ה- VPN הטוב ביותר לפורטוגל בשנת 2020: יין פורט ופרטיות

נוסדה במאה ה -12, פורטוגל היא אחת המדינות העתיקות בעולם. הוא יושב בפינת יבשת אירופה ומפורסם בזכות יין פורט, ארכיטקטורה מדהימה, חופים עוצרי נשימה ובנוסף, כריסטיאנו רונאלדו.


המדינה צומחת במהירות בחדשנות, ואתה חייב להיכנס לאינטרנט בזמן שאתה שם, לכן עליך להגן על עצמך באמצעות אחד מה- VPN הטובים ביותר שלנו לבחירות בפורטוגל..

לא משנה איפה אתה נמצא בעולם, רשת פרטית וירטואלית היא חובה במאה ה -21. מעקב ממשלתי נפוץ במדינות רבות, וכיום אנשים נפרצים שמאלה, ימין ומרכז. בנוסף, צנזורה באינטרנט היא גבוהה בכל הזמנים, ומשאירה רק את מה שממשלה רוצה שאזרחיה יראו.

קח לדוגמא את סין. האינטרנט שלה הוא משחק כדור חדש לגמרי. היא נשלטת על ידי חומת האש הגדולה והיא חוסמת את כל התוכן המערבי כמעט, אפילו עובדת על יצירת יישומים משלה שתחליף אחרים, כמו WhatsApp ו- YouTube. 

אם אתה מבקר בסין, עליך להשתמש באותו VPN שבחרנו עבור פורטוגל: ExpressVPN. זהו ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסין, ובאופן כללי ה- VPN הטוב ביותר בשוק. 

עדיין, ישנן סיבות אחרות וקלות יותר להשתמש ב- VPN. חסימות גאוגרפיים הם כאב אמיתי, אך VPN יכול לעזור לך לעקוף אותם על ידי זיוף המיקום שלך. הספרייה של נטפליקס שונה בכל מדינה, בזכות האיסור של נטפליקס, וכדי לגשת לארה”ב, תצטרך כתובת IP אמריקאית. באופן דומה, עבור תוכן פורטוגלי, תצטרך לגשת לשרת משם.

ה- VPN הטוב ביותר לפורטוגל 2020

מה הופך VPN לטוב ביותר עבור פורטוגל

למרות שאתה יכול פשוט לבחור ספק מקרי מביקורות ה- VPN שלנו, ראשית עליך לוודא שהוא מתאים לשימוש בפורטוגל. 

אין הרבה צנזורה לעקוף בפורטוגל, אך עדיין תוכל למצוא את עצמך חסום על ידי מגבלות גיאוגרפיות. כדי להבטיח שתוכלו לעקוף אותם, עליכם לבחור VPN שיש לו רשת שרתים טובה. ככל שיש יותר שרתים, בכמה שיותר מדינות, הסיכוי שלכם יהיה לגשת לרצונכם טובים יותר.

כמו כן, אם ברצונך לגשת לתוכן המוגבל לפורטוגל, תצטרך לוודא שיש שרתים שנמצאים שם.

מהירויות מהירות מועילות, כמו גם רוחב פס בלתי מוגבל. זה נכון במיוחד אם אתה רוצה להזרים. בנוסף, אם ברצונך לגשת לנטפליקס, עליך לוודא ש- VPN שאתה בוחר יכול לעבור על מערכת גילוי ה- VPN של נטפליקס. לא רבים מסוגלים לעשות זאת, אך ריכזנו רשימה של מתמודדים ראויים ב- VPN הטוב ביותר שלנו ליצירה של נטפליקס..

אבטחה ופרטיות הם שני גורמים חשובים והם אינם אותו הדבר. ביטחון טוב פירושו שאתה מוגן מפני סכנות חיצוניות, כמו פשע ברשת. אתה יכול לוודא שהחברה מכבדת את הפרטיות על ידי הבטחת שהם לא מחזיקים ביומנים.

כדאי גם לבדוק באילו מכשירים הוא תומך וכמה קל להשתמש בהם. השימוש בשירות לקוחות הגון זמין הוא שימושי, ועליכם לוודא שגם אתם מרוצים מהמחיר.

ה- VPN הטוב ביותר לפורטוגל: ExpressVPN

בחרנו את ExpressVPN כרשת ה- VPN הטובה ביותר לפורטוגל. זה מועדף כאן ב- Cloudwards.net, וקל לראות מדוע. זהו ה- VPN הטוב והסביב ביותר הקיים בשוק, ויש לו את כל התכונות הדרושות לפורטוגל.

מבחן expressvpn-review-speed-speed

יש לה רשת גדולה המונה יותר מ -3,000 שרתים המכסים 94 מדינות, מה שנותן לך המון לבחירה. יש גם כאלה בפורטוגל, כך שתוכלו לגשת לתוכן משם. 

ExpressVPN הוא ה- VPN המהיר ביותר שבדקנו, כך שאתה יכול להיות בטוח שלא תפגע על ידי מסך טעינה. אתה מקבל רוחב פס בלתי מוגבל, והוא יכול להיכנס כמעט לכל פלטפורמת סטרימינג שתוכל לחשוב עליה, וזו אחת הסיבות לכך ש- VPN הכי טוב שלנו להזרימה.

אתה מוגן על ידי אבטחה מעולה באמצעות ההצפנה שלה 256 סיביות, אך אתה יכול לעלות גבוה מזה אם תרצה. זה גם מכבד את פרטיותך בכך שקיימת מדיניות קפדנית ללא יומנים. קרא את סקירת ExpressVPN שלנו מדוע אנו אוהבים את זה כל כך.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

ניתן להתקין את ExpressVPN ב- Windows, macOS, Android ו- iOS, כמו גם להתקין תוספי דפדפן עבור Chrome, Firefox ו- Safari. אתה יכול לחבר עד חמישה מכשירים בו זמנית. זהו אחד ה- VPN הקלים ביותר לשימוש, כך שזו בחירה נהדרת אם אתה מתחיל. עם זאת, אם יש לך ניסיון רב יותר, אתה יכול להתעסק בזה.

אתה יכול לגשת לבסיס הידע השימושי אם אתה זקוק לו. יש גם צ’אט חי ותמיכה בדוא”ל 24/7. שתיהן מציעות עזרה טובה, אך צוות הדוא”ל עדיף לענות על שאלות יותר טכניות.

ExpressVPN הוא יקר, במיוחד אם אתה בוחר את התוכנית החודשית. עם זאת, תוכניות ארוכות יותר מורידות את העלות בצורה משמעותית, כך שזה הטוב ביותר שלך. בנוסף, קיימת ערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום, לשקט נפשי נוסף.

NordVPN

NordVPN היא בחירה מצוינת נוספת עבור פורטוגל, והיא דומה לבחירה המובילה שלנו, כפי שתוכל לקרוא במאמר ההשוואה שלנו. יש לו יותר מ -5,000 שרתים המנקדים 60 מדינות, וזה מספיק בשביל לעקוף חסימות. יש גם 18 שרתים בפורטוגל, כך שתוכלו לגשת לתוכן פורטוגזי. 

nordvpn-review-server-navigation

זה מהיר, אך ייתכן שתמצא שהוא מאט אם אתה מתחבר לשרת שהוא רחוק. אין מגבלות רוחב פס וזה יכול בקלות להיכנס לפלטפורמות סטרימינג, כמו נטפליקס. NordVPN הוא גם ה- VPN הטוב ביותר שלנו לבילוי, למקרה שזה משהו שאתה רוצה לעשות. 

האבטחה של NordVPN היא בין הטובות בשוק, כך שאין שם דאגות. זה מגיע גם עם שרתי כפול-הופ אופציונליים, שבעצם מוסיפים הגנה רבה יותר למנהרת ה- VPN. גם לא מתקיימים יומני פעילות, כך שהפרטיות שלך מובטחת. עיין בסקירת NordVPN שלנו.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

ניתן להשתמש ב- NordVPN ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. יש גם הרחבות דפדפן עבור Chrome ו- Firefox. זה קל לשימוש, לאיזו פלטפורמה אתה נמצא, ותוכל לחבר עד שישה מכשירים בו זמנית. 

אם אתה נתקל בבעיות כלשהן, יש בסיס ידע נוח שמוכן. תמיכה בצ’אט חי ודוא”ל זמינים גם הם 24/7. אחת מהאפשרויות היא טובה, אבל הצ’אט החי הוא המהיר ביותר.

המחיר החודשי של NordVPN אינו רע, אך מוטב שתבחר תכנית לטווח ארוך יותר. בסוף הם מסתדרים זולים יותר. אנו יודעים שאולי תהססו להירשם לחשבון כזה, אך יש חלון החזר של 30 יום למקרה שלא תרצו..

CyberGhost

אתה יכול גם להשתמש ב- CyberGhost לפורטוגל. רשת השרתים שלה גדולה, אך הספירה משתנה כל הזמן. בזמן הכתיבה הוא עמד על 5,400 שרתים ב 81 מדינות, כך שיש יותר מדי לבחירה. יש לו 10 בפורטוגל, כך שתוכלו לגשת לתוכן מוגבל. 

ביקורת סייברגוסט-מורחבת-ui

בדומה ל- NordVPN, CyberGhost הוא מהיר, אך הוא יכול להאט לאורך מרחקים ארוכים. עם זאת, אין גבולות לשימוש ברוחב הפס וזה די טוב להיכנס לשירותי סטרימינג. 

יש לו אבטחה טובה תוך שימוש בהצפנה של 256 סיביות. בנוסף, קיימת מדיניות אי-יומני מוצקה להגנה על פרטיותך. הקפד לבדוק את סקירת CyberGhost לפרטים נוספים.

סיבות אחרות שאנו אוהבים CyberGhost

ל- CyberGhost יש לקוחות עבור חלונות, macOS, Android ו- iOS, ותוספי דפדפן עבור Chrome ו- Firefox. הממשק קל לשימוש וקל יותר בעין, מאז העדכון האחרון. אתה יכול לחבר עד שבעה מכשירים בו זמנית, אבל זה גם הגבול להתקנות.

בסיס הידע שלו הוא מהטובים שראינו, לכן כדאי לך לפתור בעיות פשוטות. אם נכשל בכך, יש תמיכה בצ’אט ודואר אלקטרוני בשידור חי. צ’אט חי זמין 24/7 והוא האפשרות המהירה ביותר, אך צוות הדוא”ל טוב יותר בפתרון בעיות טכניות נוספות.

התעריף החודשי אינו גדול, אך התוכניות הארוכות יותר מסתכמות בטווח הארוך. משתמשי אנדרואיד ו- iOS יכולים לעשות שימוש בניסיון שבעה ימים. יש גם ערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום, שהם 14 יום לתוכנית החודשית ו -45 יום לאחריות ארוכות יותר.

VyprVPN

VyprVPN הוא הבא, ולמרות שרשת השרתים שלה אינה קרובה לגודל כמו הבחירות המובילות שלנו, היא עדיין צריכה להספיק כדי לעקוף חסימות. יש יותר מ- 700 ב 64 מדינות, ויש כאלה שיש בליסבון לתוכן פורטוגזי. 

VyprVPN-Client

המהירויות שלה אינן הטובות ביותר, אך הן עדיין צריכות להיות בסדר עבור רוב הפעילויות. זה מגיע עם רוחב פס בלתי מוגבל והוא מסוגל להיכנס לכמה פלטפורמות סטרימינג. 

תחום אחד שגורם ל- VyprVPN להתבלט הוא האבטחה המצוינת שלו. Newbies יהיה בסדר עם הגדרות ברירת המחדל, אבל אנשים יודעים הם יכולים ליהנות להתעסק עם הגדרות. 

זה מגיע גם עם פרוטוקול ה- Chameleon הקנייני שלו, שמוסיף הגנה רבה יותר על החיבור שלך וגורם לו להיראות כאילו אתה אפילו לא משתמש ב- VPN. גם זה לא שומר יומני. קרא את סקירת VyprVPN המלאה שלנו למידע נוסף.

סיבות אחרות שאנו אוהבים VyprVPN

VyperVPN תואם ל- Windows, macOS, Android ו- iOS. לקוחות קלים לשימוש, והאפליקציות הסלולריות שלה הן מהטובות שיש בשוק, ומשיגות אותה במקום ברשימת ה- VPN הטובה ביותר לאנדרואיד. אתה יכול לחבר עד חמישה מכשירים בו זמנית, תלוי בתוכנית שתבחר, אבל נדבר עוד על זה בעוד דקה.

בסיס ידע זמין לעזרה עצמית. צ’אט חי זמין גם כן, אך תחילה תתקשר עם בוט. כדי לדבר עם בן אדם, עליך ללחוץ על כפתור “צור קשר” ולבחור “צ’אט חי”, אך זמני ההמתנה משתנים, ואם זה לא מאויש, תצטרך להשאיר הודעה. תמיכה בדוא”ל זמינה גם למקרה שאתה מעדיף אותה.

המחיר יהיה תלוי אם תבחר בחבילה “רגילה” או “פרימיום”. התוכנית “הסטנדרטית” מעניקה לך שלושה חיבורים בו זמנית, ואילו התוכנית “הפרמיה” מעניקה לך חמישה חיבורים וגישה לפרוטוקול הזיקית שלה. 

ניתן לרכוש את שתי התוכניות בתעריף חודשי או שנתי, אך התוכנית השנתית מסתדרת טוב יותר בטווח הרחוק. גם ערבות להחזר כספי של 30 יום קיימת למקרה שלא תאהב את זה.

ה- VPN החינמי הטוב ביותר לפורטוגל: Windscribe

הבחירה האחרונה שלנו לפורטוגל היא Windscribe. כמו VyprVPN, ספירת השרתים שלה אינה גדולה. עם זאת ישנם יותר מ- 600 שרתים ב -60 מדינות, כך שזה עדיין אמור להספיק. יש גם בליסבון כאלה, אבל כמו שרבים מהשרתים כלולים, אתה יכול לגשת אליהם רק אם אתה בתוכנית “המקצוענים” בתשלום.. 

הרשמה-סקירה-מחוברת

תבינו, ל- Windscribe יש תוכנית חינמית שכדי להיות הוגנת היא די טובה. זהו למעשה ה- VPN החינמי הטוב ביותר שלנו. עם זאת, למרות שזה טוב, לתכנית “המקצוענים” יש הרבה תכונות רבות יותר שתוכלו ליהנות מהן. 

חברים בתשלום מקבלים רוחב פס בלתי מוגבל, אך אתה מקבל רק 2GB עם התוכנית החינמית. עם זאת, זה עדיין יותר ממה שאתה מקבל עם התוכנית החינמית של TunnelBear, בנוסף, אתה יכול להגדיל את זה ל -10 ג’יגה-בתים על ידי הזנת דוא”ל חוקי, כמו גם כמה דרכים אחרות. קרא את ההשוואה שלנו ל- Windscribe לעומת TunnelBear.

המהירויות שלה יפות לרוב הפעילויות, אך הן לא נהדרות. עם זאת, זוהי בחירה טובה עבור סטרימינג מכיוון שהיא הקדישה שרתי “Windflix”, המיוצרים במיוחד עם נטפליקס בראש. הם זמינים עבור ארה”ב, בריטניה, קנדה ויפן והם עובדים היטב. קרא את סקירת Windscribe שלנו לפרטים נוספים. 

האבטחה של Windscribe טובה וניתנת להתאמה אישית, אך היא שומרת על כמה יומנים. עם זאת, המידע שנרשם אינו בעל ערך רב, מכיוון שהוא רק חותמות זמן ושימוש ברוחב הפס. בנוסף, לא ניתן לאתר אותו.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים להרשם לרוח

Windscribe עובד עם Windows, macOS, Android ו- iOS, ויש תוספי דפדפן עבור Chrome, Firefox ואופרה. הממשק שלה מציע חוויה ללא סלסולים, וזה טוב מכיוון שהוא קל לשימוש. עם זאת, טכנאים מסוגלים להתמודד עם זה. החיסרון של Windscribe הוא שאתה מקבל חיבורים בו זמנית ללא הגבלה, הן בתוכניות החינמיות והן בתשלום.

ישנן אפשרויות רבות לעזרה עצמית באופן מקוון, כולל בסיס ידע, שאלות נפוצות, מדריכי התקנה ו- subreddit של Windscribe. צ’אט חי ודוא”ל זמינים 24/7, אך הצ’אט החי מחבר אותך ל”גארי “, נציג AI שהוא די טוב כאשר הוא עומד למבחן. 

המחיר החודשי של Windscribe הוא די גבוה, אך אתה יכול להוריד אותו על ידי בחירה בתכנית ארוכה יותר. התוכנית החינמית יכולה לשמש כניסיון, כך שאין מדיניות החזר רשמית. עם זאת, אם אתה פנה אליהם תוך שלושה ימים מרגע הרכישה, הם יחזירו לך. 

צנזורה מקוונת ומעקב בפורטוגל

האינטרנט של פורטוגל הוא לרוב בחינם. שירותי מדיה חברתית ושירותי מסרים זמינים באופן חופשי. החסימות היחידות שנכפות הן באתרי הימורים וכאלה המפרים זכויות יוצרים. על ידי חסימת אתרים, כמו מפרץ הפיראטים, באמצעות התוכנית נגד הפיראטיות של הממשלה, הצטמצמה התנועה אליהם. 

פרט לכך, אזרחים יכולים לצפות במה שהם אוהבים, וגם אין דיווחים על מעקב מקוון במדינה.

ניטרליות נטו בפורטוגל

עם זאת, יש לציין שלמרות שפורטוגל מכבדת את חופש האינטרנט, היא לא כל כך גדולה כשמדובר בגישה אליו. החדירה לאינטרנט של פורטוגל גדלה, כך שזה לא הנושא. הבעיה היא שרבים מספקי ספקים פורטוגלים אינם תומכים בנטרליות נטו. 

אם לא שמעת בעבר על נייטרליות נטו, זה בעצם העיקרון ש- ספקי שירותי אינטרנט מתייחסים לכל השירותים והאתרים באופן שווה (קרא את מדריך הניטרליות הרשתית שלנו למידע נוסף). 

פורטוגל מחויבת לתקנות האירופיות לניטרליות נטו. עם זאת, בשנת 2018, רשות התקשורת הלאומית של המחוז (ANACOM) גילתה כי ספקיות אינטרנט רבות מפרות את הכללים מכיוון שהציעו תוכניות עם גישה ליישומים מסוימים, ולא לאינטרנט המלא..

ANACOM פרסמה הודעה שהעניקה לספקי האינטרנט 40 יום לשנות את התוכניות שהם מציעים, אולם אין דיווחים חדשים אם הם מצייתים לה. עבור מדינה אחרת שיש לה אי שוויון בגישה לרשת, קרא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו לפיליפינים.

חופש הדיבור ברשת בפורטוגל

צנזורה קפדנית הוטלה במהלך הדיקטטורה של ארבעים שנה של אנטוניו דה אוליביירה סלזר. למרבה המזל, עם כינונה של חוקת 1976, הסתיימה הטקטיקה של סלזר. 

החוקה של פורטוגל מבטיחה חופש דיבור, והיא מכבדת באופן כללי. דעות ודיונים אישיים אינם מוגבלים. השמצה הינה עבירה פלילית, אך לא היו הרבה מקרים של תביעה, ומי שהועמדו לדין קיבל לא פעם את ההחלטה על ידי בית הדין האירופי לזכויות האדם..

ביקורת על מיעוטים אתניים או דתיים – כמו גם עיסוק בפעולות פוגעות, כמו הכחשת שואה – היא עבירה פלילית. ניתן להעניש אותו עם עד שמונה שנות מאסר. 

בשנת 2018 התיר הפרלמנט שינויים בקוד הפלילי, המגן על עיתונאים ומעניש את מי שמאיים, מכפיש או מגביל אותם..

פשע ברשת בפורטוגל

למרבה הצער, אתה יכול להיות נתון לפשעי רשת בדרכים רבות ושונות. לדוגמא, מתקפת דיוג גדולה בשנת 2018 פנתה ללקוחות של מספר בנקים פורטוגלים באמצעות המייל שלהם. יש גם את הסכנות האורבות ב- WiFi ציבורי לחשוב עליו. המאמר הטוב ביותר שלנו ל- VPN לתאילנד מציג דוגמא נוספת למדינה הומה בפשעי רשת. 

VPN יכול לעזור לך לשמור על ביטחון מפני התקפות כאלה, אבל זה רעיון חכם להתקין גם אנטי-וירוס הגון, כמו Bitdefender (קרא את סקירת Bitdefender שלנו).

מחשבות אחרונות

למרות שלפורטוגל אין שיעור מבהיר של צנזורה ומעקב, זה לא אומר שאסור לך להשתמש ב- VPN בזמן שאתה שם. יש עדיין על פשעי רשת למחשבה, ו- VPN יסייע לך לעקוף את כל החסימה שאתה נתקל בהם, כגון חסימות גיאוגרפיים.. 

עליך לבחור VPN שיש לו רשת שרתים גדולה בכדי לתת לך את הסיכוי הטוב ביותר לעקוף מגבלות. בנוסף, תזדקק לשרתים בתוך פורטוגל אם ברצונך לגשת לתוכן המוגבל לשם. אבטחה היא גם תכונה חשובה, מכיוון שהיא תגן עליכם מפני כל סכנה מקוונת שתיתקלו בה.

עם זאת, ExpressVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר לפורטוגל. יש לו מספר גדול של שרתים המכסים 94 מדינות, וזה יותר מרוב ה- VPN. יש לו גם כמה שנמצא בפורטוגל. גם האבטחה והפרטיות הם מצוינים, כך שלא תצטרך לדאוג בקשר לזה כשאתה שם. למה לא לנסות את זה עם אחריות הכספים להחזר הכסף של 30 יום?

האם יש לך ניסיון בשימוש ב- VPN בפורטוגל? אם כן, נשמח לשמוע על כך בקטע התגובות. עיין גם בארכיון ה- VPN שלנו. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map