונים שלנו, אך מפגר מעט בסך הכל, לעומת הספקים שהפכו את זה לשלושת המובילים. לדוגמה, היא מציעה רשת הגונה עם ממרח טוב, אבל אין כמו NordVPN או אפילו CyberGhost.

קרא את סקירת ה- VPNArea לפרטים.


© Cloudwards.net

VPNArea-Slider2

VPNArea-Slider3

VPNArea-Slider4

VPNArea-Slider5

קודם

הבא

עם זאת, VPNArea אכן היכה את CyberGhost בכל מה שקשור למהירות, עושה הרבה יותר טוב במבחנים שלנו תוך שמירה על אבטחה גבוהה (עבור ספק בו המהירויות הגבוהות נובעות מאבטחה לקויה, קרא את סקירת Hotspot Shield שלנו). למרות שזה לא ExpressVPN, זה עדיין די ארור.

כשמדובר על קלות השימוש, VPNArea הוא שירות נעים מאוד. הוא מציע סקירה נהדרת, והתפאורה שלו מנוסחת בבירור. הדבר הגרוע ביותר שאנו יכולים לומר עליו הוא שמציאת שרת כרוכה בהרבה גלילה, שכן הצוות שעומד מאחוריה בחר לממשק משתמש בסיסי מאוד מהסגנון הישן, אבל אין מה לבכות עליו, או.

סיבות אחרות שאנו אוהבים VPNArea

האבטחה של VPNArea טובה, והיא מציעה פרוטוקולים סטנדרטיים ומפתחות הצפנה, כך שלא דואגים שם, אם כי איננו בטוחים אם זה בטוח לשימוש מאחורי חומת האש הגדולה. זה מגיע עם שרתים מיוחדים למספר פעילויות, כמו סיבוב, חיבורי VPN כפולים והכל, כך שאתה מכוסה על כך.

כפי שאתה יכול לדעת, VPNArea היא ספקית דרך מאוד בכביש, הבאה לידי ביטוי במחיר הצנוע של 60 דולר לשנה. זה לא ממש הופך את זה לאופציית תקציב, אך הוא מתומחר למדי למדי VPN כל כך טוב. למרבה הצער, אין אפשרויות רב-שנתיות, אבל אתה מקבל תקופת החזר של 30 יום לנסות את זה. אנו ממליצים לתת לזה צילום.

5. רישום רוח

במקום החמישי אנו מוצאים את Windscribe, ככל הנראה האופציה התקציבית הטובה ביותר לאלה שביניכם שמטרתם להישאר על הכביש כמה שיותר בכסף מוגבל (אם כי, עליכם לקרוא גם את הקטע שלנו ב- Windscribe לעומת NordVPN). עם זאת, זה מגיע במחיר, מכיוון שמצאנו שהממשק מעט מעצבן בעת ​​הרכבת סקירת ה- Windscribe שלנו, ומונע מ- VPN זה לעלות עוד יותר במעלה הדירוג הזה.

ממשק מינוי רוח

העדפות רישום לרוח

תוסף דפדפן למנועי רוח

הרשמה לאפשרויות פרטיות

לבצע בדיקות דליפות במנוי רוח

קודם

הבא

כשמדובר בהתפשטות שרתים, Windscribe הוא גם פשוט בסדר. יש לו שרתים רבים בכמה עשרות מיקומים, שעומד בניגוד צורם לאלפים שחלק מאותם VPN האחרים ברשימה זו מתהדרים. עם זאת, זה אמור לשמש אותך היטב, במיוחד בהתחשב בתמחור הידידותי של Windscribe.

בכל הנוגע למהירויות, Windscribe מאוד מושכת. אף על פי שזה לא אקספרס, הוא עדיין מכה את CyberGhost בקלות במהלך מבחני המהירות שלנו וצריך לעמוד לכם במצב טוב בכל מקום שתוכלו לשוטט בו. 

הוספת הישגיה היא העובדה כי Windscribe הוא אחד השירותים הנדירים שהפכו אותו לרשת ה- VPN הטובה ביותר שלנו לדירוג Hulu, ויש לך עצמך מתמודד..

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים להרשם לרוח

מבחינה ביטחונית, Windscribe מתקתק את כל התיבות הנכונות, אם כי ההסתמכות על IKEv2 כפרוטוקול הסטנדרטי שלו הרימה כמה גבות בתחנת המרכז של Cloudwards, בהתחלה. עם זאת, זה מתקבע בקלות בתפריט ההגדרות, ותוכל לגלוש בצורה מאובטחת לפני שאתה יודע זאת. האבטחה הידידותית שלה היא אחת הסיבות שהיא הגיעה לרשימת ה- VPN הטובה ביותר שלנו לאירלנד.

עם זאת, נקודת המכירה הגדולה ביותר של Windscribe היא המחיר הקל על הארנק, מה שאמור להפוך אותו לאידיאלי לסטודנטים לתרמילאים. זה מגיע עם תוכנית חופשית נדיבה, שמאפשרת לך רוחב פס של 10 ג’יגה-בתים בחודש, שאמורה להספיק לרוב צרכי הגלישה שלך והיא יותר ממה שהתכנית החינמית של TunnelBear מקבלת לך (קרא את ההשוואה שלנו ב- Windscribe לעומת TunnelBear).

בנוסף, שדרוג זה עולה רק 50 $ לשנה. אנו ממליצים לתת לו מערבולת; אחרי הכל, זה בחינם.

התייחסות מכובדת

מלבד החמישה הללו, מצאנו גם שני שירותים אחרים שעשויים להועיל למשתמשים בדרכים, אם כי לשניהם יש כמה בעיות המונעות מהם שימוש במיינסטרים..

TorGuard

ראשית, TorGuard, שהוא שירות טוב עם מהירויות במהירות הבזק ורשת נהדרת. על גבי הרשת הרגילה שלה, תוכלו גם לקנות לעצמכם מספר IP-כתובות נוספות, אשר יועילו למומחים רציניים שרוצים לעבוד תוך כדי נסיעה. TorGuard הוא בראש רשימת ה- VPN הטובה ביותר עם ה- IP הייעודי, אז בדוק אם זה נשמע כמו משהו שאתה רוצה.

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

קודם

הבא

עכשיו לחיסרון: TorGuard הוא כאב לשימוש אלא אם כן אתה יודע מה אתה עושה. כפי שאנו מסבירים בפירוט בסקירת TorGuard שלנו, אם אינך אוהב להתעסק בטכנולוגיה, תן לשירות ה- VPN הזה דרגש רחב. עם זאת, אם אתה מהסוג שאוהב להחליף מתגים, ייתכן שתרצה לנסות להחזיר את המשך השבוע של TorGuard לנסות.

HideMyAss

הבא הוא HideMyAss, אותו כללנו כאזכור מכובד, אם כי התפתינו להוסיף אותו גם כבלתי-ישיר. הסיבה לכך היא מדיניות הפרטיות המנומשת ברצינות של HideMyAss, שהובילה אותה להתקשר לשוטרים על משתמש שביצע מעשים לא חוקיים בזמן שהוא מוקרן את עצמו באמצעות השירות. עיין בסקירת HideMyAss שלנו לפרטים על כך.

HMA-Slider1

HMA-Slider2

HMA-Slider3

HMA-Slider4

קודם

הבא

עם זאת, אנו כוללים את זה מכיוון ששום שירות אחר לא העביר את הרשת שלו לרוחבה כמו שיש ל- HideMyAss. נראה שיש לו שרתים כמעט בכל מקום, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור אנשים שנוסעים או צריכים לזייף את מיקומם לכל מיני מקומות מוזרים. 

לדוגמה, זהו הערך היחיד שלנו במדריך שלנו לקבלת כתובת IP תימנית. אם זה נשמע כמו מה שאתה צריך, זה מציע ניסיון חינם למשך שבוע.

מחשבות אחרונות

נסיעה היא כיף וכנראה הדרך הטובה ביותר להרחיב את דעתך מבלי לפנות לחומרים לא חוקיים או מסוכנים. עם זאת, מדובר בכמה סכנות ייחודיות, שאת הגרסאות המקוונות בהן תוכלו להימנע בקלות באמצעות VPN.

כל אחד משירותי ה- VPN שלמעלה יגן עליך כשאתה בדרכים, ויעשה זאת היטב. ExpressVPN הוא הבחירה המובילה שלנו, אך גם האחרים יעשו לך טוב.

אנו מקווים שמצאת שהמדריך שלנו מועיל וכי מצאת את כל מה שחיפשת. מה ה- VPN הטוב ביותר שלך למטיילים? ספרו לנו בתגובות למטה. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map