ה- VPN הטוב ביותר לאיראן 2020: צנזורים מאוגדים

האינטרנט באיראן מוגבל ומבוקר מאוד, ולעיתים קרובות נאסר על שירותים ותכנים מסוימים לחלוטין. מספר אפליקציות מדיה חברתית ואיתור העברת הודעות נאסרו עקב השימוש בהן לארגון הפגנות, כמו גם כל הארגונים המדווחים על החדשות. כדי לעקוף את המגבלות הללו, הרכבנו רשימה של ה- VPN הטוב ביותר לאיראן.


יש הרבה סיכונים הכרוכים כשאתה נכנס לאינטרנט באיראן. ניסיון לגשת לתכנים לא חוקיים הוא מסוכן ויכול להוביל לעונש אם יתפס. הענישה באיראן נעה בין כליאה לקנסות וכלה בהלקות.

נוסף על כך, אנשים יכולים להיות נרדפים בגלל שהם הומואים, בגלל הימורים ואפילו באמצעות אתרי היכרויות. חוק השריעה מוחל בקפידה בכל רחבי הארץ וזה מגדיר את חיי היומיום של האזרחים. החוקים שלהם מבוססים על אמונות דתיות והפרת כל חוק עלולה להסתיים בעונשים חמורים.

הוועדה לקידום סגולה של איראן ואיסור סגן רואה במדיה החברתית השפעה רעה וחסימה חלקית או מוחלטת של שירותים אלה הופכת להיות תגובה נפוצה. בנוסף, מפגינים נגד ממשלה משתמשים בה כדי לארגן הפגנות ולהעביר מסרים לאזרחים אחרים. הגבלת הגישה לפלטפורמות כאלה היא דרכה של ממשלת איראן לנסות להישאר עם המצב.

לשם כך איראן החלה ליצור מה שכונה אינטרנט חלאל. זו בעצם רשת מקומית, מנותקת מהאינטרנט העולמי, למעט כל תוכן שהמשטר מתנגד לו ומקדם את הערכים הדתיים המחמירים של הרפובליקה האסלאמית.

באמצעות האינטרנט המקומי הזה, איראן יכולה לשלוט על זרימת המידע הנכנסת מחו”ל. הרשויות יודעות שמשתמשים יכולים לעקוף את האיסור אך הם עדיין משלימים חסמים מכיוון שהם יודעים שאנשים פחות מנוסים או יותר זהירים לא יהוו איום.

משרד התקשורת וטכנולוגיית המידע של איראן הודיע ​​כי סין תעזור לאירן ביישום ההגבלות. תוכנית הצנזורה של סין היא הנוקשה ביותר בעולם וכל ההגבלות הללו גרועות לאזרחים ותיירים, כמו גם לעסקים. עסקים מהמגזר הפרטי מפעילים לחץ לנסות ולפתוח את הגיבוי באינטרנט מכיוון שיש כסף שניתן לעשות באינטרנט.

אם אתם נוסעים לממלכה התיכונה, כדאי לכם לבדוק את שירותי ה- VPN הטובים ביותר שלנו עבור מדריך סין.

ישנם גם דיווחים על משרדי צנזורה מקוונים שצצים. מרכז התגובה המהירה של התובע הכללי של התובע הכללי הוא סוכנות ממלכתית חדשה העוקבת אחר תוכן מקוון ומצנזר אותו במקום בו הוא מרגיש מתאים. זה גם יוכל לזהות משתמשים שמנסים לגשת לתוכן חסום באמצעות כלי הצפנה ולשלוח להם אזהרה. קרא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו לאיחוד האמירויות להציץ במדינה אחרת שאוהבת לפקח על העולם המקוון.

מנהל חטיבת פשעי הסייבר אמר כי הצוות מסוגל לזהות אנשים שמנסים לגשת לאתרי הימורים. אם המשתמש יתמיד לאחר האזהרה הראשונית, הוא ייעקר באמצעות כתובת ה- IP שלו ויוגש לדין. זה מראה עד כמה חשוב להשתמש ב- VPN מאובטח באיראן עם כמות המעקב המקוון.

מדינות אחרות אוהבות לפלוש לפרטיותם של אנשים באמצעות מעקב פולשני. ה- VPN הטוב ביותר שלנו לבריטניה וה- VPN הטוב ביותר עבור ארה”ב הם דוגמאות טובות.

למרות כל התלהבות הצנזורה הזו, מנהיג דה פקטו של איראן, איתאללה עלי חמינאי, ופקידים איראניים אחרים מפיצים לעיתים קרובות מדיה חברתית ככלי ריגול למערב, ובכל זאת אימתו פרופילים בפלטפורמות רבות כולל טוויטר. בלי קשר לסתירה, הם משתמשים במדיה חברתית כדי לפנות לתומכיהם ולהפיץ תעמולה.

ה- VPN הטוב ביותר לאיראן 2020

מה הופך VPN לטוב ביותר עבור איראן?

כדי להבטיח את בטיחותך באופן מקוון, חשוב לוודא שלשירות VPN שאתה בוחר יש כמה תכונות ספציפיות. האבטחה צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלך, במקרה זה, כדי למנוע מעקב אחרך. אתה צריך לבחור אחד עם הצפנה גבוהה להגנה הטובה ביותר. לא כל הספקים בביקורות ה- VPN שלנו מספיק מאובטחים לשימוש באיראן.

גורם מכריע נוסף הוא הפרטיות, ועליך לוודא שהספק לא מחזיק יומנים. משמעות הדבר היא כי אין תיעוד של מה שעשיתם ברשת ולכן, גם אם תשאלו על ידי הרשויות, החברה לא יכולה לתת את מה שאין להם.

מתג להרוג הוא גם חיוני להגנה נוספת. זה ינתק את הקשר שלך לאינטרנט אם ה- VPN ייכשל, ויעצור את הנתונים שלך לדלוף האינטרנט שלך ולממשלת איראן..

מיקומי שרת ממלאים גם תפקיד בבחירת ספק. לרשת יש שרתים הממוקמים מחוץ לאירן ומדינות אחרות המהוות חלק מהרפובליקה האיסלאמית כדי שתוכלו לגשת לאתרים ושירותים חסומים. עם זאת, אתה גם לא רוצה שהם יהיו רחוקים מדי מכיוון שזה יאט את הקשר שלך.

כדי לגשת לתוכן שמוגבל לאירן, תזדקק לכתובת IP איראנית. אך למרבה הצער, אין שם שרתים.

כל התכונות הללו ישמרו עליכם מוגנים ויעצרו את ספקיות האינטרנט, הממשלה האיראנית וההאקרים לחטטנות (זו האחרונה היא סיבה טובה להתקין אנטי-וירוס הגון).

עם זאת, בעוד שאתה עשוי להתפתות להשתמש בשירות VPN בחינם, אנו לא נמליץ עליו. על ידי שימוש ב- VPN חינמי אתה יכול לסכן את הבטיחות שלך מכיוון שיש רישום לפעילותך ועלול למכור את הנתונים שלך. וודא שאתה יודע למה אתה נרשם או שאתה מסתכן לשחק בידי הממשלה.

ישנן דרכים אחרות להישאר בעילום שם באופן אנונימי, אך אינן כולן חסרות סיכון. קרא את ההשוואה שלנו ל- VPN לעומת פרוקסי לעומת טור כדי לגלות עוד.

ה- VPN הטוב ביותר לאיראן: ExpressVPN

הבחירה המובילה שלנו ביחס לאיראן היא ExpressVPN. לעתים קרובות הוא מדורג במקום הראשון כאן ב- Cloudwards.net בגלל השירות המהיר והמאובטח שלו. שירותי VPN אחרים מתקרבים אבל ExpressVPN פשוט מכים אותם. זה בטוח לשימוש לכולם, כך שתוכלו להירגע בידיעה שאתה מוגן. תוכל לקרוא את סקירת ExpressVPN המלאה שלנו כדי לגלות עוד או לקרוא מדוע זה ה- VPN הטוב ביותר שלנו עבור Netflix.

ExpressVPN-מיקומים ברחבי העולם

זהו אחד הספקים הטובים ביותר לאבטחה עם קידוד ה- AES של 256 סיביות, בנוסף ניתן להתאמה אישית, כך שתוכלו להגדיל אותו כדי להוסיף שקט נפשי. לחברה יש גם מדיניות אי-יומני קפדנית, כך שאינך צריך לדאוג שאף אחד יגלה במה עשית, ובנוסף יש לו את מתג ההרוגים הנחוץ..

נוסף על כך, יש לה רשת נהדרת עם שפע שרתים לבחירה. כדי להאיץ את המהירות אתה יכול למצוא אותם בקרבת מקום במדינות כמו ישראל וארמניה, כך שלא אמורה להיות לך בעיה לגשת לתוכן שאתה רוצה. 

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

הגדרות ההגדרה שלה אינן ניתנות למאפיינים עבור אנשים יודעים, ExpressVPN הוא נהדר עבור אנשים שאין להם מושג כיצד להשתמש ב- VPN. זה די מטפל בכל דבר בשבילך. ההתקנה הראשונית קלה, בנוסף, לאחר התקנתה, היא קלה לשימוש ומחברת אותך במהירות רבה. כל שעליך לעשות הוא לוודא שאתה בוחר את מיקום השרת הנכון, שקל לעשות זאת.

יש לו לקוחות עבור Windows ו- macOS, כמו גם אפליקציות סלולריות פונקציונליות לחלוטין עבור מכשירי אנדרואיד ו- iOS, כך שתוכלו להיות בטוחים כי אתם בטוחים בדרכים. יחד עם אלה הוא מציע גם הרחבות דפדפן עבור פיירפוקס, כרום וספארי.

אפליקציות ExpressVPN זמינות

תמיכת הלקוחות אינה המהירה ביותר הזמינה, עם זאת, הצוות מועיל ובקיא. הדרך הטובה ביותר ליצור איתם קשר היא באמצעות צ’אט חי והם ינסו לגרום לך למיון בהקדם האפשרי. אתה יכול גם ליצור איתם קשר באמצעות דואר אלקטרוני אם אתה מעדיף, אם כי זה ייקח קצת יותר זמן. אתה יכול גם להשתמש בבסיס ידע שימושי באופן מקוון לעזרה עצמית.

ExpressVPN הוא יקר לעומת ספקים אחרים, אך זה ערך רב לכסף ואנו ממליצים עליו בחום להבטיח שאתה מוגן באיראן. היא אכן מציעה התחייבות להחזר הכסף של 30 יום כך שתוכל לנסות ולראות אם אתה אוהב את זה, ואנחנו בטוחים שתעשה זאת.

NordVPN

שנייה קרובה מאוד ל- ExpressVPN היא NordVPN. השירותים דומים, כפי שתוכלו לקרוא במאמר הראש בראש שלנו. האבטחה של NordVPNs מצוינת ויש לה את התכונה הנוספת של הצפנה כפולה, מה שבעצם אומר שהנתונים שלך מוצפנים פעמיים. עם זאת, זה גם יותר מפיק, עם זאת, אנו לא נמליץ עליו אלא אם כן אתה יודע מה אתה עושה.

ל- NordVPN יש מדיניות ללא יומנים שתגן עליכם עוד יותר מפני הרשויות וכוללת גם מתג להרוג לתוספת שקט נפשי. עיין בסקירת NordVPN שלנו לקבלת מבט מעמיק יותר על השירות.

יש לה רשת שרתים טובה ויש בה כמה ממקומות במדינות שכנות כולל ישראל והודו. אם מתחברים למרחקים ארוכים זה יכול להיות מעט איטי, וזו הסיבה שהוא מפספס במקום הראשון, אולם זה עדיין הגון. תחום שהוא אכן מנצח את ExpressVPN הוא המהירות שלו בהחלפת שרתים.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

זה מהיר להתקנה ותהיה לך ללכת תוך דקות. הפריסה שלו פשוטה מדי כך שהיא מאוד קלה לשימוש. אתה יכול להתקין אותו ב- Windows או macOS, בנוסף יש גם אפליקציה לנייד של אנדרואיד ו- iOS, כך שהיא נהדרת לנסוע ברחבי.

אם אתה נתקל בבעיות אז התמיכה מועילה בצ’אט חי ובדוא”ל זמין. התגובות הן מהירות ויסודיות. יש לו גם בסיס ידע נוח הזמין לבעיות הנפוצות ביותר שעשויות לראות שאתה מתמיין בעצמך.

NordVPN הוא תמורה מעולה לכסף ויש לו מחיר חודשי סביר. עם זאת, כדי לנצל את המחירים הטובים ביותר שלה תצטרך להירשם לתוכניות לטווח הארוך. הוא מציע החזר של 30 יום, למקרה שתחליט שזה לא מתאים לך.

VyprVPN

שלישית ברשימה שלנו היא VyprVPN, ולמרות שהיא לא ממש מכה את שתי הבחירות הראשונות שלנו, יש לה ביטחון רב כדי לשמור על בטיחותך. יש לו פרוטוקול זיקית משלו, שמציע הצפנה רבה יותר לחיבור שלך וכל מי שמסתכל עליו לא יכול אפילו לומר שהוא VPN. אנו מדברים יותר על כך בסקירת VyprVPN שלנו.

בחירת שרת VyprVPN

הפרטיות היא טובה ותוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי יומנים לא נשמרים על ידי ספק זה, כך שתוכלו לגלוש בביטחון. בנוסף הוא כולל מתג להרוג כך שלא תצטרך לדאוג שהנתונים שלך ידלפו אם ה- VPN לא מצליח.

המהירות שלו טובה וניתן למצוא שרתים לא רחוק מדי במדינות כמו הודו ומצרים, כך שלא תהיה לך בעיה להוציא את הקשר שלך מאירן.

סיבות אחרות שאנו אוהבים VyprVPN

אתה יכול להשתמש בו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. לא לוקח הרבה זמן להגדיר ולמרות שיש לו תואר מתוכנן, הלקוח ידידותי למשתמש הן למתחילים והן למתחילים..

תמיכה, אם תזדקק לה, זמינה בצ’אט חי או בדוא”ל. צ’אט חי מהיר אך אם הבעיה שלך היא טכנית יותר, אנו ממליצים לעבור על מסלול הדוא”ל מכיוון שהעזרה שניתנה היא יותר מעמיקה והיא עדיין די מהירה. יש לו גם קטע שאלות נפוצות שעשוי לעזור לך למיין בעצמך, אם כי זה לא טוב כמו ספקים אחרים.

VyprVPN-Homepage

התמחור הוא סביר ויש תקופת החזר של 30 יום, מה שאמור לתת לך מספיק זמן לנסות ולראות אם אתה אוהב את זה.

CyberGhost

הבא ברשימה שלנו הוא CyberGhost. יחד עם הבחירות האחרות שלנו הוא מציע אבטחה רבה, אם כי לא ניתן להתאמה אישית כמו NordVPN. היא מדורגת היטב עם פרטיות מכיוון שהיא אינה מחזיקה רישום יומני כלשהו, ​​כך שאין רישום של הפעילות המקוונת שלך.

מתג להרוג הוא גם חלק מהשירות, ולמען הבטיחות הנוספת, לא ניתן לכבות אותו.

אמנם זה לא מהיר כמו ExpressVPN, אך הוא עדיין די מהיר ויש לו רשת נהדרת עם שרתים בסביבה בהודו וישראל, כך שלא אמורה להיות לך בעיה למצוא אחת שתתאים. למידע נוסף על שירות זה, הקפד לבדוק את הסקירה המלאה שלנו בנושא CyberGhost.

סיבות אחרות שאנו אוהבים CyberGhost

ההתקנה וההגדרה היא קלה וזמינה עבור Windows, macOS, Android ו- iOS. הממשק עודכן, ואף שהוא יכול להתרגל, הוא לא קשה לשימוש. אתה יכול לחבר עד שבעה מכשירים בו זמנית, מה שזיכה אותו במקום ב- VPN הטוב ביותר לרשימת מכשירים מרובים.

תמיכת הלקוחות היא נהדרת ויש לה את אחד מבסיסי הידע הטובים ביותר שקיימים. עם זאת, אם אינך יכול למיין את זה בעצמך אתה יכול ליצור איתם קשר באמצעות צ’אט חי או דוא”ל. הצ’אט החי הוא המסלול המהיר ביותר, אבל זה הכי טוב לשאלות פשוטות. אם יש לך בעיה טכנית יותר, מוטב שתוכל לשלוח אותם בדוא”ל.

CyberGhost הוא לא יקר, אבל התוכנית החודשית אינה גדולה. על ידי הרשמה לטווח ארוך יותר אתה יכול לחסוך יותר כסף. לפני שתתחייב למשהו כה ארוך אתה יכול לנצל את הניסיון בן שבעת הימים שלו עבור אנדרואיד ו- iOS, ולנסות לפני שאתה קונה. יש גם ערבות להחזר כספי, שהתנאים בהם משתנים. התוכנית החודשית מקבלת 14 יום, בעוד שהארוכים יותר מקבלים 45 יום, אך היא חלה על כל הפלטפורמות.

TorGuard

ההמלצה הסופית שלנו היא TorGuard. זהו ספק נהדר אחר שהוא מאובטח ביותר ולכן ישמור עליכם בעת הגלישה. עם זאת, ניתן לספק את האנשים הידועים, עם זאת, האבטחה הנוספת הזמינה מגיעה בעלות המהירות, כך שהשירות יכול להיות די איטי.

torguardclientarea

עם זאת, יש לה רשת מאסיבית וניתן למצוא שרתים בישראל, בהודו ובמצרים המאפשרים לך להתחבר מקרוב כדי לשמור על השירות במהירות הגונה. שוב הוא מציע מתג להרוג, שהוא אוטומטי, ויש לו מדיניות ללא יומנים כך שאינך צריך לדאוג לפרטיותך.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את TorGuard

קל להתקנה ולהשתמש בו ב- Windows ו- macOS, ובנוסף יש אפליקציות זמינות גם לאנדרואיד וגם ל- iOS. עם זאת, בעוד שהאפליקציה לנייד תקינה לשימוש, זה יכול להיות כאב להגדיר אותה בהתחלה. אנו מדברים יותר על כך בסקירת TorGuard שלנו אם ברצונך לדעת יותר. ניתן לחבר עד חמישה מכשירים כברירת מחדל, אך ניתן לרכוש יותר במחיר של דולר אחד כל אחד.

העזרה מוכנה אם אתה זקוק לה עם משאבים מקוונים, בסיס ידע ופורום. עם זאת, אין צ’אט חי ייעודי. תחובר לחברה בסיסית לתמיכה בלקוחות בשם LiveChat. הם מועילים אבל זה לא טוב לבעיות טכניות. לשם כך, עדיף שתשתמש במערכת הדוא”ל.

דף הבית של TorGuard 2017

תמחור של TorGuards אינו רע אך כמו לרוב הספקים, העלות ידידותית יותר אם תבחר לקבל מנוי לטווח ארוך. הוא מציע גם ערבות להחזר כספי של שבעה ימים, המעניקה לך שקט נפשי אם אתה מוצא שזה לא מתאים לך.

מחשבות אחרונות

יש לקוות שרשימת ה- VPN שלנו תעזור לך לבחור שירות שמתאים לך. לא משנה מה תרצה להסתכל באופן מקוון, הבטיחות שלך צריכה להיות בסדר העדיפויות. עליך לבחור ספק שמציע אבטחה ופרטיות מובילות יחד עם מתג להרוג. בנוסף, תצטרך את זה כדי שיהיו לך שרתים מחוץ למדינות המנוהלות על ידי חוקים איסלאמיים.

ExpressVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר לאיראן מכיוון שהוא מתקתק בכל התיבות. אבטחה ופרטיות נהדרים, מתג להרוג ושרתים הממוקמים בסמוך אך מחוץ לאירן. זה ערך טוב לכסף ועם ערבות ההחזר הכספ של 30 יום אתה לא יכול להשתבש.

לאחר שאמרנו את זה, כל ההמלצות שלנו תוציאו את אות האינטרנט שלכם מאיראן בבטחה, אז בחרו אחת שתתאים לצרכים שלכם. כל שירות שתבחר אתה חייב תמיד לבדוק שאתה מחובר דרך ה- VPN שלך לפני שאתה מבצע פעילות מקוונת, ולא לספר לאנשים שאתה לא מכיר.

האם השתמשת בעבר ב- VPN באיראן? אם יש לך הצעות, נשמח לשמוע אותן בתגובות למטה. בדוק גם את מאמרי ה- VPN האחרים שלנו. תודה שקראתם ונשארו בטוחים.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map